Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Keywords
tesoro голден Майнлаб VANQUISH маск TEKNETICS 5000 грунда GOLD lorenz нишани Coil mask prodavam kupuvam врътка nokta Minelab Simplex Spectrum deus пират nexus miladinka Fisher wave
 

 ПРАВДА

Go down 
+12
ivanasen
бобо
Gandalf
Mitbull
tepes
Трибал-М
stan960
adventurer
handjata
Aurelius
sitalk
TyT
16 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
гущера
Про-Консул
Про-Консул
гущера



ПРАВДА - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРАВДА   ПРАВДА - Page 2 EmptyПет Мар 29, 2013 12:55 pm

Конците на държавата се дърпат от далече......
Нещо като библейския потоп му трябва на света да изчисти боклука,да оживеят късметлиите и от тях да оцелеят най-силните
за едно ново начало.....
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




ПРАВДА - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРАВДА   ПРАВДА - Page 2 EmptyПет Мар 29, 2013 2:47 pm

igi80 написа:
Всички трябва да гласуваме, за да не бъдем ограбени отново!
Който не иска да гласува и той трябва да го стори - задължително тогава!
ИЗБОРЪТ е по едно Х-че за всичките, да не се сърдят, ама и да си ЕБ*Т ПУТ**ТА МАЙНА!!!
- Не действителни, мутри вече над 20год. - Не действителна бюлетина, им се полага, но с упражненото си конституционно право на ВОТ. То майче само това демократично право ни остана, от голямата ни "ДЕМОКРАЦИЯ"!!!
помощ помощ помощ

Здравей,колега.Абсолютно си точен за масовото гласуване.Трябва да се състои,дори е задължително.Според мен,това ще бъде началото на "отсяването"...Нека всеки гласува за доброто,според неговите представи.
Иван-Асен беше точен в предишния си пост,относно парламента,но това не може да стане нито по революционен,нито по еволюционен начин.Ако можеше,до сега да е постигнато в най-напредналите държави.
Нека оторизираните лица ти прибавят един голям плюс,за сега мога само словесно.
Върнете се в началото Go down
Mitbull
Легионер
Легионер
Mitbull



ПРАВДА - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРАВДА   ПРАВДА - Page 2 EmptyПет Мар 29, 2013 3:25 pm

гущера написа:
Конците на държавата се дърпат от далече......
Нещо като библейския потоп му трябва на света да изчисти боклука,да оживеят късметлиите и от тях да оцелеят най-силните
за едно ново начало.....

Е да, ама не стана. Аз големи надежди хранех... Laughing

ПС: Ще ми е интересно да разбера, тия дето плюят сега герб, за кого бяха гласували? Тея дето след миналите плюхаят БСП–то, след по-миналите - царя, преди това СДС-то... или просто си има хора къде им се събира повече слюмка в устата, и си плюват наред, без да ходтоят на нито едни избори, защото те стоят над това, то е под достойнството им и на тях всичко им е ясно!!! А точно те най-малко имат право да се обадят сега.
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




ПРАВДА - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРАВДА   ПРАВДА - Page 2 EmptyПет Мар 29, 2013 3:39 pm

Колега ,това си е една ,за съжаление не малка група ,с природно по-активни слюнчести жлези.И като ги напъва здраво секрета,какво да правят?
Върнете се в началото Go down
гущера
Про-Консул
Про-Консул
гущера



ПРАВДА - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРАВДА   ПРАВДА - Page 2 EmptyПет Мар 29, 2013 8:12 pm

Трибал-М написа:
Колега ,това си е една ,за съжаление не малка група ,с природно по-активни слюнчести жлези.И като ги напъва здраво секрета,какво да правят?

Или е от жлезите ,или не гълтат.....плюй и тъпче отгоре му..хахаха alien
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




ПРАВДА - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРАВДА   ПРАВДА - Page 2 EmptyПет Мар 29, 2013 8:31 pm

Е,ако им е трудно да гълтат собственото,да избират правилно мястото за плюене.
Върнете се в началото Go down
TyT
Легионер
Легионер




ПРАВДА - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРАВДА   ПРАВДА - Page 2 EmptyПон Апр 01, 2013 5:55 pm

Кой ще ги спре.Трябва БОЖИ АНГЕЛ да дойде за да стане държава тука.
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




ПРАВДА - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРАВДА   ПРАВДА - Page 2 EmptyПон Апр 01, 2013 9:32 pm

TyT написа:
Кой ще ги спре.Трябва БОЖИ АНГЕЛ да дойде за да стане държава тука.

За божите ангели съм скептично настроен,колега,но новата,застрашаваща ни комета не иска само молитва-иска адекватна "МОТИКА"Дали я имаме?
Върнете се в началото Go down
TyT
Легионер
Легионер




ПРАВДА - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРАВДА   ПРАВДА - Page 2 EmptyПон Апр 01, 2013 11:10 pm

Хе хе от смърта ли вие страх колега.Тя идва в точното време .
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




ПРАВДА - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРАВДА   ПРАВДА - Page 2 EmptyПон Апр 01, 2013 11:40 pm

TyT написа:
Хе хе от смърта ли вие страх колега.Тя идва в точното време .

Здравей!
Не ме е страх,колега,бил съм вече пред входа на "тунела с усукваща се ,бяла светлина".
Обидно е ,че ние,високоразумните същества не можем да се прпотивопоставим на една "нищо и никаква" комета.
Върнете се в началото Go down
TyT
Легионер
Легионер




ПРАВДА - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРАВДА   ПРАВДА - Page 2 EmptyВто Апр 02, 2013 9:40 pm

За да ви успокоя колега никаква комета няма да има.Нека фа ви кажа ,че тук нана земята има Божии деца които са пратени с бъдещи мисии.А така лесно еффин свят не се унощожава.
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



ПРАВДА - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРАВДА   ПРАВДА - Page 2 EmptyВто Апр 02, 2013 10:45 pm

Трибал-М написа:
TyT написа:
Хе хе от смърта ли вие страх колега.Тя идва в точното време .

Здравей!
Не ме е страх,колега,бил съм вече пред входа на "тунела с усукваща се ,бяла светлина".
Обидно е ,че ние,високоразумните същества не можем да се прпотивопоставим на една "нищо и никаква" комета.
-Не че става на въпрос да си ги мерим ма и на мен ми се е случвало -Даже вече летях в както казваш тунела когато ме върнаха обратно -По принцип ако го погледнем от гледната точка на многото тайни учения смърта е един вид преминаване от едно в друго състояние -дали е верно или просто е поредната заблуда е друг въпрос -Както и друг е въпроса дали сме толкова високоразумни -Високоразвити и разумни вероятно са Създателите ни но за ние от човешката раса се съмнявам. -А може да е вярно и както го пише в Енума Елиш -Анунаките създадоха човеците на Земята по свой образ и подобие -А те бяха -Алчни,лоши,завистливи и зли и т.н. ................................................... Laughing
Върнете се в началото Go down
TyT
Легионер
Легионер




ПРАВДА - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРАВДА   ПРАВДА - Page 2 EmptyСря Апр 03, 2013 6:10 am

Атлантида пооради тези факти изчезна от лицето на земята.Stan960 п
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




ПРАВДА - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРАВДА   ПРАВДА - Page 2 EmptyСря Апр 03, 2013 1:43 pm

TyT написа:
За да ви успокоя колега никаква комета няма да има.Нека фа ви кажа ,че тук нана земята има Божии деца които са пратени с бъдещи мисии.А така лесно еффин свят не се унощожава.

Благодаря,колега за добрите намерения.Но аз наистина нямам необходимост от успокоение.
На Вас кой Ви каза каза за Божите деца,...а мен ме е пропуснал.Дали защото вярвам в по-различни неща?
...А на колегата Стан-960-един плюс-само така мога!
Върнете се в началото Go down
TyT
Легионер
Легионер




ПРАВДА - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРАВДА   ПРАВДА - Page 2 EmptyСря Апр 03, 2013 8:40 pm

Приятели съвсем случайно тримата сме се засекли.Аз преди три месеца както си спях осетих една ярка жълта светшина да ме обгръща.Тя беше жива прободеме в гърфите все едно имплатира нещо в дробовете ми.Аз пушех на последак много преди това ги бах спрял но при разни проблеми ги започнах.Бях сигурен,че щв умра от цигарите минаха месеци и имах пристапи с нервите най вече от тях Бях сигурен,че ще умра от тях,неможех да ги спра.Аз обичам Бог и той за сетен път ми помогна именно с тази сила.Не ми пука ако искате ме мислете за луд но не съм.Тази сила ми помогна.Живпта е по важен от унищпжението му.
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




ПРАВДА - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРАВДА   ПРАВДА - Page 2 EmptyСря Апр 03, 2013 9:19 pm

TyT написа:
Приятели съвсем случайно тримата сме се засекли.Аз преди три месеца както си спях осетих една ярка жълта светшина да ме обгръща.Тя беше жива прободеме в гърфите все едно имплатира нещо в дробовете ми.Аз пушех на последак много преди това ги бах спрял но при разни проблеми ги започнах.Бях сигурен,че щв умра от цигарите минаха месеци и имах пристапи с нервите най вече от тях Бях сигурен,че ще умра от тях,неможех да ги спра.Аз обичам Бог и той за сетен път ми помогна именно с тази сила.Не ми пука ако искате ме мислете за луд но не съм.Тази сила ми помогна.Живпта е по важен от унищпжението му.

Здравей,колега.И аз мисля,че живота е по-важен от унищожението му.Поне за тези предели и измерения,в които сме ние.Животът подлежи на еволюция,разумния живот открива,опознава и овладява нови части от Всемира...
Другото е като тъмната материя.Има я ,но точно какво е...?
...Дано не се окаже толкова влиятелно и значимо(другото),колкото тя би се оказала.
Върнете се в началото Go down
TyT
Легионер
Легионер




ПРАВДА - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРАВДА   ПРАВДА - Page 2 EmptyСря Апр 03, 2013 9:44 pm

Колега М забелязвам,че не сте сляп и ,че душатави търси отговори на които само. един е споаобен да ви отговори,нашия творец.Как съществува живота или нищото.космоса дали този живот който вдиме всички не е просто един сън.Можеби това са измеренията за които говорите?Всяка вечер човек сънува защо пък не ,наш образ да не съществуваняколко измерения като книга с много страници.Колега М вярватели в преражданията и кое цвните повече матефияното или пък духосното.
Върнете се в началото Go down
топи
Цезар
Цезар
топи



ПРАВДА - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРАВДА   ПРАВДА - Page 2 EmptyСря Апр 03, 2013 11:44 pm

абре много луди тука.нещо персонала в Карлуково да не е в стачка че са ги пуснали в домашен отпуск
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



ПРАВДА - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРАВДА   ПРАВДА - Page 2 EmptyСря Апр 03, 2013 11:47 pm

топи написа:
абре много луди тука.нещо персонала в Карлуково да не е в стачка че са ги пуснали в домашен отпуск
Поздравления , Топи! По-горните коментари ни ги бях забелязал. Cool

Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



ПРАВДА - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРАВДА   ПРАВДА - Page 2 EmptyЧет Апр 04, 2013 10:43 am

-Е то таман сега кат са включихте и вие нещата ш си додат на местото -От Карлуково ни пуснаа още есента че немат паре за парното,чекай сега да са ровна у нета да вида кое подобно заведение е най известно по вас в Южна та са направиле същата грешка да ви отпуснат и на вас юздите........................................................ Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



ПРАВДА - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРАВДА   ПРАВДА - Page 2 EmptyЧет Апр 04, 2013 10:46 am

stan960 написа:
-Е то таман сега кат са включихте и вие нещата ш си додат на местото -От Карлуково ни пуснаа още есента че немат паре за парното,чекай сега да са ровна у нета да вида кое подобно заведение е най известно по вас в Южна та са направиле същата грешка да ви отпуснат и на вас юздите........................................................ Laughing Laughing Laughing


super21 Cool
Върнете се в началото Go down
топи
Цезар
Цезар
топи



ПРАВДА - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРАВДА   ПРАВДА - Page 2 EmptyЧет Апр 04, 2013 11:39 am

stan960 написа:
-Е то таман сега кат са включихте и вие нещата ш си додат на местото -От Карлуково ни пуснаа още есента че немат паре за парното,чекай сега да са ровна у нета да вида кое подобно заведение е най известно по вас в Южна та са направиле същата грешка да ви отпуснат и на вас юздите........................................................ Laughing Laughing Laughing
аа брате-не с лошо.имах предвид трибалчо и тутито.ти си пич.лоша дума за теб няма да кажа
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



ПРАВДА - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРАВДА   ПРАВДА - Page 2 EmptyЧет Апр 04, 2013 12:28 pm

-Е аз не с лошо брат-Просто превърнах намека в шега,все пак всичките тук в БГ сме като в една голема лудница -Виж Иван-Асеня ка ма разбра веднаГА............................ Cool -Веке и е време на биричката че сношкашната ракия още ми пуши из мозъко. Smile


Последната промяна е направена от stan960 на Чет Апр 04, 2013 3:51 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
TyT
Легионер
Легионер




ПРАВДА - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРАВДА   ПРАВДА - Page 2 EmptyЧет Апр 04, 2013 2:52 pm

Стан абе баце не подценявай човека който ти пише може да се окаже човек с когото си работил човек който те спаси да не чукаш каманите залудо.А Топи той ще си остане един търкач на плитко,съжаляеам приятелю но злобата в сърцетоти просто те ограничава и цял живот ще си пиеш студената вода търсиш ама не излиза защо лу?На такива като теб не се дава.
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



ПРАВДА - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРАВДА   ПРАВДА - Page 2 EmptyЧет Апр 04, 2013 2:59 pm

-Както винаги уж си бавен в търсенето па бързаш с приказките-Да не би да си мислиш че не знам кой е отсреща ми....................................... Wink Laughing
Върнете се в началото Go down
 
ПРАВДА
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Благи приказки-
Идете на: