Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
mask tesoro deus Майнлаб miladinka Minelab пират lorenz TEKNETICS nexus голден wave нишани 5000 GOLD врътка маск Simplex VANQUISH prodavam Spectrum грунда nokta kupuvam Fisher Coil
 

 STINGER 2

Go down 
+4
Ancient Hunter
LX20
comander
ILKOBOY
8 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
ILKOBOY
Новобранец
Новобранец




STINGER 2 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: STINGER 2   STINGER 2 - Page 2 EmptyПет Дек 28, 2012 10:40 am

Comander а какво ти е мнението за този уред?

http://mdetectors.com/product_info.php?cPath=26&products_id=337
Върнете се в началото Go down
lomidol
Цезар
Цезар
lomidol



STINGER 2 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: STINGER 2   STINGER 2 - Page 2 EmptyПет Дек 28, 2012 11:50 am

[/quote] Мнението на Вълчев не може да е пример ,тои лепи платки не бачка по селища.За дискриминация въобще не може да се говори, при едноканалови пулсови индукци.[/quote]

Колега comander, познаваш добре материята, ама и аз виждам какво пише на дисплея на моя LORENZ.Като каже че е алуминии ,си излиза такова/с антена 45см./, като каже желязо /включително ръждиво/ си е такова.Говоря за неща който са излизали от земята.Няма смисъл да споря има ли дискриминация или няма , отговора е какво виждат очите.Пулстара, може да няма дискриминация, но и той си е много стара разработка .На LORENZ Х3 дискриминацията е перфектна.
Вълчев винаги е бил коректен и доста неща знае.Може би не го познаваш и затова го отряза.


Последната промяна е направена от lomidol на Пет Дек 28, 2012 6:18 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
ivan_a2
Легионер
Легионер
ivan_a2



STINGER 2 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: STINGER 2   STINGER 2 - Page 2 EmptyПет Дек 28, 2012 1:56 pm

comander написа:
ivan_a2 написа:
comander написа:
Ancient Hunter написа:
Митак, пак се изказваш неподготвен Smile
Стингер2 може да работи с 10V до 24V и няма нищо общо с PD3200
никога не съм се изказвал не подготвен ИМА МНОГО ОБЩТО маистора е един,много ви ходи да се правите на вела пева просто просветлявам хората.за ваше сведение не знам някои да е изкарал далавера с стингер.

За твое сведение,ти като не знаеш не означава че няма.или ти всичко знаеш?
А аз да ти кажа за твое сведение повечето рамкаджи се знаем,горе в северна бг само пулс стар бачкат чирпанско и там, елхово, тополовград, пак чува се да ти кажа кои с кво бачка и кво вади ама тиа хора едва ли влизат в нета.

Не си мисли че знаеш всички и всичко.Наивно е
Върнете се в началото Go down
ILKOBOY
Новобранец
Новобранец




STINGER 2 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: STINGER 2   STINGER 2 - Page 2 EmptyПет Дек 28, 2012 5:41 pm

Някой , може ли да сподели мнение за тази рамка:

http://mdetectors.com/product_info.php?cPath=26&products_id=337
Върнете се в началото Go down
comander
Цезар
Цезар
comander



STINGER 2 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: STINGER 2   STINGER 2 - Page 2 EmptyПет Дек 28, 2012 7:51 pm

Aс знам че вълчев е коректен,тука ставаше въпрос за работа на селища, не тестове зад блока.за лоренца ме пита друг колега не ти,Ти просто си собственик на апарат които му се иска гроздето да е сладко и на ниско.всичко е стари разработки само кутите са нови.
Върнете се в началото Go down
comander
Цезар
Цезар
comander



STINGER 2 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: STINGER 2   STINGER 2 - Page 2 EmptyПет Дек 28, 2012 8:01 pm

ILKOBOY написа:
Някой , може ли да сподели мнение за тази рамка:

http://mdetectors.com/product_info.php?cPath=26&products_id=337
Колегите ше ти обяснят,тука на клавиатурата всичко и на всякаде вадят,и то с перфектна дискриминация.
Върнете се в началото Go down
lomidol
Цезар
Цезар
lomidol



STINGER 2 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: STINGER 2   STINGER 2 - Page 2 EmptyПет Дек 28, 2012 8:30 pm

Колега comander, като отида да си взема драгата от твоя градски ,репата/много готин тип/, мога да взема лоренца и да ти покажа как работи/вече знаеш как работи/.Ако нещо от това не е истина можеш да ме опровергаеш тук във форума.Бях си обещал да не се връзвам на форумни приказки , но аз отдавна чета твоите мнения и съм ти фен, пък сега излиза че се опитвам да подведа някого.Който е работил с Лоренц знае за какво говоря.
Върнете се в началото Go down
LX20
Легионер
Легионер




STINGER 2 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: STINGER 2   STINGER 2 - Page 2 EmptyПет Дек 28, 2012 8:33 pm

comander написа:
ILKOBOY написа:
Някой , може ли да сподели мнение за тази рамка:

http://mdetectors.com/product_info.php?cPath=26&products_id=337
Колегите ше ти обяснят,тука на клавиатурата всичко и на всякаде вадят,и то с перфектна дискриминация.

то'' консул'' с бая чаткане по клавиатрата се става май

ти май се разсърди ,че те питат за други рамки ,а не за НАЙ ВЕЛИКАТА И НЕВЕРОЯТНО ВАДЕЩА РАМКА ---ИЗВЪНЗЕМНАТА пулс стар,тя рамката вади ,ама само собственика на излет да събере желязо за вторични ,то не стига това ами и Лоренца осра ,да не е пък ,че ти сглобяваш пулс стара за БГ
Върнете се в началото Go down
comander
Цезар
Цезар
comander



STINGER 2 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: STINGER 2   STINGER 2 - Page 2 EmptyПет Дек 28, 2012 8:45 pm

LX20 написа:
comander написа:
ILKOBOY написа:
Някой , може ли да сподели мнение за тази рамка:

http://mdetectors.com/product_info.php?cPath=26&products_id=337
Колегите ше ти обяснят,тука на клавиатурата всичко и на всякаде вадят,и то с перфектна дискриминация.

то'' консул'' с бая чаткане по клавиатрата се става май

ти май се разсърди ,че те питат за други рамки ,а не за НАЙ ВЕЛИКАТА И НЕВЕРОЯТНО ВАДЕЩА РАМКА ---ИЗВЪНЗЕМНАТА пулс стар,тя рамката вади ,ама само собственика на излет да събере желязо за вторични ,то не стига това ами и Лоренца осра ,да не е пък ,че ти сглобяваш пулс стара за БГ
Ами ти Консула прочети ,ами годината на регистрацията 2009 не видя ли.
Върнете се в началото Go down
LX20
Легионер
Легионер




STINGER 2 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: STINGER 2   STINGER 2 - Page 2 EmptyПет Дек 28, 2012 8:47 pm

comander написа:
LX20 написа:
comander написа:
ILKOBOY написа:
Някой , може ли да сподели мнение за тази рамка:

http://mdetectors.com/product_info.php?cPath=26&products_id=337
Колегите ше ти обяснят,тука на клавиатурата всичко и на всякаде вадят,и то с перфектна дискриминация.

то'' консул'' с бая чаткане по клавиатрата се става май

ти май се разсърди ,че те питат за други рамки ,а не за НАЙ ВЕЛИКАТА И НЕВЕРОЯТНО ВАДЕЩА РАМКА ---ИЗВЪНЗЕМНАТА пулс стар,тя рамката вади ,ама само собственика на излет да събере желязо за вторични ,то не стига това ами и Лоренца осра ,да не е пък ,че ти сглобяваш пулс стара за БГ
Ами ти Консула прочети ,ами годината на регистрацията 2009 не видя ли.

не видях
Върнете се в началото Go down
LX20
Легионер
Легионер




STINGER 2 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: STINGER 2   STINGER 2 - Page 2 EmptyПет Дек 28, 2012 8:52 pm

кажи на колегата поне за THRACE TERRA,че хептен ще са набута,изглежда само на теб ще повярва
Върнете се в началото Go down
comander
Цезар
Цезар
comander



STINGER 2 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: STINGER 2   STINGER 2 - Page 2 EmptyПет Дек 28, 2012 8:55 pm

А не нищто не казвам вече, пичове приятно ми беше ама ми писна да пиша Very Happy
Върнете се в началото Go down
 
STINGER 2
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» STINGER
» HELP,INFO STINGER 2
» stinger 2 Мнения

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Български металдетектори-
Идете на: