Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
нишани 5000 nokta lorenz маск Spectrum голден mask wave Simplex Coil kupuvam miladinka пират Minelab TEKNETICS врътка Fisher GOLD prodavam VANQUISH tesoro deus nexus грунда Майнлаб
 

 Какъв детектор да си купя?

Go down 
+26
Tasev
Mladencho
Dim4o
borislav123
Avrelian
atina
rahan
batned
ivanasen
adventurer
sdsds
Gandalf
Rinobs
van_helsing
PP
bobi31
бобо
dobo67
B.K.
sc
adminn
manchi_81
amm
FELIX
pavli_q
all_metal
30 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторСъобщение
Mladencho
Цезар
Цезар
Mladencho



 - Какъв детектор да си купя? - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор да си купя?    - Какъв детектор да си купя? - Page 7 EmptyПет Дек 20, 2013 3:28 pm

..щях да забравя,мускетара за които ти говоря е от старите,не съм сигурен дали е така,но съм чувал,че старите са по-читави от новите.
Този за кото ти говоря,е на колега и е от старите машини тези с ръбатите,старите кутии,но едвали ще намериш такъв.

Поздрави и Успех от мен.
Върнете се в началото Go down
Rinobs
Про-Консул
Про-Консул
Rinobs



 - Какъв детектор да си купя? - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор да си купя?    - Какъв детектор да си купя? - Page 7 EmptyПет Дек 20, 2013 5:06 pm

all_metal написа:
Mladencho написа:
Имам колега със сафари,вади доста сигнали,но му е свикнал човека,щото работи отдавна с него,но имай предвид,че е бавен и за замърсено не е най-добрият избор. на тежки почви незнам как се справя.
Но много е добър на големи неща на дълбоко,т.е. за по големи монети,за малки не го търси.

Соверена също на замърсено не е най-добрият избор,дълбочината му е задоволителна и се представя добре на тежки почви. Този модел трудно му се свиква на звуците....

И накрая за мускетара.... дълбок е но и той е за едри работи и там се копат и железа големи на много дълбоко,но за дребни работи според мен е слаб,също така с него монетите които са от калпав материал т.е. нископроводими от гадни сплави като например някой коцета,не ги засича добре или не ги засича  изобщо. Също не засича добре и счупени монети и много малки такива.
На замърсено се справя добре.


Това е което мога да ти кажа от наблюдения за тези уреди.
Ти си избери кой ще ти пасне....Благодаря ти много колега.Ето такива отговори търсех още откакто пуснах темата.

поздравления най накрая за правилния избор надявам се
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



 - Какъв детектор да си купя? - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор да си купя?    - Какъв детектор да си купя? - Page 7 EmptyПет Дек 20, 2013 5:28 pm

all_metal написа:
Немога  да се хвърля на сляпо,нали трябва все пак да върши някаква работа.Обадих се в магазин за детектори(няма да казвам кой е за да не правя реклама) и от там пък започнаха да ме убедават, че САФАРИТО било по добро от МУСКЕТАРА и дори и от Соверена и пак в изходна позиция.





И Мускетара е хубав но не разбрах какви са ти негативите за Експолера?  Smile 
Върнете се в началото Go down
FELIX
Цезар
Цезар
FELIX



 - Какъв детектор да си купя? - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор да си купя?    - Какъв детектор да си купя? - Page 7 EmptyПет Дек 20, 2013 5:42 pm

Щом си се решил вземай Експлорера,дори и да не ти хареса което ме съмнява винаги ще му вземеш парите
Върнете се в началото Go down
Rinobs
Про-Консул
Про-Консул
Rinobs



 - Какъв детектор да си купя? - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор да си купя?    - Какъв детектор да си купя? - Page 7 EmptyПет Дек 20, 2013 5:51 pm

FELIX написа:
Щом си се решил вземай Експлорера,дори и да не ти хареса което ме съмнява винаги ще му вземеш парите
изчакайте да се похвали колегата де пак го емнахте
Върнете се в началото Go down
all_metal
Легионер
Легионер




 - Какъв детектор да си купя? - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор да си купя?    - Какъв детектор да си купя? - Page 7 EmptyПет Дек 20, 2013 5:59 pm

Експлорера не съм казал че е лош,просто тежи малко повечко и като се има предвид че аз не съм много едър,започва да ми тежи след около час.
Върнете се в началото Go down
FELIX
Цезар
Цезар
FELIX



 - Какъв детектор да си купя? - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор да си купя?    - Какъв детектор да си купя? - Page 7 EmptyПет Дек 20, 2013 6:35 pm

all_metal написа:
Експлорера не съм казал че е лош,просто тежи малко повечко и като се има предвид че аз не съм много едър,започва да ми тежи след около час.
След 4ас работа всяка машина по4ва да понатежава,особено ако е жега  Very Happy 
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



 - Какъв детектор да си купя? - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор да си купя?    - Какъв детектор да си купя? - Page 7 EmptyПет Дек 20, 2013 7:50 pm

all_metal написа:
Експлорера не съм казал че е лош,просто тежи малко повечко и като се има предвид че аз не съм много едър,започва да ми тежи след около час.





Аз ако бях на твое място до сега да бях се решил! Имаш парите, до колкото разбирам около 2 бона си се решил да похарчиш! Не знам кво толкова се чудиш, имаш голям избор! А и помисли си колко ще го ползваш, ако ще е 2 пъти в месеца няма смисъл от толкова скъп!  Smile 
Върнете се в началото Go down
all_metal
Легионер
Легионер




 - Какъв детектор да си купя? - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор да си купя?    - Какъв детектор да си купя? - Page 7 EmptyПет Дек 20, 2013 8:38 pm

Наистина ще го ползвам рядко.А що се отнася до това ,че още немога да се реша,това е защото за някой това може да не са пари,но за мен са си пари и ако изчакам малко ще ги събера 2000,но в момента мога да дам 1700-1800 максимум и неискам да ги дам на вятъра.Отначало затова се бях насочил към по евтин вариянт-ф5,защото излизам рядко.
Върнете се в началото Go down
FELIX
Цезар
Цезар
FELIX



 - Какъв детектор да си купя? - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор да си купя?    - Какъв детектор да си купя? - Page 7 EmptyПет Дек 20, 2013 8:44 pm

all_metal написа:
Наистина ще го ползвам рядко.А що се отнася до това ,че още немога да се реша,това е защото за някой това може да не са пари,но за мен са си пари и ако изчакам малко ще ги събера 2000,но в момента мога да дам 1700-1800 максимум и неискам да ги дам на вятъра.Отначало затова се бях насочил към по евтин вариянт-ф5,защото излизам рядко.
Колкото пове4е питаш,толкова пове4е ще се объркваш,след като си събрал такава сериозна сума спри за малко със въпросите,по4ети мнения и препоръки-дори и от други форуми,и когато по4не нещо да ти "изкристализира" му ска4ай  Cool 
Върнете се в началото Go down
all_metal
Легионер
Легионер




 - Какъв детектор да си купя? - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор да си купя?    - Какъв детектор да си купя? - Page 7 EmptyПет Дек 20, 2013 8:48 pm

Благодаря ви за съветите.Спирам да питам и пиша ,защото станаха вече 11 страници.
Върнете се в началото Go down
rahan
Про-Консул
Про-Консул
rahan



 - Какъв детектор да си купя? - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор да си купя?    - Какъв детектор да си купя? - Page 7 EmptyПет Дек 20, 2013 8:56 pm

FELIX написа:
all_metal написа:
Експлорера не съм казал че е лош,просто тежи малко повечко и като се има предвид че аз не съм много едър,започва да ми тежи след около час.
След 4ас работа всяка машина по4ва да понатежава,особено ако е жега  Very Happy 

Не е така джорналисте мой  учудване ! Значи не си голям търсач! Хвани нещо редичко и една раница камъни да ти сложат няма да я усетиш цял ден, пък едва ли машината. В това хоби чадо мое е има една поговорка " луд умора нема" . Нека истинските търсачи да ме оборят! Сполай ти ! И мисли преди да пишеш !  падре 


Защото Твое е царството и силата и славата,
на Отца и Сина и Светия Дух, сега и винаги, и във веки веков. Амин.
Върнете се в началото Go down
FELIX
Цезар
Цезар
FELIX



 - Какъв детектор да си купя? - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор да си купя?    - Какъв детектор да си купя? - Page 7 EmptyПет Дек 20, 2013 9:02 pm

rahan написа:
FELIX написа:
all_metal написа:
Експлорера не съм казал че е лош,просто тежи малко повечко и като се има предвид че аз не съм много едър,започва да ми тежи след около час.
След 4ас работа всяка машина по4ва да понатежава,особено ако е жега  Very Happy 

Не е така джорналисте мой  учудване ! Значи  не си голям търсач! Хвани нещо редичко и една раница камъни  да ти сложат няма да я усетиш цял ден, пък едва ли машината. В това хоби чадо мое е има една поговорка " луд умора нема"  . Нека истинските търсачи да ме оборят!  Сполай ти ! И мисли преди да пишеш !  падре 
Абе друго си е кога вряло и кипяло ти каже две топли думи,някак си ти става едно леко на душата,едно такова благо,благо  :bienvenue 
Върнете се в началото Go down
Avrelian
Цезар
Цезар
Avrelian



 - Какъв детектор да си купя? - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор да си купя?    - Какъв детектор да си купя? - Page 7 EmptyПет Дек 20, 2013 9:06 pm

Като излезе някое бяло паре в края на деня, какви сили идат само.
Върнете се в началото Go down
rahan
Про-Консул
Про-Консул
rahan



 - Какъв детектор да си купя? - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор да си купя?    - Какъв детектор да си купя? - Page 7 EmptyПет Дек 20, 2013 9:10 pm

Avrelian написа:
Като излезе някое бяло паре в края на деня, какви сили идат само.

 Cool super21 .Признавам те , че си от партията на нас лудите , където на 45градуса на слънце и при минус 10 градуса крачат по баирите. При мен трълката е много яка , ако още в началото хвана едно бяло паре и целият ден ми е гот. Адреналин в кръвта достатъчно и предостатъчно! Успех и сполай ти!  падре 


Защото Твое е царството и силата и славата,
на Отца и Сина и Светия Дух, сега и винаги, и във веки веков. Амин.
Върнете се в началото Go down
Avrelian
Цезар
Цезар
Avrelian



 - Какъв детектор да си купя? - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор да си купя?    - Какъв детектор да си купя? - Page 7 EmptyПет Дек 20, 2013 9:16 pm

15 лета Дяъ Попе я боледувам тая болест, и от нея отърване няма.
Върнете се в началото Go down
rahan
Про-Консул
Про-Консул
rahan



 - Какъв детектор да си купя? - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор да си купя?    - Какъв детектор да си купя? - Page 7 EmptyПет Дек 20, 2013 9:18 pm

Avrelian написа:
15 лета Дяъ Попе я боледувам тая болест, и от нея отърване няма.

По стара пушка си от мен чадо, а аз само от 12 . И малкото свободно време да имам , хвърлям расото и по гората! Сполай ти!  падре 


Защото Твое е царството и силата и славата,
на Отца и Сина и Светия Дух, сега и винаги, и във веки веков. Амин.
Върнете се в началото Go down
Avrelian
Цезар
Цезар
Avrelian



 - Какъв детектор да си купя? - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор да си купя?    - Какъв детектор да си купя? - Page 7 EmptyПет Дек 20, 2013 9:23 pm

Ам поговорката, не слушай старило ами патило, знаеш ли я.
Върнете се в началото Go down
rahan
Про-Консул
Про-Консул
rahan



 - Какъв детектор да си купя? - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор да си купя?    - Какъв детектор да си купя? - Page 7 EmptyПет Дек 20, 2013 9:37 pm

Avrelian написа:
Ам поговорката, не слушай старило ами патило, знаеш ли я.

Прекрасно я знам ! И много мраза израза -" ти знаеш ли аз от колко време се занивам с това нещо и колко съм врял и кипял и колко работи знам. И при една екстремна ситуация ще си счупи краката от бегане и ще те изостави като куче. Сам да се оправяш. Затова , Колега аз работя сам! Сполай ти!  падре 


Защото Твое е царството и силата и славата,
на Отца и Сина и Светия Дух, сега и винаги, и във веки веков. Амин.
Върнете се в началото Go down
Rinobs
Про-Консул
Про-Консул
Rinobs



 - Какъв детектор да си купя? - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор да си купя?    - Какъв детектор да си купя? - Page 7 EmptyПет Дек 20, 2013 9:39 pm

rahan написа:
Avrelian написа:
Ам поговорката, не слушай старило ами патило, знаеш ли я.

Прекрасно я знам ! И много мраза израза -" ти знаеш ли аз от колко време се занивам с това нещо и колко съм врял и кипял и колко работи знам. И при една екстремна ситуация ще си счупи краката от бегане и ще те изостави като куче. Сам да се оправяш. Затова , Колега аз работя сам! Сполай ти!  падре 
Колега allmetal дори и да тежи ще му свикнеш това нее проблем само мерак да имаш
Върнете се в началото Go down
FELIX
Цезар
Цезар
FELIX



 - Какъв детектор да си купя? - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор да си купя?    - Какъв детектор да си купя? - Page 7 EmptyПет Дек 20, 2013 9:45 pm

Мерака е важен,но е хубаво когато 4овек ходи на "излет" да е с компания,по бързо минава времето,а и ако недай си Боже се слу4и нещо да не е сам.
Върнете се в началото Go down
rahan
Про-Консул
Про-Консул
rahan



 - Какъв детектор да си купя? - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор да си купя?    - Какъв детектор да си купя? - Page 7 EmptyПет Дек 20, 2013 9:53 pm

Rinobs написа:
rahan написа:
Avrelian написа:
Ам поговорката, не слушай старило ами патило, знаеш ли я.

Прекрасно я знам ! И много мраза израза -" ти знаеш ли аз от колко време се занивам с това нещо и колко съм врял и кипял и колко работи знам. И при една екстремна ситуация ще си счупи краката от бегане и ще те изостави като куче. Сам да се оправяш. Затова , Колега аз работя сам! Сполай ти!  падре 
Колега allmetal дори и да тежи ще му свикнеш това нее проблем само мерак да имаш

Ти пък чадо откъде знаеш? нали досега не си работил с детектори2 Или си с поредният НИк! Сума ти постове направи с това , че си търсиш детектор! Това сми ние Българите ! Сполай ти!  падре 

Де покажи се ! Хем не знаеш хем знаеш! Досещам се кой си! Но ще го напиша малко по късно, а възможно 2 в 1. Имаше един бог двуликият Янус! Сполай Ти!  падре 


Защото Твое е царството и силата и славата,
на Отца и Сина и Светия Дух, сега и винаги, и във веки веков. Амин.
Върнете се в началото Go down
Rinobs
Про-Консул
Про-Консул
Rinobs



 - Какъв детектор да си купя? - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор да си купя?    - Какъв детектор да си купя? - Page 7 EmptyПет Дек 20, 2013 10:00 pm

rahan написа:
Rinobs написа:
rahan написа:
Avrelian написа:
Ам поговорката, не слушай старило ами патило, знаеш ли я.

Прекрасно я знам ! И много мраза израза -" ти знаеш ли аз от колко време се занивам с това нещо и колко съм врял и кипял и колко работи знам. И при една екстремна ситуация ще си счупи краката от бегане и ще те изостави като куче. Сам да се оправяш. Затова , Колега аз работя сам! Сполай ти!  падре 
Колега allmetal дори и да тежи ще му свикнеш това нее проблем само мерак да имаш

Ти пък чадо откъде знаеш? нали досега не си работил с детектори2 Или си с поредният НИк! Сума ти постове направи с това , че си търсиш детектор! Това сми ние Българите ! Сполай ти!   падре 

Де покажи се ! Хем не знаеш хем знаеш! Досещам се кой си! Но ще го напиша малко по късно, а възможно 2 в 1. Имаше един бог двуликият Янус! Сполай Ти!  падре 
Дедо Попе  Very Happy  не се познаваме до скоро работих с Уайтс Еагле имал съм Пират но го махнах бях решил че няма да се занимавам но все ме влече и влече .... от никой не се крия от този месец се регистрирах бях решил да си купя детектро втора употреба и размислих това е като да вземеш жена втора употреба  Very Happy (в кръга на шегата)
Върнете се в началото Go down
Tasev
Новобранец
Новобранец




 - Какъв детектор да си купя? - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: колеги скоро си купих златна маска 4 про опитах с настройките в книжката но ми дава фалшиви сигнали не съм карал такава машина караш до скоро с фишер 5 там е лесно на тази не мога да докарам настройките някой ако има такава да сподели    - Какъв детектор да си купя? - Page 7 EmptyСъб Дек 21, 2013 1:02 pm

Rinobs написа:
rahan написа:
Rinobs написа:
rahan написа:
Avrelian написа:
Ам поговорката, не слушай старило ами патило, знаеш ли я.

Прекрасно я знам ! И много мраза израза -" ти знаеш ли аз от колко време се занивам с това нещо и колко съм врял и кипял и колко работи знам. И при една екстремна ситуация ще си счупи краката от бегане и ще те изостави като куче. Сам да се оправяш. Затова , Колега аз работя сам! Сполай ти!  падре 
Колега allmetal дори и да тежи ще му свикнеш това нее проблем само мерак да имаш

Ти пък чадо откъде знаеш? нали досега не си работил с детектори2 Или си с поредният НИк! Сума ти постове направи с това , че си търсиш детектор! Това сми ние Българите ! Сполай ти!   падре 

Де покажи се ! Хем не знаеш хем знаеш! Досещам се кой си! Но ще го напиша малко по късно, а възможно 2 в 1. Имаше един бог двуликият Янус! Сполай Ти!  падре 
Дедо Попе  Very Happy  не се познаваме до скоро работих с Уайтс Еагле имал съм Пират но го махнах бях решил че няма да се занимавам но все ме влече и влече .... от никой не се крия от този месец се регистрирах бях решил да си купя детектро втора употреба и размислих това е като да вземеш жена втора употреба  Very Happy (в кръга на шегата)
Върнете се в началото Go down
Rinobs
Про-Консул
Про-Консул
Rinobs



 - Какъв детектор да си купя? - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор да си купя?    - Какъв детектор да си купя? - Page 7 EmptyНед Дек 22, 2013 12:34 pm

Tasev във форума на Голден Маск няма ли да имаш по-голям успех май никой от присъстващите няма маска но пъкможе да имал знам ли
Върнете се в началото Go down
 
Какъв детектор да си купя?
Върнете се в началото 
Страница 7 от 8Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Какъв детектор да купя за търсене на бронзово голям метал?
» Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато?
» Търся да купя

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Купувам - продавам-
Идете на: