Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
Spectrum голден miladinka Simplex prodavam lorenz грунда GOLD TEKNETICS VANQUISH нишани врътка Minelab mask Майнлаб Coil 5000 пират nokta маск tesoro kupuvam Fisher wave deus nexus
 

 Какъв детектор да си купя?

Go down 
+26
Tasev
Mladencho
Dim4o
borislav123
Avrelian
atina
rahan
batned
ivanasen
adventurer
sdsds
Gandalf
Rinobs
van_helsing
PP
bobi31
бобо
dobo67
B.K.
sc
adminn
manchi_81
amm
FELIX
pavli_q
all_metal
30 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторСъобщение
all_metal
Легионер
Легионер




 - Какъв детектор да си купя? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор да си купя?    - Какъв детектор да си купя? - Page 2 EmptyВто Дек 10, 2013 9:46 pm

Ами колега ,кажи нещо ,предложи.Аз Ви казах че не съм много запознат и затова питам.Благодаря за предложенията,но в края на краищата пак съм в задънена улица и пак май ще се набутам.Така много хора ми хвалиха терра 705,не че лоша ама не е и това което ми казваха за нея


Последната промяна е направена от all_metal на Вто Дек 10, 2013 9:50 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
PP
Легионер
Легионер




 - Какъв детектор да си купя? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор да си купя?    - Какъв детектор да си купя? - Page 2 EmptyВто Дек 10, 2013 9:48 pm

ми,, аз за жалост не съм дизаинер и не разбирам от мода ,просто съм търса4,,остава ти да ни кажеш последните модни тенденции,и евентуалната модна гама за бъдещтата 2014г.
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




 - Какъв детектор да си купя? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор да си купя?    - Какъв детектор да си купя? - Page 2 EmptyВто Дек 10, 2013 10:08 pm

all_metal написа:
Ами колега ,кажи нещо ,предложи.Аз Ви казах че не съм много запознат и затова питам.Благодаря за предложенията,но в края на краищата пак съм в задънена улица и пак май ще се набутам.Така много хора ми хвалиха терра 705,не че лоша ама не е и това което ми казваха за нея
В кой край ще работиш и какво е орудяването-това е най важно,после решаваш дали можеш да работиш с еднотонален металотърсач,щото аз примерно не ми е удобно,определяш ценови диапазон и четеш,и питаш.А терата за мен си е някво недоразумение-три честоти,ма с различни антени,пък на едни цени.....,абе...Маинлапппп.....И-няма големи разлики в параметрите на машините,но има разлика в представянето на информацията за сигналите.Търси кой ти допада най много,даже търси удоволствие от звуците.Аз например полудявам от звуците на експлоръра-чак ма дразнят.
Върнете се в началото Go down
sc
Про-Консул
Про-Консул
sc



 - Какъв детектор да си купя? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор да си купя?    - Какъв детектор да си купя? - Page 2 EmptyВто Дек 10, 2013 10:22 pm

СОВЕРЕН ГТ е добър избор , супер надежден няма да те подведе никога,работи се по бавно с него но е категоричен,
Върнете се в началото Go down
all_metal
Легионер
Легионер




 - Какъв детектор да си купя? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор да си купя?    - Какъв детектор да си купя? - Page 2 EmptyВто Дек 10, 2013 10:24 pm

И аз се надявам да намеря това което търся,и със сигурност няма да е еднотонален


Последната промяна е направена от all_metal на Вто Дек 10, 2013 10:30 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




 - Какъв детектор да си купя? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор да си купя?    - Какъв детектор да си купя? - Page 2 EmptyВто Дек 10, 2013 10:29 pm

PP написа:
ми,, аз за жалост не съм дизаинер и не разбирам от мода ,просто съм търса4,,остава ти да ни кажеш последните модни тенденции,и евентуалната модна гама за бъдещтата 2014г.
 Very Happy Това беше метафора,приятелю,съжалявам ако съм те вкарал в някакво заблуждение!Просто преди десетина години беше силно разпространено мнението,че по добро от маинлаба нема.
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




 - Какъв детектор да си купя? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор да си купя?    - Какъв детектор да си купя? - Page 2 EmptyВто Дек 10, 2013 10:39 pm

all_metal написа:
И аз се надявам да намеря това което търся,и със сигурност няма да е еднотонален
 Very Happy Да ,ама виж с мене къв е парадокса:не мога да работя на еднотонален режим на дискриминация,но ми е най яко да работя на ол метал,който е еднотонален,но пък си имам телевизор,и там си пише разни неща... Laughing 
Върнете се в началото Go down
B.K.
Преторий
Преторий
B.K.



 - Какъв детектор да си купя? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор да си купя?    - Какъв детектор да си купя? - Page 2 EmptyВто Дек 10, 2013 10:50 pm

Колега щом държиш на телевизора земи си tesoro cortes. Аз за него се бях зарибил но в крайна сметка взех lobo просто заложих на уред който се справя там дето другите загиват. Иначе кортеса е по дълбок. Но не е за уродено.Но поне не е китайска бангия. ..
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




 - Какъв детектор да си купя? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор да си купя?    - Какъв детектор да си купя? - Page 2 EmptyВто Дек 10, 2013 10:55 pm

B.K. написа:
Колега щом държиш на телевизора земи си tesoro cortes. Аз за него се бях зарибил но в крайна сметка взех lobo просто заложих на уред който се справя там дето другите загиват. Иначе кортеса е по дълбок. Но не е за уродено.Но поне не е китайска бангия. ..
Не ,той колегата си търси,аз си имам,щях да си купувам лобо,но си взех ат голд, ..и той работи навсякъде.....
Върнете се в началото Go down
B.K.
Преторий
Преторий
B.K.



 - Какъв детектор да си купя? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор да си купя?    - Какъв детектор да си купя? - Page 2 EmptyВто Дек 10, 2013 11:07 pm

Тука май нещо се преплетоха линийте!
Върнете се в началото Go down
B.K.
Преторий
Преторий
B.K.



 - Какъв детектор да си купя? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор да си купя?    - Какъв детектор да си купя? - Page 2 EmptyВто Дек 10, 2013 11:09 pm

Тука май нещо се преплетоха линийте!
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




 - Какъв детектор да си купя? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор да си купя?    - Какъв детектор да си купя? - Page 2 EmptyВто Дек 10, 2013 11:10 pm

B.K. написа:
Тука май нещо се преплетоха линийте!
Да бе,те почти две еднакви теми... Cool 
Върнете се в началото Go down
amm
Преторий
Преторий




 - Какъв детектор да си купя? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор да си купя?    - Какъв детектор да си купя? - Page 2 EmptyСря Дек 11, 2013 12:47 am

и от мен уред които няма да те подведе стабилна работа бес сложни програми с бързи настройки може и бес тях включваш и търсих

тесоро кортес с които спокойно можеш да тръгнеш включи и работи

честота на работа идеална за бг условията 10khz


Golden Mask GM3 , Tesoro Tejon , Tesoro Cibola -"GB" ,
Върнете се в началото Go down
all_metal
Легионер
Легионер




 - Какъв детектор да си купя? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор да си купя?    - Какъв детектор да си купя? - Page 2 EmptyСря Дек 11, 2013 8:17 am

Благодаря за помоща колеги,но ще почакам още малко ,за повечко съвети и тогава ще копувам
Върнете се в началото Go down
pavli_q
Про-Консул
Про-Консул
pavli_q



 - Какъв детектор да си купя? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор да си купя?    - Какъв детектор да си купя? - Page 2 EmptyСря Дек 11, 2013 11:45 am

all_metal написа:
Благодаря за помоща колеги,но ще почакам още малко ,за повечко съвети и тогава ще копувам
Колега ако си се спрял на някои модел уред намери начин да го тестваш ,ако е възможно разбира се някои колега от форума колеги с които излизаш
Тук така ще ти объркаме главата  Shockedнапълно, че има да се чудиш какво да си вземеш. Всеки един уред си има недостатъци и се плюва и по тоя начин ще те отчаят напълно
Върнете се в началото Go down
manchi_81
Легионер
Легионер




 - Какъв детектор да си купя? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор да си купя?    - Какъв детектор да си купя? - Page 2 EmptyСря Дек 11, 2013 1:26 pm

обръщам се към колегата който казва че Х-терата 705 е някакво недоразумение от опит около година вече мога да ти кажа че е доста добър апарат за цена 1000лв
Мога да ти кажа че няма терен на който да не може да работи а да не говорим че дискриминацията е просто перфектна до сега не помня да ми е казал цвят и да вадя желязо или обратното Например съм излизал с колега с AT Gold и от към дискриминация куца спрямо
Minelab Поработи малко повече с този модел най ве4е на проспектинг режима и ако му свикнеш много бързо ще си промениш мнението .....но както и да е аз не искам да убеждавам никого просто изказвам впечатленията си от този модел
Върнете се в началото Go down
all_metal
Легионер
Легионер




 - Какъв детектор да си купя? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор да си купя?    - Какъв детектор да си купя? - Page 2 EmptyСря Дек 11, 2013 3:10 pm

Наистина ме обърквате много-а и няма как да пробвам уредите които съм харесал защото всички с които излизам са с Майнлаб
Върнете се в началото Go down
pavli_q
Про-Консул
Про-Консул
pavli_q



 - Какъв детектор да си купя? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор да си купя?    - Какъв детектор да си купя? - Page 2 EmptyСря Дек 11, 2013 3:14 pm

manchi_81 написа:
обръщам се към колегата който казва че Х-терата 705 е някакво недоразумение  от опит около година вече мога да ти кажа че е доста добър апарат за цена 1000лв
Мога да ти кажа че няма терен на който да не може да работи а да не говорим че дискриминацията е просто перфектна до сега не помня да ми е казал цвят и да вадя желязо или обратното Например съм излизал с колега с AT Gold  и от към дискриминация куца спрямо
Minelab  Поработи малко повече с този модел  най ве4е на проспектинг режима  и ако му свикнеш много бързо ще си промениш мнението .....но както и да е аз не искам да убеждавам никого просто изказвам впечатленията си от този модел  
Сигурно си прав колега аз се чудя защо ще го сменя колегата
Да си вземе една по голяма антена щом казва че му се струва плитък и ще си реши проблема с дълбочината сега поне има голям избор на антени .
Защо да сменя един уред с които е свикнал да работи с него по добре малко средства за тунинг и газ .
Не вярвам да има търсач които да работи с една и съща антена на всякакъв терен
Върнете се в началото Go down
manchi_81
Легионер
Легионер




 - Какъв детектор да си купя? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор да си купя?    - Какъв детектор да си купя? - Page 2 EmptyСря Дек 11, 2013 3:42 pm

колеги аз не казвам че дълбочината не е важна но има си закони които няма как да промениш един апарат колкото е по-дълбок по слаба дискриминация и обратното
Имам приятели с едни правени бг апарати които вадят на невероятни дълбочини но колеги я ми кажете каква е ползата да копаеш 50-60см примерно и въобще да не знаеш какво има
Късмета е най важен разбира се а и моите критерии за добра машина са да са стабилни на много замърсени и орудени райони и да са с много добра дискриминация аз сам намерил тези
неща в моята машина и съм преценил че те компенсират малко по малката дълбочина на която пипа
Върнете се в началото Go down
van_helsing
Про-Консул
Про-Консул




 - Какъв детектор да си купя? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор да си купя?    - Какъв детектор да си купя? - Page 2 EmptyСря Дек 11, 2013 3:47 pm

ето това ти трябва

http://www.shop.imperio.bg/xp_deus_mega_metalotarsach
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




 - Какъв детектор да си купя? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор да си купя?    - Какъв детектор да си купя? - Page 2 EmptyСря Дек 11, 2013 4:05 pm

manchi_81 написа:
обръщам се към колегата който казва че Х-терата 705 е някакво недоразумение  от опит около година вече мога да ти кажа че е доста добър апарат за цена 1000лв
Мога да ти кажа че няма терен на който да не може да работи а да не говорим че дискриминацията е просто перфектна до сега не помня да ми е казал цвят и да вадя желязо или обратното Например съм излизал с колега с AT Gold  и от към дискриминация куца спрямо
Minelab  Поработи малко повече с този модел  най ве4е на проспектинг режима  и ако му свикнеш много бързо ще си промениш мнението .....но както и да е аз не искам да убеждавам никого просто изказвам впечатленията си от този модел  
Казах го от гледна точка на това,че за да го използваш максимално тоя уред трябва да дадеш един куп пари за антени,да не говорим за неудобството,от пренасянето им,щот е  безмислено да разполагаш/да не се бъркам?/с 3 честоти,но за да ги използваш пълноценно трябва да имаш един куп антени за един куп пари,и се получава така,че е по добре да имаш Експлорър.Все пак обобщам,че пиша малко наизуст,но ако не съм прав-опровергайте ме.А за предложението на Ван хелзинг Very Happy - super21 
Върнете се в началото Go down
pavli_q
Про-Консул
Про-Консул
pavli_q



 - Какъв детектор да си купя? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор да си купя?    - Какъв детектор да си купя? - Page 2 EmptyСря Дек 11, 2013 4:27 pm

van_helsing написа:
ето това ти трябва

http://www.shop.imperio.bg/xp_deus_mega_metalotarsach

То на всички това ни трябва но също ще ни трябват и едни излишни 2850.00лв.
иначе те подкрепям с две ръце за предложението  cheers 
Върнете се в началото Go down
Rinobs
Про-Консул
Про-Консул
Rinobs



 - Какъв детектор да си купя? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор да си купя?    - Какъв детектор да си купя? - Page 2 EmptyНед Дек 15, 2013 2:23 am

колеги информативно питам тези дни с малко късмет мисля да си направя коледен подарък Гарет еуро аис или текнетикс еуротек про разбира се и гарета с SEF а текнетикса с ултимейт към 650 лв някъде ми се дават
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



 - Какъв детектор да си купя? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор да си купя?    - Какъв детектор да си купя? - Page 2 EmptyНед Дек 15, 2013 8:57 am

Rinobs написа:
колеги информативно питам тези дни с малко късмет мисля да си направя коледен подарък Гарет еуро аис или текнетикс еуротек про разбира се и гарета с SEF а текнетикса с ултимейт към 650 лв някъде ми се дават





Според мен Текнетикса е твоя детектор!!! Smile 
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



 - Какъв детектор да си купя? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор да си купя?    - Какъв детектор да си купя? - Page 2 EmptyНед Дек 15, 2013 10:33 am

Текнетикс еуротек про с 11 DD сонда е най-доброто в ниския клас на металотърсачите с автоматичен грунд.
Това е еднствения представител за България.

http://www.shop.imperio.bg/teknetics-eurotek-pro11-metalotarsach



http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/?df=14

КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА БАТСЗМ
Върнете се в началото Go down
 
Какъв детектор да си купя?
Върнете се в началото 
Страница 2 от 8Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Какъв детектор да купя за търсене на бронзово голям метал?
» Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато?
» Търся да купя

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Купувам - продавам-
Идете на: