Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
 

 До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор

Go down 
+47
ivo13
ico
sdsds
Pakata
Трибал-М
astervil
handjata
solidi
Lamas
Mark Antoni
nasko
hristo0o0
stan960
Kolev
vesco
Mladencho
pechkata
neron66
borislav123
бобо
ILKOBOY
malcito
гущера
Джони
atina
bobi31
кирката
hamido
Баир-Будала
radva4
FILIP2
bad boy
vvurbanov
анди999
ivangrozni
maximus_kn
adminn
tatoos_dd
comander
laki
horo
ivanasen
sitalk
LAV DJOI
charon
NERON
Riminats
51 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
Kolev
Цезар
Цезар
Kolev



До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор   До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор - Page 4 EmptyСря Сеп 04, 2013 12:57 pm

Браво, поздравления за хубавия апарат! Радвам се да видя, че има поне още един БГ производител освен Владо, който подхожда с професионализъм и се развива.
Върнете се в началото Go down
hristo0o0
Новобранец
Новобранец




До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор   До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор - Page 4 EmptyЧет Сеп 05, 2013 6:09 pm

nasko написа:
Kolev написа:
Mark Antoni написа:
Пиратът е най добрия метал дедектор спорет мен скара скара 
Пиратът това може ли го: https://www.youtube.com/watch?v=_yy51ZzrK7o
 


Да може го :  https://www.youtube.com/watch?v=08pcI2aIoX8  
А дано ама надали . Наско защо в случея когато между пироните има стотинки миладинката /пирата/ не фаща пироните ? Ако пироните са по големи напр. 9-10 см а между тех има 10ст.песента ще е различна
Върнете се в началото Go down
nasko
Новобранец
Новобранец
nasko



До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор   До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор - Page 4 EmptyЧет Сеп 05, 2013 6:39 pm

hristo0o0 написа:
nasko написа:
Kolev написа:
Mark Antoni написа:
Пиратът е най добрия метал дедектор спорет мен скара скара 
Пиратът това може ли го: https://www.youtube.com/watch?v=_yy51ZzrK7o
 


Да може го :  https://www.youtube.com/watch?v=08pcI2aIoX8  
А дано ама надали . Наско защо в случея когато между пироните има стотинки миладинката /пирата/ не фаща пироните  ? Ако пироните са по големи напр. 9-10 см а между тех има 10ст.песента ще е различна
 

Ами ела при мен на място направи си тест,снимай клип и го качи тук в форума.Не виждам какъв ти е проблема,и си вземи твоята Миладинка да ги сравняваш Very Happy 
Върнете се в началото Go down
solidi
Новобранец
Новобранец




До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор   До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор - Page 4 EmptyЧет Сеп 05, 2013 8:10 pm

най добър нямаSmile преди години всички апарати вадеха,сега нещата се промениха
Върнете се в началото Go down
handjata
Консул
Консул
handjata



До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор   До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор - Page 4 EmptyЧет Сеп 05, 2013 8:14 pm

solidi написа:
най добър нямаSmile преди години всички апарати вадеха,сега нещата се промениха
Ха,ето ви истината.
Атрябва и късмет,а не каръщинаVery Happy Very Happy Very Happy 
Върнете се в началото Go down
solidi
Новобранец
Новобранец




До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор   До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор - Page 4 EmptyЧет Сеп 05, 2013 8:35 pm

късмета идва със редовноголд за мен най добрия апарат е този със които съм намирал най хубавите нещадолар и той в повечето случаи не е бил най дълбокия
Върнете се в началото Go down
astervil
Про-Консул
Про-Консул




До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор   До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор - Page 4 EmptyПет Сеп 06, 2013 8:37 am

Нищо лошо,но защо Маската свири и цветно когато ги няма монетите.Нещо като остатъчен сигнал./И на Печката в клипа го има това./
  Пирата по-чисто ги свири,но и пироните са малки в случая.Пробвай 10-15см.пирони и 10ст./почти долепени./Иначе с  по-големи монети като лев,няма проблем.
Върнете се в началото Go down
Lamas
Легионер
Легионер




До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор   До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор - Page 4 EmptyПет Сеп 06, 2013 8:51 am

nasko написа:

Да може го :  https://www.youtube.com/watch?v=08pcI2aIoX8  
Наско, когато режеш фолиото от цигарите и опаковката на дезодоранта...по този начин не режеш ли и златото?

п.п. Иначе съм възхитен от това представяне.
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор   До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор - Page 4 EmptyПет Сеп 06, 2013 4:22 pm

astervil написа:
Нищо лошо,но защо Маската свири и цветно когато ги няма монетите.Нещо като остатъчен сигнал./И на Печката в клипа го има това./
  Пирата по-чисто ги свири,но и пироните са малки в случая.Пробвай 10-15см.пирони и 10ст./почти долепени./Иначе с  по-големи монети като лев,няма проблем.
Когато се уточните,ще ви задам "римски тест" -с ковани клинци и инфлационни монети...Римският бастун се е справил блестящо с тази задача.
Той затова се е промъкнал и в нашето време!Поздрави и късмет!


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
laki
Консул
Консул




До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор   До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор - Page 4 EmptyПет Сеп 06, 2013 6:45 pm

Lamas написа:
nasko написа:

Да може го :  https://www.youtube.com/watch?v=08pcI2aIoX8  
Наско, когато режеш фолиото от цигарите и опаковката на дезодоранта...по този начин не режеш ли и златото?

п.п. Иначе съм възхитен от това представяне.
Потенциометъра на дискриминацията , когато е в края на скалата ,апарата реже станиоли и алуминий ,но не и 14 каратовото злато -направено е с цел тьрсачите по плажовете да не вадят буклуци.
Потенциометъра ,когато е в средата на скалата не реже цветните сигнали,включително 23 каратово злато.Пробвано е.
Всеки сам си наглася апарата според желанието си.
Върнете се в началото Go down
Pakata
Новобранец
Новобранец
Pakata



До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор   До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор - Page 4 EmptyПет Сеп 06, 2013 8:02 pm

Здравейте колеги когато един апарат мълчи фолиото от цигари ще мълчи и на сребро или става по плитък към сребро.Smile
Върнете се в началото Go down
sdsds
Про-Консул
Про-Консул
sdsds



До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор   До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор - Page 4 EmptyПет Сеп 06, 2013 8:06 pm

laki написа:
Lamas написа:
nasko написа:

Да може го :  https://www.youtube.com/watch?v=08pcI2aIoX8  
Наско, когато режеш фолиото от цигарите и опаковката на дезодоранта...по този начин не режеш ли и златото?

п.п. Иначе съм възхитен от това представяне.
Потенциометъра на   дискриминацията , когато  е в края на скалата ,апарата реже    станиоли   и   алуминий ,но не  и  14 каратовото  злато -направено   е  с  цел    тьрсачите   по   плажовете  да не вадят   буклуци.
Потенциометъра ,когато  е  в   средата на скалата   не  реже  цветните  сигнали,включително  23 каратово   злато.Пробвано  е.
Всеки  сам    си наглася   апарата   според   желанието   си.
Shocked  Бре ,ей това е иновация.Явно сондата променя структурата на метала scratch 
Върнете се в началото Go down
charon
Цезар
Цезар
charon



До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор   До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор - Page 4 EmptyСъб Сеп 07, 2013 4:52 pm

Pakata написа:
Здравейте колеги когато един апарат мълчи фолиото от цигари ще мълчи и на сребро или става по плитък към сребро.Smile
Самата истина


Viver est militare!
Върнете се в началото Go down
Lamas
Легионер
Легионер




До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор   До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор - Page 4 EmptyПон Сеп 09, 2013 2:01 pm

nasko написа:
  
Да може го :  https://www.youtube.com/watch?v=08pcI2aIoX8  

Кой модел на Пирата е този?
Че на клипа не се вижда.
Върнете се в началото Go down
ico
Новобранец
Новобранец




До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор   До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор - Page 4 EmptyВто Ное 12, 2013 8:50 pm

Здравейте ,изчетох темата но така и не ми стана ясно какъв апарат да си избера ,затова ще потърся съвет от вас и предварително се извинявам ако мястото не е тук.Първо малко инфо за мен -абсолютен начинаещ ,искам нещо евтино/кой ли пък не иска/ ,намирам се в североизточна България и доколкото знам тука е чернозем/може и помощ от месните ,предполагам ги има във форума/.
Като цяло на първо четене сякаш ми се иска gm1+,но ми е интересно и евтините фишери и гарети ,предварително благодаря.
Върнете се в началото Go down
ivo13
Легионер
Легионер




До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор   До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор - Page 4 EmptyВто Ное 12, 2013 10:10 pm

ico написа:
Здравейте ,изчетох темата но така и не ми стана ясно какъв апарат да си избера ,затова ще потърся съвет от вас и предварително се извинявам ако мястото не е тук.Първо малко инфо за мен -абсолютен начинаещ ,искам нещо евтино/кой ли пък не иска/ ,намирам се в североизточна България и доколкото знам тука е чернозем/може и помощ от месните ,предполагам ги има във форума/.
Като цяло на първо четене сякаш ми се иска gm1+,но ми е интересно и евтините фишери и гарети ,предварително благодаря.
Мохаремка би ти свършила по добра работа от евтините заводски вариянти /лично мнение/нека и другите колеги да си кажат своето мнениепрепиване 
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор   До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор - Page 4 EmptyВто Ное 12, 2013 10:21 pm

ico написа:
Здравейте ,изчетох темата но така и не ми стана ясно какъв апарат да си избера ,затова ще потърся съвет от вас и предварително се извинявам ако мястото не е тук.Първо малко инфо за мен -абсолютен начинаещ ,искам нещо евтино/кой ли пък не иска/ ,намирам се в североизточна България и доколкото знам тука е чернозем/може и помощ от месните ,предполагам ги има във форума/.
Като цяло на първо четене сякаш ми се иска gm1+,но ми е интересно и евтините фишери и гарети ,предварително благодаря.
До каква сума си готов да дадеш? И второ нов ли търсиш или втора употреба?


Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!
Върнете се в началото Go down
ico
Новобранец
Новобранец




До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор   До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор - Page 4 EmptyВто Ное 12, 2013 10:56 pm

Да и това трябваше да уточня.До колкото разбрах трябва да имам фактура /предпочитам да съм колкото се може по-законен / така че по-скоро чисто нова .А до цената мисля че ,ако не се бъркам,gm 1+ е около 550-560 така че това е долу- горе тавана . А колега ivo13 ,ще прочета малко за мохаремката ,признавам за нея не съм чел.
Върнете се в началото Go down
BEKS
Консул
Консул
BEKS



До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор   До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор - Page 4 EmptyСря Ное 13, 2013 9:23 am

Ей това е твоята машина!   http://www.shop.imperio.bg/teknetics-eurotek-pro-ulti-metalotarsach
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор   До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор - Page 4 EmptyСря Ное 13, 2013 1:08 pm

BEKS написа:
Ей това е твоята машина!   http://www.shop.imperio.bg/teknetics-eurotek-pro-ulti-metalotarsach
Някой тествал ли е тази машина?


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
ico
Новобранец
Новобранец




До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор   До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор - Page 4 EmptyСря Ное 13, 2013 8:05 pm

Благодаря за своевременните отговори ,също така благодаря и на колегата който ми е писал на "лични" -ще помисля.
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор   До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор - Page 4 EmptyСря Ное 13, 2013 8:10 pm

BEKS написа:
Ей това е твоята машина!   http://www.shop.imperio.bg/teknetics-eurotek-pro-ulti-metalotarsach



1+ Smile 
Върнете се в началото Go down
bai_georgi
Легионер
Легионер
bai_georgi



До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор   До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор - Page 4 EmptyСря Ное 13, 2013 8:51 pm

До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор - Page 4 106%20ZBR%20100

Това е твоят уредcheers  Човек и уред 2 в 1 по-добре от машинаsuper21
Върнете се в началото Go down
ico
Новобранец
Новобранец




До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор   До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор - Page 4 EmptyСря Ное 13, 2013 10:19 pm

Very Happy сигурно така се почва bai_georgi
Върнете се в началото Go down
vikimz
Новобранец
Новобранец




До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор   До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор - Page 4 EmptyПон Ное 18, 2013 3:35 pm

Прегледай и апаратите на Наско пирата аз работя с такъв и съм доволен. Поздрави Smile
Върнете се в началото Go down
 
До всички който могат да дадът ,някакво мнение за наи добрия бг,металдетектор
Върнете се в началото 
Страница 4 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» До всички,които могат да мислят !
» Най добрия металдетектор
» Най добрия ?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Български металдетектори-
Идете на: