Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
    Keywords
    nexus голден kupuvam lorenz nokta маск Spectrum deus нишани Minelab prodavam VANQUISH wave грунда 5000 Coil GOLD Simplex TEKNETICS врътка Майнлаб mask пират miladinka Fisher tesoro
     

     BLISTUUL-48

    Go down 
    +67
    zaq
    hagemon4o
    ivanasen
    djaksparrow
    bobo
    geicezar
    JORDANOS
    Pakata
    кирката
    QNUS
    Селския
    G_A_D
    мерцедес G клас
    Avrelian
    kelesis_ss
    Siromahus
    pet1r90
    Kiril62
    mmmiroo
    pe60
    kalin_79
    jagler
    branib
    saiganica
    Чумата
    бушон
    rokomoto
    ztdmp
    maksim12
    nasko
    zlatko
    laki
    mdetectors.bg
    rosen85
    AAAlexey
    magnetron!
    wallb2
    mateus
    stanislav
    Mikron
    BLISSTООL
    www
    apolon
    van_helsing
    nasko75
    yaponetsa
    vanhalen
    VIKING
    Moharem
    N@SKO
    foxcon
    tepes
    trakieca
    pechkata
    SAGITTARIUS
    imperio
    Ancient Hunter
    Golden Mask
    zanvan
    stan960
    drujba6
    adminn
    deadman_
    joro i
    4орта
    Petronii
    maximus_kn
    71 posters
    Иди на страница : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21  Next
    АвторСъобщение
    BLISSTООL
    Консул
    Консул




    BLISTUUL-48 - Page 20 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: BLISTUUL-48   BLISTUUL-48 - Page 20 EmptyНед Фев 12, 2012 6:40 pm

    Ето директна връзка към сайта на AHRPS, с детайлно описание на английски език на същността и историята на Nail Board metal detector test:
    http://ahrps.org/_tipsAndTechniques/Nail_Board_Performance_Test.pdf

    In English language:
    Here's a direct link to the site of AHRPS, with a detailed description of English language of the nature and the history of Nail Board metal detector test:
    http://ahrps.org/_tipsAndTechniques/Nail_Board_Performance_Test.pdf

    На русском языке:
    Вот прямая ссылка на сайт AHRPS, с подробным описанием на английском языке о природе и истории Nail Board metal detector test:
    http://ahrps.org/_tipsAndTechniques/Nail_Board_Performance_Test.pdf
    Върнете се в началото Go down
    Ancient Hunter
    Цезар
    Цезар
    Ancient Hunter



    BLISTUUL-48 - Page 20 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: BLISTUUL-48   BLISTUUL-48 - Page 20 EmptyНед Фев 12, 2012 6:55 pm

    Много хубав тест, браво Smile
    Само дето и на мен не ми стана ясно защо:
    yaponetsa написа:
    От 4 монети се чуват 5 сигнала. Даже когато остава една монета,пак се чуват 2 сигнала. И тва при условие че антената е вдигната на около педя над монетата.
    Без монети, ще има ли някакви сигнали само от пироните? Shocked
    Върнете се в началото Go down
    VIKING
    Про-Консул
    Про-Консул
    VIKING



    BLISTUUL-48 - Page 20 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: BLISTUUL-48   BLISTUUL-48 - Page 20 EmptyНед Фев 12, 2012 10:16 pm

    TOVA piseneeyo e..все тая -ТОВА Е ТЕМА НА МЕРЧЕВИЯ -НИКОИ ДРУГ НЕМА ПРАВО ДА ПИШЕ НЕГАТИВИ ТУКА...
    ИЛИ АКО пише играе гумата и б ан
    -просто човеко си има пари..
    а аз не си диря проблеми..




    Върнете се в началото Go down
    Golden Mask
    Джадай
    Джадай
    Golden Mask



    BLISTUUL-48 - Page 20 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: BLISTUUL-48   BLISTUUL-48 - Page 20 EmptyПон Фев 13, 2012 1:03 pm

    Колега виждам че си залял руските и украинските форуми с постове за BLISTUUL само да не се излъжеш да пуснеш и там идеята ти за морозвия код че ще те спукат от майтапи, за руско говорящите народи когато метал детектора прави морзов код (морзянка) значи е нестабилен Smile т.е. или се самовъзбужда или прага му е много нестабилен (на руски- глюков ).
    Върнете се в началото Go down
    BLISSTООL
    Консул
    Консул




    BLISTUUL-48 - Page 20 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: BLISTUUL-48   BLISTUUL-48 - Page 20 EmptyПон Фев 13, 2012 2:44 pm

    Golden Mask написа:
    Колега виждам че си залял руските и украинските форуми с постове за BLISTUUL само да не се излъжеш да пуснеш и там идеята ти за морозвия код че ще те спукат от майтапи, за руско говорящите народи когато метал детектора прави морзов код (морзянка) значи е нестабилен Smile т.е. или се самовъзбужда или прага му е много нестабилен (на руски- глюков ).
    - Публикувал съм ги и там, като е подчертано че става въпрос за Morse Code metal detector test. Рисковете си ги поемам аз.
    Върнете се в началото Go down
    Golden Mask
    Джадай
    Джадай
    Golden Mask



    BLISTUUL-48 - Page 20 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: BLISTUUL-48   BLISTUUL-48 - Page 20 EmptyПон Фев 13, 2012 8:55 pm

    BLISSTООL написа:
    Golden Mask написа:
    Колега виждам че си залял руските и украинските форуми с постове за BLISTUUL само да не се излъжеш да пуснеш и там идеята ти за морозвия код че ще те спукат от майтапи, за руско говорящите народи когато метал детектора прави морзов код (морзянка) значи е нестабилен Smile т.е. или се самовъзбужда или прага му е много нестабилен (на руски- глюков ).
    - Публикувал съм ги и там, като е подчертано че става въпрос за Morse Code metal detector test. Рисковете си ги поемам аз.

    Ами като се има предвид че никой производител освен теб не залива форумите с информация (реклама) за своите детектори, на хората цялата тази работа им се струва странна, толкова странна че наши общи дистрибутори започват да ме разпитват дали си наред с главата .
    Остави стоката сама да се рекламира, щом детектора е добър не ти трябват чак толкова усилия за да ги продаваш. Всичко това е странно не само за потребителите но и за дилърите .
    Виждам че вече са почнали с насмешките, сравняват тази реклама с WS телешоп а теб те смятат
    за неадекватен и даже препоръчват да идеш на лекар ... Smile
    http://www.reviewdetector.ru/index.php?showtopic=189238&st=760

    Виж и на какво попаднах, тия немци май са объркали положенията на копчетата та да изкарат толкова лоши резултати на 64X V2 - http://www.metalldetektortest.de/Belgientest/Blisstool/blisstool.html
    Върнете се в началото Go down
    BLISSTООL
    Консул
    Консул




    BLISTUUL-48 - Page 20 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: BLISTUUL-48   BLISTUUL-48 - Page 20 EmptyВто Фев 14, 2012 3:06 am

    Golden Mask написа:
    Ами като се има предвид че никой производител освен теб не залива форумите с информация (реклама) за своите детектори, на хората цялата тази работа им се струва странна, толкова странна че наши общи дистрибутори започват да ме разпитват дали си наред с главата .
    - Laughing , Владо както вече писах, в случая рекламирам само собствените си металдетектори, т.е. BLISSTOOL металдетектори, така че последствията са изцяло за моя сметка (позитивни или негативни). А и както се вижда, във въпросните форуми, лично аз съм писал и лично аз съм отговорил, така че съм запознат и с тях. Например в темата в руския форум, освен няколко мнения на двама-трима души които периодично и целенасочено ръсят глупости, има и няколко десетки мнения с обективни коментари. Колкото до теста на немците, резултата е добър, предвид че те тестваха една от прототипните бройки преди повече от година и половина. В смисъл, LTC64X модела отдавна се доказа по параметър дълбочина на детекция, така че допълнителната реклама която правя е един вид бонус, за такива дето се чудят дали съм наред с еди какво си Laughing.


    Върнете се в началото Go down
    Чумата
    Преторий
    Преторий
    Чумата



    BLISTUUL-48 - Page 20 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: BLISTUUL-48   BLISTUUL-48 - Page 20 EmptyВто Фев 14, 2012 1:29 pm

    BLISSTООL написа:
    В смисъл, LTC64X модела отдавна се доказа по параметър дълбочина на детекция

    Kъде се е доказал?
    Върнете се в началото Go down
    wallb2
    Консул
    Консул
    wallb2



    BLISTUUL-48 - Page 20 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: BLISTUUL-48   BLISTUUL-48 - Page 20 EmptyВто Фев 14, 2012 2:04 pm

    Незнам, ама в тоя руският форум имам регистрация още като бях в Русия... и имам контакти с колеги от там и да ти кажа Амеде не случайно там си шушукат на ЛС за теб, че си бил " сашел с ума".... а пък ти си говори каквото искаш.... ако не знаеш какво означава... меко казано психично болен - ЛУД ЧОВЕК.... само не им казвай за робота.... аз не им казах спестих ти го Very Happy


    BLISTUUL-48 - Page 20 Normal-dc4326f4d0a0eb8ca2fb7d9b180eb4fd
    Kъсмет на всички!
    Върнете се в началото Go down
    maximus_kn
    Консул
    Консул
    maximus_kn



    BLISTUUL-48 - Page 20 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: BLISTUUL-48   BLISTUUL-48 - Page 20 EmptyВто Фев 14, 2012 8:50 pm

    BLISSTООL написа:
    djaksparrow написа:
    Колеги има ли Блистол с двутонална дискриминация,и ако има колко кинти да си приготвя.
    - Здравей колега,

    Към днешна дата, всички BLISSTOOL металдетектори са еднотонални с реален звуков праг.

    Господин Гений,какво означава "Реален звуков праг" ? И ако може накратко,да не съжалявам,че съм попитал .
    Върнете се в началото Go down
    VIKING
    Про-Консул
    Про-Консул
    VIKING



    BLISTUUL-48 - Page 20 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: BLISTUUL-48   BLISTUUL-48 - Page 20 EmptyВто Фев 14, 2012 11:36 pm

    Wink
    Върнете се в началото Go down
    Golden Mask
    Джадай
    Джадай
    Golden Mask



    BLISTUUL-48 - Page 20 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: BLISTUUL-48   BLISTUUL-48 - Page 20 EmptyПон Фев 20, 2012 5:21 pm

    BLISSTООL написа:
    Колкото до теста на немците, резултата е добър, предвид че те тестваха една от прототипните бройки преди повече от година и половина. В смисъл, LTC64X модела отдавна се доказа по параметър дълбочина на детекция, така че допълнителната реклама която правя е един вид бонус, за такива дето се чудят дали съм наред с еди какво си Laughing.
    На мен ми се струва че немците въобще не са в час как се правят тестове, а като видят повече копчета и не знаят кое на къде да въртят ! Ето пресен тест на ГМ4 с различни сонди - http://www.metalldetektortest.de/golden-mask.html
    Изкарали са ДД7'' по-дълбока от 10.5'', верно че на различна чувствителност ама разликата между 8 и 8.5 е никаква т.е. няма как 7'' да е по-дълбока от 10.5'' . Тук ми идва една друга идея, понеже германския ми дистрибутор прави поръчки на Golden Mask 4 (pro PACK) с 10х12'' и 7'' и за това тестовете са такива Laughing .
    В режим AUDIO DISC Golden Mask 4 работи по същия начин като 1+, само че немците не мислят така Smile, нито на написали в кой режим на дискриминация са тествали ГМ4, нито са написали дали на ръчен или фиксиран земен баланс ....
    Върнете се в началото Go down
    maximus_kn
    Консул
    Консул
    maximus_kn



    BLISTUUL-48 - Page 20 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: BLISTUUL-48   BLISTUUL-48 - Page 20 EmptyПет Май 18, 2012 11:38 am

    Мерчев,защо не може да се отваря сайтa на BLISSTOOL ?
    Върнете се в началото Go down
    maximus_kn
    Консул
    Консул
    maximus_kn



    BLISTUUL-48 - Page 20 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: BLISTUUL-48   BLISTUUL-48 - Page 20 EmptyЧет Окт 25, 2012 9:14 pm

    Мерчев , влизай във форума,че ми доскуча. Или си зает да правиш разработка на апарат с 26 копчета ?!
    Върнете се в началото Go down
    ivanasen
    Джадай
    Джадай
    ivanasen



    BLISTUUL-48 - Page 20 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: BLISTUUL-48   BLISTUUL-48 - Page 20 EmptyПет Окт 26, 2012 7:06 pm

    maximus_kn написа:
    Мерчев , влизай във форума,че ми доскуча. Или си зает да правиш разработка на апарат с 26 копчета ?!

    Разкатахте му фамилията на човека . Толкова ли е "зле" с стена ? Very Happy


    Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

    Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!
    Върнете се в началото Go down
    hagemon4o
    Про-Консул
    Про-Консул
    hagemon4o



    BLISTUUL-48 - Page 20 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: BLISTUUL-48   BLISTUUL-48 - Page 20 EmptyПет Окт 26, 2012 7:46 pm

    все пак мисля че БЛИСТУУЛ е добра машина...хвалят я някои хора!
    Върнете се в началото Go down
    nasko75
    Джадай
    Джадай
    nasko75



    BLISTUUL-48 - Page 20 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: BLISTUUL-48   BLISTUUL-48 - Page 20 EmptyПет Окт 26, 2012 8:15 pm

    hagemon4o написа:
    все пак мисля че БЛИСТУУЛ е добра машина...хвалят я някои хора!
    някои хора много правилно
    нали и ти си имаш същата Laughing ЕНИГМА ИЛИ BLISSTOOL то си е едно и също Cool
    Върнете се в началото Go down
    hagemon4o
    Про-Консул
    Про-Консул
    hagemon4o



    BLISTUUL-48 - Page 20 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: BLISTUUL-48   BLISTUUL-48 - Page 20 EmptyПет Окт 26, 2012 10:08 pm

    nasko75 написа:
    hagemon4o написа:
    все пак мисля че БЛИСТУУЛ е добра машина...хвалят я някои хора!
    някои хора много правилно
    нали и ти си имаш същата Laughing ЕНИГМА ИЛИ BLISSTOOL то си е едно и също BLISTUUL-48 - Page 20 287236

    Имах енигма ... една и съща е била платката в началото си и знаем от кой е копирана...НО сега са подобрени и ЪПгрейднати...но енигмата си е пълен провал!!!
    Върнете се в началото Go down
    nasko75
    Джадай
    Джадай
    nasko75



    BLISTUUL-48 - Page 20 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: BLISTUUL-48   BLISTUUL-48 - Page 20 EmptyПет Окт 26, 2012 10:18 pm

    hagemon4o написа:
    nasko75 написа:
    hagemon4o написа:
    все пак мисля че БЛИСТУУЛ е добра машина...хвалят я някои хора!
    някои хора много правилно
    нали и ти си имаш същата Laughing ЕНИГМА ИЛИ BLISSTOOL то си е едно и също BLISTUUL-48 - Page 20 287236

    Имах енигма ... една и съща е била платката в началото си и знаем от кой е копирана...НО сега са подобрени и ЪПгрейднати...но енигмата си е пълен провал!!!
    Твое мнение е твое аз от Краси съм доволен и машинките си бачкат добре
    с теб и с твоя уред защо така се е случило не знам
    но всеки си има предпочитания към уред и за това са толкова и производителите УСПЕХ
    Върнете се в началото Go down
    maximus_kn
    Консул
    Консул
    maximus_kn



    BLISTUUL-48 - Page 20 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: BLISTUUL-48   BLISTUUL-48 - Page 20 EmptyПет Окт 26, 2012 10:20 pm

    Ако Енигмата е пълен провал,Блистула трябва да е детска играчка и да я пускат като награда в Кроки за децата. Извратеният мозък на лицето Мерчев,измисли апарат с 13 копчета,дето и той самият не знае кое за какво е .Представете си един новобранец в занаята как ще го настрои.Имах честта да пипна един модел на Блистул,който ме очарова с нечовешките 40 см /въздушно/ капачка от буркан.Гордият собственик на апарата се изуми на превъзходните резултати.
    Върнете се в началото Go down
    hagemon4o
    Про-Консул
    Про-Консул
    hagemon4o



    BLISTUUL-48 - Page 20 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: BLISTUUL-48   BLISTUUL-48 - Page 20 EmptyПет Окт 26, 2012 10:25 pm

    като го пробвам ше кажа крайно мнение...но енигма и блистуул..мисля че блистуула го превъзхожда!!!имам енигма знам как е...
    Върнете се в началото Go down
    zaq
    Легионер
    Легионер




    BLISTUUL-48 - Page 20 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: BLISTUUL-48   BLISTUUL-48 - Page 20 EmptyСъб Окт 27, 2012 11:27 pm

    Колеги имам Blostool ltc48 от около 3 години не съм работил с други апарати и не прехвалям блистула,но от работата ми с апарата за тия години и сравнението ми с още два три български уреда (няма да казвам марки и модели,защото ще тръгнат спорове) мога да кажа,че блистула се представя малко по добре особено от към дълбочина на детекция.Не ангажирам никой с мнението си!
    Върнете се в началото Go down
    бобо
    Джадай
    Джадай




    BLISTUUL-48 - Page 20 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: BLISTUUL-48   BLISTUUL-48 - Page 20 EmptyСъб Окт 27, 2012 11:45 pm

    hagemon4o написа:
    като го пробвам ше кажа крайно мнение...но енигма и блистуул..мисля че блистуула го превъзхожда!!!имам енигма знам как е...
    Заеби ги тез тояги,я земи раздуй нещо за геохънтара-сериозно!
    Върнете се в началото Go down
    pumata2003
    Легионер
    Легионер
    pumata2003



    BLISTUUL-48 - Page 20 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: BLISTUUL-48   BLISTUUL-48 - Page 20 EmptyНед Окт 28, 2012 8:08 am

    zaq написа:
    Колеги имам Blostool ltc48 от около 3 години не съм работил с други апарати и не прехвалям блистула,но от работата ми с апарата за тия години и сравнението ми с още два три български уреда (няма да казвам марки и модели,защото ще тръгнат спорове) мога да кажа,че блистула се представя малко по добре особено от към дълбочина на детекция.Не ангажирам никой с мнението си!


    колега и аз споделям това мнение пък нека който иска това да си приказва
    Върнете се в началото Go down
    maximus_kn
    Консул
    Консул
    maximus_kn



    BLISTUUL-48 - Page 20 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: BLISTUUL-48   BLISTUUL-48 - Page 20 EmptyСря Окт 31, 2012 3:09 pm

    Вярно ли е,че Мерчев разработва нов металдетектор-робот,който сам вади сигналите ? Задаваш му какво искаш да търси и палиш барбекюто и чакаш. Той като извади всичко ти го донася. Ама сега бил на курс в НАСА,защото това била тайна разработка.
    Върнете се в началото Go down
     
    BLISTUUL-48
    Върнете се в началото 
    Страница 20 от 21Иди на страница : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21  Next
     Similar topics
    -
    »  Купувам BLISTUUL-48 на прилична цена.........

    Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
    Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Български металдетектори-
    Идете на: