Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
nexus Майнлаб deus nokta lorenz нишани голден TEKNETICS VANQUISH врътка 5000 mask Spectrum prodavam tesoro wave Simplex miladinka пират Fisher Coil kupuvam GOLD грунда Minelab маск
 

 Малки хитринки с Фишер Ф-75

Go down 
+31
Сельо Бангиев
Трибал-М
F-75
pet1r90
OMD Detectors
sdsds
valens60
FILIP2
maas7eer
astervil
igi80
atina
BEKS
evlogi84
colin96
tepes
топи
kopa4
LAV DJOI
solid
pechkata
бобо
Podlecii.avg
comander
Ancient Hunter
кирката
miroslav
rahan
nasko75
ivanasen
jordan_nenov
35 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторСъобщение
кирката
Консул
Консул
кирката



 - Малки хитринки с Фишер Ф-75 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малки хитринки с Фишер Ф-75    - Малки хитринки с Фишер Ф-75 - Page 3 EmptyНед Апр 07, 2013 3:14 pm

За орудено си има пулсаци. Но я запитай Podlecii.avg, нека той да ти каже, как дето изобщо повечето апарати немогат да се грундират, та камо ли да работят, Ф-75 си работи нормално. Е с намалена дълбочина, но той все пак е с оригиналната 11-ка, докато аз съм със СЕФ 38х30, която вдига още с около 25-30 % дълбочината в орудено. Може да запиташ и Lav Djoi, който с очите си видя как на грунд 93 ловя костаци и акчета на 10-12 см. Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked във въздуха ли? Suspect

Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



 - Малки хитринки с Фишер Ф-75 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малки хитринки с Фишер Ф-75    - Малки хитринки с Фишер Ф-75 - Page 3 EmptyНед Апр 07, 2013 3:58 pm

В земята.
Върнете се в началото Go down
LAV DJOI
Легионер
Легионер
LAV DJOI



 - Малки хитринки с Фишер Ф-75 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малки хитринки с Фишер Ф-75    - Малки хитринки с Фишер Ф-75 - Page 3 EmptyНед Апр 07, 2013 4:09 pm

кирката написа:
За орудено си има пулсаци. Но я запитай Podlecii.avg, нека той да ти каже, как дето изобщо повечето апарати немогат да се грундират, та камо ли да работят, Ф-75 си работи нормално. Е с намалена дълбочина, но той все пак е с оригиналната 11-ка, докато аз съм със СЕФ 38х30, която вдига още с около 25-30 % дълбочината в орудено. Може да запиташ и Lav Djoi, който с очите си видя как на грунд 93 ловя костаци и акчета на 10-12 см. Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked във въздуха ли? Suspect

Кирка,братчето ми и аз бях скептично настроен към този апарат докато не направихме съвместен излет с Даката, и наистина апарата работи много добре и на орудено.Убеден съм обаче,че за тази машина много е важен и оператора и трябват поне едни 100 часа бачкане за да станеш едно цяло с Фишерчето,има колеги които давайки по 2 иляди си мислят,че сигналите сами ще изкачат от долу,още на първото излизане,е нема как да стане требе си тренинг и тогава добрите резултати стават реалност.Здраве и успех на всички колеги. Cool p.s.Дака айде,че лопатата ти ръждяса
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



 - Малки хитринки с Фишер Ф-75 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малки хитринки с Фишер Ф-75    - Малки хитринки с Фишер Ф-75 - Page 3 EmptyНед Апр 07, 2013 5:53 pm

LAV DJOI написа:
кирката написа:
За орудено си има пулсаци. Но я запитай Podlecii.avg, нека той да ти каже, как дето изобщо повечето апарати немогат да се грундират, та камо ли да работят, Ф-75 си работи нормално. Е с намалена дълбочина, но той все пак е с оригиналната 11-ка, докато аз съм със СЕФ 38х30, която вдига още с около 25-30 % дълбочината в орудено. Може да запиташ и Lav Djoi, който с очите си видя как на грунд 93 ловя костаци и акчета на 10-12 см. Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked във въздуха ли? Suspect

Кирка,братчето ми и аз бях скептично настроен към този апарат докато не направихме съвместен излет с Даката, и наистина апарата работи много добре и на орудено.Убеден съм обаче,че за тази машина много е важен и оператора и трябват поне едни 100 часа бачкане за да станеш едно цяло с Фишерчето,има колеги които давайки по 2 иляди си мислят,че сигналите сами ще изкачат от долу,още на първото излизане,е нема как да стане требе си тренинг и тогава добрите резултати стават реалност.Здраве и успех на всички колеги. Cool p.s.Дака айде,че лопатата ти ръждяса

Живо-здраво Боби, ако е рекъл Господ, следващата събота и неделя съм свободен и смятам да си взема лопатата пак там, в Каменица по върховете на планината. Само времето да не ни провали. Късмет на всички.
п.с. Боби и докарай пак Пирата, та един мой колега да види за каква машина му приказвам и да купуваме една...
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




 - Малки хитринки с Фишер Ф-75 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малки хитринки с Фишер Ф-75    - Малки хитринки с Фишер Ф-75 - Page 3 EmptyНед Апр 07, 2013 8:03 pm

LAV DJOI написа:
кирката написа:
За орудено си има пулсаци. Но я запитай Podlecii.avg, нека той да ти каже, как дето изобщо повечето апарати немогат да се грундират, та камо ли да работят, Ф-75 си работи нормално. Е с намалена дълбочина, но той все пак е с оригиналната 11-ка, докато аз съм със СЕФ 38х30, която вдига още с около 25-30 % дълбочината в орудено. Може да запиташ и Lav Djoi, който с очите си видя как на грунд 93 ловя костаци и акчета на 10-12 см. Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked във въздуха ли? Suspect

Кирка,братчето ми и аз бях скептично настроен към този апарат докато не направихме съвместен излет с Даката, и наистина апарата работи много добре и на орудено.Убеден съм обаче,че за тази машина много е важен и оператора и трябват поне едни 100 часа бачкане за да станеш едно цяло с Фишерчето,има колеги които давайки по 2 иляди си мислят,че сигналите сами ще изкачат от долу,още на първото излизане,е нема как да стане требе си тренинг и тогава добрите резултати стават реалност.Здраве и успех на всички колеги. Cool p.s.Дака айде,че лопатата ти ръждяса
Абсолютно е така,но това се отнася за повечето апарати по-висок клас.Фишера,е малко прехвален,иначе е един от най-добрите,но не и най-добрия.Разбира се най-добър апарат няма.
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




 - Малки хитринки с Фишер Ф-75 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малки хитринки с Фишер Ф-75    - Малки хитринки с Фишер Ф-75 - Page 3 EmptyНед Апр 07, 2013 8:06 pm

jordan_nenov написа:
бобо написа:
jordan_nenov написа:
Ако има колега от Ахелой или е близко до района, и е с Фишер Ф-75, нека да пробва със следните настройки на машината:

СЕНСИВИТИ - 25 /Задължително и в двата режима Алл метал и дискриминация/

РЪЧЕН ГРУНД БАЛАНС

ДИСК ЛЕВЪЛ 25

И тогава колеги, споделете, защото аз с тези настройки търся от устието на реката та до бившия чешки къмпинг. Късмет.
Тииии,хубууу търсиш Twisted Evil ,ма ко намираш Razz Щото и аз колко пъти съм си мислел,че търся.... Embarassed Razz

Излизат доволно, и доста са Гърции, има и малко по-старички...
Нали знаеш, всичко е до късмет !
А ти бобо пробвал ли си с въпросния фишер?
Не,ама съм го виждал на снимка Cool Cool Very Happy Но иначе,явно си добър търсач,щом и с такава бангия като Фишера вадиш Razz Cool
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



 - Малки хитринки с Фишер Ф-75 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малки хитринки с Фишер Ф-75    - Малки хитринки с Фишер Ф-75 - Page 3 EmptyНед Апр 07, 2013 8:23 pm

бобо написа:
jordan_nenov написа:
бобо написа:
jordan_nenov написа:
Ако има колега от Ахелой или е близко до района, и е с Фишер Ф-75, нека да пробва със следните настройки на машината:

СЕНСИВИТИ - 25 /Задължително и в двата режима Алл метал и дискриминация/

РЪЧЕН ГРУНД БАЛАНС

ДИСК ЛЕВЪЛ 25

И тогава колеги, споделете, защото аз с тези настройки търся от устието на реката та до бившия чешки къмпинг. Късмет.
Тииии,хубууу търсиш Twisted Evil ,ма ко намираш Razz Щото и аз колко пъти съм си мислел,че търся.... Embarassed Razz

Излизат доволно, и доста са Гърции, има и малко по-старички...
Нали знаеш, всичко е до късмет !
А ти бобо пробвал ли си с въпросния фишер?
Не,ама съм го виждал на снимка Cool Cool Very Happy Но иначе,явно си добър търсач,щом и с такава бангия като Фишера вадиш Razz Cool
Cool

Късмет, брат ми. Много съм ангажиран с работата и сам Господ вижда колко работа имам и колко ми се ходи да търкам. Затова при малкото свободно време което имам, успявам да намеря нещо. Винаги. Нямам случай на излет без да намеря хубави железца. Така беше и с предните ми машини, но сега е удоволствие да търся с фишера. Късмет колеги.
Върнете се в началото Go down
кирката
Консул
Консул
кирката



 - Малки хитринки с Фишер Ф-75 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малки хитринки с Фишер Ф-75    - Малки хитринки с Фишер Ф-75 - Page 3 EmptyНед Апр 07, 2013 8:24 pm

Кирка,братчето ми и аз бях скептично настроен към този апарат докато не направихме съвместен излет с Даката, и наистина апарата работи много добре и на орудено.Убеден съм обаче,че за тази машина много е важен и оператора и трябват поне едни 100 часа бачкане за да станеш едно цяло с Фишерчето,има колеги които давайки по 2 иляди си мислят,че сигналите сами ще изкачат от долу,още на първото излизане,е нема как да стане требе си тренинг и тогава добрите резултати стават реалност Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow Arrow никога не сам бил скептично настроен към този апарат, даже за напред искам да си купя, само да сме живи и здрави, и тогава ще звънна на колегата jordan_nenov за настройки.... study не само лопатата, а кирката почна да ръждясва... Cool Cool Cool
Върнете се в началото Go down
comander
Цезар
Цезар
comander



 - Малки хитринки с Фишер Ф-75 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малки хитринки с Фишер Ф-75    - Малки хитринки с Фишер Ф-75 - Page 3 EmptyПон Апр 08, 2013 10:03 am

Явно не ви е орудена почвата,няма логика като сложиш по голям диаметър антена да почне да хваща по дълбоко.Напротив малкия диаметър антена се справя много по добре.С ВЛФ съм си правил какви ли не тестове на местата кадето бачкам никои не чу повече от три пръста,за едра пара.
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



 - Малки хитринки с Фишер Ф-75 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малки хитринки с Фишер Ф-75    - Малки хитринки с Фишер Ф-75 - Page 3 EmptyПон Апр 08, 2013 12:20 pm

comander написа:
Явно не ви е орудена почвата,няма логика като сложиш по голям диаметър антена да почне да хваща по дълбоко.Напротив малкия диаметър антена се справя много по добре.С ВЛФ съм си правил какви ли не тестове на местата кадето бачкам никои не чу повече от три пръста,за едра пара.

Mитак, нали се разбрахме бре. Ще дойда да хапнем и пийнем - ей тези три работи и ще пробваме с моя апарат, за да видим дали работи или и вашата почва не е орудена Smile

Cool
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



 - Малки хитринки с Фишер Ф-75 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малки хитринки с Фишер Ф-75    - Малки хитринки с Фишер Ф-75 - Page 3 EmptyПон Апр 08, 2013 12:22 pm

А иначе за мен има значение не големината, а геометрията на антената. Макар, че със СЕФ 38х30 копам по-дълбоко във всички случаи...
Върнете се в началото Go down
comander
Цезар
Цезар
comander



 - Малки хитринки с Фишер Ф-75 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малки хитринки с Фишер Ф-75    - Малки хитринки с Фишер Ф-75 - Page 3 EmptyПон Апр 08, 2013 2:01 pm

jordan_nenov написа:
А иначе за мен има значение не големината, а геометрията на антената. Макар, че със СЕФ 38х30 копам по-дълбоко във всички случаи...
Със омега антена никав щанс ,с двоино д три пръста.за други геометри не се сещам.може и да има а аз да не знам.Елипсите са си пак дд.
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



 - Малки хитринки с Фишер Ф-75 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малки хитринки с Фишер Ф-75    - Малки хитринки с Фишер Ф-75 - Page 3 EmptyПон Апр 08, 2013 6:04 pm

comander написа:
jordan_nenov написа:
А иначе за мен има значение не големината, а геометрията на антената. Макар, че със СЕФ 38х30 копам по-дълбоко във всички случаи...
Със омега антена никав щанс ,с двоино д три пръста.за други геометри не се сещам.може и да има а аз да не знам.Елипсите са си пак дд.

Като дойда в Бургас, ще си взема и двете антени, за да видите каква е разликата на орудено. А иначе и двете ми антени - 11-ка и сеф 38х30 са DD. Доколкото съм чувал, моното са за замърсено а не за орудено. Но нямам такава, за да направя проба...
Разликата в неутрална почва между двете антени е минимална. Но на орудено разликата в дълбочините е просто очевадна. Радвам се че разполагам и с двете антени.
Късмет на всички.
Върнете се в началото Go down
kopa4
Преторий
Преторий
kopa4



 - Малки хитринки с Фишер Ф-75 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малки хитринки с Фишер Ф-75    - Малки хитринки с Фишер Ф-75 - Page 3 EmptyПон Апр 08, 2013 6:05 pm

jordan_nenov написа:
А иначе за мен има значение не големината, а геометрията на антената. Макар, че със СЕФ 38х30 копам по-дълбоко във всички случаи...
благодаря ти и аз така предполагах Cool Cool
Върнете се в началото Go down
solid
Легионер
Легионер




 - Малки хитринки с Фишер Ф-75 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малки хитринки с Фишер Ф-75    - Малки хитринки с Фишер Ф-75 - Page 3 EmptyПон Апр 08, 2013 6:42 pm

аз съм от ахелой,като дойдеш обади се ще те заведа на едно място, където сто-процента нашите апарати сгъват на 95%.
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



 - Малки хитринки с Фишер Ф-75 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малки хитринки с Фишер Ф-75    - Малки хитринки с Фишер Ф-75 - Page 3 EmptyВто Апр 09, 2013 7:56 am

solid написа:
аз съм от ахелой,като дойдеш обади се ще те заведа на едно място, където сто-процента нашите апарати сгъват на 95%.

На драго сърце. Като тръгна, ще пиша във форума или на лични и да направим едно шоу ...
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



 - Малки хитринки с Фишер Ф-75 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малки хитринки с Фишер Ф-75    - Малки хитринки с Фишер Ф-75 - Page 3 EmptyВто Апр 09, 2013 2:17 pm

Ето още едно клипче за любознателните. Изрезване на групи метали или как да търкаме при пеещи камъни или на бойно поле с тонове олово...

https://youtu.be/EdySkJGcYVw

Смятам че това са доста ценни възможности на апарата. Интересно ми е какво ще каже Acient hunter и дали прави това неговата продукция???

Шашо 2
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



 - Малки хитринки с Фишер Ф-75 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малки хитринки с Фишер Ф-75    - Малки хитринки с Фишер Ф-75 - Page 3 EmptyВто Апр 09, 2013 2:24 pm

А така и така правя клипове, нека пусна още един, показващ работата на Фишера при наличието на сериозен магнетит:

https://youtu.be/iuzxB6ruV44

Ей така се справя и на орудено...

бабо
Върнете се в началото Go down
Ancient Hunter
Цезар
Цезар
Ancient Hunter



 - Малки хитринки с Фишер Ф-75 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малки хитринки с Фишер Ф-75    - Малки хитринки с Фишер Ф-75 - Page 3 EmptyВто Апр 09, 2013 3:41 pm

jordan_nenov написа:
Ето още едно клипче за любознателните. Изрезване на групи метали или как да търкаме при пеещи камъни или на бойно поле с тонове олово...

https://youtu.be/EdySkJGcYVw

Смятам че това са доста ценни възможности на апарата. Интересно ми е какво ще каже Acient hunter и дали прави това неговата продукция???

Шашо 2
Разбира се че е добър апарат Фишера, за това спор няма. Аз също съм го тествал.
Магнетита е малък като количество и ми е интересно какво ще е ако го приближиш повече към сондата.
И аз заснех нещо за теб Smile Сигнали от голямо фолио и монета до него:
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



 - Малки хитринки с Фишер Ф-75 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малки хитринки с Фишер Ф-75    - Малки хитринки с Фишер Ф-75 - Page 3 EmptyВто Апр 09, 2013 3:59 pm

Ancient Hunter написа:
jordan_nenov написа:
Ето още едно клипче за любознателните. Изрезване на групи метали или как да търкаме при пеещи камъни или на бойно поле с тонове олово...

https://youtu.be/EdySkJGcYVw

Смятам че това са доста ценни възможности на апарата. Интересно ми е какво ще каже Acient hunter и дали прави това неговата продукция???

Шашо 2
Разбира се че е добър апарат Фишера, за това спор няма. Аз също съм го тествал.
Магнетита е малък като количество и ми е интересно какво ще е ако го приближиш повече към сондата.
И аз заснех нещо за теб Smile Сигнали от голямо фолио и монета до него:

Теста с фолиото и монетата не съм го правил, днес ще го направя, а сега ти пращам магнетита близко до антената...

https://youtu.be/RV-5I1ZUIvs

Смятам, че фишера добре се държи...
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



 - Малки хитринки с Фишер Ф-75 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малки хитринки с Фишер Ф-75    - Малки хитринки с Фишер Ф-75 - Page 3 EmptyВто Апр 09, 2013 8:16 pm

Ancient Hunter написа:
jordan_nenov написа:
Ето още едно клипче за любознателните. Изрезване на групи метали или как да търкаме при пеещи камъни или на бойно поле с тонове олово...

https://youtu.be/EdySkJGcYVw

Смятам че това са доста ценни възможности на апарата. Интересно ми е какво ще каже Acient hunter и дали прави това неговата продукция???

Шашо 2
Разбира се че е добър апарат Фишера, за това спор няма. Аз също съм го тествал.
Магнетита е малък като количество и ми е интересно какво ще е ако го приближиш повече към сондата.
И аз заснех нещо за теб Smile Сигнали от голямо фолио и монета до него:

Ето за Acient hunter и клипа дето го искаше, ама аз прецених, че ако монетата е от горната страна на фолиото, сиреч фишера я лови през фолиото, ще е малко по-интересно. Ами ето резултата:

https://youtu.be/hevY9XPNNXA

Късмет колеги !
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



 - Малки хитринки с Фишер Ф-75 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малки хитринки с Фишер Ф-75    - Малки хитринки с Фишер Ф-75 - Page 3 EmptyВто Апр 09, 2013 8:30 pm

Хрумна ми друга идея и сега още малко ще затрудня фишера...
Затова си харесвам техниката:

https://youtu.be/qzu-QzAisb8

Чакам още предизвикателства...

affraid
Върнете се в началото Go down
топи
Цезар
Цезар
топи



 - Малки хитринки с Фишер Ф-75 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малки хитринки с Фишер Ф-75    - Малки хитринки с Фишер Ф-75 - Page 3 EmptyВто Апр 09, 2013 8:40 pm

браво.имаш моето уважение от тук нататък и си връщам думите с които съм те обидил обратно.с интерес чакам абсолютно същите тестове с наши прехвакени марки
Върнете се в началото Go down
tepes
Цезар
Цезар
tepes



 - Малки хитринки с Фишер Ф-75 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малки хитринки с Фишер Ф-75    - Малки хитринки с Фишер Ф-75 - Page 3 EmptyВто Апр 09, 2013 8:55 pm

Винаги си е личало, че Джордан не е празнодумец и владее практиката, по отговорите и съветите, които дава. А фишера изглежда е класа, точно както казва!
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




 - Малки хитринки с Фишер Ф-75 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малки хитринки с Фишер Ф-75    - Малки хитринки с Фишер Ф-75 - Page 3 EmptyВто Апр 09, 2013 9:49 pm

Той и моя Гарет водопроводен ключ го дава желязо,монетата я дава цвят,а като фана монетата с водопроводния ключ,си го дава абсолютен цвят,ма в земятя тая същата монета БЕЗ водопроводния ключ,си я дава чист....о желязо Twisted Evil Razz Ко има много неверващи.....и клип ша напрая Twisted Evil
Върнете се в началото Go down
 
Малки хитринки с Фишер Ф-75
Върнете се в началото 
Страница 3 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» фишер ф70
» Nel Big 43x38
» Как да разпознаем златото

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Fisher Металотърсачи-
Идете на: