Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
Fisher GOLD врътка маск 5000 Coil Minelab deus miladinka tesoro kupuvam prodavam mask голден Simplex nokta TEKNETICS грунда Майнлаб lorenz пират VANQUISH Spectrum wave нишани nexus
 

 STINGER 2

Go down 
+4
Ancient Hunter
LX20
comander
ILKOBOY
8 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
ILKOBOY
Новобранец
Новобранец




STINGER 2 Empty
ПисанеЗаглавие: STINGER 2   STINGER 2 EmptyСря Дек 26, 2012 10:31 am

Здравейте!!! Имам един въпрос относно батерията на STINGER 2 .
http://mikronbg.com/stinger2-BG.html - 18V / 2800mAh
http://mdetectors.com/product_info.php?cPath=26&products_id=162 - 14,4V / 2,2 Ah
На кой от двата сайта да вярваме, или този модел се предлага и в двата варианта?
Върнете се в началото Go down
comander
Цезар
Цезар
comander



STINGER 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: STINGER 2   STINGER 2 EmptyСря Дек 26, 2012 10:58 am

ILKOBOY написа:
Здравейте!!! Имам един въпрос относно батерията на STINGER 2 .
http://mikronbg.com/stinger2-BG.html - 18V / 2800mAh
http://mdetectors.com/product_info.php?cPath=26&products_id=162 - 14,4V / 2,2 Ah
На кой от двата сайта да вярваме, или този модел се предлага и в двата варианта?
стингер си е PD3200,работят с напрежение от 12v до 18v отговарям ти аз щтото чефито може и да не ги знае тези подробности все пак само сглабя. Весели празници.
" border="0" alt=""/>
Върнете се в началото Go down
LX20
Легионер
Легионер




STINGER 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: STINGER 2   STINGER 2 EmptyСря Дек 26, 2012 11:37 am

Какъв,Stinger е PD 3200 : Stinger 1 ,Stinger 2 ,или няма значение.Ако може да ни поясните ,добър ли е ,не е ли .
Върнете се в началото Go down
comander
Цезар
Цезар
comander



STINGER 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: STINGER 2   STINGER 2 EmptyСря Дек 26, 2012 11:46 am

LX20 написа:
Какъв,Stinger е PD 3200 : Stinger 1 ,Stinger 2 ,или няма значение.Ако може да ни поясните ,добър ли е ,не е ли .
Добър е като за 500 лева,за 2000 не е добър.Цената е рзликата колега не името.
Върнете се в началото Go down
LX20
Легионер
Легионер




STINGER 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: STINGER 2   STINGER 2 EmptyСря Дек 26, 2012 11:52 am

А на,Пулс Стар ,дали е оправдана цената
Върнете се в началото Go down
comander
Цезар
Цезар
comander



STINGER 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: STINGER 2   STINGER 2 EmptyСря Дек 26, 2012 12:14 pm

LX20 написа:
А на,Пулс Стар ,дали е оправдана цената
На пулс стара Антената е навита с лицендрат,което само по себе си показва качествената изработка.доста съм носил тръбите и мога да кажа че си струва всеки лев.С повече знание за местата,понякога парите и се вадят на един сигнал.Не е нужно да я базикаш като стингера на всеки 2 минути да иска някакви настроики.ПУЛС СТАРА е наи добрата рамка.
Върнете се в началото Go down
LX20
Легионер
Легионер




STINGER 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: STINGER 2   STINGER 2 EmptyСря Дек 26, 2012 12:21 pm

А в керамиката как се държи,може ли да се работи
Върнете се в началото Go down
comander
Цезар
Цезар
comander



STINGER 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: STINGER 2   STINGER 2 EmptyСря Дек 26, 2012 12:26 pm

LX20 написа:
А в керамиката как се държи,може ли да се работи
Повишава клика леко,което е голям орентир дали съм в къщтата на някои старо село, исляза ли от нея пак връщта стария клик сама. Докато стингра това го неможе.
Върнете се в началото Go down
Ancient Hunter
Цезар
Цезар
Ancient Hunter



STINGER 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: STINGER 2   STINGER 2 EmptyСря Дек 26, 2012 2:25 pm

Митак, пак се изказваш неподготвен Smile
Стингер2 може да работи с 10V до 24V и няма нищо общо с PD3200
Върнете се в началото Go down
LX20
Легионер
Легионер




STINGER 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: STINGER 2   STINGER 2 EmptyСря Дек 26, 2012 5:09 pm

Ancient Hunter написа:

Стингер2 може да работи с 10V до 24V и няма нищо общо с PD3200
и Стингер 2 на керамика НЕ свири, на шлака НЕ свири,пука и.тн. ,а само на метални предмети.Стига да можеш да работиш с по сложни и прецизни уреди като например Stinger 2.То че Stinger 2 ,не е за всеки ,не е,ама Shocked
Върнете се в началото Go down
comander
Цезар
Цезар
comander



STINGER 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: STINGER 2   STINGER 2 EmptyСря Дек 26, 2012 7:13 pm

Ancient Hunter написа:
Митак, пак се изказваш неподготвен Smile
Стингер2 може да работи с 10V до 24V и няма нищо общо с PD3200
никога не съм се изказвал не подготвен ИМА МНОГО ОБЩТО маистора е един,много ви ходи да се правите на вела пева просто просветлявам хората.за ваше сведение не знам някои да е изкарал далавера с стингер.
Върнете се в началото Go down
comander
Цезар
Цезар
comander



STINGER 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: STINGER 2   STINGER 2 EmptyСря Дек 26, 2012 7:17 pm

LX20 написа:
Ancient Hunter написа:

Стингер2 може да работи с 10V до 24V и няма нищо общо с PD3200
и Стингер 2 на керамика НЕ свири, на шлака НЕ свири,пука и.тн. ,а само на метални предмети.Стига да можеш да работиш с по сложни и прецизни уреди като например Stinger 2.То че Stinger 2 ,не е за всеки ,не е,ама Shocked
Глеи са, мене ми е ясно от кои си. Но това не е важно, важното е да се каже че печалбата на зглобчика е 300% Не ме караите да пусна софта и печатната платка в нета тогава няма да мислите така.
Върнете се в началото Go down
LX20
Легионер
Легионер




STINGER 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: STINGER 2   STINGER 2 EmptyСря Дек 26, 2012 7:40 pm

мен такива неща не ме интересуват въобще.Май ме бъркаш с някой.Който може нека да печели. Показвайте каквито платки и софтове си искате .Стингер 2 е по-добър от 20 годишния пулс стар и това е положението
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




STINGER 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: STINGER 2   STINGER 2 EmptyСря Дек 26, 2012 9:01 pm

Хм,само да не се окаже,че стингера е още по-стар.????
Върнете се в началото Go down
LX20
Легионер
Легионер




STINGER 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: STINGER 2   STINGER 2 EmptyСря Дек 26, 2012 9:22 pm

бобо написа:
Хм,само да не се окаже,че стингера е още по-стар.????
е тогава вече ще свърши света
Върнете се в началото Go down
comander
Цезар
Цезар
comander



STINGER 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: STINGER 2   STINGER 2 EmptyСря Дек 26, 2012 9:26 pm

LX20 написа:
мен такива неща не ме интересуват въобще.Май ме бъркаш с някой.Който може нека да печели. Показвайте каквито платки и софтове си искате .Стингер 2 е по-добър от 20 годишния пулс стар и това е положението
Явно сам се хабил напразно, ти нямаш никакъв опит с търсенето.От целия този диалог трябваше да ти стане ясно че ако дадеш 2500 лева за тас електрона игра,никога няма да си ги възвърнеш. никоя пулсова индукция не чува керамика след като направиш баланс на нея.И не ми задаваи въпросите в стил чефев сол ташак.Ас тос филм сам го гледал,не подкрепяи измамата.
Върнете се в началото Go down
LX20
Легионер
Легионер




STINGER 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: STINGER 2   STINGER 2 EmptyСря Дек 26, 2012 9:49 pm

Явно сам се хабил напразно, ти нямаш никакъв опит с търсенето.От целия този диалог трябваше да ти стане ясно че ако дадеш 2500 лева за тас електрона игра,никога няма да си ги възвърнеш. никоя пулсова индукция не чува керамика след като направиш баланс на нея.И не ми задаваи въпросите в стил чефев сол ташак.Ас тос филм сам го гледал,не подкрепяи измамата.[/quote]







тази керамика когато направиш баланс в-у нея,после на колко см.търсиш,а за шлаките нещо ще кажеш ли .И ако обичаш не ми казвай колко опит имам,може и да нямам,и не ми дръж сметка колко пари и за какво съм дал .г-н опитен ,чао и успех с плус стара
Върнете се в началото Go down
comander
Цезар
Цезар
comander



STINGER 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: STINGER 2   STINGER 2 EmptyЧет Дек 27, 2012 12:36 am

Aбе пич да нямаш някои за продаване,иаз са тука кал да ти прая?Явно си горд собственик на четириредовата плазма,и са те е яд че си се набутал.Ама така е докат има телета ше има и касапи.Спликчава сивото не забравяи.
Върнете се в началото Go down
LX20
Легионер
Легионер




STINGER 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: STINGER 2   STINGER 2 EmptyЧет Дек 27, 2012 10:53 am

ти чак сега ли са усети
направи малко реклама поне,ама не анти,че само ти за Стингера така говориш.Да не би нещо с Микрона да делите
Върнете се в началото Go down
ivan_a2
Легионер
Легионер
ivan_a2



STINGER 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: STINGER 2   STINGER 2 EmptyЧет Дек 27, 2012 12:21 pm

comander написа:
Ancient Hunter написа:
Митак, пак се изказваш неподготвен Smile
Стингер2 може да работи с 10V до 24V и няма нищо общо с PD3200
никога не съм се изказвал не подготвен ИМА МНОГО ОБЩТО маистора е един,много ви ходи да се правите на вела пева просто просветлявам хората.за ваше сведение не знам някои да е изкарал далавера с стингер.

За твое сведение,ти като не знаеш не означава че няма.или ти всичко знаеш?
Върнете се в началото Go down
fishera80
Преторий
Преторий
fishera80



STINGER 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: STINGER 2   STINGER 2 EmptyЧет Дек 27, 2012 2:49 pm

comander написа:
LX20 написа:
А на,Пулс Стар ,дали е оправдана цената
На пулс стара Антената е навита с лицендрат,което само по себе си показва качествената изработка.доста съм носил тръбите и мога да кажа че си струва всеки лев.С повече знание за местата,понякога парите и се вадят на един сигнал.Не е нужно да я базикаш като стингера на всеки 2 минути да иска някакви настроики.ПУЛС СТАРА е наи добрата рамка.


Командере, я кажи:
- Имаш ли някакви наблюдения и да направиш някаква съпоставка за Лоренц Х3 примерно спрямо Пулс Стара, че не ми се отваря специална тема за това, поради лични смутрения?
Според мен ти си най-вехт към рамките във форума и за това питам теб.
Благодаря!
Весели празници! коледа


Умът не е добродетел, а качество!
Върнете се в началото Go down
comander
Цезар
Цезар
comander



STINGER 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: STINGER 2   STINGER 2 EmptyПет Дек 28, 2012 1:00 am

fishera80 написа:
comander написа:
LX20 написа:
А на,Пулс Стар ,дали е оправдана цената
На пулс стара Антената е навита с лицендрат,което само по себе си показва качествената изработка.доста съм носил тръбите и мога да кажа че си струва всеки лев.С повече знание за местата,понякога парите и се вадят на един сигнал.Не е нужно да я базикаш като стингера на всеки 2 минути да иска някакви настроики.ПУЛС СТАРА е наи добрата рамка.


Командере, я кажи:
- Имаш ли някакви наблюдения и да направиш някаква съпоставка за Лоренц Х3 примерно спрямо Пулс Стара, че не ми се отваря специална тема за това, поради лични смутрения?
Според мен ти си най-вехт към рамките във форума и за това питам теб.
Благодаря!
Весели празници! коледа
Имам познат които има точно х3 много нервна рамка като хванем някоя згорелка не иска да излиза от сигнала. забелязъл съм още че трудно се центрира с нея разпъва сигналите,инъче на въздъух е голяма работа Smile
Върнете се в началото Go down
comander
Цезар
Цезар
comander



STINGER 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: STINGER 2   STINGER 2 EmptyПет Дек 28, 2012 1:04 am

ivan_a2 написа:
comander написа:
Ancient Hunter написа:
Митак, пак се изказваш неподготвен Smile
Стингер2 може да работи с 10V до 24V и няма нищо общо с PD3200
никога не съм се изказвал не подготвен ИМА МНОГО ОБЩТО маистора е един,много ви ходи да се правите на вела пева просто просветлявам хората.за ваше сведение не знам някои да е изкарал далавера с стингер.

За твое сведение,ти като не знаеш не означава че няма.или ти всичко знаеш?
А аз да ти кажа за твое сведение повечето рамкаджи се знаем,горе в северна бг само пулс стар бачкат чирпанско и там, елхово, тополовград, пак чува се да ти кажа кои с кво бачка и кво вади ама тиа хора едва ли влизат в нета.
Върнете се в началото Go down
lomidol
Цезар
Цезар
lomidol



STINGER 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: STINGER 2   STINGER 2 EmptyПет Дек 28, 2012 9:56 am

ето ти и друго мнение
http://detectors.netfreehost.com/detectors-ftopic213.html
за това е по-спокоен
всяка машина като се издуе става нервна./има копче за намаляване на прага на чувствителност/
За LORENZ X3 мога да докажа че дискриминацията му е като на фишер ф-75 че и по-добра щото не се лъже с ръждивите железа и то с голямата сонда 45см.Трудно се съпоставят двете машини, защото всяка има и плюсове и минуси.Ако имаше перфектната машина то щеше да има само този модел и никой друг.
LORENZ X3 е по-новаторската машина с повече възможности ето пример:
http://www.metaldetectors.de/uk/products_data-logger.htm

Върнете се в началото Go down
comander
Цезар
Цезар
comander



STINGER 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: STINGER 2   STINGER 2 EmptyПет Дек 28, 2012 10:18 am

lomidol написа:
ето ти и друго мнение
http://detectors.netfreehost.com/detectors-ftopic213.html
за това е по-спокоен
всяка машина като се издуе става нервна./има копче за намаляване на прага на чувствителност/
За LORENZ X3 мога да докажа че дискриминацията му е като на фишер ф-75 че и по-добра щото не се лъже с ръждивите железа и то с голямата сонда 45см.Трудно се съпоставят двете машини, защото всяка има и плюсове и минуси.Ако имаше перфектната машина то щеше да има само този модел и никой друг.
LORENZ X3 е по-новаторската машина с повече възможности ето пример:
http://www.metaldetectors.de/uk/products_data-logger.htm

Мнението на Вълчев не може да е пример ,тои лепи платки не бачка по селища.За дискриминация въобще не може да се говори, при едноканалови пулсови индукци.
Върнете се в началото Go down
 
STINGER 2
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» STINGER
» HELP,INFO STINGER 2
» stinger 2 Мнения

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Български металдетектори-
Идете на: