Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
prodavam Майнлаб Fisher nokta GOLD Minelab deus mask маск Simplex nexus kupuvam lorenz врътка голден tesoro Spectrum TEKNETICS VANQUISH wave 5000 нишани пират miladinka Coil грунда
 

 За ментетата на Фишер

Go down 
+16
jorkata04
pavli_q
astervil
akulata88
mdetectors.bg
tatoos_dd
Saweer
koceto
titpulo
Мушамата
borislav123
lobtor
FELIX
бобо
pechkata
Симпличио
20 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
astervil
Про-Консул
Про-Консул




 - За ментетата на Фишер - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За ментетата на Фишер    - За ментетата на Фишер - Page 2 EmptyПет Фев 14, 2014 2:32 pm

akulata88 написа:
Един апарат може лесно да се проследи дали е оригинален- по серийния номер..... дайте да ги видим тези фалшификати........ фирмата Фишер уведомена ли, че се предлагат фалшификати..... Аз доколкото знам се предлагат само китайски текнетис, който лесно се разпознават дори визуално........

Интересно как се познават "визуално",и откъде черпиш информация,че се предлагат само "дръпнати" Текнетисти,а внесените от САЩ интересно в каква посока поемат?
Върнете се в началото Go down
akulata88
Преторий
Преторий




 - За ментетата на Фишер - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За ментетата на Фишер    - За ментетата на Фишер - Page 2 EmptyПет Фев 14, 2014 3:14 pm

http://metaldetecting.eu/index.php/topic,1361.0.html - предполагам,че няма да обаркаш т2 с китайската реплика
 Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Върнете се в началото Go down
akulata88
Преторий
Преторий




 - За ментетата на Фишер - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За ментетата на Фишер    - За ментетата на Фишер - Page 2 EmptyПет Фев 14, 2014 3:22 pm

astervil написа:
akulata88 написа:
Един апарат може лесно да се проследи дали е оригинален- по серийния номер..... дайте да ги видим тези фалшификати........ фирмата Фишер уведомена ли, че се предлагат фалшификати..... Аз доколкото знам се предлагат само китайски текнетис, който лесно се разпознават дори визуално........
 
Интересно как се познават "визуално",и откъде черпиш информация,че се предлагат само "дръпнати" Текнетисти,а внесените от САЩ интересно в каква посока поемат?

Информацията е само за просветени....  Smile Smile . В днешно време китайски реплики има на почти всичко като се започне от резачки, телефони, металотърсачи и т.н. . Точно копие на даден продукт обаче не се прави.... защото попада под ударите на закона за интелектуалната собственост- http://europa.eu/youreurope/business/start-grow/intellectual-property-rights/index_bg.htm#bulgaria_bg_protecting-intellectual-property .
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



 - За ментетата на Фишер - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За ментетата на Фишер    - За ментетата на Фишер - Page 2 EmptyПет Фев 14, 2014 3:33 pm

Колеги, който иска да си поема риска - избора е личен  Very Happy 
Като стане нещо с апарата си търсете търговеца или го пращайте в САЩ, ако е оргинален.
Транспорта за отиване и връщане ще е мин. 200лв.
2 месеца ще сте без металотърсач и ще го получите на митницата и ще платите и ДДС и мито при получаване.
Няколко души вече плакаха!


Безплатна доставка до всяка точка на страната.
www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
Върнете се в началото Go down
akulata88
Преторий
Преторий




 - За ментетата на Фишер - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За ментетата на Фишер    - За ментетата на Фишер - Page 2 EmptyПет Фев 14, 2014 3:47 pm

За България вие сте официален представител на марката, но предполагам няма да откажете сервиз ако е закупен и от следните места - http://www.fisherlab.com/security/dealers.htm
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



 - За ментетата на Фишер - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За ментетата на Фишер    - За ментетата на Фишер - Page 2 EmptyПет Фев 14, 2014 4:35 pm

Знаеш ли, ще поема сервиза точно толкова, колкото на мои апарат в Англия  Very Happy 
С една дума: Не рискувай!


Безплатна доставка до всяка точка на страната.
www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
Върнете се в началото Go down
pavli_q
Про-Консул
Про-Консул
pavli_q



 - За ментетата на Фишер - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За ментетата на Фишер    - За ментетата на Фишер - Page 2 EmptyПет Фев 14, 2014 4:54 pm

www.mdetectors.com написа:
Знаеш ли, ще поема сервиза точно толкова, колкото на мои апарат в Англия  Very Happy 
С една дума: Не рискувай!
Айде стига де значи ако си тръгна от България с уреда които е купен от вас и отида да работя в Англия и там имам проблем с уреда няма да ми важи гаранцията много него вярвам това нещо  scratch 
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



 - За ментетата на Фишер - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За ментетата на Фишер    - За ментетата на Фишер - Page 2 EmptyПет Фев 14, 2014 5:05 pm

pavli_q написа:
www.mdetectors.com написа:
Знаеш ли, ще поема сервиза точно толкова, колкото на мои апарат в Англия  Very Happy 
С една дума: Не рискувай!
Айде   стига де значи ако си тръгна от България с уреда които е купен от вас и отида да работя в Англия и там имам проблем с уреда  няма да ми важи гаранцията много него вярвам това нещо  scratch 

Точно такъв случай имахме и не един, и направо не рискувай. Направо ми го пращай, ако има проблем.


Безплатна доставка до всяка точка на страната.
www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
Върнете се в началото Go down
Симпличио
Консул
Консул




 - За ментетата на Фишер - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За ментетата на Фишер    - За ментетата на Фишер - Page 2 EmptyПет Фев 14, 2014 5:21 pm

Благодаря на всички, които участват в тази тема и най-вече на МДетекторс, за да се изяснят предимствата, когато купуваш апарат от официален дилър на съответната марка, както и рисковете, когато купуваш от разни съмнителни сайтове, както и втора ръка детектори у нас или чрез E-bay.

Много наивни търсачи си мислят, че ако купят втора ръка детектор с няколкостотин лева по-евтино, са направили голям удар, но имайте предвид, че живеем в 21 век, има изобилие от стоки и парите трябва да се инвестират в надеждни сделки, особено ако става въпрос за електроника. Затова основните принципи при покупка на детектор са да е купен в България, от официалния дилър на марката, а ако апаратът е употребяван, то остатъчната му гаранция да е поне 1 година, за да може спокойно да се ползва, понеже не може да знаем дали предишният му собственик го е експлоатирал правилно.
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




 - За ментетата на Фишер - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За ментетата на Фишер    - За ментетата на Фишер - Page 2 EmptyПет Фев 14, 2014 5:30 pm

то остатъчната му гаранция да е поне 1 година, за да може спокойно да се ползва, понеже не може да знаем дали предишният му собственик го е експлоатирал правилно. написа:
То за неправилна експлоатация гаранция няма...
Върнете се в началото Go down
Симпличио
Консул
Консул




 - За ментетата на Фишер - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За ментетата на Фишер    - За ментетата на Фишер - Page 2 EmptyПет Фев 14, 2014 5:58 pm

pechkata написа:

То за неправилна експлоатация гаранция няма...

Всъщност да, дилърът може да ти откаже безплатна поправка, ако прецени, че повредата е предизвикана от калпава екплоатация, но поне ще ти го приеме за поправка, а няма да го пращаш някъде в Щатите, както обясни и по-горе МДетекторс.
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




 - За ментетата на Фишер - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За ментетата на Фишер    - За ментетата на Фишер - Page 2 EmptyПет Фев 14, 2014 6:07 pm

Да това е дилъра на Фишер Гарет ХР и др. - питай го каквото те интересува...
Върнете се в началото Go down
akulata88
Преторий
Преторий




 - За ментетата на Фишер - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За ментетата на Фишер    - За ментетата на Фишер - Page 2 EmptyПет Фев 14, 2014 7:26 pm

tatoos_dd написа:
здравеите имам еди вапрос кам светлио примерно сам си купил fisher от някаде другаде ,и недаиси боже му стане нешто и е вав гаранция вие като официален дистрибутор и сервис.ште ми го отремонтиратели. А и между другото оит има фишер в гаранция да иде на официалният саит там в момента тече промоция одалжаване на гаранцията с 1 години аз лично сия одалжих пишеш серииният номер .имена и такива работи.значи моят не е менте штом хората от фишер ми отговориха на меила.че всичко е нарет и ми благодариха че използвам техен продукт.

Мисля, че за удължаването на гаранцията трябва да се отвори нова тема и да се отбележи като Важна!
Върнете се в началото Go down
pavli_q
Про-Консул
Про-Консул
pavli_q



 - За ментетата на Фишер - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За ментетата на Фишер    - За ментетата на Фишер - Page 2 EmptyПет Фев 14, 2014 9:54 pm

Голям интерес към Fisher  cheers хората знаят от какво да се интересуват  това може само да ме радва cheers и поддръжници и противници от половин година и повече само за него се пише из форума  Laughingкато че други марки няма ,ама им е кат трън в г.... Laughing 
Върнете се в началото Go down
Симпличио
Консул
Консул




 - За ментетата на Фишер - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За ментетата на Фишер    - За ментетата на Фишер - Page 2 EmptyПет Фев 14, 2014 10:03 pm

Ами колега, Фишер все пак е стара компания с традиции, дано след модела Евротек, който на практика е разработен за България, да се сетят, че тук не се търсят американски монетки и съответно да направят един наистина адекватен за нашите терени апарат.


Последната промяна е направена от Симпличио на Пет Фев 14, 2014 10:39 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Мушамата
Новобранец
Новобранец




 - За ментетата на Фишер - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За ментетата на Фишер    - За ментетата на Фишер - Page 2 EmptyПет Фев 14, 2014 10:12 pm

pavli_q написа:
Голям интерес към Fisher  cheers хората знаят от какво да се интересуват  това може само да ме радва cheers и поддръжници и противници от половин година и повече само за него се пише из форума  Laughingкато че други марки няма ,ама им е кат трън в г.... Laughing 

Само че,това не решава въпроса с ментаците и с разните му там мошенници, които ги продават,гледайки те в очите  pirat pirat 
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




 - За ментетата на Фишер - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За ментетата на Фишер    - За ментетата на Фишер - Page 2 EmptyПет Фев 14, 2014 10:34 pm

pavli_q написа:
Голям интерес към Fisher  cheers хората знаят от какво да се интересуват  това може само да ме радва cheers и поддръжници и противници от половин година и повече само за него се пише из форума  Laughingкато че други марки няма ,ама им е кат трън в г.... Laughing 
Бе ко ви става ,бе хора,тва кат си купите Фишер нещо да не се повреждате ,бе?Не ти ли прави впечатление ,че сте 4-5 човека ,дет сте си сложили капаците.Требе да дойдеш да ми копаш сигналите на Джеминито,или да ми търсиш дребняците с Ф пойнта....една седмица,да видим после дали ша споменеш повече тая марка-и на сън ша се стряскаш....Фишер та фишер....ма що ли ви обръщам внимание,....то май само аз останах....
Върнете се в началото Go down
Saweer
Новобранец
Новобранец
Saweer



 - За ментетата на Фишер - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За ментетата на Фишер    - За ментетата на Фишер - Page 2 EmptyСъб Фев 15, 2014 12:05 am

Аз го закупих от metalotarsachi.com работи ама менте или не нз и как се разпознават ?
А аз като го закупих black-a не ми дадоха гаранция...гаранцията била фактурата....това ли е правилното???
Върнете се в началото Go down
jorkata04
Новобранец
Новобранец
jorkata04



 - За ментетата на Фишер - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За ментетата на Фишер    - За ментетата на Фишер - Page 2 EmptyСъб Фев 15, 2014 12:29 am

Saweer написа:
Аз го закупих от metalotarsachi.com работи ама менте или не нз и как се разпознават ?
А аз като го закупих black-a не ми дадоха гаранция...гаранцията била фактурата....това ли е правилното???

Да фактурата би трябвало пак да е гаранция , попринцип на много техники е така.
Върнете се в началото Go down
astervil
Про-Консул
Про-Консул




 - За ментетата на Фишер - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За ментетата на Фишер    - За ментетата на Фишер - Page 2 EmptyСъб Фев 15, 2014 7:07 am

pechkata написа:

То за неправилна експлоатация гаранция няма...


Печка кво разбираш от "не правилна експлоатация"- да го  блъскаш в земята ли? В края на краищата не стои за украшение в секцията ,а се използува навън,на полето!И при разумна експлоатация понякога се получават инфекции.Все пак е техника!И да те питам,ако си дал 2-3 хилки за машина дали изобщо ще пееш тази песен.По важно е да си го закупил от правилното място и правилните хора,защото и с гаранция и без,винаги ще ти помогнат.    
Иначе си много "вещ" за всичко!


Последната промяна е направена от astervil на Сря Фев 19, 2014 12:42 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
pavli_q
Про-Консул
Про-Консул
pavli_q



 - За ментетата на Фишер - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За ментетата на Фишер    - За ментетата на Фишер - Page 2 EmptyСъб Фев 15, 2014 11:19 am

бобо написа:
pavli_q написа:
Голям интерес към Fisher  cheers хората знаят от какво да се интересуват  това може само да ме радва cheers и поддръжници и противници от половин година и повече само за него се пише из форума  Laughingкато че други марки няма ,ама им е кат трън в г.... Laughing 
Бе ко ви става ,бе хора,тва кат си купите Фишер нещо да не се повреждате ,бе?Не ти ли прави впечатление ,че сте 4-5 човека ,дет сте си сложили капаците.Требе да дойдеш да ми копаш сигналите на Джеминито,или да ми търсиш дребняците с Ф пойнта....една седмица,да видим после дали ша споменеш повече тая марка-и на сън ша се стряскаш....Фишер та фишер....ма що ли ви обръщам внимание,....то май само аз останах....

Аз нищо не казвам фактите сами говорят  Laughing погледни дали е имало тема за Фишер и вие противниците на тази марка да не сте писали  study дявол  
Не е задължително да пишете по всички теми .Просто е добре ние да си обсъждаме проблемите ,настройките , начина на работа .... на Фишер.А не някои си дървен философ да ме убеждава, че не ставала  тази марка уреди за нищо като че съм му търсил мнението

п.п Извинявам се  ако съм засегнал някои от членовете на този форум лично , но не е с лоши помисли  просто визирам  фактите


Последната промяна е направена от pavli_q на Съб Фев 15, 2014 11:53 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



 - За ментетата на Фишер - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За ментетата на Фишер    - За ментетата на Фишер - Page 2 EmptyСъб Фев 15, 2014 11:39 am

pavli_q написа:
бобо написа:
pavli_q написа:
Голям интерес към Fisher  cheers хората знаят от какво да се интересуват  това може само да ме радва cheers и поддръжници и противници от половин година и повече само за него се пише из форума  Laughingкато че други марки няма ,ама им е кат трън в г.... Laughing 
Бе ко ви става ,бе хора,тва кат си купите Фишер нещо да не се повреждате ,бе?Не ти ли прави впечатление ,че сте 4-5 човека ,дет сте си сложили капаците.Требе да дойдеш да ми копаш сигналите на Джеминито,или да ми търсиш дребняците с Ф пойнта....една седмица,да видим после дали ша споменеш повече тая марка-и на сън ша се стряскаш....Фишер та фишер....ма що ли ви обръщам внимание,....то май само аз останах....

Аз нищо не казвам фактите сами говорят  Laughing погледни дали е имало тема за Фишер и вие противниците на тази марка да не сте писали  study дявол  
Не е задължително да пишете по всички теми .Просто е добре ние да си обсъждаме проблемите ,настроилите, начина на работа .... на Фишер.А не някои си дървен философ да ме убеждава, че не ставала  тази марка уреди за нищо като че съм му търсил мнението

п.п Извинявам се  ако съм засегнал някои от членовете на този форум лично , но не е с лоши помисли  просто визирам  фактите



Подкрепям мнението естествено...  Cool 
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




 - За ментетата на Фишер - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За ментетата на Фишер    - За ментетата на Фишер - Page 2 EmptyСъб Фев 15, 2014 1:59 pm

бобо написа:

Бе ко ви става ,бе хора,тва кат си купите Фишер нещо да не се повреждате ,бе?Не ти ли прави впечатление ,че сте 4-5 човека ,дет сте си сложили капаците.Требе да дойдеш да ми копаш сигналите на Джеминито,или да ми търсиш дребняците с Ф пойнта....една седмица,да видим после дали ша споменеш повече тая марка-и на сън ша се стряскаш....Фишер та фишер....ма що ли ви обръщам внимание,....то май само аз останах....


Ами,имаш време и място да се поправиш...
А"Джеминито" как е? На какво разстояние(въздушно)хваща джанта от лек автомобил?...Но ова е за нова тема и на друго място.


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




 - За ментетата на Фишер - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За ментетата на Фишер    - За ментетата на Фишер - Page 2 EmptyСъб Фев 15, 2014 6:34 pm

Трибал-М написа:
бобо написа:

Бе ко ви става ,бе хора,тва кат си купите Фишер нещо да не се повреждате ,бе?Не ти ли прави впечатление ,че сте 4-5 човека ,дет сте си сложили капаците.Требе да дойдеш да ми копаш сигналите на Джеминито,или да ми търсиш дребняците с Ф пойнта....една седмица,да видим после дали ша споменеш повече тая марка-и на сън ша се стряскаш....Фишер та фишер....ма що ли ви обръщам внимание,....то май само аз останах....


Ами,имаш време и място да се поправиш...
А"Джеминито" как е? На какво разстояние(въздушно)хваща джанта от лек автомобил?...Но ова е за нова тема и на друго място.
Джеминито не можахме го подкараме въобще по нашенско.Пищеше на всеки по голям оруден камък.кат се вижда камъка-хубуу,ма кат е под земята..... голд тегло и мъка тегло и мъка Засилихме го по северна България,и там си работело....
Върнете се в началото Go down
pavli_q
Про-Консул
Про-Консул
pavli_q



 - За ментетата на Фишер - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За ментетата на Фишер    - За ментетата на Фишер - Page 2 EmptyСъб Фев 15, 2014 8:04 pm

[quote="бобо"
Джеминито не можахме го подкараме въобще по нашенско.Пищеше на всеки по голям оруден камък.кат се вижда камъка-хубуу,ма кат е под земята..... голд тегло и мъка тегло и мъка Засилихме го по северна България,и там си работело....[/quote]
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
То да не би  друг кантар да тръгва и да не ги свири камъните при вас  Laughing пробвай  и White’s TM-808 да видим как ще се справя  Laughing при вас само Minelab GPX другото си е майтап работа
Върнете се в началото Go down
 
За ментетата на Фишер
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Промени за ментетата 2019г. Закона за Културното нсследство
» Nel Big 43x38
» фишер ф5

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Fisher Металотърсачи-
Идете на: