Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
Fisher Coil 5000 грунда Spectrum kupuvam пират врътка Майнлаб mask маск голден Simplex nokta VANQUISH нишани TEKNETICS prodavam Minelab lorenz miladinka deus tesoro GOLD wave nexus
 

 За Blisstool LTC48

Go down 
+23
Ne6o
jordan_nenov
stater
hristo0o0
Ancient Hunter
ivanasen
sdsds
Mladencho
borislav123
mdetectors.bg
pumata2003
B.K.
shark
nobody
adminn
Petronii
4орта
Kolio811
BLISSTООL
joro i
don
nasko75
zaq
27 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
borislav123
Консул
Консул




За Blisstool LTC48 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За Blisstool LTC48   За Blisstool LTC48 - Page 2 EmptyНед Сеп 08, 2013 11:41 pm

Колега ВК има доста добри бг детектори. Мога да кажа само 4е има доста прехвалени вносни апарати които са пълни дървета. Няма да казвам марки 4е пак ще се по4не със споровете.
Върнете се в началото Go down
BLISSTООL
Консул
Консул




За Blisstool LTC48 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За Blisstool LTC48   За Blisstool LTC48 - Page 2 EmptyПон Сеп 09, 2013 12:43 am

shark написа:
Здравейте.Аз също имах ltc48x v2 тя се води с още по добра дискриминация но уви нищо общо.Първо позвъних на Мерчев и си го поръчах,след това го чаках около 2месеца и нагоре вече не помня беше през 2010мисля и му се обадих да попитам какво става каза ми че има много поръчки и ще го прати.И най накрая дойде.Да не беше идвал ама кой да знае по онова време тъкмо беше излязъл този модел и никой не знаеше нищо за апарата само по клиповете го гледахме.Мойте впечатления са че апарата е железарка дискриминацията му е много зле но за сметка на това има прилична дълбочина.Доста нестъбилен апарат. Доста дълбоки дупки съм копал и доста желязо излезе.Давати чист цвят като го извадиш желязо.Продавача е много некоректен по отношение на гаранцията. Запомни ЗАКОННИЯ СРОК е 2г ако ти се развали след това неми се говори минах по този път .Моето мнение вземи си по добре Gold Mask това не е реклама ако те интересува нещо питай.
- Като ти чета коментара оставам с впечатлението че по-скоро си говорил сам със себе си, отколкото с мен. Съмнявам се и някога изобщо да си имал BLISSTOOL металдетектор. Първо, всички BLISSTOOL металдетектори са с 3 години световна гаранция, а не с 2 както си писал. Освен това, осигуряваме и след гаранционна поддръжка и сервиз, и се стремим винаги да сме максимално коректни към нашите клиенти. Второ, BLISSTOOL LTC48X v2 има доста добра дискриминация, така че и по този въпрос изказванията ти са лъжовни. Като си купиш друга марка апарат, обади ми се, имам интерес да направим паралелни тестове. Предполагам че не знаеш и телефона ми. Ще те улесня: 0883450667.


Последната промяна е направена от BLISSTООL на Пон Сеп 09, 2013 12:54 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
BLISSTООL
Консул
Консул




За Blisstool LTC48 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За Blisstool LTC48   За Blisstool LTC48 - Page 2 EmptyПон Сеп 09, 2013 12:53 am

www.mdetectors.com написа:

Толкова истински и точен пост не бях чел от доста време - поздрави колега!
- Ти и детектора не знаеш все още от къде се включва...

BLISSTOOL в Kellyco (най-големият и най-авторитетния дистрибутор на металдетектори в света):
http://www.kellycodetectors.com/blisstool/



Върнете се в началото Go down
Mladencho
Цезар
Цезар
Mladencho



За Blisstool LTC48 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За Blisstool LTC48   За Blisstool LTC48 - Page 2 EmptyПон Сеп 09, 2013 10:16 am

Ахмеде,Енигмите са добри машини,но твоите много си ги издул,а това, може би знаеш,е предпоставка за по-нататъшни проблеми и съответно ремонти.
Никой производител от водещите фирми не прави така,защото те искат една машина след като се продаде,повече да не се връща при тях за ремонт.

Поздрави.
Върнете се в началото Go down
sdsds
Про-Консул
Про-Консул
sdsds



За Blisstool LTC48 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За Blisstool LTC48   За Blisstool LTC48 - Page 2 EmptyПон Сеп 09, 2013 10:17 am

BLISSTООL написа:
shark написа:
Здравейте.Аз също имах ltc48x v2 тя се води с още по добра дискриминация но уви нищо общо.Първо позвъних на Мерчев и си го поръчах,след това го чаках около 2месеца и нагоре вече не помня беше през 2010мисля и му се обадих да попитам какво става каза ми че има много поръчки и ще го прати.И най накрая дойде.Да не беше идвал ама кой да знае по онова време тъкмо беше излязъл този модел и никой не знаеше нищо за апарата само по клиповете го гледахме.Мойте впечатления са че апарата е железарка дискриминацията му е много зле но за сметка на това има прилична дълбочина.Доста нестъбилен апарат. Доста дълбоки дупки съм копал и доста желязо излезе.Давати чист цвят като го извадиш желязо.Продавача е много некоректен по отношение на гаранцията. Запомни ЗАКОННИЯ СРОК е 2г ако ти се развали след това неми се говори минах по този път .Моето мнение вземи си по добре Gold Mask това не е реклама ако те интересува нещо питай.
- Като ти чета коментара оставам с впечатлението че по-скоро си говорил сам със себе си, отколкото с мен. Съмнявам се и някога изобщо да си имал BLISSTOOL металдетектор. Първо, всички BLISSTOOL металдетектори са с 3 години световна гаранция, а не с 2 както си писал. Освен това, осигуряваме и след гаранционна поддръжка и сервиз, и се стремим винаги да сме максимално коректни към нашите клиенти. Второ, BLISSTOOL LTC48X v2 има доста добра дискриминация, така че и по този въпрос изказванията ти са лъжовни. Като си купиш друга марка апарат, обади ми се, имам интерес да направим паралелни тестове. Предполагам че не знаеш и телефона ми. Ще те улесня: 0883450667.
Явно е имал BLISSTOOL ,достатъчно е да погледнеш мненията му .Декември 2011 е продавал такъв


https://www.youtube.com/watch?v=nHATwgRlxX4
Върнете се в началото Go down
shark
Легионер
Легионер
shark



За Blisstool LTC48 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За Blisstool LTC48   За Blisstool LTC48 - Page 2 EmptyПон Сеп 09, 2013 1:24 pm

Сега колегата zaq искаше мнение от хора който са работили с този модел.Аз съм имал Blisstool ltc48x v2 закупен чисто нов с мъки от Ахмет Мерчев.И го продадох същия още в гаранция на един мой познат който ходи за желязо само и е много доволен от него защото му върши работа на човека.Апаратите са със 3г гаранция аз не съм казвал че са с 2г гаранция.Но казах че ЗАКОННАТА гаранция в България е 2г.Тоес ако машината ти се развали след втората година както на мен ми се развали,производителя може да я задържи до когато си иска и никой не може нищо да направи законно.Моята машина не искаше да се изключва постоянно си работеше,имаше едно положение на копчето при което се изгасяше.И ми каза че съм я ударил някъде и съм изкривил копчето затова е станало тъка и батерията е заминала.А аз толкова се старая да си пазя машините че са на вид почти неразлечими от нови.Четири месеца ми стоя машината там за смяна на батерия от края на2012г ми я върнаха2013г.Смениха ми батерията с чисто нови и ми го върнаха,до ден днешен аз карам с тези неработещи за него батерии с XP-то.
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



За Blisstool LTC48 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За Blisstool LTC48   За Blisstool LTC48 - Page 2 EmptyВто Сеп 10, 2013 9:41 pm

BLISSTООL написа:
www.mdetectors.com написа:

Толкова истински и точен пост не бях чел от доста време - поздрави колега!
- Ти и детектора не знаеш все още от къде се включва...

BLISSTOOL в Kellyco (най-големият и най-авторитетния дистрибутор на металдетектори в света):
http://www.kellycodetectors.com/blisstool/



Колега, за последните две години ако съм писал за всичките ти клиенти, които са изревали от апаратчето ти да не съм спрял да пиша, ама имам много работа и не съм фен на анти рекламата.
А от чужбина имам поне няколко имейла от САЩ и от Англия на изгорели ама нейсе.
Аз съм сигурен, че независимо от проблемите ти с полицаите, ти никога не си излизал с апарат, така ли е?
Мнооого хора изреваха от тебе Very Happy и най-странното, е че не се поучаваш а правиш все едни и същи глупости.
Айде стига съм ти правил реклама бира 


Безплатна доставка до всяка точка на страната.
www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
Върнете се в началото Go down
BLISSTООL
Консул
Консул




За Blisstool LTC48 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За Blisstool LTC48   За Blisstool LTC48 - Page 2 EmptyСря Сеп 11, 2013 1:21 am

www.mdetectors.com написа:
Колега, за последните две години ако съм писал за всичките ти клиенти, които са изревали от апаратчето ти да не съм спрял да пиша, ама имам много работа и не съм фен на анти рекламата.
А от чужбина имам поне няколко имейла от САЩ и от Англия на изгорели ама нейсе.
Аз съм сигурен, че независимо от проблемите ти с полицаите, ти никога не си излизал с апарат, така ли е?
Мнооого хора изреваха от тебе Very Happy и най-странното, е че не се поучаваш а правиш все едни и същи глупости.  
Айде стига съм ти правил реклама бира 
- Всичко което си написал и в този си коментар, отново е антиреклама (каквато всъщност е целта ти) а не реклама. Както се вижда, в този твой частен форум тенденциозно клеветиш или просто се присламчваш към клевети на марки детектори които ти не продаваш. Една от тях е BLISSTOOL. Сериозно ли мислиш че Kellyco ще са дистрибутори на BLISSTOOL в USA, ако не са сигурни и не са проверили предварително че детекторите ни са качествени? И какво имаш предвид под изгорели? И кои са тези които са изревали? Към нас като производител, рекламациите или липсват или са нищожни като процент. Най-често някой неориентиран, дето не знае какво иска, да напише нещо във форума (след като такива като теб му напълнят главата с бръмбари), вместо да запознае директно нас с проблема (ако реално има такъв). Повече от 30% от продукцията която ти продаваш е пълен боклук, доказуемо, особено собствените ти марки. Имаш ли представа колко изревават редовно от теб? А основателни проблеми с полицията нямам и никога не съм имал. Може да се провери. А че се опитват редовно да ми правят проблеми - опитват се и ще продължат да го правят. Миналата година ми правиха проверка (без основание, на добра воля от моя страна) по анонимен сигнал подаден от някой от многото помияри, нищо повече. Доноса гласи следното (цитирам по спомен): "В интернет пространството в сайта на BLISSTOOL има инструкции как се ползва металотърсач и как той да бъде настроен оптимално да засича заровени метални обекти, включително монети". Но в България, некадърници има в изобилие. Няма такава държава... няма ама има, и за съжаление е моя родина Sad. Колкото до техническата ти компетенция относно детекторите - както вече споменах, и сега, а и на предишната ти работа, много много не ти е ясно какво точно работиш, но въпреки това при всяка удобна възможност подливаш вода, редовно и нагло. От тук започна тази дискусия, не че имам някакво желание да си губя времето с теб.

Поздрави!


Последната промяна е направена от BLISSTООL на Сря Сеп 11, 2013 2:43 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



За Blisstool LTC48 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За Blisstool LTC48   За Blisstool LTC48 - Page 2 EmptyСря Сеп 11, 2013 1:45 am

Мини утре , Мерчев !За твоя МД много малко съм чувал , а в моята област откъдето си и, Ти не съм видял на живо твой МД! Просто ГИ НЯМА! Еб..и цените си издул ! Продавай ги и на Марс , ако искаш ,но там , където трябва да те признаят те няма , ама хич. За металдетекторс мога да кажа , че продават много качествени детектори на много достъпни цени и най важното е , че има винаги сирвиз за разлика от теб , както чета във форумите. И за последно винаги правят остъпки за редовни посетители във сайта. Браво Светльо и на др. колеги .


p.s. За отбелязване мога да кажа , че МД-те им са винаги на на ниво! За разлика от твоите.


Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!
Върнете се в началото Go down
BLISSTООL
Консул
Консул




За Blisstool LTC48 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За Blisstool LTC48   За Blisstool LTC48 - Page 2 EmptyСря Сеп 11, 2013 2:00 am

Mladencho написа:
Ахмеде,Енигмите са добри машини,но твоите много си ги издул,а това, може би знаеш,е предпоставка за по-нататъшни проблеми и съответно ремонти.
Никой производител от водещите фирми не прави така,защото те искат една машина след като се продаде,повече да не се връща при тях за ремонт.
Поздрави.
- BLISSTOOL не е масов детектор, а е висок клас универсален all-terrain детектор с екстремна производителност. В BLISSTOOL LTC64X, чрез потенциометри SILENCER, THRESHOLD и GAIN, поведението на детектора може да се задава в широк диапазон. BLISSTOOL LTC64X може да бъде леко шумен (издут) или изцяло тих и безшумен, в зависимост от потребителската настройка, т.е. потребителя може да промени драстично поведението на детектора в зависимост от нуждите и предпочитанията си. При производството на BLISSTOOL LTC64X, всичко се настройва и оптимизира индивидуално, включително и търсещите бобини, за постигане на 100% производителност и екстремна дълбочина на детекция на всички BLISSTOOL LTC64X детектори. Това е много скъп и сложен процес, но е необходим за избрания от нас клас и пазар. При другите производители за които пишеш, производителността на детекторите им, варира от около 80% до около 100% в зависимост от конкретната бройка. Те са на 100% комерсиално ориентирани, произвеждат евтини за производство и настройка детектори, т.е. лесно повторяеми детектори оптимизирани за масово серийно производство. Но и за това, те обикновено предлагат детектори с производителност много под тази която BLISSTOOL осигурява.

Поздрави.
Върнете се в началото Go down
BLISSTООL
Консул
Консул




За Blisstool LTC48 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За Blisstool LTC48   За Blisstool LTC48 - Page 2 EmptyСря Сеп 11, 2013 2:30 am

shark написа:
Моята машина не искаше да се изключва постоянно си работеше,имаше едно положение на копчето при което се изгасяше.И ми каза че съм я ударил някъде и съм изкривил копчето затова е станало тъка и батерията е заминала.А аз толкова се старая да си пазя машините че са на вид почти неразлечими от нови.
- От останалите ти коментари, в които си публикувал GSM номера си и си упоменал че си от Бургас, разбрах че си С. Х. от Бургас. Да, действително е имало забавяне в ремонта на твоя детектор, за което си бил уведомен своевременно. Целият процес (безплатен гаранционен ремонт + доставки в двете посоки) е продължил около 2 месеца, а не 4 месеца, както пишеш (детектора е получен за ремонт на 24.11.2012, а е изпратен обратно на 29.01.2013). Детектора ти е получен за ремонт при нас с повреден/разбит VOLUME потенциометър в следствие на удар по предния панел на детектора. Понякога това се случва без потребителя да забележи удара, след което започват обяснения колко много той си пазел уреда... Най-често по време на неправилен необезопасен транспорт в кола или при оставяне/хвърляне на земята на мешката/раницата заедно с детектора + тежкия инструмент за копаене (обикновено кирка) наличен в нея. В резултат на удара, VOLUME потенциометъра е бил постоянно включен, без опция да се изключи. В резултат на това, батерията се е разредила напълно. Въпреки че предвидената защита в електрониката е сработила, тъй като батерията е била държана дълго време в изцяло разредено състояние, тя се е саморазредила под допустимия минимум. Била е оставена в това състояние дълго време, преди детектора да бъде получен от нас за ремонт. Това е довело до значително занижаване на капацитета на батерията. Ремонта който сме извършили е: смяна на VOLUME потенциометъра с нов, монтаж на нова батерия според изискването на клиента, финална донастройка, профилактика и тест на детектора. Детектора е изпратен обратно на клиента с производителност равна на фабрично проектираната, т.е. в идеално състояние.

Поздрави.
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



За Blisstool LTC48 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За Blisstool LTC48   За Blisstool LTC48 - Page 2 EmptyСря Сеп 11, 2013 6:25 am

Ти си неспасяем и явно имаш ментални проблеми и такива като мене трябва да ти го припомнят от време на време.
За всички години нямам НИТО един недоволен клиент, а то блисмолите познавам много, ама верно много хора, които изреваха.
Не си вдигаш телефоните с дни братле.
А относно Келико, другия път като говоря със собственика /часове наред говорих със стария пират на събора в Ловеч/ на Келико, ще му отговора коректно на въпросите:
1. Защо не продаваш блислол?
2. Виждал ли си фабриката му и каде е тя?
3. Какво е мнението на търсачите за блисмол?
4. От колко време произвеждат блисмолите?
5. Какво мислиш за блисмол?

А аз абдала се правя на ударен с мокър парцал и отговарям глупости, ама другия път ще се реванширам Very Happy 

АААА и да верно, ще отговоря и на колегите, които питат какво стана с наградите на блисмол, обещани за събора в Ловеч и каде е гиния Very Happy Surprised 
Еиии направо ме разсмиваш, като се сетя за тебе ....


Безплатна доставка до всяка точка на страната.
www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
Върнете се в началото Go down
Ancient Hunter
Цезар
Цезар
Ancient Hunter



За Blisstool LTC48 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За Blisstool LTC48   За Blisstool LTC48 - Page 2 EmptyСря Сеп 11, 2013 8:48 am

Хм, 2 месеца смяна на потенциометър и батерия scratch  Вярно много сериозен проблем.
BLISSTООL написа:
Въпреки че предвидената защита в електрониката е сработила, тъй като батерията е била държана дълго време в изцяло разредено състояние, тя се е саморазредила под допустимия минимум.
Е как хем има защита, хем е сработила, хем батерията се е разредила под минимума? Значи няма надеждна защита?
Между другото, Дейв и в Ловеч, и сега в Бургас много неласкаво се изказа за качеството на Блистул. Оплака се че постоянно имат проблеми с дефектирали ЦК-ключета. И беше много недоволен, че не им осигуряваш да поддържат там сервизното обслужване, а искаш всички апарати да се връщат за ремонт в БГ, което за тях е разход на пари и време. Няма да ти откраднат схемата, не се бой Smile
Като го питах тогава защо ги продавате, отговори: "Келико" е търговска фирма и има интерес да продава всеки детектор, от който може да спечели" Каза също, че имат голям интерес и към други БГ детектори, но имайки в предвид опита с Блистул, искат първо да са 100% уверени в качеството и в бързото сервизно обслужване...
Така, че не се хвали много с Келико!
Върнете се в началото Go down
hristo0o0
Новобранец
Новобранец




За Blisstool LTC48 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За Blisstool LTC48   За Blisstool LTC48 - Page 2 EmptyСря Сеп 11, 2013 9:45 am

Разположението на потенциометрите е такова че при поставяне уреда на земята няма начин да не се ударят. Обвиняваш хората за неща за които грешката си е в тебе. Няма ли да има версия 4 , или вече няма място за потенциометри по кутията ?
Върнете се в началото Go down
BLISSTООL
Консул
Консул




За Blisstool LTC48 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За Blisstool LTC48   За Blisstool LTC48 - Page 2 EmptyСря Сеп 11, 2013 11:30 am

www.mdetectors.com написа:
Ти си неспасяем и явно имаш ментални проблеми и такива като мене трябва да ти го припомнят от време на време.
- Светльо, такива като теб изглежда че са хора с комплекси за малоценност които редовно подливат вода, тъй като са некадърни да правят бизнес следвайки добрите търговски практики. Определено не си това за което се мислиш. Въпреки че доста си ми навредил, съм конструктивно настроен към теб, и нямам намерение да си губя времето с теб. Но моля от време на време използвай главата си по предназначение. Гледай си работата и остави останалите да си вършат своята.

www.mdetectors.com написа:
За всички години нямам НИТО един недоволен клиент
- Или нямаш изобщо клиенти или това не е вярно. Сам си отговори.

www.mdetectors.com написа:
а то блисмолите познавам много, ама верно много хора, които изреваха.
- Това е лъжа и ти го знаеш.

www.mdetectors.com написа:
Не си вдигаш телефоните с дни братле.
- Това също не е вярно. Телефона ми е 0883450667. Да не си звънял на друг номер?

www.mdetectors.com написа:
А относно Келико, другия път като говоря със собственика /часове наред говорих със стария пират на събора в Ловеч/ на Келико, ще му отговора коректно на въпросите:
1. Защо не продаваш блислол?
3. Какво е мнението на търсачите за блисмол?
4. От колко време произвеждат блисмолите?
5. Какво мислиш за блисмол?
А аз абдала се правя на ударен с мокър парцал и отговарям глупости, ама другия път ще се реванширам Very Happy
- Та нали това казах. Ти освен да подливаш вода и да прецакваш всеки около теб, друго не умееш. Заложено ти е по природа.

www.mdetectors.com написа:
2. Виждал ли си фабриката му и каде е тя?
- Kellyco вече видяха фабриката ми. Лично им я показах. Ако имаш интерес ела и ти лично да я разгледаш. На Kellyco и обучение в България им проведох за гаранционна и след гаранционно обслужване на BLISSTOOL детектори в USA. Предстоят и нови.

www.mdetectors.com написа:
АААА и да верно, ще отговоря и на колегите, които питат какво стана с наградите на блисмол, обещани за събора в Ловеч и каде е гиния Very Happy:o
- Не е смешно, но ако знаеш за какво става въпрос и се смееш, отново показваш какъв си по природа. За събора в село Сливек, Ловеч, 24 - 26 Май 2013, бяхме тръгнали 5 души от моя екип, с лека кола и джип пълен с техника, тъй като щяхме да съчетаем събора със срещата ни с нашия USA дистрибутор (Kellyco). За съжаление, по средата на пътя катастрофирах тежко с джипа ми. Добре че бяха моите хора в другата кола близо до нас и останалите които спряха да помогнат докато ни вадят, мен и останалите участници в катастрофата. Джипа, техниката и включително BLISSTOOL детектора предвиден за награда на събора, след катастрофата бяха просто купчина метал и пластмаса. Добре че всички извадихме късмет и здравословно се възстановихме напълно за около 3 месеца. Сега сме добре. След катастрофата, определено последното нещо за което мислех беше събора и предвидения BLISSTOOL детектор за награда. Евентуално, ще планирам отново такава награда в бъдеще, или за бъдещи събори, ако изобщо присъствам, че този ми излезна скъпо, и в момента събора е последното нещо за което мисля. След катастрофата, от Kellyco ме посетиха в знак на съпричастност и загриженост. Други, както винаги, използваха момента да говорят глупости зад гърба ми.

Със здраве!
Върнете се в началото Go down
Mladencho
Цезар
Цезар
Mladencho



За Blisstool LTC48 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За Blisstool LTC48   За Blisstool LTC48 - Page 2 EmptyСря Сеп 11, 2013 11:52 am

BLISSTООL написа:

- BLISSTOOL не е масов детектор, а е висок клас универсален all-terrain детектор с екстремна производителност.
Исках да ти кажа,че схемата е същата като на енигмите и това го знаят всички,просто от там си копирал,толкова ли е сложно да си признаеш или неискаш....

А колкото до това,че е висок клас детектор,незнам в кой клас може да се помести,но не е за всички терени и универсален както казваш ти,или може да работи и под вода а ?
Не мисля,че ще работи добре и на руда и в замърсено.

поздрави.


Върнете се в началото Go down
BLISSTООL
Консул
Консул




За Blisstool LTC48 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За Blisstool LTC48   За Blisstool LTC48 - Page 2 EmptyСря Сеп 11, 2013 11:57 am

Ancient Hunter написа:
Е как хем има защита, хем е сработила, хем батерията се е разредила под минимума? Значи няма надеждна защита? Между другото, Дейв и в Ловеч, и сега в Бургас много неласкаво се изказа за качеството на Блистул. Оплака се че постоянно имат проблеми с дефектирали ЦК-ключета. И беше много недоволен, че не им осигуряваш да поддържат там сервизното обслужване, а искаш всички апарати да се връщат за ремонт в БГ, което за тях е разход на пари и време. Няма да ти откраднат схемата, не се бой Smile
Като го питах тогава защо ги продавате, отговори: "Келико" е търговска фирма и има интерес да продава всеки детектор, от който може да спечели" Каза също, че имат голям интерес и към други БГ детектори, но имайки в предвид опита с Блистул, искат първо да са 100% уверени в качеството и в бързото сервизно обслужване...
Така, че не се хвали много с Келико!
- Стефан, в момента Kellyco са просто един от нашите дистрибутори ( http://www.kellycodetectors.com/blisstool ). Нищо повече. Евентуално те могат да са и изцяло оторизиран наш ремонтен център в USA, едва след като преминат целия цикъл от обучение което ние сме предвидили за целта. За постигане на 100% екстремна производителност, BLISSTOOL е специфичен за ремонт детектор. Не става само с желание, без значение какви общи компетенции имаш. В USA в момента имаме и друг дистрибутор - BLISSTOOL AMERICA ( http://www.blisstoolamerica.us ), като прекратихме договора на предишния ни дистрибутор - BLISSTOOL USA. Относно батерията - когато една батерия е дълбоко разредена и престои в това състояние дълго време, заради вътрешното и съпротивление (тъй като не е идеален източник на енергия) в нея протича определен ток на саморазряд който допълнително изтощава батерията. В следствие на това, батерията се разрежда под допустимия минимум (при който защитата е настроена да сработи) в резултат на което капацитета на батерията намалява безвъзвратно. Това се е случило в конкретния случай. Но ти, първо се научи да произвеждаш работещи детектори, тогава давай съвети. Дейв от Kellyco е много добър специалист който проявява загриженост и съдействие. Да, в края на миналата година, имахме проблем с една голяма партида за USA. Имаше проблем с качеството на някои ЦК ключета и потенциометри, и счупени детектори по време на транспорт, но отдавна отстранихме този проблем. Все пак това е техника и въпреки стремежа ни, понякога се появяват проблеми.

Поздрави.
Върнете се в началото Go down
nasko75
Джадай
Джадай
nasko75



За Blisstool LTC48 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За Blisstool LTC48   За Blisstool LTC48 - Page 2 EmptyСря Сеп 11, 2013 12:12 pm

До админите ако е възможно да се ограничат публикациите на потребителя BLISSTООL до 10 реда че се олива с това да ни успива
Мерчев с две думи им кажи да ЕНИГМА  е и няма да ти го натякват повече
Приеми един съвет от по възрастен от тебе човек и по мъдър Laughing 
Ако бях на местото на Краси нямаше да те търпя и един ден,ако нямате някаква обща игра което мисля че почти е невъзможно но знае ли човек /%/[/quote]НЕ ДЪРЖА ДА МИ ОТГОВАРЯШ


Последната промяна е направена от nasko75 на Сря Сеп 11, 2013 12:15 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
BLISSTООL
Консул
Консул




За Blisstool LTC48 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За Blisstool LTC48   За Blisstool LTC48 - Page 2 EmptyСря Сеп 11, 2013 12:13 pm

Mladencho написа:
Исках да ти кажа,че схемата е същата като на енигмите и това го знаят всички,просто от там си копирал,толкова ли е сложно да си признаеш или неискаш....
- Схемата на Енигма е 80% Fisher и 20% Magnum. Сам си прави изводите...

Mladencho написа:
А колкото до това,че е висок клас детектор,незнам в кой клас може да се помести,но не е за всички терени и универсален както казваш ти,или може да работи и под вода а ?
Не мисля,че ще работи добре и на руда и в замърсено.
- Под универсален имам предвид че покрива голям спектър от терени и условия: слабо, средно и високо минерализирани терени, орудени терени, терени осеяни с керамика и "горещи" скали, плажно търсене и т.н., като на всеки от тях може да се настрои оптимално. За сравнение много други детектори дори не сработват при по-екстремни теренни условия.

Mladencho написа:
и на руда
- Тук вече сбърка. От IB детекторите, в момента на пазара, едва ли има друг който да работи по-добре от BLISSTOOL на високо минерализирани и орудени терени. Например, на червената глина в USA, Culpeper, Virginia, с високо съдържание на железни оксиди, единствения IB детектор който може да работи там на практика е BLISSTOOL LTC64X.

hristo0o0 написа:
Разположението на потенциометрите е такова че при поставяне уреда на земята няма начин да не се ударят. Обвиняваш хората за неща за които грешката си е в тебе. Няма ли да има версия 4 , или вече няма място за потенциометри по кутията
- Специално за детектора, обект на тази дискусия (LTC48X v2), той е с кутия разположена над ръкохватката. За останалите, е факт че има по-голям риск. С такова разположение са и други детектори. Лично ние, полагаме усилия да направим детектора възможно по-дуракоустойчив.

Поздрави.


Последната промяна е направена от BLISSTООL на Сря Сеп 11, 2013 12:30 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Mladencho
Цезар
Цезар
Mladencho



За Blisstool LTC48 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За Blisstool LTC48   За Blisstool LTC48 - Page 2 EmptyСря Сеп 11, 2013 12:26 pm

Mladencho написа:
Разположението на потенциометрите е такова че при поставяне уреда на земята няма начин да не се ударят. Обвиняваш хората за неща за които грешката си е в тебе. Няма ли да има версия 4 , или вече няма място за потенциометри по кутията

Това по-горе не съм го писъл аз,отваряй си по-хубаво очите и ако трябва си сложи още един чифт диоптри,та белким видиш нещо! Чакам извинение.

Т'ва с "многото копчета" ако бачкаше на руда,както ти се иска на теб,хората нямаше да си вземат ДжиПи-та,а блистули.

И не ми казвай схемите колко процента имат фишер,колко магнум и колко тесоро,като имат какво от това,те може да са копирали,но не са копирали 1:1 ами поне са измислили нещо за разлика от теб.
Върнете се в началото Go down
BLISSTООL
Консул
Консул




За Blisstool LTC48 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За Blisstool LTC48   За Blisstool LTC48 - Page 2 EmptyСря Сеп 11, 2013 12:33 pm

Mladencho написа:
Това по-горе не съм го писъл аз
- Коригирах го.

Mladencho написа:
Т'ва с "многото копчета" ако бачкаше на руда,както ти се иска на теб,хората нямаше да си вземат ДжиПи-та,а блистули.
- Някои точно това правят. Я попрочети тук: http://www.blisstoolukforum.com

Mladencho написа:
ами поне са измислили нещо за разлика от теб.
- Спора е безсмислен. Не си прав.

Поздрави.
Върнете се в началото Go down
sdsds
Про-Консул
Про-Консул
sdsds



За Blisstool LTC48 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За Blisstool LTC48   За Blisstool LTC48 - Page 2 EmptyСря Сеп 11, 2013 1:23 pm

nasko75 написа:
До админите ако е възможно да се ограничат публикациите на потребителя BLISSTООL до 10 реда че се олива с това да ни успива
Мерчев с две думи им кажи да ЕНИГМА  е и няма да ти го натякват повече
Приеми един съвет от по възрастен от тебе човек и по мъдър Laughing 
Ако бях на местото на Краси нямаше да те търпя и един ден,ако нямате някаква обща игра което мисля че почти е невъзможно но знае ли човек /%/

Човек без работа Very Happy като няма работа пише.Интересно ми стана за фабриката ,ако може да постнеш снимки поне(на запад клипове правят),и по колко детектора произвежда тази "фабрика" на ден? scratch
Върнете се в началото Go down
stater
Про-Консул
Про-Консул
stater



За Blisstool LTC48 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За Blisstool LTC48   За Blisstool LTC48 - Page 2 EmptyСря Сеп 11, 2013 2:36 pm

Бог да прости Kellyco щом и те започнаха да продават Blisstool Амин!самонаказание 
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



За Blisstool LTC48 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За Blisstool LTC48   За Blisstool LTC48 - Page 2 EmptyСря Сеп 11, 2013 4:15 pm

Колеги, искате ли да скрия темата, защото тая тема е доста стара и изтъркана?
Едва ли има търсач в БТ, който да няма мнение относно темата.


http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/?df=14

КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА БАТСЗМ
Върнете се в началото Go down
nasko75
Джадай
Джадай
nasko75



За Blisstool LTC48 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За Blisstool LTC48   За Blisstool LTC48 - Page 2 EmptyСря Сеп 11, 2013 4:32 pm

adminn написа:
Колеги, искате ли да скрия темата, защото тая тема е доста стара и изтъркана?
Едва ли има търсач в БТ, който да няма мнение относно темата.
гилотина гилотина гилотина 


който търси намира
Върнете се в началото Go down
 
За Blisstool LTC48
Върнете се в началото 
Страница 2 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» BLISTUUL-48
» BLISSTOOL предизвиква Nexus и Golden Mask, 08.06.2014, полигон ПЕРЕГРУЗКА, гр. Пловдив, България.
» Как се произвеждат BLISSTOOL металдетектори в BLISSTOOL фабриката в България

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Български металдетектори-
Идете на: