Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
mask Coil tesoro kupuvam prodavam врътка грунда Fisher TEKNETICS Simplex маск deus lorenz Spectrum 5000 голден miladinka пират нишани Minelab nexus GOLD Майнлаб VANQUISH nokta wave
 

 F75 ltd отзиви и мнения

Go down 
+24
LX20
miroslav
ivangrozni
ivanasen
jordan_nenov
ivan_a2
fishera80
dulgiya
pgd
mdetectors.bg
gog
nelivo_64
pechkata
Podlecii.avg
wallb2
muhomorka
deso
adminn
maksim12
CALIGULA
colin96
joro_76
joro i
indi
28 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
colin96
Консул
Консул




Fisher - F75 ltd отзиви и мнения - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: F75 ltd отзиви и мнения   Fisher - F75 ltd отзиви и мнения - Page 2 EmptyПон Сеп 26, 2011 2:32 am

Виж на MOTION режим и по силен праг не съм опитвал.Но дали ще може така да се търси.Тогава няма да имам възможност да отделям по звук сигналите.Остава единствено по ID номер.И ще трябва всеки сигнал да се проверява.Ама ще опитам и така да видя как е.Още не мога да определя кое е най оптималния вариант за да изстискаш максимума на апарата.Но има време и това ще стане с повече проби да се надявам
Върнете се в началото Go down
wallb2
Консул
Консул
wallb2



Fisher - F75 ltd отзиви и мнения - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: F75 ltd отзиви и мнения   Fisher - F75 ltd отзиви и мнения - Page 2 EmptyПон Сеп 26, 2011 12:43 pm

colin96 написа:
Виж на MOTION режим и по силен праг не съм опитвал.Но дали ще може така да се търси.Тогава няма да имам възможност да отделям по звук сигналите.Остава единствено по ID номер.И ще трябва всеки сигнал да се проверява.Ама ще опитам и така да видя как е.Още не мога да определя кое е най оптималния вариант за да изстискаш максимума на апарата.Но има време и това ще стане с повече проби да се надявам

мах е точно този който си описал.... и когато имаш само сигнал без ID позачистваш/копаеш докато апарата не почне да разпознава метала...
Върнете се в началото Go down
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



Fisher - F75 ltd отзиви и мнения - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: F75 ltd отзиви и мнения   Fisher - F75 ltd отзиви и мнения - Page 2 EmptyПон Сеп 26, 2011 7:55 pm

напразно си хабил батерията на телефона си колегааа! What a Face ВСИЧКИ сме на ясно че такива ФАЛШ сигнали в селищата са ХИЛЕДИ!!!! много ми е интересно всичките ли подобни паразитни сигнали ще копаш????? и аз бачкам с Ф-75 и от опит знам че на обекта много трудно ще работиш на сенс над 70!!! вчера съм бил на излет с колеги който по същия начин бяха издули на МАКС мощноста на апаратите си!! А аз за разлика от тях се движех в границите между 60-65 сенситивити. процес-PF. звук 4H. дискриминация-0. При тези настройки апарата се държи много стабилно без никакви излишни звуци, и даде ли сигнал начи категорично е сигнал! освен това излязоха 10-тина цветни сигнала на 15-20см дълбочина!!! нее кой-знае колко голяма дълбочина!! но за онези които са минали хиледи пъти преди мен там, явно са недостижими сигнали!!!!!!!!!! НЕЕ ВАЖНА ДЪЛБОЧИНАТА НА АПАРАТА! А ДОБРАТА ДИСКРИМИНАЦИЯ!
Върнете се в началото Go down
wallb2
Консул
Консул
wallb2



Fisher - F75 ltd отзиви и мнения - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: F75 ltd отзиви и мнения   Fisher - F75 ltd отзиви и мнения - Page 2 EmptyПон Сеп 26, 2011 8:15 pm

Баш-Иманяра написа:
напразно си хабил батерията на телефона си колегааа! What a Face ВСИЧКИ сме на ясно че такива ФАЛШ сигнали в селищата са ХИЛЕДИ!!!! много ми е интересно всичките ли подобни паразитни сигнали ще копаш????? и аз бачкам с Ф-75 и от опит знам че на обекта много трудно ще работиш на сенс над 70!!! вчера съм бил на излет с колеги който по същия начин бяха издули на МАКС мощноста на апаратите си!! А аз за разлика от тях се движех в границите между 60-65 сенситивити. процес-PF. звук 4H. дискриминация-0. При тези настройки апарата се държи много стабилно без никакви излишни звуци, и даде ли сигнал начи категорично е сигнал! освен това излязоха 10-тина цветни сигнала на 15-20см дълбочина!!! нее кой-знае колко голяма дълбочина!! но за онези които са минали хиледи пъти преди мен там, явно са недостижими сигнали!!!!!!!!!! НЕЕ ВАЖНА ДЪЛБОЧИНАТА НА АПАРАТА! А ДОБРАТА ДИСКРИМИНАЦИЯ!

Ако беше усилил сенса можеше и да чуеш нещо над 20см...
Върнете се в началото Go down
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



Fisher - F75 ltd отзиви и мнения - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: F75 ltd отзиви и мнения   Fisher - F75 ltd отзиви и мнения - Page 2 EmptyПон Сеп 26, 2011 8:44 pm


Ако беше усилил сенса можеше и да чуеш нещо над 20см...[/quote]

ако бях го усилил поне на 80. то тогаз требаше да си каним и фадромист с мене Cool
ама то неможееееееее мноу джелезорееее :yes:
Върнете се в началото Go down
colin96
Консул
Консул




Fisher - F75 ltd отзиви и мнения - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: F75 ltd отзиви и мнения   Fisher - F75 ltd отзиви и мнения - Page 2 EmptyПон Сеп 26, 2011 10:42 pm

Абе и на мен нещо ми се струва че единствено дискриминацията му е по така а дълбочината нещо липсва.До момента нямам дълбок сигнал изкопан.Ама си бачка стабилно доста над 60-70.А ако е на PF направо над 90
Върнете се в началото Go down
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



Fisher - F75 ltd отзиви и мнения - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: F75 ltd отзиви и мнения   Fisher - F75 ltd отзиви и мнения - Page 2 EmptyПон Сеп 26, 2011 11:55 pm

е!!!! че кога съм казвал че Ф-75 не е дълбок апарат???? напротив апарата си има завидна дълбочина в земята, за разлика от гаражните които имат невероятна дълбочина ,но въздушно!!!!!!! пробвай ги в земята и сам ще видиш за кво говорим!!! като цяло Фишера не е лоша марка още повече Ф-75. настина този модел е БЕТОН !!!! само СПЕКТРАТА V3 може да го бие на дълбочина. Cool
Върнете се в началото Go down
wallb2
Консул
Консул
wallb2



Fisher - F75 ltd отзиви и мнения - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: F75 ltd отзиви и мнения   Fisher - F75 ltd отзиви и мнения - Page 2 EmptyВто Сеп 27, 2011 11:49 am

Баш-Иманяра написа:
е!!!! че кога съм казвал че Ф-75 не е дълбок апарат???? напротив апарата си има завидна дълбочина в земята, за разлика от гаражните които имат невероятна дълбочина ,но въздушно!!!!!!! пробвай ги в земята и сам ще видиш за кво говорим!!! като цяло Фишера не е лоша марка още повече Ф-75. настина този модел е БЕТОН !!!! само СПЕКТРАТА V3 може да го бие на дълбочина. Fisher - F75 ltd отзиви и мнения - Page 2 287236

Ми те гаражниците 90% са копия на по старите аналогови Фишер Laughing
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Fisher - F75 ltd отзиви и мнения - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: F75 ltd отзиви и мнения   Fisher - F75 ltd отзиви и мнения - Page 2 EmptyВто Сеп 27, 2011 12:06 pm

Не знам за Спектрата ама предишните модели на Уайтс като се доближат до черен сигнал спират да работят за по лесно - при Фишера не е така...Пък и Уайтса не се слави с големи дълбочини...
Върнете се в началото Go down
nelivo_64
Новобранец
Новобранец




Fisher - F75 ltd отзиви и мнения - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: F75 ltd отзиви и мнения   Fisher - F75 ltd отзиви и мнения - Page 2 EmptyВто Сеп 27, 2011 8:59 pm

Пак се изказваш неподготвен.
Върнете се в началото Go down
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



Fisher - F75 ltd отзиви и мнения - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: F75 ltd отзиви и мнения   Fisher - F75 ltd отзиви и мнения - Page 2 EmptyЧет Сеп 29, 2011 7:54 pm

pechkata написа:
Не знам за Спектрата ама предишните модели на Уайтс като се доближат до черен сигнал спират да работят за по лесно - при Фишера не е така...Пък и Уайтса не се слави с големи дълбочини...

така си мислиш че уайтс неса дълбоки!!!!!!!! ако ги ползваш със заводските програми нема дасе радваш на добри резултати!!! но с добре изпипана програма която да е за наще терени нещата са коренно различни!!!!!! вече тествах няколко апарата ! и смея да твърдя че спектрата нее никак лоша машинка, но нее за ЧОБАНЕ квито сме ние тук У скапаната Бг. affraid
А като се заговорихме за фишер ф-75 , дали нема некой даси продава апарата, щот наскоро се сдобих с чисто нов Ф-75, но с мойта жена стигнахме да ожесточен спор, кой да го ползва!!!!! пък нема начин пак да късам ИЛИЯДУ и ПЕТ-ШЕСТОТИН левчета за нова бангия!!! па и рекух да и взема едно Ф-5 , ама пущината неще такъв! иска ф-75 щот и бил лек и много лесен за бачкане стена
Върнете се в началото Go down
indi
Легионер
Легионер




Fisher - F75 ltd отзиви и мнения - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: F75 ltd отзиви и мнения   Fisher - F75 ltd отзиви и мнения - Page 2 EmptyПон Окт 03, 2011 12:52 pm

http://video.yandex.ru/users/mdet/view/47/user-tag/%D0%B3%D0%BB%D1%83%D0%B1%D0%B8%D0%BD%D0%BD%D1%8B%D0%B9%20%D0%BC%D0%B5%D1%82%D0%B0%D0%BB%D0%BB%D0%BE%D0%B8%D1%81%D0%BA%D0%B0%D1%82%D0%B5%D0%BB%D1%8C/
Върнете се в началото Go down
gog
Консул
Консул




Fisher - F75 ltd отзиви и мнения - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: F75 ltd отзиви и мнения   Fisher - F75 ltd отзиви и мнения - Page 2 EmptyВто Дек 06, 2011 6:37 pm

Имали вече колеги от Форум Империо които притежат Ф75 ЛТД--Нека да драснат някои ред какво е по добър от предшественика му.
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



Fisher - F75 ltd отзиви и мнения - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: F75 ltd отзиви и мнения   Fisher - F75 ltd отзиви и мнения - Page 2 EmptyВто Дек 06, 2011 10:54 pm

Вече са 3-ма, но в България се пише само лошото - в смисъл ако не се пише значи е добро.
Апарата е значително по-дълбок за по-големи метали, а на едната програма и за малки метали. Скоро ще Ви пусна едно клипче и ще ахнете.
Върнете се в началото Go down
colin96
Консул
Консул




Fisher - F75 ltd отзиви и мнения - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: F75 ltd отзиви и мнения   Fisher - F75 ltd отзиви и мнения - Page 2 EmptyСря Дек 07, 2011 8:03 am

И аз мисля да ви пусна едно клипче.Само дето ме е страх че не само ще ахнете ами и ще разбия мечтите на някои от вас за така желания невероятен детектор. извинявай
Върнете се в началото Go down
pgd
Консул
Консул




Fisher - F75 ltd отзиви и мнения - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: F75 ltd отзиви и мнения   Fisher - F75 ltd отзиви и мнения - Page 2 EmptyСря Дек 07, 2011 9:39 am

пусни колега няма проблем мисля че ще успеем да запазим самообладание Very Happy поне аз де ... все пак детектор от класа на ф75 дори и да не е LTD не всеки колега може да си го позволи . Аз съм наясно ,че една магазинска Е класа примерно ще е доста подобре от Вектра да кажем Very Happy това в рамките на шегата нека видим клипче на детектора даже ,но не е за тази тема ако някой си е взел xp adventis 2 да направи едно видео и за него
Върнете се в началото Go down
gog
Консул
Консул




Fisher - F75 ltd отзиви и мнения - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: F75 ltd отзиви и мнения   Fisher - F75 ltd отзиви и мнения - Page 2 EmptyСря Дек 07, 2011 4:09 pm

colin96 написа:
И аз мисля да ви пусна едно клипче.Само дето ме е страх че не само ще ахнете ами и ще разбия мечтите на някои от вас за така желания невероятен детектор. извинявай

Малее ти вместо да го хвалиш го плюваш.Преди време имаше обява че продаваш такъв уред.Данеби да е някаква извънземна технология и заради това сего го плюваш щот си се отказал да го продаваш и за да неси купуват други Very Happy
Върнете се в началото Go down
colin96
Консул
Консул




Fisher - F75 ltd отзиви и мнения - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: F75 ltd отзиви и мнения   Fisher - F75 ltd отзиви и мнения - Page 2 EmptyСря Дек 07, 2011 6:09 pm

Very Happy Много си прав колега.Вместо да до хваля щото го продавам аз ....Ама нали за това са тия форуми.Да споделяме обективно.Щото и аз в началото от четенето колко извънземен е,та взех че си го купих.Е да ама се оказа че това дето го пише по книгите,го няма по нивите(нещо такова беше).Не казвам че е лош и да го оплювам,но има неща които се разбират само като работиш с него и то на различни места.Има доста недостатъци които вследствие на работата разбрах.И понеже някой по горе пита за мнения аз ще се опитам накратко така с плюс и минус да споделя.Така систематизирано.Разбира се всеки може да допълва и опровергава това,което съм писал.
+ лек и ергономичен,с хубав баланс
+ много лесен за работа(като менюта и настройки)
+ много дълъг живот на батериите(с обикновени карам почти месец,над 70-80 часа)
+ много добре отделя цветните при наличие на черни метали(много добра сепарация.може би най-доброто което съм виждал.с колеги с други детектори проверяваме и всички са категорични че е черно,но им доказвам че има цвят до него)
+ много чувствителен към малки обекти(монети по малки от нокът на малкия пръст ги лови перфектно_
+ работи що годе добре на орудено(с намаляване чувствително на sensitivity.някъде и под 30)
+ има доста прилична дълбочина(особено на boost proces,при който има и добра скорост на работа.на cache locating трябва да се работи доста бавно,да е намалена чувствителността защото дава повече излишни сигнали,но пък тогава се намаля дълбочината и за мен специално малко се обезсмисля.може би само при определени обстоятелства)
- може още да се желае откъм настройки на менюто(имам предвид че можеше примерно от него да се включва и изключва осветлението на дисплея.да могат да се дискриминират и числа над 65 мисля че беще,и още други дребни неща)
- осветлението на екрана на се изключва или намаля(много дразнещо нощно време.ще ти избоде очите)
- не много категорична дискриминация(иска се доста време за да се научиш да разпознаваш сигналите.до момента съм категоричен единствено за фолио 19-23 .както ми дава монета на 57 примерно така и на 95-96,която за малко да не изкопая. останах много изненадан.иска се повече време според мен
- при глинеста почва се налага да минеш на ръчен земен баланс(това всъщност е описано и в упътването и май не е чак минус)
- при същата тая бяла глинеста почва и понякога при определен чернозем дава така наречения дупков ефект(много неприятно.и повярвайте ми няма никакъв начин да се изчисти.отвориш ли дупка единствения начин е да търсиш сигнала вън.ами ако има и друг вътре?ако са два?има и друг начин по номерата които ти изписва на дисплея.примерно си засякъл 42-45 ,а дупката я дава около 80-87 там някъде.ще ви го признаят и други които работят с ф75,че понякога можело,но само ако ги питате изрично)
Сигурен съм че има още ,но май се забравих с писането.Да не вземат да ме резнат че изхабих цял лист. Laughing Laughing Laughing .Поздрави на всички и късмет най вече.
А и fishera още се продава,но писах и преди че причината е че след 3 седмици заминавам отново на работа в чужбина и ще го ползвам после чак догодина ноември пак
Върнете се в началото Go down
colin96
Консул
Консул




Fisher - F75 ltd отзиви и мнения - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: F75 ltd отзиви и мнения   Fisher - F75 ltd отзиви и мнения - Page 2 EmptyСря Дек 07, 2011 6:20 pm

Сетих се още един минус-влияе се от електромагнитни смущения.Не работи добре под жици,дори да сменяш честотите и да намаляваш чувствителността.от мобилни телефони също.Сигурен съм че ще се сетя за още плюсове и минуси,но може би ще са по малко съществени.А и останалите да добавят де...
Върнете се в началото Go down
gog
Консул
Консул




Fisher - F75 ltd отзиви и мнения - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: F75 ltd отзиви и мнения   Fisher - F75 ltd отзиви и мнения - Page 2 EmptyСря Дек 07, 2011 6:59 pm

Пиши повече плюсове че хората от мдетекторс ще те :mdr6: Силата му е в дискриминацията на близките сигнали :yes:
Върнете се в началото Go down
gog
Консул
Консул




Fisher - F75 ltd отзиви и мнения - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: F75 ltd отзиви и мнения   Fisher - F75 ltd отзиви и мнения - Page 2 EmptyСря Дек 07, 2011 7:01 pm

colin96 написа:
Сетих се още един минус-влияе се от електромагнитни смущения.Не работи добре под жици,дори да сменяш честотите и да намаляваш чувствителността.от мобилни телефони също.Сигурен съм че ще се сетя за още плюсове и минуси,но може би ще са по малко съществени.А и останалите да добавят де...

Да но на урудено се мери с ГПХ Минелаб с малката антена
Върнете се в началото Go down
colin96
Консул
Консул




Fisher - F75 ltd отзиви и мнения - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: F75 ltd отзиви и мнения   Fisher - F75 ltd отзиви и мнения - Page 2 EmptyСря Дек 07, 2011 7:13 pm

Пиша каквото съм видял от личен опит.Пък ако има някой да каже че не е вярно нека заповяда и ме убеди в обратното.Сега си мисля за някой плюс да драсна ама аде като не се сещам в момента?Айде утре пък може и да се сетя.да трупна някоя точка и аз. :yes:
Върнете се в началото Go down
wallb2
Консул
Консул
wallb2



Fisher - F75 ltd отзиви и мнения - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: F75 ltd отзиви и мнения   Fisher - F75 ltd отзиви и мнения - Page 2 EmptyСря Дек 07, 2011 7:24 pm

colin96 написа:
Пиша каквото съм видял от личен опит.Пък ако има някой да каже че не е вярно нека заповяда и ме убеди в обратното.Сега си мисля за някой плюс да драсна ама аде като не се сещам в момента?Айде утре пък може и да се сетя.да трупна някоя точка и аз. :yes:

айде от мен да е плюса...

СТАТИК режима е трепач с 38см сонда камък тухли, бетон.... направо кърти за големи предмети....
Върнете се в началото Go down
colin96
Консул
Консул




Fisher - F75 ltd отзиви и мнения - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: F75 ltd отзиви и мнения   Fisher - F75 ltd отзиви и мнения - Page 2 EmptyСря Дек 07, 2011 7:31 pm

Виж на тоя режим не съм бачкал и нe мога да кажа нищо.Иначе от няколко излета съм само с голямата сефка 38-30,че досега не бях я ползвал и мога да кажа че добре се работи с нея.Горе долу почти същите настройки като със стандартната(като чувствителност имам предвид).Има резултати.Добре е според мен.
Върнете се в началото Go down
wallb2
Консул
Консул
wallb2



Fisher - F75 ltd отзиви и мнения - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: F75 ltd отзиви и мнения   Fisher - F75 ltd отзиви и мнения - Page 2 EmptyСря Дек 07, 2011 7:38 pm

colin96 написа:
Виж на тоя режим не съм бачкал и на мога да кажа нищо.Иначе от няколко излета съм само с голямата сефка 38-30,че досега не бях я ползвал и мога да кажа че добре се работи с нея.Горе долу почти същите настройки като със стандартната(като чувствителност имам предвид).Има резултати.Добре е според мен.

38см Фишерка е по-добра, а за лимитед версиите ще е трепач направо, но си е скъпичка....
Върнете се в началото Go down
 
F75 ltd отзиви и мнения
Върнете се в началото 
Страница 2 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Отзиви за F5?
» 2в1 на Миладин отзиви
» отзиви за асеновградските машини

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Fisher Металотърсачи-
Идете на: