Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
    Keywords
    голден Minelab маск врътка deus kupuvam нишани Spectrum prodavam Coil mask nexus miladinka VANQUISH Fisher lorenz nokta wave GOLD 5000 Simplex пират Майнлаб грунда TEKNETICS tesoro
     

     BLISTUUL-48

    Go down 
    +67
    zaq
    hagemon4o
    ivanasen
    djaksparrow
    bobo
    geicezar
    JORDANOS
    Pakata
    кирката
    QNUS
    Селския
    G_A_D
    мерцедес G клас
    Avrelian
    kelesis_ss
    Siromahus
    pet1r90
    Kiril62
    mmmiroo
    pe60
    kalin_79
    jagler
    branib
    saiganica
    Чумата
    бушон
    rokomoto
    ztdmp
    maksim12
    nasko
    zlatko
    laki
    mdetectors.bg
    rosen85
    AAAlexey
    magnetron!
    wallb2
    mateus
    stanislav
    Mikron
    BLISSTООL
    www
    apolon
    van_helsing
    nasko75
    yaponetsa
    vanhalen
    VIKING
    Moharem
    N@SKO
    foxcon
    tepes
    trakieca
    pechkata
    SAGITTARIUS
    imperio
    Ancient Hunter
    Golden Mask
    zanvan
    stan960
    drujba6
    adminn
    deadman_
    joro i
    4орта
    Petronii
    maximus_kn
    71 posters
    Иди на страница : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15 ... 21  Next
    АвторСъобщение
    maximus_kn
    Консул
    Консул
    maximus_kn



    BLISTUUL-48 - Page 10 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: BLISTUUL-48   BLISTUUL-48 - Page 10 EmptyСря Юли 13, 2011 1:16 pm

    Прекалено много внимание му се обръща на това лице ! Може да се претовари и да му изгорят чиповете .
    Върнете се в началото Go down
    бушон
    Преторий
    Преторий
    бушон



    BLISTUUL-48 - Page 10 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: BLISTUUL-48   BLISTUUL-48 - Page 10 EmptyСря Юли 13, 2011 9:50 pm

    BLISSTООL написа:
    бушон написа:

    Наистина ли???
    Закълни се в дипломата си, иначе няма да ти повярвам! geek
    - Изглежда нещо бушон-а ти е изгорял или е пред изгаряне...
    Хахаха, значи нямаш диплома, така си и знаех. Basketball
    Добре са направили хората, че са те изгонили от ВУЗ-а, щото и кьоравият вижда, че от тебе и чеп за зеле не става. Laughing Laughing Laughing
    Айде, ще ти дам два дена за самоподготовка и после ще те препитам по Закона на Ом. geek
    Върнете се в началото Go down
    www
    Консул
    Консул
    www



    BLISTUUL-48 - Page 10 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: BLISTUUL-48   BLISTUUL-48 - Page 10 EmptyСря Юли 13, 2011 10:01 pm

    до мерчев.
    имаш ли някакв оборотен уред от новите ти модели...64
    които можеш да пратиш евентуално за тест
    благодаря:

    Върнете се в началото Go down
    wallb2
    Консул
    Консул
    wallb2



    BLISTUUL-48 - Page 10 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: BLISTUUL-48   BLISTUUL-48 - Page 10 EmptyЧет Юли 14, 2011 8:21 am

    www написа:
    до мерчев.
    имаш ли някакв оборотен уред от новите ти модели...64
    които можеш да пратиш евентуално за тест
    благодаря:


    И аз исках, но за сега май не става ... и взе да ми се отщява. Той ако имаше желание веднага щеше да се отзове... А и ми е доста далече на место да ходя за единия му тест...
    Върнете се в началото Go down
    VIKING
    Про-Консул
    Про-Консул
    VIKING



    BLISTUUL-48 - Page 10 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: BLISTUUL-48   BLISTUUL-48 - Page 10 EmptyЧет Юли 14, 2011 8:33 am

    Как да няма те всичкте саму оборотни купуват ги ипосле ги връщат стена стена
    Върнете се в началото Go down
    BLISSTООL
    Консул
    Консул




    BLISTUUL-48 - Page 10 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: BLISTUUL-48   BLISTUUL-48 - Page 10 EmptyЧет Юли 14, 2011 3:27 pm

    www написа:
    до мерчев.
    имаш ли някакв оборотен уред от новите ти модели...64
    които можеш да пратиш евентуално за тест
    благодаря:
    - Колега ти нали си производител на металдетектори? Какво би ме мотивирало да изпратя металдетектор за тест точно на теб? Както виждате не се натискам много много да изпращам металдетектор за тест на ентусиасти от форуми. BLISSTOOL металдетектори вече достатъчно са доказали своите качества на практика, и в България и в чужбина, така че лично за мен отзив, без значение дали положителен и дали отрицателен, дали реален или нереален, от потребител точно в imperio форум, много не ме вълнува. Този форум няма голяма тежест за мен, по скоро го възприемам като електронна жълта преса. Разбира се заслуга за това има администрацията на форума която допуска тук да пишат видимо за всички ненормални хора които повече вредят на форума и на останалите потребители. В този форум пишат предимно някакви хора които много много общо с металдетектинг-а нямат. Не защото не се посещава от реални търсачи, а защото заради двама трима олигофрени на свестните им се отвращава да пишат тук. Събора през Септември вече наближава и ще е няколко дни. Всеки който желае ще може да тества там BLISSTOOL металдетектор, ако си направи труда да дойде разбира се на събора. Освен това, BLISSTOOL клиенти има в абсолютно цяла България. Вероятно няма община в която да нямаме клиенти. Така че ако поддържате връзка с местните си колеги... то те с радост ще ви демонстрират възможностите на техния BLISSTOOL металдетектор на живо и ще ви дадат да потъркате с него. Така че възможности за безплатен тест на BLISSTOOL металдетектор има много, включително и в нашата база където всеки е добре дошъл. Нямам нищо против и да пращам уред за тест на непознати за мен колеги от форумите, но и не се натискам за нещо подобно. Ако пък много ви се иска, тогава си купете BLISSTOOL металдетектор. Тествайте го и ако не ви хареса в рамките на седем дни от датата на покупка, съгласно закона, може да го върнете пък ние да ви възстановим парите. Рекламата уредите ми си я правят сами на терен, пък и не виждам търсач в този форум с особено висока реална тежест. Може и да е имало такива и те да са писали в този форум, но в момента няма такива и скоро няма да има ако нещо в политиката на този форум не се промени.


    Върнете се в началото Go down
    BLISSTООL
    Консул
    Консул




    BLISTUUL-48 - Page 10 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: BLISTUUL-48   BLISTUUL-48 - Page 10 EmptyЧет Юли 14, 2011 3:31 pm

    VIKING написа:
    Как да няма те всичкте саму оборотни купуват ги ипосле ги връщат стена стена
    - През цялата история на BLISSTOOL има само ЕДИН ЕДИНСТВЕН върнат металдетектор. Металдетектор върна един индивид който пишеше в този форум след като повече от 20 месеца ползваше металдетектора. Когато изяви желание за това му върнах цялата сума която е платил за металдетектора, че нямах нито желание нито време да издребнявам и да се занимавам повече с него. Други подобни изцепки е нямало. Всички останали BLISSTOOL клиенти са доволни от покупката си. Пък ако има разни "тарикати" които не са доволни, то нека се възползват от 3 годишната гаранция на BLISSTOOL металдетектора си и да се свържат с нас ако имат някакъв проблем или ако с нещо ние можем да им съдействаме, а не да пишат глупости по форумите. Този форум не е производител на BLISSTOOL металдетектори. Ако имате проблем с BLISSTOOL металдетектор се обърнете лично към мен, като негов производител, пък ако аз не ви съдействам тогава пишете глупости по форумите. Но защо ли си губя времето. В тази тема антиреклама ми правят един двама олигофрена и едно две лапета които дори и не са се доближавали до BLISSTOOL металдетектор камо ли и да работят с него или пък да имат реални отзиви.
    Върнете се в началото Go down
    Чумата
    Преторий
    Преторий
    Чумата



    BLISTUUL-48 - Page 10 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: BLISTUUL-48   BLISTUUL-48 - Page 10 EmptyЧет Юли 14, 2011 7:11 pm

    Мерчев,като не ти харесва форума и администраторите не влизай.Освен тебе никой друг не хвали детекторите ти,и вече ставаш досаден ,като ги навираш на хората.Постоянно обиждаш и все някои ти пречи ,няма друг като тебе. Като не ти харесват хората от форума пусни два ,три детектора на членовете на федерацията да ги пробват и да пишат отзиви ,освен и те ако не са за тебе олигофрени.Каквото има хората са написали и не е случайно.А на първия събор не дойде когато те търси човека да ти върне детектора и да се разберете що за чудо си му продал.


    За да опазим богатствата по българските земи се изисква култура.
    Върнете се в началото Go down
    saiganica
    Легионер
    Легионер
    saiganica



    BLISTUUL-48 - Page 10 Empty
    ПисанеЗаглавие: Кукумерчев   BLISTUUL-48 - Page 10 EmptyЧет Юли 14, 2011 9:57 pm

    Слушай ей тъпанар!Кой тука няма нищо общо с метал детектинга бре прасе смачкано!
    И като няма тежест тоя форум кви ципури държиш тука???
    И тука не сме някакви ,,индивиди" бре скапан мунчо!
    Доста те изтраех тука с твоите тъпи писания и управдания!Видители ти си пренебрегнат и
    оплют!
    Ами прави са били колегите-криеш се като,,мишок" избягваш контакти и на всичко отгоре
    ще даваш оценка на форума!
    Айде ходи там където ти е мястото !
    Върнете се в началото Go down
    maksim12
    Консул
    Консул




    BLISTUUL-48 - Page 10 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: BLISTUUL-48   BLISTUUL-48 - Page 10 EmptyЧет Юли 14, 2011 10:21 pm

    BLISSTООL написа:
    VIKING написа:
    Как да няма те всичкте саму оборотни купуват ги ипосле ги връщат стена стена
    - През цялата история на BLISSTOOL има само ЕДИН ЕДИНСТВЕН върнат металдетектор. Металдетектор върна един индивид който пишеше в този форум след като повече от 20 месеца ползваше металдетектора. Когато изяви желание за това му върнах цялата сума която е платил за металдетектора, че нямах нито желание нито време да издребнявам и да се занимавам повече с него. Други подобни изцепки е нямало. Всички останали BLISSTOOL клиенти са доволни от покупката си. Пък ако има разни "тарикати" които не са доволни, то нека се възползват от 3 годишната гаранция на BLISSTOOL металдетектора си и да се свържат с нас ако имат някакъв проблем или ако с нещо ние можем да им съдействаме, а не да пишат глупости по форумите. Този форум не е производител на BLISSTOOL металдетектори. Ако имате проблем с BLISSTOOL металдетектор се обърнете лично към мен, като негов производител, пък ако аз не ви съдействам тогава пишете глупости по форумите. Но защо ли си губя времето. В тази тема антиреклама ми правят един двама олигофрена и едно две лапета които дори и не са се доближавали до BLISSTOOL металдетектор камо ли и да работят с него или пък да имат реални отзиви.
    1 лев на колко го засича говориш говориш нищто не казваш за дулбочината
    Върнете се в началото Go down
    maximus_kn
    Консул
    Консул
    maximus_kn



    BLISTUUL-48 - Page 10 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: BLISTUUL-48   BLISTUUL-48 - Page 10 EmptyЧет Юли 14, 2011 10:37 pm

    Мерчев,ако ми обещаеш,че ще дойдеш в Кюстендил,ще ти кажа кой съм.Нали искаше да ти се представя.Само да не искаш да пиша автобиография,че ще ми отнеме доста време.
    Върнете се в началото Go down
    BLISSTООL
    Консул
    Консул




    BLISTUUL-48 - Page 10 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: BLISTUUL-48   BLISTUUL-48 - Page 10 EmptyЧет Юли 14, 2011 10:38 pm

    Чумата написа:
    Мерчев,като не ти харесва форума и администраторите не влизай.
    - Този форум е най-популярния форум за металдетектинг в България. По отношение на него, съм изразил личното си мнение, а именно че ако администрацията на форума не допуска тук да се пишат откровени клевети и явно неверни неща, а също ако не допуска хора с по няколко потребителски имена да заплитат постоянно интриги, то тогава форума ще стане по стойностен и на много хора ще им е кеф да пишат и споделят тук. В момента се получава така, че човек дори и да сподели нещо стойностно, все се намира някой анонимен тъпанар който да му прецака темата, и не еднократно а тенденциозно. Прави ми впечатление че на някои хора не им дреме че пишат тук постоянно клевети, провокации и че заплитат интриги, пък когато ги нарека идиоти, тъпанари или олигофрени се засягат.
    Върнете се в началото Go down
    BLISSTООL
    Консул
    Консул




    BLISTUUL-48 - Page 10 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: BLISTUUL-48   BLISTUUL-48 - Page 10 EmptyЧет Юли 14, 2011 10:40 pm

    maksim12 написа:
    1 лев на колко го засича говориш говориш нищто не казваш за дулбочината
    - Виж тук е показано на колко:
    https://www.youtube.com/blisstool
    Върнете се в началото Go down
    BLISSTООL
    Консул
    Консул




    BLISTUUL-48 - Page 10 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: BLISTUUL-48   BLISTUUL-48 - Page 10 EmptyЧет Юли 14, 2011 10:47 pm

    maximus_kn написа:
    Мерчев,ако ми обещаеш,че ще дойдеш в Кюстендил,ще ти кажа кой съм.Нали искаше да ти се представя.Само да не искаш да пиша автобиография,че ще ми отнеме доста време.
    - Абе вие ще се усетите накъде духа вятъра ама късно Smile.
    Върнете се в началото Go down
    maximus_kn
    Консул
    Консул
    maximus_kn



    BLISTUUL-48 - Page 10 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: BLISTUUL-48   BLISTUUL-48 - Page 10 EmptyЧет Юли 14, 2011 10:55 pm

    BLISSTООL написа:
    maximus_kn написа:
    Мерчев,ако ми обещаеш,че ще дойдеш в Кюстендил,ще ти кажа кой съм.Нали искаше да ти се представя.Само да не искаш да пиша автобиография,че ще ми отнеме доста време.
    - Абе вие ще се усетите накъде духа вятъра ама късно Smile.

    Аз знам накъде духа вятъра.Тук ще донесеш твой апарат да го сравниме с другите.Защото имаше един от предишните ти модели,който работеше само в полето.Качиш ли го малко по-нагоре в планината - умира.Ще го издиря къде е сега,за да го видиш и ти.Той смени доста собственици и всеки казваше "Вземи го ,много е хубав", а после "Добре,че се отървах"!
    Върнете се в началото Go down
    VIKING
    Про-Консул
    Про-Консул
    VIKING



    BLISTUUL-48 - Page 10 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: BLISTUUL-48   BLISTUUL-48 - Page 10 EmptyЧет Юли 14, 2011 11:41 pm

    BLISSTООL написа:
    Чумата написа:
    Мерчев,като не ти харесва форума и администраторите не влизай.
    - Този форум е най-популярния форум за металдетектинг в България. По отношение на него, съм изразил личното си мнение, а именно че ако администрацията на форума не допуска тук да се пишат откровени клевети и явно неверни неща, а също ако не допуска хора с по няколко потребителски имена да заплитат постоянно интриги, то тогава форума ще стане по стойностен и на много хора ще им е кеф да пишат и споделят тук. В момента се получава така, че човек дори и да сподели нещо стойностно, все се намира някой анонимен тъпанар който да му прецака темата, и не еднократно а тенденциозно. Прави ми впечатление че на някои хора не им дреме че пишат тук постоянно клевети, провокации и че заплитат интриги, пък когато ги нарека идиоти, тъпанари или олигофрени се засягат.
    Още малко ща почакм и ша са ядосам .Аве шматка ти няма ли а са спреш да обиждашбе простако що си мислиш че някои плете инриги за тебе ти начовек не мясаш и не та броим говорим за машинариите ти бе мошеник.що дириш тука дате хвалят ли искаш.един ли се оплак или са повече а си помисли.какви потребителски имена бе ако е един мълчиш ако са повече ревеш че били един и съшти човек и земи са спри с обидите че ако та улова ше ти кръстосам сополите.тва да нее твоя форум дека си пишеш и си отговараш сам щото няма никои в него
    зимаш дама нервиш .кво мешаш администрациата ние като знаем да мулчим ли а.Ти с колко имена си тука и стига сиса пенил знае се кой си ти
    мошенико мърчев.
    Върнете се в началото Go down
    www
    Консул
    Консул
    www



    BLISTUUL-48 - Page 10 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: BLISTUUL-48   BLISTUUL-48 - Page 10 EmptyПет Юли 15, 2011 12:07 am

    мерчев ,аз като човек те попитах относно уреда
    исках,ако има такава възможност да го пробвам да видя какво толкова не му харесват на този модел-предполагах,че може да се пробва уреда без да е задължително да се купува-но явно сам сгрешил-ти май всички в този форум ги слагаш под един знаменател-започвам да сажелявам,че съм бил до сега толкова добронамерен спрямо теб
    Върнете се в началото Go down
    BLISSTООL
    Консул
    Консул




    BLISTUUL-48 - Page 10 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: BLISTUUL-48   BLISTUUL-48 - Page 10 EmptyПет Юли 15, 2011 1:05 am

    maximus_kn написа:
    Аз знам накъде духа вятъра.Тук ще донесеш твой апарат да го сравниме с другите.Защото имаше един от предишните ти модели,който работеше само в полето.Качиш ли го малко по-нагоре в планината - умира.Ще го издиря къде е сега,за да го видиш и ти.Той смени доста собственици и всеки казваше "Вземи го ,много е хубав", а после "Добре,че се отървах"!
    - Много е лесно да се говори нещо без то да е подкрепено с факти. По-голяма глупост от това което си написал скоро не бях чувал. Абсолютно всички BLISSTOOL металдетектори са с акцент да работят добре и на минерализирани и на високо минерализирани и орудени терени.


    Последната промяна е направена от BLISSTООL на Пет Юли 15, 2011 1:27 am; мнението е било променяно общо 1 път
    Върнете се в началото Go down
    BLISSTООL
    Консул
    Консул




    BLISTUUL-48 - Page 10 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: BLISTUUL-48   BLISTUUL-48 - Page 10 EmptyПет Юли 15, 2011 1:13 am

    www написа:
    мерчев ,аз като човек те попитах относно уреда
    исках,ако има такава възможност да го пробвам да видя какво толкова не му харесват на този модел-предполагах,че може да се пробва уреда без да е задължително да се купува-но явно сам сгрешил-ти май всички в този форум ги слагаш под един знаменател-започвам да сажелявам,че съм бил до сега толкова добронамерен спрямо теб
    - Колега с какво те засегнах? Изброил съм към днешна дата различните варианти за това кога, къде и как всеки желаещ може да тества BLISSTOOL металдетектор, без да го купува. Не му харесват ли? Аз не знам за реални BLISSTOOL клиенти които да не си харесват металдетектора. Хората си работят, кефят се и хич не им дреме какво разни хора пишат тук.
    Върнете се в началото Go down
    VIKING
    Про-Консул
    Про-Консул
    VIKING



    BLISTUUL-48 - Page 10 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: BLISTUUL-48   BLISTUUL-48 - Page 10 EmptyПет Юли 15, 2011 1:56 am

    Аз не знам за реални BLISSTOOL клиенти които да не си харесват металдетектора. Хората си работят, кефят се и хич не им дреме какво разни хора пишат тук.


    абе ти кво са праиш на откачен нямало недоволни след някои ден ще доиде един мои приятел тика във форума и го познават всичкида ти каже колко струват твоите БОКЛУЦИИИИИ.има дето са се излъгали опитаха да поработат и та псуват.що ти пиштат играчките на влага и а студено .Акажи де.И КОЛКО обяви имаш по веснисите че търсиш дестрибутор да ги продава да не търсат тебе да се разправят нали само в чужбина ги продаваше.в Марица имаш поне 20,30 вярно лие!еи ама много си нагло човече морчев.
    Върнете се в началото Go down
    Чумата
    Преторий
    Преторий
    Чумата



    BLISTUUL-48 - Page 10 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: BLISTUUL-48   BLISTUUL-48 - Page 10 EmptyПет Юли 15, 2011 12:51 pm

    BLISSTООL написа:

    Абсолютно всички BLISSTOOL металдетектори са с акцент да работят добре и на минерализирани и на високо минерализирани и орудени терени.

    Това да го каже друг, а не ти.Може и да покажеш ако има някъде написано в друг форум.Аз досега не съм срещал.И вместо да пишеш глупости пусни два,три детектора на членовете на федерацията да пишат за какво става въпрос, е да ама ги нямаш защото си пишман производител, а и знаем какво ще напишат.


    За да опазим богатствата по българските земи се изисква култура.
    Върнете се в началото Go down
    branib
    Легионер
    Легионер




    BLISTUUL-48 - Page 10 Empty
    ПисанеЗаглавие: Заглавие: Re: BLISTUUL-48   BLISTUUL-48 - Page 10 EmptyПет Юли 15, 2011 5:46 pm

    Знаеш ли Мерчев приказката за говедото дето като риело само си хвърляло лайната на гърба.Сега пак звъниш без да съм те натискал но грешката си е моя още тогава трябваше да те навра на кучето в задника и вече щяхме да сме те забравили.

    П.С. Индивида може да не пише ама не е спрял да чете.
    Върнете се в началото Go down
    BLISSTООL
    Консул
    Консул




    BLISTUUL-48 - Page 10 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: BLISTUUL-48   BLISTUUL-48 - Page 10 EmptyПет Юли 15, 2011 7:35 pm

    branib съобразявай се какво пишеш по мой адрес да не се навреш ти сам там!
    Върнете се в началото Go down
    apolon
    Про-Консул
    Про-Консул
    apolon



    BLISTUUL-48 - Page 10 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: BLISTUUL-48   BLISTUUL-48 - Page 10 EmptyПет Юли 15, 2011 7:44 pm

    :mdr97: mercev skaca na bou :mdr97: :animaux15:
    Върнете се в началото Go down
    apolon
    Про-Консул
    Про-Консул
    apolon



    BLISTUUL-48 - Page 10 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: BLISTUUL-48   BLISTUUL-48 - Page 10 EmptyПет Юли 15, 2011 7:45 pm

    Сиртаки Сиртаки Сиртаки Сиртаки Сиртаки Сиртаки Сиртаки Сиртаки ste ima da se radvat posle kato si izyades boya
    Върнете се в началото Go down
     
    BLISTUUL-48
    Върнете се в началото 
    Страница 10 от 21Иди на страница : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15 ... 21  Next
     Similar topics
    -
    »  Купувам BLISTUUL-48 на прилична цена.........

    Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
    Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Български металдетектори-
    Идете на: