Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
nokta tesoro грунда 5000 mask Simplex Майнлаб пират deus голден Minelab Spectrum VANQUISH lorenz miladinka wave TEKNETICS Fisher маск врътка нишани nexus Coil GOLD kupuvam prodavam
 

 Какъв МД бихте избрали - български или западен , ако разполагате с 1000лв!

Go down 
+16
trakieca
koceto
atina
N@SKO
jordan_nenov
mdetectors.bg
tatoos_dd
бобо
nasko75
colin96
Gandalf
pechkata
гущера
Баир-Будала
Джони
ivanasen
20 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
N@SKO
Про-Консул
Про-Консул
N@SKO



Какъв МД бихте избрали - български или западен , ако разполагате с 1000лв! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв МД бихте избрали - български или западен , ако разполагате с 1000лв!   Какъв МД бихте избрали - български или западен , ако разполагате с 1000лв! - Page 3 EmptyНед Фев 03, 2013 9:30 am

Маска в режим на автомат няма как мъчно да се работи с нея.Маските май само на снимки сте ги виждали SmileТо и на западните ако им врътнем земята на ръчен режим и с тях ще е трудно да се работи.
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Какъв МД бихте избрали - български или западен , ако разполагате с 1000лв! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв МД бихте избрали - български или западен , ако разполагате с 1000лв!   Какъв МД бихте избрали - български или западен , ако разполагате с 1000лв! - Page 3 EmptyНед Фев 03, 2013 9:54 am

Голден маск 4 няма нищо общо с работата на 2 и 3 много по добре локализира сигналите и работи три пъти по спокойно на замърсено от предните модели - който е работил с нея знае за какво говоря...
И пак ще задам въпроса кой от западните има такава чуствителност - покажете клип...?
И Голден маск е фабричен детектор а не гаражна бангия...
https://www.youtube.com/watch?v=yPSiz-MPuH8
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



Какъв МД бихте избрали - български или западен , ако разполагате с 1000лв! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв МД бихте избрали - български или западен , ако разполагате с 1000лв!   Какъв МД бихте избрали - български или западен , ако разполагате с 1000лв! - Page 3 EmptyНед Фев 03, 2013 11:24 am



Безплатна доставка до всяка точка на страната.
www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



Какъв МД бихте избрали - български или западен , ако разполагате с 1000лв! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв МД бихте избрали - български или западен , ако разполагате с 1000лв!   Какъв МД бихте избрали - български или западен , ако разполагате с 1000лв! - Page 3 EmptyНед Фев 03, 2013 2:17 pm

colin96 написа:
Никой колега.Никой. Laughing Само дето с който и де е от западните може да се работи,а с тоя може само да си правиш тестчета за чувствителност,и то на точно определено място.Просто изказах собствено мнение и не ангажирам никой с него.Когато отида на излет го правя за удоволствие,за разтоварване и релакс.И точно в такъв момент не бих искал да имам такова нещо до мене.А убеден съм че и ти едва ли би издържал повече от няколко маха така в работен режим.Но имам чувството че малко се отплесваме от темата. Cool

От 3.5 г. някъде фирмата ми работи предимно за износ (откакто маските са със сив кабел и позлатени конектори на сондата) от тогава машините въобще не са усилени и трябва да си много малоумен за да не можеш да направиш настройка на земен баланс или друга настройка !
Усилването на платките е така подбрано за да няма проблем години напред, защото западния или източния търсач не го интересува дълбочината, той иска да излезе събота и неделя и да релаксира (като колегата colin96), в момента имам 22 -ма дистрибутора по света, само в Турция за 6 бр., за година произвеждаме няколко хиляди метал детектора от които 98% заминават за чужбина и не мога да си позволя да правя усилени (издути) машини които да оказват дефекти по два пъти на ден, както правят някои колеги Smile.
Тия същите дистрибутори продават и други марки метал детектори, като маските са на цени от 300-600 евро, в тази ценова група попадат много модели на известни марки а щом маските се харчат явно не са толкова лоши, там хората имат по 2-3 метал детектора (както тук рибарите имат по няколко въдици ), сравнявали са ги и знаят кой детектор как работи и много от тях предпочитат Golden Mask, това между другото може да прочете в няколко чужди форума !

И понеже знам че пак ще се явят от тия с по стоте НИК-а и ще започне с глупостите, нека от www.mdetectors.com
кажат по колко маски продават на година, има ли въобще дефектни от тях (щото аз не се сещам да е имало през последната година), дали хората имат трудности с настройките, дали са доволни и т.н. !

През мен са минали доста фабрични машини и също мога много да говоря колко са качествени и от колко качествени материали са направени (букси, кабели, конектори, сонди, пластмаси и т.н.), знам че понякога ремонта продължава по 2 месеца, особено за Майнлаб , добре поне че сега има официални дистрибутори та проблемите се решават по-бързо.

Относно качествата на фабричните, да имат качества но за да се убедите в тях на всеки събор правим паралелни тестове, дълбочина, стабилност, дискриминация и още каквото се сетите, заповядайте и там ще ви стане 100% ясно къде е вашия детектор без значение дали е западен или роден .
Върнете се в началото Go down
colin96
Консул
Консул




Какъв МД бихте избрали - български или западен , ако разполагате с 1000лв! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв МД бихте избрали - български или западен , ако разполагате с 1000лв!   Какъв МД бихте избрали - български или западен , ако разполагате с 1000лв! - Page 3 EmptyНед Фев 03, 2013 3:42 pm

Колега GOLDEN MASK.Признавам си че нямам никакъв поглед върху това ,което правиш в последно време.И не визирам по никакъв начин апаратите GOLDEN MASK.Ако по някакъв начин съм те засегнал лично ,моля да ме извиниш.Пак ти казвам че не познавам отблизо последните ти продукти.Говорих просто от личен опит обобщено за бг детекторите.Каквато и беше темата.Минал съм по тоя път затова и изказах лично мнение.И както ти сам каза за мен най-важното е да имам един апарат, с който мога да работя на при всякакви условия и да ми бъде приятно да работя.Защото на 30 км на север е чернозем,на 30 на запад орудено,на 30 на изток е бяла глина,и на юг е пясък и червена глина.Сещаш се сам че трябва да имам поне 4 различни уреда.Повярвай ми така беше с бг апаратите,които ползвах .Сега като излизам с фабричен знам че където и да тръгна все ще изкарам един приятен ден с хобито,без да имам неприятните емоции и случки от миналото.А за това че продаваш и хората ги ценят на запад - спор няма.Виждам го със собствените си очи.
p.s. А и още нещо да добавя.Досега съм работил с баунти хънтър,майнлаб мускетар,уайтс хлт и фишер ф 75 и да чукна на дърво не ми се е случвало какъвто и да е проблем е който и да е от уредите.Това относно ремонта и гаранцията.А бг апаратите поне един два пъти в годината даваха сериозни проблеми.(да не говорим че някои след всеки излет ги давах за доизкосуряване.И имаше случаи че работеха по зле от преди ремонта и ми писваше накрая да се занимавам с тях)
Върнете се в началото Go down
miroslav
Легионер
Легионер
miroslav



Какъв МД бихте избрали - български или западен , ако разполагате с 1000лв! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв МД бихте избрали - български или западен , ако разполагате с 1000лв!   Какъв МД бихте избрали - български или западен , ако разполагате с 1000лв! - Page 3 EmptyНед Фев 03, 2013 7:47 pm

Въпрос към Golden Mask: В Келико САЩ от българските металдетектори се продават само детекторите на Ахмед Мерчев Блистоол. Защо не продаваш и там?
http://www.kellycodetectors.com/


Късмет на всички колеги !
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



Какъв МД бихте избрали - български или западен , ако разполагате с 1000лв! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв МД бихте избрали - български или западен , ако разполагате с 1000лв!   Какъв МД бихте избрали - български или западен , ако разполагате с 1000лв! - Page 3 EmptyНед Фев 03, 2013 8:50 pm

И Мерцедес нямат представителство в Ангола, но това не пречи Мерцедеса да си е Мерцедес... А неучастието на даден пазар, също е участие в пазара...
Успех колеги !


ОКО ЗА ДВЕ, ЗЪБ ЗА ЧЕНЕ...
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



Какъв МД бихте избрали - български или западен , ако разполагате с 1000лв! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв МД бихте избрали - български или западен , ако разполагате с 1000лв!   Какъв МД бихте избрали - български или западен , ако разполагате с 1000лв! - Page 3 EmptyНед Фев 03, 2013 9:09 pm

miroslav написа:
Въпрос към Golden Mask: В Келико САЩ от българските металдетектори се продават само детекторите на Ахмед Мерчев Блистоол. Защо не продаваш и там?
http://www.kellycodetectors.com/

Поради същата причина поради която и XP не продават там.
През 2010г. започнах преговори с Margaret Schellang която се води Personal Assistant to the President/CEO на Келико, но така и не стигнахме до консенсус.

Те искат да купуват на много ниски цени 50% за евтините модели и 60% отстъпка от крайната цена за по скъпите детектори . Ангажираха се обаче да продават минимум 1000 детектора за една година, което на практика означаваше че щях да работя само за тях ( преговорите бяха в средата на 2010 г. и тогава годишно произвеждах по около 1000-1200 бр.), тогава тия бройки ги продавах без проблем в Европа с 40% дистрибуторска отстъпка .
На Блистоол цената е висока и 50-60% отстъпка не е проблем



Върнете се в началото Go down
miroslav
Легионер
Легионер
miroslav



Какъв МД бихте избрали - български или западен , ако разполагате с 1000лв! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв МД бихте избрали - български или западен , ако разполагате с 1000лв!   Какъв МД бихте избрали - български или западен , ако разполагате с 1000лв! - Page 3 EmptyПон Фев 04, 2013 9:33 am

Благодаря Golden Mask !
Успехи в продажбите !


Късмет на всички колеги !
Върнете се в началото Go down
solid
Легионер
Легионер




Какъв МД бихте избрали - български или западен , ако разполагате с 1000лв! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв МД бихте избрали - български или западен , ако разполагате с 1000лв!   Какъв МД бихте избрали - български или западен , ако разполагате с 1000лв! - Page 3 EmptyПон Фев 04, 2013 7:45 pm

четох,всичките ви постове,всичко е създадено на базата на старите апарати.мога да твардя,че старите монетари със стрелките са по-добри от всички съвремени модели!има маистори които все оште бият съвременните детектори!100%!познавам много търсачи които,вече търсят старите модели или jpx за тежки почви!
Върнете се в началото Go down
solid
Легионер
Легионер




Какъв МД бихте избрали - български или западен , ако разполагате с 1000лв! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв МД бихте избрали - български или западен , ако разполагате с 1000лв!   Какъв МД бихте избрали - български или западен , ако разполагате с 1000лв! - Page 3 EmptyПон Фев 04, 2013 7:53 pm

излезнах от темата,но със извинение правите,много грозни сравнения!москвич/митсубиши са много различни понятия!говорим за металдеъектори!
Върнете се в началото Go down
solid
Легионер
Легионер




Какъв МД бихте избрали - български или западен , ако разполагате с 1000лв! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв МД бихте избрали - български или западен , ако разполагате с 1000лв!   Какъв МД бихте избрали - български или западен , ако разполагате с 1000лв! - Page 3 EmptyПон Фев 04, 2013 8:04 pm

има /търсачи/от старото поколение,към които имам, голямо ,уважение и мога да твардя,че за чисти почви стрелките ,са най-добри!мисля,че владо /маската/не трябва да забравя и старите търсачи и да направи една читава стара-монетарка ,за нас българите!
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Какъв МД бихте избрали - български или западен , ако разполагате с 1000лв! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв МД бихте избрали - български или западен , ако разполагате с 1000лв!   Какъв МД бихте избрали - български или западен , ако разполагате с 1000лв! - Page 3 EmptyПон Фев 04, 2013 8:44 pm

solid написа:
има /търсачи/от старото поколение,към които имам, голямо ,уважение и мога да твардя,че за чисти почви стрелките ,са най-добри!мисля,че владо /маската/не трябва да забравя и старите търсачи и да направи една читава стара-монетарка ,за нас българите!





Много ми са интересни такива хора, като теб! Всеки гледа да върви напред и нагоре, а ти назад. Те детекторите с тъчскрийн искат да ги правят, ти със стрелки Smile
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



Какъв МД бихте избрали - български или западен , ако разполагате с 1000лв! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв МД бихте избрали - български или западен , ако разполагате с 1000лв!   Какъв МД бихте избрали - български или западен , ако разполагате с 1000лв! - Page 3 EmptyПон Фев 04, 2013 10:21 pm

Доста хора се включиха в темата , която пуснах , за което благодаря , Но моето лично мнения без да го налагам на никого е , че никога няма да се върна на бг. апарат. За първи път се родих , като спрях да копая 70% сигнали,които се оказваха чисто желязо.На западният уред не е вече така. Хубаво беше преди , че упражнявах хобито си , но и изкарвах пари и от желязо/палешници, подкови, кутии и тем подобни /. Доста колеги, с които излизам сега и работят с БГ. МД , като засекат по несигурен сигнал ме викат , да проверя дали е само желязо или има и цвят.

p.s. Колкото и да се рекламира определена марка БГ апарат , ако ще и в Антарктида да се продава и да пробива км. лед пак , няма да си я купя.
Защо Мерцедес не се рекламира , защото няма нужда от реклама!!!??? Very Happy


Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




Какъв МД бихте избрали - български или западен , ако разполагате с 1000лв! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв МД бихте избрали - български или западен , ако разполагате с 1000лв!   Какъв МД бихте избрали - български или западен , ако разполагате с 1000лв! - Page 3 EmptyВто Фев 05, 2013 12:07 am

solid написа:
четох,всичките ви постове,всичко е създадено на базата на старите апарати.мога да твардя,че старите монетари със стрелките са по-добри от всички съвремени модели!има маистори които все оште бият съвременните детектори!100%!познавам много търсачи които,вече търсят старите модели или jpx за тежки почви!
Я кажи гмп как се държи на рудата,остъй ги старите Laughing Живо се интересувам от отговора!И щях да те питам на лични,но отговора все пак може да е полезен и на други колеги,нищо че е извън темата.За Солджера знаем... Laughing Благодаря предварително!
Върнете се в началото Go down
akulata88
Преторий
Преторий




Какъв МД бихте избрали - български или западен , ако разполагате с 1000лв! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв МД бихте избрали - български или западен , ако разполагате с 1000лв!   Какъв МД бихте избрали - български или западен , ако разполагате с 1000лв! - Page 3 EmptyСря Фев 06, 2013 11:09 pm

Който търси намира- http://www.forum.zlatoimeteoriti.bg/viewtopic.php?f=8&t=315 super21 super21 super21
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Какъв МД бихте избрали - български или западен , ако разполагате с 1000лв! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв МД бихте избрали - български или западен , ако разполагате с 1000лв!   Какъв МД бихте избрали - български или западен , ако разполагате с 1000лв! - Page 3 EmptyЧет Фев 07, 2013 9:47 am

https://www.youtube.com/watch?v=4wezJTfmKs8
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




Какъв МД бихте избрали - български или западен , ако разполагате с 1000лв! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв МД бихте избрали - български или западен , ако разполагате с 1000лв!   Какъв МД бихте избрали - български или западен , ако разполагате с 1000лв! - Page 3 EmptyЧет Фев 07, 2013 11:35 am

akulata88 написа:
Който търси намира- http://www.forum.zlatoimeteoriti.bg/viewtopic.php?f=8&t=315 super21 super21 super21
Ей,ще взема и аз да се пусна некой път,че около мене сичките реки са златоносни,вкарахте ми таралеж в гащите. Razz Не съм очаквал в България да излизат такива нъгетс,ма щото не съм се и интересувал,де.Иначе и Маскта на горния клип си я бива.Добър резултат от където и да го погледнеш.
Върнете се в началото Go down
akulata88
Преторий
Преторий




Какъв МД бихте избрали - български или западен , ако разполагате с 1000лв! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв МД бихте избрали - български или западен , ако разполагате с 1000лв!   Какъв МД бихте избрали - български или западен , ако разполагате с 1000лв! - Page 3 EmptyЧет Фев 07, 2013 11:46 am

бобо написа:
akulata88 написа:
Който търси намира- http://www.forum.zlatoimeteoriti.bg/viewtopic.php?f=8&t=315 super21 super21 super21
Ей,ще взема и аз да се пусна некой път,че около мене сичките реки са златоносни,вкарахте ми таралеж в гащите. Razz Не съм очаквал в България да излизат такива нъгетс,ма щото не съм се и интересувал,де.Иначе и Маскта на горния клип си я бива.Добър резултат от където и да го погледнеш.

А ве стига с тези тестове. Давайте на ход да видим как стоят нещата.... Razz Razz Razz
Върнете се в началото Go down
 
Какъв МД бихте избрали - български или западен , ако разполагате с 1000лв!
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» трябва да сме благодарни на предците че са избрали тази земя за нас и са я нарекли България
» с каква купешка до 1000лв мога да заменя миладина с38 пита
» Търся по голяма антена за Minelab xtera 705,бихте ли ми помогнали!?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Общ форум-
Идете на: