Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
GOLD nokta tesoro пират голден нишани prodavam TEKNETICS Minelab lorenz врътка kupuvam wave nexus грунда 5000 Coil Simplex deus Spectrum маск VANQUISH mask Майнлаб Fisher miladinka
 

 "Много читатели-малко писатели."

Go down 
+34
mario321
xp fan
Gandalf
kompira
vvurbanov
vanbg
adminn
Avrelian
cecomotors
Сельо Бангиев
gozilla
стрела
borislav123
comander
scarecrow
Kolev
werewolf1
nasko75
pavli_q
emilio
adventurer
mdetectors.bg
atina
rahan
Rinobs
saiganica
бобо
FELIX
sdsds
ivanasen
stan960
pechkata
JENTIX
Трибал-М
38 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 11 ... 16  Next
АвторСъобщение
бобо
Джадай
Джадай




"Много читатели-малко писатели." - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Много читатели-малко писатели."   "Много читатели-малко писатели." - Page 7 EmptyНед Сеп 14, 2014 1:47 am

Kolev написа:
Поредната доза неграмотност и объркана женска мисъл Laughing Laughing Laughing Дори на бат Станчо бисерите и идиотщините за милиардите изнесени със самолети блестят, като диаманти в купчина тор в сравнение с последните брътвежи Laughing Laughing Laughing
Аз лично, ако съм толкова очевадно неграмотен не бих имал смелост да се изказвам по каквато и да е тема. И ми говорят за аргументи ... на мен Laughing Laughing Laughing То глупецът и да се препъне в истината няма да я разпознае. Още по-трудно става, когато истината е в дисонанс със собственото его и интелектуални възможности - с други думи, не е лесно да си тъп и неграмотен и поради което нереализиран и да си дадеш сметка, че едното е следствие на другото. Ако на тези екземпляри родителите им ги бяха натискали да учат сега нямаше да се чувстват толкова прецакани, а щяха като нормални, образовани и интелигентни хора да си вадят доволно прехраната и вместо да плюят по Бойко и ГЕРБ, че не са им подали в устичката, щяха да се радват на направеното и на това, че ще ги управлява европейски, а не евразийски ориентирана партия. Но къде ти акъл у тези хора за подобни глобални размишления ... мъкаааа-мъкааа!!!
Високото самочувствие,винаги е признак за ниска култура.
Върнете се в началото Go down
Kolev
Цезар
Цезар
Kolev



"Много читатели-малко писатели." - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Много читатели-малко писатели."   "Много читатели-малко писатели." - Page 7 EmptyНед Сеп 14, 2014 9:40 am

Обаче никой от неграмотните льольовци отгоре не казва за кого ще гласува. Плюят мен, че имам позиция и я отстоявам, а те самите само плюят неграмотно и некадърно. Излезте с позиция, аргументирайте я и едва тогава ще имате макар и минимално морално право да опонирате, провокирате и обиждате. Нямате позиция, не можете нали? Акъл се иска Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
scarecrow
Про-Консул
Про-Консул
scarecrow



"Много читатели-малко писатели." - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Много читатели-малко писатели."   "Много читатели-малко писатели." - Page 7 EmptyНед Сеп 14, 2014 10:01 am

Точно така, Симплич, не трябва да те обиждаме и провокираме
Магаре което се е научило да чете и пише, трябва само да се адмирира
Поздравления, Симплич
Върнете се в началото Go down
scarecrow
Про-Консул
Про-Консул
scarecrow



"Много читатели-малко писатели." - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Много читатели-малко писатели."   "Много читатели-малко писатели." - Page 7 EmptyНед Сеп 14, 2014 10:34 am

Защо бе, Симплич, защо
Аз съм единствения от неграмотните и тъпите, на които въпреки, че им е много трудно, имам изцяло добри намерения към теб
Защо натисна червената точка, защо
Върнете се в началото Go down
стрела
Легионер
Легионер
стрела



"Много читатели-малко писатели." - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Много читатели-малко писатели."   "Много читатели-малко писатели." - Page 7 EmptyНед Сеп 14, 2014 10:38 am

що му се връзвате на този пуска теми с еднакво съдържание пише тъпотии и някои ако му опонира почва да го обижда като пиян каруцар,има се за някъкъв селски интелектуалец,живеещ в свои измислен свят и не вижда нищо друго освен собственото си жалко его.Пускаите го да пасе на свобода.
Върнете се в началото Go down
Kolev
Цезар
Цезар
Kolev



"Много читатели-малко писатели." - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Много читатели-малко писатели."   "Много читатели-малко писатели." - Page 7 EmptyНед Сеп 14, 2014 11:44 am

Неграмотните тролчета ме преследват от тема в тема и омирисват пеизажа, а после се надъхват едни други да не ми обръщали внимание Laughing Laughing Laughing ... луда работа Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
Kolev
Цезар
Цезар
Kolev



"Много читатели-малко писатели." - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Много читатели-малко писатели."   "Много читатели-малко писатели." - Page 7 EmptyНед Сеп 14, 2014 12:14 pm

Тук ви разбих Laughing Laughing Laughing Отивам си в моята тема Very Happy
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




"Много читатели-малко писатели." - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Много читатели-малко писатели."   "Много читатели-малко писатели." - Page 7 EmptyВто Сеп 16, 2014 9:55 pm

Kolev написа:
Тук ви разбих Laughing Laughing Laughing  Отивам си в моята тема Very Happy


Вярно,два дена и половина-пълна тишина!
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



"Много читатели-малко писатели." - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Много читатели-малко писатели."   "Много читатели-малко писатели." - Page 7 EmptyСря Сеп 17, 2014 12:47 am

-Не виждам никой разбит тука -Уви виждам само два плоски коментара на двамина плоски екземпляра -Очевидно партията майка изчерпа репертоара и е в ужас кво ще стане като и изкривеното и подобие герб се срине в нищото -Направо треперят че вече нема в кво друго да се репродуцират освен от Тъпо към По Тъпо,И по Тъпо...............
Върнете се в началото Go down
borislav123
Консул
Консул




"Много читатели-малко писатели." - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Много читатели-малко писатели."   "Много читатели-малко писатели." - Page 7 EmptyСря Сеп 17, 2014 5:42 pm

Колега Стан 960 дори и работа му намерих на симплича , но той още не е сигурен дали ще може да се справи с отговорната задача. Не се чуди симплич имаш потенциал за да се справиш. Laughing
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




"Много читатели-малко писатели." - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Много читатели-малко писатели."   "Много читатели-малко писатели." - Page 7 EmptyВто Окт 21, 2014 10:06 pm

...Придремващи,оредели читатели очакват интересни писатели...
Позволявам си да актуализирам темата,...оти она си е моя и требе даа актуална!
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




"Много читатели-малко писатели." - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Много читатели-малко писатели."   "Много читатели-малко писатели." - Page 7 EmptyЧет Окт 23, 2014 10:36 pm

Трибал-М написа:
...Придремващи,оредели читатели очакват интересни писатели...
Позволявам си да актуализирам темата,...оти она си е моя и требе даа актуална!


Благодаря за червената чертичка! Този цвят е един от любимите ми и не го свързвам с политическото му присвояване от една поела към блатото партия.
Върнете се в началото Go down
scarecrow
Про-Консул
Про-Консул
scarecrow



"Много читатели-малко писатели." - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Много читатели-малко писатели."   "Много читатели-малко писатели." - Page 7 EmptyЧет Окт 23, 2014 10:54 pm

Епа аз ти сложих и една зелена да ти е по-шарено
Върнете се в началото Go down
Сельо Бангиев
Преторий
Преторий




"Много читатели-малко писатели." - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Много читатели-малко писатели."   "Много читатели-малко писатели." - Page 7 EmptyПет Окт 24, 2014 4:30 pm

Трибале, помниш ли крилатата фраза "бачкам и си трайкам" ? Еми те така - бачкат си колегите, без да вдигат много шум и да се изявяват по форумите, щото агенти на ДС дебнат навсякъде Smile

А пък такива като мен и теб, дето ползваме апаратите за екологически цели, нема кой да ни закача, ние сме много полезни на обществото и не застрашаваме културно-историческо наследство на милата ни Родина. Wink

Върнете се в началото Go down
sdsds
Про-Консул
Про-Консул
sdsds



"Много читатели-малко писатели." - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Много читатели-малко писатели."   "Много читатели-малко писатели." - Page 7 EmptyПет Окт 24, 2014 9:35 pm

Влезли сте в ECO режим....aмa някои не могaт дa излязaт от него.Някои мислят,че рaздвижвaт форумa с политически глупости a реaлно отврaщaвaт хорaтa зa,които сa нaпрaвени тези специaлизирaни форуми
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




"Много читатели-малко писатели." - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Много читатели-малко писатели."   "Много читатели-малко писатели." - Page 7 EmptyПет Окт 24, 2014 10:45 pm

Сельо Бангиев написа:
Трибале, помниш ли крилатата фраза "бачкам и си трайкам" ? Еми те така - бачкат си колегите, без да вдигат много шум и да се изявяват по форумите, щото агенти на ДС дебнат навсякъде Smile

А пък такива като мен и теб, дето ползваме апаратите за екологически цели, нема кой да ни закача, ние сме много полезни на обществото и не застрашаваме културно-историческо наследство на милата ни Родина. Wink

Добре де,кво ти пречида влизаш по форумите с един ник,ако не с истинкото си име.ТИ ПОНЕНЯМА ЗА КВО ДА СЕ КРИЕШ.Или няма да можеш да се държиш толкова "Свободно".Аз и преди ти казах-не разчитай толкова на анонимността.
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




"Много читатели-малко писатели." - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Много читатели-малко писатели."   "Много читатели-малко писатели." - Page 7 EmptyПет Окт 24, 2014 10:47 pm

sdsds написа:
Влезли сте в ECO режим....aмa някои не могaт дa излязaт от него.Някои мислят,че рaздвижвaт форумa с политически глупости a реaлно отврaщaвaт хорaтa зa,които сa нaпрaвени тези специaлизирaни форуми


"Много читатели-малко писатели."

.....Иди на страница: 1, 2, ... , 10, 11] 164 Трибал-М 3951 Today at 9:35 pm sdsds

Тези числа не са в твоя подкрепа,мнението ти е № 164.
Върнете се в началото Go down
sdsds
Про-Консул
Про-Консул
sdsds



"Много читатели-малко писатели." - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Много читатели-малко писатели."   "Много читатели-малко писатели." - Page 7 EmptyСъб Окт 25, 2014 9:47 am

Трибал-М  
Joined date: 10.02.2013  
Yesterday at 10:47 pm
Брой мнения: 2012  Shocked
Представям си в bg-mamma колко мнения имаш вече Very Happy Там всяка мисъл ,която им мине през главата и е вече написана ...от "трябва да си изрежа ноктите " до квантова физика.
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




"Много читатели-малко писатели." - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Много читатели-малко писатели."   "Много читатели-малко писатели." - Page 7 EmptyСъб Окт 25, 2014 7:09 pm

sdsds написа:
Трибал-М  
Joined date: 10.02.2013  
Yesterday at 10:47 pm
Брой мнения: 2012 ....


Не се стремя към рекорди,те някак без усилия ми се отдават...
Справка в други сектори ще подейства убедително в моя подкрепа...
Поздрави!
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




"Много читатели-малко писатели." - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Много читатели-малко писатели."   "Много читатели-малко писатели." - Page 7 EmptyСъб Окт 25, 2014 10:33 pm

Трибал-М написа:
sdsds написа:
Трибал-М  
Joined date: 10.02.2013  


Yesterday at 10:47 pm
Брой мнения: 2012 ....


Не се стремя към рекорди,те някак без усилия ми се отдават...
Справка в други сектори ще подейства убедително в моя подкрепа...
Поздрави!
Пфу,високо мнение имаш за себе си,но какво от това...,света е пълен с нещастни "Нарциси",Като тебе,и оня объркан хобист.....с един куп никове.Както каза един колега,умния човек може да се поучи и от най глупавия неудачник.....
Върнете се в началото Go down
Сельо Бангиев
Преторий
Преторий




"Много читатели-малко писатели." - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Много читатели-малко писатели."   "Много читатели-малко писатели." - Page 7 EmptyНед Окт 26, 2014 5:14 am

бобо написа:

Добре де,кво ти пречида влизаш по форумите с един ник,ако не с истинкото си име.ТИ ПОНЕНЯМА ЗА КВО ДА СЕ КРИЕШ.Или няма да можеш да се държиш толкова "Свободно".Аз и преди ти казах-не разчитай толкова на анонимността.

Колега, форумите не са сайтове за запознаства, а пък за официална презентация на себе си има дори Фейсбук, така че всеки, който иска да блесне с нещо пред света, може да го прави там. Форумите са най-вече да получиш някакъв съвет, да обменяш мнения, да участваш в дискусии и т.н., като в такъв случай никой не го интересува кой стои зад даден ник, а какво казва и с какво допринася за съответната дискусия, тоест полезен участник или спамаджия е.

Между другото, аз пиша само в този форум и това съм го обяснявал вече - общо търсаческите форуми са 3 ("Глутницата" не го броя, понеже си е откровено имaнярски), като форумът "Империо" си е класика в жанра, както се казва. Единствената ми забележка е, че вече е крайно време да се смени платформата на форума, която е доста стара и неудона, има доста по-добри безплатни и модерни платформи, към които може да се премине, а пък от платените платформи бих препоръчал IP.Board - повечето интересни форуми в пространството, включително и българското, са на тази платформа.
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




"Много читатели-малко писатели." - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Много читатели-малко писатели."   "Много читатели-малко писатели." - Page 7 EmptyНед Окт 26, 2014 11:17 am

Сельо Бангиев написа:
бобо написа:

Добре де,кво ти пречида влизаш по форумите с един ник,ако не с истинкото си име.ТИ ПОНЕНЯМА ЗА КВО ДА СЕ КРИЕШ.Или няма да можеш да се държиш толкова "Свободно".Аз и преди ти казах-не разчитай толкова на анонимността.

Колега, форумите не са сайтове за запознаства, а пък за официална презентация на себе си има дори Фейсбук, така че всеки, който иска да блесне с нещо пред света, може да го прави там. Форумите са най-вече да получиш някакъв съвет, да обменяш мнения, да участваш в дискусии и т.н., като в такъв случай никой не го интересува кой стои зад даден ник, а какво казва и с какво допринася за съответната дискусия, тоест полезен участник или спамаджия е.

Между другото, аз пиша само в този форум и това съм го обяснявал вече - общо търсаческите форуми са 3 ("Глутницата" не го броя, понеже си е откровено имaнярски), като форумът "Империо" си е класика в жанра, както се казва. Единствената ми забележка е, че вече е крайно време да се смени платформата на форума, която е доста стара и неудона, има доста по-добри безплатни и модерни платформи, към които може да се премине, а пък от платените платформи бих препоръчал IP.Board - повечето интересни форуми в пространството, включително и българското, са на тази платформа.


Бангиев,ако бобо е прав за многото никове,безусловно го подкрепям!
Съгласен съм,обаче с позицията ти за анонимността.
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




"Много читатели-малко писатели." - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Много читатели-малко писатели."   "Много читатели-малко писатели." - Page 7 EmptyНед Окт 26, 2014 5:23 pm

"...повечето са бедни и отчаяни иманяр4ета....""....за да може обществото да разбере колко жалки и пропаднали са iманярите....."".Ще изгниеш в затворанякога ,иманяр4е мизерно,въпрос на време е само....""....аз не съм като хилядите наивници........още от малък съм зарибен по това хоби и си останах един от малкото истински хобисти,които не излизат с металотърсач извън дома си.....""Именно търсачите трябва да бъдат съдени по бързата процедура-щом те хванат навън с металотърсач-направо в затвора за 10 години......." Това са цитати отпостовете на някой си с ник Стан,изгонен от форума преди няколко години.Трибале,ако ти се занимава може да му прегледаш постовете Аз го открих в РАЗДЕЛА Новини,на стр 5 в темата ...Едно разследване по Нова..Колега Бангиев,искрено се надявам ,че това не си ти,още повече,че въпросния Стан и небезизвестния Колев,всъщност са едно и също лице.А през ръцете на Колев наистина са минали много машини,и той има какво да коментира,а сигурно и да е полезен..,нооо да демонстрира подобно отношение с един ник,а с другия да е кротко услужливо агънце....някак си ..неморално ми идва.....
Върнете се в началото Go down
Сельо Бангиев
Преторий
Преторий




"Много читатели-малко писатели." - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Много читатели-малко писатели."   "Много читатели-малко писатели." - Page 7 EmptyНед Окт 26, 2014 7:00 pm

Колега Бо6о, ти явно си се вкарал в някакъв филм и едва ли някой ще успее да те извади оттам, но все пак да изравяш реплики на някой си Стан, изгонен преди години, и да ги свързваш с някой си Колев, пишещ понастоящем тук, това е просто наивно. Във всеки форуми има разни изпрошляци, спамаджии и провокатори, които просто самоцелно дразнят другите и на практика са безобидни, само дето създават работа на модераторите. Специално Колев бързо го усетих, че е пълен профан в металдетектинга, след като му прочетох някои мнения, така че изобщо не му обръщам никакво внимание, затова и ти се чудя защо така си се фиксирал в него?

А тези, които са наистина опасни, те едва ли пишат във форума, едва ли са се и регистрирали, те само четат и ни проучват, а и със сигурност ходят по съборите, но там се държат като пълни шушумиги, за да не бият на очи, но всъщност записват всичко. Затова аз никога не бих отишъл на събор, защото там вече няма как да съм просто някакъв ник, ами ще вляза директно в полезрението на въпросните агенти. Убеден съм, че всички, които ходят по съборите, имат досиета в полицията и биват следени от съответните служби.

Това е, колега Бо6о, от което трябва да се пазим, а не от някой си Колев, който драска глупости във форума.
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




"Много читатели-малко писатели." - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Много читатели-малко писатели."   "Много читатели-малко писатели." - Page 7 EmptyНед Окт 26, 2014 8:57 pm

Сельо Бангиев написа:
Колега Бо6о, ти явно си се вкарал в някакъв филм и едва ли някой ще успее да те извади оттам, но все пак да изравяш реплики на някой си Стан, 0изгонен преди години, и да ги свързваш с някой си Колев, пишещ понастоящем тук, това е просто наивно. Във всеки форуми има разни изпрошляци, спамаджии и провокатори, които просто самоцелно дразнят другите и на практика са безобидни, само дето създават работа на модераторите. Специално Колев бързо го усетих, че е пълен профан в металдетектинга, след като му прочетох някои мнения, така че изобщо не му обръщам никакво внимание, затова и ти се чудя защо така си се фиксирал в него.
Радвам се,че ти пишеш само тук,щото Колев се изявява и в други форуми,под други имена разбира се..,ко искаш ще ти дам някои..,но едва ли ще проявиш интерес..А колкото до филма...,не е филм,просто развлечение....чрез проучването на един феномен,както го определи Трибала.Наистина ми беше много интересно.От единия ник в другия...и така.
Върнете се в началото Go down
 
"Много читатели-малко писатели."
Върнете се в началото 
Страница 7 от 16Иди на страница : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 11 ... 16  Next
 Similar topics
-
» търсене от растояние
» Купувам Меладинка
» нещо много яко гледаите

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Благи приказки-
Идете на: