Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
Майнлаб TEKNETICS Spectrum prodavam mask Simplex нишани miladinka Minelab tesoro nokta Coil wave VANQUISH голден lorenz грунда пират маск врътка Fisher deus kupuvam 5000 GOLD nexus
 

 "Много читатели-малко писатели."

Go down 
+34
mario321
xp fan
Gandalf
kompira
vvurbanov
vanbg
adminn
Avrelian
cecomotors
Сельо Бангиев
gozilla
стрела
borislav123
comander
scarecrow
Kolev
werewolf1
nasko75
pavli_q
emilio
adventurer
mdetectors.bg
atina
rahan
Rinobs
saiganica
бобо
FELIX
sdsds
ivanasen
stan960
pechkata
JENTIX
Трибал-М
38 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 16  Next
АвторСъобщение
nasko75
Джадай
Джадай
nasko75



"Много читатели-малко писатели." - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Много читатели-малко писатели."   "Много читатели-малко писатели." - Page 5 EmptyНед Дек 22, 2013 7:26 pm

FELIX
Замислям се но като се позамисля по от дълбоко не виждам никои от колегите за 7 дни да е направил 208 коментара  Laughing или всички останали са много тъпи или ти си прекалено умен и не си за този форум при нас глупаците
Регистрирани потребители в www.imperio.biz
Имаме 4101 регистрирани потребители към :дата 22.12.2013г.
Най-новият потребител е alex1


Последната промяна е направена от nasko75 на Нед Дек 22, 2013 7:50 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
FELIX
Цезар
Цезар
FELIX



"Много читатели-малко писатели." - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Много читатели-малко писатели."   "Много читатели-малко писатели." - Page 5 EmptyНед Дек 22, 2013 7:36 pm

nasko75 написа:
FELIX
Замислям се но като се позамисля по от дълбоко не виждам никои от колегите за 7 дни да е направил 208 коментара  Laughing или всички останали са много тъпи или ти си прекалено умен и не си за този форум при нас глупаците
Що приравняваш "вси4ки" със себе си,а не е лошо да имаш и по високо мнение за себе си-все пак никой не е съвършен.Ако ти е готина клавиатурата давай пиши си,пари няма да ти вземаме.Ако пък нещеш ОК,може да си сигурен 4е и глупак няма да те изкараме.
Върнете се в началото Go down
nasko75
Джадай
Джадай
nasko75



"Много читатели-малко писатели." - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Много читатели-малко писатели."   "Много читатели-малко писатели." - Page 5 EmptyНед Дек 22, 2013 7:42 pm

FELIX написа:
nasko75 написа:
FELIX
Замислям се но като се позамисля по от дълбоко не виждам никои от колегите за 7 дни да е направил 208 коментара  Laughing или всички останали са много тъпи или ти си прекалено умен и не си за този форум при нас глупаците
Що приравняваш "вси4ки" със себе си,а не е лошо да имаш и по високо мнение за себе си-все пак никой не е съвършен.Ако ти е готина клавиатурата давай пиши си,пари няма да ти вземаме.Ако пък нещеш ОК,може да си сигурен 4е и глупак няма да те изкараме.
Желая ти весели празници
И не мисля да споря с тебе вече поради една причина ако се сетиш добре ако ли не не е добре
Наздраве аз ще си налея вече  Cool 
Върнете се в началото Go down
FELIX
Цезар
Цезар
FELIX



"Много читатели-малко писатели." - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Много читатели-малко писатели."   "Много читатели-малко писатели." - Page 5 EmptyНед Дек 22, 2013 7:44 pm

nasko75 написа:
FELIX написа:
nasko75 написа:
FELIX
Замислям се но като се позамисля по от дълбоко не виждам никои от колегите за 7 дни да е направил 208 коментара  Laughing или всички останали са много тъпи или ти си прекалено умен и не си за този форум при нас глупаците
Що приравняваш "вси4ки" със себе си,а не е лошо да имаш и по високо мнение за себе си-все пак никой не е съвършен.Ако ти е готина клавиатурата давай пиши си,пари няма да ти вземаме.Ако пък нещеш ОК,може да си сигурен 4е и глупак няма да те изкараме.
Желая ти весели празници
И не мисля да споря с тебе вече поради една причина ако се сетиш добре ако ли не не е добре
Наздраве аз ще си налея вече  Cool 
Весели празници и на теб,жив и здрав  Cool 
Върнете се в началото Go down
saiganica
Легионер
Легионер
saiganica



"Много читатели-малко писатели." - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Много читатели-малко писатели."   "Много читатели-малко писатели." - Page 5 EmptyНед Дек 22, 2013 9:44 pm

И какво сега....?Пакли ще стане малко писатели много читатели!Нее добра тази идея точно пред тези ,,Светли"-празници!
  Къдеси отче да напишеш нещо за тоя ден-Бъдни вечер!
  Весел праник и от мен!Наздраве!
Върнете се в началото Go down
Rinobs
Про-Консул
Про-Консул
Rinobs



"Много читатели-малко писатели." - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Много читатели-малко писатели."   "Много читатели-малко писатели." - Page 5 EmptyПон Дек 23, 2013 2:16 am

Наздраве и от мен радвам се че спряхте с враждата която прочетах че се породи гордея се че за толкожа кратко време дразгите преминаха все пак трябва да сме задружни членовете на металдетектинга няма да ви честитя нищо рано е още  Very Happy 
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




"Много читатели-малко писатели." - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Много читатели-малко писатели."   "Много читатели-малко писатели." - Page 5 EmptyСъб Дек 28, 2013 4:06 pm

saiganica написа:
И какво сега....?Пакли ще стане малко писатели много читатели!Нее добра тази идея точно пред тези ,,Светли"-празници!
  Къдеси отче да напишеш нещо за тоя ден-Бъдни вечер!
  Весел праник и от мен!Наздраве!


Не зная точно къде е златното сечение на равновесието между читатели и писатели,но сега е малко скучно,може би.
Върнете се в началото Go down
werewolf1
Легионер
Легионер




"Много читатели-малко писатели." - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Много читатели-малко писатели."   "Много читатели-малко писатели." - Page 5 EmptyНед Дек 29, 2013 12:06 am

Трибал-М написа:
saiganica написа:
И какво сега....?Пакли ще стане малко писатели много читатели!Нее добра тази идея точно пред тези ,,Светли"-празници!
  Къдеси отче да напишеш нещо за тоя ден-Бъдни вечер!
  Весел праник и от мен!Наздраве!


Не зная точно къде е златното сечение на равновесието между читатели и писатели,но сега е малко скучно,може би.

И на мен така ми се струва! Друго си е да има и понякога екшън!  :fessee: :Tir: 
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




"Много читатели-малко писатели." - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Много читатели-малко писатели."   "Много читатели-малко писатели." - Page 5 EmptyПет Яну 03, 2014 10:02 am

Отново няма много писатели.Някой от колегите може би се възстановяват след предпразничното "препускане",други са се отдали на новогодишно разпускане,а трети-реагират само при особени случай.
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



"Много читатели-малко писатели." - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Много читатели-малко писатели."   "Много читатели-малко писатели." - Page 5 EmptyСъб Яну 04, 2014 8:17 am

-Мммм,даа -Гууулееемата Битка за наградките на ГАРЕТ свърши............................ Sad
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




"Много читатели-малко писатели." - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Много читатели-малко писатели."   "Много читатели-малко писатели." - Page 5 EmptyПон Сеп 08, 2014 3:33 pm

Трибал-М написа:
Отново няма много писатели.Някой от колегите може би се възстановяват след предпразничното "препускане",други са се отдали на новогодишно разпускане,а трети-реагират само при особени случай.

Колеееееев,къде си?...
Стана скучно без теб!
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




"Много читатели-малко писатели." - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Много читатели-малко писатели."   "Много читатели-малко писатели." - Page 5 EmptyСря Сеп 10, 2014 9:41 pm

Трибал-М написа:

Колеееееев,къде си?...
Стана скучно без теб!

Няма го...
Изведе ГЕРБ на първо място в нашия форум и отиде по съседните да "агитира"...
Върнете се в началото Go down
Kolev
Цезар
Цезар
Kolev



"Много читатели-малко писатели." - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Много читатели-малко писатели."   "Много читатели-малко писатели." - Page 5 EmptyЧет Сеп 11, 2014 2:31 pm

Трибал-М написа:
Трибал-М написа:

Колеееееев,къде си?...
Стана скучно без теб!

Няма го...
Изведе ГЕРБ на първо място в нашия форум и отиде по съседните да "агитира"...

Здравей Трибале! Ходих до гръцкото море да поагитирам малко и там, пък и да закрием сезона. От Кавала на долу има прекрасни местенца и плажове. Иначе по повод агитирането, целта ми не е да агитирам, а поне малко да изравня везните, че от лумпени, тролове и заблудени, истината и разумът в нашата държава започват да придобиват екзотичен вид.
А и честно казано малко ми поомръзна и ще разредя участието. Съжалявам че активността във форума ще пострада, но нервите никой не ми ги плаща, а да се дърляш с "интелектуалци" от селски тип не е особено приятно занимание, макар да запълва времето в моменти на особено тягостна скука.
Върнете се в началото Go down
scarecrow
Про-Консул
Про-Консул
scarecrow



"Много читатели-малко писатели." - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Много читатели-малко писатели."   "Много читатели-малко писатели." - Page 5 EmptyЧет Сеп 11, 2014 4:06 pm

Колев кой сезон ходи да закриваш на герб или на металдетектинга
Извинявай за селския въпрос
Върнете се в началото Go down
comander
Цезар
Цезар
comander



"Много читатели-малко писатели." - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Много читатели-малко писатели."   "Много читатели-малко писатели." - Page 5 EmptyЧет Сеп 11, 2014 10:24 pm

Наи вероятно колев е ходил при роднини.дето са избягали по времето на некъдърното управление на ГЕРБ.
Върнете се в началото Go down
borislav123
Консул
Консул




"Много читатели-малко писатели." - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Много читатели-малко писатели."   "Много читатели-малко писатели." - Page 5 EmptyЧет Сеп 11, 2014 10:35 pm

Колев пак не си си пил успокоителните. Явно трябва да не те оставят без надзор.
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




"Много читатели-малко писатели." - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Много читатели-малко писатели."   "Много читатели-малко писатели." - Page 5 EmptyЧет Сеп 11, 2014 11:57 pm

"Който търси мъдрост,може да се каже,че е умен,който мисли,че я е намерил,е абсолютен глупак"-тая ми е от любимите-много му приляга..
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




"Много читатели-малко писатели." - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Много читатели-малко писатели."   "Много читатели-малко писатели." - Page 5 EmptyПет Сеп 12, 2014 12:46 pm

Kolev написа:
Трибал-М написа:
Трибал-М написа:

Колеееееев,къде си?...
Стана скучно без теб!

Няма го...
Изведе ГЕРБ на първо място в нашия форум и отиде по съседните да "агитира"...

Здравей Трибале! Ходих до гръцкото море да поагитирам малко и там, пък и да закрием сезона. От Кавала на долу има прекрасни местенца и плажове. Иначе по повод агитирането, целта ми не е да агитирам, а поне малко да изравня везните, че от лумпени, тролове и заблудени, истината и разумът в нашата държава започват да придобиват екзотичен вид.
А и честно казано малко ми поомръзна и ще разредя участието. Съжалявам че активността във форума ще пострада, но нервите никой не ми ги плаща, а да се дърляш с "интелектуалци" от селски тип не е особено приятно занимание, макар да запълва времето в моменти на особено тягостна скука.


Здравей,Колев!
..."Плажната" аудитория е много податлива на агитация,а част от нея предварително е с правилна ориентация!...
Това,за лумпенизирането и разума и аз го споделям.Въпреки тази негативна подробност,някой социолог. агенции дават дори 36% за ГЕРБ,а тенденцията сякаш е възходяща.
Върнете се в началото Go down
Kolev
Цезар
Цезар
Kolev



"Много читатели-малко писатели." - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Много читатели-малко писатели."   "Много читатели-малко писатели." - Page 5 EmptyПет Сеп 12, 2014 1:59 pm

Както каза Борисов "И овцете разбраха, че ГЕРБ е по-добре!" ... Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




"Много читатели-малко писатели." - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Много читатели-малко писатели."   "Много читатели-малко писатели." - Page 5 EmptyПет Сеп 12, 2014 2:07 pm

Kolev написа:
Както каза Борисов "И овцете разбраха, че ГЕРБ е по-добре!" ... Laughing Laughing Laughing
Точно така-за определен кръг от хора........
Върнете се в началото Go down
Kolev
Цезар
Цезар
Kolev



"Много читатели-малко писатели." - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Много читатели-малко писатели."   "Много читатели-малко писатели." - Page 5 EmptyПет Сеп 12, 2014 2:26 pm

бобо написа:
Kolev написа:
Както каза Борисов "И овцете разбраха, че ГЕРБ е по-добре!" ... Laughing Laughing Laughing
Точно така-за определен кръг от хора........

... да, за работливите и образованите! Селските "интелектуалци", на които все държавата, или някой друг са им е виновни за окаяното положение, няма да са доволни от нито едно управление. Не си дават сметка, че комунистическият строй фалира България, а след това комунистите си смениха табелката и я доокрадоха. Дойде един читав управник, който имаше топки да се опъне на червената мафия и работеше добре с Европа и червените измекяри изманипулираха простият народ и го свалиха. Сега ще си платим задържаната цена на тока с лихвите, а за тази пропиляна година не се свърши абсолютно нищо, само се задължи народа с има няма десетина милиарда. Поредният урок, който селската "интелигенция" няма да научи и ще си опява, колко хубаво било при комунизмо и ще продължи да подменя гласа на образованите и активни хора, скапвайки бъдещето на децата и внуците си докато са живи и могат да се довлекат до урните.
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




"Много читатели-малко писатели." - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Много читатели-малко писатели."   "Много читатели-малко писатели." - Page 5 EmptyПет Сеп 12, 2014 3:37 pm

Хм,аз познавам доста образовани и работливи хора,но не съм сигурен,дали ти си такъв....Имаш претенции да си информиран за икономиката на България,преди,и сега,но аз не мисля,че оценките ти са реални.Прочети,ограмоти се малко,пък тогава се изказвай,но малко по-подготвен.Като за начало,можеш да почнеш с архивите на НСИ.Там измама не може има-всичко е математика.Само ще ти подскажа,че някога..., не много отдавна,дори и "класата" към която ти сам се причисляваш-на "образованите и информирани"хора е била доста по многобройна и качествена.И накрая едно въпросче-защо мислиш първата задача на римляните ,в новозавоюваните провинции е била да построят пътища-дали заради удобството на завареното население,или заради интересите на империята?Или мислиш,че нещата тогава и сега са по-различни?..............пп.А колкото до образа на селския интелектуалец-да,Бойко се вписва идеално в него-все някой друг му е виновен.......
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



"Много читатели-малко писатели." - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Много читатели-малко писатели."   "Много читатели-малко писатели." - Page 5 EmptyПет Сеп 12, 2014 4:27 pm

-Епа нема ка да не е скучно я за тва и прекратих да пишем щото оно е казано от народу -Да беше грездей да му го напнеш,ма оно акъл..........-Склати го твойто момче че тия вчерашни,днешни и утрешни политици не мое докарат държавата на нивото и от времето на Тато на малкият му пръст-Имаше една журналистка и тя отроче на партийци дето в  зората си припяваше на комунистите а по после смени рефрена наедно с цвета,та са изцепи преди около година време -Че по времето на комунизма у магазините имало сал леп,заар и сол -Лазарниците и са горе доле толкоз че тя по него време или е била в доста ранно-бебешка връст или пък още е  била проектил на баща си в кобурите-В тъпото предаване дето плюеше немаше даже един що годе грамотен да я сръчка че имаше такъв перйод ма той беше в зората на така наречената демокрация когато оня изгнил предател Луканов започна да променя България по препоръките на ония американски говеда Ран-Ът-Сега твойто Колевче,момче с очевидно провинциално мислене и също толкоз ерудиция(оно за да си от герб повече не и нужно ) се опитва  да убеди аудиторията тук че неква комунистическа издънка купена отдавна от американците щяла да упрай България -Добре че все пак все още е останала макар и малка част мислещи политици та както се вижда надали ша му го позволят.............
Върнете се в началото Go down
scarecrow
Про-Консул
Про-Консул
scarecrow



"Много читатели-малко писатели." - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Много читатели-малко писатели."   "Много читатели-малко писатели." - Page 5 EmptyПет Сеп 12, 2014 7:19 pm

Kolev написа:
Както каза Борисов "И овцете разбраха, че ГЕРБ е по-добре!" ... Laughing Laughing Laughing
Абре колефф и офцете разбраха, ама даваш ли си сметка колко работи други не разбраха, офцете
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




"Много читатели-малко писатели." - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Много читатели-малко писатели."   "Много читатели-малко писатели." - Page 5 EmptyПет Сеп 12, 2014 8:15 pm

Колев,струва ми се ,че политическата тема за мъжа е като бялата блесна за ненаситния костур.
Върнете се в началото Go down
 
"Много читатели-малко писатели."
Върнете се в началото 
Страница 5 от 16Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 16  Next
 Similar topics
-
» търсене от растояние
» Купувам Меладинка
» Интересно разследване по Нова телевизия

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Благи приказки-
Идете на: