Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
 

 До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор

Go down 
+47
ivo13
ico
sdsds
Pakata
Трибал-М
astervil
handjata
solidi
Lamas
Mark Antoni
nasko
hristo0o0
stan960
Kolev
vesco
Mladencho
pechkata
neron66
borislav123
бобо
ILKOBOY
malcito
гущера
Джони
atina
bobi31
кирката
hamido
Баир-Будала
radva4
FILIP2
bad boy
vvurbanov
анди999
ivangrozni
maximus_kn
adminn
tatoos_dd
comander
laki
horo
ivanasen
sitalk
LAV DJOI
charon
NERON
Riminats
51 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
Riminats
Новобранец
Новобранец




До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор Empty
ПисанеЗаглавие: До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор   До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор EmptyСъб Сеп 22, 2012 7:44 am

Здравйте предстоими да си купя МД.Спрял сам се на Бг.детектор но и така и немога да си избера конкретна марка .Нека които има МД.БГ,производство да даде някакво мнение и характеристики. Благодаряви предварително!
Върнете се в началото Go down
NERON
Цезар
Цезар
NERON



До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор   До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор EmptyСъб Сеп 22, 2012 2:28 pm



ТЕЗИ, КОИТО ИЗКОВАХА ОТ МЕЧОВЕТЕ СИ РАЛА, СЕГА ОРАТ ЗА ОНЕЗИ, КОИТО СИ ЗАПАЗИХА МЕЧОВЕТЕ
Върнете се в началото Go down
charon
Цезар
Цезар
charon



До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор   До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор EmptyСъб Сеп 22, 2012 2:52 pm

Колегата добре те е ориентирал към Миладинката,но тука ясен отговор на въпроса си няма да получиш-всеки си хвали своето.Всяка машина си има своите качества,и недостатаци,за това много зависи на каква почва ще работиш,колко си запознат с работата с МД и т.н.От тези фактори можеш да се ориентираш в какъв апарат да се прецелиш,а не с въпроса ''кой е по-понай''.Успех колега


Viver est militare!
Върнете се в началото Go down
Riminats
Новобранец
Новобранец




До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор   До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор EmptyСъб Сеп 22, 2012 5:33 pm

Ми аз съм от град Сливен,знам че почвите тук са доста уродени.Спрял сам се на най новия модел на Пират какво бихте казали този М.Д и за производителя.
Върнете се в началото Go down
LAV DJOI
Легионер
Легионер
LAV DJOI



До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор   До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор EmptyСъб Сеп 22, 2012 6:28 pm

При мен в Пирдоп почвата също е доста тежка и Пирата се справя добре,имал съм и Миладинка от последния модел но тя свиреше рудните камъни,като дълбочина и двата са еднакви.
Върнете се в началото Go down
Riminats
Новобранец
Новобранец




До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор   До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор EmptyСъб Сеп 22, 2012 8:38 pm

ЛАВ ДЖОИ,ти с кои от М.Д.На пират работиш и да кАжЕш примерно на урудено 10 стотинки на каква дълбочина го хваща и съответно в нормална почва на колко .Благодаря предварително!
Върнете се в началото Go down
sitalk
Джадай
Джадай
sitalk



До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор   До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор EmptyНед Сеп 23, 2012 9:39 pm

В Пирдопско са средно орудени в повечето случаи.В сливенско са нормални,средно орудени и орудени.
Всеки един нормално рботещ бг уред ще ти свърши работа.
Разбира се,ако не очакваш някакви чудеса.
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор   До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор EmptyНед Сеп 23, 2012 11:34 pm

Riminats написа:
Здравйте предстоими да си купя МД.Спрял сам се на Бг.детектор но и така и немога да си избера конкретна марка .Нека които има МД.БГ,производство да даде някакво мнение и характеристики. Благодаряви предварително!

Искам да ти кажа колега , че според мен почти са изравнени възможностите на всички МД на Бг производителите. Така , че каквато и да вземеш все тая! Ше има разлика в цените малко /едните имат повече екстри/. При западните е по-различно! Ти си прецени! Very Happy




Последната промяна е направена от ivanasen на Нед Фев 10, 2013 11:57 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Riminats
Новобранец
Новобранец




До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор   До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор EmptyПон Сеп 24, 2012 7:26 am

Значи да ви кажа много се обърках,такмо се навих да си взема ПИрат наи новия модел показах го на един човек дето от доста време се занимава сас металдетектинк да си каже мнението и ми вика не си струва по добре си вземи маска или миладинка.Вече незнам ко да чета омразна ми даите някои съвет искам някои М.Д. До 600-700лв.да хваща 10 ст на 25-30 см и да работи добре на уродено какво ще ми кжете за Енигмата на Краси Профи-2или3.И в нормална почва до каква дълбочина хваща става ли за дълбоки сигна ли за по големи предмети .И как бихте ги наредили като качество и характеристики-ПИРАТ,ЕНИГМА,МИЛАДИНКА,МАСКА.Благодаря ви !
Върнете се в началото Go down
horo
Про-Консул
Про-Консул
horo



До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор   До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор EmptyПон Сеп 24, 2012 8:22 am

това си вземи http://prodavalnik.com/metalotrsach-metaldetektor-maynlab-musketar-hs-profesional-i9972837
Върнете се в началото Go down
laki
Консул
Консул




До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор Empty
ПисанеЗаглавие: по темата    До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор EmptyПон Сеп 24, 2012 3:21 pm

Кое не струва на новия ПИРАТ???Работата ли ?стабилноста ли ?външния вид ли?Дълбочината ли?Неговорете без да сте работили или поне пробвали работата на апарата.
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор   До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор EmptyПон Сеп 24, 2012 4:18 pm

laki написа:
Кое не струва на новия ПИРАТ???Работата ли ?стабилноста ли ?външния вид ли?Дълбочината ли?Неговорете без да сте работили или поне пробвали работата на апарата.

Напълно съм съгласен с теб колега " око да види ръка да пипне". На принципа съм вече" металдетектора да се пробва на непознат обект." Тогава се дава най-ясна представа за възможностите на МД. Very Happy
Върнете се в началото Go down
Riminats
Новобранец
Новобранец




До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор   До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор EmptyПон Сеп 24, 2012 5:41 pm

Не аз нямам никаква информация за новия Пират това ми казаха пак като начинаещ барзо си променям мнението.Колегата ми е предложил Маилаб но сам се спрял на БГ.детектор да е и да е нов .
Върнете се в началото Go down
laki
Консул
Консул




До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор Empty
ПисанеЗаглавие: по темата   До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор EmptyПон Сеп 24, 2012 7:37 pm

https://www.youtube.com/watch?v=x6lBnxioSDQ&feature=relmfu
Върнете се в началото Go down
sitalk
Джадай
Джадай
sitalk



До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор   До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор EmptyПон Сеп 24, 2012 10:00 pm

Riminats написа:
Значи да ви кажа много се обърках,такмо се навих да си взема ПИрат наи новия модел показах го на един човек дето от доста време се занимава сас металдетектинк да си каже мнението и ми вика не си струва по добре си вземи маска или миладинка.Вече незнам ко да чета омразна ми даите някои съвет искам някои М.Д. До 600-700лв.да хваща 10 ст на 25-30 см и да работи добре на уродено какво ще ми кжете за Енигмата на Краси Профи-2или3.И в нормална почва до каква дълбочина хваща става ли за дълбоки сигна ли за по големи предмети .И как бихте ги наредили като качество и характеристики-ПИРАТ,ЕНИГМА,МИЛАДИНКА,МАСКА.Благодаря ви !

Първо-казва се орудено,от рУда,а не уродено..все едно рОда.Рода е холандски футболен тим....
Така...слушай сега какво ще ти кажа....В сливенския край,много трудно ще успееш да хванеш 10 ст на 30 см.Трябва да е някъде мн. лека почва.А тук трудно ще я намериш.Казвам ти тук,защото и аз съм от този край.
Върнете се в началото Go down
Riminats
Новобранец
Новобранец




До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор   До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор EmptyПон Сеп 24, 2012 10:48 pm

добре остави правописа ми и кажи според теб каква машина да си взема за сливенскич краи
Върнете се в началото Go down
comander
Цезар
Цезар
comander



До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор   До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор EmptyПон Сеп 24, 2012 11:28 pm

Riminats написа:
добре остави правописа ми и кажи според теб каква машина да си взема за сливенскич краи
http://weekend-shop.com/shop5/product_info.php?cPath=73_81_124&products_id=490 предвид ниската честота на работа и автоматичния режим,мисля че това те устроива Там гаражните пискуни много не бачкат,пак и е много бито по вашия краи.
Върнете се в началото Go down
tatoos_dd
Преторий
Преторий
tatoos_dd



До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор   До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор EmptyСря Сеп 26, 2012 9:36 am

Riminats написа:
добре остави правописа ми и кажи според теб каква машина да си взема за сливенскич краи
колега моито мнение вземиси енигма на краси и сам штесе обедиш. според мен от бг апаратите енигмата е наи добрия вариянт
Върнете се в началото Go down
sitalk
Джадай
Джадай
sitalk



До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор   До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор EmptyВто Окт 02, 2012 12:31 am

comander написа:
Riminats написа:
добре остави правописа ми и кажи според теб каква машина да си взема за сливенскич краи
http://weekend-shop.com/shop5/product_info.php?cPath=73_81_124&products_id=490 предвид ниската честота на работа и автоматичния режим,мисля че това те устроива Там гаражните пискуни много не бачкат,пак и е много бито по вашия краи.

800 лв. за апарат с две копчета?
Не навсякъде е тежка почвата.Ако иде на по-лекичка ,с тая ниска честота.......
Върнете се в началото Go down
comander
Цезар
Цезар
comander



До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор   До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор EmptyВто Окт 02, 2012 2:06 am

sitalk написа:
comander написа:
Riminats написа:
добре остави правописа ми и кажи според теб каква машина да си взема за сливенскич краи
http://weekend-shop.com/shop5/product_info.php?cPath=73_81_124&products_id=490 предвид ниската честота на работа и автоматичния режим,мисля че това те устроива Там гаражните пискуни много не бачкат,пак и е много бито по вашия краи.

800 лв. за апарат с две копчета?
Не навсякъде е тежка почвата.Ако иде на по-лекичка ,с тая ниска честота.......
то на леката почва одавна няма сигнали Crying or Very sad
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор   До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор EmptyВто Окт 02, 2012 10:01 am

Борбата вече е за орудените-тежки и дай боже замърсени терени. Там само определени апарати работят.


http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/?df=14

КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА БАТСЗМ
Върнете се в началото Go down
sitalk
Джадай
Джадай
sitalk



До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор   До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор EmptyВто Окт 02, 2012 9:07 pm

adminn написа:
Борбата вече е за орудените-тежки и дай боже замърсени терени. Там само определени апарати работят.

Да.
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор   До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор EmptyВто Окт 02, 2012 11:08 pm

adminn написа:
Борбата вече е за орудените-тежки и дай боже замърсени терени. Там само определени апарати работят.

Точно такъв БГ апарат , който работи там и хваща 1 лв. поне на 30см за мен е най-добрият, но за такъв БГ апарат незнам да има и ако има нека някой да пише за него! Very Happy


Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!
Върнете се в началото Go down
maximus_kn
Консул
Консул
maximus_kn



До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор   До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор EmptyСря Окт 03, 2012 2:33 pm

tatoos_dd написа:
Riminats написа:
добре остави правописа ми и кажи според теб каква машина да си взема за сливенскич краи
колега моито мнение вземиси енигма на краси и сам штесе обедиш. според мен от бг апаратите енигмата е наи добрия вариянт

Не мисля,че Енигмата е най-добрият вариант. Има много български детектори,които са достойни за уважение.
Върнете се в началото Go down
ivangrozni
Консул
Консул
ivangrozni



До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор   До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор EmptyСря Окт 03, 2012 4:25 pm

Изчетох всичко до тук и никой не спомена най- българският и със сигурност най- дълбокия апарат - Варненската гъдулка. Много бих искал да разбера защо не се говори за него , един познат ми каза , че било така защото не бил за меко казано "сложен " за днешното поколение.
Върнете се в началото Go down
 
До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор
Върнете се в началото 
Страница 1 от 5Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» До всички,които могат да мислят !
» Най добрия металдетектор
» Най добрия ?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Български металдетектори-
Идете на: