Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Keywords
врътка Spectrum Coil deus голден Майнлаб tesoro GOLD маск nexus Minelab lorenz kupuvam Fisher Simplex VANQUISH mask грунда nokta TEKNETICS miladinka пират 5000 prodavam wave нишани
 

 XLT - MIXED-MODE

Go down 
+3
Ancient Hunter
deultum
kodokan
7 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
kodokan
Консул
Консул
kodokan



XLT - MIXED-MODE - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XLT - MIXED-MODE   XLT - MIXED-MODE - Page 3 EmptyЧет Яну 28, 2010 9:51 pm

N@SKO написа:
В момента работя с тази програма:
http://whites.co.uk/images/stories/XLT3.pdf
Преамплифер гайн го вдигам на 6 и работи стабилно на лека почва.
Ако е малко по тежка почвата почва да се обажда плюс 95.
Питата ми ли не е наред или е нормално да не мога да го издуя повече?

Overload дава ли ти?
С каква сонда си?
Върнете се в началото Go down
N@SKO
Про-Консул
Про-Консул
N@SKO



XLT - MIXED-MODE - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XLT - MIXED-MODE   XLT - MIXED-MODE - Page 3 EmptyЧет Яну 28, 2010 10:41 pm

С 9.5 инча.Не ми дава препълване просто лъжливи сигнали плюс 95.
Ако дам reject на 95 няма проблем,но не искам да го режа.
По западните форуми пише че смениш ли кабела имаш нов детектор.
Как да разбера дали е сменян и дали е добре?Моя е сив около 7 мм с ферит до буксата.
Върнете се в началото Go down
kodokan
Консул
Консул
kodokan



XLT - MIXED-MODE - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XLT - MIXED-MODE   XLT - MIXED-MODE - Page 3 EmptyЧет Яну 28, 2010 11:16 pm

N@SKO написа:
С 9.5 инча.Не ми дава препълване просто лъжливи сигнали плюс 95.
Ако дам reject на 95 няма проблем,но не искам да го режа.
По западните форуми пише че смениш ли кабела имаш нов детектор.
Как да разбера дали е сменян и дали е добре?Моя е сив около 7 мм с ферит до буксата.

Аз моя апарат го купих с ДД сонда,правена е в Монтана.
И съм доволен.
Скоро си намерих 950 блю макс сонда,но нещо с нея не ще да се грундира апарата и ми дава оверлоад от време на време.
Върнете се в началото Go down
deultum
Цезар
Цезар
deultum



XLT - MIXED-MODE - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XLT - MIXED-MODE   XLT - MIXED-MODE - Page 3 EmptyПет Яну 29, 2010 8:37 am

не знам дали ти е сменян , но ако ти е сив кабела така ми казаха поне де .оригиналните са сиви , така че голяма вероятност е да не ти е сменян т.е. да ти е оригиналния. Не тръгвай за всяко нещо да търсиш причина в апарата си , може да има орудени камъни на този терен в който търсиш или (hot rock's) които ти ги дава +95 . След като искаш да чуваш + 95 включи си Tone ID и не обръщай внимание на най пискливия сигнал т.е. +95 или го изучавай т.е. забелваш 2 - 3 см и ако числото пак си е + 95 го оставяш . пробвай и на друг терен как работи ,не бързай да обвиняваш апарата !!! Успех
Върнете се в началото Go down
kodokan
Консул
Консул
kodokan



XLT - MIXED-MODE - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XLT - MIXED-MODE   XLT - MIXED-MODE - Page 3 EmptyПет Яну 29, 2010 10:09 am

deultum написа:
не знам дали ти е сменян , но ако ти е сив кабела така ми казаха поне де .оригиналните са сиви , така че голяма вероятност е да не ти е сменян т.е. да ти е оригиналния. Не тръгвай за всяко нещо да търсиш причина в апарата си , може да има орудени камъни на този терен в който търсиш или (hot rock's) които ти ги дава +95 . След като искаш да чуваш + 95 включи си Tone ID и не обръщай внимание на най пискливия сигнал т.е. +95 или го изучавай т.е. забелваш 2 - 3 см и ако числото пак си е + 95 го оставяш . пробвай и на друг терен как работи ,не бързай да обвиняваш апарата !!! Успех

Делтум,браво ти си спеца по тежките терени.Случвало ти се е да ти го свири на +95 като дълбок сигнал и като го извадиш от грунда камъка и пробваш пак - въздушно да не ти го свири?
Върнете се в началото Go down
deultum
Цезар
Цезар
deultum



XLT - MIXED-MODE - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XLT - MIXED-MODE   XLT - MIXED-MODE - Page 3 EmptyПет Яну 29, 2010 10:33 am

за спец-не ,има много да се учи и аз уча доколкото мога .Дано да помогна на някой с това .орудения камък винаги ми го дава +95 с ВИСОКА черта на сигнаграфа на +95 или две черти едната на + 95 другата на -95 . ето някой примери за показанията на сигнаграфа

https://2img.net/r/ihimizer/img190/2015/rykovodstvo008.jpg
Върнете се в началото Go down
N@SKO
Про-Консул
Про-Консул
N@SKO



XLT - MIXED-MODE - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XLT - MIXED-MODE   XLT - MIXED-MODE - Page 3 EmptyПет Яну 29, 2010 5:51 pm

Грешката е моя сори!Аз не се дооточних при Гейн 6 и ац 68 нормално ли е
да се смущава от 110 кв жрелета или ако вдигна Гейна на 7 или 8 пак да
дава по някои фалшив сигнал от време на време дори ако антената е във
въздуха и наоколо няма жрелета.Моя е английски не е американ мейд ако
това има някакво значение.
Върнете се в началото Go down
Avrelian
Цезар
Цезар
Avrelian



XLT - MIXED-MODE - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: XLT - MIXED-MODE   XLT - MIXED-MODE - Page 3 EmptyПет Яну 29, 2010 7:36 pm

Щом кабела ти е сив, дебел 7мм,и с ферит близо до буксата, кабела ти е нов.Не го махай ще имаш ядове.
Върнете се в началото Go down
 
XLT - MIXED-MODE
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: White's-
Идете на: