Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
нишани prodavam miladinka deus wave Fisher nexus tesoro Coil nokta Майнлаб kupuvam mask Minelab грунда Spectrum пират GOLD врътка TEKNETICS маск Simplex 5000 lorenz VANQUISH голден
 

 Това е металдетектор

Go down 
+17
vanko22
FILIP2
хаймана
wallb2
nasko75
Petronii
Golden Mask
kirilco
comander
maximus_kn
laki
gozilla
4орта
trakieca
www
lomidol
deadman_
21 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
wallb2
Консул
Консул
wallb2



Това е металдетектор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Това е металдетектор   Това е металдетектор - Page 2 EmptyПон Фев 07, 2011 4:50 pm

deadman_ написа:
http://www.vbox7.com/play:fc1614d5


Това колеги е български детектор!Перфектен бг уред които ще прегази много големи производители..... cheers cheers super21 super21 търкане

последно тази машинка каква е.... ?

Върнете се в началото Go down
kirilco
Новобранец
Новобранец




Това е металдетектор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Това е металдетектор   Това е металдетектор - Page 2 EmptyПон Фев 07, 2011 5:41 pm

www написа:
кирилчо аз май наистина познах че ти си хекторчето дето много се защитаваше самостоятелно нали нищо общо нямаше а сега си пускаш клиповете сега разбирам защо се изказваш така невдрачно относно павето за тест,понеже и ти имаш некви тестове с камани Razz
ам да ти кажа таз разтрояната цигулка дет я показваш из нета сигурно тежи 2,5 кила
и друго да ти загатна трябва и още доста медец да папкаш щото ако се появи ПАВЛИНЧО щи скрие шайбите,неговите дълбочини са над 2метра с капаци от тенджари и капачка от буркан си пере човека на близо метар не кат тебе с планки хората да не търсят платки из нивата
Laughing медеееец медец треа папкаш още хекторчо cat самонаказание Laughing
кажи ве про консулт! сега капаци ли ще търсим Basketball успокоите топката маленко бря. да се прави тест такива капаци е смехория, а съсъ медна планка това е бакър секо знае за кво става въпрос да пернеш една находка в бакърен съд а не във някъв цокал с подцинкован капак Very Happy то по тая тъпа логика твоя начи всеки кои пусне клип на някои значи е тои така ли ? Razz ами ще пусна и на други колеги само да ми харесва нали за това е форум утре ще пусне някои клип на маската например и ще кажете че тои си прави реклама хаха.... ЯД ВИ ЕЕЕЕЕ затова се лаете кат кучета.хората търсят дълбочини а не детектори за музея за 3000лв ас ако бях хектора щях да си направя и аз 1 форум та да ви видя тогава .ама несъм хектор. ако продължавате да оплювате БЪЛГАРСКИТЕ УРЕДИ ТОВА Е ФАКТ ЧЕ ТЕ СА ПО ДОБРИ ОТ ВАШИТЕ ФАБРИЧНИ! И ВСЕКИ БИ СЕ ДОСЕТИЛ ЗА ТОВА. и ще доиде време да се зближите с такива производители да може да продавате и вие защото време е за качеството и силата на уредите. скоро време маи маи няма никои да купува заводски а ще земат БЪЛГАРСКИ преглътнете нещата такива каквито са това е истината . поздравявам сичките производители на БЪЛГАРСКИТЕ МЕТАЛДЕТЕКТОРИ!!! super21 : бира бира
Върнете се в началото Go down
lomidol
Цезар
Цезар
lomidol



Това е металдетектор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Това е металдетектор   Това е металдетектор - Page 2 EmptyПон Фев 07, 2011 6:12 pm

Стига бе таман се бях наточил за един Fisher F75 и глеай сега ко стана
Върнете се в началото Go down
deadman_
Цезар
Цезар
deadman_



Това е металдетектор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Това е металдетектор   Това е металдетектор - Page 2 EmptyПон Фев 07, 2011 6:13 pm

Колега Фишера не е лош но ще спестиш доста пари от него БЪЛГАРСКИТЕ УРЕДИ са добри дори на нивото на фабричните!Може да нямат ваншен вид но и на изложба няма да ходим! мерси търкане
Върнете се в началото Go down
kirilco
Новобранец
Новобранец




Това е металдетектор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Това е металдетектор   Това е металдетектор - Page 2 EmptyПон Фев 07, 2011 8:55 pm

deadman_ написа:
Колега Фишера не е лош но ще спестиш доста пари от него БЪЛГАРСКИТЕ УРЕДИ са добри дори на нивото на фабричните!Може да нямат ваншен вид но и на изложба няма да ходим! мерси търкане
правилно колега! бира
Върнете се в началото Go down
maximus_kn
Консул
Консул
maximus_kn



Това е металдетектор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Това е металдетектор   Това е металдетектор - Page 2 EmptyПон Фев 07, 2011 9:12 pm

wallb2 написа:
deadman_ написа:
http://www.vbox7.com/play:fc1614d5


Това колеги е български детектор!Перфектен бг уред които ще прегази много големи производители..... cheers cheers super21 super21 търкане

последно тази машинка каква е.... ?


Българска . Нали пишат,че е наша родна машинка. super21
Върнете се в началото Go down
wallb2
Консул
Консул
wallb2



Това е металдетектор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Това е металдетектор   Това е металдетектор - Page 2 EmptyПон Фев 07, 2011 9:14 pm

maximus_kn написа:

Българска . Нали пишат,че е наша родна машинка. super21

то е ясно като видиш антената.... ама каква е и от къде може да се вземе... някой написа по-го ре за Пулсар 6.... такава ли е?
Върнете се в началото Go down
хаймана
Легионер
Легионер
хаймана



Това е металдетектор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Това е металдетектор   Това е металдетектор - Page 2 EmptyПон Фев 07, 2011 9:58 pm

[/quote] кажи ве про консулт! сега капаци ли ще търсим Basketball успокоите топката маленко бря. да се прави тест такива капаци е смехория, а съсъ медна планка това е бакър секо знае за кво става въпрос да пернеш една находка в бакърен съд а не във някъв цокал с подцинкован капак Very Happy то по тая тъпа логика твоя начи всеки кои пусне клип на някои значи е тои така ли ? Razz ами ще пусна и на други колеги само да ми харесва нали за това е форум утре ще пусне някои клип на маската например и ще кажете че тои си прави реклама хаха.... ЯД ВИ ЕЕЕЕЕ затова се лаете кат кучета.хората търсят дълбочини а не детектори за музея за 3000лв ас ако бях хектора щях да си направя и аз 1 форум та да ви видя тогава .ама несъм хектор. ако продължавате да оплювате БЪЛГАРСКИТЕ УРЕДИ ТОВА Е ФАКТ ЧЕ ТЕ СА ПО ДОБРИ ОТ ВАШИТЕ ФАБРИЧНИ! И ВСЕКИ БИ СЕ ДОСЕТИЛ ЗА ТОВА. и ще доиде време да се зближите с такива производители да може да продавате и вие защото време е за качеството и силата на уредите. скоро време маи маи няма никои да купува заводски а ще земат БЪЛГАРСКИ преглътнете нещата такива каквито са това е истината . поздравявам сичките производители на БЪЛГАРСКИТЕ МЕТАЛДЕТЕКТОРИ!!! super21 : бира бира [/quote]

Браво колега за отличното изказване , Ма е на тез измикяри нема А са запрат тъй лесно .И аз туй им думам ама те ма серат със (-) ама мен неми пука на черупката щот съм от инкубатор geek geek geek cheers
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



Това е металдетектор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Това е металдетектор   Това е металдетектор - Page 2 EmptyВто Фев 08, 2011 12:14 am



Това е апарат, пробива през дърво Laughing
Върнете се в началото Go down
FILIP2
Консул
Консул
FILIP2



Това е металдетектор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Това е металдетектор   Това е металдетектор - Page 2 EmptyВто Фев 08, 2011 12:17 pm

тоа тест направо ми скри шапката Very Happy
Върнете се в началото Go down
wallb2
Консул
Консул
wallb2



Това е металдетектор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Това е металдетектор   Това е металдетектор - Page 2 EmptyВто Фев 08, 2011 12:32 pm

Golden Mask написа:


Това е апарат, пробива през дърво Laughing


Tоя тест на практика в земята е непостижим..... така, че за мен нищо не означава....
Върнете се в началото Go down
maximus_kn
Консул
Консул
maximus_kn



Това е металдетектор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Това е металдетектор   Това е металдетектор - Page 2 EmptyВто Фев 08, 2011 2:19 pm

Хаймана,ти си най-големия ! super21 :yes:
Върнете се в началото Go down
хаймана
Легионер
Легионер
хаймана



Това е металдетектор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Това е металдетектор   Това е металдетектор - Page 2 EmptyВто Фев 08, 2011 4:37 pm

maximus_kn написа:
Хаймана,ти си най-големия ! super21 :yes:

И защо реши така ?? ако е заради по дългият пост ,той е на колегата kirilco аз само го цитирах и поздравих но не ми се получи със цитата нещо , за това може да съм те заблудил , за което се извинявам
Върнете се в началото Go down
maximus_kn
Консул
Консул
maximus_kn



Това е металдетектор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Това е металдетектор   Това е металдетектор - Page 2 EmptyВто Фев 08, 2011 7:39 pm

"Браво колега за отличното изказване , Ма е на тез измикяри нема А са запрат тъй лесно .И аз туй им думам ама те ма серат със (-) ама мен неми пука на черупката щот съм от инкубатор geek geek geek cheers "

За това получи похвалата и положителен вот !
Върнете се в началото Go down
хаймана
Легионер
Легионер
хаймана



Това е металдетектор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Това е металдетектор   Това е металдетектор - Page 2 EmptyВто Фев 08, 2011 8:12 pm

Ами благодаря ти . Казаното от мен, и колегата е самата истина . Не знам как се дават положителни вотове и аз бих залепил един на колегата kirilico .

Иначе БГ апаратите още отдавна изпревариха фабричните със най малко 2 обиколки на времето работих със една гадулка ,а един приятел имаше fiher много разходки и километра минаваше за 3/4 цветни сигнала . ПОЗДРАВИ ЗА ВСИЧКИ БГ ПРОИЗВОДИТЕЛИ

п.п Мисля ,че скоро ще се сдобия със мохаремка или станимирка (варненска) още съм във дилема ????? но се надявам да надделе разумното cheers cheers Cool
Върнете се в началото Go down
maximus_kn
Консул
Консул
maximus_kn



Това е металдетектор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Това е металдетектор   Това е металдетектор - Page 2 EmptyВто Фев 08, 2011 8:24 pm

Успех в избора и в находките .
Върнете се в началото Go down
deadman_
Цезар
Цезар
deadman_



Това е металдетектор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Това е металдетектор   Това е металдетектор - Page 2 EmptyНед Фев 13, 2011 1:38 pm

maximus_kn написа:
Успех в избора и в находките .


super21 super21 super21
Върнете се в началото Go down
vanko22
Новобранец
Новобранец




Това е металдетектор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Това е металдетектор   Това е металдетектор - Page 2 EmptyНед Авг 14, 2011 5:41 pm

Еи,голям смях в тази тема.

До сега не съм използвал Бг детектор,но от резултатите ,за които чувам,свалям шапка на производителите.Не виждам какъв е смисъла да се карате кои детектори са по добри,българските или фабричните-чуждоземни.Никои не може да отрече,че първите Бг детектори се появиха след като бяха копирани разни чужди такива.Няма нищо лошо в това разбира се,както се знае,рано или късно ученика може да надмине учителя си.Стига обаче ,учителя да не е спрял да се развива и тои.Аз обаче мисля,че сте избрали много неравностоини отбори по броика на играчите.Нямам представа колко са сериозните производители на машинки в Бг но маи се броят на пръстите на ръцете,може даже на едната(не съм сигурен),докато от другия отбор не само че са много повече,но произвеждат детектори в много различни класове.То е същото да кажеш "Нашият автомобил е по добър от другите".....Кои е нашия,какъв е другия,в какъв клас е всеки един,.......по какво ги сравняваме.....Има ли въобще смисъл от такъв спор и ако -да,нека си отговорим какви комплекси избиваме.Без да умаловажавам труда на Бг производителите,искам да кажа от опит,че от чуждите детектори има такива ,каквито ако някои сам човек се наеме да проектира и да направи,надали би му стигнал цял живот.Те го правят защото работят в колектив,това което ние българите никога ама никога неможем да направим.Нали знаете приказката Един българин-воивода,двама българи-чета,трима българи-чета с предател.(тя е за македонците,но както се знае -къпаният македонец си е чист българин,така че.....сещаите се).Наи-малко искам да поучавам някои от потребителите на този форум как да се държат пред хората,за да не стават смешни.Аз не живея в Бг отдавна,(това не е хвалба,даже маи не трябваше да го споменавам за да не бъда сега оплют)и влизам в много чужди форуми.......Там наистина можеш от всеки пост да научиш нещо полезно,има много споделена информация,дори за места за търсене.Докато в повечкото Бг форуми,някои ако си позволи да даде някакво мнение и току виж 3-4 го нападнали.Пууууу,маи се онесох в писания извинявам се за което.

С две думи да завърша:Два детектора дори с еднакви платки и схеми могат да бъдат съвършенно различни,само заради използваните части,заради техните параметри.Това ще го разберат тези които се занимават с електроника.Напълно съм съгласен с някои от вас ,че Бг детектори в определни класове са доста по добри от чуждите такива.Това е така,защото повечето големи фирми не доразвиват уредите си ,направят го хващат пазарната вълна продават доста от тях и краи,не им е изгодно повече да се занимават с него поради естеството на западните пазари.Пазара вече търси нещо ново.Докато в Бг ,виждам,че производителите доразвиват своите продукти,което е похвално.Естествено че такъв доразвит детектор,ще е в пъти по добър от онзи чуждия,но през това време те вече са извадили на пазара два нови,с нови системи и те вече пак са напред с материала.
Отново казвам:ПОЗДРАВЛЕНИЯ ЗА БГ МАИСТОРИТЕ.Да продължават с този ентусиазъм.С натърпение чакам Бг аналог на GPX-5000,веднага продава моя,и го купувам.

Ако не се караме по форумите,а заработим като отбор,мисля,че ще постигнем много повече.Бъдете здрави


(някои ще каже-тоя е голям философ....Smile))
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



Това е металдетектор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Това е металдетектор   Това е металдетектор - Page 2 EmptyНед Авг 14, 2011 6:14 pm

Супер пост - поздравления!
Трябва да се обърне внимание на нивото и на обсужването от БГ производителите - системата "пари не връщам е от миналото"
Трябват и стандарти, т.е. винаги да сме сигурни, че апаратите са еднакви, а не на тестовете едни а на клиентите други.
В България засега има само 3 производителя, а другите са на ниво кръжок и трябва по-динамично да се развиват.
Не може със схеми от преди 20-30г. да ловиш маймуни.
Ако знаете какви смехории съм виждал - особенно през последните години от БГ производители.
Имам 100МБ снимки, които ако ги кача ....
Търсете мнения преди фаталната покупка Wink
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Това е металдетектор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Това е металдетектор   Това е металдетектор - Page 2 EmptyНед Авг 14, 2011 10:50 pm

Kerkenez написа:
vanko22 написа:
Еи,голям смях в тази тема.

До сега не съм използвал Бг детектор,но от резултатите ,за които чувам,свалям шапка на производителите.Не виждам какъв е смисъла да се карате кои детектори са по добри,българските или фабричните-чуждоземни.Никои не може да отрече,че първите Бг детектори се появиха след като бяха копирани разни чужди такива.Няма нищо лошо в това разбира се,както се знае,рано или късно ученика може да надмине учителя си.Стига обаче ,учителя да не е спрял да се развива и тои.Аз обаче мисля,че сте избрали много неравностоини отбори по броика на играчите.Нямам представа колко са сериозните производители на машинки в Бг но маи се броят на пръстите на ръцете,може даже на едната(не съм сигурен),докато от другия отбор не само че са много повече,но произвеждат детектори в много различни класове.То е същото да кажеш "Нашият автомобил е по добър от другите".....Кои е нашия,какъв е другия,в какъв клас е всеки един,.......по какво ги сравняваме.....Има ли въобще смисъл от такъв спор и ако -да,нека си отговорим какви комплекси избиваме.Без да умаловажавам труда на Бг производителите,искам да кажа от опит,че от чуждите детектори има такива ,каквито ако някои сам човек се наеме да проектира и да направи,надали би му стигнал цял живот.Те го правят защото работят в колектив,това което ние българите никога ама никога неможем да направим.Нали знаете приказката Един българин-воивода,двама българи-чета,трима българи-чета с предател.(тя е за македонците,но както се знае -къпаният македонец си е чист българин,така че.....сещаите се).Наи-малко искам да поучавам някои от потребителите на този форум как да се държат пред хората,за да не стават смешни.Аз не живея в Бг отдавна,(това не е хвалба,даже маи не трябваше да го споменавам за да не бъда сега оплют)и влизам в много чужди форуми.......Там наистина можеш от всеки пост да научиш нещо полезно,има много споделена информация,дори за места за търсене.Докато в повечкото Бг форуми,някои ако си позволи да даде някакво мнение и току виж 3-4 го нападнали.Пууууу,маи се онесох в писания извинявам се за което.

С две думи да завърша:Два детектора дори с еднакви платки и схеми могат да бъдат съвършенно различни,само заради използваните части,заради техните параметри.Това ще го разберат тези които се занимават с електроника.Напълно съм съгласен с някои от вас ,че Бг детектори в определни класове са доста по добри от чуждите такива.Това е така,защото повечето големи фирми не доразвиват уредите си ,направят го хващат пазарната вълна продават доста от тях и краи,не им е изгодно повече да се занимават с него поради естеството на западните пазари.Пазара вече търси нещо ново.Докато в Бг ,виждам,че производителите доразвиват своите продукти,което е похвално.Естествено че такъв доразвит детектор,ще е в пъти по добър от онзи чуждия,но през това време те вече са извадили на пазара два нови,с нови системи и те вече пак са напред с материала.
Отново казвам:ПОЗДРАВЛЕНИЯ ЗА БГ МАИСТОРИТЕ.Да продължават с този ентусиазъм.С натърпение чакам Бг аналог на GPX-5000,веднага продава моя,и го купувам.

Ако не се караме по форумите,а заработим като отбор,мисля,че ще постигнем много повече.Бъдете здрави


(някои ще каже-тоя е голям философ....Smile))


Ако се организирате с сигурност ще пожънете по-големи успехи по отношение кражбата на чужди схеми.....
Върнете се в началото Go down
vanko22
Новобранец
Новобранец




Това е металдетектор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Това е металдетектор   Това е металдетектор - Page 2 EmptyПон Авг 15, 2011 3:21 am

Аз определно не разбирам едно,какво е значението за оператора,дали схемата е крадена или е собствена,ако уреда наистина е достатъчно добър.Ако аз имам наистина една много добра машина,няма да ми пука на налъмите каква е схемата и на кого е собственост тя.Последното вече има значение за патентните права и други такива ,които определно касаят само производителя на тази техника.И ми се струва че прекалено много се спекулира по този въпрос за краденето на схеми.Този форум вместо да помага на новите колеги в това супер хоби,се превръща в поле за междуличностни нападки.Кому е нужно всичко това?Ние,Българите само ревем че никои по света не ни обичал,ами как да ни обичат чужденците,като ние самите се мразим един друг.То нали само на нашия казан в ада само няма пазач,а някои се опита да излезе от казана и другите щте го дръпнат вътре обратно.
Относно бг машинките,всеобщото мнение е че голяма част използват морално остарели вече схеми.Да ама работят ще каже някои.Ок работят ама,онези навън са вече с поне 20 години напред в новите технологии.Много ясно че имат нови и скъпи технологии,защото пазара го изисква иначе си аут.Една случка само от политиката към клиентите на големите.Когато си купих Minelab gpx-5000 от магазина в града в които живея,когато го отворих у нас се оказа че не всичко е ок ,машинката бачка само че дисплея не бачка.Ядосан по типично български,с онези думи за маиката и ала бала на другия ден отидох и казах проблема,с усмивка на уста продавача се извини за неудобството и ми поднесе нов уред.Ето така трябва да се процедира с клиентите.Гаранционното обслужване на големите компании е ненадминато.Ето това си заслужава парите.Има ли някои бг производител с 3 години гаранция?Защото моят уред има.Това също си струва.
А за нашите детектори по света ще се заговори тогава ,когато те почнат да крадат схеми от нас,а не ние от тях.
Хаиде със здраве и ползотворно търсене на всички.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Това е металдетектор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Това е металдетектор   Това е металдетектор - Page 2 EmptyПон Авг 15, 2011 9:19 am

vanko22 написа:
Аз определно не разбирам едно,какво е значението за оператора,дали схемата е крадена или е собствена,ако уреда наистина е достатъчно добър.Ако аз имам наистина една много добра машина,няма да ми пука на налъмите каква е схемата и на кого е собственост тя.Последното вече има значение за патентните права и други такива ,които определно касаят само производителя на тази техника.И ми се струва че прекалено много се спекулира по този въпрос за краденето на схеми.Този форум вместо да помага на новите колеги в това супер хоби,се превръща в поле за междуличностни нападки.Кому е нужно всичко това?Ние,Българите само ревем че никои по света не ни обичал,ами как да ни обичат чужденците,като ние самите се мразим един друг.То нали само на нашия казан в ада само няма пазач,а някои се опита да излезе от казана и другите щте го дръпнат вътре обратно.
Относно бг машинките,всеобщото мнение е че голяма част използват морално остарели вече схеми.Да ама работят ще каже някои.Ок работят ама,онези навън са вече с поне 20 години напред в новите технологии.Много ясно че имат нови и скъпи технологии,защото пазара го изисква иначе си аут.Една случка само от политиката към клиентите на големите.Когато си купих Minelab gpx-5000 от магазина в града в които живея,когато го отворих у нас се оказа че не всичко е ок ,машинката бачка само че дисплея не бачка.Ядосан по типично български,с онези думи за маиката и ала бала на другия ден отидох и казах проблема,с усмивка на уста продавача се извини за неудобството и ми поднесе нов уред.Ето така трябва да се процедира с клиентите.Гаранционното обслужване на големите компании е ненадминато.Ето това си заслужава парите.Има ли някои бг производител с 3 години гаранция?Защото моят уред има.Това също си струва.
А за нашите детектори по света ще се заговори тогава ,когато те почнат да крадат схеми от нас,а не ние от тях.
Хаиде със здраве и ползотворно търсене на всички.



Като няма значение защо постоянно скандирате българско та българско....
Върнете се в началото Go down
vanhalen
Легионер
Легионер
vanhalen



Това е металдетектор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Това е металдетектор   Това е металдетектор - Page 2 EmptyПон Авг 15, 2011 9:38 am

vanko22 написа:
Аз определно не разбирам едно,какво е значението за оператора,дали схемата е крадена или е собствена,ако уреда наистина е достатъчно добър.Ако аз имам наистина една много добра машина,няма да ми пука на налъмите каква е схемата и на кого е собственост тя.Последното вече има значение за патентните права и други такива ,които определно касаят само производителя на тази техника.И ми се струва че прекалено много се спекулира по този въпрос за краденето на схеми.Този форум вместо да помага на новите колеги в това супер хоби,се превръща в поле за междуличностни нападки.Кому е нужно всичко това?Ние,Българите само ревем че никои по света не ни обичал,ами как да ни обичат чужденците,като ние самите се мразим един друг.То нали само на нашия казан в ада само няма пазач,а някои се опита да излезе от казана и другите щте го дръпнат вътре обратно.
Относно бг машинките,всеобщото мнение е че голяма част използват морално остарели вече схеми.Да ама работят ще каже някои.Ок работят ама,онези навън са вече с поне 20 години напред в новите технологии.Много ясно че имат нови и скъпи технологии,защото пазара го изисква иначе си аут.Една случка само от политиката към клиентите на големите.Когато си купих Minelab gpx-5000 от магазина в града в които живея,когато го отворих у нас се оказа че не всичко е ок ,машинката бачка само че дисплея не бачка.Ядосан по типично български,с онези думи за маиката и ала бала на другия ден отидох и казах проблема,с усмивка на уста продавача се извини за неудобството и ми поднесе нов уред.Ето така трябва да се процедира с клиентите.Гаранционното обслужване на големите компании е ненадминато.Ето това си заслужава парите.Има ли някои бг производител с 3 години гаранция?Защото моят уред има.Това също си струва.
А за нашите детектори по света ще се заговори тогава ,когато те почнат да крадат схеми от нас,а не ние от тях.
Хаиде със здраве и ползотворно търсене на всички.


В България отдавна се познават новите технологии и производителите са доста добри , но има друг проблем. Повечето хора искат уреди като Minelab gpx-5000 ама да струва не 5-6 хиляди долара ,а 200-300 лева.
Така не може да се развива никой БГ производител. Бъдете сигурни че поне 1000 долара от купения от вас уред ще заминат за инвестиции и разработки на нови модели , докато повечето кадърни хора в България работят за да оцеляват. Аз лично работя с нещо което със сигурност по повечето параметри превъзхожда вашия уред , но съм и сигурен че не може да се наложи на пазара .

Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



Това е металдетектор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Това е металдетектор   Това е металдетектор - Page 2 EmptyПон Авг 15, 2011 11:20 am

vanko22 написа:
Една случка само от политиката към клиентите на големите.Когато си купих Minelab gpx-5000 от магазина в града в които живея,когато го отворих у нас се оказа че не всичко е ок ,машинката бачка само че дисплея не бачка.

Аз също знам една случка от преди 2г., само че за Gpx4500.
Мой приятел се прибра от Америка след 5 годишен престой с един 4500, две батерии и 5 оригинални сонди различен размер. Покупката я прави малко преди да тръгне, машината я тестват в магазина на масата Smile, човека плаща една капа с пари и на другия ден лети за БГ, тука си плаща като поп мито и ДДС, но е щастлив че има върхова технология Smile. Прибира се вкъщи и крои планове на другия ден да излезе с машината, но не би..., включва да зарежда едната батерия и след 5 мин лампичката и светва че е заредена, включва другата и тя така.., на другия ден излиза и след 5 -10 минутно суетене с детектора той показва че батерията е капут, включва втората и тя така .... Ядосан по типично български,с онези думи за маиката и ала бала , но нямакой да звънне, т.е. има и звънка ама представителя на майнлаб го отебава понеже детектора не е купен от тях, а можело евентуално да му оправят проблема но ще стувало пари и то доста . Човека обаче не му се дават още пари и звъннка на приятел, разглобявам батериите и се оказва че там се намира половината уред и нищо не може да се разбере, разбирам обаче че адаптора който са му го дали за зарядно не може да осигури достатъчно ток, които изисква батерията, напрежението пада и заряда спира, включваме произволен адаптор с малко по-висок ток и всичко заработва . Човека щастлив отива да зарежда, но не би.... едната батерия бива заредена без проблем, но другата неще, ту зарежда ту, не ! Айде пак при така наречения майстор Laughing т.е. при мен, отварям батерията и що да видя, китайчето забравило да залепи един дебел кабел .

Това е металдетектор - Page 2 50880369620305367201313394586CXbkcD15g7QquhILPnDe
Това е металдетектор - Page 2 11468210238684815971313394589uTN5Nv7JqCAAVGrKx5B3
Това е металдетектор - Page 2 21448356105615124931313394594vVggFFNFutE5rRHGkpX3
Това е металдетектор - Page 2 160092290311464301911313394597DBAnxRtVOMEdZLWch1TT

Лопатката пък която са му дали подарък има голям надпис MADE IN CHINA и се огъва като макарон (не микрон ) !

vanko22 написа:
Има ли някои бг производител с 3 години гаранция?Защото моят уред има..
Има, има и с повече Smile

Върнете се в началото Go down
Чумата
Преторий
Преторий
Чумата



Това е металдетектор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Това е металдетектор   Това е металдетектор - Page 2 EmptyПон Авг 15, 2011 2:01 pm

vanko22 написа:
Има ли някои бг производител с 3 години гаранция?Защото моят уред има..

Golden Mask има 5 години.Има и след гаранционно обслужване, по евтено от вносните детектори.
Върнете се в началото Go down
 
Това е металдетектор
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» ето това е металдетектор
» какво е това
» това метеорит ли е

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Български металдетектори-
Идете на: