Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
lorenz 5000 miladinka Fisher tesoro GOLD deus Coil Spectrum грунда Simplex нишани wave prodavam пират голден VANQUISH nokta TEKNETICS врътка Minelab маск kupuvam nexus mask Майнлаб
 

 Малки хитринки с Фишер Ф-75

Go down 
+31
Сельо Бангиев
Трибал-М
F-75
pet1r90
OMD Detectors
sdsds
valens60
FILIP2
maas7eer
astervil
igi80
atina
BEKS
evlogi84
colin96
tepes
топи
kopa4
LAV DJOI
solid
pechkata
бобо
Podlecii.avg
comander
Ancient Hunter
кирката
miroslav
rahan
nasko75
ivanasen
jordan_nenov
35 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторСъобщение
tepes
Цезар
Цезар
tepes



 - Малки хитринки с Фишер Ф-75 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малки хитринки с Фишер Ф-75    - Малки хитринки с Фишер Ф-75 - Page 4 EmptyВто Апр 09, 2013 10:20 pm

При мен СТХ-а, със стандартната 11' антена, го прави тоя номер с клещите, до 10-15 см въздушно, след това го дава черно, с трасация в графиката, в земята не съм пробвал. При теста с фолиото, ако фолиото е много голямо, го хваща фолио с трасация, към монетата, ако фолиото е по-малко 4-5 пъти колкото монетата, го дава нещо средно м/у двете, с трасация, при увита с фолио монета, го дава повече към монетата.
При вас големината на фолиото влияе ли на показателите, също при клещите влияе ли се от разтоянието?
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



 - Малки хитринки с Фишер Ф-75 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малки хитринки с Фишер Ф-75    - Малки хитринки с Фишер Ф-75 - Page 4 EmptyВто Апр 09, 2013 10:32 pm

Браво , Данка ! За това ставава на въпрос! Това е марката фишер! Никаква реклама , а реалност. Сигурен съм на 100% , че болшинството от колегите виждат възможностите на фишер Ф 75 за пръв път. И затова моят призив е към господата от www.mdetectors.com да направят, Колегата с ник Йордан Ненов експерт по металдетектори за марката фишер.
Господа само по-този начин чрез реални клипове-https://youtu.be/1q-NUdzm1cA, https://youtu.be/EdySkJGcYVw, https://youtu.be/hevY9XPNNXA , https://youtu.be/qzu-QzAisb8 направени от Колегата Ненов/между другото , никога не е отказал на живо да демонстрира възможностите на фишер 75 и винаги е канил всички да му гостуват / , може да спечелите клиенти!

p.s. Помислете си добре по-въпроса. По –добре да дадеш малко повече пари , но да се кефиш от хобито , отколкото да се превърнеш в селско-стопански труженик по-копаене! Единствено още един от БГ производителите се осмелява да покаже възможностите на своя апарат. Браво и на него!
Very Happy Cool : super21
Върнете се в началото Go down
comander
Цезар
Цезар
comander



 - Малки хитринки с Фишер Ф-75 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малки хитринки с Фишер Ф-75    - Малки хитринки с Фишер Ф-75 - Page 4 EmptyСря Апр 10, 2013 12:01 am

Момци,изчакаите не бързаите с аплодисментите,колегата бобо е много прав.Намерете магнит с големината на антената така че при маха, намотките на бобината да не напуска магнета.Макар че с магнита се имитира земно магнитно поле а не орудяване,с ферит се имитира руда.
Върнете се в началото Go down
colin96
Консул
Консул




 - Малки хитринки с Фишер Ф-75 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малки хитринки с Фишер Ф-75    - Малки хитринки с Фишер Ф-75 - Page 4 EmptyСря Апр 10, 2013 12:39 am

Колега не ти трябва магнит.Нека колегата Йордан Ненов каже как се държи при земен баланс под 40(естествено на ръчен режим)Да речем при 25-23 и по надолу.Пълна нула.Говоря за бяла глинеста почва,каквато е почти навсякъде почвата на югoзапад при мен.Не знам какви хитрини ще има за тези условия,но аз не съм успял до сега.Само мога да кажа един мнооогоо голям минус за f75.А и през някои видове керамика не е китка за мирисане.Ей тези минуси са достатъчни за плюсовете му.
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



 - Малки хитринки с Фишер Ф-75 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малки хитринки с Фишер Ф-75    - Малки хитринки с Фишер Ф-75 - Page 4 EmptyСря Апр 10, 2013 12:40 am

comander написа:
Момци,изчакаите не бързаите с аплодисментите,колегата бобо е много прав.Намерете магнит с големината на антената така че при маха, намотките на бобината да не напуска магнета.Макар че с магнита се имитира земно магнитно поле а не орудяване,с ферит се имитира руда.

Колега, за съжаление нямам толкова голям магнит, че да покрива изцяло антената. Както и толкова голям ферит. Ферита ми е от онези дето навремето навивахме по 60 намотки от проводник ПЕЛ, за да направим феритна антена за първите ни средновълнови радиоприемници. Все пак ще се поровя по тавана и мазетата, пък белким извадя нещо подходящо, за да се види, че при Фишера нещата наистина са изпипани. Говоря за възможности в съответния клас. По дълбочина немога да се сравнявам с твоята техника така, както ти не можеш да се сравняваш с моята техника по дискриминация...
Я кажи като хукнеш от Ахелой към Равда, имаше един бункер. Около него няма ли нещо интересно???
Късмет колеги !
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



 - Малки хитринки с Фишер Ф-75 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малки хитринки с Фишер Ф-75    - Малки хитринки с Фишер Ф-75 - Page 4 EmptyСря Апр 10, 2013 12:46 am

colin96 написа:
Колега не ти трябва магнит.Нека колегата Йордан Ненов каже как се държи при земен баланс под 40(естествено на ръчен режим)Да речем при 25-23 и по надолу.Пълна нула.Говоря за бяла глинеста почва,каквато е почти навсякъде почвата на югoзапад при мен.Не знам какви хитрини ще има за тези условия,но аз не съм успял до сега.Само мога да кажа един мнооогоо голям минус за f75.А и през някои видове керамика не е китка за мирисане.Ей тези минуси са достатъчни за плюсовете му.

Не съм имал досега почва към 25-23. Около Елин Пелин има места с бяла глинеста почва, наречена КАОЛИН, но там Фишера се грундира на 40-45. Работи си без проблем. А относно керамиката май пак ще трябва клипове да правя - и ще бъде основно с подова керамика. Или после ще кажете, че нашата керамика не е като вашата. И къде точно е това югозапад? За мен това е Благоевград, Сандански...Ако е натам, вече имам доста работа по тези градове, така че ще ти дойда на гости, след покана естествено, за да видя с очите си "провала" или кръглата нула...
стена
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



 - Малки хитринки с Фишер Ф-75 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малки хитринки с Фишер Ф-75    - Малки хитринки с Фишер Ф-75 - Page 4 EmptyСря Апр 10, 2013 1:02 am

colin96 написа:
Колега не ти трябва магнит.Нека колегата Йордан Ненов каже как се държи при земен баланс под 40(естествено на ръчен режим)Да речем при 25-23 и по надолу.Пълна нула.Говоря за бяла глинеста почва,каквато е почти навсякъде почвата на югoзапад при мен.Не знам какви хитрини ще има за тези условия,но аз не съм успял до сега.Само мога да кажа един мнооогоо голям минус за f75.А и през някои видове керамика не е китка за мирисане.Ей тези минуси са достатъчни за плюсовете му.

Ей , пич , аз съм от югозапад! Ти добре ли си? Почти няма такава почва! Уреда се грундира на почти 48-50 или 70 -78. Престани с глупостите ! Ставаш смешен!

Колеги ! Този , пич нещо му клапа , ако не дъската , то поне душамето.
Върнете се в началото Go down
comander
Цезар
Цезар
comander



 - Малки хитринки с Фишер Ф-75 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малки хитринки с Фишер Ф-75    - Малки хитринки с Фишер Ф-75 - Page 4 EmptyСря Апр 10, 2013 1:17 am

jordan_nenov написа:
comander написа:
Момци,изчакаите не бързаите с аплодисментите,колегата бобо е много прав.Намерете магнит с големината на антената така че при маха, намотките на бобината да не напуска магнета.Макар че с магнита се имитира земно магнитно поле а не орудяване,с ферит се имитира руда.

Колега, за съжаление нямам толкова голям магнит, че да покрива изцяло антената. Както и толкова голям ферит. Ферита ми е от онези дето навремето навивахме по 60 намотки от проводник ПЕЛ, за да направим феритна антена за първите ни средновълнови радиоприемници. Все пак ще се поровя по тавана и мазетата, пък белким извадя нещо подходящо, за да се види, че при Фишера нещата наистина са изпипани. Говоря за възможности в съответния клас. По дълбочина немога да се сравнявам с твоята техника така, както ти не можеш да се сравняваш с моята техника по дискриминация...
Я кажи като хукнеш от Ахелой към Равда, имаше един бункер. Около него няма ли нещо интересно???
Късмет колеги !
Дака ас в тос раион не ходя,голяма беднотия е било едно време,парите са били средоточени по несебър и по поморие,където е невъзможно да се бачка. За мен монетарите са еднакви, АКО НЯКОИ НАМИРА РАЗЛИКА В РАБОТАТА, ТО ТЯ НЕ СЕ ДЪЛЖИ НА АПАРАТА, А НА ДРУГИ СЪБИТИЯ,моита казва на 40 см първи веков щтото е чисто сребро и се познава,а твоя на 40 см по добре ли ги познава?Казваш по добра дискриминация,ама на каква дълбочина е тази по добра дискриминация ?Ако е на преровената дълбочина,мерси.
Върнете се в началото Go down
colin96
Консул
Консул




 - Малки хитринки с Фишер Ф-75 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малки хитринки с Фишер Ф-75    - Малки хитринки с Фишер Ф-75 - Page 4 EmptyСря Апр 10, 2013 1:27 am

Пич не ставай смешен ти.Чети правилно.Писах на югозапад от мен ,а не югозапад.Говоря ти за около яз.Ивайловград,Студен кладенец.Не знам дали познаваш района тук.Но фактите сами говорят.Да не ти казвам че грундирам и на 12-13
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



 - Малки хитринки с Фишер Ф-75 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малки хитринки с Фишер Ф-75    - Малки хитринки с Фишер Ф-75 - Page 4 EmptyСря Апр 10, 2013 1:28 am

comander написа:
jordan_nenov написа:
comander написа:
Момци,изчакаите не бързаите с аплодисментите,колегата бобо е много прав.Намерете магнит с големината на антената така че при маха, намотките на бобината да не напуска магнета.Макар че с магнита се имитира земно магнитно поле а не орудяване,с ферит се имитира руда.

Колега, за съжаление нямам толкова голям магнит, че да покрива изцяло антената. Както и толкова голям ферит. Ферита ми е от онези дето навремето навивахме по 60 намотки от проводник ПЕЛ, за да направим феритна антена за първите ни средновълнови радиоприемници. Все пак ще се поровя по тавана и мазетата, пък белким извадя нещо подходящо, за да се види, че при Фишера нещата наистина са изпипани. Говоря за възможности в съответния клас. По дълбочина немога да се сравнявам с твоята техника така, както ти не можеш да се сравняваш с моята техника по дискриминация...
Я кажи като хукнеш от Ахелой към Равда, имаше един бункер. Около него няма ли нещо интересно???
Късмет колеги !
Дака ас в тос раион не ходя,голяма беднотия е било едно време,парите са били средоточени по несебър и по поморие,където е невъзможно да се бачка. За мен монетарите са еднакви, АКО НЯКОИ НАМИРА РАЗЛИКА В РАБОТАТА, ТО ТЯ НЕ СЕ ДЪЛЖИ НА АПАРАТА, А НА ДРУГИ СЪБИТИЯ,моита казва на 40 см първи веков щтото е чисто сребро и се познава,а твоя на 40 см по добре ли ги познава?Казваш по добра дискриминация,ама на каква дълбочина е тази по добра дискриминация ?Ако е на преровената дълбочина,мерси.

Аз сега за сега ходя само на пребити обекти и там намирам. ВИНАГИ ! Нямам случай на излет без интересен цветен сигнал. А има страшно много трудни, но непипани обекти. Първо трябва да се позачистят, да се повърви километър-два във височина и тогава да се поработи. Но там е доста замърсено и има достатъчно плитки и средни сигнали. Честно казано, аз там теб не те виждам, защото просто на десетия метър ще захвърлиш ДЖИПИТО. Първо трябва да минат колегите с машините от по-ниския клас, после да мина аз с фишера, някой и друг колега с деус и майнлаб експлорер или подобен и тогава вече ти си на ход. Зная че в дълбочина са най-интересните неща, но аз не съм тръгнал за тях, а да се кефя на превъзходната работа на моя металотърсач. Просто изпитвам удоволствие от бързата му и лесна работа. Има завидна дълбочина за неговия клас. Това ми трябва. Като каже фишера че сигнала е цвят - значи на 100 % е цвят. Изваждам сигнала и търся следващия. Кажи ти, Митак, ако отидеш на непипан обект, как ще работиш с твоя ДЖИПИ? По-скоро смятам че ще бъде къртовско копане, отколкото почивка и забавление? Прав ли съм?
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



 - Малки хитринки с Фишер Ф-75 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малки хитринки с Фишер Ф-75    - Малки хитринки с Фишер Ф-75 - Page 4 EmptyСря Апр 10, 2013 1:34 am

colin96 написа:
Пич не ставай смешен ти.Чети правилно.Писах на югозапад от мен ,а не югозапад.Говоря ти за около яз.Ивайловград,Студен кладенец.Не знам дали познаваш района тук.Но фактите сами говорят.Да не ти казвам че грундирам и на 12-13

Един колега от форума, с ник fisher е от Хасково. Неговия кум е шеф на ловното стопанство Студен кладенец. Та с колегата fisher сме големи приятели. Имам негова покана да ходим да търкаме в района на Студен кладенец. Радвам се, че като дойда там, ще се запозная с теб и тогава ще видим дали моя фишер и сеф антената няма да работят като хората. Смятам, че ще имам доста добра дълбочина и прилична дискриминация. Пък бъдещето ще покаже. А ти точно с какъв апарат и с каква антена си?
Върнете се в началото Go down
comander
Цезар
Цезар
comander



 - Малки хитринки с Фишер Ф-75 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малки хитринки с Фишер Ф-75    - Малки хитринки с Фишер Ф-75 - Page 4 EmptyСря Апр 10, 2013 1:37 am

Само турците са ми проблем ,понеже много телени инъче с другите нямам ядове.Дака имаш успехи щото сега с новите трактори зеха по дълбочко да орът,и за това така .
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



 - Малки хитринки с Фишер Ф-75 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малки хитринки с Фишер Ф-75    - Малки хитринки с Фишер Ф-75 - Page 4 EmptyСря Апр 10, 2013 1:37 am

И не пропускай човешкия фактор при металдетектинга, както и късмета. Много колеги слушат машините, но малка част от тях ги чуват както трябва. Силно се надявам да съм от вторите...
:bienvenue
Върнете се в началото Go down
colin96
Консул
Консул




 - Малки хитринки с Фишер Ф-75 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малки хитринки с Фишер Ф-75    - Малки хитринки с Фишер Ф-75 - Page 4 EmptyСря Апр 10, 2013 1:40 am

Аз също ще се радвам да се запознаем.Като идваш насам пиши на лични или тел за връзка.Имам ф75 лтд от 3 години.Сега от около 2-3 месеца почнах да ползвам сефката 38х30.А нормално работя с оригиналната 11 .Така че има какво да споделим.Поздрави


Последната промяна е направена от colin96 на Сря Апр 10, 2013 1:43 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



 - Малки хитринки с Фишер Ф-75 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малки хитринки с Фишер Ф-75    - Малки хитринки с Фишер Ф-75 - Page 4 EmptyСря Апр 10, 2013 1:41 am

comander написа:
Само турците са ми проблем ,понеже много телени инъче с другите нямам ядове.Дака имаш успехи щото сега с новите трактори зеха по дълбочко да орът,и за това така .

Има доста фактори които влияят върху успеха, драги ми колега. Там където ходим, идват колеги от форума, да си мерим лангите. Ами те според теб вървят там дето дълбокия плуг е минал по-високо ли? Защо не отчиташ скоростта на възстановяване на моя апарат, примерно. За твоя апарат да речем, ако махаш по-бързо не те ли лъже? И късмета е над 90 % все пак. Но има и една приказка: Господ помага, ама в кошара не вкарва Smile
Късмет !
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



 - Малки хитринки с Фишер Ф-75 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малки хитринки с Фишер Ф-75    - Малки хитринки с Фишер Ф-75 - Page 4 EmptyСря Апр 10, 2013 1:43 am

colin96 написа:
аз също ще се радвам да се запознаем.като идваш насам пиши на лични или тел за връзка.имам ф75 лтд от 3 години.сега от около 2-3 месеца почнах да ползвам сефката 38х30.а нормално работя с оригиналната 11

Тайната на сефката е да я движиш колкото се може по-бавно. Пробвай.
cheers
Върнете се в началото Go down
colin96
Консул
Консул




 - Малки хитринки с Фишер Ф-75 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малки хитринки с Фишер Ф-75    - Малки хитринки с Фишер Ф-75 - Page 4 EmptyСря Апр 10, 2013 7:41 am

Както и да я движиш колега тайната е че не става за тая почва.Особено сефката.Още по зле се представя спрямо стандартната.Пее като стадо гъски.Дава дупков ефект даже там където са останали стъпки от кравите примерно.А ако е по мокро както сега пролетта,за сенс над 30-35 не може и да се помисли.И тогава работим на 9-10 см примерно.И всеки камък в такава почва си го дава такъв хубав сигнал около 70-80 на дисплея,че ще ти дойде да я осучиш около някое дърво наблизо. стена
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



 - Малки хитринки с Фишер Ф-75 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малки хитринки с Фишер Ф-75    - Малки хитринки с Фишер Ф-75 - Page 4 EmptyСря Апр 10, 2013 7:47 am

colin96 написа:
Както и да я движиш колега тайната е че не става за тая почва.Особено сефката.Още по зле се представя спрямо стандартната.Пее като стадо гъски.Дава дупков ефект даже там където са останали стъпки от кравите примерно.А ако е по мокро както сега пролетта,за сенс над 30-35 не може и да се помисли.И тогава работим на 9-10 см примерно.И всеки камък в такава почва си го дава такъв хубав сигнал около 70-80 на дисплея,че ще ти дойде да я осучиш около някое дърво наблизо. стена

А как се държат други марки и модели апарати? И правил ли си проба с моно антена?
Върнете се в началото Go down
comander
Цезар
Цезар
comander



 - Малки хитринки с Фишер Ф-75 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малки хитринки с Фишер Ф-75    - Малки хитринки с Фишер Ф-75 - Page 4 EmptyСря Апр 10, 2013 9:59 am

jordan_nenov написа:
colin96 написа:
Както и да я движиш колега тайната е че не става за тая почва.Особено сефката.Още по зле се представя спрямо стандартната.Пее като стадо гъски.Дава дупков ефект даже там където са останали стъпки от кравите примерно.А ако е по мокро както сега пролетта,за сенс над 30-35 не може и да се помисли.И тогава работим на 9-10 см примерно.И всеки камък в такава почва си го дава такъв хубав сигнал около 70-80 на дисплея,че ще ти дойде да я осучиш около някое дърво наблизо. стена

А как се държат други марки и модели апарати? И правил ли си проба с моно антена?
Аз много не разбирам ,ама моно антена на WLF няма BFO е с моно антена ама тези апарати са адски нестабилни към земята,също и пулсовите индукци са с моно.Дака сигорно имаш предвид омега или намотка в намотка.
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



 - Малки хитринки с Фишер Ф-75 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малки хитринки с Фишер Ф-75    - Малки хитринки с Фишер Ф-75 - Page 4 EmptyСря Апр 10, 2013 11:19 am

comander написа:
jordan_nenov написа:
colin96 написа:
Както и да я движиш колега тайната е че не става за тая почва.Особено сефката.Още по зле се представя спрямо стандартната.Пее като стадо гъски.Дава дупков ефект даже там където са останали стъпки от кравите примерно.А ако е по мокро както сега пролетта,за сенс над 30-35 не може и да се помисли.И тогава работим на 9-10 см примерно.И всеки камък в такава почва си го дава такъв хубав сигнал около 70-80 на дисплея,че ще ти дойде да я осучиш около някое дърво наблизо. стена

А как се държат други марки и модели апарати? И правил ли си проба с моно антена?
Аз много не разбирам ,ама моно антена на WLF няма BFO е с моно антена ама тези апарати са адски нестабилни към земята,също и пулсовите индукци са с моно.Дака сигорно имаш предвид омега или намотка в намотка.

Намотка в намотка. Щото двойното D е за по-дълбоко проникване в орудени почви. Ако сигналите на земята са силни, то тогава би трябвало и с концентричната малка антена апарата да е по-спокоен. Естествено за сметка на дълбочината. Нека колегата colin96 да пробва с настройките за търсене на морския плаж, тогава да видим дали ще има ефект. А вече е въпрос на проби за големината на антените. Важното е машината да е спокойна и да не квичи като ято гъски. 2 тона. dE процес или още по-добре bc. Задължително ръчен грунд баланс. диск над 25, И СЪЩО МНОГО ВАЖНО: Сенса И В ДВАТА РЕЖИМА да бъде под 30. Ако се търси в режим дискриминация, то тогава тресшолда може да бъде издут докрай, а в противен случай - колкото позволява терена.
Да пробва колегата и да пише какви са резултатите.
Късмет на всички. От днес времето се оправя и смятам да понамаля изявите си във форума и да засиля тези на полето !!!
Smile
Върнете се в началото Go down
colin96
Консул
Консул




 - Малки хитринки с Фишер Ф-75 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малки хитринки с Фишер Ф-75    - Малки хитринки с Фишер Ф-75 - Page 4 EmptyСря Апр 10, 2013 6:17 pm

Почвата е тежка за почти всички апарати(изключвам гпх-4000).Единствено задоволително се представи старият fisher cz-7 pro.При грундиране над дупка изчиства и дупковият ефект даже и работи супер стабилно.И то при доста прилична дълбочина(20 ст си ги чува добре на над 16-17 см в земята).А доколкото за настройки-да на bc режим е най-стабилна като работа.И с disk около и над 5-6 я карам.Гледам да не изрязвам много.Абе малко пресилих,не е чак толкова зле.Мога да я накарам да млъкне при настроики със сенза и дискриминазията, ама старото фишерче а и някои гаражни даже работят по-добре.Та затова ме хваща яд.Наистина на тия условия е много слаб уред.Даже започнах да избягвам такива обекти през зимата и пролетта.лятото когато е сухо е доста по добре,но пък няма копане тогава.
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



 - Малки хитринки с Фишер Ф-75 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малки хитринки с Фишер Ф-75    - Малки хитринки с Фишер Ф-75 - Page 4 EmptyСря Апр 10, 2013 7:43 pm

colin96 написа:
Почвата е тежка за почти всички апарати(изключвам гпх-4000).Единствено задоволително се представи старият fisher cz-7 pro.При грундиране над дупка изчиства и дупковият ефект даже и работи супер стабилно.И то при доста прилична дълбочина(20 ст си ги чува добре на над 16-17 см в земята).А доколкото за настройки-да на bc режим е най-стабилна като работа.И с disk около и над 5-6 я карам.Гледам да не изрязвам много.Абе малко пресилих,не е чак толкова зле.Мога да я накарам да млъкне при настроики със сенза и дискриминазията, ама старото фишерче а и някои гаражни даже работят по-добре.Та затова ме хваща яд.Наистина на тия условия е много слаб уред.Даже започнах да избягвам такива обекти през зимата и пролетта.лятото когато е сухо е доста по добре,но пък няма копане тогава.

На мен ми е много интересно, тъй като никога никъде не съм намерил още място на което да шашна фипера. Далече съм от мисълта че е най-универсалната машина. Все пак на повечето условия се справя доста добре, което наклони везните на избора ми за металдетектор. И до момента изобщо не съжелявам за своя избор.
Късмет колеги !
Върнете се в началото Go down
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



 - Малки хитринки с Фишер Ф-75 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малки хитринки с Фишер Ф-75    - Малки хитринки с Фишер Ф-75 - Page 4 EmptyСря Апр 10, 2013 8:30 pm

jordan_nenov написа:
colin96 написа:
Почвата е тежка за почти всички апарати(изключвам гпх-4000).Единствено задоволително се представи старият fisher cz-7 pro.При грундиране над дупка изчиства и дупковият ефект даже и работи супер стабилно.И то при доста прилична дълбочина(20 ст си ги чува добре на над 16-17 см в земята).А доколкото за настройки-да на bc режим е най-стабилна като работа.И с disk около и над 5-6 я карам.Гледам да не изрязвам много.Абе малко пресилих,не е чак толкова зле.Мога да я накарам да млъкне при настроики със сенза и дискриминазията, ама старото фишерче а и някои гаражни даже работят по-добре.Та затова ме хваща яд.Наистина на тия условия е много слаб уред.Даже започнах да избягвам такива обекти през зимата и пролетта.лятото когато е сухо е доста по добре,но пък няма копане тогава.

На мен ми е много интересно, тъй като никога никъде не съм намерил още място на което да шашна фипера. Далече съм от мисълта че е най-универсалната машина. Все пак на повечето условия се справя доста добре, което наклони везните на избора ми за металдетектор. И до момента изобщо не съжелявам за своя избор.
Късмет колеги !
има има Данчо има и още какви!! има такива обекти че правят бангийте шашави! и квичат не като гъски а като стадо биволи ! питай моя приятел дето му откраднаха Енигмата , нека той дати каже кви Трескавци имаме дето бангийте стават луди от сигнали, а ако намалиш сенза то тогаз спокойно може дасе простиш с некой и друг антонян , но в никакъв случай не увеличавайте дискриминацията повече от 5-6!!!
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



 - Малки хитринки с Фишер Ф-75 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малки хитринки с Фишер Ф-75    - Малки хитринки с Фишер Ф-75 - Page 4 EmptyСря Апр 10, 2013 8:39 pm

Podlecii.avg написа:
jordan_nenov написа:
colin96 написа:
Почвата е тежка за почти всички апарати(изключвам гпх-4000).Единствено задоволително се представи старият fisher cz-7 pro.При грундиране над дупка изчиства и дупковият ефект даже и работи супер стабилно.И то при доста прилична дълбочина(20 ст си ги чува добре на над 16-17 см в земята).А доколкото за настройки-да на bc режим е най-стабилна като работа.И с disk около и над 5-6 я карам.Гледам да не изрязвам много.Абе малко пресилих,не е чак толкова зле.Мога да я накарам да млъкне при настроики със сенза и дискриминазията, ама старото фишерче а и някои гаражни даже работят по-добре.Та затова ме хваща яд.Наистина на тия условия е много слаб уред.Даже започнах да избягвам такива обекти през зимата и пролетта.лятото когато е сухо е доста по добре,но пък няма копане тогава.

На мен ми е много интересно, тъй като никога никъде не съм намерил още място на което да шашна фипера. Далече съм от мисълта че е най-универсалната машина. Все пак на повечето условия се справя доста добре, което наклони везните на избора ми за металдетектор. И до момента изобщо не съжелявам за своя избор.
Късмет колеги !
има има Данчо има и още какви!! има такива обекти че правят бангийте шашави! и квичат не като гъски а като стадо биволи ! питай моя приятел дето му откраднаха Енигмата , нека той дати каже кви Трескавци имаме дето бангийте стават луди от сигнали, а ако намалиш сенза то тогаз спокойно може дасе простиш с некой и друг антонян , но в никакъв случай не увеличавайте дискриминацията повече от 5-6!!!

Зная г-н Podlecii avg че си сериозен мъж и никога не говориш напразно. Но я кажи все пак, там дето повечето бангии се сговнясват, как се държи твоя Ф-75?
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



 - Малки хитринки с Фишер Ф-75 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малки хитринки с Фишер Ф-75    - Малки хитринки с Фишер Ф-75 - Page 4 EmptyСря Апр 10, 2013 8:43 pm

А ако някой колега иска да си купи някаква машина, то най-резонното е да събере информация за нея и да я пробва от колеги вземена де, там където ще я употребява най-често. Все пак е голем сеир, ако реча да си купи такава, дето не му върши работа... Все пак свят голям - хора разни...
Слагам челника да се зарежда и по некое време на ноща излизам на полето до шосето. Май понамерих едно петно, но е до главен път. Късмет !
Върнете се в началото Go down
 
Малки хитринки с Фишер Ф-75
Върнете се в началото 
Страница 4 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» фишер ф70
» Nel Big 43x38
» Как да разпознаем златото

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Fisher Металотърсачи-
Идете на: