Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
    Keywords
    miladinka GOLD lorenz TEKNETICS пират kupuvam Fisher Simplex Minelab wave nokta deus prodavam 5000 маск Coil голден nexus нишани врътка Spectrum tesoro mask грунда Майнлаб VANQUISH
     

     BLISTUUL-48

    Go down 
    +67
    zaq
    hagemon4o
    ivanasen
    djaksparrow
    bobo
    geicezar
    JORDANOS
    Pakata
    кирката
    QNUS
    Селския
    G_A_D
    мерцедес G клас
    Avrelian
    kelesis_ss
    Siromahus
    pet1r90
    Kiril62
    mmmiroo
    pe60
    kalin_79
    jagler
    branib
    saiganica
    Чумата
    бушон
    rokomoto
    ztdmp
    maksim12
    nasko
    zlatko
    laki
    mdetectors.bg
    rosen85
    AAAlexey
    magnetron!
    wallb2
    mateus
    stanislav
    Mikron
    BLISSTООL
    www
    apolon
    van_helsing
    nasko75
    yaponetsa
    vanhalen
    VIKING
    Moharem
    N@SKO
    foxcon
    tepes
    trakieca
    pechkata
    SAGITTARIUS
    imperio
    Ancient Hunter
    Golden Mask
    zanvan
    stan960
    drujba6
    adminn
    deadman_
    joro i
    4орта
    Petronii
    maximus_kn
    71 posters
    Иди на страница : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 13 ... 21  Next
    АвторСъобщение
    BLISSTООL
    Консул
    Консул




     - BLISTUUL-48 - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: BLISTUUL-48    - BLISTUUL-48 - Page 6 EmptyПон Юни 13, 2011 12:54 am

    4орта написа:
    Petronii, сакън недей, ще развалиш Ферарито Laughing
    Ей, това момче заслужава да го почерпя. Като тая вечер не бях се смял така, не помня от кога:
    - Стефан, добре, като се видим ще ти напомня за почерпката Wink. Между другото забелязал съм че определено имаш чувство за хумор, това не мога да го отрека Smile.
    Върнете се в началото Go down
    BLISSTООL
    Консул
    Консул




     - BLISTUUL-48 - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: BLISTUUL-48    - BLISTUUL-48 - Page 6 EmptyПон Юни 13, 2011 1:20 am

    4орта написа:
    Аз пък още карам с Ладата, добре вози, ама като гледам Ферарито нещо само бръмчи на място и сам не можеш го подкара
    - Не знам пък какво се впечатляваш толкова от това филмче което ти, т.е. фирма Mikron разпространява с цел да ми прави антиреклама "анонимно" Smile. Странно и какво толкова за гледане има в него. През по-голямата част от клипа металдетектора звъни на винкел попаднал случайно (...) в тревата и на останалите замърсености на терена (основно бирени капачки). Винкела е от стомана с дебелина около 3мм и с дължина между 15 и 30 см, Г образ с две стени по около 4см и общо тегло около 1кг. След това пък металдетектора звъни на мократа глинеста почва както звъняха повечето други марки металдетектори. С адекватна настройка металдетектора се стабилизира безпроблемно дори и при такава почва, но точно тогава е имало прекалено много смущения от другите включени по това време металдетектори с близки работни честоти и видимо металдетектора издава хаотични звуци от смущенията. Вероятно допълнителни смущения са оказали и намиращите се на няколко десетки сантиметра от дупката закопани кабели под напрежение или каквото и друго да се е намирало в каналите отстрани на дупката. За пример, друг металдетектор при който се получиха подобни проблеми са GP-3500 и останалите GP металдетектори които бяха тествани на събора. В последствие, след настройка при отсъствие на други включени металдетектори, се оказа че металдетектора си се балансира безпроблемно към въпросната глинеста почва. Но разбира се, ти това не си го заснел Smile. Ето ти едно клипче да видиш как металдетектора си се балансира безпроблемно:
    Върнете се в началото Go down
    imperio
    Цезар
    Цезар
    imperio



     - BLISTUUL-48 - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: BLISTUUL-48    - BLISTUUL-48 - Page 6 EmptyПон Юни 13, 2011 10:33 am

    Стефан изобщо не ходи на събора. Нито е снимал клипчета, нито е пращал някой да снима - по това време водеше преговори с дилърите за Перу и Боливия и нямаше време за нищо странично, особено пък да се занимава със снимане и разпространение на рекламни клипчета за чужди монетарки. Не е хубаво да го одумваш безпричинно в сайта на федерацията, замисли се малко как изглежда това от страни.


    НЕ МИ ПРАЩАЙТЕ ЛИЧНИ - ВЕЧЕ НЕ СЪМ СОБСТВЕНИК И ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР НА ТОЗИ ФОРУМ, И НА САЙТА IMPERIO.DIR.BG
    Новите ми сайтове: www.metaldetecting.eu I www.metaldetectings.com I www.moneti.org
    Върнете се в началото Go down
    deadman_
    Цезар
    Цезар
    deadman_



     - BLISTUUL-48 - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: BLISTUUL-48    - BLISTUUL-48 - Page 6 EmptyВто Юни 14, 2011 8:21 pm

    imperio написа:
    Стефан изобщо не ходи на събора. Нито е снимал клипчета, нито е пращал някой да снима - по това време водеше преговори с дилърите за Перу и Боливия и нямаше време за нищо странично, особено пък да се занимава със снимане и разпространение на рекламни клипчета за чужди монетарки. Не е хубаво да го одумваш безпричинно в сайта на федерацията, замисли се малко как изглежда това от страни.


    КОИ МИ ТРИЕ ПОСТОВЕТЕ???????????????????????? стена дявол внимание

    СПАЗВАЙ ДОБРИЯ ТОН.


    BG------------ cheers hunter2
    Върнете се в началото Go down
    mateus
    Легионер
    Легионер
    mateus



     - BLISTUUL-48 - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: BLISTUUL-48    - BLISTUUL-48 - Page 6 EmptyВто Юни 14, 2011 9:37 pm

    Но защо господа администратори?Днес четох постовете на колегата deadman и нямаше нищо нецензурно в тях а сега ги няма.Прав е човека но вероятно защото засяга интереси на производител на металдетектори а това може би не трябва да се коментира в този форум.Ако е така извинявам се но все пак живеем в 21 век и свободата на словото трябва да е доминиращо във всеки един форум.
    Върнете се в началото Go down
    mateus
    Легионер
    Легионер
    mateus



     - BLISTUUL-48 - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: BLISTUUL-48    - BLISTUUL-48 - Page 6 EmptyСря Юни 15, 2011 1:15 am

    Rolling Eyes
    Върнете се в началото Go down
    www
    Консул
    Консул
    www



     - BLISTUUL-48 - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: BLISTUUL-48    - BLISTUUL-48 - Page 6 EmptyСря Юни 15, 2011 11:12 am

    ауууу,малко успокоихте топката,Бравос cheers
    Върнете се в началото Go down
    deadman_
    Цезар
    Цезар
    deadman_



     - BLISTUUL-48 - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: BLISTUUL-48    - BLISTUUL-48 - Page 6 EmptyЧет Юни 16, 2011 11:45 am

    mateus написа:
    Но защо господа администратори?Днес четох постовете на колегата deadman и нямаше нищо нецензурно в тях а сега ги няма.Прав е човека но вероятно защото засяга интереси на производител на металдетектори а това може би не трябва да се коментира в този форум.Ако е така извинявам се но все пак живеем в 21 век и свободата на словото трябва да е доминиращо във всеки един форум.


    Благодаря колега че се застъпваш за мен!аз знам защо ми са изтрити постовете просто сам неудобен на Мерчев и тои се е размранкал на амините да ги изтрият!Ще се видем с теб изкукуригал драбосак!!!! дявол дявол :Tir: внимание


    BG------------ cheers hunter2
    Върнете се в началото Go down
    magnetron!
    Преторий
    Преторий




     - BLISTUUL-48 - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Резултати от тест    - BLISTUUL-48 - Page 6 EmptyЧет Юни 16, 2011 12:29 pm

    Малко масло в огъня!!!https://2img.net/r/ihimizer/img29/5015/1431878.jpg
    Върнете се в началото Go down
    deadman_
    Цезар
    Цезар
    deadman_



     - BLISTUUL-48 - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: BLISTUUL-48    - BLISTUUL-48 - Page 6 EmptyЧет Юни 16, 2011 12:48 pm

    magnetron! написа:
    Малко масло в огъня!!!https://2img.net/r/ihimizer/img29/5015/1431878.jpg


    Какви са тия измислици??? affraidХах даитеги тия ЛТС-48/64,GM,RG750 да им покажа как се лови денар на 12 инча(30)санта в неразкопана почва cheers cheers cheers


    BG------------ cheers hunter2
    Върнете се в началото Go down
    deadman_
    Цезар
    Цезар
    deadman_



     - BLISTUUL-48 - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: BLISTUUL-48    - BLISTUUL-48 - Page 6 EmptyЧет Юни 16, 2011 12:49 pm

    И СПАЗВАМ ДОБРИЯ ТОН


    BG------------ cheers hunter2
    Върнете се в началото Go down
    AAAlexey
    Новобранец
    Новобранец




     - BLISTUUL-48 - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: БЛИСТУЛ    - BLISTUUL-48 - Page 6 EmptyПет Юни 17, 2011 2:38 am

    ШАНОВНІ КОМРАД"S!Я прошу прощения, за то что пишу на русском языке.... знаю, что многие присудствующие участники этой темы поймут меня.Де жа вю! это уже было....Сходу, ПЛЮС Ахмеду, мо-ло-ток!
    Клюют коршуны, а ты
    держись пацан! Я может не очень глубоко понимаю суть проблемы и спор, который у вас возник.... по поводу кто, когда и у кого что взял за основу для создания своего детектора...мне нравится искренность и откровенность (может быть ложная) этого человека. Да, он не отрицает, Енигма легла в основу создания Блисту..., и что здесь плохого.....Пусть он младше ВАС уважаемые ГуРу Болгарского Металлодекторостроения, пусть амбициозный малый, но и Вы когда то слушали старших....., Владко, вспомни, кто тебе посоветовал назвать твой детекор ГОЛДЕН МАСК! Спасибо Георгию, он умница..... и он был постарше....Возраст дело наживное!!!!Конкуренция заставляет думать, шевелится, делать продукцию еще лучше.Петр Валчев уже давно предлагал собраться желающим и сделать независимый сравнительный тест Болгарских металлодетекторов. Незаангажированный, в котором каждый производитель может САМ лично представить лучшие качества своего творения. С оптимальными насройками.Да, форум проМИКРОНовский и проГолденМаск ий, и все же, я не думаю, что Мерчев хочет здесь попиариться...Он хочет донести информацию, что его детекторы (и он как создатель) тоже заслуживают внимания, он потратил свое время, усилия, и готов к соревнованию ... так давайте ребята., соберитесь вместе, и устройте БОЙ ТИТАНОВ.Это будет событие!!!!!И все же......ищет не детекор, а человек!Успехов Вам, Братушки!
    Върнете се в началото Go down
    AAAlexey
    Новобранец
    Новобранец




     - BLISTUUL-48 - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: BLISTUUL-48    - BLISTUUL-48 - Page 6 EmptyПет Юни 17, 2011 2:52 am

    Я понимаю, что это бизнес....Признанный Лидер в Болгарии
    пока один! И технические харакеристики детектора это дело третье,.... легенда, маркетинг, и еще пять-семь составляющих - вот СЕКРЕТ успеха!
    Върнете се в началото Go down
    BLISSTООL
    Консул
    Консул




     - BLISTUUL-48 - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: BLISTUUL-48    - BLISTUUL-48 - Page 6 EmptyПет Юни 17, 2011 1:00 pm

    AAAlexey, Спасибо за комментарии на эту тему.

    С уважением,

    Ахмед Мерчев
    Върнете се в началото Go down
    BLISSTООL
    Консул
    Консул




     - BLISTUUL-48 - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: BLISTUUL-48    - BLISTUUL-48 - Page 6 EmptyПет Юни 17, 2011 1:02 pm

    В YouTube канал blisstoolfairs, в който са налични видеа от събора с демонстрации на BLISSTOOL металдетектори, добавихме индивидуално текстово описание към всяко видео:
    https://www.youtube.com/blisstoolfairs
    Описанието е на английски, български и руски език.
    Върнете се в началото Go down
    deadman_
    Цезар
    Цезар
    deadman_



     - BLISTUUL-48 - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: BLISTUUL-48    - BLISTUUL-48 - Page 6 EmptyПет Юни 17, 2011 1:22 pm

    BLISSTООL написа:
    AAAlexey, Спасибо за комментарии на эту тему.

    С уважением,

    Ахмед Мерчев


    Я бегаи от тук бе изфаштял кибер гилотина


    BG------------ cheers hunter2
    Върнете се в началото Go down
    BLISSTООL
    Консул
    Консул




     - BLISTUUL-48 - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: BLISTUUL-48    - BLISTUUL-48 - Page 6 EmptyПет Юни 17, 2011 1:44 pm

    imperio написа:
    Стефан изобщо не ходи на събора. Нито е снимал клипчета, нито е пращал някой да снима - по това време водеше преговори с дилърите за Перу и Боливия и нямаше време за нищо странично, особено пък да се занимава със снимане и разпространение на рекламни клипчета за чужди монетарки. Не е хубаво да го одумваш безпричинно в сайта на федерацията, замисли се малко как изглежда това от страни.
    - Дали наистина коментарите ми са безпричинни?! Не съм твърдял че Стефан от Mikron е ходил на събора. Твърденията ми са че с потребителски имена 4орта, Ancient Hunter и Mikron пише едно и също лице, или в най-добрия случай едни и същи лица които са служители на фирма Mikron и напоследък използват "анонимността" на потребителско име 4орта с цел да ми правят анти-реклама. Дори преди малко забелязах че в оригиналния акаунт чрез който разпространяваха анти-рекламното видео, в момента са премахнати всички видеа, но за сметка на това са направили нов акаунт в който 4орта разпространява само един клип, а именно анти-рекламното видео. Освен това, IP адресите на потребители 4орта, Ancient Hunter и Mikron са едни и същи. Други потребителски имена от плеядата на Mikron са Marco Totev (използвано в BLISSTOOL форум) и Judas (използвано във форума на Вълчев). Има и още няколко но за сега няма да ги пиша! Тази справка, основно съм правил на база информацията от BLISSTOOL форум и този форум, т.е. форум imperio, преди няколко години по времето когато имах модераторски права в раздела за BLISSTOOL металдетектори, и когато собственик на форум imperio беше създателят му - imperio, и на база директна информация от един от интернет доставчиците на фирма Mikron! Както и да е... темата стана банална. Текущо заявената пред мен версия на Стефан от Mikron е че с потребителско име 4орта не пише той а неговите служители от фирма Mikron, за което той нямал вина тъй като не носел отговорност за тях. Явно в тая фирма нещо като фирмена етика не съществува и всеки е сам за себе си! Общо взето, тези неща ме забавляват Smile. От друга страна, ненавиждам прехвърлянето на отговорност и не-поемането на отговорност! Като имате нещо против мен, заявете го открито, както правя аз по отношение на вас. Ако пък нямате - контролирайте дивашките изблици на служителите си! С писаниците си те излагат не само тях си, но и вас като техни работодатели. Не ми се правете на анонимни! Търсачите не пасат трева!

    Върнете се в началото Go down
    mateus
    Легионер
    Легионер
    mateus



     - BLISTUUL-48 - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: BLISTUUL-48    - BLISTUUL-48 - Page 6 EmptyПет Юни 17, 2011 9:55 pm

    AAAlexey написа:
    ШАНОВНІ КОМРАД"S!Я прошу прощения, за то что пишу на русском языке.... знаю, что многие присудствующие участники этой темы поймут меня.Де жа вю! это уже было....Сходу, ПЛЮС Ахмеду, мо-ло-ток!
    Клюют коршуны, а ты
    держись пацан! Я может не очень глубоко понимаю суть проблемы и спор, который у вас возник.... по поводу кто, когда и у кого что взял за основу для создания своего детектора...мне нравится искренность и откровенность (может быть ложная) этого человека. Да, он не отрицает, Енигма легла в основу создания Блисту..., и что здесь плохого.....Пусть он младше ВАС уважаемые ГуРу Болгарского Металлодекторостроения, пусть амбициозный малый, но и Вы когда то слушали старших....., Владко, вспомни, кто тебе посоветовал назвать твой детекор ГОЛДЕН МАСК! Спасибо Георгию, он умница..... и он был постарше....Возраст дело наживное!!!!Конкуренция заставляет думать, шевелится, делать продукцию еще лучше.Петр Валчев уже давно предлагал собраться желающим и сделать независимый сравнительный тест Болгарских металлодетекторов. Незаангажированный, в котором каждый производитель может САМ лично представить лучшие качества своего творения. С оптимальными насройками.Да, форум проМИКРОНовский и проГолденМаск ий, и все же, я не думаю, что Мерчев хочет здесь попиариться...Он хочет донести информацию, что его детекторы (и он как создатель) тоже заслуживают внимания, он потратил свое время, усилия, и готов к соревнованию ... так давайте ребята., соберитесь вместе, и устройте БОЙ ТИТАНОВ.Это будет событие!!!!!И все же......ищет не детекор, а человек!Успехов Вам, Братушки!

    Aлексейка привет из Болгарии!Ти пишеш на руски ,аз на български-няма проблем разбира се от всички,само че се застъпваш за човек който е арогантен ,високомерен и не зачита никого.Като му чета мненията ми идва да си изхвърля компа.Вероятно е твой „приятел„ на когото искаш да услужиш с мнение но опрделено не такъв.Защо не се върнеш назад във постовете му в които обижда безцеремонно всеки от колегите и възхвалява своите машини(боклуци)?Даже си направих труда да копирам твоето мнение и да го пратя до Русия за да видя дали руснак го пише или ахмед си прави актив.Но просто истеричните му припадъци са ни дошли до гуша и не се търпи повече,определено не капацитет в металдетектинга и сравненията с голден маска ,микрона и машините на Вълчев са смешни .!наверно ето русский юмор? Rolling Eyes Могу написать все ето по русский что вьi понял но ето не имеет никакое значение.Мьi знаем все!
    Върнете се в началото Go down
    maximus_kn
    Консул
    Консул
    maximus_kn



     - BLISTUUL-48 - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: BLISTUUL-48    - BLISTUUL-48 - Page 6 EmptyПет Юни 17, 2011 11:02 pm

    Ето това вече е обективно мнение.Точно и категорично,което може да се разбере от всички. cheers
    Върнете се в началото Go down
    apolon
    Про-Консул
    Про-Консул
    apolon



     - BLISTUUL-48 - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: BLISTUUL-48    - BLISTUUL-48 - Page 6 EmptyПет Юни 17, 2011 11:26 pm

    super21 prav e kolegata
    Върнете се в началото Go down
    mateus
    Легионер
    Легионер
    mateus



     - BLISTUUL-48 - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: BLISTUUL-48    - BLISTUUL-48 - Page 6 EmptyСъб Юни 18, 2011 12:51 am

    maximus_kn написа:
    Ето това вече е обективно мнение.Точно и категорично,което може да се разбере от всички. cheers
    Благодаря колега за подкрепата но нямамам нужда от това .Просто ме подразни този човек чиито мнения ми омръзнаха и определено не искам да ги чета тук,уж умен а все пише все едно също.Затова си и направих труда да попитам колегите търсачи от русия дали пише руснак или българин-така е -вярно е но Алексашка наверно е негов приятел ,и само това е но не считам че това човече е някаъв капацицитет и заслужава внимание-смехотворко ,който може да ми пиши налични ако иска.
    Върнете се в началото Go down
    4орта
    Про-Консул
    Про-Консул
    4орта



     - BLISTUUL-48 - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: BLISTUUL-48    - BLISTUUL-48 - Page 6 EmptyСъб Юни 18, 2011 7:42 am

    Цитат :
    не считам че това човече е някаъв капацицитет и заслужава внимание-смехотворко ,който може да ми пиши налични ако иска.
    Човечето е по скоро за съжаление, защото има някакви психични отклонения. Заради тях са го изгонили от университета и не е могъл да го завърши. От тогава съвсем е изперкал. What a Face
    Просто не бива да му се обръща внимание. Има си психиатрични клиники за целта.
    Върнете се в началото Go down
    BLISSTООL
    Консул
    Консул




     - BLISTUUL-48 - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: BLISTUUL-48    - BLISTUUL-48 - Page 6 EmptyСъб Юни 18, 2011 11:52 am

    4орта написа:
    Просто не бива да му се обръща внимание. Има си психиатрични клиники за целта.
    - Потенциални клиенти на психиатрични клиники са хора които се крият и пишат уж "анонимно" с по няколко потребителски имена в интернет, тъй като това раздвоение на личността, след време се проявява не само по отношение на активността им в интернет, но и в реалния живот. Друг типичен пример за това, освен теб, е пчеларя от района на Белозем, който потребител Petronii в една съседна тема хвана да отговаря с потребителското си име mateus, вместо с другото си потребителско име - VIKING. Същият екземпляр, преди време ръсеше бисери основно с потребителски имена SAGITTARIUS и van_helsing. Този екземпляр има реална практика относно раздвоение на личността. Ако му прегледате последните мнения, ще видите как коментира с потребителско име VIKING например, пък си отговаря сам на себе си с другото си потребителско име mateus, че дори опонира сам на себе си Smile. По-лесно ще ви е да си направите нови потребителски имена, от колкото да опонирате на фактите които представям, че с текущите ви потребителски имена, нещо вече хората не се хващат на бисерите ви! И пак призовавам! Когато някой си позволява да ръси някакви изцепки по мой адрес, моля това да го прави открито, а не анонимно! Анонимно всички могат да лаят и да злепоставят, но малко са тези които с името си отстояват това което говорят и това което правят.
    Върнете се в началото Go down
    VIKING
    Про-Консул
    Про-Консул
    VIKING



     - BLISTUUL-48 - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: BLISTUUL-48    - BLISTUUL-48 - Page 6 EmptyСъб Юни 18, 2011 12:06 pm

    BLISSTООL написа:
    4орта написа:
    Просто не бива да му се обръща внимание. Има си психиатрични клиники за целта.
    - Потенциални клиенти на психиатрични клиники са хора които се крият и пишат уж "анонимно" с по няколко потребителски имена в интернет, тъй като това раздвоение на личността, след време се проявява не само по отношение на активността им в интернет, но и в реалния живот. Друг типичен пример за това, освен теб, е пчеларя от района на Белозем, който потребител Petronii в една съседна тема хвана да отговаря с потребителското си име mateus, вместо с другото си потребителско име - VIKING. Същият екземпляр, преди време ръсеше бисери основно с потребителски имена SAGITTARIUS и van_helsing. Този екземпляр има реална практика относно раздвоение на личността. Ако му прегледате последните мнения, ще видите как коментира с потребителско име VIKING например, пък си отговаря сам на себе си с другото си потребителско име mateus, че дори опонира сам на себе си Smile. По-лесно ще ви е да си направите нови потребителски имена, от колкото да опонирате на фактите които представям, че с текущите ви потребителски имена, нещо вече хората не се хващат на бисерите ви! И пак призовавам! Когато някой си позволява да ръси някакви изцепки по мой адрес, моля това да го прави открито, а не анонимно! Анонимно всички могат да лаят и да злепоставят, но малко са тези които с името си отстояват това което говорят и това което правят.

    Защо ме занимаваш сглупости и никове кои ме е хванал с никове и какво изкаш от мен бе казваи веднага още някои ник няма ли дами прикачиш а ти си болен бе.
    Върнете се в началото Go down
    BLISSTООL
    Консул
    Консул




     - BLISTUUL-48 - Page 6 Empty
    ПисанеЗаглавие: BLISSTOOL металдетектори    - BLISTUUL-48 - Page 6 EmptyСъб Юли 02, 2011 2:51 pm

    Юли 2011 - BLISSTOOL LTC64 и BLISSTOOL LTC64X, една година по-късно

    Металдетектори BLISSTOOL LTC64 и BLISSTOOL LTC64X са представители на новото поколение BLISSTOOL металдетектори от серия LTC.

    BLISSTOOL LTC64 и BLISSTOOL LTC64X представляват разширена и подобрена версия на модела BLISSTOOL LTC48X, поради което изцяло го заместват и надграждат. Техните подобрения, в сравнение с BLISSTOOL LTC48X са във всяко едно направление, включително: дизайн, електроника, дълбочина на детекция, дискриминация, стабилност и чувствителност, органи за управление, настройка и индикация.

    Металдетектори BLISSTOOL LTC64 и BLISSTOOL LTC64X, бяха представени през Юли 2010г., т.е. точно преди една година. До момента те са налични в две версии: версия 1 (v1) и версия 2 (v2). v1 е стандартната версия, а v2 е версия специално пригодена за тежки теренни условия.

    През изминалата една година, от Юли 2010 до Юли 2011, с всяка следваща партида, BLISSTOOL подобряваше производителността на металдетекторите.

    В сравнение с първата партида LTC64 и LTC64X, текущо произвежданите и продавани LTC64 и LTC64X съдържат следните подобрения:
    - подобрена електроника;
    - подобрена дълбочина на детекция;
    - подобрена работа на превключвател DISCRIMINATOR и на потенциометри DISCR LEVEL и DISCR DEPTH;
    - подобрена работа на потенциометър TONE;
    - подобрен изходен звук на металдетектора;
    - подобрено напасване на долната тръба към средната тръба на носещата конструкция;
    - подобрени затягащи пръстени на носещата конструкция;
    - добавен е стоп механизъм тип пъпка на горната S тръба на носещата конструкция;
    - добавена е регулируема каишка на подлакътника;
    - добавена е тапа на конектора за слушалки (конектор PHONES);
    - подобрени са гумичките за ушите на търсещата бобина;
    - като аксесоар е наличен калъф за защита от прах, влага и дъжд;
    - ръководството за употреба вече съдържа подробно описание на отделните превключватели и потенциометри;
    - много други малки подобрения.

    BLISSTOOL ще продължи и в бъдеще да подобрява производителността и качеството на своите металдетектори.
    Върнете се в началото Go down
     
    BLISTUUL-48
    Върнете се в началото 
    Страница 6 от 21Иди на страница : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 13 ... 21  Next
     Similar topics
    -
    »  Купувам BLISTUUL-48 на прилична цена.........

    Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
    Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Български металдетектори-
    Идете на: