Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
    Keywords
    VANQUISH Minelab Simplex грунда маск nexus wave GOLD nokta нишани Coil врътка голден TEKNETICS Spectrum lorenz 5000 tesoro mask Майнлаб miladinka deus Fisher kupuvam prodavam пират
     

     BLISTUUL-48

    Go down 
    +67
    zaq
    hagemon4o
    ivanasen
    djaksparrow
    bobo
    geicezar
    JORDANOS
    Pakata
    кирката
    QNUS
    Селския
    G_A_D
    мерцедес G клас
    Avrelian
    kelesis_ss
    Siromahus
    pet1r90
    Kiril62
    mmmiroo
    pe60
    kalin_79
    jagler
    branib
    saiganica
    Чумата
    бушон
    rokomoto
    ztdmp
    maksim12
    nasko
    zlatko
    laki
    mdetectors.bg
    rosen85
    AAAlexey
    magnetron!
    wallb2
    mateus
    stanislav
    Mikron
    BLISSTООL
    www
    apolon
    van_helsing
    nasko75
    yaponetsa
    vanhalen
    VIKING
    Moharem
    N@SKO
    foxcon
    tepes
    trakieca
    pechkata
    SAGITTARIUS
    imperio
    Ancient Hunter
    Golden Mask
    zanvan
    stan960
    drujba6
    adminn
    deadman_
    joro i
    4орта
    Petronii
    maximus_kn
    71 posters
    Иди на страница : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 15 ... 21  Next
    АвторСъобщение
    BLISSTООL
    Консул
    Консул




     - BLISTUUL-48 - Page 9 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: BLISTUUL-48    - BLISTUUL-48 - Page 9 EmptyСъб Юли 09, 2011 12:34 am

    wallb2 написа:

    Давай тука най-добрата си машинка да я тествам щом толкоз ги хвалиш!
    - Моля представи се най-напред. Пиши ми на лични кой си и за какво се бориш. Благодаря предварително.


    Последната промяна е направена от BLISSTООL на Съб Юли 09, 2011 12:57 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
    Върнете се в началото Go down
    BLISSTООL
    Консул
    Консул




     - BLISTUUL-48 - Page 9 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: BLISTUUL-48    - BLISTUUL-48 - Page 9 EmptyСъб Юли 09, 2011 12:52 am

    rosen85 написа:
    А ти кадарния кво праиш тука в БГ като си толкова велик и то в някво си село забутано на на маинента си.
    - Че какво и е на България? или пък на селото в което съм роден, израснал и в което живея и от което управлявам и развивам бизнеса си в областите роботика, електроника, project management и металдетектинг, защото това искам и защото това ми харесва, след като съм постигнал това...макар че ми костваше повече от 7 години и огромни лични жертви? И какво или кой изобщо дава право на разни форумни олигофрени да омаловажават каквото и да било свързано с мен? Може и да сте хубави хора в действителност (визирам теб и още двама други), но във форума сте просто един боклук и нищо повече... това е извода който си правя от коментарите ви. Пожелавам на всеки да постигне нещо подобно или повече от това което аз съм постигнал и което тепърва ще постигам за себе си и за България, а не да си остане заблудена форумна виртуална овца избиваща комплексите си като се прави на интересен виртуално и анонимно.
    Върнете се в началото Go down
    VIKING
    Про-Консул
    Про-Консул
    VIKING



     - BLISTUUL-48 - Page 9 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: BLISTUUL-48    - BLISTUUL-48 - Page 9 EmptyСъб Юли 09, 2011 1:15 am

    rosen85 написа:
    пак и ми трябва подарак за малкото куче да има какво да хапе,че го сарбят зъбите
    видях му форума на амедчо и мислех да си преказваме тамкато приятели Laughing ма то много умрела работа Basketball
    Върнете се в началото Go down
    wallb2
    Консул
    Консул
    wallb2



     - BLISTUUL-48 - Page 9 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: BLISTUUL-48    - BLISTUUL-48 - Page 9 EmptyПон Юли 11, 2011 9:00 am

    BLISSTООL написа:
    wallb2 написа:

    Давай тука най-добрата си машинка да я тествам щом толкоз ги хвалиш!
    - Моля представи се най-напред. Пиши ми на лични кой си и за какво се бориш. Благодаря предварително.

    Писал съм ти на ЛС, представил съм ти се....

    За колегите... да няма тайни и шушукания на ЛС - повод за интриги... Искам от Ахмед машина за "тест драйв". Искам да пробвам най-добрата му разработка може би ЛТЦ 64Х в2... Искам да видя, аз как работи тоя апарат , как се държи на замръсено чува ли нещо и изобщо като цяло що за детектор е... има ли нещо общо с това което се вижда от клиповете, или е поредната БГ спекулативна измама... която запознатите хващат още като гледат клипове само с даден тест!
    Би трябвало с толкова копчета за настройки да е добър детектор, разбира се, ако елктрониката е изпипана, копчетата си вършат работата съответно и сондата...
    Не винаги дълбочината е определяща за качествата на един детектор, а стабилната му работа и съответно дискриминация, защото, ако е нестабилен това което се чува от дълбоките сигнали почти не може да се чуе/различи с калпав издут детектор... и ако не знаете, че там има нещо го подминавате или копаете "фалшиви" сигнали... в последно време повечето клипове са с такива детектори, които според мен не стават за работа... а за мерене на пишки само!!!
    Върнете се в началото Go down
    BLISSTООL
    Консул
    Консул




     - BLISTUUL-48 - Page 9 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: BLISTUUL-48    - BLISTUUL-48 - Page 9 EmptyПон Юли 11, 2011 1:06 pm

    Преди малко видях че търга е спечелен от потребител k***a в Ebay:
    http://cgi.ebay.de/Blisstool-LTC-48-x-V1-Super-Detektor-Legende-/290583848612?pt=NATO_Shop&hash=item
    ---
    Той е предложил най-висока оферта, т.е. 269 EUR (= ~ 524 лева) за продавания в Германия от Ebay потребител vermeer111, един брой втора употреба металдетектор BLISSTOOL LTC48X v1.
    ---
    Общо в търга има 25 оферти от 12 различни потребителя:
    http://offer.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewBids&_trksid=p4340.l2565&item=290583848612
    ---
    Честито на печелившия! Желая му много успехи с BLISSTOOL LTC48X v1.
    ---
     - BLISTUUL-48 - Page 9 Ebay-Germany-vermeer111_001
    Върнете се в началото Go down
    wallb2
    Консул
    Консул
    wallb2



     - BLISTUUL-48 - Page 9 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: BLISTUUL-48    - BLISTUUL-48 - Page 9 EmptyВто Юли 12, 2011 10:39 am

    BLISSTООL написа:
    Преди малко видях че търга е спечелен от потребител k***a в Ebay:

    ---

    А не видя ли, че искам да тествам твой метал детектор!!!!

    Какво стана.... дай да го видиме това чудо та да напиша реални наблюдения, не само ти да си хвалиш машината... ИЛИ ТЕ СТРАХ lol!
    Върнете се в началото Go down
    BLISSTООL
    Консул
    Консул




     - BLISTUUL-48 - Page 9 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: BLISTUUL-48    - BLISTUUL-48 - Page 9 EmptyВто Юли 12, 2011 6:47 pm

    wallb2 написа:
    А не видя ли, че искам да тествам твой метал детектор!!!!
    Какво стана.... дай да го видиме това чудо та да напиша реални наблюдения, не само ти да си хвалиш машината... ИЛИ ТЕ СТРАХ lol!
    - Здравей колега. Видях какво си ми писал и на лични и тук във форума. Ще те имам в предвид. До момента съм пращал BLISSTOOL металдетектори за тест само на търсачи които познавам лично и на лоялни BLISSTOOL клиенти. Например изпращаме за тест нови модели или прототипи преди да въведем в серийно производство някакво подобрение. Към непознати за мен потребители от форумите, съм по-скоро скептично настроен, без значение колко се изхвърлят най-общо казано по форумите и какви компетенции предявяват че имат (нищо лично, говоря по принцип). Сега по същество. Предстои ми да формулирам BLISSTOOL политика за търсачи от форумите, за това как да предоставяме временно BLISSTOOL металдетектори на търсачи от форумите с цел провеждане на тестове и споделяне на отзиви, така че въпреки че не се познаваме с различните потребители, да имаме все пак някаква гаранция за тяхната лоялност. Предвид че до момента предоставяме металдетектори за тест само на доверени лица, то следващата стъпка вероятно ще е да предоставяме металдетектори за тест на членове на БНФМ, и едва след това на напълно непознати и анонимни за нас лица, и то само в случай на наличие на някаква гаранция, като например познато на нас лице да гарантира за лоялността на съответния потребител. Това е в общи линии. Когато имам готовност да стартирам една такава програма, ще го обявя официално по форумите.

    Поздрави,
    Ахмед Мерчев
    BLISSTOOL
    0883450667

    Върнете се в началото Go down
    imperio
    Цезар
    Цезар
    imperio



     - BLISTUUL-48 - Page 9 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: BLISTUUL-48    - BLISTUUL-48 - Page 9 EmptyВто Юли 12, 2011 8:31 pm

    Какво значи "лоялност"? Тая дума изобщо не е подходяща. Един апарат има едни и същи характеристики независимо в кой се намира. Субективния фактор обаче няма как да се избегне, хората не са правени под калъп. Ако Бай Пешо цял живот е работил с правеняк с две копчета няма как да хареса Майнелаб Е-трак. Обратния случай също важи с пълна сила.


    НЕ МИ ПРАЩАЙТЕ ЛИЧНИ - ВЕЧЕ НЕ СЪМ СОБСТВЕНИК И ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР НА ТОЗИ ФОРУМ, И НА САЙТА IMPERIO.DIR.BG
    Новите ми сайтове: www.metaldetecting.eu I www.metaldetectings.com I www.moneti.org


    Последната промяна е направена от imperio на Вто Юли 12, 2011 8:59 pm; мнението е било променяно общо 1 път
    Върнете се в началото Go down
    mateus
    Легионер
    Легионер
    mateus



     - BLISTUUL-48 - Page 9 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: BLISTUUL-48    - BLISTUUL-48 - Page 9 EmptyВто Юли 12, 2011 8:52 pm

    Колегата wallb2 ще има да чака ахмед да му даде машина за проба понеже не попада в графата ;лоялни ; Very Happy клиенти тоест не е негов приятел който би прикрил от лоялност недостатъци които е забелязал.Предвид че повечето от този форум попадат в графата на ахмед ;олигофрени;това няма скоро да се случи и ще тънем в терзания относно качествата на неговите спейс технологии :mdr97:
    Върнете се в началото Go down
    BLISSTООL
    Консул
    Консул




     - BLISTUUL-48 - Page 9 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: BLISTUUL-48    - BLISTUUL-48 - Page 9 EmptyВто Юли 12, 2011 9:56 pm

    Под лоялност в случая, имам предвид търсача който проведе теста да е добронамерен , обективен и реален:
    /1/ добронамерен относно това в каквото състояние получи металдетектора в приблизително същото да го върне, т.е. без драстични щети по него.
    /2/ обективен относно резултатите от тестването, т.е. да отрази реалните свои впечатления в резултат на тестването, а не манипулирани такива;
    /3/ реален относно това да разполагаме с Име, Презиме и Фамилия, ЕГН, актуален телефон и адрес на лицето, които да впишем в приемо-предавателния протокол и декларацията от него когато получи металдетектора, така че ако "случайно" забрави да върне металдетектора, да ни е по-лесно да му напомним за този негов ангажимент, разбира се в рамките на закона.
    ---
    Всичко това е с цел да се избегнат неловки ситуации, и за нас, и за съответния търсач. Давам реален пример. Преди около година и половина, бях принуден да си изземвам два броя BLISSTOOL металдетектори, предоставени за временно тестване, със съдействието на полицията. Нямам излишни нерви и време за бъдещи подобни изпълнения. За това предоставяме металдетектори за тест основно на наши доверени търсачи или стари наши клиенти закупили повече от един металдетектор от нас.
    ---
    Бележка: между другото с потребителско име mateus вероятно пише същия .... който пише и с потребителски имена van_helsing, SAGITTARIUS и VIKING. Луд умора няма... (Моля администрацията на форума да направи справка по IP и да ме поправи ако греша).
    Върнете се в началото Go down
    бушон
    Преторий
    Преторий
    бушон



     - BLISTUUL-48 - Page 9 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: BLISTUUL-48    - BLISTUUL-48 - Page 9 EmptyВто Юли 12, 2011 10:09 pm

    BLISSTООL написа:
    Преди около година и половина, бях принуден да си изземвам два броя BLISSTOOL металдетектори, предоставени за временно тестване, със съдействието на полицията.
    Бутна ли рушвет на полицаите? стига
    Върнете се в началото Go down
    BLISSTООL
    Консул
    Консул




     - BLISTUUL-48 - Page 9 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: BLISTUUL-48    - BLISTUUL-48 - Page 9 EmptyВто Юли 12, 2011 10:20 pm

    бушон написа:
    Бутна ли рушвет на полицаите?
    - НЕ!
    Върнете се в началото Go down
    imperio
    Цезар
    Цезар
    imperio



     - BLISTUUL-48 - Page 9 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: BLISTUUL-48    - BLISTUUL-48 - Page 9 EmptyВто Юли 12, 2011 10:29 pm

    BLISSTООL написа:
    Преди около година и половина, бях принуден да си изземвам два броя BLISSTOOL металдетектори, предоставени за временно тестване, със съдействието на полицията.


    Нали само ЛОЯЛНИ хора ти тестват машинките? Е...х тия тествачи, е...х тая лоялност Smile


    НЕ МИ ПРАЩАЙТЕ ЛИЧНИ - ВЕЧЕ НЕ СЪМ СОБСТВЕНИК И ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР НА ТОЗИ ФОРУМ, И НА САЙТА IMPERIO.DIR.BG
    Новите ми сайтове: www.metaldetecting.eu I www.metaldetectings.com I www.moneti.org
    Върнете се в началото Go down
    BLISSTООL
    Консул
    Консул




     - BLISTUUL-48 - Page 9 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: BLISTUUL-48    - BLISTUUL-48 - Page 9 EmptyВто Юли 12, 2011 10:46 pm

    imperio написа:
    Нали само ЛОЯЛНИ хора ти тестват машинките? Е...х тия тествачи, е...х тая лоялност Smile
    - Преди не, но вече да... или поне хора които отговарят на описаните по-горе критерии. Пак повтарям... нямам нито време нито желание за разни изцепки на разни хора. imperio съгласен съм че не съм използвал напълно уместно думата лоялни в по-предходния си коментар, така че ако продължава да те дразни замени я с: добросъвестни хора за които някой друг, добре познат на мен, гарантира за тях.
    Върнете се в началото Go down
    mateus
    Легионер
    Легионер
    mateus



     - BLISTUUL-48 - Page 9 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: BLISTUUL-48    - BLISTUUL-48 - Page 9 EmptyВто Юли 12, 2011 10:50 pm

    BLISSTООL написа:
    Под лоялност в случая, имам предвид търсача който проведе теста да е добронамерен , обективен и реален:
    /1/ добронамерен относно това в каквото състояние получи металдетектора в приблизително същото да го върне, т.е. без драстични щети по него.
    /2/ обективен относно резултатите от тестването, т.е. да отрази реалните свои впечатления в резултат на тестването, а не манипулирани такива;
    /3/ реален относно това да разполагаме с Име, Презиме и Фамилия, ЕГН, актуален телефон и адрес на лицето, които да впишем в приемо-предавателния протокол и декларацията от него когато получи металдетектора, така че ако "случайно" забрави да върне металдетектора, да ни е по-лесно да му напомним за този негов ангажимент, разбира се в рамките на закона.
    ---
    Всичко това е с цел да се избегнат неловки ситуации, и за нас, и за съответния търсач. Давам реален пример. Преди около година и половина, бях принуден да си изземвам два броя BLISSTOOL металдетектори, предоставени за временно тестване, със съдействието на полицията. Нямам излишни нерви и време за бъдещи подобни изпълнения. За това предоставяме металдетектори за тест основно на наши доверени търсачи или стари наши клиенти закупили повече от един металдетектор от нас.
    ---
    Бележка: между другото с потребителско име mateus вероятно пише същия .... който пише и с потребителски имена van_helsing, SAGITTARIUS и VIKING. Луд умора няма... (Моля администрацията на форума да направи справка по IP и да ме поправи ако греша).
    aхмед защо към всеки пост отправен към теб настояваш да ти се представят с лични данни,това плод на истеричните ти напъни ли е или някакви намеци за по- близки Laughing отношения?Нещо пообъркваш кой-кой е но това го отдавам на параноята възникнала впоследствие от безбройните рекламации на твоя техника у нас и в чужбина.Бушона май е прав в предположението си но така няма да спечелиш клиенти-наведи глава малко и уважавай мнението на всеки.
    Върнете се в началото Go down
    rosen85
    Легионер
    Легионер
    rosen85



     - BLISTUUL-48 - Page 9 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: BLISTUUL-48    - BLISTUUL-48 - Page 9 EmptyВто Юли 12, 2011 11:06 pm

    imperio,mateus няма смисъл да не попаднете и вие в графа олигофрени.а и wallb2 ако си мислеше,че ще ти прати машина за тест жестоко си се лъгал
    Върнете се в началото Go down
    BLISSTООL
    Консул
    Консул




     - BLISTUUL-48 - Page 9 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: BLISTUUL-48    - BLISTUUL-48 - Page 9 EmptyСря Юли 13, 2011 1:01 am

    mateus написа:

    aхмед защо към всеки пост отправен към теб настояваш да ти се представят с лични данни
    - Заради напастта в този форум от виртуални шизофреници в твое лице.
    Върнете се в началото Go down
    BLISSTООL
    Консул
    Консул




     - BLISTUUL-48 - Page 9 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: BLISTUUL-48    - BLISTUUL-48 - Page 9 EmptyСря Юли 13, 2011 1:27 am

    wallb2 написа:
    Давай тука най-добрата си машинка да я тествам щом толкоз ги хвалиш! Имам такъв терен, че на 1 м2 има по 10 черни ръждиви сигнала най- малко, ама ръжда от рим та до наше време... да я видя какво ще хване и каква дискриминация ще изкара и дали чува толкова дълбоко (най-вече) ... Ще мога ли да я балансирам или изобщо апарата ти не става за такъв терен- както и всички български детектори, които съм включвал на това място и не само аз...
    - Колега какви други марки металдетектори си тествал на въпросния терен за които казваш че не стават? Кои от не ставащите за този терен си тествал ти?, и кои други хора? И кой металдетектор по твои наблюдения от тестовете ти до момента става за въпросния терен който описваш?
    Върнете се в началото Go down
    4орта
    Про-Консул
    Про-Консул
    4орта



     - BLISTUUL-48 - Page 9 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: BLISTUUL-48    - BLISTUUL-48 - Page 9 EmptyСря Юли 13, 2011 6:27 am

    Малоумници, некадърници, олигофрени, шизофреници ...
    Като чета и ми настръхват косите каква паплач имало тук What a Face
    Почва да ме дострашава да влизам в тоя форум affraid
    Върнете се в началото Go down
    wallb2
    Консул
    Консул
    wallb2



     - BLISTUUL-48 - Page 9 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: BLISTUUL-48    - BLISTUUL-48 - Page 9 EmptyСря Юли 13, 2011 9:14 am

    BLISSTООL написа:
    wallb2 написа:
    Давай тука най-добрата си машинка да я тествам щом толкоз ги хвалиш! Имам такъв терен, че на 1 м2 има по 10 черни ръждиви сигнала най- малко, ама ръжда от рим та до наше време... да я видя какво ще хване и каква дискриминация ще изкара и дали чува толкова дълбоко (най-вече) ... Ще мога ли да я балансирам или изобщо апарата ти не става за такъв терен- както и всички български детектори, които съм включвал на това място и не само аз...
    - Колега какви други марки металдетектори си тествал на въпросния терен за които казваш че не стават? Кои от не ставащите за този терен си тествал ти?, и кои други хора? И кой металдетектор по твои наблюдения от тестовете ти до момента става за въпросния терен който описваш?

    Ako си решил да даваш машинка кажи и то точно 64Х в2 най- тунингованата за такъв терен... Да или Не! Много ясно, че ще ми имаш данните, ще ти звънна ще ти ги кажа... (въпреки, че ти като фирма и щом работиш с ЛД трябва да си регистриран в КЗЛД Cool ) И щом като съм заявил тука пред всички, значи е така и няма да те извъртя... както казваш, че се случвало- Не съм някой гащник- измекяр !!!
    Върнете се в началото Go down
    бушон
    Преторий
    Преторий
    бушон



     - BLISTUUL-48 - Page 9 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: BLISTUUL-48    - BLISTUUL-48 - Page 9 EmptyСря Юли 13, 2011 9:49 am

    BLISSTООL написа:
    бушон написа:
    Бутна ли рушвет на полицаите?
    - НЕ!
    Наистина ли???
    Закълни се в дипломата си, иначе няма да ти повярвам! geek
    Върнете се в началото Go down
    BLISSTООL
    Консул
    Консул




     - BLISTUUL-48 - Page 9 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: BLISTUUL-48    - BLISTUUL-48 - Page 9 EmptyСря Юли 13, 2011 11:23 am

    4орта написа:
    Малоумници, некадърници, олигофрени, шизофреници ...
    Като чета и ми настръхват косите каква паплач имало тук What a Face
    Почва да ме дострашава да влизам в тоя форум affraid
    - Че защо да те е страх? Нали си един от супер анонимните звезди на Микрон?
    Върнете се в началото Go down
    BLISSTООL
    Консул
    Консул




     - BLISTUUL-48 - Page 9 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: BLISTUUL-48    - BLISTUUL-48 - Page 9 EmptyСря Юли 13, 2011 11:25 am

    бушон написа:

    Наистина ли???
    Закълни се в дипломата си, иначе няма да ти повярвам! geek
    - Изглежда нещо бушон-а ти е изгорял или е пред изгаряне...


    Последната промяна е направена от BLISSTООL на Сря Юли 13, 2011 11:29 am; мнението е било променяно общо 1 път
    Върнете се в началото Go down
    BLISSTООL
    Консул
    Консул




     - BLISTUUL-48 - Page 9 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: BLISTUUL-48    - BLISTUUL-48 - Page 9 EmptyСря Юли 13, 2011 11:28 am

    wallb2 написа:
    Ako си решил да даваш машинка кажи и то точно 64Х в2 най- тунингованата за такъв терен... Да или Не! Много ясно, че ще ми имаш данните, ще ти звънна ще ти ги кажа... (въпреки, че ти като фирма и щом работиш с ЛД трябва да си регистриран в КЗЛД Cool ) И щом като съм заявил тука пред всички, значи е така и няма да те извъртя... както казваш, че се случвало- Не съм някой гащник- измекяр !!!
    - Колега фирмите ми са регистрирани в комисията за защита на личните данни. Очаквам да ми отговориш на този въпрос + няколко допълнителни за да добия представа какъв опит имаш:
    BLISSTООL написа:
    - Колега какви други марки металдетектори си тествал на въпросния терен за които казваш че не стават? Кои от не ставащите за този терен си тествал ти?, и кои други хора? И кой металдетектор по твои наблюдения от тестовете ти до момента става за въпросния терен който описваш?
    Върнете се в началото Go down
    ztdmp
    Легионер
    Легионер
    ztdmp



     - BLISTUUL-48 - Page 9 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: BLISTUUL-48    - BLISTUUL-48 - Page 9 EmptyСря Юли 13, 2011 12:15 pm

    BLISSTООL написа:

    - Изглежда нещо бушон-а ти е изгорял или е пред изгаряне...
    По-добре да ти изгори бушона и след това да го смениш отколкото да нямаш бушон и да си изгорял тотално. clown
    Върнете се в началото Go down
     
    BLISTUUL-48
    Върнете се в началото 
    Страница 9 от 21Иди на страница : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 15 ... 21  Next
     Similar topics
    -
    »  Купувам BLISTUUL-48 на прилична цена.........

    Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
    Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Български металдетектори-
    Идете на: