Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
врътка голден lorenz deus маск kupuvam Майнлаб nokta Spectrum нишани miladinka tesoro грунда 5000 пират GOLD nexus mask Minelab TEKNETICS VANQUISH Coil wave prodavam Fisher Simplex
 

 Продавам-АДРЕНАЛИН-на-Миладин.ПРОДАДЕН!

Go down 
+8
бобо
ivanasen
Golden Mask
buntar.1971
akulata88
Gandalf
nasko75
nedelja
12 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
buntar.1971
Про-Консул
Про-Консул
buntar.1971



Продавам-АДРЕНАЛИН-на-Миладин.ПРОДАДЕН! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам-АДРЕНАЛИН-на-Миладин.ПРОДАДЕН!   Продавам-АДРЕНАЛИН-на-Миладин.ПРОДАДЕН! - Page 2 EmptyПет Фев 08, 2013 6:52 pm

akulata88 написа:
nedelja написа:
Уреда-е-закупен-октомври2012г.-от-Миладин.Сонда-27см,долен-прът-от-карбон,авто-и-ръчен-грунд,зарядно.Състояние-на-апарата-ОТЛИЧНО.Цена-400лв.Тел:0898576977.

Eeee оспамихме на човека обявата! Колега качи някакви снимки. А ако имаш възможност и видео направено от теб.
Успех в продажбата.

Правилно,както всяка тема и тая я оср..ме!
Колега и аз съм на мнение да качиш реални снимки на машинката,колкото по ясни са толкова по добре.
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



Продавам-АДРЕНАЛИН-на-Миладин.ПРОДАДЕН! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам-АДРЕНАЛИН-на-Миладин.ПРОДАДЕН!   Продавам-АДРЕНАЛИН-на-Миладин.ПРОДАДЕН! - Page 2 EmptyПет Фев 08, 2013 7:08 pm

buntar.1971 написа:
akulata88 написа:
nedelja написа:
Уреда-е-закупен-октомври2012г.-от-Миладин.Сонда-27см,долен-прът-от-карбон,авто-и-ръчен-грунд,зарядно.Състояние-на-апарата-ОТЛИЧНО.Цена-400лв.Тел:0898576977.

Eeee оспамихме на човека обявата! Колега качи някакви снимки. А ако имаш възможност и видео направено от теб.
Успех в продажбата.

Правилно,както всяка тема и тая я оср..ме!
Колега и аз съм на мнение да качиш реални снимки на машинката,колкото по ясни са толкова по добре.

И видео, може и въздушно..., ако тоя Адреналин хване 1 лв. на 40 см въздух го купувам
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Продавам-АДРЕНАЛИН-на-Миладин.ПРОДАДЕН! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам-АДРЕНАЛИН-на-Миладин.ПРОДАДЕН!   Продавам-АДРЕНАЛИН-на-Миладин.ПРОДАДЕН! - Page 2 EmptyПет Фев 08, 2013 7:24 pm

Golden Mask написа:

И видео, може и въздушно..., ако тоя Адреналин хване 1 лв. на 40 см въздух го купувам





И на мен ми е любопитно да видя клипче, направено от собственик а не от продавач. Да го видим дали наистина е толкова добър!!! Smile
Върнете се в началото Go down
nedelja
Новобранец
Новобранец




Продавам-АДРЕНАЛИН-на-Миладин.ПРОДАДЕН! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам-АДРЕНАЛИН-на-Миладин.ПРОДАДЕН!   Продавам-АДРЕНАЛИН-на-Миладин.ПРОДАДЕН! - Page 2 EmptyПет Фев 08, 2013 8:10 pm

Gandalf написа:
Golden Mask написа:

И видео, може и въздушно..., ако тоя Адреналин хване 1 лв. на 40 см въздух го купувам





И на мен ми е любопитно да видя клипче, направено от собственик а не от продавач. Да го видим дали наистина е толкова добър!!! Smile
Смятам,че-повечето-колеги-уважават-труда-на-БГ-Майсторите-на-хобито.А-дали,самите-те-се-зачитат-си-е-тяхна-работа.Аз-си-продавам-апарата слушай
Върнете се в началото Go down
кирката
Консул
Консул
кирката



Продавам-АДРЕНАЛИН-на-Миладин.ПРОДАДЕН! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам-АДРЕНАЛИН-на-Миладин.ПРОДАДЕН!   Продавам-АДРЕНАЛИН-на-Миладин.ПРОДАДЕН! - Page 2 EmptyПет Фев 08, 2013 9:21 pm

Golden Mask Е ПРАВ, НЯМА БГ МД ДА ХВАНЕ НА 60 СМ ...... kopne kopne САМО НАИВНИТЕ МОГАТ ДА СЕ ХВАНАТ НА ТОЗ КЛИП лулата на мира лулата на мира жълт картон жълт картон жълт картон жълт картон


Око да види,ръка да пипне. scratch
Върнете се в началото Go down
nasko75
Джадай
Джадай
nasko75



Продавам-АДРЕНАЛИН-на-Миладин.ПРОДАДЕН! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам-АДРЕНАЛИН-на-Миладин.ПРОДАДЕН!   Продавам-АДРЕНАЛИН-на-Миладин.ПРОДАДЕН! - Page 2 EmptyПет Фев 08, 2013 9:23 pm

nedelja написа:
Gandalf написа:
Golden Mask написа:

И видео, може и въздушно..., ако тоя Адреналин хване 1 лв. на 40 см въздух го купувам





И на мен ми е любопитно да видя клипче, направено от собственик а не от продавач. Да го видим дали наистина е толкова добър!!! Smile
Смятам,че-повечето-колеги-уважават-труда-на-БГ-Майсторите-на-хобито.А-дали,самите-те-се-зачитат-си-е-тяхна-работа.Аз-си-продавам-апарата слушай
Колега пусни си уреда в раздела купува продава че ти оакаха обявата тук


който търси намира
Върнете се в началото Go down
кирката
Консул
Консул
кирката



Продавам-АДРЕНАЛИН-на-Миладин.ПРОДАДЕН! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам-АДРЕНАЛИН-на-Миладин.ПРОДАДЕН!   Продавам-АДРЕНАЛИН-на-Миладин.ПРОДАДЕН! - Page 2 EmptyПет Фев 08, 2013 9:29 pm

абе, све пак да питам кой малоумник ще си продаде металдетектора който лови на 60 санта Question Question Question Question бих дал 1500лв за тъкав уред bounce bounce bounce


Око да види,ръка да пипне. scratch
Върнете се в началото Go down
vesco
Новобранец
Новобранец




Продавам-АДРЕНАЛИН-на-Миладин.ПРОДАДЕН! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам-АДРЕНАЛИН-на-Миладин.ПРОДАДЕН!   Продавам-АДРЕНАЛИН-на-Миладин.ПРОДАДЕН! - Page 2 EmptyПет Фев 08, 2013 11:01 pm

Golden Mask написа:
buntar.1971 написа:
akulata88 написа:
nedelja написа:
Уреда-е-закупен-октомври2012г.-от-Миладин.Сонда-27см,долен-прът-от-карбон,авто-и-ръчен-грунд,зарядно.Състояние-на-апарата-ОТЛИЧНО.Цена-400лв.Тел:0898576977.

Eeee оспамихме на човека обявата! Колега качи някакви снимки. А ако имаш възможност и видео направено от теб.
Успех в продажбата.

Правилно,както всяка тема и тая я оср..ме!
Колега и аз съм на мнение да качиш реални снимки на машинката,колкото по ясни са толкова по добре.

И видео, може и въздушно..., ако тоя Адреналин хване 1 лв. на 40 см въздух го купувам
моя го лови на 35 см в земята без проблеми без да седя над сигнала и да му се моля и на автомат и на ръчен
Върнете се в началото Go down
buntar.1971
Про-Консул
Про-Консул
buntar.1971



Продавам-АДРЕНАЛИН-на-Миладин.ПРОДАДЕН! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам-АДРЕНАЛИН-на-Миладин.ПРОДАДЕН!   Продавам-АДРЕНАЛИН-на-Миладин.ПРОДАДЕН! - Page 2 EmptyПет Фев 08, 2013 11:20 pm

vesco написа:
Golden Mask написа:
buntar.1971 написа:
akulata88 написа:
nedelja написа:
Уреда-е-закупен-октомври2012г.-от-Миладин.Сонда-27см,долен-прът-от-карбон,авто-и-ръчен-грунд,зарядно.Състояние-на-апарата-ОТЛИЧНО.Цена-400лв.Тел:0898576977.

Eeee оспамихме на човека обявата! Колега качи някакви снимки. А ако имаш възможност и видео направено от теб.
Успех в продажбата.

Правилно,както всяка тема и тая я оср..ме!
Колега и аз съм на мнение да качиш реални снимки на машинката,колкото по ясни са толкова по добре.

И видео, може и въздушно..., ако тоя Адреналин хване 1 лв. на 40 см въздух го купувам
моя го лови на 35 см в земята без проблеми без да седя над сигнала и да му се моля и на автомат и на ръчен

Теб пък кой те пита твоя колко е голям?
Колегата си е пуснал тема,че си продава апарата /ако не си забелязал/,и това е темата !!!
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



Продавам-АДРЕНАЛИН-на-Миладин.ПРОДАДЕН! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам-АДРЕНАЛИН-на-Миладин.ПРОДАДЕН!   Продавам-АДРЕНАЛИН-на-Миладин.ПРОДАДЕН! - Page 2 EmptyСъб Фев 09, 2013 12:29 am

buntar.1971 написа:
vesco написа:
Golden Mask написа:
buntar.1971 написа:
akulata88 написа:
nedelja написа:
Уреда-е-закупен-октомври2012г.-от-Миладин.Сонда-27см,долен-прът-от-карбон,авто-и-ръчен-грунд,зарядно.Състояние-на-апарата-ОТЛИЧНО.Цена-400лв.Тел:0898576977.

Eeee оспамихме на човека обявата! Колега качи някакви снимки. А ако имаш възможност и видео направено от теб.
Успех в продажбата.

Правилно,както всяка тема и тая я оср..ме!
Колега и аз съм на мнение да качиш реални снимки на машинката,колкото по ясни са толкова по добре.

И видео, може и въздушно..., ако тоя Адреналин хване 1 лв. на 40 см въздух го купувам
моя го лови на 35 см в земята без проблеми без да седя над сигнала и да му се моля и на автомат и на ръчен

Теб пък кой те пита твоя колко е голям?
Колегата си е пуснал тема,че си продава апарата /ако не си забелязал/,и това е темата !!!

Темата е тази , която е написана , но истината е тази която повече от един потвърдят! При майстора, Миладин няма въздушно! Много пъти сме се карали с него , защото ми е казвал следното " ако направех МД да хваща 1лв. на 60см то, ще станех милионер в зелено. Това е науката до толкова може би ще чуеш сигнала , ни повече, ни по-малко. И прав е бил по -добре куме в очите от колкото да те лъжа. Браво приятелю! Досега няма тест на твой МД да бъде разпространен в интернет от теб и да бъде комуфлаж , защото Ти не лъжеш и не даваш голи обещания. Very Happy


Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!
Върнете се в началото Go down
nasko75
Джадай
Джадай
nasko75



Продавам-АДРЕНАЛИН-на-Миладин.ПРОДАДЕН! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам-АДРЕНАЛИН-на-Миладин.ПРОДАДЕН!   Продавам-АДРЕНАЛИН-на-Миладин.ПРОДАДЕН! - Page 2 EmptyСъб Фев 09, 2013 7:11 am

Basketball


който търси намира


Последната промяна е направена от nasko75 на Пон Май 13, 2013 4:26 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
nedelja
Новобранец
Новобранец




Продавам-АДРЕНАЛИН-на-Миладин.ПРОДАДЕН! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам-АДРЕНАЛИН-на-Миладин.ПРОДАДЕН!   Продавам-АДРЕНАЛИН-на-Миладин.ПРОДАДЕН! - Page 2 EmptyСъб Фев 09, 2013 9:17 am

nedelja написа:
Уреда-е-закупен-октомври2012г.-от-Миладин.Сонда-27см,долен-прът-от-карбон,авто-и-ръчен-грунд,зарядно.Състояние-на-апарата-ОТЛИЧНО.Цена-400лв.Тел:0898576977.
.Верно-е-весело-във-форума,но-малко-се-претовари-темата.Видео-не-мога-да-кача,а-и-няма-смисъл.Най-запалените-търсачи-да-гледат-турското-клипче.Просто-завидно-актьорско-майсторство.За-всички-останали-нещата.стоят-по-следния-начин:на-близо1-метър-изкопах-един...леген(дълбоките-сигнали-са-цветни).Иначе-левче-забито-на25см-в-борда-на-дупката-си-го-дава-уверено.На30см-същото-левче-вече-е-тих-сигнала-и-на-една-страна-го-припуква-черно-а-на-другата-иска-да-го-даде-цвят.Явно-това-е-предела-на-левчето-при-все-че-то-е-биметално-а-не-цветно.Така,че-ако-сигнала-не-излезе-на-първа-лопата-с-голямо-удоволствие-разширявам-дупката-и-карам-полекичка-надолу.А-от-там-дали-ще-излезе-сабя-медальон-или-леген--какъвто-ти-е-късмета.Това-е-апарата.Другото-е-антиреклама.Аз-съм-от-дунавския-регион.Тук-апарата-е-много-стабилен.И-самия-апарат-е-в-перфектно-състояние.
Върнете се в началото Go down
buntar.1971
Про-Консул
Про-Консул
buntar.1971



Продавам-АДРЕНАЛИН-на-Миладин.ПРОДАДЕН! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам-АДРЕНАЛИН-на-Миладин.ПРОДАДЕН!   Продавам-АДРЕНАЛИН-на-Миладин.ПРОДАДЕН! - Page 2 EmptyСъб Фев 09, 2013 1:56 pm

nedelja написа:
nedelja написа:
Уреда-е-закупен-октомври2012г.-от-Миладин.Сонда-27см,долен-прът-от-карбон,авто-и-ръчен-грунд,зарядно.Състояние-на-апарата-ОТЛИЧНО.Цена-400лв.Тел:0898576977.
.Верно-е-весело-във-форума,но-малко-се-претовари-темата.Видео-не-мога-да-кача,а-и-няма-смисъл.Най-запалените-търсачи-да-гледат-турското-клипче.Просто-завидно-актьорско-майсторство.За-всички-останали-нещата.стоят-по-следния-начин:на-близо1-метър-изкопах-един...леген(дълбоките-сигнали-са-цветни).Иначе-левче-забито-на25см-в-борда-на-дупката-си-го-дава-уверено.На30см-същото-левче-вече-е-тих-сигнала-и-на-една-страна-го-припуква-черно-а-на-другата-иска-да-го-даде-цвят.Явно-това-е-предела-на-левчето-при-все-че-то-е-биметално-а-не-цветно.Така,че-ако-сигнала-не-излезе-на-първа-лопата-с-голямо-удоволствие-разширявам-дупката-и-карам-полекичка-надолу.А-от-там-дали-ще-излезе-сабя-медальон-или-леген--какъвто-ти-е-късмета.Това-е-апарата.Другото-е-антиреклама.Аз-съм-от-дунавския-регион.Тук-апарата-е-много-стабилен.И-самия-апарат-е-в-перфектно-състояние.

Браво колега,
съвсем честно и точно написано!Ако всички сме така коректни в тоя форум и си казваме точно нещата такива каквито са,е тогава можем да кажем,че сме достигнали до нивото на западните ни колеги! super21 super21 super21
Върнете се в началото Go down
7hills
Новобранец
Новобранец




Продавам-АДРЕНАЛИН-на-Миладин.ПРОДАДЕН! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам-АДРЕНАЛИН-на-Миладин.ПРОДАДЕН!   Продавам-АДРЕНАЛИН-на-Миладин.ПРОДАДЕН! - Page 2 EmptyСъб Фев 09, 2013 2:38 pm

Поздравления за корекността super21
Върнете се в началото Go down
гущера
Про-Консул
Про-Консул
гущера



Продавам-АДРЕНАЛИН-на-Миладин.ПРОДАДЕН! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам-АДРЕНАЛИН-на-Миладин.ПРОДАДЕН!   Продавам-АДРЕНАЛИН-на-Миладин.ПРОДАДЕН! - Page 2 EmptyНед Фев 10, 2013 3:28 am

Gandalf написа:



Виж ся, прави ми впечатление че доста се палиш ако хвалят други БГ детектори или говорят за ГМ. Аз затова и се свързах с Миладин да го питам за какво става въпрос, вярно ли е или не. Но сега като се замисля, смисълът да го питам беше никакъв защото можеше и да ми каже че я лови на 2 метра в земята. По принцип мечтата ми е ГМ4, да те успокоя. Най много ги харесвам от нашенките, но това не означава че другите са лоши. Но все още не мога да си я позволя. Smile Smile Успех!

Избираш ли ,или чакаш някой да ти подари? sunny имам един стар ZLAT който като за старт ще те зариби.Ако имаш път към Русе ще ти го дам пий но умерено
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Продавам-АДРЕНАЛИН-на-Миладин.ПРОДАДЕН! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам-АДРЕНАЛИН-на-Миладин.ПРОДАДЕН!   Продавам-АДРЕНАЛИН-на-Миладин.ПРОДАДЕН! - Page 2 EmptyНед Фев 10, 2013 10:00 am

гущера написа:
Gandalf написа:



Виж ся, прави ми впечатление че доста се палиш ако хвалят други БГ детектори или говорят за ГМ. Аз затова и се свързах с Миладин да го питам за какво става въпрос, вярно ли е или не. Но сега като се замисля, смисълът да го питам беше никакъв защото можеше и да ми каже че я лови на 2 метра в земята. По принцип мечтата ми е ГМ4, да те успокоя. Най много ги харесвам от нашенките, но това не означава че другите са лоши. Но все още не мога да си я позволя. Smile Smile Успех!

Избираш ли ,или чакаш някой да ти подари? sunny имам един стар ZLAT който като за старт ще те зариби.Ако имаш път към Русе ще ти го дам пий но умерено



Никой не съм искал да ми подарява. Може да съм искал да го взема по тънко но не и подарък. Все още чакам да събера някой лев, ако мога де то ся в това време много не се получава. А, за Русе след малко тръгвам на там! Другият път като дойда може да се видим, но не да ми даваш а да ми покажеш само твоя МД и как работи. Пък ако съм си взел, да ги сравним. Smile
Върнете се в началото Go down
гущера
Про-Консул
Про-Консул
гущера



Продавам-АДРЕНАЛИН-на-Миладин.ПРОДАДЕН! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам-АДРЕНАЛИН-на-Миладин.ПРОДАДЕН!   Продавам-АДРЕНАЛИН-на-Миладин.ПРОДАДЕН! - Page 2 EmptyНед Фев 10, 2013 11:30 am

[quote="Gandalf"]
гущера написа:
Gandalf написа:



Виж ся, прави ми впечатление че доста се палиш ако хвалят други БГ детектори или говорят за ГМ. Аз затова и се свързах с Миладин да го питам за какво става въпрос, вярно ли е или не. Но сега като се замисля, смисълът да го питам беше никакъв защото можеше и да ми каже че я лови на 2 метра в земята. По принцип мечтата ми е ГМ4, да те успокоя. Най много ги харесвам от нашенките, но това не означава че другите са лоши. Но все още не мога да си я позволя. Smile Smile Успех!

Избираш ли ,или чакаш някой да ти подари? sunny имам един стар ZLAT който като за старт ще те зариби.Ако имаш път към Русе ще ти го дам пий но умерено



Никой не съм искал да ми подарява. Може да съм искал да го взема по тънко но не и подарък. Все още чакам да събера някой лев, ако мога де то ся в това време много не се получава. А, за Русе след малко тръгвам на там! Другият път като дойда може да се видим, но не да ми даваш а да ми покажеш само твоя МД и как работи. Пък ако съм си взел, да ги сравним. Smile [/quote

И преди ти бях казал:когато решиш казвай и се срещаме; правим една уговорка и действаме(щото работя на смени)
А иначе моето мнение е–вземай нещо запазено на сносна цена,ползвай го докато се "поочупиш"и след година две мисли за по голям клас-евентуално
Освен възможностите на МД-то е важно Къде и Колко често ще си правиш кефа.В нашия регион е трудничко да останеш незабелязан от завистливи погледи!!! дявол Дерзай!!
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Продавам-АДРЕНАЛИН-на-Миладин.ПРОДАДЕН! - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Продавам-АДРЕНАЛИН-на-Миладин.ПРОДАДЕН!   Продавам-АДРЕНАЛИН-на-Миладин.ПРОДАДЕН! - Page 2 EmptyНед Фев 10, 2013 5:58 pm

гущера написа:


И преди ти бях казал:когато решиш казвай и се срещаме; правим една уговорка и действаме(щото работя на смени)
А иначе моето мнение е–вземай нещо запазено на сносна цена,ползвай го докато се "поочупиш"и след година две мисли за по голям клас-евентуално
Освен възможностите на МД-то е важно Къде и Колко често ще си правиш кефа.В нашия регион е трудничко да останеш незабелязан от завистливи погледи!!! дявол Дерзай!!






Значи взема ли си някакъв детектор, правим уговорката и отиваме на излет някъде в Русе, ей така само за кеф. То и без това не познавам никой от моя град дето да се занимава с такива работи. Макар че може и да има ама не им личи Smile Smile
Върнете се в началото Go down
 
Продавам-АДРЕНАЛИН-на-Миладин.ПРОДАДЕН!
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Продавам Адреналин на миладин
» Продавам Силент на Миладин
» ПРОДАВАМ ADRENALIN НА МИЛАДИН

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Български металдетектори-
Идете на: