Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
врътка kupuvam TEKNETICS nexus маск miladinka nokta Fisher lorenz mask нишани Spectrum голден tesoro wave Minelab VANQUISH Майнлаб грунда пират deus 5000 prodavam Coil Simplex GOLD
 

 Продавам-АДРЕНАЛИН-на-Миладин.ПРОДАДЕН!

Go down 
+8
бобо
ivanasen
Golden Mask
buntar.1971
akulata88
Gandalf
nasko75
nedelja
12 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
nedelja
Новобранец
Новобранец




Продавам-АДРЕНАЛИН-на-Миладин.ПРОДАДЕН! Empty
ПисанеЗаглавие: Продавам-АДРЕНАЛИН-на-Миладин.ПРОДАДЕН!   Продавам-АДРЕНАЛИН-на-Миладин.ПРОДАДЕН! EmptyЧет Фев 07, 2013 7:58 am

Уреда-е-закупен-октомври2012г.-от-Миладин.Сонда-27см,долен-прът-от-карбон,авто-и-ръчен-грунд,зарядно.Състояние-на-апарата-ОТЛИЧНО.Цена-400лв.Тел:0898576977.


Последната промяна е направена от nedelja на Сря Фев 27, 2013 5:29 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
nasko75
Джадай
Джадай
nasko75



Продавам-АДРЕНАЛИН-на-Миладин.ПРОДАДЕН! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам-АДРЕНАЛИН-на-Миладин.ПРОДАДЕН!   Продавам-АДРЕНАЛИН-на-Миладин.ПРОДАДЕН! EmptyЧет Фев 07, 2013 8:36 am

Basketball


който търси намира


Последната промяна е направена от nasko75 на Пон Май 13, 2013 4:23 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Продавам-АДРЕНАЛИН-на-Миладин.ПРОДАДЕН! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам-АДРЕНАЛИН-на-Миладин.ПРОДАДЕН!   Продавам-АДРЕНАЛИН-на-Миладин.ПРОДАДЕН! EmptyЧет Фев 07, 2013 10:38 am

nedelja написа:
Уреда-е-закупен-октомври2012г.-от-Миладин.Сонда-27см,долен-прът-от-карбон,авто-и-ръчен-грунд,зарядно.Състояние-на-апарата-ОТЛИЧНО.Цена-400лв.Тел:0898576977.




Е, той чисто нов е 500лв. със фейсса като на линка който го е пуснал Наско!!! Снимки няма ли да има? Smile
Върнете се в началото Go down
nasko75
Джадай
Джадай
nasko75



Продавам-АДРЕНАЛИН-на-Миладин.ПРОДАДЕН! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам-АДРЕНАЛИН-на-Миладин.ПРОДАДЕН!   Продавам-АДРЕНАЛИН-на-Миладин.ПРОДАДЕН! EmptyЧет Фев 07, 2013 11:05 am

[quote="Gandalf"]
nedelja написа:
Уреда-е-закупен-октомври2012г.-от-Миладин.Сонда-27см,долен-прът-от-карбон,авто-и-ръчен-грунд,зарядно.Състояние-на-апарата-ОТЛИЧНО.Цена-400лв.Тел:0898576977.




Basketball


който търси намира


Последната промяна е направена от nasko75 на Пон Май 13, 2013 4:24 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Продавам-АДРЕНАЛИН-на-Миладин.ПРОДАДЕН! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам-АДРЕНАЛИН-на-Миладин.ПРОДАДЕН!   Продавам-АДРЕНАЛИН-на-Миладин.ПРОДАДЕН! EmptyЧет Фев 07, 2013 11:25 am

nasko75 написа:
Gandalf написа:
nedelja написа:
Уреда-е-закупен-октомври2012г.-от-Миладин.Сонда-27см,долен-прът-от-карбон,авто-и-ръчен-грунд,зарядно.Състояние-на-апарата-ОТЛИЧНО.Цена-400лв.Тел:0898576977.




Е, той чисто нов е 500лв. със фейсса като на линка който го е пуснал Наско!!! Снимки няма ли да има? Smile
Както виждаш тя е на 3 месеца звънни на човека пък може да се разберете нещо Cool


Аз исках да я видя на снимка. Защото се свързах с Миладин и го питах точно за този модел известен като 60-те сантиметра, ако се сещаш за какво ти говоря! И, направо го питах дали тези клипчета са реални дето ги пуска турският продавач, и за цената естествено питах. Той каза че не е бил там като са правени клиповете но потвърждава че са верни!! А за БГ, до колкото го разбрах, Адреналин с такава кутия не се предлага. Само който иска. Цена, 500лв. Ако не лъже, това е най дълбокият БГ, МД, на чисти почви сигурно!! 60см, 1лв.
Върнете се в началото Go down
nedelja
Новобранец
Новобранец




Продавам-АДРЕНАЛИН-на-Миладин.ПРОДАДЕН! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам-АДРЕНАЛИН-на-Миладин.ПРОДАДЕН!   Продавам-АДРЕНАЛИН-на-Миладин.ПРОДАДЕН! EmptyЧет Фев 07, 2013 3:09 pm

Да-това-е-апарата.Просто-не-мога-да-кача-снимки.
Върнете се в началото Go down
akulata88
Преторий
Преторий




Продавам-АДРЕНАЛИН-на-Миладин.ПРОДАДЕН! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам-АДРЕНАЛИН-на-Миладин.ПРОДАДЕН!   Продавам-АДРЕНАЛИН-на-Миладин.ПРОДАДЕН! EmptyЧет Фев 07, 2013 3:28 pm

В Турция върви ОКОЛО 1400 ЛЕВА / 690 ЕВРО - http://www.trakyadedektor.com/ Laughing Laughing Laughing лято е
Върнете се в началото Go down
buntar.1971
Про-Консул
Про-Консул
buntar.1971



Продавам-АДРЕНАЛИН-на-Миладин.ПРОДАДЕН! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам-АДРЕНАЛИН-на-Миладин.ПРОДАДЕН!   Продавам-АДРЕНАЛИН-на-Миладин.ПРОДАДЕН! EmptyЧет Фев 07, 2013 6:56 pm

Доре,има ли колеги който работят с тоя модел ? Нека да споделят някакви впечатления от него но на реален терен не от разни полигони.
И моля ви нека да са хора които работят с тоя уред,а не разни клакьори!
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



Продавам-АДРЕНАЛИН-на-Миладин.ПРОДАДЕН! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам-АДРЕНАЛИН-на-Миладин.ПРОДАДЕН!   Продавам-АДРЕНАЛИН-на-Миладин.ПРОДАДЕН! EmptyЧет Фев 07, 2013 9:12 pm

Gandalf написа:
nasko75 написа:
Gandalf написа:
nedelja написа:
Уреда-е-закупен-октомври2012г.-от-Миладин.Сонда-27см,долен-прът-от-карбон,авто-и-ръчен-грунд,зарядно.Състояние-на-апарата-ОТЛИЧНО.Цена-400лв.Тел:0898576977.




Е, той чисто нов е 500лв. със фейсса като на линка който го е пуснал Наско!!! Снимки няма ли да има? Smile
Както виждаш тя е на 3 месеца звънни на човека пък може да се разберете нещо Cool


Аз исках да я видя на снимка. Защото се свързах с Миладин и го питах точно за този модел известен като 60-те сантиметра, ако се сещаш за какво ти говоря! И, направо го питах дали тези клипчета са реални дето ги пуска турският продавач, и за цената естествено питах. Той каза че не е бил там като са правени клиповете но потвърждава че са верни!! А за БГ, до колкото го разбрах, Адреналин с такава кутия не се предлага. Само който иска. Цена, 500лв. Ако не лъже, това е най дълбокият БГ, МД, на чисти почви сигурно!! 60см, 1лв.

Поставяне на монетата



Изваждане



Като гледам с какъв силен звук хваша 1 TL на 60 см, може би и на 80см ще я хване... Laughing
Колега нищо не пречи да се разходиш до Монтана и да видиш на живо за какво става на въпрос.
Пробвай и въздушно, би трябвало на метър да хване 1 лв. щом в земята на 60 см сигнала е толкова силен.
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Продавам-АДРЕНАЛИН-на-Миладин.ПРОДАДЕН! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам-АДРЕНАЛИН-на-Миладин.ПРОДАДЕН!   Продавам-АДРЕНАЛИН-на-Миладин.ПРОДАДЕН! EmptyЧет Фев 07, 2013 9:23 pm




Виж ся, прави ми впечатление че доста се палиш ако хвалят други БГ детектори или говорят за ГМ. Аз затова и се свързах с Миладин да го питам за какво става въпрос, вярно ли е или не. Но сега като се замисля, смисълът да го питам беше никакъв защото можеше и да ми каже че я лови на 2 метра в земята. По принцип мечтата ми е ГМ4, да те успокоя. Най много ги харесвам от нашенките, но това не означава че другите са лоши. Но все още не мога да си я позволя. Smile Smile Успех!
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



Продавам-АДРЕНАЛИН-на-Миладин.ПРОДАДЕН! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам-АДРЕНАЛИН-на-Миладин.ПРОДАДЕН!   Продавам-АДРЕНАЛИН-на-Миладин.ПРОДАДЕН! EmptyЧет Фев 07, 2013 9:31 pm

Gandalf написа:



Виж ся, прави ми впечатление че доста се палиш ако хвалят други БГ детектори или говорят за ГМ. Аз затова и се свързах с Миладин да го питам за какво става въпрос, вярно ли е или не. Но сега като се замисля, смисълът да го питам беше никакъв защото можеше и да ми каже че я лови на 2 метра в земята. По принцип мечтата ми е ГМ4, да те успокоя. Най много ги харесвам от нашенките, но това не означава че другите са лоши. Но все още не мога да си я позволя. Smile Smile Успех!

Напротив пич, паля се когато някой говори глупости фабрична или БГ машина !
Разходи се до Монтана и сам ще разбереш за какво става на въпрос Wink
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



Продавам-АДРЕНАЛИН-на-Миладин.ПРОДАДЕН! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам-АДРЕНАЛИН-на-Миладин.ПРОДАДЕН!   Продавам-АДРЕНАЛИН-на-Миладин.ПРОДАДЕН! EmptyЧет Фев 07, 2013 9:31 pm

Gandalf написа:



Виж ся, прави ми впечатление че доста се палиш ако хвалят други БГ детектори или говорят за ГМ. Аз затова и се свързах с Миладин да го питам за какво става въпрос, вярно ли е или не. Но сега като се замисля, смисълът да го питам беше никакъв защото можеше и да ми каже че я лови на 2 метра в земята. По принцип мечтата ми е ГМ4, да те успокоя. Най много ги харесвам от нашенките, но това не означава че другите са лоши. Но все още не мога да си я позволя. Smile Smile Успех!

Щом неможеш да си го позволиш все още- един съвет от мен. Изчакай малко , щото вчера видях новият модел на адреналин/прототип все още/ сниман на полигон на клип от самият майстор. Поне 5 неща са новите и дълбочината е завидна. Само ще ти кажа , че процесора му е толкова бърз , че като мине върху наредени пирон монета пирон монета и т.н на бърз ход слушаш автомат калашников с дветоналният си звук. Very Happy


Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



Продавам-АДРЕНАЛИН-на-Миладин.ПРОДАДЕН! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам-АДРЕНАЛИН-на-Миладин.ПРОДАДЕН!   Продавам-АДРЕНАЛИН-на-Миладин.ПРОДАДЕН! EmptyЧет Фев 07, 2013 9:35 pm

Golden Mask написа:
Gandalf написа:



Виж ся, прави ми впечатление че доста се палиш ако хвалят други БГ детектори или говорят за ГМ. Аз затова и се свързах с Миладин да го питам за какво става въпрос, вярно ли е или не. Но сега като се замисля, смисълът да го питам беше никакъв защото можеше и да ми каже че я лови на 2 метра в земята. По принцип мечтата ми е ГМ4, да те успокоя. Най много ги харесвам от нашенките, но това не означава че другите са лоши. Но все още не мога да си я позволя. Smile Smile Успех!

Напротив пич, паля се когато някой говори глупости фабрична или БГ машина !
Разходи се до Монтана и сам ще разбереш за какво става на въпрос Wink


И моят съвет е също да си разходиш до Монтана и да видиш за какво става въпрос. Very Happy

p.s. Не бързай с покупката!!!


Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!
Върнете се в началото Go down
akulata88
Преторий
Преторий




Продавам-АДРЕНАЛИН-на-Миладин.ПРОДАДЕН! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам-АДРЕНАЛИН-на-Миладин.ПРОДАДЕН!   Продавам-АДРЕНАЛИН-на-Миладин.ПРОДАДЕН! EmptyЧет Фев 07, 2013 9:46 pm

Smile


Последната промяна е направена от akulata88 на Чет Фев 07, 2013 11:19 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




Продавам-АДРЕНАЛИН-на-Миладин.ПРОДАДЕН! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам-АДРЕНАЛИН-на-Миладин.ПРОДАДЕН!   Продавам-АДРЕНАЛИН-на-Миладин.ПРОДАДЕН! EmptyЧет Фев 07, 2013 9:48 pm

Чуйте ся аз кво мисля-за да направиш качествен детектор,с качествени части,конкурентно способен на всички пазари,трябва да имаш база и потенциал.Неизвестни закони във физиката няма.Процесора му бил толкова бърз---ма тоз процесор да не би да е негов,той ли го е измислил...??Не,това е готов продукт,от него е само конфигурацията на елементите...Чудеса няма ...
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Продавам-АДРЕНАЛИН-на-Миладин.ПРОДАДЕН! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам-АДРЕНАЛИН-на-Миладин.ПРОДАДЕН!   Продавам-АДРЕНАЛИН-на-Миладин.ПРОДАДЕН! EmptyЧет Фев 07, 2013 9:49 pm

ivanasen написа:
Gandalf написа:



Виж ся, прави ми впечатление че доста се палиш ако хвалят други БГ детектори или говорят за ГМ. Аз затова и се свързах с Миладин да го питам за какво става въпрос, вярно ли е или не. Но сега като се замисля, смисълът да го питам беше никакъв защото можеше и да ми каже че я лови на 2 метра в земята. По принцип мечтата ми е ГМ4, да те успокоя. Най много ги харесвам от нашенките, но това не означава че другите са лоши. Но все още не мога да си я позволя. Smile Smile Успех!

Щом неможеш да си го позволиш все още- един съвет от мен. Изчакай малко , щото вчера видях новият модел на адреналин/прототип все още/ сниман на полигон на клип от самият майстор. Поне 5 неща са новите и дълбочината е завидна. Само ще ти кажа , че процесора му е толкова бърз , че като мине върху наредени пирон монета пирон монета и т.н на бърз ход слушаш автомат калашников с дветоналният си звук. Very Happy



И аз това реших, да почакам малко. Да не избързвам. Very Happy А тоя Адреналин трябва да се види. Днес си писах с някакъв в друг форум и от него чух мнго хубави отзиви въобще за Миладинките Smile
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Продавам-АДРЕНАЛИН-на-Миладин.ПРОДАДЕН! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам-АДРЕНАЛИН-на-Миладин.ПРОДАДЕН!   Продавам-АДРЕНАЛИН-на-Миладин.ПРОДАДЕН! EmptyЧет Фев 07, 2013 10:03 pm

akulata88 написа:
Гандалф като си се запалил толкова много по металдетектинга вземи си едно Гаретче като за първо време(като не можеш да си позволиш по скъп)+ това мн лесно се работи с него- всичко е автоматик. Търсач от компютъра няма да станешSmile Пак по нататък като видиш как стоят нещата и като събереш пари вече ще си вземеш нещо по добро. Попринцип всичко е въпрос на късмет много неща са намирани даже без металотърсач Smile - http://treasures.zonebg.com/facts.htm




Абе и ти си прав, от компа търсач нама да стана. А относно Гарет-а, доста се чудех на едно АЦЕ 350, дали да го взема че беше и за добри пари, но както казах по горе съм решил да почакам малко да не пребързвам. Smile Ще го видим и тоя Адреналин какъв ще бъде, Микрон ще пуска с дисплей, а може и някой на зор да си продава скъпия апарат на тънко и тогава да се пусна аз. Аз каквото съм си наумил това става, може да не е веднага но става. Smile
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



Продавам-АДРЕНАЛИН-на-Миладин.ПРОДАДЕН! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам-АДРЕНАЛИН-на-Миладин.ПРОДАДЕН!   Продавам-АДРЕНАЛИН-на-Миладин.ПРОДАДЕН! EmptyЧет Фев 07, 2013 10:03 pm

Gandalf написа:
ivanasen написа:
Gandalf написа:



Виж ся, прави ми впечатление че доста се палиш ако хвалят други БГ детектори или говорят за ГМ. Аз затова и се свързах с Миладин да го питам за какво става въпрос, вярно ли е или не. Но сега като се замисля, смисълът да го питам беше никакъв защото можеше и да ми каже че я лови на 2 метра в земята. По принцип мечтата ми е ГМ4, да те успокоя. Най много ги харесвам от нашенките, но това не означава че другите са лоши. Но все още не мога да си я позволя. Smile Smile Успех!

Щом неможеш да си го позволиш все още- един съвет от мен. Изчакай малко , щото вчера видях новият модел на адреналин/прототип все още/ сниман на полигон на клип от самият майстор. Поне 5 неща са новите и дълбочината е завидна. Само ще ти кажа , че процесора му е толкова бърз , че като мине върху наредени пирон монета пирон монета и т.н на бърз ход слушаш автомат калашников с дветоналният си звук. Very Happy






И аз това реших, да почакам малко. Да не избързвам. Very Happy А тоя Адреналин трябва да се види. Днес си писах с някакъв в друг форум и от него чух мнго хубави отзиви въобще за Миладинките Smile






super21 Cool
Върнете се в началото Go down
akulata88
Преторий
Преторий




Продавам-АДРЕНАЛИН-на-Миладин.ПРОДАДЕН! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам-АДРЕНАЛИН-на-Миладин.ПРОДАДЕН!   Продавам-АДРЕНАЛИН-на-Миладин.ПРОДАДЕН! EmptyЧет Фев 07, 2013 10:16 pm

Smile


Последната промяна е направена от akulata88 на Чет Фев 07, 2013 11:19 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Продавам-АДРЕНАЛИН-на-Миладин.ПРОДАДЕН! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам-АДРЕНАЛИН-на-Миладин.ПРОДАДЕН!   Продавам-АДРЕНАЛИН-на-Миладин.ПРОДАДЕН! EmptyЧет Фев 07, 2013 10:21 pm

akulata88 написа:
Gandalf написа:
akulata88 написа:
Гандалф като си се запалил толкова много по металдетектинга вземи си едно Гаретче като за първо време(като не можеш да си позволиш по скъп)+ това мн лесно се работи с него- всичко е автоматик. Търсач от компютъра няма да станешSmile Пак по нататък като видиш как стоят нещата и като събереш пари вече ще си вземеш нещо по добро. Попринцип всичко е въпрос на късмет много неща са намирани даже без металотърсач Smile - http://treasures.zonebg.com/facts.htm




Абе и ти си прав, от компа търсач нама да стана. А относно Гарет-а, доста се чудех на едно АЦЕ 350, дали да го взема че беше и за добри пари, но както казах по горе съм решил да почакам малко да не пребързвам. Smile Ще го видим и тоя Адреналин какъв ще бъде, Микрон ще пуска с дисплей, а може и някой на зор да си продава скъпия апарат на тънко и тогава да се пусна аз. Аз каквото съм си наумил това става, може да не е веднага но става. Smile

Не бе аз за едно гаретче 150 ти говорех- преди вървяха 120-150 лева втора употреба.....



Аа, такова Гаретче, само едно срещнах да се продава. Някакъв луд му иска 400лв. обявата е в Продавалник. Със голяма антена е(СЕФ) ама, пак не струва такива пари. Smile Smile
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



Продавам-АДРЕНАЛИН-на-Миладин.ПРОДАДЕН! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам-АДРЕНАЛИН-на-Миладин.ПРОДАДЕН!   Продавам-АДРЕНАЛИН-на-Миладин.ПРОДАДЕН! EmptyЧет Фев 07, 2013 10:25 pm

бобо написа:
Чуйте ся аз кво мисля-за да направиш качествен детектор,с качествени части,конкурентно способен на всички пазари,трябва да имаш база и потенциал.Неизвестни закони във физиката няма.Процесора му бил толкова бърз---ма тоз процесор да не би да е негов,той ли го е измислил...??Не,това е готов продукт,от него е само конфигурацията на елементите...Чудеса няма ...

Тук си прав , Колега! Но според мен това важи за развитите държави , където има закони и т.н.

В България има ли област в икономиката където не се краде Ноу-хау и от кой?
p.s. Единствено ме интересува, това което видях на клипа да го видя и пипна на живо , ако е така в действителност след като се пусне в производство ще си поръчам веднага един МД. Cool


Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Продавам-АДРЕНАЛИН-на-Миладин.ПРОДАДЕН! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам-АДРЕНАЛИН-на-Миладин.ПРОДАДЕН!   Продавам-АДРЕНАЛИН-на-Миладин.ПРОДАДЕН! EmptyЧет Фев 07, 2013 10:54 pm

ivanasen написа:
бобо написа:
Чуйте ся аз кво мисля-за да направиш качествен детектор,с качествени части,конкурентно способен на всички пазари,трябва да имаш база и потенциал.Неизвестни закони във физиката няма.Процесора му бил толкова бърз---ма тоз процесор да не би да е негов,той ли го е измислил...??Не,това е готов продукт,от него е само конфигурацията на елементите...Чудеса няма ...

Тук си прав , Колега! Но според мен това важи за развитите държави , където има закони и т.н.

В България има ли област в икономиката където не се краде Ноу-хау и от кой?
p.s. Единствено ме интересува, това което видях на клипа да го видя и пипна на живо , ако е така в действителност след като се пусне в производство ще си поръчам веднага един МД. Cool




Така е! Трябва да се види на живо и да се пробва дали наистина е добър колко то се говори. Дано ако някой го е пробвал сподели наистина, за какво става въпрос, пък ако се направят тестове с други БГ детектори ще е супер. Smile
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



Продавам-АДРЕНАЛИН-на-Миладин.ПРОДАДЕН! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам-АДРЕНАЛИН-на-Миладин.ПРОДАДЕН!   Продавам-АДРЕНАЛИН-на-Миладин.ПРОДАДЕН! EmptyЧет Фев 07, 2013 11:07 pm

Gandalf написа:
ivanasen написа:
бобо написа:
Чуйте ся аз кво мисля-за да направиш качествен детектор,с качествени части,конкурентно способен на всички пазари,трябва да имаш база и потенциал.Неизвестни закони във физиката няма.Процесора му бил толкова бърз---ма тоз процесор да не би да е негов,той ли го е измислил...??Не,това е готов продукт,от него е само конфигурацията на елементите...Чудеса няма ...

Тук си прав , Колега! Но според мен това важи за развитите държави , където има закони и т.н.

В България има ли област в икономиката където не се краде Ноу-хау и от кой?
p.s. Единствено ме интересува, това което видях на клипа да го видя и пипна на живо , ако е така в действителност след като се пусне в производство ще си поръчам веднага един МД. Cool




Така е! Трябва да се види на живо и да се пробва дали наистина е добър колко то се говори. Дано ако някой го е пробвал сподели наистина, за какво става въпрос, пък ако се направят тестове с други БГ детектори ще е супер. Smile





Както казваше "царя" - когато му дойде времето! Cool



Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Продавам-АДРЕНАЛИН-на-Миладин.ПРОДАДЕН! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам-АДРЕНАЛИН-на-Миладин.ПРОДАДЕН!   Продавам-АДРЕНАЛИН-на-Миладин.ПРОДАДЕН! EmptyЧет Фев 07, 2013 11:15 pm

ivanasen написа:





Както казваше "царя" - когато му дойде времето! Cool







:yes: :yes:
Върнете се в началото Go down
akulata88
Преторий
Преторий




Продавам-АДРЕНАЛИН-на-Миладин.ПРОДАДЕН! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам-АДРЕНАЛИН-на-Миладин.ПРОДАДЕН!   Продавам-АДРЕНАЛИН-на-Миладин.ПРОДАДЕН! EmptyПет Фев 08, 2013 6:26 pm

nedelja написа:
Уреда-е-закупен-октомври2012г.-от-Миладин.Сонда-27см,долен-прът-от-карбон,авто-и-ръчен-грунд,зарядно.Състояние-на-апарата-ОТЛИЧНО.Цена-400лв.Тел:0898576977.

Eeee оспамихме на човека обявата! Колега качи някакви снимки. А ако имаш възможност и видео направено от теб.
Успех в продажбата.
Върнете се в началото Go down
 
Продавам-АДРЕНАЛИН-на-Миладин.ПРОДАДЕН!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Продавам Адреналин на миладин
» Продавам Силент на Миладин
» ПРОДАВАМ ADRENALIN НА МИЛАДИН

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Български металдетектори-
Идете на: