Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
mask nokta Fisher Simplex TEKNETICS VANQUISH маск пират GOLD lorenz tesoro Coil Майнлаб грунда нишани kupuvam голден врътка miladinka 5000 prodavam deus Minelab Spectrum wave nexus
 

 Очаква се скоро първият български МД с цветен дисплей!

Go down 
+18
DONADONI
N@SKO
nobody
atina
fishera80
igi80
bobi31
miroslav
Golden Mask
comander
ivanasen
akulata88
tepes
jordan_nenov
Ancient Hunter
гущера
Gandalf
werewolf1
22 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Гост
Гост




Очаква се скоро първият  български МД с цветен дисплей! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Очаква се скоро първият български МД с цветен дисплей!   Очаква се скоро първият  български МД с цветен дисплей! - Page 3 EmptyСъб Фев 09, 2013 6:23 am

ivanasen,навярно горното го пишеш от завист,защото ти никога няма да постигнеш този стандарт.Колкото до машина с дисплей за Владо не е проблем да направи,но е въпрос нали иска да има такава.Луд на шарено се радва.Нека да излезе цветния дисплей и ще коментираме.
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



Очаква се скоро първият  български МД с цветен дисплей! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Очаква се скоро първият български МД с цветен дисплей!   Очаква се скоро първият  български МД с цветен дисплей! - Page 3 EmptyСъб Фев 09, 2013 8:13 am

ivanasen написа:
bobi31 написа:
igi80 написа:


Хей "умник", от тоя форум нищо не ще изкопчиш като информация! Такива тлъсти риби има тука, че с тебе Дунава ще преплуват и в Румъния ще стъпят сухи на брега!
Не те знам, кво си завършил - радио техника или нещо подобно, ниско-токово, но така детектор няма да скалъпиш, освен ако някой от дъртите сомове, не ти стане приятел.
Но да не забравяме, че приятелството си е приятелство - ала сиренето е с пари. И тъка е правилно - комунизма свърши, слез на земята!

Първо нямам мерак да правя металдетектор.
Второ от "дъртите сомове" стават хубави пържоли за скара.
Трето моето образование със сигурност не ти влиза в работата.
И на края, ако ти се яде сирене си купи от магазина и не се прави на "умник" защото не ти отива.

Sorry, Владо! Вчера прекалих! Cool

Признат грях, не е грях. Колко хора днес са способни да направят извинение ?
Късмет колеги. При нас е сняг и няма как да се търка, но вие изкачайте и на полето !


ОКО ЗА ДВЕ, ЗЪБ ЗА ЧЕНЕ...
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



Очаква се скоро първият  български МД с цветен дисплей! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Очаква се скоро първият български МД с цветен дисплей!   Очаква се скоро първият  български МД с цветен дисплей! - Page 3 EmptyНед Фев 10, 2013 12:04 pm

ivanasen написа:
bobi31 написа:
igi80 написа:


Хей "умник", от тоя форум нищо не ще изкопчиш като информация! Такива тлъсти риби има тука, че с тебе Дунава ще преплуват и в Румъния ще стъпят сухи на брега!
Не те знам, кво си завършил - радио техника или нещо подобно, ниско-токово, но така детектор няма да скалъпиш, освен ако някой от дъртите сомове, не ти стане приятел.
Но да не забравяме, че приятелството си е приятелство - ала сиренето е с пари. И тъка е правилно - комунизма свърши, слез на земята!

Първо нямам мерак да правя металдетектор.
Второ от "дъртите сомове" стават хубави пържоли за скара.
Трето моето образование със сигурност не ти влиза в работата.
И на края, ако ти се яде сирене си купи от магазина и не се прави на "умник" защото не ти отива.

Sorry, Владо! Вчера прекалих! Cool

Не си виновен ти, че Миладин те води за носа !
Твоя идол е човек от първите в БГ занимаващ се с майсторене на метал детектори, мисля е почнал някъде 85-та година, мнооого завистлив човек който не може да приеме че някой който е почнал да прави детектори 15 години след него а сега е на световния пазар и най-вече че прави пари за който той само може да мечтае !
От години чувам (поне от 10 различни места)пълни глупости по мой адрес, за това как съм му бил чирак, как ме е учил, как съм му откраднал схемите след чиракуването....! Ако има човек с който сме споделяли нещо по тази тема и съм научил нещо това е Краси - Енигмата !
Не стига всичко това ами сега си измисля нови неща, не погледне себе че за близо 30 години в бизнеса не е постигнал нищо ! Развил се е до толкова че от работно помещение 5 кв.м. сега работи в 10 кв.м. ! Laughing На мен тоалетната ми е по-голяма !
Твоя ,,идол'' и приятел (когато има изгода от някой и говори с него по телефона постоянно повтаря, мазно, мазно- ,,приятелю") очаква да си му глашетай, понеже в твърде бос с компютрите, те е хванал за канарче да разправяш ,,новини'' от кухнята !

С тия твои изказвания правиш на Миладин голяма услуга !
Обещавам пред себе си и пред служителите от моята фирма а най вече на лицето чието има не зная, с ник нейм ivanasen да не продавам на Миладин каквито и да е било части за метал детектори !!!
Да го видим сега великия майстор какво ще прави Laughing Laughing Laughing
Заслугата е твоя приятелю Laughing


Ааа и да не забравя, това е нотариалният акт на моята ,,квартира'' в Пловдив Wink, да не забравиш да му кажеш че той още не може може да повярва за това и ме праща на квартира !

Очаква се скоро първият  български МД с цветен дисплей! - Page 3 99041699



Очаква се скоро първият  български МД с цветен дисплей! - Page 3 91170132

Върнете се в началото Go down
fishera80
Преторий
Преторий
fishera80



Очаква се скоро първият  български МД с цветен дисплей! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Очаква се скоро първият български МД с цветен дисплей!   Очаква се скоро първият  български МД с цветен дисплей! - Page 3 EmptyНед Фев 10, 2013 12:19 pm

Не разбирам, защо се впрягате толкова и специално Голден Маск...
Бизнеса си е бизнес, евала ти на пазарите и клиентите. Това означава, че с годините си бил упорит и находчив БизнесМен. Умният търговец, не би трябвало да постъпва така, колкото и подразнен да е от някого.
- Защо да не му вземаш парите на клиента - не зависимо кой е!?! Като иска и купува части и стоки от тебе...!?!
- Аз бих му продавал и му вземал парите, но ако ме е ядосал някой, и е некоректен, ще плаща веднага, спирам му кранчето с верисиите!
Отивам да се поразходя малко, за цветни сигнали!
Успех и на вас!
Cool


Умът не е добродетел, а качество!


Последната промяна е направена от fishera80 на Пон Фев 11, 2013 12:25 pm; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



Очаква се скоро първият  български МД с цветен дисплей! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Очаква се скоро първият български МД с цветен дисплей!   Очаква се скоро първият  български МД с цветен дисплей! - Page 3 EmptyНед Фев 10, 2013 12:30 pm

Прав си колега. Бизнеса си е бизнес. Там пратньорите не се избират според симпатии или антипатии. Най-голямата грешка в едно бизнессътрудничество е да се намесват лични отношения. Говоря от личен опит ! А и както хората са казали: парите нямат мирис. Макар, че жените много бързо ги подушват...
И аз илизам да ковна някой цветен сигнал.
Наслука !


ОКО ЗА ДВЕ, ЗЪБ ЗА ЧЕНЕ...
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



Очаква се скоро първият  български МД с цветен дисплей! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Очаква се скоро първият български МД с цветен дисплей!   Очаква се скоро първият  български МД с цветен дисплей! - Page 3 EmptyНед Фев 10, 2013 3:48 pm

Golden Mask написа:
ivanasen написа:
bobi31 написа:
igi80 написа:


Хей "умник", от тоя форум нищо не ще изкопчиш като информация! Такива тлъсти риби има тука, че с тебе Дунава ще преплуват и в Румъния ще стъпят сухи на брега!
Не те знам, кво си завършил - радио техника или нещо подобно, ниско-токово, но така детектор няма да скалъпиш, освен ако някой от дъртите сомове, не ти стане приятел.
Но да не забравяме, че приятелството си е приятелство - ала сиренето е с пари. И тъка е правилно - комунизма свърши, слез на земята!

Първо нямам мерак да правя металдетектор.
Второ от "дъртите сомове" стават хубави пържоли за скара.
Трето моето образование със сигурност не ти влиза в работата.
И на края, ако ти се яде сирене си купи от магазина и не се прави на "умник" защото не ти отива.

Sorry, Владо! Вчера прекалих! Cool

Не си виновен ти, че Миладин те води за носа !
Твоя идол е човек от първите в БГ занимаващ се с майсторене на метал детектори, мисля е почнал някъде 85-та година, мнооого завистлив човек който не може да приеме че някой който е почнал да прави детектори 15 години след него а сега е на световния пазар и най-вече че прави пари за който той само може да мечтае !
От години чувам (поне от 10 различни места)пълни глупости по мой адрес, за това как съм му бил чирак, как ме е учил, как съм му откраднал схемите след чиракуването....! Ако има човек с който сме споделяли нещо по тази тема и съм научил нещо това е Краси - Енигмата !
Не стига всичко това ами сега си измисля нови неща, не погледне себе че за близо 30 години в бизнеса не е постигнал нищо ! Развил се е до толкова че от работно помещение 5 кв.м. сега работи в 10 кв.м. ! Laughing На мен тоалетната ми е по-голяма !
Твоя ,,идол'' и приятел (когато има изгода от някой и говори с него по телефона постоянно повтаря, мазно, мазно- ,,приятелю") очаква да си му глашетай, понеже в твърде бос с компютрите, те е хванал за канарче да разправяш ,,новини'' от кухнята !

С тия твои изказвания правиш на Миладин голяма услуга !
Обещавам пред себе си и пред служителите от моята фирма а най вече на лицето чието има не зная, с ник нейм ivanasen да не продавам на Миладин каквито и да е било части за метал детектори !!!
Да го видим сега великия майстор какво ще прави Laughing Laughing Laughing
Заслугата е твоя приятелю Laughing


Ааа и да не забравя, това е нотариалният акт на моята ,,квартира'' в Пловдив Wink, да не забравиш да му кажеш че той още не може може да повярва за това и ме праща на квартира !

Очаква се скоро първият  български МД с цветен дисплей! - Page 3 99041699



Очаква се скоро първият  български МД с цветен дисплей! - Page 3 91170132




Едно нещо ме кефи в теб , че си нервак човек , какъвто съм и аз и най -вече доказваш това което не е вярно. Затова ти се извиних. Миладин няма нищо общо. Ако искаш да му врътваш кранчето му го врътвай –това не ме интересува, макар , че не колегиално. Отшошенията между него и теб са си ваши отношения, не мои.
Това , че съм имал МД на него незначи нищо , имал съм и на Краси /енигмата /, и с него съм контактувал, държал съм в ръцете си и твой . Искам да спомена , че ако доста по назад четеш коментарите ми те са положителни към теб и твоите МД
ето част от тях - тема „ Класация на най - добрите БГ Металдетектори”

мой пост –
„Макар, че гласувах за друга марка, която не е на първите места според мен това е реалната класация”
твой пост - Аз съм управител на фирма която произвежда Голдън Маск, микрон ги прави друга фирма. Микрон е марката на бъдещето, поне така мисля, въпреки че вече 20 години са на пазара и ефекта е нулев аз не преставам да мечтая !
Няма друг в България който е купувал повече микрони от мен, до сега лично съм купувал 5 бр. Написал съм какъв модел искам да имам и това е NRG300, но за сега се говори само за 200 ...

мой пост - Благодаря ти , за откровения отговор, но мисля , че трябва да се аргументираш защо си избрал друга марка МД, при условие , че правиш голдън маск. Много хора купуват голдън маск в моя край. Те те благотворят!!!!!!!!!!!! Помисли си!


От тук но по-късно разбрах , че се подиграваш с други БГ производители. Това е единственото нещо , което ме накара да пиша . Ако някой БГ производител направи нещо ново започваш да го критикуваш. Дори си взимаш негов МД и правиш компрометиращи тестове с твой апарат с цел да го оплюеш ето това имах в предвид.
https://www.youtube.com/watch?v=BgXK4EGToh8
https://www.youtube.com/watch?v=XoBWRmj5ARg
https://www.youtube.com/watch?v=81W7zcrxAj4 , сигурно има и други тестове.


Това нещо е много долно!

p.s. Дължиш извинение на БГ производители за неколегиалното си поведение.


Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!


Последната промяна е направена от ivanasen на Нед Фев 10, 2013 5:58 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
bobi31
Преторий
Преторий
bobi31



Очаква се скоро първият  български МД с цветен дисплей! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Очаква се скоро първият български МД с цветен дисплей!   Очаква се скоро първият  български МД с цветен дисплей! - Page 3 EmptyНед Фев 10, 2013 5:52 pm

ivanasen написа:
За доброто понякога е нужно и скалпел!!!

Готов ли си? Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



Очаква се скоро първият  български МД с цветен дисплей! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Очаква се скоро първият български МД с цветен дисплей!   Очаква се скоро първият  български МД с цветен дисплей! - Page 3 EmptyНед Фев 10, 2013 5:56 pm

bobi31 написа:
ivanasen написа:
За доброто понякога е нужно и скалпел!!!

Готов ли си? Laughing Laughing Laughing

Винаги съм бил готов QNUSE, за разлика от теб! Very Happy


Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



Очаква се скоро първият  български МД с цветен дисплей! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Очаква се скоро първият български МД с цветен дисплей!   Очаква се скоро първият  български МД с цветен дисплей! - Page 3 EmptyНед Фев 10, 2013 6:22 pm

ivanasen написа:
Миладин няма нищо общо. Ако искаш да му врътваш кранчето му го врътвай –това не ме интересува, макар , че не колегиално. Отшошенията между него и теб са си ваши отношения, не мои.

Напротив, това което написа оная вечер го знаеш от него и от никой друг ! От години Миладин говори глупости зад гърба ми, но вече ми писна ! Както си говорите сладко му кажи че си сгафил и заради тебе кранчето е спряно...!
Защо не вземе Краси да се бие в гърдите че ме е учил, няма да кажа нищо защото е вярно .



ivanasen написа:
От тук но по-късно разбрах , че се подиграваш с други БГ производители. Това е единственото нещо , което ме накара да пиша . Ако някой БГ производител направи нещо ново започваш да го критикуваш. Дори си взимаш негов МД и правиш компрометиращи тестове с твой апарат с цел да го оплюеш ето това имах в предвид.
https://www.youtube.com/watch?v=BgXK4EGToh8
https://www.youtube.com/watch?v=XoBWRmj5ARg
https://www.youtube.com/watch?v=81W7zcrxAj4 , сигурно има и други тестове.


Това нещо е много долно!

p.s. Дължиш извинение на БГ производители за неколегиалното си поведение.

Всички клипове които съм правил са с чисто нови детектори на съответните фирми, с оригиналната пломба на производителя . Работата на детектора по никакъв начин не е изопачена !
Детекторите така си работят, олюване е когато взема един детектор, който работи добре, взема че го отворя променя настройките и започна да показвам че не става, това е оплюване. Другият вариант е да взема детектор на някоя фирма разбит от ползване, отварян и ръчкан от няколко ,,майстора" и пак да започна да показвам как работи !
Не дължа извинение на никой, ако бях показал нереални неща до сега да са ме осъдили за това, производителите си знаят стоката и кротуват !
Върнете се в началото Go down
akulata88
Преторий
Преторий




Очаква се скоро първият  български МД с цветен дисплей! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Очаква се скоро първият български МД с цветен дисплей!   Очаква се скоро първият  български МД с цветен дисплей! - Page 3 EmptyНед Фев 10, 2013 6:34 pm

лято е


Последната промяна е направена от akulata88 на Нед Фев 10, 2013 6:42 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
akulata88
Преторий
Преторий




Очаква се скоро първият  български МД с цветен дисплей! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Очаква се скоро първият български МД с цветен дисплей!   Очаква се скоро първият  български МД с цветен дисплей! - Page 3 EmptyНед Фев 10, 2013 6:36 pm

http://tv7.bg/news/bulgaria/9629032.html - малко новини... за умни клошари лято е лято е
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



Очаква се скоро първият  български МД с цветен дисплей! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Очаква се скоро първият български МД с цветен дисплей!   Очаква се скоро първият  български МД с цветен дисплей! - Page 3 EmptyНед Фев 10, 2013 6:53 pm

akulata88 написа:
И СЛЕД ТОЛКОВА ОПЛЮВАНЕ И НАКРАЯ ПРИЯТЕЛ НА ГОЛДЕН МАСК ДА СИ ВЗЕМЕ MIKRON NGR 150 ПРЕДИ НЯКОЛКО МЕСЕЦА Laughing Laughing Laughing

Познат, не приятел ! Същият още от лятото иска да си купи, за което тогава звънях сигурно 10 пъти на mdetectors, но се оказа че няма щото Микрон още нагласял софтуера, сега още няма, защо ли ?
Моето мнение се потвърждава и от няколко дилъра на Микрон в чужбина, а то е че детекторите му работят зле и са се отказали да ги продават (мнение на дистрибутори на Микрон от Италия, Холандия и Чехия !
И както ivanasen знае аз не говоря празни приказки, ако е необходимо мога да покажа имейли в които дистрибуторите разказват колко ядове са брали !?
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



Очаква се скоро първият  български МД с цветен дисплей! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Очаква се скоро първият български МД с цветен дисплей!   Очаква се скоро първият  български МД с цветен дисплей! - Page 3 EmptyНед Фев 10, 2013 6:55 pm

Golden Mask написа:
ivanasen написа:
Миладин няма нищо общо. Ако искаш да му врътваш кранчето му го врътвай –това не ме интересува, макар , че не колегиално. Отшошенията между него и теб са си ваши отношения, не мои.

Напротив, това което написа оная вечер го знаеш от него и от никой друг ! От години Миладин говори глупости зад гърба ми, но вече ми писна ! Както си говорите сладко му кажи че си сгафил и заради тебе кранчето е спряно...!
Защо не вземе Краси да се бие в гърдите че ме е учил, няма да кажа нищо защото е вярно .



ivanasen написа:
От тук но по-късно разбрах , че се подиграваш с други БГ производители. Това е единственото нещо , което ме накара да пиша . Ако някой БГ производител направи нещо ново започваш да го критикуваш. Дори си взимаш негов МД и правиш компрометиращи тестове с твой апарат с цел да го оплюеш ето това имах в предвид.
https://www.youtube.com/watch?v=BgXK4EGToh8
https://www.youtube.com/watch?v=XoBWRmj5ARg
https://www.youtube.com/watch?v=81W7zcrxAj4 , сигурно има и други тестове.


Това нещо е много долно!

p.s. Дължиш извинение на БГ производители за неколегиалното си поведение.

Всички клипове които съм правил са с чисто нови детектори на съответните фирми, с оригиналната пломба на производителя . Работата на детектора по никакъв начин не е изопачена !
Детекторите така си работят, олюване е когато взема един детектор, който работи добре, взема че го отворя променя настройките и започна да показвам че не става, това е оплюване. Другият вариант е да взема детектор на някоя фирма разбит от ползване, отварян и ръчкан от няколко ,,майстора" и пак да започна да показвам как работи !
Не дължа извинение на никой, ако бях показал нереални неща до сега да са ме осъдили за това, производителите си знаят стоката и кротуват !



Човека няма нищо общо с това, пак повтарям! Но като си решил прави каквото искаш с него. Ти му го кажи , аз не се разправям с него.


Другото по отношение на тестовете. Казваш "това са чисто нови МД с пломби", ми твоя детектор да ли е чисто нов и дали е с пломба от магазина, а? И другото искам да те питам , защо ги правиш тестовете сам , а не с представител на фирмата. Трето с каква цел ги правиш? От теста се вижда , че целта е оплюване! Четвърто защо плюваш микрона , а другите не? Ще ти отговоря , защото е с класи над теб човека и великодушието му! И пето остани си със здраве ! Пиши си простотиите и прави оплюващи клипове , това най-добре го можеш! Very Happy


Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



Очаква се скоро първият  български МД с цветен дисплей! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Очаква се скоро първият български МД с цветен дисплей!   Очаква се скоро първият  български МД с цветен дисплей! - Page 3 EmptyНед Фев 10, 2013 7:03 pm

Когато показваш негативите на конкуренцията, това незначи че ще изпъкнат твоите плюсове...
Това показва само колко си жалък !
Нима няма по-достойни занимания от това да се занимаваш да оплюваш някого?
Владо, мисли по глобалните въпроси за развитието на металдетекторите, ане да се закачаш с този или онзи. От това губиш ти !
Късмет !


ОКО ЗА ДВЕ, ЗЪБ ЗА ЧЕНЕ...
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



Очаква се скоро първият  български МД с цветен дисплей! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Очаква се скоро първият български МД с цветен дисплей!   Очаква се скоро първият  български МД с цветен дисплей! - Page 3 EmptyНед Фев 10, 2013 7:08 pm

jordan_nenov написа:
Когато показваш негативите на конкуренцията, това незначи че ще изпъкнат твоите плюсове...
Това показва само колко си жалък !
Нима няма по-достойни занимания от това да се занимаваш да оплюваш някого?
Владо, мисли по глобалните въпроси за развитието на металдетекторите, ане да се закачаш с този или онзи. От това губиш ти !
Късмет !

Браво , Колега за изказването ! Тава се опитвам да му го кажа от известно време , но явно говорим на различни езици , дори се стигна да сравняваме марката "фишер" с марката "голдън маската". Мерцедес с москвич.


Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!
Върнете се в началото Go down
bobi31
Преторий
Преторий
bobi31



Очаква се скоро първият  български МД с цветен дисплей! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Очаква се скоро първият български МД с цветен дисплей!   Очаква се скоро първият  български МД с цветен дисплей! - Page 3 EmptyНед Фев 10, 2013 7:54 pm

В тоз форум има хора с няколко ника дето са хем за е*ане, хем за бъхтане. Асен-Хасан-Ненов и още няколко индивида дето направо си търсят белята.
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



Очаква се скоро първият  български МД с цветен дисплей! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Очаква се скоро първият български МД с цветен дисплей!   Очаква се скоро първият  български МД с цветен дисплей! - Page 3 EmptyНед Фев 10, 2013 7:59 pm

ivanasen написа:
jordan_nenov написа:
Когато показваш негативите на конкуренцията, това незначи че ще изпъкнат твоите плюсове...
Това показва само колко си жалък !
Нима няма по-достойни занимания от това да се занимаваш да оплюваш някого?
Владо, мисли по глобалните въпроси за развитието на металдетекторите, ане да се закачаш с този или онзи. От това губиш ти !
Късмет !

Браво , Колега за изказването ! Тава се опитвам да му го кажа от известно време , но явно говорим на различни езици , дори се стигна да сравняваме марката "фишер" с марката "голдън маската". Мерцедес с москвич.

Нали, аз колко пъти те поканих да тестваме Golden Mask срещу F5 ????????
Ти съгласи ли се ? Не !
Така е защото твоите твърдения са вятър работа и ти го знаеш, само плямпаш по форумите а когато ножа опре до кокала си по тих от водата Exclamation
Ти си жалък не аз !
На съборите съм тествал Golden Mask срещу CTX3030, E-TRAK, F75, Tesoro Lobo, Tesoro Cibola, Tesoro Vaquero, Tesoro Tejon, XP Gold Maxx, DEUS, Pirat, Wave може и да има още но не се сещам..., и то в присъствие на собствениците...
Някои от тестовете ги има записани на видео . Мога да твърдя че гореспоменатите детектори не блестят с нищо освен с парите които са платили за тях, ако сте били поне на един събор щяхте да знаете ! С Микорн не сме си тествали детекторите защото когато всички бяха на плажа за това, той и руснаците ги нямаше, а знаеха че ще има тестове !!!
Аз момчета празни приказки не говоря !
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



Очаква се скоро първият  български МД с цветен дисплей! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Очаква се скоро първият български МД с цветен дисплей!   Очаква се скоро първият  български МД с цветен дисплей! - Page 3 EmptyНед Фев 10, 2013 8:05 pm

jordan_nenov написа:
Когато показваш негативите на конкуренцията, това незначи че ще изпъкнат твоите плюсове...
Това показва само колко си жалък !

Коя конкуренция???Мен БГ пазара не ме интересува, що не влезеш в някой чужд форум да видиш какво пише за така наречената конкуренция, нищо !!!


jordan_nenov написа:
Нима няма по-достойни занимания от това да се занимаваш да оплюваш някого?

Пак ще повторя, не оплювам никой просто съобщавам факти които не се знаят !!! Истината не е оплюване !

Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



Очаква се скоро първият  български МД с цветен дисплей! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Очаква се скоро първият български МД с цветен дисплей!   Очаква се скоро първият  български МД с цветен дисплей! - Page 3 EmptyНед Фев 10, 2013 8:15 pm

bobi31 написа:
В тоз форум има хора с няколко ника дето са хем за е*ане, хем за бъхтане. Асен-Хасан-Ненов и още няколко индивида дето направо си търсят белята.

Доколкото съм запознат с форумните хитринки, ти си с няколко ника. Ако ти стигат уменията дотам, може да провериш на моето IP колко ника са закачени. Макар че силно се съмнявам да можеш да направиш това. По скоро можеш да носиш компютър, отколкото да работиш на него. Хайде сега ти кажи нещо хубаво за мен.


ОКО ЗА ДВЕ, ЗЪБ ЗА ЧЕНЕ...
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



Очаква се скоро първият  български МД с цветен дисплей! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Очаква се скоро първият български МД с цветен дисплей!   Очаква се скоро първият  български МД с цветен дисплей! - Page 3 EmptyНед Фев 10, 2013 8:18 pm

bobi31 написа:
В тоз форум има хора с няколко ника дето са хем за е*ане, хем за бъхтане. Асен-Хасан-Ненов и още няколко индивида дето направо си търсят белята.

До jordan_nenov!
Данка какво ще кажеш за това кученце QNUS=ASPARUX...= bobi31 , не е ли за е....не!? Very Happy


Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



Очаква се скоро първият  български МД с цветен дисплей! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Очаква се скоро първият български МД с цветен дисплей!   Очаква се скоро първият  български МД с цветен дисплей! - Page 3 EmptyНед Фев 10, 2013 8:26 pm

Ivanasene, какво да кажа за хора, дето са дълбоко заблудени. Товс са нещастни човеци и трябва да ги щадим. Пък ако прогледнат някога, тогава може да ги поучаваме и образоваме.


ОКО ЗА ДВЕ, ЗЪБ ЗА ЧЕНЕ...
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



Очаква се скоро първият  български МД с цветен дисплей! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Очаква се скоро първият български МД с цветен дисплей!   Очаква се скоро първият  български МД с цветен дисплей! - Page 3 EmptyНед Фев 10, 2013 8:29 pm

jordan_nenov написа:
Ivanasene, какво да кажа за хора, дето са дълбоко заблудени. Товс са нещастни човеци и трябва да ги щадим. Пък ако прогледнат някога, тогава може да ги поучаваме и образоваме.

Това се отнася в пълна сила за тебе и помака !
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



Очаква се скоро първият  български МД с цветен дисплей! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Очаква се скоро първият български МД с цветен дисплей!   Очаква се скоро първият  български МД с цветен дисплей! - Page 3 EmptyНед Фев 10, 2013 8:33 pm

ivanasen написа:




Човека няма нищо общо с това, пак повтарям! Но като си решил прави каквото искаш с него. Ти му го кажи , аз не се разправям с него.


Казваш не е той, ама няма да кажа кой е ? Laughing Laughing Laughing
Друг няма да ги измисли тия дивотии, преди седмица един общ познат ходил при Миладин и чул същите неща Shocked
Какво съвпадение, а ?
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



Очаква се скоро първият  български МД с цветен дисплей! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Очаква се скоро първият български МД с цветен дисплей!   Очаква се скоро първият  български МД с цветен дисплей! - Page 3 EmptyНед Фев 10, 2013 8:36 pm

Владо, нещо ме бъркаш с някой!!!!!!!
Помак съм бил! Very Happy Това доста ме разсмя! Cool Явно доста цветни сънища сънуваш.


Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



Очаква се скоро първият  български МД с цветен дисплей! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Очаква се скоро първият български МД с цветен дисплей!   Очаква се скоро първият  български МД с цветен дисплей! - Page 3 EmptyНед Фев 10, 2013 8:47 pm

Golden Mask написа:
jordan_nenov написа:
Ivanasene, какво да кажа за хора, дето са дълбоко заблудени. Товс са нещастни човеци и трябва да ги щадим. Пък ако прогледнат някога, тогава може да ги поучаваме и образоваме.

Това се отнася в пълна сила за тебе и помака !

Под достойнството ми е да се занимавам с теб Владо. Интересно все пак защо така силно подкрепи това кученце. От друга страна ти прави чест, че знаеш дето с иван-асен сме различни човеци, само че той не е помак, а от още по-изразителен етнос. Гордея се с него !

А ти кажи жащо се засегна от моя отговор на кученцето, да не би да се припозна с него?


ОКО ЗА ДВЕ, ЗЪБ ЗА ЧЕНЕ...
Върнете се в началото Go down
 
Очаква се скоро първият български МД с цветен дисплей!
Върнете се в началото 
Страница 3 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Какъв детектор да си купя?
» дисплей за игъл
» Предимство ли е металдетектора да е с дисплей!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Български металдетектори-
Идете на: