Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
 

 имам blisstool 48

Go down 
+27
kopa4
yaponetsa
Аруки Минкоц
Ancient Hunter
mdetectors.bg
adminn
hristo0o0
saiganica
кирката
mario321
Трибал-М
borislav123
nasko75
Одергас
Ne6o
Mladencho
kronos555
B.K.
stater
BLISSTООL
Rinobs
Чумата
pumata2003
maximus_kn
Gandalf
Симпличио
kamak61
31 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
adminn
Admin
Admin
adminn



имам blisstool 48 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: имам blisstool 48   имам blisstool 48 - Page 3 EmptyПон Апр 28, 2014 8:56 pm

BLISSTООL написа:
maximus_kn написа:
На лични няма да ти пиша , защото не си ми любовница. Утре в 10.00 часа те чакам в Кюстендил . Ще съм в кафе АВС .

- На голям отворко се правиш във форума! С нетърпение чакам да се видим лично! Не съм на твое разположение, нито пък ми се занимава с неориентирани като теб, но по линията Благоевград - Дупница - София пътувам често, така че ще имам предвид при първа възможност да се отбия от Дупница за Кюстендил, като ще ти се обадя предварително. За целта, пиши поне тел. за връзка с теб, ако ти стиска. Моят е 0883450667.

Ако има видео качете: и на теста и на боя  Very Happy Cool lol! lol! lol! 


http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/?df=14

КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА БАТСЗМ
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



имам blisstool 48 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: имам blisstool 48   имам blisstool 48 - Page 3 EmptyПон Апр 28, 2014 9:17 pm

BLISSTООL написа:
hristo0o0 написа:
До сега съм бил на три събора и на два от тях Блистол държан от самия Ахмед не работеше добре. На яз. Копринка не можа да го грундира а на яз. Кърджали извади един който хълцаше постоянно и веднага го прибра да не се излага за пореден път. Миналата година го нямаше на събора а един негов дистрибутор от София постоянно псуваше че не може да го намери и че не си вдига телефона.

- На събора в Копринка, действително имаше малка засечка в началото - на мястото където пробвах да грундирам в суматохата, е имало парче винкел с дължина около 20 см в тревата. Открихме го след това. На същият събор, в тестовете за детекция на монети под орудени камъни, BLISSTOOL LTC64X се представи най-добре! На събора в Кърджали, единствено BLISSTOOL LTC64X засече всички дълбоки сигнали които бяхме приготвили и на същия събор се представи повече от отлично! След като видяха това, на останалите нещо им се изпари ентусиазма и бързо си прибраха детекторите. И на двата събора, сме имали по няколко демонстрационни детектори, които всеки желаещ е можел да тества. Идвали сме сред първите и сме си тръгвали сред последните от събора. Всичко това е документирано във видеата налични на този адрес: https://www.youtube.com/user/blisstoolfairs . И да - при наличие на много включени детектори близо един до друг, BLISSTOOL а и повечето други детектори не работят добре заедно. Дистрибутор в София ми е бил само Жоро от ГЕМ ГРУП / bul-trade / mdetectors. Ако той или някой друг е псувал по мой адрес - моля посочи кой точно! Телефона ми е 0883450667. Ако някой ме търси - знае как да се свърже с мен. На събора миналата година (2013) имахме среща с дистрибутора ни Kellyco. За съжаление, катастрофирахме тежко по средата на пътя, на път за събора в Сливек, и не можахме да присъстваме. След събора, от Kellyco ни дойдоха на свиждане. Видяхме се по работа с тях в Слащен, след събора, когато бяхме малко по-добре.

Колега, Жоро ми е съдружник, но избщо не го свързвай с MDETECTORS. Ако съм искал да съм ти дистрибутор съм щял да ти кажа. Жоро никога не е говорил лошо, а напротив.
За да продаваш в MDETECTORS трябва толкова промени да направиш по апарата, че направо направи нов.
Съветвам те именно това... направо нов!
Не искам да споря с тебе, защото знам колко акъл имаш.


Безплатна доставка до всяка точка на страната.
www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
Върнете се в началото Go down
BLISSTООL
Консул
Консул




имам blisstool 48 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: имам blisstool 48   имам blisstool 48 - Page 3 EmptyПон Апр 28, 2014 11:58 pm

www.mdetectors.com написа:
Колега, Жоро ми е съдружник, но избщо не го свързвай с MDETECTORS. Ако съм искал да съм ти дистрибутор съм щял да ти кажа. Жоро никога не е говорил лошо, а напротив.

- От работата си с Жоро като дистрибутор на BLISSTOOL, лично аз, съм останал с много добро впечатление за него като наш дистрибутор. Коректен е бил към нас и към клиентите си.

www.mdetectors.com написа:
За да продаваш в MDETECTORS трябва толкова промени да направиш по апарата, че направо направи нов.
Съветвам те именно това... направо нов! Не искам да споря с тебе, защото знам колко акъл имаш.

- Благодаря за съвета. Ще го имам предвид, но имай предвид че нещо не се връзват нещата. Ето няколко факта:

1. Дистрибутор на BLISSTOOL е Kellyco, следователно BLISSTOOL покрива изискванията и критериите на Kellyco (най-големия дистрибутор на металдетектори в света), но незнайно защо "не покрива" тези на mdetectors (най-големия дистрибутор на металдетектори... в България).

2. Не е възможно mdetectors да има някакви завишени изисквания и за това да не е дистрибутор на BLISSTOOL, предвид че mdetectors е дистрибутор на монетарите на фирма Mikron, които по всички възможни критерии са в дъното на класацията и твърдо са на това място вече няколко поредни години. При това, трудно някой може да ги измести от там, предвид че тяхна конкуренция за тази позиция, могат да бъдат само разни китайски играчки от MD серията, на които mdetectors също е дистрибутор.

3. mdetectors не е дистрибутор на BLISSTOOL, не заради качествата на BLISSTOOL металдетектори, а заради ултиматума на Владо (Golden Mask) към теб Светльо (mdetectors): да избираш или да си дистрибутор на Golden Mask (с всички преференции от Golden Mask за mdetectors), или да си дистрибутор на BLISSTOOL, в смисъл че ако дори си помислиш да станеш дистрибутор на BLISSTOOL, веднага губиш дистрибуторските права и преференциите за Golden Mask. Не се пробвай да отричаш това, няма да ти повярват.

Така... предвид гореизложените три факта... вече се връзват нещата... т.е. защо реално mdetectors не е дистрибутор на BLISSTOOL.

Поздрави!
Върнете се в началото Go down
Mladencho
Цезар
Цезар
Mladencho



имам blisstool 48 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: имам blisstool 48   имам blisstool 48 - Page 3 EmptyВто Апр 29, 2014 1:07 am

Ахмеде,ахмедеееееееее,що не си прайш роботите ами си тръгнал с детектори да се занимаваш  Laughing 
лаладжия  Very Happy 
Върнете се в началото Go down
Ancient Hunter
Цезар
Цезар
Ancient Hunter



имам blisstool 48 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: имам blisstool 48   имам blisstool 48 - Page 3 EmptyВто Апр 29, 2014 1:13 am

BLISSTООL написа:
www.mdetectors.com написа:
Колега, Жоро ми е съдружник, но избщо не го свързвай с MDETECTORS. Ако съм искал да съм ти дистрибутор съм щял да ти кажа. Жоро никога не е говорил лошо, а напротив.

- От работата си с Жоро като дистрибутор на BLISSTOOL, лично аз, съм останал с много добро впечатление за него като наш дистрибутор. Коректен е бил към нас и към клиентите си.

www.mdetectors.com написа:
За да продаваш в MDETECTORS трябва толкова промени да направиш по апарата, че направо направи нов.
Съветвам те именно това... направо нов! Не искам да споря с тебе, защото знам колко акъл имаш.

1. Дистрибутор на BLISSTOOL е Kellyco, следователно BLISSTOOL покрива изискванията и критериите на Kellyco (най-големия дистрибутор на металдетектори в света), но незнайно защо "не покрива" тези на mdetectors (най-големия дистрибутор на металдетектори... в България).

2. Не е възможно mdetectors да има някакви завишени изисквания и за това да не е дистрибутор на BLISSTOOL, предвид че mdetectors е дистрибутор на монетарите на фирма Mikron, които по всички възможни критерии са в дъното на класацията и твърдо са на това място вече няколко поредни години. При това, трудно някой може да ги измести от там, предвид че тяхна конкуренция за тази позиция, могат да бъдат само разни китайски играчки от MD серията, на които mdetectors също е дистрибутор.

3. mdetectors не е дистрибутор на BLISSTOOL, не заради качествата на BLISSTOOL металдетектори, а заради ултиматума на Владо (Golden Mask) към теб Светльо (mdetectors): да избираш или да си дистрибутор на Golden Mask (с всички преференции от Golden Mask за mdetectors), или да си дистрибутор на BLISSTOOL, в смисъл че ако дори си помислиш да станеш дистрибутор на BLISSTOOL, веднага губиш дистрибуторските права и преференциите за Golden Mask. Не се пробвай да отричаш това, няма да ти повярват.

Така... предвид гореизложените три факта... вече се връзват нещата... т.е. защо реално mdetectors не е дистрибутор на BLISSTOOL.

Поздрави!

-------------------------------------
На събора ще идваш ли? Да се види кои детектори са в дъното на класацията?  Basketball 
Това което могат Микрон детектори, има да мечтаеш да направиш със старата аналогова надута Енигма, окичена с копчета. Не ти стига акъла поне 2 тона да и направиш, да не говорим за нещо по сложно.
Стига си се правил на извънземен. Това че си успял да излъжеш малко повече хора да се набутат да си купят тояга от теб, нищо не значи. Света не се върти около теб!


Последната промяна е направена от Ancient Hunter на Вто Апр 29, 2014 10:03 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
BLISSTООL
Консул
Консул




имам blisstool 48 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: имам blisstool 48   имам blisstool 48 - Page 3 EmptyВто Апр 29, 2014 1:43 am

Ancient Hunter написа:
Blistool изобщо не покрива изискванията на Келико и много добре го знаеш.

- BLISSTOOL покрива всички изисквания на Kellyco по отношение на качеството на детекторите. Когато започнахме да работим с тях, те (под ръководството на Dave) ни изпратиха доклад с бележки и препоръки за повишаване на качеството на някои елементи - по-това време имахме проблеми с качеството на някои ЦК ключета. Изпълнихме и надминахме техните изисквания по отношение на качеството на детектора, след като преработихме и подобрихме доста неща в процеса на производство на детектора.

Ancient Hunter написа:
Много са недоволни от качеството, затова по едно време ги бяха махнали от сайта. Също много добре го знаеш колкото и да се напъваш тук.

- Това не е вярно! А и както вече писах, Kellyco не са манна небесна за нас.

Ancient Hunter написа:
Оплакванията са били към теб, не към някой друг.

- Имал съм разногласия само с ремонтния им център. Те все още не са наш ауторизиран ремонтен център.

Ancient Hunter написа:
После пак ги добавиха, за да продадат каквото имат в наличност.

- Интересно, предвид че и след това продължават с новите си поръчки към нас.

Ancient Hunter написа:
Също много са недоволни от арогантното поведение което имаш дори към тях. Не се вслушваш в съветите им как да си подобриш детекторите. За всички ТВОИ фалове обвиняваш тях или клиентите. Ще отречеш ли?

- Признавам че имам по-строго поведение и към тях и към другите ми дистрибутори, но в никакъв случай не става въпрос за арогантност. Специално в случая с Kellyco, съм изпълнил всички техни технически изисквания. Разногласия имаме само по въпроса с цените за крайни клиенти.

Ancient Hunter написа:
Ще бъдат на събора, пак ще ги питаме какво им е мнението за Блистул (на 6 очи ако дойдеш). Преди няколко дни говорих с Дейв, стана дума и за теб. Каза, че още не са махнали Блистул от сайта, защото имат количества за продаване и ако не са в сайта да се виждат, няма как да се отърват от тях! И сега им е все по трудно да ги разпродадат, защото вече ти се носи лошата слава навсякъде.

- Интересно, лично ще говоря с Дейв за този разговор.

Ancient Hunter написа:
Това което могат Микрон детектори, има да мечтаеш да направиш със старата аналогова надута Енигма, окичена с копчета. Не ти стига акъла поне 2 тона да и направиш, да не говорим за нещо по сложно. Стига си се правил на извънземен. Това че си успял да излъжеш малко повече хора да се набутат да си купят тояга от теб, нищо не значи. Света не се върти около теб!

- Не знам кой кого е успял да излъже, но мога да цитирам тук доста имейли и съобщения с "хвалби" от твои дистрибутори и твои клиенти за това как Mikron детектора който са получили не работи и е под всякаква критика. Това не са мои думи, а техни. Точно ти да ми говориш за качество на серийно произвеждан металдетектор... е меко казано нелепо! Колкото до два тона и мулти тон - отдавна е готов, а и това е нещо елементарно, така че не виждам повод за хвалби по този въпрос. Очаквай го в някой от новите ни модели.

Поздрави!
Върнете се в началото Go down
Ancient Hunter
Цезар
Цезар
Ancient Hunter



имам blisstool 48 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: имам blisstool 48   имам blisstool 48 - Page 3 EmptyВто Апр 29, 2014 8:02 am

Ами "оторизирай" ги, какво те спира? Да не свалят схемата не Енигмата ли?


Последната промяна е направена от Ancient Hunter на Вто Апр 29, 2014 10:05 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



имам blisstool 48 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: имам blisstool 48   имам blisstool 48 - Page 3 EmptyВто Апр 29, 2014 10:07 am

Чудя се дали да махна темата, ама ще ме бият колегите  Very Happy 

Когато пише Мерчев, става шоу и е интересно  Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy 


http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/?df=14

КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА БАТСЗМ
Върнете се в началото Go down
Аруки Минкоц
Новобранец
Новобранец




имам blisstool 48 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: имам blisstool 48   имам blisstool 48 - Page 3 EmptyВто Апр 29, 2014 11:10 am

Доколкото знам, Микрон вече няма да произвеждат детектори, а ще се концентрират в продажбата на руските АКА и евентуално част от производствения цикъл на АКА ще се извършва от Микрон.

Иначе за Мерчев всичко е ясно - пълен кукуригу и мошеник, "детекторите" му се сглобяват в някакво село в Анадола и се чуди къде да ги пробута, у нас има няколко балъка, които са изгорели с тия тояги. А преди време, ако сте забравили, Мерчев дори правеше сайтове-фантоми, с които да заблуди народа, че продава в чужбина. Smile

А историята с Келлико е пълен ташак - беше им дал няколко детектора на консигнация, те пък не могли да ги продадат, а и не им се занимава да му ги връщат и така сега се карат по мейлите. Smile
Върнете се в началото Go down
BLISSTООL
Консул
Консул




имам blisstool 48 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: имам blisstool 48   имам blisstool 48 - Page 3 EmptyВто Апр 29, 2014 4:33 pm

Ancient Hunter написа:
Ами "оторизирай" ги, какво те спира? Да не свалят схемата не Енигмата ли?
Това е другото от което се жалват, че искаш всички детектори за ремонт да се връщат при теб, което ги вкарва в големи разходи и загуба на време. Човека не спомена нищо за строго поведение. Точната дума която използва беше "Arrogance"  Shocked

- За да стане Kellyco наш ауторизиран сервизен център си има строга и ясна процедура, включваща обучение за качествен ремонт и настройка на BLISSTOOL металдетекторите. До момента, техниците на Kellyco не са завършили целия цикъл на обучение от нас и за това не са сертифицирани за ремонтен център на BLISSTOOL, въпреки че отдавна извършват някои по-леки ремонтни дейности.

Тъй като си нямаш понятие от качествено производство на серийно произвеждани металдетектори, ще ти поясня: За разлика от Mikron детектори, при които в най-добрия случай, 1 на всеки 50 детектора работи, тъй като качествения контрол при тяхното производство клони към нула и за това не е странно че дистрибуторите ти се жалват че повечето детектори (поне 50%) които получават от теб не работят, при BLISSTOOL качествения контрол е на много високо ниво, за да се гарантира 100% производителност на всеки един BLISSTOOL металдетектор.

Качеството на всеки BLISSTOOL металдетектор се следи многократно по време на производство, а след производство: освен стандартни лабораторни изследвания, абсолютно всеки произведен BLISSTOOL металдетектор минава задължително комплексен полеви тест на терен, на нашите полигони.

Освен това, всеки комплект детектор + бобини се настройва и тества фабрично за 100% производителност. За това, когато изпращаме детектор до дистрибутор или клиент, ние сме сигурни че той работи на 100%. За сравнение, при водещите производители на детектори, производителността на детекторите от един и същи модел варира около 15-20% минимум, т.е. те имат около 15-20% производствен толеранс в параметрите на детекторите си. При BLISSTOOL, този процент е под 1%. Това довежда до доста по-сложно и по-скъпо серийно производство при нас, но това е нужно за постигане на екстремната производителност която всеки един BLISSTOOL детектор осигурява.

Поради това, BLISSTOOL детектора е много специфичен за ремонт и качествена настройка след ремонта, въпреки че със всяка следваща партида го оптимизираме за по-лесен ремонт. Ето защо, той не може да бъде ремонтиран качествено без специализирано обучение, което ние осигуряваме, без значение съответния сервизен техник колко се бие в гърдите и на колко велик се прави. Поради това, комплексни ремонти изискващи корекции по електрониката и до момента се извършват само от BLISSTOOL България, а за по-леки ремонти има възможност да се извършват и от наши дистрибутори.

Поздрави!




Върнете се в началото Go down
BLISSTООL
Консул
Консул




имам blisstool 48 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: имам blisstool 48   имам blisstool 48 - Page 3 EmptyВто Апр 29, 2014 5:00 pm

Аруки Минкоц написа:
Доколкото знам, Микрон вече няма да произвеждат детектори, а ще се концентрират в продажбата на руските АКА и евентуално част от производствения цикъл на АКА ще се извършва от Микрон.

- Ако Микрон са известни в България с това че доста от произведените от тях детектори не работят, с подобни факти АКА са известни в Русия. Лика прилика са си... но предвид че са започнали да работят с Микрон, вероятно АКА ги чакат още по тежки времена. Най-много да започнат да се развиват до нивото на Микрон, т.е. в обратна посока.

Аруки Минкоц написа:
пълен кукуригу и мошеник

- Пълен кукуригу и мошеник може да наричаш само себе си! Подхожда ти.

Аруки Минкоц написа:
"детекторите" му се сглобяват в някакво село в Анадола

- В село Слащен, обл. Благоевград. И не е важно къде, а как.

Аруки Минкоц написа:
дори правеше сайтове-фантоми, с които да заблуди народа, че продава в чужбина.

- BLISSTOOL от основаването си през 2007г. до сега, винаги е имал само един единствен официален сайт: http://blisstool.com . Фантоми по-скоро има в главата ти.

Аруки Минкоц написа:
А историята с Келлико е пълен ташак - беше им дал няколко детектора на консигнация, те пък не могли да ги продадат, а и не им се занимава да му ги връщат и така сега се карат по мейлите. Smile

- Отново грешиш. Всеки един BLISSTOOL дистрибутор, включително Kellyco, предплаща на 100% BLISSTOOL детекторите които е поръчал.
Върнете се в началото Go down
Ancient Hunter
Цезар
Цезар
Ancient Hunter



имам blisstool 48 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: имам blisstool 48   имам blisstool 48 - Page 3 EmptyВто Апр 29, 2014 5:23 pm

Blisstool написа:
Качеството на всеки BLISSTOOL металдетектор се следи многократно по време на производство, а след производство: освен стандартни лабораторни изследвания, абсолютно всеки произведен BLISSTOOL металдетектор минава задължително комплексен полеви тест на терен, на нашите полигони.

Освен това, всеки комплект детектор + бобини се настройва и тества фабрично за 100% производителност. За това, когато изпращаме детектор до дистрибутор или клиент, ние сме сигурни че той работи на 100%. За сравнение, при водещите производители на детектори, производителността на детекторите от един и същи модел варира около 15-20% минимум, т.е. те имат около 15-20% производствен толеранс в параметрите на детекторите си. При BLISSTOOL, този процент е под 1%. Това довежда до доста по-сложно и по-скъпо серийно производство при нас, но това е нужно за постигане на екстремната производителност която всеки един BLISSTOOL детектор осигурява.

Поради това, BLISSTOOL детектора е много специфичен за ремонт и качествена настройка след ремонта, въпреки че със всяка следваща партида го оптимизираме за по-лесен ремонт. Ето защо, той не може да бъде ремонтиран качествено без специализирано обучение, което ние осигуряваме, без значение съответния сервизен техник колко се бие в гърдите и на колко велик се прави. Поради това, комплексни ремонти изискващи корекции по електрониката и до момента се извършват само от BLISSTOOL България, а за по-леки ремонти има възможност да се извършват и от наши дистрибутори.


Боже, колко мъка има по тоя свят. Никога не съм предполагал, че толкова тежки и сложни ремонти се извършват на Блистул детектори. Абе нали уж са много качествени тия детектори, какви са тия сложни ремонти?  Shocked Така е като не знаеш какво правиш, всичко ти е супер сложно.
Ей развесели ме, да ти имам въображението.
Като се сетя за "Фабриката" ми става още по весело  Laughing 
Явно че с нищо не си в час, най-малко с Микрон или с АКА детектори.
Извинявай, бях забравил, че не бива да се дразня на психично болни хора Embarassed
Върнете се в началото Go down
BLISSTООL
Консул
Консул




имам blisstool 48 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: имам blisstool 48   имам blisstool 48 - Page 3 EmptyВто Апр 29, 2014 5:50 pm

Ancient Hunter написа:
Никога не съм предполагал, че толкова тежки и сложни ремонти се извършват на Блистул детектори. Абе нали уж са много качествени тия детектори, какви са тия сложни ремонти?

- Отново не мислиш а караш по инерция! Точно защото са качествени, не се налагат чести комплексни ремонти. Поради тази причина, предпочитаме ако все пак някога се наложи нещо подобно, да го прави човек който реално знае какво бърника и който може да гарантира 100% производителност на BLISSTOOL металдетектора след ремонта. Това за момента се прави само от ремонтния център на BLISSTOOL в България. Ако на някой техник, егото страда от този факт, това е друг въпрос, който лично мен, не ме впечатлява. По-важно за нас е да гарантираме 100% производителност на всеки един BLISSTOOL металдетектор.

Ancient Hunter написа:
Извинявай, бях забравил, че не бива да се дразня на психично болни хора

- Съчувствам ти, предвид че няма как да се отървеш от себе си.
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



имам blisstool 48 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: имам blisstool 48   имам blisstool 48 - Page 3 EmptyВто Апр 29, 2014 5:59 pm

Това ми прилича на кеча: един излиза прибива Мерчев, докато слиза от ринга, Мерчев се вдига и отново почват да го бият и накрая мача свършва, защото тия дето го бият им изтръпват ръцете и отиват в болницата за да се лекуват  Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Shocked Shocked Shocked lol! lol! lol! lol! :mdr97: яяяяяяяд 


http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/?df=14

КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА БАТСЗМ
Върнете се в началото Go down
Mladencho
Цезар
Цезар
Mladencho



имам blisstool 48 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: имам blisstool 48   имам blisstool 48 - Page 3 EmptyВто Апр 29, 2014 6:04 pm

Само едно ще ти кажа ахмеде,ако детекторите ти бяха толкоЗ добри колкото ги хвалиш,щяха да са известни (например като XP) и много хора щяха да работят с тях,но това не е така. Аз до сега не съм видял някой във форума да хвали твой апарат или някой на полето да работи с такъв.

И нищо не каза за предложението ми ще идваш ли за тестове? Много силен беше нещо ама май са на*ра.
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



имам blisstool 48 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: имам blisstool 48   имам blisstool 48 - Page 3 EmptyВто Апр 29, 2014 6:33 pm

Обикновенно хората имали Блистол казват така: Отначало беше добре, след това му стана нещо и го връщах 5-8-10 пъти и го продадох 2-ра употреба.

Един колега имаше тесте от бележки на еконт и каза, че ако ги използва в нужника ще му стигнат за толкова време, че ще спести толкова пари от хартия, че ще избие Блистула - това го каза човек, не си го измислям !!!!!

 lol! lol! lol! lol! lol! бира скара бира скара :mdr97: :mdr97: :mdr97: :mdr97: секс гилотина стига препиване ерор 


http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/?df=14

КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА БАТСЗМ
Върнете се в началото Go down
BLISSTООL
Консул
Консул




имам blisstool 48 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: имам blisstool 48   имам blisstool 48 - Page 3 EmptyВто Апр 29, 2014 6:46 pm

Mladencho написа:
Само едно ще ти кажа ахмеде,ако детекторите ти бяха толкоЗ добри колкото ги хвалиш,щяха да са известни (например като XP) и много хора щяха да работят с тях,но това не е така. Аз до сега не съм видял някой във форума да хвали твой апарат или някой на полето да работи с такъв.

- Има много предпоставки които правят дадена марка популярна. Качеството и параметрите на детекторите, са само една малка част от всичко необходимо.

Mladencho написа:
И нищо не каза за предложението ми ще идваш ли за тестове? Много силен беше нещо ама май са на*ра.

- Твоето предложение е следното:

Mladencho написа:
Ахмеде,ади бре ела да ти видим супер детектора,ще те закарам на едно място,да видим дали ще извадиш цвят,аз ще бачкам с голд макс пауър на ЕксПи ти с твоя,после накрая който има повече сигнали взима детектора на другия за награда и 5 стотака отгоре. Съгласен ли си ?
Ако си съгласен кажи кога ще дойдеш до Добрич,аз ще те взема и отиваме на терена,да ти видим пръчката кво може,като е толкоз универсална...
И без оправдания,че на такива терени не била силна и тем подобни,нали е универсална.

- а аз както вече писах, проявявам интерес към комплексни паралелни тестове, които да документираме на видео. Поставяме, заравяме и тестваме детекцията на различни метални обекти на различни терени, пък ти в свободното си време си търси на воля колкото си искаш. Ако предложението ми те устройва - пиши тел. за връзка, да планираме една такава среща в Добрич.
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



имам blisstool 48 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: имам blisstool 48   имам blisstool 48 - Page 3 EmptyВто Апр 29, 2014 6:54 pm

За теста ще избацаш нещата, ама нека теста да е с металотърсач на независим твой клиент.


http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/?df=14

КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА БАТСЗМ
Върнете се в началото Go down
yaponetsa
Цезар
Цезар




имам blisstool 48 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: имам blisstool 48   имам blisstool 48 - Page 3 EmptyВто Апр 29, 2014 7:07 pm

.


Последната промяна е направена от yaponetsa на Вто Сеп 13, 2016 7:53 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



имам blisstool 48 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: имам blisstool 48   имам blisstool 48 - Page 3 EmptyВто Апр 29, 2014 7:10 pm

Той за събора ще направи, бъди сигурен. То това е проблема на правените металотърсачи, едно виждаш на теста а друго купуваш. Нали се сещаш, че той няма да дойде ако не се е подготвил.


http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/?df=14

КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА БАТСЗМ
Върнете се в началото Go down
yaponetsa
Цезар
Цезар




имам blisstool 48 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: имам blisstool 48   имам blisstool 48 - Page 3 EmptyВто Апр 29, 2014 7:29 pm

.


Последната промяна е направена от yaponetsa на Вто Сеп 13, 2016 7:52 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Ancient Hunter
Цезар
Цезар
Ancient Hunter



имам blisstool 48 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: имам blisstool 48   имам blisstool 48 - Page 3 EmptyВто Апр 29, 2014 8:29 pm

adminn написа:
Това ми прилича на кеча: един излиза прибива Мерчев, докато слиза от ринга, Мерчев се вдига и отново почват да го бият и накрая мача свършва, защото тия дето го бият им изтръпват ръцете и отиват в болницата за да се лекуват  Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Shocked Shocked Shocked lol! lol! lol! lol! :mdr97: яяяяяяяд 
 :mdr97: :mdr97: :mdr97: Няма оправия. То народа е казал: "Луд умора няма"  Laughing
Върнете се в началото Go down
kopa4
Преторий
Преторий
kopa4



имам blisstool 48 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: имам blisstool 48   имам blisstool 48 - Page 3 EmptyВто Апр 29, 2014 9:01 pm

Mladencho написа:
Само едно ще ти кажа ахмеде,ако детекторите ти бяха толкоЗ добри колкото ги хвалиш,щяха да са известни (например като XP) и много хора щяха да работят с тях,но това не е така. Аз до сега не съм видял някой във форума да хвали твой апарат или някой на полето да работи с такъв.

И нищо не каза за предложението ми ще идваш ли за тестове? Много силен беше нещо ама май са на*ра.
ами, младенчо кажи къде да се срещнем и да ги пробваме...........
Върнете се в началото Go down
kopa4
Преторий
Преторий
kopa4



имам blisstool 48 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: имам blisstool 48   имам blisstool 48 - Page 3 EmptyВто Апр 29, 2014 9:08 pm

Ancient Hunter написа:
adminn написа:
Това ми прилича на кеча: един излиза прибива Мерчев, докато слиза от ринга, Мерчев се вдига и отново почват да го бият и накрая мача свършва, защото тия дето го бият им изтръпват ръцете и отиват в болницата за да се лекуват  Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Shocked Shocked Shocked lol! lol! lol! lol! :mdr97: яяяяяяяд 
 :mdr97: :mdr97: :mdr97: Няма оправия. То народа е казал: "Луд умора няма"  Laughing
Стефане -аз лично съм тествал Ака-то с моя блистол след теста момчетата щяха до ходят при теб
Върнете се в началото Go down
pumata2003
Легионер
Легионер
pumata2003



имам blisstool 48 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: имам blisstool 48   имам blisstool 48 - Page 3 EmptyВто Апр 29, 2014 9:10 pm

kopa4 написа:
Mladencho написа:
Само едно ще ти кажа ахмеде,ако детекторите ти бяха толкоЗ добри колкото ги хвалиш,щяха да са известни (например като XP) и много хора щяха да работят с тях,но това не е така. Аз до сега не съм видял някой във форума да хвали твой апарат или някой на полето да работи с такъв.

И нищо не каза за предложението ми ще идваш ли за тестове? Много силен беше нещо ама май са на*ра.
                                                                                                                               ами, младенчо кажи къде да се срещнем и да ги пробваме...........
аз работя с ЛТЦ 48 вече 2 година и съм доволен барка за 20стотинки на 35 см при тестове с гарет АТпро и една Маска 2 гарета ги чу най дълбоко на 25 маската на 30 ........

Единсвенно на уродено и замърсено е малко капризен но съм му свикнал,да някой път ме заблуждава но рядко,мисля да му поставя заради това ВДИ калкулатор
Върнете се в началото Go down
 
имам blisstool 48
Върнете се в началото 
Страница 3 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» BLISTUUL-48
» BLISSTOOL предизвиква Nexus и Golden Mask, 08.06.2014, полигон ПЕРЕГРУЗКА, гр. Пловдив, България.
» Търся да закупя Метал детектор

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Български металдетектори-
Идете на: