Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
голден nokta kupuvam TEKNETICS 5000 Simplex Minelab wave Coil miladinka маск prodavam Fisher нишани Spectrum VANQUISH GOLD пират tesoro врътка грунда mask deus Майнлаб nexus lorenz
 

 За Blisstool LTC48

Go down 
+23
Ne6o
jordan_nenov
stater
hristo0o0
Ancient Hunter
ivanasen
sdsds
Mladencho
borislav123
mdetectors.bg
pumata2003
B.K.
shark
nobody
adminn
Petronii
4орта
Kolio811
BLISSTООL
joro i
don
nasko75
zaq
27 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



За Blisstool LTC48 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За Blisstool LTC48   За Blisstool LTC48 - Page 4 EmptyПет Сеп 13, 2013 12:03 am

akulata88 написа:
Ще им дойде акъла в мозъка да си купуват западни реномирани марки металотърсачи, но късно...
На 100% си прав! Взимаш и знаеш , че го ползваш поне 5-7г. А не баланс на бобината , нещо в електрониката ми куца и тем подобни. Very Happy 


Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!
Върнете се в началото Go down
Ancient Hunter
Цезар
Цезар
Ancient Hunter



За Blisstool LTC48 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За Blisstool LTC48   За Blisstool LTC48 - Page 4 EmptyПет Сеп 13, 2013 8:09 am

Ахмед не може да проумее едно важно нещо, но явно му трябва много време за това. Хора с арогантно и надменно поведение като него предизвикват негативни емоции у много други хора, които емоции се натрупват като маса негативна енергия, която в определен момент се стоварва отгоре им със страшна сила. Тогава се чудят: "Защо точно на мен ми се случи това, или онова?" Може би и Ахмед се чуди защо е катастрофирал. Да се благодари на господ, че е оцелял падре 
В природата съществуват определени неписани и невидими закони, от които никой не може да избяга или да промени.
Такива хора биват "удряни от съдбата" по един или друг начин, докато не се научат да бъдат човечни и да се отнасят добре с другите. Няма нищо "случайно" Idea Всичко е в нашите собствени ръце, както съдбата ни, така и здравето ни, така и от нас зависи отношението на другите към нас. Както казват "На каквото си постелиш, на такова ще легнеш"!
Затова споменах, че има още много да се учи. Това че е продал няколко детектора и е спечелил 5 лв. нищо не значи...
Обикновено живота на повечето хора минава през 3 етапа:
първи етап - на емоциите и чувствата
втори етап - на разума
трети етап - на мъдростта
Искрено му желая да стигне поне до втория етап, защото много хора цял живот си остават на първия.
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




За Blisstool LTC48 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За Blisstool LTC48   За Blisstool LTC48 - Page 4 EmptyПет Сеп 13, 2013 1:39 pm

Ancient Hunter написа:
Ахмед не може да проумее едно важно нещо, но явно му трябва много време за това. Хора с арогантно и надменно поведение като него предизвикват негативни емоции у много други хора, които емоции се натрупват като маса негативна енергия, която в определен момент се стоварва отгоре им със страшна сила. Тогава се чудят: "Защо точно на мен ми се случи това, или онова?" Може би и Ахмед се чуди защо е катастрофирал. Да се благодари на господ, че е оцелял падре 
В природата съществуват определени неписани и невидими закони, от които никой не може да избяга или да промени.
Такива хора биват "удряни от съдбата" по един или друг начин, докато не се научат да бъдат човечни и да се отнасят добре с другите. Няма нищо "случайно" Idea Всичко е в нашите собствени ръце, както съдбата ни, така и здравето ни, така и от нас зависи отношението на другите към нас. Както казват "На каквото си постелиш, на такова ще легнеш"!
Затова споменах, че има още много да се учи. Това че е продал няколко детектора и е спечелил 5 лв. нищо не значи...
Обикновено живота на повечето хора минава през 3 етапа:
първи етап - на емоциите и чувствата
втори етап - на разума
трети етап - на мъдростта
Искрено му желая да стигне поне до втория етап, защото много хора цял живот си остават на първия.
Този пост е много точен,много истински,според мен.Няма значение до кой е адресиран.Става дори за част от проповед в църква....Само,ако дядо поп не блажи по време на пости!


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
hristo0o0
Новобранец
Новобранец




За Blisstool LTC48 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За Blisstool LTC48   За Blisstool LTC48 - Page 4 EmptyПет Сеп 13, 2013 2:11 pm

www.mdetectors.com написа:

Очаквам покана от колегата за посещение на фабриката, когато е готов да пише.
ще има да очакваш Smile
Между другото не знаех че фабриката е в Пловдив
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



За Blisstool LTC48 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За Blisstool LTC48   За Blisstool LTC48 - Page 4 EmptyПет Сеп 13, 2013 4:20 pm

Камерата вече е заредена в очакване на посещението във фабриката.


Безплатна доставка до всяка точка на страната.
www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
Върнете се в началото Go down
nasko75
Джадай
Джадай
nasko75



За Blisstool LTC48 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За Blisstool LTC48   За Blisstool LTC48 - Page 4 EmptyПет Сеп 13, 2013 4:51 pm

hristo0o0 написа:
www.mdetectors.com написа:

Очаквам покана от колегата за посещение на фабриката, когато е готов да пише.
ще има да очакваш Smile
Между другото не знаех че фабриката е в Пловдив
Не е лошо човек да има и мечти нали Laughing Very Happy Laughing 


който търси намира
Върнете се в началото Go down
Ne6o
Легионер
Легионер
Ne6o



За Blisstool LTC48 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За Blisstool LTC48   За Blisstool LTC48 - Page 4 EmptyПет Сеп 13, 2013 6:49 pm

Мечтите нямат нищо общо с това да заблуждаваш хората.
Върнете се в началото Go down
BLISSTООL
Консул
Консул




За Blisstool LTC48 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За Blisstool LTC48   За Blisstool LTC48 - Page 4 EmptyСъб Сеп 14, 2013 1:00 pm

Ancient Hunter написа:
Ахмед не може да проумее едно важно нещо, но явно му трябва много време за това.
- Стефан, не ме познаваш лично и няма от къде да знаеш какво съм проумял и какво не, какви са житейските ми възгледи и философия. В този си пост, много философско го даваш... де да беше постъпил така и при производството на Mikron и REX, щеше да си спестиш много "маса негативна енергия". Арогантно и надменно поведение си позволявам рядко (основно във форуми), и то само срещу нахалници и некадърници. Имам нетърпимост към подобни. Както вече писах, ако всеки си гледа неговата собствена работа, без да се прави на разбирач и умник надничайки и бъркайки се в работата на другите, може и да има някакъв заслужаващ поне уважение прогрес. Ти това не го правиш. Постоянно се буташ там където не ти е работа, без значение какви "основания" си съчиняваш. С години наред пишеше анонимно с потребителско име Ancient Hunter и други, сега поне малко акъл ти е дошъл и вече почти не се криеш. Така че спри да се правиш на светец и си гледай работата, нищо повече. Остави моята работа на моя си отговорност. Аз съм този който си плаща за нея, не ти. Ти си отговаряй и плащай за твоята.

Колкото до мен. В реалността, много бързо респектирам всеки около мен. Имам всички нужни качества, знания и умения за тази цел. Ако нещо нямам, се стремя да го доразвия, до колкото е възможно, и ако представлява интерес за мен. Това не е хвалба, просто съм си такъв по рождение, без значение дали на някого това му харесва или не. Обикновен човек съм, но знам много добре какво искам, към какво се стремя и си следвам последователно стъпка по стъпка пътя до него, докато се уча как да го постигна. Пожелавам на всеки да осъзнае поне това в живота си. Във форумите нещата стоят по друг начин. Тук, почти всеки се прави на такъв какъвто не е (заради лични комплекси), но истински щастливи или нещастни са тези чиято същност е почти еднаква навсякъде. Останалите просто избиват комплекси Smile.

Ne6o, едно смислено изречение не можеш да завържеш бе човек. Ела да направим паралелни тестове с твоя детектор, че много глупости ръсиш. Ако се срещнем на живо, друга песен ще запееш. Сигурен съм. Всички BLISSTOOL металдетектори са с 3 години световна гаранция за липса на фабрични дефекти и качество на изработката. Дори и някой някъде да има проблеми, ги отстраняваме, в повечето случаи безплатно. Стремим се и да подобрим сроковете и обслужването при нужда от гаранционна и след гаранционна поддръжка навсякъде по света. В България, полигони за тестове и демонстрация имаме в района на гр. Гоце Делчев, обл. Благоевград. Всеки който желае може да дойде и да тества лично наши детектори там. Желателно е да се обади 1-2 дни предварително на 0883450667 за да уговорим детайлите на срещата. За разбирачите от този форум и за хората със сериозен интерес правим отстъпки при среща на място. Например, правим отстъпка или възстановяваме частично или изцяло транспортните им разходи (горивото).

Относно фабриката ни: миналата година завършихме по-голямото нейно разширяване, но по отделни нейни части все още имаме работа. На всеки любопитен, може да предложим базова обиколка. До помещенията с наше ноу-хау не осигуряваме достъп. Не разрешаваме и да се снима без наше разрешение. За уговорка на среща, звънете на 0883450667. Допълнителни снимки и филмчета ще публикуваме само когато сме готови с всичко. Нашата реклама са качествата на BLISSTOOL металдетектори, а не къде и как се произвеждат те.

Със здраве!
Върнете се в началото Go down
Ancient Hunter
Цезар
Цезар
Ancient Hunter



За Blisstool LTC48 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За Blisstool LTC48   За Blisstool LTC48 - Page 4 EmptyСъб Сеп 14, 2013 1:12 pm

Ахмед, ако смятах да се крия, никой нямаше да знае кой съм. Няма за какво да се крия. Повечето хора тук ме познават от самото начало на форума.
Пак ще ти повторя, че не "се бутам" в твоята работа и въобще даже не ме интересува. Плодовете на твоята работа си ги береш ти, не аз Smile
Единственото ми включване в темата ти беше, че изразих силно учудване как може да се сменя 4 месеца батерия и потенциометър, работа за 15 мин. Това как ще коментираш?
И не казвай, че хората са нахалници и некадърници, след като изразяват недоволство, че трябва да чакат по 4 месеца за нещо елементарно и то не по тяхна вина, а заради твоята лична некадърност!


Последната промяна е направена от Ancient Hunter на Съб Сеп 14, 2013 1:35 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
BLISSTООL
Консул
Консул




За Blisstool LTC48 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За Blisstool LTC48   За Blisstool LTC48 - Page 4 EmptyСъб Сеп 14, 2013 1:33 pm

Ancient Hunter написа:
Ахмед, ако смятах да се крия, никой нямаше да знае кой съм. Няма за какво да се крия. Повечето хора тук ме познават от самото начало на форума.
- Да бе да, за малко да ти повярваме, Стефан. Пазя си цял архив с бисерите ти точно от този и от други форуми от преди време, където надълго и нашироко обясняваш че ти не си ти. Има шанс да си започнал да се развиваш в правилната посока. Продължавай. Всички ще спечелим от това.

Ancient Hunter написа:
И не казвай, че хората са нахалници и некадърници, след като изразяват недоволство, че трябва да чакат по 4 месеца за нещо елементарно и то не по тяхна вина, а заради твоята лична некадърност!
- Отново си на грешен път, а тъкмо се надявах на обратното...

Ancient Hunter написа:
Пак ще ти повторя, че не "се бутам" в твоята работа и въобще даже не ме интересува. Плодовете на твоята работа си ги береш ти, не аз Smile
Единственото ми включване в темата ти беше, че изразих силно учудване как може да се сменя 2 месеца батерия и потенциометър, работа за 15 мин. Това как ще коментираш?
И не казвай, че хората са нахалници и некадърници, след като изразяват недоволство, че трябва да чакат по 2 месеца за нещо елементарно!
- Вече съм го коментирал. На конкретният клиент е било обяснено какъв ремонт е извършен и какви причини са довели до забавянето на ремонта. Лично на мен, доста неща покрай Mikron и REX са ми "странни" (меко казано), но както виждаш не съм тръгнал да се меся и да ги коментирам, без ти да се набуташ преди това, нали? Аз също съм бил "силно учуден" от това което си "сътворил", но не съм се месил. И ако сега не разбереш, се отказвам, няма смисъл да си губя времето с теб Smile.

Със здраве!
Върнете се в началото Go down
Ne6o
Легионер
Легионер
Ne6o



За Blisstool LTC48 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За Blisstool LTC48   За Blisstool LTC48 - Page 4 EmptyСъб Сеп 14, 2013 7:43 pm

Ехейййй и ноу-хау имал Laughing Технология за копране на платки ли? Блистуле, тоягата ти железарка колкото и да я хвалиш, става само за завръщане на добитъка. Колегата в чудо се видя с нея. Като я продаде ни черпи наред. До сега едно добро мнение не съм чул и прочел за теб и апаратите ти. Ако бяха добри щях да си взема и аз и другите колеги. Сега в групата ни от родните машини има три НРГ-та, една пиртка и една маска. Вносните няма да споменавам. Никой няма с Блистул. Прави си изводи. Карай в същия дух и ще постигнеш големи успехи Smile
Върнете се в началото Go down
B.K.
Преторий
Преторий
B.K.



За Blisstool LTC48 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За Blisstool LTC48   За Blisstool LTC48 - Page 4 EmptyНед Сеп 15, 2013 12:25 am

Не го знам пък тоя Стефан - Микрона кво са напряга да се прави на майстор тука , като цяла България изрева от калпавите му апарати .
Ахмеде от бати си Стефко само на мръсотии и посредствени манипулативни техники можеш да се научиш.
Върнете се в началото Go down
Ancient Hunter
Цезар
Цезар
Ancient Hunter



За Blisstool LTC48 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За Blisstool LTC48   За Blisstool LTC48 - Page 4 EmptyНед Сеп 15, 2013 9:22 am

Например? Някакви конкретни примери къде има манипулативни техники и мръсотии? И някой който е изревал?
Върнете се в началото Go down
BASTET
Новобранец
Новобранец
BASTET



За Blisstool LTC48 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За Blisstool LTC48   За Blisstool LTC48 - Page 4 EmptyНед Сеп 15, 2013 11:29 am

Ахмете , още ли имаш сурат да се обясняваш?! Като казвам сурат колко сурат , като (БОРАТ) или като гьонсурат.
По-скоро си , като досадна бъбрива ЖЕНИЧКА на която устата може да затвориш само с едно лекарство.
И понеже си умен сети се как се казва то .
Сетиш се не сетиш се , ХАЛАЛ ДА ТИ Е !


Не падам по гръб !
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




За Blisstool LTC48 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За Blisstool LTC48   За Blisstool LTC48 - Page 4 EmptyНед Сеп 15, 2013 3:11 pm

Вasted,прочетох,че не падаш по гръб...А по колене и лакти падаш ли?


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
imperio
Цезар
Цезар
imperio



За Blisstool LTC48 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За Blisstool LTC48   За Blisstool LTC48 - Page 4 EmptyПон Сеп 16, 2013 3:07 am

blisstool написа:
До помещенията с наше ноу-хау не осигуряваме достъп.
За Blisstool LTC48 - Page 4 Facepalm


НЕ МИ ПРАЩАЙТЕ ЛИЧНИ - ВЕЧЕ НЕ СЪМ СОБСТВЕНИК И ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР НА ТОЗИ ФОРУМ, И НА САЙТА IMPERIO.DIR.BG
Новите ми сайтове: www.metaldetecting.eu I www.metaldetectings.com I www.moneti.org
Върнете се в началото Go down
BASTET
Новобранец
Новобранец
BASTET



За Blisstool LTC48 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За Blisstool LTC48   За Blisstool LTC48 - Page 4 EmptyПон Сеп 16, 2013 10:52 am

Трибал-М написа:
...А по колене и лакти падаш ли?
Падам , няма проблеми . Като ти гледам ника - Трибал-М ми звучи , като Педал-М . Ся дали си мега или малко си е твой проблем. Тука става въпрос за АЗ-овете , които умират да пишат АЗ пред всяко свое изречение.
Аз и моя екип , Аз народа на Франция . И т.н.


Не падам по гръб !
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




За Blisstool LTC48 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За Blisstool LTC48   За Blisstool LTC48 - Page 4 EmptyПон Сеп 16, 2013 4:07 pm

BASTET написа:
Трибал-М написа:
...А по колене и лакти падаш ли?
Падам , няма проблеми . Като ти гледам ника - Трибал-М ми звучи , като Педал-М . Ся дали си мега или малко си е твой проблем. Тука става въпрос за АЗ-овете , които умират да пишат АЗ пред всяко свое изречение.
Аз и моя екип , Аз народа на Франция . И т.н.
Ако трибалите бяха ******и,сега нямаше да има някой държави....
Запитах те,понеже ти въвлече в употреба сексуалните символи.Спомена и за затваряне на уста чрез сексуални техники и прийоми...
Това са сериозни неща,момче! И този,който ги ползва,трябва да е готов всячески да ги отстоява!Много поздрави и много късмет!


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




За Blisstool LTC48 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За Blisstool LTC48   За Blisstool LTC48 - Page 4 EmptyПон Сеп 16, 2013 4:17 pm

imperio написа:
blisstool написа:
До помещенията с наше ноу-хау не осигуряваме достъп.
За Blisstool LTC48 - Page 4 Facepalm
Този млад мъж (империо)прилича на мен,когато бях на"преди тридесет години".
И,мъжки казано,наистина много разбира от монетари,и почти толкова-от дълбочинни...Не правя никакви обидни намеци!


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



За Blisstool LTC48 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За Blisstool LTC48   За Blisstool LTC48 - Page 4 EmptyПон Сеп 16, 2013 4:25 pm

Очаквам външен изглед на фабриката и екипа, защото аз имам и искам да ги сравня Very Happy  Shocked 


Безплатна доставка до всяка точка на страната.
www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
Върнете се в началото Go down
BASTET
Новобранец
Новобранец
BASTET



За Blisstool LTC48 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За Blisstool LTC48   За Blisstool LTC48 - Page 4 EmptyПон Сеп 16, 2013 5:09 pm

Трибал-М написа:

Запитах те,понеже ти въвлече в употреба сексуалните символи.Спомена и за затваряне на уста чрез сексуални техники и прийоми...
Това са сериозни неща,момче! И този,който ги ползва,трябва да е готов всячески да ги отстоява!Много поздрави и много късмет!
Искрено се извинявам. Но целта на моята стрелба е друга! Като говорех за лекарство съм имал в предвид ШАМАР и .... !


Не падам по гръб !
Върнете се в началото Go down
sdsds
Про-Консул
Про-Консул
sdsds



За Blisstool LTC48 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За Blisstool LTC48   За Blisstool LTC48 - Page 4 EmptyПон Сеп 16, 2013 5:13 pm

То и аз питах за "фабриката" преди три страници.Снимки ,клип,информация по колко детектора на ден или на час се произвеждат( по прочетеното от мен,явно е нещо грандиозно).Някаква такава проста информация за настоящи и бъдещи клиенти евентуално .Ама явно е строго секретно,нещо като зона 51 Shocked 


https://www.youtube.com/watch?v=nHATwgRlxX4
Върнете се в началото Go down
imperio
Цезар
Цезар
imperio



За Blisstool LTC48 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За Blisstool LTC48   За Blisstool LTC48 - Page 4 EmptyПон Сеп 16, 2013 6:09 pm

Трибал-М написа:
imperio написа:
blisstool написа:
До помещенията с наше ноу-хау не осигуряваме достъп.
За Blisstool LTC48 - Page 4 Facepalm
Този млад мъж (империо)прилича на мен,когато бях на"преди тридесет години".
И,мъжки казано,наистина много разбира от монетари,и почти толкова-от дълбочинни...Не правя никакви обидни намеци!
Както винаги пак го удари на поезия ни в клин, ни в ръкав. Мерси за четкането, но не вярвам в момента да си на 73 години.


НЕ МИ ПРАЩАЙТЕ ЛИЧНИ - ВЕЧЕ НЕ СЪМ СОБСТВЕНИК И ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР НА ТОЗИ ФОРУМ, И НА САЙТА IMPERIO.DIR.BG
Новите ми сайтове: www.metaldetecting.eu I www.metaldetectings.com I www.moneti.org
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




За Blisstool LTC48 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За Blisstool LTC48   За Blisstool LTC48 - Page 4 EmptyПон Сеп 16, 2013 9:00 pm

imperio написа:
Мерси за четкането, но не вярвам в момента да си на 73 години.
Четкането ми е познато,но го прилагам само спрямо "връхните" си дрехи-това трябва да си запомнил от пребиваването ми в новия ти форум...Ако имаш съмнения-върни лентата назад.Ако нямаш лента,мога да ти услужа...
Продължавам да съм убеден,че си добър специалист и това няма нищо общо с другата действителност.При някои хора може да е и така!Те не мешат мастиката с мента и не пият "облаци"


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




За Blisstool LTC48 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За Blisstool LTC48   За Blisstool LTC48 - Page 4 EmptyПон Сеп 16, 2013 9:09 pm

...Ако ти липсва премерена реч от онова време ,да ти пусна малко.


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
 
За Blisstool LTC48
Върнете се в началото 
Страница 4 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» BLISTUUL-48
» BLISSTOOL предизвиква Nexus и Golden Mask, 08.06.2014, полигон ПЕРЕГРУЗКА, гр. Пловдив, България.
» Как се произвеждат BLISSTOOL металдетектори в BLISSTOOL фабриката в България

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Български металдетектори-
Идете на: