Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
VANQUISH deus Minelab Coil грунда GOLD TEKNETICS голден nexus 5000 маск Fisher wave miladinka нишани tesoro prodavam mask kupuvam Spectrum Simplex пират nokta Майнлаб врътка lorenz
 

 F75 ltd отзиви и мнения

Go down 
+24
LX20
miroslav
ivangrozni
ivanasen
jordan_nenov
ivan_a2
fishera80
dulgiya
pgd
mdetectors.bg
gog
nelivo_64
pechkata
Podlecii.avg
wallb2
muhomorka
deso
adminn
maksim12
CALIGULA
colin96
joro_76
joro i
indi
28 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
gog
Консул
Консул




Fisher - F75 ltd отзиви и мнения - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: F75 ltd отзиви и мнения   Fisher - F75 ltd отзиви и мнения - Page 3 EmptyСря Дек 07, 2011 7:48 pm

wallb2 написа:
colin96 написа:
Пиша каквото съм видял от личен опит.Пък ако има някой да каже че не е вярно нека заповяда и ме убеди в обратното.Сега си мисля за някой плюс да драсна ама аде като не се сещам в момента?Айде утре пък може и да се сетя.да трупна някоя точка и аз. :yes:

айде от мен да е плюса...

СТАТИК режима е трепач с 38см сонда камък тухли, бетон.... направо кърти за големи предмети....

Новия режим които е за едри предмети как се справя с различните антени
Върнете се в началото Go down
wallb2
Консул
Консул
wallb2



Fisher - F75 ltd отзиви и мнения - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: F75 ltd отзиви и мнения   Fisher - F75 ltd отзиви и мнения - Page 3 EmptyСря Дек 07, 2011 8:20 pm

gog написа:


Новия режим които е за едри предмети как се справя с различните антени

За новите програми при ЛТД не мога да кажа, но специално за статик режима при Ф75 като цяло говоря.... и имайки предвид че в ЛТД версиите е още по усилен когато си превключил след BP или CL, ще е още по-добре.
Статик режима иска доста практика, докато се научи, особенно в съвкупност със дърпането на спусъка- става допълнително усилване на чувствителността или намалянето и ... за това се прави контролно приближаване на метал до сондата, както има и възможност за работа със фон след неколкократно натискане на спусъка... Тука грундирането към повърхността е много важно, особенно когато не е почва, а камък, тухла или керпичена стена (от жълта пръст )
За по-големите сонди още по-голяма дълбочина ,стига отгоре да няма други парчетийки метали...


Последната промяна е направена от wallb2 на Чет Дек 08, 2011 12:37 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
dulgiya
Новобранец
Новобранец




Fisher - F75 ltd отзиви и мнения - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: F75 ltd отзиви и мнения   Fisher - F75 ltd отзиви и мнения - Page 3 EmptyСъб Авг 04, 2012 8:05 pm

colin96 написа:
Сетих се още един минус-влияе се от електромагнитни смущения.Не работи добре под жици,дори да сменяш честотите и да намаляваш чувствителността.от мобилни телефони също.Сигурен съм че ще се сетя за още плюсове и минуси,но може би ще са по малко съществени.А и останалите да добавят де...
за електропроводи незнам ама аз работя на плажа и не си исключвам телефона а пък и плажа към седем часа е все още пълен с хора които надали са си исключили телефоните и несум имал проблеми.даже работи и в мокрото само го повдигам като дойде вълна че ако залее питата бучи нещо та на около 25см в пясъка и около 5 7sm solena voda xvashtam 20eurocenta kato pitata e nad vodata mislq 4e moje i po dulboko ama nesum opitval 4e vulnite mi pre4at da kopaq
Върнете се в началото Go down
colin96
Консул
Консул




Fisher - F75 ltd отзиви и мнения - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: F75 ltd отзиви и мнения   Fisher - F75 ltd отзиви и мнения - Page 3 EmptyСъб Авг 04, 2012 8:33 pm

Колега до сега не сам имал възможност да работя на плаж,но се надявам в най-скоро време и това да се случи.Поне да го изпробвам и в такива условия.С твърдото намерение съм да присъствам на предстоящия събор в Бургас.Скоро се прибирам от Холандия а ако котка не ми мине път съм там.Така че живот и здраве след около месец може да обменяме опит там
Върнете се в началото Go down
dulgiya
Новобранец
Новобранец




Fisher - F75 ltd отзиви и мнения - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: F75 ltd отзиви и мнения   Fisher - F75 ltd отзиви и мнения - Page 3 EmptyНед Авг 05, 2012 8:14 pm

colin96 написа:
Колега до сега не сам имал възможност да работя на плаж,но се надявам в най-скоро време и това да се случи.Поне да го изпробвам и в такива условия.С твърдото намерение съм да присъствам на предстоящия събор в Бургас.Скоро се прибирам от Холандия а ако котка не ми мине път съм там.Така че живот и здраве след около месец може да обменяме опит там
и аз бих желал да присъствам ама надали ще мога да се прибера а и незнам дали ще имам проблем на границите ако го взема с мен.а за плажа е супер .
Върнете се в началото Go down
wallb2
Консул
Консул
wallb2



Fisher - F75 ltd отзиви и мнения - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: F75 ltd отзиви и мнения   Fisher - F75 ltd отзиви и мнения - Page 3 EmptyПон Авг 06, 2012 5:22 pm

Върнете се в началото Go down
fishera80
Преторий
Преторий
fishera80



Fisher - F75 ltd отзиви и мнения - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: F75 ltd отзиви и мнения   Fisher - F75 ltd отзиви и мнения - Page 3 EmptyВто Окт 02, 2012 1:55 pm

indi написа:
http://video.yandex.ru/users/mdet/view/47/user-tag/%D0%B3%D0%BB%D1%83%D0%B1%D0%B8%D0%BD%D0%BD%D1%8B%D0%B9%20%D0%BC%D0%B5%D1%82%D0%B0%D0%BB%D0%BB%D0%BE%D0%B8%D1%81%D0%BA%D0%B0%D1%82%D0%B5%D0%BB%D1%8C/

Каква е тази сонда: черната, която ползва след стандартната и преди бялата 15" фишер сонда, на клипа не можах да разбера, но като гледам не е СЕФ?
Върнете се в началото Go down
ivan_a2
Легионер
Легионер
ivan_a2



Fisher - F75 ltd отзиви и мнения - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: F75 ltd отзиви и мнения   Fisher - F75 ltd отзиви и мнения - Page 3 EmptyВто Окт 02, 2012 4:31 pm

fishera80 написа:
indi написа:
http://video.yandex.ru/users/mdet/view/47/user-tag/%D0%B3%D0%BB%D1%83%D0%B1%D0%B8%D0%BD%D0%BD%D1%8B%D0%B9%20%D0%BC%D0%B5%D1%82%D0%B0%D0%BB%D0%BB%D0%BE%D0%B8%D1%81%D0%BA%D0%B0%D1%82%D0%B5%D0%BB%D1%8C/

Каква е тази сонда: черната, която ползва след стандартната и преди бялата 15" фишер сонда, на клипа не можах да разбера, но като гледам не е СЕФ?

NEL Tornado e.
Върнете се в началото Go down
fishera80
Преторий
Преторий
fishera80



Fisher - F75 ltd отзиви и мнения - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: F75 ltd отзиви и мнения   Fisher - F75 ltd отзиви и мнения - Page 3 EmptyСря Окт 03, 2012 3:12 pm

ivan_a2 написа:
fishera80 написа:
indi написа:
http://video.yandex.ru/users/mdet/view/47/user-tag/%D0%B3%D0%BB%D1%83%D0%B1%D0%B8%D0%BD%D0%BD%D1%8B%D0%B9%20%D0%BC%D0%B5%D1%82%D0%B0%D0%BB%D0%BB%D0%BE%D0%B8%D1%81%D0%BA%D0%B0%D1%82%D0%B5%D0%BB%D1%8C/

Каква е тази сонда: черната, която ползва след стандартната и преди бялата 15" фишер сонда, на клипа не можах да разбера, но като гледам не е СЕФ?

NEL Tornado e.

Благодаря колега за инфото, но тя много добра бе или на мен така ми се струва...?
Работил ли си с такава или ако имаш, сподели нещо, че из форомите не съм срещал нещо подобно!?!
Сърдечно благодаря! мерси
Върнете се в началото Go down
ivan_a2
Легионер
Легионер
ivan_a2



Fisher - F75 ltd отзиви и мнения - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: к   Fisher - F75 ltd отзиви и мнения - Page 3 EmptyСъб Окт 06, 2012 6:51 pm

fishera80 написа:
ivan_a2 написа:
fishera80 написа:
indi написа:
http://video.yandex.ru/users/mdet/view/47/user-tag/%D0%B3%D0%BB%D1%83%D0%B1%D0%B8%D0%BD%D0%BD%D1%8B%D0%B9%20%D0%BC%D0%B5%D1%82%D0%B0%D0%BB%D0%BB%D0%BE%D0%B8%D1%81%D0%BA%D0%B0%D1%82%D0%B5%D0%BB%D1%8C/

Каква е тази сонда: черната, която ползва след стандартната и преди бялата 15" фишер сонда, на клипа не можах да разбера, но като гледам не е СЕФ?

NEL Tornado e.

Благодаря колега за инфото, но тя много добра бе или на мен така ми се струва...?
Работил ли си с такава или ако имаш, сподели нещо, че из форомите не съм срещал нещо подобно!?!
Сърдечно благодаря! мерси

не съм работил с Nel,но съм чувал че са добри.Аз си работя с 15' Fisher и сам доволен, малко е тежка но се свиква Very Happy


Последната промяна е направена от ivan_a2 на Съб Окт 06, 2012 6:52 pm; мнението е било променяно общо 1 път (Reason for editing : к)
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Fisher - F75 ltd отзиви и мнения - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: F75 ltd отзиви и мнения   Fisher - F75 ltd отзиви и мнения - Page 3 EmptyСъб Окт 06, 2012 10:27 pm

ivan_a2 написа:
fishera80 написа:
ivan_a2 написа:
fishera80 написа:
indi написа:
http://video.yandex.ru/users/mdet/view/47/user-tag/%D0%B3%D0%BB%D1%83%D0%B1%D0%B8%D0%BD%D0%BD%D1%8B%D0%B9%20%D0%BC%D0%B5%D1%82%D0%B0%D0%BB%D0%BB%D0%BE%D0%B8%D1%81%D0%BA%D0%B0%D1%82%D0%B5%D0%BB%D1%8C/

Каква е тази сонда: черната, която ползва след стандартната и преди бялата 15" фишер сонда, на клипа не можах да разбера, но като гледам не е СЕФ?

NEL Tornado e.

Благодаря колега за инфото, но тя много добра бе или на мен така ми се струва...?
Работил ли си с такава или ако имаш, сподели нещо, че из форомите не съм срещал нещо подобно!?!
Сърдечно благодаря! мерси

не съм работил с Nel,но съм чувал че са добри.Аз си работя с 15' Fisher и сам доволен, малко е тежка но се свиква Very Happy


Как е Fisher LTD black с тази бялата оригинална сонда от 15'' на статик режим при големи предмети?
Върнете се в началото Go down
fishera80
Преторий
Преторий
fishera80



Fisher - F75 ltd отзиви и мнения - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: F75 ltd отзиви и мнения   Fisher - F75 ltd отзиви и мнения - Page 3 EmptyВто Дек 18, 2012 1:47 pm


Ще ми се колеги да пробвам 15" Fisher и NEL Big Tornado, преди да си закупя една от двете.
- Четох някъде, че торнадата на нелките работели на по-голямо напрежение или нещо такова - понеже с тока съм на вие и си мисля, че и оригиналната на фишера е направена така.
- Защото моят Ф75 е черен лимитирана серия и забелязах, че като отида на единия от двата процеса за дискриминация, и усобенно на BP (Boost Process) - води се процес усилване 25% дълбочината, и SENSIVITI на апарата не може да се усилва на по-вече от 60, в режим на дискриминация - това е с оригиналната 11" сонда на Фишера, за това с нея си бръмча на процеса dE и SENSIVITI 90-95, така ми е най-добре.
- Та за това ми се ще първо да пробвам тези две по-големи сонди на този процес BP и дали ще мога да си осиля така и сенса на този процес, абе с две думи малко тест а после покупка и по-точно за коя от двете да си дам левчетата...?
Мерси на всички колеги!
мерси
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



Fisher - F75 ltd отзиви и мнения - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: F75 ltd отзиви и мнения   Fisher - F75 ltd отзиви и мнения - Page 3 EmptyСря Яну 09, 2013 11:22 am

СЕФ 38х30, друга алтернатива няма...
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



Fisher - F75 ltd отзиви и мнения - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: F75 ltd отзиви и мнения   Fisher - F75 ltd отзиви и мнения - Page 3 EmptyСря Яну 09, 2013 12:09 pm

fishera80 написа:

Ще ми се колеги да пробвам 15" Fisher и NEL Big Tornado, преди да си закупя една от двете.
- Четох някъде, че торнадата на нелките работели на по-голямо напрежение или нещо такова - понеже с тока съм на вие и си мисля, че и оригиналната на фишера е направена така.
- Защото моят Ф75 е черен лимитирана серия и забелязах, че като отида на единия от двата процеса за дискриминация, и усобенно на BP (Boost Process) - води се процес усилване 25% дълбочината, и SENSIVITI на апарата не може да се усилва на по-вече от 60, в режим на дискриминация - това е с оригиналната 11" сонда на Фишера, за това с нея си бръмча на процеса dE и SENSIVITI 90-95, така ми е най-добре.
- Та за това ми се ще първо да пробвам тези две по-големи сонди на този процес BP и дали ще мога да си осиля така и сенса на този процес, абе с две думи малко тест а после покупка и по-точно за коя от двете да си дам левчетата...?
Мерси на всички колеги!
мерси

Неправа реклама на никоя марка , Колега , но мисля , че с NEL Big Tornado фишера ще се държи по спокойно. Казвам го , защото един мой приятел има по стара версия на фишер и е с нелка. Продаде си сефката. Не коментирам повече. Very Happy
Върнете се в началото Go down
ivangrozni
Консул
Консул
ivangrozni



Fisher - F75 ltd отзиви и мнения - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: F75 ltd отзиви и мнения   Fisher - F75 ltd отзиви и мнения - Page 3 EmptyСря Яну 09, 2013 12:44 pm

Станах свидетел как една terra-705 с 15" coiltek скри топката на един фишер с СЕВ 38/30 и едно сафари. Терата със спокоен праг чува ясен цветен сигнал, онези нищо . Махат 5 см. фишера чува желязо сафарито нищо , чак след още 3 фишера и сафарито чуха сигнала.
Върнете се в началото Go down
miroslav
Легионер
Легионер
miroslav



Fisher - F75 ltd отзиви и мнения - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: F75 ltd отзиви и мнения   Fisher - F75 ltd отзиви и мнения - Page 3 EmptyСря Яну 09, 2013 1:27 pm

Имах оригиналната 15-ка на фишер...
Продадох я. Нестабилна работа на апарата. Смущения при температурни разлики. Тежка е. На орудено пък я няма никаква. Сега съм със сеф 38х30.
Иска ми се да пробвам голямата нелка. Ако някой колега я има, нека направим съвместен излет !
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



Fisher - F75 ltd отзиви и мнения - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: F75 ltd отзиви и мнения   Fisher - F75 ltd отзиви и мнения - Page 3 EmptyЧет Яну 10, 2013 10:19 am

Колеги,

ULTIMATE 13" /33cm./ е уникална за Фишер F5 - самата геометрия на ултимата е УНИКАЛНА засега на нито един тест НЕЛ не ме е смаяла, а напротив

Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



Fisher - F75 ltd отзиви и мнения - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: F75 ltd отзиви и мнения   Fisher - F75 ltd отзиви и мнения - Page 3 EmptyЧет Яну 10, 2013 10:36 am

Админ, я кажи според теб за Ф75 коя е най-добрата антена? И как се държи ултимейта с този апарат?
Върнете се в началото Go down
miroslav
Легионер
Легионер
miroslav



Fisher - F75 ltd отзиви и мнения - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: F75 ltd отзиви и мнения   Fisher - F75 ltd отзиви и мнения - Page 3 EmptyЧет Яну 10, 2013 3:33 pm

jordan_nenov написа:
Админ, я кажи според теб за Ф75 коя е най-добрата антена? И как се държи ултимейта с този апарат?

Аз също може да проявя интерес при положение че ултимейта за ф75 е по-добра от голямата сефка
Върнете се в началото Go down
LX20
Легионер
Легионер




Fisher - F75 ltd отзиви и мнения - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: F75 ltd отзиви и мнения   Fisher - F75 ltd отзиви и мнения - Page 3 EmptyЧет Яну 10, 2013 3:41 pm

ivangrozni написа:
Станах свидетел как една terra-705 с 15" coiltek скри топката на един фишер с СЕВ 38/30 и едно сафари. Терата със спокоен праг чува ясен цветен сигнал, онези нищо . Махат 5 см. фишера чува желязо сафарито нищо , чак след още 3 фишера и сафарито чуха сигнала.
възможно е ,но само ако фишъра е бил намален на наполовина,и на дискриминация Razz Razz
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



Fisher - F75 ltd отзиви и мнения - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: F75 ltd отзиви и мнения   Fisher - F75 ltd отзиви и мнения - Page 3 EmptyЧет Яну 10, 2013 4:07 pm

Специално за Фишер F75 препоръчвам 38-30см. SEF защото е чувствително по-дълбока от 28см. ДД оргинална сонда, особенно за по-големите сигнали над 5-8см. в диаметър и нагоре.

При ултимата нещата са по-дълбоки но ве драстично спрямо оргиналната 28см. ДД сонда на Фишер Ф75
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



Fisher - F75 ltd отзиви и мнения - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: F75 ltd отзиви и мнения   Fisher - F75 ltd отзиви и мнения - Page 3 EmptyЧет Яну 10, 2013 6:40 pm

Значи съм напипал правилната комбинация на любимия ми фишер... Затова имам такива успехи ! Благодарско, Админ !!!
Върнете се в началото Go down
leche
Новобранец
Новобранец
leche



Fisher - F75 ltd отзиви и мнения - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: F75 ltd отзиви и мнения   Fisher - F75 ltd отзиви и мнения - Page 3 EmptyЧет Яну 10, 2013 8:50 pm

Сори Админ но не ми дава да отговарям -не е активно прозорчето,а пише ,че имам право?Помагай моля
Върнете се в началото Go down
leche
Новобранец
Новобранец
leche



Fisher - F75 ltd отзиви и мнения - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: F75 ltd отзиви и мнения   Fisher - F75 ltd отзиви и мнения - Page 3 EmptyЧет Яну 10, 2013 10:13 pm

Ок ще отговарям през цитатите.
Така, аз си взех F75LTD BLACK, преди седмица и още го разучавам ,но със сигурност ще се сдобия и с по-голяма сонда.Колеги разтро'ен съм от Вашите мнения за това"каква да е голямата сонда":СЕФ,НЕЛ-БИГ-Торнадо или Ultimate13"/за оригинала 15 не говорим-ценово и тегловно не си струва/.До колкото знам С.Е.Ф и Ултимейт се правят тук от една фирма,на сайта ,на която не видях да има СЕФ 38*30 за Ф75?Как ще коментирате това?Откъде си ги взимате?И последно ULTIMATE e по-нов модел пробил е и в Сащ и в Русия,с колко %е по-слаба /ако е от СЕФ-ката?
Върнете се в началото Go down
leche
Новобранец
Новобранец
leche



Fisher - F75 ltd отзиви и мнения - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: F75 ltd отзиви и мнения   Fisher - F75 ltd отзиви и мнения - Page 3 EmptyЧет Яну 10, 2013 10:22 pm

15 x 12" SEF Search Coil


For Minelab GPX, GP and SD series detectors

на сайта на производителя за тази сонда/38*30/пише ,че е за цитираните модели?
Върнете се в началото Go down
 
F75 ltd отзиви и мнения
Върнете се в началото 
Страница 3 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Отзиви за F5?
» 2в1 на Миладин отзиви
» отзиви за асеновградските машини

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Fisher Металотърсачи-
Идете на: