Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
 

 Приемник-предавател(кантар)

Go down 
+30
бобо
Балкански
stater
kronos555
zoro_1977
pechkata
Radislav
RelicHuntingVT
Podlecii.avg
laki
sashometila
Petronii
mdetectors.bg
кирката
van_helsing
adminn
borislav123
ivanasen
Ancient Hunter
jagler
Ne6o
топи
petrov71
ThE_DeViL
cska
chiko
ivangrozni
N@SKO
comander
Трибал-М
34 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
АвторСъобщение
Radislav
Цезар
Цезар




 - Приемник-предавател(кантар) - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приемник-предавател(кантар)    - Приемник-предавател(кантар) - Page 11 EmptyПон Яну 26, 2015 12:21 pm

Когато Ви каних на среща-полигон никой не дойде...Един имал работа, друг му се развалила колата, трети- дори и не отговори...
Предлагаш три вида апарати в сайта си, но докато не стъпиш на поляната всичко си остава "звук в пустинята" !
Пишете че илядо лева не са малко (което си е така), а какво да кажем за 4 000лв. за пулсовият кантар, който предлагаш...???
Ако на мен ми трябва такова нещо то за тези пари ще му направя такива полеви тестове, каквито и ти не си му правил...
Не ти оспорвам цената- ти си този, който си оценяваш труда и разработката, но парите ги дават купувачите, а те определно си ги ценят.
С най-добри намерения: Радислав.
Лично аз бих искал да видя и изпробвам "FAU-BAGUETTE-DDS" Cool


Последната промяна е направена от Radislav на Пон Яну 26, 2015 11:34 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




 - Приемник-предавател(кантар) - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приемник-предавател(кантар)    - Приемник-предавател(кантар) - Page 11 EmptyПон Яну 26, 2015 1:27 pm

Radislav написа:
Когато Ви каних на среща-полигон никой не дойде...Един имал работа, друг му се развалила, колата, трети- дори и не отговори...
Предлагаш три вида апарати в сайта си, но докато не стъпиш на поляната всичко си остава "звук в пустинята" !
Пишете че илядо лева не са малко (което си е така), а какво да кажем за 4 000лв. за пулсовият кантар, който предлагаш...???
Ако на мен ми трябва такова нещо то за тези пари ще му направя такива полеви тестове, каквито и ти не си му правил...
Не ти оспорвам цената- ти си този, който си оценяваш труда и разработката, но парите ги дават купувачите, а те определно си ги ценят.
С най-добри намерения: Радислав.
Лично аз бих искал да видя и изпробвам "FAU-BAGUETTE-DDS" Cool


...Може ли някой да упрекне този човек и колега в лицемерие,преднамереност и некомпетентност?Що за малоумие е да му бъде приписвана каквато и да е ангажираност и рекламна дейност.
Форумите ни ще са истински полезни,когато в тях доминират хора като Радислав!
Да е здрав и късметлия!


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
kronos555
Про-Консул
Про-Консул




 - Приемник-предавател(кантар) - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приемник-предавател(кантар)    - Приемник-предавател(кантар) - Page 11 EmptyПон Яну 26, 2015 9:04 pm

chiko написа:
kronos555 написа:
Къде го тоя импулсен кантар, дай да го видя

https://www.youtube.com/watch?v=M5esqC_Q9j8
Можеш ли да ми направиш една монетарка за леки почви, тип гъдулка? Видях един твой клип с такава машина ими хареса. Дай тел. за връзка.
Върнете се в началото Go down
chiko
Преторий
Преторий




 - Приемник-предавател(кантар) - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приемник-предавател(кантар)    - Приемник-предавател(кантар) - Page 11 EmptyПон Яну 26, 2015 10:24 pm

Radislav написа:
Когато Ви каних на среща-полигон никой не дойде...Един имал работа, друг му се развалила, колата, трети- дори и не отговори...
Предлагаш три вида апарати в сайта си, но докато не стъпиш на поляната всичко си остава "звук в пустинята" !
Пишете че илядо лева не са малко (което си е така), а какво да кажем за 4 000лв. за пулсовият кантар, който предлагаш...???
Ако на мен ми трябва такова нещо то за тези пари ще му направя такива полеви тестове, каквито и ти не си му правил...
Не ти оспорвам цената- ти си този, който си оценяваш труда и разработката, но парите ги дават купувачите, а те определно си ги ценят.
С най-добри намерения: Радислав.
Лично аз бих искал да видя и изпробвам "FAU-BAGUETTE-DDS" Cool

Няма нужда от тестове .Кантара е тестван на възможно най орудена земя и в нея улавя такова бакърче на около метър и половина.В тая земя нищо не работи .ИБ машините не чуват там монети поставени на повърхността .Виждаш ги и не ги чуваш.Кантара е супер лесен за работа има само едно копче за настройка . И най непохватния търсач ще го настрои.Така че няма какво да си играе човек да се учи на хватки и чалъми дето употребяваш ти, че да работи. Багета ако имаш желание можеш да го видиш и пробваш .Даже имам подобрен модел в който както при кантара са избегнати всички смущаващи сигнали ,има възможност по електронен път да се увеличава и намаля количеството на минимално търсения метал ,при което отпадат напълно всички малки метали от този вид ,всички рудни сигнали , железни хидроокиси,огледални образи ,дори и остатъчната радиация.Можеш от разстояние дори да определиш дълбочината.Супер прост стана за работа ,без разните му там чалъми и тайни на багетистите.Но има едно изискване ,че трябва да имаш видимост към обекта ,защото сигнала който излъчва се подчинява на законите на светлината.Пропуснах само да ти кажа че работи до 200 м дълбочина.
Върнете се в началото Go down
jagler
Про-Консул
Про-Консул
jagler



 - Приемник-предавател(кантар) - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приемник-предавател(кантар)    - Приемник-предавател(кантар) - Page 11 EmptyВто Яну 27, 2015 6:42 am

чико направи видео на някой скат издълбай джобове с различна дълбочина,например-1м,1,5м,2м...5м.И слагай бакърче,гърненце с монети и да видим за какво иде реч.Но това с 200м. дълбочина ми се струва Rolling Eyes ...колко му е излъчваната мощност на уреда?


Нищо не е това, което изглежда на пръв поглед...всичко изисква задълбочено проучване.
Върнете се в началото Go down
chiko
Преторий
Преторий




 - Приемник-предавател(кантар) - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приемник-предавател(кантар)    - Приемник-предавател(кантар) - Page 11 EmptyВто Яну 27, 2015 9:09 am

jagler написа:
чико направи видео на някой скат издълбай джобове с различна дълбочина,например-1м,1,5м,2м...5м.И слагай бакърче,гърненце с монети и да видим за какво иде реч.Но това с 200м. дълбочина ми се струва Rolling Eyes ...колко му е излъчваната мощност на уреда?

Има клипове колега ,само трябва да ги видиш.Даже и през алуминиево фолио как лови има направен клип.
Върнете се в началото Go down
chiko
Преторий
Преторий




 - Приемник-предавател(кантар) - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приемник-предавател(кантар)    - Приемник-предавател(кантар) - Page 11 EmptyВто Яну 27, 2015 9:45 am

Radislav написа:
Как я установи тази дълбочина от двестята метра ??? affraid
А и как може да се провери, че е така... Question
дайте да пишем за по-реални неща, които могат да се подложат на проверка...То няма проблем- ще ти вкарам един меден лист ламарина в една пещера, на 60-70м. дълбочина, която не я знаеш на къде се разклонява и ще проверим ХИПОтезата ти..., която трябва да бъде фалсифицируема !!!

"До двата метра да засича, но да засича !"

Излъчения сигнал представлява сфера ,в центъра на която е генератора. Радиуса на сферата е дълбочината.Когато има малък предмет в близост до сферата, е нужна само част от енергията  да направи резонансната линия и сферата си намаля диаметъра ,но все пак остава сфера с по малък диаметър ,която прекъсва лъча и ако си в вътрешността на сферата не можеш да го регистрираш с багета.Когато обаче предмета е по голям отнема всичката енергия на сферата и тогава лъча се регистрира.И ето ти готов дискриминатор.Всички дребни сигналчета на руди ,монетки ,ръжди,огледални образи напълно отпадат  и ти се отваря картината ,истинската на действителността.Това докато го открия ми трябваха доста години труд и воля , но хайде да ви отворя малко очите.Вече съм в края на проекта ,много малко ми остана да затворя нещата напълно като премахна и остатъчната радиация  и там почти съм оформил вече нещата.За сведение омнитрон и производните му са много,много  далече от истината с от 6 до 14 метра дълбочина.Не са малко ,ама ще има да копаш дупки за тоя дето духа.Те за това колегите са с такова мнение за локаторите и като им казвам че съм направил нещо ново, непознато за тях ,не им се вярва.Защото в България всичко се копира и прави ,нищо ново не се създава .Прави се  и се спазват правилата които някои други са създали ,без да се вниква задълбочено в нещата.


Върнете се в началото Go down
Manarov
Новобранец
Новобранец
Manarov



 - Приемник-предавател(кантар) - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приемник-предавател(кантар)    - Приемник-предавател(кантар) - Page 11 EmptyПет Яну 30, 2015 8:12 am

Бих искал да чуя мнението за този модел,ако някой има виждане по въпроса.Добри ли са или не.
LORENZ DEEPMAX Z1 EMV/EMI test
http://www.metaldetectors.de/uk/products_deepmax_z1_photos.htm
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




 - Приемник-предавател(кантар) - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приемник-предавател(кантар)    - Приемник-предавател(кантар) - Page 11 EmptyПет Яну 30, 2015 2:16 pm

Makarov написа:
Бих искал да чуя мнението за този модел,ако някой има виждане по въпроса.Добри ли са или не.
LORENZ DEEPMAX Z1 EMV/EMI test
http://www.metaldetectors.de/uk/products_deepmax_z1_photos.htm

За тази техника те уверявам че напълно достоверно работи за което е проектирана...
И това със шейната е много хитър ход - не променя
никога грунд-баланс ...
Върнете се в началото Go down
jagler
Про-Консул
Про-Консул
jagler



 - Приемник-предавател(кантар) - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приемник-предавател(кантар)    - Приемник-предавател(кантар) - Page 11 EmptyПет Яну 30, 2015 9:56 pm

чико,какво стана с твоя кантар ФАУПУЛС?Нещо негативни мнения се чуват,не работел както на видеото ти!Така и така темата е за кантари! Rolling Eyes


Нищо не е това, което изглежда на пръв поглед...всичко изисква задълбочено проучване.
Върнете се в началото Go down
chiko
Преторий
Преторий




 - Приемник-предавател(кантар) - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приемник-предавател(кантар)    - Приемник-предавател(кантар) - Page 11 EmptyПет Яну 30, 2015 10:33 pm

бобо написа:
Относно радиацията ,или както там му казваш дезинтеграцията–Да ,съществува, и много хим елементи са радиоактивни,но ЗЛАТОТО НЕ е МЕЖДУ ТЯХ!Но дори и да беше,няма как да го засечеш,посредством радиацията,защото елементарните частици ,които се освобождават вследствие на въпроснят процес са еднакви и неразличими .Хим елементи се различават помежду си не по качествените показатели на съставните си части,а по КОЛИЧЕСТВЕНИТЕ .Т . е.Един електрон/или която и да е елементарна частица/днеска може да е в атома на .....живака,вчера в друг,оня ден в трети ....и т.н.Така че,дори и въпросния електрон да е бил в имането,и оттам да е преминал в заобикалящата го среда,той освен информацията за имането /ако въобще допуснем,че носи някаква информация,което е в разрез с някои основни принципи във физиката!/преди това ще е запаметил още милиони информации,така че е безмислено да коментираме повече въпросния процес–остатъчна радиация....Вследствие на горе изложеното,съм си направил заключение за твоята машина,щом се влияе от посоченият от мен несъществуващ процес,или явление –остатъчна радиация,как въобще работиShocked  

Сега, аз наистина казвам как се получават нещата на практика ,но в случая казах че в голяма част от обектите изчезва, премахва се така наречената остатъчна радиация ,но в някои остава.Интересното че остава в тези в които метала е бил в железен съд и се намира дъното или парчета от съда .Не съм вещ толкова в процесите които са се развили , но това го споменавам само като факт от практиката.Колеги радиестезисти, казват че това се е получавало и при тях,дори и когато съвсем на близо е имало черен метал.Остатъците от съдовете си излизат на точната измерена дълбочина ,наблизо няма никакви сигнали от други метали ,проверено с металотърсач.Все пак последния път излезе на около 1,40м и на около никакъв сигнал при проверка с металотърсач.
Върнете се в началото Go down
chiko
Преторий
Преторий




 - Приемник-предавател(кантар) - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приемник-предавател(кантар)    - Приемник-предавател(кантар) - Page 11 EmptyПет Яну 30, 2015 10:42 pm

jagler написа:
чико,какво стана с твоя кантар ФАУПУЛС?Нещо негативни мнения се чуват,не работел както на видеото ти!Така и така темата е за кантари! Rolling Eyes

Мнения колега колкото си искаш за всякакви машини .Някога знаеш нещата зависят и от оператора,някога от конкуренцията .някога от някой админ на форум дето не си му уйдисал на акъла,че за това е добре да го видиш на живо какъв убиец е в най голямата руда.
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




 - Приемник-предавател(кантар) - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приемник-предавател(кантар)    - Приемник-предавател(кантар) - Page 11 EmptyСъб Яну 31, 2015 2:49 pm

chiko написа:


pechkata така си мислиш че няма нищо същественно и ново .Размера на сферата за която пиша  не може да се постигне никога със познатите ни електромагнитни вълни.Правил съм опити, че излъчен сигнал с мощност 200 вата прави няма и 15 м. в радиус сфера, а използвания в момента от мен сигнал с 2 вата мощност прави 20 м. в радиус сфера.Там е същественната разлика ,която преодолява всички известни пречки.Ти много не се уповавай на законите на физиката ,защото те важат само в определени граници .Има създадена фотонна теория която оборва теориите  на максуел и херц .Отделно Тюрен е доказал, но по радиестезичен път  и е правил много опити във връзка с това си откритие че вълната има и информационна съставка като трети компонент.Не я споменах защото до сега колегата се придържаше строго по законите на физиката ,макар че имаше едно .ако евентуално има информационно поле и то да остава .Точно то остава и не само на точката , а се появява  и на всички огледални образи,които се появяват но само когато сферата е малка и са запис защото земята има магнитен характер .Когато обаче записа е върху черния метал от съда някак си трудно се маха ,не че е невъзможно.
Поне използвай понятията правилно,щото иначе ептен приказките ти замязват на празни брътвежи.Казваш,че сигнала който излъчваш образува сфера,тоест,ако сферата е примерно 20 метра в радиус,сигнала ще го ловиш само ако е отдалечен на точно 10 метра от теб,и ако е на същата дълбочина....на 9.5 метра вече нама да се регистрира.Да не би да имаш в предвид,че сигнала е кълбо,щото така по –вероятно ми се струва.Сферата е съвкупността от точки които са на едно и също разстояние от центъра!!!....А теории има мноооого....,коя от коя по безумни.!Няма как някоя теория да обори друга,която е математически доказана.Може само да я допълни,или уточни!...Математиката никога не лъже!
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




 - Приемник-предавател(кантар) - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приемник-предавател(кантар)    - Приемник-предавател(кантар) - Page 11 EmptyСъб Яну 31, 2015 3:03 pm

Да Бобо сигнала излъчващ от сондата на генератора е във вид на сфера или по точно полусфера - все едно стъклен похлупак и за жалост трудно се регистрира реален сигнал...
Именно съвкупността от точки които са на едно и също разстояние от центъра са трудно различими - но не и невъзможно...
Ако се работи извън тази сфера е по лесно...
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




 - Приемник-предавател(кантар) - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приемник-предавател(кантар)    - Приемник-предавател(кантар) - Page 11 EmptyСъб Яну 31, 2015 3:35 pm

Аз всъщност си нямам и на идея как трябва да работи въпросната машина,даже и не знам за какво говорите.Защо да е сфера,какво се случва точно там?
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




 - Приемник-предавател(кантар) - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приемник-предавател(кантар)    - Приемник-предавател(кантар) - Page 11 EmptyСъб Яну 31, 2015 4:24 pm

бобо написа:
Аз всъщност си нямам и на идея как трябва да работи въпросната машина,даже и не знам за какво говорите.Защо да е сфера,какво се случва точно там?
Автора на подобна техника е написал че сигнала излъчен от сондата се движи по влагата в почвата а влагата спира на около 1-2 м. и работи в тази дълбочина...
Да излъчването го има и във въздуха но там няма сигнали които търсим...
Наслагването на вълните в почвата се движат със скоростта на пешеходец...
Върнете се в началото Go down
chiko
Преторий
Преторий




 - Приемник-предавател(кантар) - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приемник-предавател(кантар)    - Приемник-предавател(кантар) - Page 11 EmptyСъб Яну 31, 2015 4:34 pm

pechkata написа:
бобо написа:
Аз всъщност си нямам и на идея как трябва да работи въпросната машина,даже и не знам за какво говорите.Защо да е сфера,какво се случва точно там?
Автора на подобна техника е написал че сигнала излъчен от сондата се движи по влагата в почвата а влагата спира на около 1-2 м. и работи в тази дълбочина...
Да излъчването го има и във въздуха но там няма сигнали които търсим...
Наслагването на вълните в почвата се движат със скоростта на пешеходец...

Тука скоростта е много голяма от 6км в час на 6км в минута .В кръга на майтапа ,но наистина не се чака ,излиза много бързо и не се излъчва във земята.
Върнете се в началото Go down
Radislav
Цезар
Цезар




 - Приемник-предавател(кантар) - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приемник-предавател(кантар)    - Приемник-предавател(кантар) - Page 11 EmptyВто Фев 03, 2015 11:30 am

Отново предлагам да направим една сбирка някъде с възможност за преспиване и да се разговорим подробно по темата .


"Когато правото се превърне в безправие, съпротивата е задължителна !"
Върнете се в началото Go down
Manarov
Новобранец
Новобранец
Manarov



 - Приемник-предавател(кантар) - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приемник-предавател(кантар)    - Приемник-предавател(кантар) - Page 11 EmptyНед Фев 15, 2015 9:40 am

Ето нещо интересно снимано на терен,мисля че е около Поморие.Питах за този апарат струва някъде към 4000лв. с ДДС







Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




 - Приемник-предавател(кантар) - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приемник-предавател(кантар)    - Приемник-предавател(кантар) - Page 11 EmptyНед Фев 15, 2015 11:35 am

kronos555 написа:
Трибал-М написа:
Трибал-М написа:
Ще цитирам един от най-достойните колеги,"врял,кипял и патил от хобито"-това е написал днес :

"Когато човек се занимава професионално с мЕталдетектиг, хубаво Е освен металотърсач да има още кантар и рамка.Имах и багета от китови балени ,но не ми вършеше работа и я подарих въпреки че струваше 1000 долара и ми беше подарък..Има случаи когато тия уреди трябват много.Например когато се намерят няколко находкови монети за по лесно намиране може да се мине с кантар или рамка.По някои селища почти във всяка къща има находка, но са по дълбоко и не се ловят с монетара.Да не се заблуждаваме тия уреди си работят много добре и нямат нищо общо с багетите.Много находки са намерени с тия кантари и рамки.Това в никакъв случай не е случайно.Още през 1980 г. познавах търсач който вече беше намерил няколко находки с кантара.Ползваше кантар дори за търсене на единични монети, като 5 ст. ги ловеше на 50см. във въздуха.Най интересното е че така ги хващаше на калъч, като ги поставиш хоризонтално дълбочината му падаше драстично.Имаше обратни на нашите монетари предпочитания към положението на монетите за да ги лови добре.След това се запознах с група от 4 човека които търсеха само с кантари.Тия хора търсеха от години всеки ден и бяха станали големи специалисти с тия уреди.От тях научих как се определя реалната форма и големина на предмета с кантара без да се копае.Такава бригада претърсва лесно селищата и открива много находки.Аз тогава се запалих по кантарите като видях колко по лесно се намират гърнета.Тия уреди, кантарите и рамките работят много добре, но е въпрос на предпочитания кой уред ще ти е основен за търсене всеки ден.Хубаво е човек да ги има и трите за да е подготвен за всякакъв случай."

Цитирам КОЛЕГАТА В.Върбанов,драги ми пожарникарчета!
Впечатленията на Върбанов са от "златните времена" на нашето хоби когато гърнетата са се търкаляли по обектите, а аз говоря за хора които си губят времето последните няколко години и освен гореизброените "артефакти", нищо по съществено не са намирали.

Впечатленията на колегата В.Върбанов са от реалността,която присъства и днес,ще я има и утре:
Като са се "въргаляли въпросните гърнета" ,пак най-много от кантари са били засичани!
Не са ги изкопали извънземни,зелени и сиви човечета,за да си играят на шикалки с тях...


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




 - Приемник-предавател(кантар) - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приемник-предавател(кантар)    - Приемник-предавател(кантар) - Page 11 EmptyВто Мар 03, 2015 3:27 pm

Трибал-М написа:
Трибал-М написа:
Има ли желаещи за дълбочинна надпревара?С един кантар-правеняк?

Питането е валидно за всички от типа "Дълбочинни"...
(Цитираните постове са от 10 октомври 2014 година)
Колега Цецомоторс,цитирам се за пореден път и се надявам да ми се случва все по-рядко.
Изтриха ми един подобен пост,изчаках още малко,но за цели пет месеца мераклии не се намериха...
След националния празник вече не очаквам никого!


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




 - Приемник-предавател(кантар) - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приемник-предавател(кантар)    - Приемник-предавател(кантар) - Page 11 EmptyЧет Мар 26, 2015 8:12 pm

Трибал-М написа:
Зе а ми стаа безинтересно...


Верно е! Ама продължавам да питам:
Кириле,колега,защо премести темата ми?Коги ша а върнеш дека си беше?


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
Kiril62
Admin
Admin
Kiril62



 - Приемник-предавател(кантар) - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приемник-предавател(кантар)    - Приемник-предавател(кантар) - Page 11 EmptyЧет Мар 26, 2015 10:44 pm

Трибал-М написа:
Трибал-М написа:
Зе а ми стаа безинтересно...


Верно е! Ама продължавам да питам:
Кириле,колега,защо премести темата ми?Коги ша а върнеш дека си беше?

Готово,преместена е,дано да си доволен.Пишете по заглавието на темата.


http://imperio.dir.bg
http://zlatoimeteoriti.bg/
http://www.forum.zlatoimeteoriti.bg/
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




 - Приемник-предавател(кантар) - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приемник-предавател(кантар)    - Приемник-предавател(кантар) - Page 11 EmptyПет Мар 27, 2015 10:00 am

...И какъв беше смисъла от тези маневри?
Сега по-малката (новата)тема става излишна и трябва да бъде премахната.Ако може да се вмъкнат в голямата постовете за кантара на "Меоро"-добре,ако не може-трийте я цялата.


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
Металиста
Новобранец
Новобранец




 - Приемник-предавател(кантар) - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приемник-предавател(кантар)    - Приемник-предавател(кантар) - Page 11 EmptyВто Май 26, 2015 11:36 pm

Трибал-М написа:
Трибал-М написа:
Трибал-М написа:
Има ли желаещи за дълбочинна надпревара?С един кантар-правеняк?

Питането е валидно за всички от типа "Дълбочинни"...
       (Цитираните постове са от 10 октомври 2014 година)
Колега Цецомоторс,цитирам се за пореден път и се надявам да ми се случва все по-рядко.
Изтриха ми един подобен пост,изчаках още малко,но за цели пет месеца мераклии не се намериха...
След националния празник вече не очаквам никого!

Ебати и никои ли не дойде!Пулсовете са голема работа.
Върнете се в началото Go down
 
Приемник-предавател(кантар)
Върнете се в началото 
Страница 11 от 11Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
 Similar topics
-
» Кантар-предавател-приемник.
» продавам предавател-приемник/кантар/ за гарет
» продавам предавател-приемник (кантар, мачак )

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-дълбочинни и скенери и други подобни :: Общ форум за дълбочинна техника-
Идете на: