Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
 

 металдетектор fisher f5

Go down 
+19
B.K.K.
moom
Avrelian
nasko75
васил
Black Scorpion
borislav123
marrio
pechkata
cecomotors
mario321
TITITKANIE
бобо
BEKS
pavli_q
Lamas
atina
Gandalf
ivanasen
23 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
moom
Новобранец
Новобранец
moom



Fisher - металдетектор fisher f5 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: металдетектор fisher f5   Fisher - металдетектор fisher f5 - Page 3 EmptyЧет Апр 09, 2015 1:29 pm

и аз мисля само с голямата, поне изглежда по класна. А самата работа на машината как е със нея, с 11 инчовата като го издуя, доста почва да писка апарата. Времето не дава, иначе щях да съм из нивите
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Fisher - металдетектор fisher f5 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: металдетектор fisher f5   Fisher - металдетектор fisher f5 - Page 3 EmptyЧет Апр 09, 2015 1:41 pm

moom написа:
и аз мисля само с голямата, поне изглежда по класна. А самата работа на машината как е със нея, с 11 инчовата като го издуя, доста почва да писка апарата. Времето не дава, иначе щях да съм из нивите



Ами ти имаш най добрия комплект сонди за тоя апарат! По принцип с тях не трябва да има паразити или да са много по-малко спрямо другите сонди! Провери си хубаво ли ти е завита буксата, не трябва да писка много, дори и да е издут до край! С тези сонди, 11DD и Ултимейт е най спокоен фишер ф5!
Върнете се в началото Go down
moom
Новобранец
Новобранец
moom



Fisher - металдетектор fisher f5 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: металдетектор fisher f5   Fisher - металдетектор fisher f5 - Page 3 EmptyЧет Апр 09, 2015 2:17 pm

говоря за 11 инчовата, при гейн 90, треша трябва да е -4 - 5 за да не пращи . Работя предимно в режим ол метал, защо не разделя металите чрез звук, налага се да гледам постоянно дисплея, колко е надеждна информацията му ?
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Fisher - металдетектор fisher f5 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: металдетектор fisher f5   Fisher - металдетектор fisher f5 - Page 3 EmptyЧет Апр 09, 2015 7:27 pm

moom написа:
говоря за 11 инчовата, при гейн 90, треша трябва да е -4 - 5 за да не пращи . Работя предимно в режим ол метал, защо не разделя металите чрез звук, налага се да гледам постоянно дисплея, колко е надеждна информацията му ?



Аз и затова не работя на АМ, защото постоянно трябва да се следи дисплея! А 11DD сондата която е твоята би трябвало и при издути настройки да е спокоен с минимални паразити! Детектора нов ли е, или втора ръка?
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Fisher - металдетектор fisher f5 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: металдетектор fisher f5   Fisher - металдетектор fisher f5 - Page 3 EmptyЧет Апр 09, 2015 7:37 pm

moom написа:
Защо на ф5, при работа в режим всички метали, звукът е еднакъв на всеки метал и се налага да се гледа числата на дисплея?

Защото е Фишер...
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Fisher - металдетектор fisher f5 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: металдетектор fisher f5   Fisher - металдетектор fisher f5 - Page 3 EmptyЧет Апр 09, 2015 7:56 pm

pechkata написа:
moom написа:
Защо на ф5, при работа в режим всички метали, звукът е еднакъв на всеки метал и се налага да се гледа числата на дисплея?

Защото е Фишер...




Може и така да се каже! Но когато се работи в режим дискриминация свирне ли цветно значи е цветно! Като изключим дълбоките сигнали които някой път ги дава цвят, но това единствено съм го забелязвал ако е стара ръждива подкова! С една дума дискриминацията му е 6, а и дълбочината с голямата сонда е задоволителна за такъв клас детектор!
Върнете се в началото Go down
Avrelian
Цезар
Цезар
Avrelian



Fisher - металдетектор fisher f5 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: металдетектор fisher f5   Fisher - металдетектор fisher f5 - Page 3 EmptyЧет Апр 09, 2015 8:59 pm

Gandalf написа:
pechkata написа:
moom написа:
Защо на ф5, при работа в режим всички метали, звукът е еднакъв на всеки метал и се налага да се гледа числата на дисплея?

Защото е Фишер...




       Може и така да се каже! Но когато се работи в режим дискриминация свирне ли цветно значи е цветно! Като изключим дълбоките сигнали които някой път ги дава цвят, но това единствено съм го забелязвал ако е стара ръждива подкова! С една дума дискриминацията му е 6, а и дълбочината с голямата сонда е задоволителна за такъв клас детектор!
Няма ли настройка, всички метали-два тона?
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



Fisher - металдетектор fisher f5 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: металдетектор fisher f5   Fisher - металдетектор fisher f5 - Page 3 EmptyЧет Апр 09, 2015 9:21 pm

Avrelian написа:
Gandalf написа:
pechkata написа:
moom написа:
Защо на ф5, при работа в режим всички метали, звукът е еднакъв на всеки метал и се налага да се гледа числата на дисплея?

Защото е Фишер...




       Може и така да се каже! Но когато се работи в режим дискриминация свирне ли цветно значи е цветно! Като изключим дълбоките сигнали които някой път ги дава цвят, но това единствено съм го забелязвал ако е стара ръждива подкова! С една дума дискриминацията му е 6, а и дълбочината с голямата сонда е задоволителна за такъв клас детектор!
Няма ли настройка, всички метали-два тона?
Има! Желязо- дебел , цвят -тънък. По принцип аз така работих винаги.


Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!
Върнете се в началото Go down
B.K.K.
Легионер
Легионер
B.K.K.



Fisher - металдетектор fisher f5 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: металдетектор fisher f5   Fisher - металдетектор fisher f5 - Page 3 EmptyЧет Апр 09, 2015 9:39 pm

Gandalf написа:
moom написа:
говоря за 11 инчовата, при гейн 90, треша трябва да е -4 - 5 за да не пращи . Работя предимно в режим ол метал, защо не разделя металите чрез звук, налага се да гледам постоянно дисплея, колко е надеждна информацията му ?



    Аз и затова не работя на АМ, защото постоянно трябва да се следи дисплея
.....и най вероятно изпускаш много цветни сигнали.Аз пък винаги работя на алметал,по бавно е ,но вероятността да изпуснеш цвят е в пъти по малка.Е ,когато е много замърсено не става естествено,но при тези обрани терени това е истината!Задължително изследвам сигнала в няколко посоки и даде ли го в някоя цвят–вънка.На този режим много по точно се центрира сигнала,а всеки детектор показва най точно стойностите на целта,когато е точно върху нея,дори малко в страни ,и дълбокия цвят става черен.В повечето случаи ,дълбокия цвят е цвят само в една посока–завъртиш ли на 90 градуса обикновено е черен....
Върнете се в началото Go down
eros
Новобранец
Новобранец




Fisher - металдетектор fisher f5 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: металдетектор fisher f5   Fisher - металдетектор fisher f5 - Page 3 EmptyЧет Апр 09, 2015 9:55 pm

pechkata написа:
moom написа:
Защо на ф5, при работа в режим всички метали, звукът е еднакъв на всеки метал и се налага да се гледа числата на дисплея?

Защото е Фишер...
Ти как искаш да е на Алл метал и да има и звукова дискриминация,тогава за какво му е дискриминацията тъпако.Маската на Алл колко звука има?
Върнете се в началото Go down
moom
Новобранец
Новобранец
moom



Fisher - металдетектор fisher f5 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: металдетектор fisher f5   Fisher - металдетектор fisher f5 - Page 3 EmptyЧет Апр 09, 2015 10:00 pm

Gandalf написа:
moom написа:
говоря за 11 инчовата, при гейн 90, треша трябва да е -4 - 5 за да не пращи . Работя предимно в режим ол метал, защо не разделя металите чрез звук, налага се да гледам постоянно дисплея, колко е надеждна информацията му ?



    Аз и затова не работя на АМ, защото постоянно трябва да се следи дисплея! А 11DD сондата която е твоята би трябвало и при издути настройки да е спокоен с минимални паразити! Детектора нов ли е, или втора ръка?


Нов е разбира се, при дискриминация няма проблем. Като работя на ол метал има кофти жужене при издут гейн и треш над -3
Върнете се в началото Go down
B.K.K.
Легионер
Легионер
B.K.K.



Fisher - металдетектор fisher f5 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: металдетектор fisher f5   Fisher - металдетектор fisher f5 - Page 3 EmptyЧет Апр 09, 2015 10:16 pm

moom написа:
Gandalf написа:
moom написа:
говоря за 11 инчовата, при гейн 90, треша трябва да е -4 - 5 за да не пращи . Работя предимно в режим ол метал, защо не разделя металите чрез звук, налага се да гледам постоянно дисплея, колко е надеждна информацията му ?



    Аз и затова не работя на АМ, защото постоянно трябва да се следи дисплея! А 11DD сондата която е твоята би трябвало и при издути настройки да е спокоен с минимални паразити! Детектора нов ли е, или втора ръка?


Нов е разбира се, при дискриминация няма проблем. Като работя на ол метал има кофти жужене при издут гейн и треш над -3
аа бе,намали си треша до поносимост и слушай убуу,чуй ко ти пее радиото Laughing ,дискриминация само в краен случай....
Върнете се в началото Go down
Avrelian
Цезар
Цезар
Avrelian



Fisher - металдетектор fisher f5 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: металдетектор fisher f5   Fisher - металдетектор fisher f5 - Page 3 EmptyЧет Апр 09, 2015 10:30 pm

ivanasen написа:
Avrelian написа:
Gandalf написа:
pechkata написа:
moom написа:
Защо на ф5, при работа в режим всички метали, звукът е еднакъв на всеки метал и се налага да се гледа числата на дисплея?

Защото е Фишер...




       Може и така да се каже! Но когато се работи в режим дискриминация свирне ли цветно значи е цветно! Като изключим дълбоките сигнали които някой път ги дава цвят, но това единствено съм го забелязвал ако е стара ръждива подкова! С една дума дискриминацията му е 6, а и дълбочината с голямата сонда е задоволителна за такъв клас детектор!
Няма ли настройка, всички метали-два тона?
Има! Желязо- дебел , цвят -тънък.  По принцип аз така работих винаги.
Ванка при голд бъга, процедурата същата ли е?
Върнете се в началото Go down
moom
Новобранец
Новобранец
moom



Fisher - металдетектор fisher f5 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: металдетектор fisher f5   Fisher - металдетектор fisher f5 - Page 3 EmptyЧет Апр 09, 2015 10:39 pm

B.K.K. написа:
moom написа:
Gandalf написа:
moom написа:
говоря за 11 инчовата, при гейн 90, треша трябва да е -4 - 5 за да не пращи . Работя предимно в режим ол метал, защо не разделя металите чрез звук, налага се да гледам постоянно дисплея, колко е надеждна информацията му ?



    Аз и затова не работя на АМ, защото постоянно трябва да се следи дисплея! А 11DD сондата която е твоята би трябвало и при издути настройки да е спокоен с минимални паразити! Детектора нов ли е, или втора ръка?


Нов е разбира се, при дискриминация няма проблем. Като работя на ол метал има кофти жужене при издут гейн и треш над -3
аа бе,намали си треша до поносимост и слушай убуу,чуй ко ти пее радиото Laughing ,дискриминация само в краен случай....


като е намален не си ли скопява машина?
мога ли да топя ултимейт сондата във вода и най вече в морска ?
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Fisher - металдетектор fisher f5 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: металдетектор fisher f5   Fisher - металдетектор fisher f5 - Page 3 EmptyПет Апр 10, 2015 9:35 am

Avrelian написа:

Няма ли настройка, всички метали-два тона?

Има само при включен дискриминатор...

Като изключим дълбоките сигнали които някой път ги дава цвят, но това единствено съм го забелязвал ако е стара ръждива подкова! написа:

А цветните дълбоки ги дава черен...

Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



Fisher - металдетектор fisher f5 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: металдетектор fisher f5   Fisher - металдетектор fisher f5 - Page 3 EmptyПет Апр 10, 2015 10:41 am

pechkata написа:
Avrelian написа:

Няма ли настройка, всички метали-два тона?

Има само при включен дискриминатор...



А цветните дълбоки ги дава черен...



Ми това което прави на клипа фишер ф5, печка може само да ме радва! С такава малка сонда и то моно да праска тежона и хлт -то. Браво! Cool


Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



Fisher - металдетектор fisher f5 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: металдетектор fisher f5   Fisher - металдетектор fisher f5 - Page 3 EmptyПет Апр 10, 2015 10:46 am

Avrelian написа:
ivanasen написа:
Avrelian написа:
Gandalf написа:
pechkata написа:
moom написа:
Защо на ф5, при работа в режим всички метали, звукът е еднакъв на всеки метал и се налага да се гледа числата на дисплея?

Защото е Фишер...




       Може и така да се каже! Но когато се работи в режим дискриминация свирне ли цветно значи е цветно! Като изключим дълбоките сигнали които някой път ги дава цвят, но това единствено съм го забелязвал ако е стара ръждива подкова! С една дума дискриминацията му е 6, а и дълбочината с голямата сонда е задоволителна за такъв клас детектор!
Няма ли настройка, всички метали-два тона?
Има! Желязо- дебел , цвят -тънък.  По принцип аз така работих винаги.
Ванка при голд бъга, процедурата същата ли е?

При голд бъка от старият модел е двутонален : желязо -дебел , цвят -тънък! И по скалата може доста точно да се ориентираш какъв метал е цвета. Лошото е , че нямам вече толкова време да работя с машината, както преди имах с другите. Но когато излизам с голд бъка винаги ме учудва в добрият смисъл! Поздрави!


Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Fisher - металдетектор fisher f5 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: металдетектор fisher f5   Fisher - металдетектор fisher f5 - Page 3 EmptyПет Апр 10, 2015 11:20 am

ivanasen написа:

Ми това което прави на клипа  фишер ф5, печка  може само да ме радва! С такава малка сонда и то моно да праска тежона и хлт -то. Браво! Cool

Може и така да е - хванал си замисъла...
На тази наелектризирана почва по голяма част от фабричните детектори клякат - дори и пулсаците я отчита като тежка макар че видимо не е така...
На този терен малко детектори работят нормално...
Върнете се в началото Go down
B.K.K.
Легионер
Легионер
B.K.K.



Fisher - металдетектор fisher f5 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: металдетектор fisher f5   Fisher - металдетектор fisher f5 - Page 3 EmptyПет Апр 10, 2015 12:58 pm

moom написа:



като е намален не си ли скопява машина?
мога ли да топя ултимейт сондата във вода и най вече в морска ?
Треша не влияе пряко на дълбочината,освен,ако не е много намален,но и тогава ще изгубиш само сигналите на прага на засичане.Опцията за висок трешолд е само за работа без слушалки,когато има много странични шумове,примерно силен вятър.По правило се настройва на границата на чуваемост–едваааам да ти жужи,и тогава всяко леко отклонение от това жужене може да означава дълбок сигнал!Антените няма проблем да ги потапяш където и да е.
Върнете се в началото Go down
moom
Новобранец
Новобранец
moom



Fisher - металдетектор fisher f5 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: металдетектор fisher f5   Fisher - металдетектор fisher f5 - Page 3 EmptyПет Апр 10, 2015 5:34 pm

Днес бях почти цял ден из нивите с новата сонда ултимейт. Останах доста разочарован, ужасно писклива и доста слаба дълбочина. Не може да се работи в режим на ол метал с гейн усилен над 50-60 и треш на не повече от -6. Пищи и издава звуци, чак на ход трябва да мина няколко пъти върху даден метал, че да разбера дали е сигнал. На въздушен тест хваща сегашни 10 стотинки на 5-8 см. Нищо общо с 11 инчовата с която апарата е доста по спокоен и дълбок.
Ще съм благодарен някой от собствениците на същите машина и сонда да изкаже мнение Smile

Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Fisher - металдетектор fisher f5 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: металдетектор fisher f5   Fisher - металдетектор fisher f5 - Page 3 EmptyПет Апр 10, 2015 5:53 pm

pechkata написа:
Avrelian написа:

Няма ли настройка, всички метали-два тона?

Има само при включен дискриминатор...



А цветните дълбоки ги дава черен...




Така е, но ти говориш за много дълбоките! То се усеща по сигнала кой е дълбок и кой не е! Аз в такива случаи като усетя дълбок сигнал и разравям малко, дори някой път е нужно само с крака си да махна листата от горе и си ми дава истинския сигнал! И на дискриминация 10! Каквото и да си говорим, и както и да го оплювате тоя фишер той си е номер едно спрямо парите които струва! Ако може някой да ми каже по добър детектор от него има ли в същия клас?
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Fisher - металдетектор fisher f5 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: металдетектор fisher f5   Fisher - металдетектор fisher f5 - Page 3 EmptyПет Апр 10, 2015 6:45 pm

Gandalf написа:

Така е, но ти говориш за много дълбоките! То се усеща по сигнала кой е дълбок и кой не е! Аз в такива случаи като усетя дълбок сигнал и разравям малко, дори някой път е нужно само с крака си да махна листата от горе и си ми дава истинския сигнал! И на дискриминация 10! Каквото и да си говорим, и както и да го оплювате тоя фишер той си е номер едно спрямо парите които струва! Ако може някой да ми каже по добър детектор от него има ли в същия клас?

Специално този сигнал на ход в режим дискриминация на чим 30мм. монета на 25см. даже няма и да се спреш - да не говорим за чистете с крак невъзможно е...
Да вярно за толкова пари толкова може...

Виж Соверена как бръсни на същата дълбочина и терен 1 лев - и Фишера не му отстъпва...




Последната промяна е направена от pechkata на Пет Апр 10, 2015 7:02 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Fisher - металдетектор fisher f5 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: металдетектор fisher f5   Fisher - металдетектор fisher f5 - Page 3 EmptyПет Апр 10, 2015 6:54 pm

pechkata написа:
Gandalf написа:

Така е, но ти говориш за много дълбоките! То се усеща по сигнала кой е дълбок и кой не е! Аз в такива случаи като усетя дълбок сигнал и разравям малко, дори някой път е нужно само с крака си да махна листата от горе и си ми дава истинския сигнал! И на дискриминация 10! Каквото и да си говорим, и както и да го оплювате тоя фишер той си е номер едно спрямо парите които струва! Ако може някой да ми каже по добър детектор от него има ли в същия клас?

Специално този сигнал на ход в режим дискриминация на чим 30мм. монета на 25см. даже няма и да се спреш - да не говорим за чистете с крак невъзможно е...
Да вярно за толкова пари толкова може...



Е добре, ще го кажа по друг начин! Детектора не е най добрия има и по добри от него но за парите си е супер спрямо другите! Преди имаше некви тук дето оплюваха марката и викаха че сме били Фишеристи, но при мен не е така, каквото си е това казвам без да го преувеличавам а и не малко хора могат да потвърдят че си струва парите!
Върнете се в началото Go down
mario321
Цезар
Цезар
mario321



Fisher - металдетектор fisher f5 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: металдетектор fisher f5   Fisher - металдетектор fisher f5 - Page 3 EmptyПет Апр 10, 2015 7:06 pm

moom написа:
Днес бях почти цял ден из нивите с новата сонда ултимейт. Останах доста разочарован, ужасно писклива и доста слаба дълбочина. Не може да се работи в режим на ол метал с гейн усилен над 50-60 и треш на не повече от -6. Пищи и издава звуци, чак на ход трябва да мина няколко пъти върху даден метал, че да разбера дали е сигнал. На въздушен тест хваща сегашни 10 стотинки на 5-8 см. Нищо общо с 11 инчовата с която апарата е доста по спокоен и дълбок.
Ще съм благодарен някой от собствениците на същите машина и сонда да изкаже мнение Smile

Пич тази ултимейт втора ръка ли я взе ?
Защото при мен се получават с нея, доста добри нещата !
Излизах доста време с един колега, точно с твой та комбинация, ф5+ултимейт33, пича си бачкаше доста добре,
просто имаш някъде спънка, за това не ти се получава !
На ултимейтката и стандартната разликата е такава, че дълбоките и тихи цветни сигнали, които са на ръба, ултимейта ги праска до последно цвят, а стандартната точно тях ги чернее !
Нещо ултимейтката е дефектна !
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Fisher - металдетектор fisher f5 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: металдетектор fisher f5   Fisher - металдетектор fisher f5 - Page 3 EmptyПет Апр 10, 2015 7:10 pm

mario321 написа:
moom написа:
Днес бях почти цял ден из нивите с новата сонда ултимейт. Останах доста разочарован, ужасно писклива и доста слаба дълбочина. Не може да се работи в режим на ол метал с гейн усилен над 50-60 и треш на не повече от -6. Пищи и издава звуци, чак на ход трябва да мина няколко пъти върху даден метал, че да разбера дали е сигнал. На въздушен тест хваща сегашни 10 стотинки на 5-8 см. Нищо общо с 11 инчовата с която апарата е доста по спокоен и дълбок.
Ще съм благодарен някой от собствениците на същите машина и сонда да изкаже мнение Smile

Пич тази  ултимейт втора ръка ли я взе ?
Защото при мен се получават с нея, доста добри нещата !
Излизах доста време с един колега, точно с твой та комбинация, ф5+ултимейт33, пича си бачкаше доста добре,
просто имаш някъде спънка, за това не ти се получава !
На ултимейтката и стандартната разликата е такава, че дълбоките и тихи цветни сигнали, които са на ръба, ултимейта ги праска до последно цвят, а стандартната точно тях ги чернее !
Нещо ултимейтката е дефектна !




И аз съм на същото мнение! Нещо не е наред! Smile
Върнете се в началото Go down
 
металдетектор fisher f5
Върнете се в началото 
Страница 3 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Fisher F5 или Fisher Gold Bug MEGA
» Търся металдетектор FISHER F 75 под наем
» Споделете мнения и впечатления за Fisher 1270 и Fisher CZ-3D

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Fisher Металотърсачи-
Идете на: