Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Keywords
врътка голден lorenz 5000 Spectrum mask Fisher нишани tesoro VANQUISH Майнлаб GOLD Coil nokta prodavam TEKNETICS Minelab kupuvam miladinka грунда deus wave Simplex маск nexus пират
 

 ПИН ПОИНТ

Go down 
+6
гущера
handjata
sitalk
Lamas
FELIX
mironimo
10 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
mironimo
Легионер
Легионер
mironimo



ПИН ПОИНТ Empty
ПисанеЗаглавие: ПИН ПОИНТ   ПИН ПОИНТ EmptyСря Ное 27, 2013 12:27 am

Какво смятате за фишер ф пин поинт става ли плюсове и минуси благодаря за мнениятя предварителноWink
Върнете се в началото Go down
FELIX
Цезар
Цезар
FELIX



ПИН ПОИНТ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПИН ПОИНТ   ПИН ПОИНТ EmptyСря Ное 27, 2013 9:21 am

mironimo написа:
Какво смятате за фишер ф пин поинт става ли плюсове и минуси благодаря за мнениятя предварителноWink
Здравей,един китаец ще ти върши същата работа но на поне два пъти по малка цена.Оба4е понеже виждам 4е основното ти "оръжие" е от обсъжданата марка,предполагам си решил и ПП да е от същата.Щом ти харесва вземай и си работи с кеф Cool 
Върнете се в началото Go down
mironimo
Легионер
Легионер
mironimo



ПИН ПОИНТ Empty
ПисанеЗаглавие: mironimo   ПИН ПОИНТ EmptyСря Ное 27, 2013 2:15 pm

Не недържа да е на сащтата марка ами просто да ми върши работа,като гледах тои беше на по ниска цена.Какви са тези китаичета може ли някъкъв саит да ми предложиш да ги разгледам?Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
FELIX
Цезар
Цезар
FELIX



ПИН ПОИНТ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПИН ПОИНТ   ПИН ПОИНТ EmptyСря Ное 27, 2013 5:06 pm

mironimo написа:
Не недържа да е на сащтата марка ами просто да ми върши работа,като гледах тои беше на по ниска цена.Какви са тези китаичета може ли някъкъв саит да ми предложиш да ги разгледам?Rolling Eyes
http://www.stbbg.com//?page_id=21&record_id=6812
Я виж това,един колега от форума го ползва и казва 4е е много здрав и му върши идеална работа
Върнете се в началото Go down
mironimo
Легионер
Легионер
mironimo



ПИН ПОИНТ Empty
ПисанеЗаглавие: mironimo   ПИН ПОИНТ EmptyНед Дек 01, 2013 2:56 am

Голямо обикаляне падна ама го намерих и то каде в практис обаче цената му беше 13кинта ама туко виж доставчика си написал офисите с точния адрес на определените градове и оп гледам че и нашия град фигорира  отивам и гледам 7,98лв.Опитах се да видя деиствително как е ама отсреща не ме приеха позитивно ами тои все пак е евтин и така реших се и го взех прижалих 8лв и така пробвах го дали ще засече нещо и да оспя ама чудеса няма де кам 1 до максимом 2см.и то ваздушно на стотинка,ако е по голям предмета го засича на малко повечко например тава,готварска  печка на около 5-6см. ама за цената си засега е добре лошото е че несам го пробвал на полеви ословия,струва ми се че корпуса му няма да издържи та тои си и отзява ами чистокравно китаиче че се чудя някакси да го побалгарявам иначе незнам колко ще изкара Laughing
Върнете се в началото Go down
Lamas
Легионер
Легионер




ПИН ПОИНТ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПИН ПОИНТ   ПИН ПОИНТ EmptyНед Дек 01, 2013 8:07 am

mironimo написа:
че се чудя някакси да го побалгарявам иначе незнам колко ще изкара Laughing
Ами, аз моето съм го  по-българил
Като го отворих му прекъснах жиците, към другите работи (за проверка на ел. кабели и нещо друго, не се сещам точно какво беше, нали е 3 в 1) и му оставих само детектора за метал.
След, като го отвориш можеш да му изправиш антената да сочи напред и ще ти е по-удобно.
Уреда работи с 4 батерии по 1,5 волта, (малки за часовник), аз ги махнах и му присъдих 4 по 1,5 волта от нормалните, вземах легло за батерии от малко радио и го закрепих отстрани на пинпойнтера.
Може да е от смяната на батериите или, че му прекъснах другите 2 работи, но при мен си засича доста добре.
От задният бутон, който се върти, от там се настройва чувствителността да детектора. Ако е намален то тогава наистина ще засича на малко разстояние. Трябва да се настрои и от там.
Ето и снимки
http://prikachi.com/images/289/6807289W.jpg
http://prikachi.com/images/288/6807288j.jpg
http://prikachi.com/images/287/6807287N.jpg
http://prikachi.com/images/286/6807286P.jpg
Върнете се в началото Go down
mironimo
Легионер
Легионер
mironimo



ПИН ПОИНТ Empty
ПисанеЗаглавие: mironimo   ПИН ПОИНТ EmptyНед Дек 01, 2013 12:58 pm

Благодаря колега за идеятя ще видим как се справя в оригинален вид и после ще му мисля това за антенката да сочи напред ми допада много Smile
Върнете се в началото Go down
sitalk
Джадай
Джадай
sitalk



ПИН ПОИНТ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПИН ПОИНТ   ПИН ПОИНТ EmptyНед Дек 01, 2013 1:15 pm

mironimo написа:
Голямо обикаляне падна ама го намерих и то каде в практис обаче цената му беше 13кинта ама туко виж доставчика си написал офисите с точния адрес на определените градове и оп гледам че и нашия град фигорира  отивам и гледам 7,98лв.Опитах се да видя деиствително как е ама отсреща не ме приеха позитивно ами тои все пак е евтин и така реших се и го взех прижалих 8лв и така пробвах го дали ще засече нещо и да оспя ама чудеса няма де кам 1 до максимом 2см.и то ваздушно на стотинка,ако е по голям предмета го засича на малко повечко например тава,готварска  печка на около 5-6см. ама за цената си засега е добре лошото е че несам го пробвал на полеви ословия,струва ми се че корпуса му няма да издържи та тои си и отзява ами чистокравно китаиче че се чудя някакси да го побалгарявам иначе незнам колко ще изкара Laughing
Подарил си все едно 8 лв.
Ако до доближиш да почвата,където има лека руда ще започне да пиука на всичко.
Май най-хубавите засега са на Garrett.
Върнете се в началото Go down
handjata
Консул
Консул
handjata



ПИН ПОИНТ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПИН ПОИНТ   ПИН ПОИНТ EmptyНед Дек 01, 2013 6:13 pm

sitalk написа:
mironimo написа:
Голямо обикаляне падна ама го намерих и то каде в практис обаче цената му беше 13кинта ама туко виж доставчика си написал офисите с точния адрес на определените градове и оп гледам че и нашия град фигорира  отивам и гледам 7,98лв.Опитах се да видя деиствително как е ама отсреща не ме приеха позитивно ами тои все пак е евтин и така реших се и го взех прижалих 8лв и така пробвах го дали ще засече нещо и да оспя ама чудеса няма де кам 1 до максимом 2см.и то ваздушно на стотинка,ако е по голям предмета го засича на малко повечко например тава,готварска  печка на около 5-6см. ама за цената си засега е добре лошото е че несам го пробвал на полеви ословия,струва ми се че корпуса му няма да издържи та тои си и отзява ами чистокравно китаиче че се чудя някакси да го побалгарявам иначе незнам колко ще изкара Laughing
Подарил си все едно 8 лв.
Ако до доближиш да почвата,където има лека руда ще започне да пиука на всичко.
Май най-хубавите засега са на Garrett.
Правилно.На руда не става.Пробвал съм,но беше и влажно.
Върнете се в началото Go down
FELIX
Цезар
Цезар
FELIX



ПИН ПОИНТ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПИН ПОИНТ   ПИН ПОИНТ EmptyНед Дек 01, 2013 9:05 pm

handjata написа:
sitalk написа:
mironimo написа:
Голямо обикаляне падна ама го намерих и то каде в практис обаче цената му беше 13кинта ама туко виж доставчика си написал офисите с точния адрес на определените градове и оп гледам че и нашия град фигорира  отивам и гледам 7,98лв.Опитах се да видя деиствително как е ама отсреща не ме приеха позитивно ами тои все пак е евтин и така реших се и го взех прижалих 8лв и така пробвах го дали ще засече нещо и да оспя ама чудеса няма де кам 1 до максимом 2см.и то ваздушно на стотинка,ако е по голям предмета го засича на малко повечко например тава,готварска  печка на около 5-6см. ама за цената си засега е добре лошото е че несам го пробвал на полеви ословия,струва ми се че корпуса му няма да издържи та тои си и отзява ами чистокравно китаиче че се чудя някакси да го побалгарявам иначе незнам колко ще изкара Laughing
Подарил си все едно 8 лв.
Ако до доближиш да почвата,където има лека руда ще започне да пиука на всичко.
Май най-хубавите засега са на Garrett.
Правилно.На руда не става.Пробвал съм,но беше и влажно.
То на рудата машината неще да сработва(понякога),а вие за тоя пискун сте се затръшкали.За 8 кинта си е оферта,а на който му се струва 4е не му отива на имиджа да ска4а на Гарет,Майнлаб и тн
Върнете се в началото Go down
гущера
Про-Консул
Про-Консул
гущера



ПИН ПОИНТ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПИН ПОИНТ   ПИН ПОИНТ EmptyНед Дек 01, 2013 11:05 pm

Дядо ми все с пин-пойнт ги е баралqueen хвани сигнала,и с широката лопата ...газз!мечта 
Върнете се в началото Go down
mironimo
Легионер
Легионер
mironimo



ПИН ПОИНТ Empty
ПисанеЗаглавие: mironimo   ПИН ПОИНТ EmptyНед Дек 01, 2013 11:33 pm

То сигнали да има пък и със и без пин-поинт ще се извадят ама все пак си е някакво олеснение.За гарета да добри са ама и цената им е колкото един металотарсач от ниските класове,все пак си е допалнение този пин-поинт а не основно оръжие.
Върнете се в началото Go down
Lamas
Легионер
Легионер




ПИН ПОИНТ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПИН ПОИНТ   ПИН ПОИНТ EmptyПон Дек 02, 2013 8:34 am

гущера написа:
Дядо ми все с пин-пойнт ги е баралqueen хвани сигнала,и с широката лопата ...газз!мечта 
Когато сигнала е, в близост до някое дърво и корените не-позволяват да се копае тогава влиза в действие пинпойнтера, голямо удобство е.
И при наличие на много камъни помага доста.

п.п. А що се отнася за този китаец, уреда си е супер, даже невероятен за парите които се предлага.
А който иска да е "баро" тогава да си вземе-Гарет или Майлаб Very Happy 
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




ПИН ПОИНТ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПИН ПОИНТ   ПИН ПОИНТ EmptyПон Дек 02, 2013 11:44 am

Ф пойнта на Фишер не си струва парите.Даже и цяла тема отворих за него.С много добри впечатления съм от ппоинтер Шерлок,но не знам точно чие производство са и къде се предлагат,но колега има такъв  и си е направо шесссVery Happy
Върнете се в началото Go down
FELIX
Цезар
Цезар
FELIX



ПИН ПОИНТ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПИН ПОИНТ   ПИН ПОИНТ EmptyПон Дек 02, 2013 1:20 pm

бобо написа:
Ф пойнта на Фишер не си струва парите.Даже и цяла тема отворих за него.С много добри впечатления съм от ппоинтер Шерлок,но не знам точно чие производство са и къде се предлагат,но колега има такъв  и си е направо шесссVery Happy
Ако имаш някой фотос на този ПП,дай да го видим Cool 
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



ПИН ПОИНТ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПИН ПОИНТ   ПИН ПОИНТ EmptyПон Дек 02, 2013 5:09 pm

FELIX написа:
бобо написа:
Ф пойнта на Фишер не си струва парите.Даже и цяла тема отворих за него.С много добри впечатления съм от ппоинтер Шерлок,но не знам точно чие производство са и къде се предлагат,но колега има такъв  и си е направо шесссVery Happy
Ако имаш някой фотос на този ПП,дай да го видим Cool 




Ето ти цял клип бе баце - https://www.youtube.com/watch?v=01VsgejIU8k Very Happy 
Върнете се в началото Go down
FELIX
Цезар
Цезар
FELIX



ПИН ПОИНТ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПИН ПОИНТ   ПИН ПОИНТ EmptyПон Дек 02, 2013 5:40 pm

Gandalf написа:
FELIX написа:
бобо написа:
Ф пойнта на Фишер не си струва парите.Даже и цяла тема отворих за него.С много добри впечатления съм от ппоинтер Шерлок,но не знам точно чие производство са и къде се предлагат,но колега има такъв  и си е направо шесссVery Happy
Ако имаш някой фотос на този ПП,дай да го видим Cool 



           Ето ти цял клип бе баце -  https://www.youtube.com/watch?v=01VsgejIU8k     Very Happy 
cheers Благодарско друже Cool 
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




ПИН ПОИНТ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПИН ПОИНТ   ПИН ПОИНТ EmptyПон Дек 02, 2013 5:45 pm

Gandalf написа:
FELIX написа:
бобо написа:
Ф пойнта на Фишер не си струва парите.Даже и цяла тема отворих за него.С много добри впечатления съм от ппоинтер Шерлок,но не знам точно чие производство са и къде се предлагат,но колега има такъв  и си е направо шесссVery Happy
Ако имаш някой фотос на този ПП,дай да го видим Cool 



           Ето ти цял клип бе баце -  https://www.youtube.com/watch?v=01VsgejIU8k     Very Happy 
super21 Струваше наполовина на фишеровият,а работи доста по добре,но неможах да намеря някъде в Бг да се предлага,ма не съм и търсил много,де.Cool
Върнете се в началото Go down
FELIX
Цезар
Цезар
FELIX



ПИН ПОИНТ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПИН ПОИНТ   ПИН ПОИНТ EmptyПон Дек 02, 2013 6:22 pm

Във сайта дето съм дал в на4алото на темата има още няколко ПП.Единият от тях много прили4а на този Шерлок като дизайн,оба4е като работа не знам как се справя.
Върнете се в началото Go down
гущера
Про-Консул
Про-Консул
гущера



ПИН ПОИНТ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПИН ПОИНТ   ПИН ПОИНТ EmptyНед Яну 12, 2014 7:05 pm

Колеги а какво стана с производителя Емо христов,нещо му изгубих следите из форумите !
Има положителни мнения за неговото творение(пин-пойнта)ако някой знае да сподели аз разбрах само,че цената 50лв!?
Върнете се в началото Go down
borislav123
Консул
Консул




ПИН ПОИНТ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПИН ПОИНТ   ПИН ПОИНТ EmptyНед Яну 12, 2014 7:20 pm

От тази джаджа няма кой знае ква файда. По добре да се инвестира в по здрава лопата Smile 
Върнете се в началото Go down
adventurer
Преторий
Преторий
adventurer



ПИН ПОИНТ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПИН ПОИНТ   ПИН ПОИНТ EmptyНед Яну 12, 2014 7:42 pm

абе аз си поръчах бива я машинката върши работа
Върнете се в началото Go down
FELIX
Цезар
Цезар
FELIX



ПИН ПОИНТ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПИН ПОИНТ   ПИН ПОИНТ EmptyНед Яну 12, 2014 7:53 pm

гущера написа:
Колеги а какво стана с производителя Емо христов,нещо му изгубих следите из форумите !
Има положителни мнения за неговото творение(пин-пойнта)ако някой знае да сподели аз разбрах само,че цената 50лв!?
Търси го в сайта на федерацията,тук нещо спря да пише по неизвестни за "масите" при4ини.Машинката му наистина си я бива,а за цена около 30$ си е направо екстра  Cool
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



ПИН ПОИНТ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПИН ПОИНТ   ПИН ПОИНТ EmptyНед Яну 12, 2014 8:32 pm

FELIX написа:
гущера написа:
Колеги а какво стана с производителя Емо христов,нещо му изгубих следите из форумите !
Има положителни мнения за неговото творение(пин-пойнта)ако някой знае да сподели аз разбрах само,че цената 50лв!?
Търси го в сайта на федерацията,тук нещо спря да пише по неизвестни за "масите" при4ини.Машинката му наистина си я бива,а за цена около 30$ си е направо екстра  Cool




И аз се бях навил да си взема един от Емо Христов, още повече че е само 50 кинта! Но в една тема дето четох, един пич си взел от някаква железария един жълт уред който е 3в1, от което 1-то е металдетектор, и е 7.98лв.! Та си викам да го пробвам тоя китаец-жълтия, и после на Емо! Ииии, установих че жълтия си бачка добре, те така...


За желаещи да опитат: http://www.stbbg.com//?page_id=21&record_id=6812
Върнете се в началото Go down
гущера
Про-Консул
Про-Консул
гущера



ПИН ПОИНТ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПИН ПОИНТ   ПИН ПОИНТ EmptyНед Яну 12, 2014 10:37 pm

Gandalf написа:
FELIX написа:
гущера написа:
Колеги а какво стана с производителя Емо христов,нещо му изгубих следите из форумите !
Има положителни мнения за неговото творение(пин-пойнта)ако някой знае да сподели аз разбрах само,че цената 50лв!?
Търси го в сайта на федерацията,тук нещо спря да пише по неизвестни за "масите" при4ини.Машинката му наистина си я бива,а за цена около 30$ си е направо екстра  Cool




         И аз се бях навил да си взема един от Емо Христов, още повече че е само 50 кинта! Но в една тема дето четох, един пич си взел от някаква железария един жълт уред който е 3в1, от което 1-то е металдетектор, и е 7.98лв.! Та си викам да го пробвам тоя китаец-жълтия, и после на Емо! Ииии, установих че жълтия си бачка добре, те така...


     За желаещи да опитат:        http://www.stbbg.com//?page_id=21&record_id=6812
този сайт валиден ли е да си направя поръчка или да търся по- магазините??!
Върнете се в началото Go down
 
ПИН ПОИНТ
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Общ форум-
Идете на: