Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
 

 Приемник-предавател(кантар)

Go down 
+30
бобо
Балкански
stater
kronos555
zoro_1977
pechkata
Radislav
RelicHuntingVT
Podlecii.avg
laki
sashometila
Petronii
mdetectors.bg
кирката
van_helsing
adminn
borislav123
ivanasen
Ancient Hunter
jagler
Ne6o
топи
petrov71
ThE_DeViL
cska
chiko
ivangrozni
N@SKO
comander
Трибал-М
34 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next
АвторСъобщение
Radislav
Цезар
Цезар




 - Приемник-предавател(кантар) - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приемник-предавател(кантар)    - Приемник-предавател(кантар) - Page 9 EmptyЧет Ное 20, 2014 5:45 pm

Балкански написа:
ivangrozni написа:
Колега, не знам за какво го хвалиш кантара , той става само за тясно специализирани неща : търсене на големи обекти (съдове,талиги) в гора или лозе и то на не много голяма дълбочина 1.5-2м. Една свястна рамка засича 8,9см обект от 1,5м не се влияе от снежни и друг вид покривки и кавьорчета ,освен това може и да открива и находки от монети наистина не много дълбоко - около 80см ,но за кантар това е невъзможна. Ако си производител ти са  простени дитирамбите, но ако си търсач се само заблуждаваш.Поздрави !

Много точен коментар. Браво ! Аз самия имам Пулс Индукционен Металдетектор и ако беше нужно нямаше да опиша по кратко и ясно дълбочината Smile . Но е така , нямам смущения никъде ( високопроводи , минерализирани почви , сняг , и др. ) , Но минуса ми е ,че машината е тежка и ти трябва да си ЯК Smile , може да търсиш бързо но това е за сметка на дълбочината ... най добре работи на бавен ход , другото ,е че дълбочината на която трябва да копая все не я свикнах , защото не прилича да копаеш на 20-30см а ДЪЛБОКО , пак казвам трябва да си як хем за търсене хем за копане Smile

И за това ли я продаваш тази супер машина-рамка...?


"Когато правото се превърне в безправие, съпротивата е задължителна !"
Върнете се в началото Go down
Radislav
Цезар
Цезар




 - Приемник-предавател(кантар) - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приемник-предавател(кантар)    - Приемник-предавател(кантар) - Page 9 EmptyЧет Ное 20, 2014 5:51 pm

[quote="Балкански"]
ivangrozni написа:
Една свястна рамка засича 8,9см обект от 1,5м не се влияе от снежни и друг вид покривки и кавьорчета ,освен това може и да открива и находки от монети наистина не много дълбоко - около 80см ,но за кантар това е невъзможна.

КЪДЕ Е ТАЗИ РАМКА, че толкова години не можах да я видя...на полигон бакър на 1.00м не го и помирисва за разлика от кантара, който го чува с 40-50см аванс над работното му ниво...минаха пет-шест рамки и всички си тръгват с увесени носове, а гърне с монети , колкото буркан на 80см. няма да коментирам или за петно от разпилени монети...
Колега ти кантар виждал ли си на живо или само на снимка ?
Ако искаш заповядай да ти тестваме рамката-два бакъра на по метър в различна геометрия и други неща...аз съм ги копал.


"Когато правото се превърне в безправие, съпротивата е задължителна !"
Върнете се в началото Go down
Балкански
Преторий
Преторий
Балкански



 - Приемник-предавател(кантар) - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приемник-предавател(кантар)    - Приемник-предавател(кантар) - Page 9 EmptyЧет Ное 20, 2014 6:52 pm

Radislav написа:
Балкански написа:
ivangrozni написа:
Една свястна рамка засича 8,9см обект от 1,5м не се влияе от снежни и друг вид покривки и кавьорчета ,освен това може и да открива и находки от монети наистина не много дълбоко - около 80см ,но за кантар това е невъзможна.

КЪДЕ Е ТАЗИ РАМКА, че толкова години не можах да я видя...на полигон бакър на 1.00м не го и помирисва за разлика от кантара, който го чува с 40-50см аванс над работното му ниво...минаха пет-шест рамки и всички си тръгват с увесени носове, а гърне с монети , колкото буркан на 80см. няма да коментирам или за петно от разпилени монети...
Колега ти кантар виждал ли си на живо или само на снимка ?
Ако искаш заповядай да ти тестваме рамката-два бакъра на по метър в различна геометрия и други неща...аз съм ги копал.

Ако си наблизо към Хасково може , иначе за да показвам дали работи или не, да се разкарвам из България на длъж и на шир не ми се ще. Ако пък ти решиш да дойдеш към Хасково судоволствие ще ти демонстрирам.
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




 - Приемник-предавател(кантар) - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приемник-предавател(кантар)    - Приемник-предавател(кантар) - Page 9 EmptyЧет Ное 20, 2014 7:12 pm

Radislav написа:
Балкански написа:
ivangrozni написа:
Една свястна рамка засича 8,9см обект от 1,5м не се влияе от снежни и друг вид покривки и кавьорчета ,освен това може и да открива и находки от монети наистина не много дълбоко - около 80см ,но за кантар това е невъзможна.

КЪДЕ Е ТАЗИ РАМКА, че толкова години не можах да я видя...на полигон бакър на 1.00м не го и помирисва за разлика от кантара, който го чува с 40-50см аванс над работното му ниво...минаха пет-шест рамки и всички си тръгват с увесени носове, а гърне с монети , колкото буркан на 80см. няма да коментирам или за петно от разпилени монети...
Колега ти кантар виждал ли си на живо или само на снимка ?
Ако искаш заповядай да ти тестваме рамката-два бакъра на по метър в различна геометрия и други неща...аз съм ги копал.


Радиславе,Балкански е "новак" в хобито,самия той доста често обича да споменава тази важна подробност...


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




 - Приемник-предавател(кантар) - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приемник-предавател(кантар)    - Приемник-предавател(кантар) - Page 9 EmptyЧет Ное 20, 2014 9:23 pm

Трибал-М написа:
Radislav написа:
Балкански написа:
ivangrozni написа:
Една свястна рамка засича 8,9см обект от 1,5м не се влияе от снежни и друг вид покривки и кавьорчета ,освен това може и да открива и находки от монети наистина не много дълбоко - около 80см ,но за кантар това е невъзможна.

КЪДЕ Е ТАЗИ РАМКА, че толкова години не можах да я видя...на полигон бакър на 1.00м не го и помирисва за разлика от кантара, който го чува с 40-50см аванс над работното му ниво...минаха пет-шест рамки и всички си тръгват с увесени носове, а гърне с монети , колкото буркан на 80см. няма да коментирам или за петно от разпилени монети...
Колега ти кантар виждал ли си на живо или само на снимка ?
Ако искаш заповядай да ти тестваме рамката-два бакъра на по метър в различна геометрия и други неща...аз съм ги копал.


Радиславе,Балкански е "новак" в хобито,самия той доста често обича да споменава тази важна подробност...
Всеки луд с номера си....,ко да праиш.
Върнете се в началото Go down
Балкански
Преторий
Преторий
Балкански



 - Приемник-предавател(кантар) - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приемник-предавател(кантар)    - Приемник-предавател(кантар) - Page 9 EmptyЧет Ное 20, 2014 10:01 pm

Момчета наистина съм "новак" ( честна скаутска слушам ) ... просто съм прекалено честен с вас Smile , неви лъжа за нищо и си казвам каквото съм научил за краткото време от 1г. Виждам че тука има много скептицизъм в много отношения ,но това неми влияе на мисълта по-никакъв начин ( питайте за нещо и ще си кажа ) Smile ..... Само да мога , просто не съм от тези дето искат да се доказват с машинката си или да дават акъли на по-стари Wink . Нали е форум !? Споделям мнения и очаквам същото от другите, аа не да се заяждаме ЛИЧНО ! Wink .... Иначе няма да пиша а само ще чета по форума ( но точно такива хора не са нужни в един Форум ) ! Влезте в един немски форум ( няма значение къв ) и ще видите как споделят хората , никой не мисли кой е оня , какво прави или подобни работи.... Та този форум е за металдетектори и метеорити и т.н. пишете по същество !!!
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




 - Приемник-предавател(кантар) - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приемник-предавател(кантар)    - Приемник-предавател(кантар) - Page 9 EmptyПет Ное 21, 2014 6:24 pm

Балкански написа:
... просто съм прекалено честен с вас Smile , неви лъжа за нищо и си казвам каквото съм научил за краткото време от 1г. Виждам че тука има много скептицизъм в много отношения ...


Балкански,точно от такива като теб има нужда нашия форум! Скептицизмът устремно трябва да се изкоренява,да отстъпва място на оптимизма,доверието и благата колегиалност...
Прекалената ти честност,обаче изчопли от скромното ми съзнание една стара пословица:
"Прекален светец и Богу не е драг"!


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
Балкански
Преторий
Преторий
Балкански



 - Приемник-предавател(кантар) - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приемник-предавател(кантар)    - Приемник-предавател(кантар) - Page 9 EmptyПет Ное 21, 2014 6:29 pm

Трибал-М написа:
Балкански написа:
... просто съм прекалено честен с вас Smile , неви лъжа за нищо и си казвам каквото съм научил за краткото време от 1г. Виждам че тука има много скептицизъм в много отношения ...


Балкански,точно от такива като теб има нужда нашия форум! Скептицизмът устремно трябва да се изкоренява,да отстъпва място на оптимизма,доверието и благата колегиалност...
Прекалената ти честност,обаче изчопли от скромното ми съзнание една стара пословица:
"Прекален светец и Богу не е драг"!

Ее това си е ваше мнение Wink , аз коментирам по същество , възгледите ви  за живот не ме интересуват Smile
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




 - Приемник-предавател(кантар) - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приемник-предавател(кантар)    - Приемник-предавател(кантар) - Page 9 EmptyСъб Ное 22, 2014 8:44 am

Radislav написа:
...
Колега ти кантар виждал ли си на живо или само на снимка ?
Ако искаш заповядай да ти тестваме рамката-два бакъра на по метър в различна геометрия и други неща...аз съм ги копал.


Разчитайки на прекалената ти честност и аз ще ти задам един въпрос:
Хващал ли си въобще кантар,носил ли си го десетина метра поне?
...Скептицизмът,които каза,че виждаш тук,във форума, не се прогонва с преднамереност,фалш и лаладжийство,а с истина!


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
Балкански
Преторий
Преторий
Балкански



 - Приемник-предавател(кантар) - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приемник-предавател(кантар)    - Приемник-предавател(кантар) - Page 9 EmptyСъб Ное 22, 2014 10:17 am

Трибал-М написа:
Radislav написа:
...
Колега ти кантар виждал ли си на живо или само на снимка ?
Ако искаш заповядай да ти тестваме рамката-два бакъра на по метър в различна геометрия и други неща...аз съм ги копал.


Разчитайки на прекалената ти честност и аз ще ти задам един въпрос:
Хващал ли си въобще кантар,носил ли си го десетина метра поне?
...Скептицизмът,които каза,че виждаш тук,във форума, не се прогонва с преднамереност,фалш и лаладжийство,а с истина!

Ейй неме остави намира Smile , имаш характер ка коза Smile , пак казвам лични въпроси и отношения не търся и не искам Smile !!!
А кантар всеки знае какво е , даже 5 годишно дете питай ще ти кажа, че кантара измерителен уред, който служи за определяне на теглото или масата на даден предмет :mdr97: :mdr6:
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




 - Приемник-предавател(кантар) - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приемник-предавател(кантар)    - Приемник-предавател(кантар) - Page 9 EmptyСъб Ное 22, 2014 2:36 pm

Балкански написа:


Ейй неме остави намира Smile , имаш характер ка коза Smile , пак казвам лични въпроси и отношения не търся и не искам Smile !!!
А кантар всеки знае какво е , даже 5 годишно дете питай ще ти кажа, че кантара измерителен уред, който служи за определяне на теглото или масата на даден предмет :mdr97: :mdr6:


Който сам между шамари се навира,
да не очаква оставяне на мира...

Вече съм казвал,че споменатите от теб кантари много точно измерват всички разновидности на тиквите!
...Втори провал след рамката и влака!...


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
Petronii
Цезар
Цезар




 - Приемник-предавател(кантар) - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приемник-предавател(кантар)    - Приемник-предавател(кантар) - Page 9 EmptyСъб Ное 22, 2014 7:28 pm

Балкански написа:
Трибал-М написа:
Radislav написа:
...
Колега ти кантар виждал ли си на живо или само на снимка ?
Ако искаш заповядай да ти тестваме рамката-два бакъра на по метър в различна геометрия и други неща...аз съм ги копал.


Разчитайки на прекалената ти честност и аз ще ти задам един въпрос:
Хващал ли си въобще кантар,носил ли си го десетина метра поне?
...Скептицизмът,които каза,че виждаш тук,във форума, не се прогонва с преднамереност,фалш и лаладжийство,а с истина!

Ейй неме остави намира Smile , имаш характер ка коза Smile , пак казвам лични въпроси и отношения не търся и не искам Smile !!!
А кантар всеки знае какво е , даже 5 годишно дете питай ще ти кажа, че кантара измерителен уред, който служи за определяне на теглото или масата на даден предмет :mdr97: :mdr6:

Колегата ти зададе само един елементарен въпрос, на който отговорът е ДА-НЕ.
Ако не си хващал подобно устройство, то тогава не давай мнение, аз не съм и затова си мълча. То ясно ти трябва в началото натрупване на мнения и те разбирам, но нека да са по същество, а не досадно спамене.Затова на форумите вече не може да се вярва и разчита много, всеки изразява мнения, без да е наясно с нещата, ама после недоволства, че когато търси информация, всичко е само айрян с баница.

lol!
Върнете се в началото Go down
Балкански
Преторий
Преторий
Балкански



 - Приемник-предавател(кантар) - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приемник-предавател(кантар)    - Приемник-предавател(кантар) - Page 9 EmptyСъб Ное 22, 2014 7:52 pm

Petronii написа:
Балкански написа:
Трибал-М написа:
Radislav написа:
...
Колега ти кантар виждал ли си на живо или само на снимка ?
Ако искаш заповядай да ти тестваме рамката-два бакъра на по метър в различна геометрия и други неща...аз съм ги копал.


Разчитайки на прекалената ти честност и аз ще ти задам един въпрос:
Хващал ли си въобще кантар,носил ли си го десетина метра поне?
...Скептицизмът,които каза,че виждаш тук,във форума, не се прогонва с преднамереност,фалш и лаладжийство,а с истина!

Ейй неме остави намира Smile , имаш характер ка коза Smile , пак казвам лични въпроси и отношения не търся и не искам Smile !!!
А кантар всеки знае какво е , даже 5 годишно дете питай ще ти кажа, че кантара измерителен уред, който служи за определяне на теглото или масата на даден предмет :mdr97: :mdr6:

Колегата ти зададе само един елементарен въпрос, на който отговорът е ДА-НЕ.
Ако не си хващал подобно устройство, то тогава не давай мнение, аз не съм и затова си мълча. То ясно ти трябва в началото натрупване на мнения и те разбирам, но нека да са по същество, а не досадно спамене.Затова на форумите вече не може да се вярва и разчита много, всеки изразява мнения, без да е наясно с нещата, ама после недоволства, че когато търси информация, всичко е само айрян с баница.

lol!

1-во Петрони пак повтарям ( незнам колко си грамотен ,но прочети по-нагоре в коментарите ми ,и виж че съм написал ,че не искам лични въпроси , защото ти в момента с коментара си го правиш !!! ) ,нито те познавам нито искам да те знам кой си Smile.
2-ро Първия ми коментар по тази тема изобщо не е за Кантарчето "на" тикви а за това как работи рамка ( каквато имам аз ). И това беше "по същество към темата за сравнение на двете машини , което може да е полезно за някой, който няма рамка и би искал да научи нещо като ме пита естествено".
3-то Моляви спрете да ми досаждате с личните ви "комплекси" и си гледайте кефа Wink
Последно , въпреки че съм нов , за по напред ако имам теми или въпроси от общ характер , моля да не коментирате Wink , просто неми се занимава , нямам време за вашите глупости Wink
Послепис:Не искам мнението ви и по този коментар Wink , защото аз спирам дотука по-тази тема.... !
Върнете се в началото Go down
Radislav
Цезар
Цезар




 - Приемник-предавател(кантар) - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приемник-предавател(кантар)    - Приемник-предавател(кантар) - Page 9 EmptyСъб Ное 22, 2014 10:51 pm

Ееее колега, не го приемай лично.Никой не е искал да те засяга или наддумва- просто сме много докачливи за ИСТИНАТА и реалността в измервателната техника...Който има личен опит да пише, а който няма -да не спами с излишни драсканици темата...Това за "тежката артилерия" много пъти сме го дъвкали, не е за първи път... Very Happy
То стана както в автомобилните форумите...на кой му върви повече колата и гори по малко...Ама за да се изкаже някой подготвен трябва да е карал всяка една кола, за която иде реч и спор...


"Когато правото се превърне в безправие, съпротивата е задължителна !"


Последната промяна е направена от Radislav на Съб Ное 22, 2014 11:08 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




 - Приемник-предавател(кантар) - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приемник-предавател(кантар)    - Приемник-предавател(кантар) - Page 9 EmptyСъб Ное 22, 2014 11:00 pm

Балкански,защо се хващаш на хоро,което не можеш да играеш,или го правиш като отговорен другар по живково време?
...Грамотността на Петроний и Радислав ти е толкова понятна,колкото Халеевата комета на кварталните песове!
А твоя ник по-скоро е изрусен судански,отколкото балкански!


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



 - Приемник-предавател(кантар) - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приемник-предавател(кантар)    - Приемник-предавател(кантар) - Page 9 EmptyЧет Ное 27, 2014 6:03 pm

Балкански написа:
кантар всеки знае какво е , даже 5 годишно дете питай ще ти кажа, че кантара измерителен уред, който служи за определяне на теглото или масата на даден предмет :mdr97: :mdr6:
:pepe: :pepe:


:soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :
Върнете се в началото Go down
Балкански
Преторий
Преторий
Балкански



 - Приемник-предавател(кантар) - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приемник-предавател(кантар)    - Приемник-предавател(кантар) - Page 9 EmptyЧет Ное 27, 2014 6:32 pm

Podlecii.avg написа:
Балкански написа:
кантар всеки знае какво е , даже 5 годишно дете питай ще ти кажа, че кантара измерителен уред, който служи за определяне на теглото или масата на даден предмет :mdr97: :mdr6:
:pepe: :pepe:

https://www.youtube.com/watch?v=OoCfxUUWx04


Basketball Basketball Basketball Basketball Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing :yes: :yes:
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




 - Приемник-предавател(кантар) - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приемник-предавател(кантар)    - Приемник-предавател(кантар) - Page 9 EmptyСря Дек 03, 2014 11:06 pm

Petronii написа:
Балкански написа:
Трибал-М написа:
Radislav написа:
...
Колега ти кантар виждал ли си на живо или само на снимка ?
Ако искаш заповядай да ти тестваме рамката-два бакъра на по метър в различна геометрия и други неща...аз съм ги копал.

Разчитайки на прекалената ти честност и аз ще ти задам един въпрос:
Хващал ли си въобще кантар,носил ли си го десетина метра поне?
...Скептицизмът,които каза,че виждаш тук,във форума, не се прогонва с преднамереност,фалш и лаладжийство,а с истина!

Ейй неме остави намира Smile , имаш характер ка коза Smile , пак казвам лични въпроси и отношения не търся и не искам Smile !!!
А кантар всеки знае какво е , даже 5 годишно дете питай ще ти кажа, че кантара измерителен уред, който служи за определяне на теглото или масата на даден предмет :mdr97: :mdr6:


Колегата ти зададе само един елементарен въпрос, на който отговорът е ДА-НЕ.
Ако не си хващал подобно устройство, то тогава не давай мнение, аз не съм и затова си мълча. ....


Цитатът е предназначен за освежаване на нечия къса памет.


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




 - Приемник-предавател(кантар) - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приемник-предавател(кантар)    - Приемник-предавател(кантар) - Page 9 EmptyСря Дек 03, 2014 11:23 pm

Чудно,как "братовчеда" Колев,с когото много се разбирахме,е пропуснал да ти светне за кантарите?


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
Балкански
Преторий
Преторий
Балкански



 - Приемник-предавател(кантар) - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приемник-предавател(кантар)    - Приемник-предавател(кантар) - Page 9 EmptyСря Дек 03, 2014 11:29 pm

Извинявам се , ако по-неволя съм обидил някой ( без podlecii.avg ), но ще ви помоля да не ме дразните. Не съм тука да "споря" (поправка: да споря кой колко знае, да правя намеци към кой колко знае ,а по темата )казвам го 1000 пъти. Гледайте си кефа и не ме закачайте!


Последната промяна е направена от Балкански на Чет Дек 04, 2014 8:56 am; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




 - Приемник-предавател(кантар) - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приемник-предавател(кантар)    - Приемник-предавател(кантар) - Page 9 EmptyСря Дек 03, 2014 11:38 pm

Балкански написа:
Извинявам се , ако по-неволя съм обидил някой ( без podlecii.avg ), но ще ви помоля да не ме дразните. Не съм тука да споря казвам го 1000 пъти. Гледайте си кефа и не ме закачайте!

Във форумите споровете са полезни и се поощряват,защото чрез тях се достига до истината-но само при условие ,че си опонират наистина цивилизовани,човешки същества!


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
Radislav
Цезар
Цезар




 - Приемник-предавател(кантар) - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приемник-предавател(кантар)    - Приемник-предавател(кантар) - Page 9 EmptyНед Дек 07, 2014 1:53 pm

Трибал-М, тука (по-долу) на черно-бялата снимка е на кантара прадядо му... lol!  Обърни внимание какъв акумулатор има зад човека-със сигурност се работи от двама човека.Единият е помощник-кантарист (с раницата носи оловото), а другият е оператор -кантарист.

"Early metal detector, 1919, used to find unexploded bombs in France after World War 1":
http://en.wikipedia.org/wiki/Metal_detector#mediaviewer/File:Metal_detector_from_World_War_1.jpg


"Когато правото се превърне в безправие, съпротивата е задължителна !"
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




 - Приемник-предавател(кантар) - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приемник-предавател(кантар)    - Приемник-предавател(кантар) - Page 9 EmptyНед Дек 07, 2014 2:06 pm

Radislav написа:
Трибал-М, тука (по-долу) на черно-бялата снимка е на кантара прадядо му... lol!  Обърни внимание какъв акумулатор има зад човека-със сигурност се работи от двама човека.Единият е помощник-кантарист (с раницата носи оловото), а другият е оператор -кантарист.

"Early metal detector, 1919, used to find unexploded bombs in France after World War 1":
http://en.wikipedia.org/wiki/Metal_detector#mediaviewer/File:Metal_detector_from_World_War_1.jpg

Здравей,Радиславе!
Няма съмнение,че е пра-дядото...И,че са имали проблем със"захранващия блок"на машината.
...Щепселите на бобините също са впечатляващи!


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




 - Приемник-предавател(кантар) - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приемник-предавател(кантар)    - Приемник-предавател(кантар) - Page 9 EmptyНед Дек 07, 2014 2:38 pm

http://store.picbg.net/pubpic/2D/CF/763a05cb9f142dcf.bmp


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




 - Приемник-предавател(кантар) - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приемник-предавател(кантар)    - Приемник-предавател(кантар) - Page 9 EmptyНед Дек 07, 2014 2:48 pm

https://2img.net/h/s18.postimg.cc/ke6q6hltl/image.png


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
 
Приемник-предавател(кантар)
Върнете се в началото 
Страница 9 от 11Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» Кантар-предавател-приемник.
» продавам предавател-приемник/кантар/ за гарет
» продавам предавател-приемник (кантар, мачак )

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-дълбочинни и скенери и други подобни :: Общ форум за дълбочинна техника-
Идете на: