Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
TEKNETICS голден Майнлаб prodavam Spectrum Minelab врътка Coil nokta GOLD mask tesoro lorenz Fisher грунда 5000 nexus deus wave Simplex kupuvam VANQUISH miladinka пират маск нишани
 

 Това е металдетектор

Go down 
+17
vanko22
FILIP2
хаймана
wallb2
nasko75
Petronii
Golden Mask
kirilco
comander
maximus_kn
laki
gozilla
4орта
trakieca
www
lomidol
deadman_
21 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
vanhalen
Легионер
Легионер
vanhalen



Това е металдетектор - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Това е металдетектор   Това е металдетектор - Page 3 EmptyПон Авг 15, 2011 4:00 pm

Предполагам че и при 5000 монтажа не е по различен. Тия даже не са си изкъпали платките като хората ,ама бизнес какво да се прави. И това с "БАтерийте в куфарите " има и доста нови технически решения за захранване, но явно трябва да е голямо и тежко за да си оправдаят парите. В батерийте на лаптопите същото управление е няколко квадратни сантиметра.
Върнете се в началото Go down
wave
Легионер
Легионер
wave



Това е металдетектор - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Това е металдетектор   Това е металдетектор - Page 3 EmptyПон Авг 15, 2011 7:05 pm

Физичните закони съществуват от как се появила земята и едва ли някой простосмъртен ще може да ги промени.Китайците се опитаха да променят закона на Ом и това се усети най-вече когато дойде демокрацията в БГ .Адаптер от 100 милиампера се промени на 1000ма.Говорител от 40 вата стана 400вата и куп други неща с които всеки се е сблъсквал по магазините. Но усещам последно време нещата започнаха да се нормализират,тоест народа поумня. Така е и с детекторите.
Върнете се в началото Go down
vanko22
Новобранец
Новобранец




Това е металдетектор - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Това е металдетектор   Това е металдетектор - Page 3 EmptyЧет Авг 18, 2011 6:02 am

Здравеите,колеги.В по горния си пост нямах намерение да подхващам тема за Маинлаба,а просто направих общ коментар,така че съм далеч от мисълта да боря GPX-a-5000 с друг металдетектор.Тои по принцип даже не е монетар,но един приятел каза че до сега не е работил с по добър монетар.Аз само мога да споделя някои практически достижения.Намирал съм монета с размер на Бг 2 стотинки(стари) на около 55 сантиметра с доста отчетлив сигнал,със стандартна 28 сантиметрова сонда.Единствения проблем ми е че нямам много време да си упражнявам хобито.По въпроса за батериите,не смятам че наи големия проблем на един детектор са големината на батеррите,ако тои се представя добре.Дали тежат 200 или 300 грама не е толкова голям проблем,като се има предвид че носим кирки и други пособия.Основния плюс на този детектор е че има много динамични настроики които тои сам извършва по време на работа,без дори оператора да се интересува за това.Това му помага във всеки един момент на търсене тои да е в оптималния режим за тази почва.Въобще не смятам да споря с колеги тук че това е наи доброто в момента.Може да има и много други по добри,но мен ме впечатли лесната работа с този уред.Маинлаб казват пускаш уреда и почваш да търсиш.А пък които иска можем да ги сборим за малки златни парченца колкото оризово зърно,на каква дълбочина ще свирне. Smile на правилен режим,тази гад свири почти на песъчинки злато.Които не верва,за негова сметка си е .Преди няколко месеца един местен колега ми каза че е сменил 4500 и си е купил 5000 .С новите си настроики на същото място където е работил преди,е извадил 14 нови златни зърна.Ако ме лъже тои,значи и аз лъжа.Лично мен тази машинка ме кефи.Тук 5000 се използва като златотърсач и се представя наи добре като такъв поне засега.Невероятно спокоина и в същото време супер чувствителна машина.За това което ми е показал досега бих му простил всякакъв дефект. Smile Хаиде със здраве и ползотворно търсене.
Върнете се в началото Go down
 
Това е металдетектор
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» ето това е металдетектор
» какво е това
» това метеорит ли е

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Български металдетектори-
Идете на: