Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Keywords
lorenz deus нишани маск Minelab kupuvam Simplex пират prodavam Coil nexus mask 5000 VANQUISH грунда wave GOLD Майнлаб TEKNETICS Fisher miladinka голден Spectrum nokta tesoro врътка
 

 ПРАВДА

Go down 
+12
ivanasen
бобо
Gandalf
Mitbull
tepes
Трибал-М
stan960
adventurer
handjata
Aurelius
sitalk
TyT
16 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
топи
Цезар
Цезар
топи



ПРАВДА - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРАВДА   ПРАВДА - Page 3 EmptyЧет Апр 04, 2013 5:34 pm

TyT написа:
Стан абе баце не подценявай човека който ти пише може да се окаже човек с когото си работил човек който те спаси да не чукаш каманите залудо.А Топи той ще си остане един търкач на плитко,съжаляеам приятелю но злобата в сърцетоти просто те ограничава и цял живот ще си пиеш студената вода търсиш ама не излиза защо лу?На такива като теб не се дава.
не ме познаваш пич.въобще не съм търкач на плитко.но заради такива пишман багетисти съм вадил доста камъни напразно.таи че-у лево и са хващаи за палците с тея багети.

п.с-али реза ли кав беше предния ти ник бе извънземен
Върнете се в началото Go down
TyT
Легионер
Легионер




ПРАВДА - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРАВДА   ПРАВДА - Page 3 EmptyЧет Апр 04, 2013 9:46 pm

Незнам топи типи кой какви жици вади. но мисля,че параноята те гониалиреза ако стаа на въпрос за тоози човек,аз лично не го познаввам но имам приятели които са работили с наго и право да ти кажа са доволни.както казах си доста повърхностен и едвали ппзнаеаш хора отБългария колкото аз в този бранш. и има доста хлебц да похапнеш докато ти побелее и на теб косата.Ако искаш заповядай я Манарздорф. на 60км от Виена.
Върнете се в началото Go down
LAV DJOI
Легионер
Легионер
LAV DJOI



ПРАВДА - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРАВДА   ПРАВДА - Page 3 EmptyЧет Апр 04, 2013 9:59 pm

TyT написа:
Незнам топи типи кой какви жици вади. но мисля,че параноята те гониалиреза ако стаа на въпрос за тоози човек,аз лично не го познаввам но имам приятели които са работили с наго и право да ти кажа са доволни.както казах си доста повърхностен и едвали ппзнаеаш хора отБългария колкото аз в този бранш. и има доста хлебц да похапнеш докато ти побелее и на теб косата.Ако искаш заповядай я Манарздорф. на 60км от Виена.
Колега здравей,ако излизаш във Австрия на разходка може ли да ме вземеш някой път с теб? Cool
Върнете се в началото Go down
топи
Цезар
Цезар
топи



ПРАВДА - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРАВДА   ПРАВДА - Page 3 EmptyПет Апр 05, 2013 7:16 am

TyT написа:
Незнам топи типи кой какви жици вади. но мисля,че параноята те гониалиреза ако стаа на въпрос за тоози човек,аз лично не го познаввам но имам приятели които са работили с наго и право да ти кажа са доволни.както казах си доста повърхностен и едвали ппзнаеаш хора отБългария колкото аз в този бранш. и има доста хлебц да похапнеш докато ти побелее и на теб косата.Ако искаш заповядай я Манарздорф. на 60км от Виена.
да беше се обадил преди нова година.и във Виена бях,и в Клагенфурт.Гратц,Линц,Гутаринг и почти цяла Австрия.тъи че за Австрия не ми говори.видял съм я повече от теб.БАС ХВАЩАМ.ся немога да те разбера-багетис ли си,екстрасенс,изванземен или откровенно луд.ако си багетис мога да ти направя предложение (ако ти стиска на божествения ректум ,де)
Върнете се в началото Go down
топи
Цезар
Цезар
топи



ПРАВДА - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРАВДА   ПРАВДА - Page 3 EmptyПет Апр 05, 2013 7:24 am

LAV DJOI написа:
TyT написа:
Незнам топи типи кой какви жици вади. но мисля,че параноята те гониалиреза ако стаа на въпрос за тоози човек,аз лично не го познаввам но имам приятели които са работили с наго и право да ти кажа са доволни.както казах си доста повърхностен и едвали ппзнаеаш хора отБългария колкото аз в този бранш. и има доста хлебц да похапнеш докато ти побелее и на теб косата.Ако искаш заповядай я Манарздорф. на 60км от Виена.
Колега здравей,ако излизаш във Австрия на разходка може ли да ме вземеш някой път с теб? Cool
в Австрия не съм видял хора с машинки по полето,но в съседна Словения си щъкаха без никакъв проблем из полята и деца самички с гарети и фишери съм виждал в полята покраи пътя.и то посред бял ден и не се крият.мисля че там не е проблем.а и доста крепости и римски терми имат.в Австрия също има доста замъци а в селата си има доста заебани старинни крепости които никои не бара.голямо изкушение е там,еи.е не е като в Италия.там преди да влезеш в рим на баирите са стояли легионите.само като видиш реглованите нивички там и ти се свива ануса от кеф Very Happy
Върнете се в началото Go down
TyT
Легионер
Легионер




ПРАВДА - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРАВДА   ПРАВДА - Page 3 EmptyПет Апр 05, 2013 12:43 pm

Хе хе топи топи. едно е да си бил там друго е да живееш.Чуда се след като си бил в западната частна Австрия как си пропуснал някои основни забележителности известни в цяла европа.Не си мери оная си рабпта с човрк който може да ти бъде бащс имай уважение към по старите от теб.Преди години по времето на Тошо тук В БЪЛГАРИЯ имаше много материял самоче нямаше пазар.И сепоналожи да завържа връзки В Австрия имам бизнес тука и строя промишлени халета,аз мисля.че зафа въртиш някакви си телове и да гадарш тук има тук нема требва фа си доста надатен човек нали не очакваш и аз. да повярвам на тези зелове.Имам си доста добър апарат с който си работя и мисля,че ти трябва цял живот да спестяваш за да си го позволиш.
Върнете се в началото Go down
топи
Цезар
Цезар
топи



ПРАВДА - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРАВДА   ПРАВДА - Page 3 EmptyПет Апр 05, 2013 1:12 pm

ся ако и халетата са ти като писането с толкова много грешки ще умреш от глад бре човек.и каква е тая машина.сподели.може и на лични или не съм достоен за такова признание
Върнете се в началото Go down
TyT
Легионер
Легионер




ПРАВДА - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРАВДА   ПРАВДА - Page 3 EmptyПет Апр 05, 2013 4:50 pm

Колега Топи много съм си грамотен пиша от Gsm алото е сцс фонетика и е трудно с мойтепръсти ддбели да оцелвам криво лево успявам.Машината ли,хе хе хе ей нека да нети се обеснявам много за нея.Защо в Австрия не си яидял търкачу аму пеосто е тук хирата не са тилкова запалени а и си има правила.
Върнете се в началото Go down
 
ПРАВДА
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Благи приказки-
Идете на: