Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
 

 Fisher F75 Limited Edition

Go down 
+20
Сельо Бангиев
Podlecii.avg
deultum
kronos555
Avrelian
FELIX
Petronii
nasko75
kateracha_86
Gandalf
werewolf1
Трибал-М
mdetectors.bg
LuciusVerus
B.K.K.
ivanasen
jordan_nenov
pechkata
mario321
васил
24 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
B.K.K.
Легионер
Легионер
B.K.K.



Fisher - Fisher F75 Limited Edition - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F75 Limited Edition   Fisher - Fisher F75 Limited Edition - Page 2 EmptyПон Апр 13, 2015 10:22 pm

mario321 написа:
B.K.K. написа:
mario321 написа:
B.K.K. написа:
То с такава машина и късмет не ви трябва Razz Razz Razz Тя напрао реголвач бе.....Ше я видим тея дни.Вече пътува към мен. Cool Само да няма после....ма аз така ...ти иначе Twisted Evil Обикновения го знам колко може,ся ше видим и лимитирания,но нещо тея филми на ффантастика ми мятат.Ша видим тая работа. Wink

Е ела ми на гости аз да ти я настроя Evil or Very Mad  
И само виж да не гепиш някой китаец, че те са само 95% на пазара Very Happy
А,много бързо даде на заден Laughing машината е оригинална,даже и фабричния номер ко искаш ще ти дам,за справка в сайта на производителя,и е нова,има няма месец от как е излязла от магазина.А за настройкитеRazz Razz Razz ,благодаря за предложената помощ,но ще се справя някак си и самRazz Razz Razz ,нали все пак има упътване на българскиRazz Razz Razz

Топа кой ти дава на зад, нещо май ма бъркаш със себе си, аре не ма занимавай, като не вярваш ела и виш, а не да спамиш!!!
По кротко пич,никой не та занимава,ти занимаваш хората с разни клипове.Днеска половин ден работих рамо до рамо с въпросния Фишер.Много добре знам за кво става на въпрос.Мога и цяло резюме да напиша,но ще си затрая от уважение към собственика му.Той е все още много въодушевен!Поддържайте добрия тон!!!Само ще отбележа–много лошо качество на материалите от които е изработен,лоша сглобка,и непоносимо изчерняване на цветните сигнали....На мен това ми е достатъчно да си изградя мнение за въпросната машина!
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




Fisher - Fisher F75 Limited Edition - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F75 Limited Edition   Fisher - Fisher F75 Limited Edition - Page 2 EmptyПон Апр 13, 2015 10:32 pm

B.K.K. написа:
....По кротко пич,никой не та занимава,ти занимаваш хората с разни клипове.Днеска половин час работих рамо до рамо с въпросния Фишер.Много добре знам за кво става на въпрос.Мога и цяло резюме да напиша,но ще си затрая от уважение към собственика му.Той е все още много въодушевен!Поддържайте добрия тон!!!

Колега,аз по природа сам си добротонален,но нямам и до сега отговор на поставените въпроси за окисите и ръждите,това касае всички видове детектори...
А "професорите" се оттеглиха,войниците са в отпуск...
Върнете се в началото Go down
B.K.K.
Легионер
Легионер
B.K.K.



Fisher - Fisher F75 Limited Edition - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F75 Limited Edition   Fisher - Fisher F75 Limited Edition - Page 2 EmptyПон Апр 13, 2015 10:51 pm

Трибал-М написа:
B.K.K. написа:
....По кротко пич,никой не та занимава,ти занимаваш хората с разни клипове.Днеска половин час работих рамо до рамо с въпросния Фишер.Много добре знам за кво става на въпрос.Мога и цяло резюме да напиша,но ще си затрая от уважение към собственика му.Той е все още много въодушевен!Поддържайте добрия тон!!!

Колега,аз по природа сам си добротонален,но нямам и до сега отговор на поставените въпроси за окисите и ръждите,това касае всички видове детектори...
А "професорите" се оттеглиха,войниците са в отпуск...
Very Happy Тя ръждата ,която мисля, от химична гледна точка ,е равносилна с патината,е съвкупност от различни химични съединения,които сами по себе си не би трябвало да предизвикват сигнал от машината,но при определени условия биха могли да усилят сигнала от целта,около която са се разположили scratch...влагата е основен факор....
Върнете се в началото Go down
werewolf1
Легионер
Легионер




Fisher - Fisher F75 Limited Edition - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F75 Limited Edition   Fisher - Fisher F75 Limited Edition - Page 2 EmptyПон Апр 13, 2015 11:05 pm

Трибале пак ос.а темата! Не те ли е срам да водиш сам монолози! Виж колко безсмислени поста напраска! Печката ли гониш по точки и постове?
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




Fisher - Fisher F75 Limited Edition - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F75 Limited Edition   Fisher - Fisher F75 Limited Edition - Page 2 EmptyПон Апр 13, 2015 11:09 pm

B.K.K. написа:
....Very Happy Тя ръждата ,която мисля, от химична гледна точка ,е равносилна с патината,е съвкупност от различни химични съединения,които сами по себе си не би трябвало да предизвикват сигнал от машината,но при определени условия биха могли да усилят сигнала от целта,около която са се разположили scratch...влагата е основен факор....

...Кислородът и водородът са газове,но водата е течност...
Ако магнитът привлича ръждата(железния окис),админа е прав-няма значение дали е същия админ,който понякога трие някой от постовете ми!
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




Fisher - Fisher F75 Limited Edition - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F75 Limited Edition   Fisher - Fisher F75 Limited Edition - Page 2 EmptyПон Апр 13, 2015 11:12 pm

werewolf1 написа:
Трибале пак ос.а темата! Не те ли е срам да водиш сам монолози!  Виж колко безсмислени поста напраска! Печката ли гониш по точки и постове?

Съжалявам,че трябва да попитам...но няма ли кой да му превежда на това момче?
Върнете се в началото Go down
werewolf1
Легионер
Легионер




Fisher - Fisher F75 Limited Edition - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F75 Limited Edition   Fisher - Fisher F75 Limited Edition - Page 2 EmptyПон Апр 13, 2015 11:12 pm

Трибал-М написа:
B.K.K. написа:
....Very Happy Тя ръждата ,която мисля, от химична гледна точка ,е равносилна с патината,е съвкупност от различни химични съединения,които сами по себе си не би трябвало да предизвикват сигнал от машината,но при определени условия биха могли да усилят сигнала от целта,около която са се разположили scratch...влагата е основен факор....

...Кислородът и водородът са газове,но водата е течност...
Ако магнитът привлича ръждата(железния окис),админа е прав-няма значение дали е същия админ,който понякога трие някой от постовете ми!

Човек ти луд ли си ! Виж каква е темата "Fisher F75 Limited Edition! " .Ако не си в час и не искаш да си не проваляй часа по тази тема!
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




Fisher - Fisher F75 Limited Edition - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F75 Limited Edition   Fisher - Fisher F75 Limited Edition - Page 2 EmptyПон Апр 13, 2015 11:16 pm

Ако се упражниш в писане на поеми,може би ще си по-полезен...Но си отвори поетична страница!
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Fisher - Fisher F75 Limited Edition - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F75 Limited Edition   Fisher - Fisher F75 Limited Edition - Page 2 EmptyПон Апр 13, 2015 11:21 pm




Абе аз като казвах че тоз не е добре, ми излязоха адвокатите! Къде са сега мърльовците, да кажат нещо за самоцитирането и спаменето отново на техния клиент??? После " що се обаждам и аз " , ами то ако всеки само гледа отстрани той няма се спре ве....
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




Fisher - Fisher F75 Limited Edition - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F75 Limited Edition   Fisher - Fisher F75 Limited Edition - Page 2 EmptyПон Апр 13, 2015 11:24 pm

Gandalf написа:



      Абе аз като казвах че тоз не е добре, ми излязоха адвокатите! Къде са сега мърльовците, да кажат нещо за самоцитирането и спаменето отново на техния клиент??? После " що се обаждам и аз " , ами то ако всеки само гледа отстрани той няма се спре ве....

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Cool
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




Fisher - Fisher F75 Limited Edition - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F75 Limited Edition   Fisher - Fisher F75 Limited Edition - Page 2 EmptyПон Апр 13, 2015 11:31 pm

pechkata написа:
www.mdetectors.com написа:

Този пост веднага попада в новия брой на списание ИМПЕРИО, но с добавката, че ако има и окиси от самия метален сигнал този ефект, ще е още по-голям, т.е. по-дълбоки ще са сигналите!
Тези окиси не влияйт по никакъв начин на магнитното поле излъчвано от детектора - влияе метала ако е останал такъв...
Окисите влияйт на други измервателни уреди...

Колеги,ето този пост на Печката предизвика въпросите ми,които,убеден съм,са много полезни и на място.Надявам се да няма засегнати.
Лека нощ!
Върнете се в началото Go down
LuciusVerus
Новобранец
Новобранец




Fisher - Fisher F75 Limited Edition - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F75 Limited Edition   Fisher - Fisher F75 Limited Edition - Page 2 EmptyВто Апр 14, 2015 8:39 am

печка,няма какво да признавам в този клип.направен е страничен джоб в почвата,виждат се см.маската засича монетите,всичко си е както трябва.сега ти кажи колко минути може да работи човек на реален обект с тази настройка.15-20 и до там.главата ти ще се напълни с бръмбари.ако си със слушалки още по лошо.а и на тази дълбочина всеки сигнал е цвят.едно че машината ще ти мрънка постоянно друго че ще ловиш по няколко сигнала на мах.какво се прави тогава,минаваш на нормална настройка машината кротва,дълбочината пада с 7-8 см.което си е нормално и ти си работиш спокойно.нямам нищо против маската,хубава машинка.но това важи за всеки монетар,просто това са възможностите им.това са клипове по скоро за реклама от колкото да се види ефективноста на една машина.всеки търсач с опит на който са му минали повечко машинки през ръцете и си е правил опити за себе си не да впечатли аудиторията знае това.
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Fisher - Fisher F75 Limited Edition - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F75 Limited Edition   Fisher - Fisher F75 Limited Edition - Page 2 EmptyВто Апр 14, 2015 8:55 am

В случая коментирахме патината от монета а не от пирон...

В практиката по време на търкане обикновено на терена преобладават черните сигнали за разлика от цветните и със времето те намаляха драстично...
Та в този ред на мисли железата разлагащи се в почвата предизвикват така нареченото орудяване...
Съвременните детектори са конструирани да премахват или различават този вид замърсяване и го детектират като грунд-баланс(задание нула на детектора)...
Примерно: от показание 0 до показание +10 са цветни метали и от показание 0 до показание -10 са черни метали и грунд-баланс...
Или магнитното поле си върти надясно за показание +10 или наляво за показание -10 ...
Затова не е нужно да приемаме за база за сравнение на железния окис...
Върнете се в началото Go down
LuciusVerus
Новобранец
Новобранец




Fisher - Fisher F75 Limited Edition - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F75 Limited Edition   Fisher - Fisher F75 Limited Edition - Page 2 EmptyВто Апр 14, 2015 9:12 am

я погледни какво ме попита,че май нещо не помниш. клипа дали го признавам аз ти отговорих конкретно.само че това е клип за дълбочина,не за окиси и цифри на монитора.а колкото за цифрите това си е пълен ташак.всеки уважаващ себе си търсач няма да се доверява на тях.те варират в зависимост от дълбочината на сигнала,почвата,в какво положение е монетата в почвата,от какъв метал е,има ли камък или керемида над монетата и какво ли още не.следиш ли тях изпуснал си някой тремис или солид,и не само.трябва да си слухар.
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Fisher - Fisher F75 Limited Edition - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F75 Limited Edition   Fisher - Fisher F75 Limited Edition - Page 2 EmptyВто Апр 14, 2015 9:37 am

LuciusVerus написа:
я погледни какво ме попита,че май нещо не помниш. клипа дали го признавам аз ти отговорих конкретно.само че това е клип за дълбочина,

Именно и не се отнася за твоя пост ...
Виж поста над твоя...
Ти не беше ли от Пазарджишко ...?
Върнете се в началото Go down
LuciusVerus
Новобранец
Новобранец




Fisher - Fisher F75 Limited Edition - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F75 Limited Edition   Fisher - Fisher F75 Limited Edition - Page 2 EmptyВто Апр 14, 2015 9:50 am

гледам че над клипа си поставил мой пост.помислих че аз трябва да го коментирам.между другото не си ли съгласен с това което съм написал в двата си поста.
Върнете се в началото Go down
B.K.K.
Легионер
Легионер
B.K.K.



Fisher - Fisher F75 Limited Edition - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F75 Limited Edition   Fisher - Fisher F75 Limited Edition - Page 2 EmptyВто Апр 14, 2015 12:39 pm

LaughingИскам да вмъкна едно пояснение,нищо че не е съвсем по темата.Ръждата и патината,както споменах не са само окиси,а хидроксиди,сулфати,сулфиди,карбонати,и въобще един куп соли,които във воден разтвор,какъвто се явява влажната земя имат свойствата на електролити.Така че около целта ,която е престояла по дълго в земята винаги има слой на по висока концетрация на тези електролити!А електролитите навярно имат и електро магнитни свойства WinkТа,господин Ненов въобще не пише глупости според мен study
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Fisher - Fisher F75 Limited Edition - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F75 Limited Edition   Fisher - Fisher F75 Limited Edition - Page 2 EmptyВто Апр 14, 2015 4:21 pm

Най-просто определение за електролити е: вода с разтворени в нея соли, киселини и основи.

Електролитите са вещества с йонна или силно полярна ковалентна химична връзка, които във воден разтвор или в стопилка се дисоциират на йони. Разтворите им показват значително отклонение от законите за разредени разтвори на Раул, Бекман и Ван Хоф.
Електролити са киселините, основите и солите.
Електролитна дисоциация се нарича разпадането на молекулите на електролита на йони с противоположни заряди. Степента на дисоциацията определя относителната електрична проводимост на разтвора, а също и други свойства, които може да бъдат свързани теоретично с общия брой молекули и йони на електролита, образувани в разтвора. Много съединения (например етановата киселина) имат ниска степен на дисоциация и се наричат слаби електролити, докато други имат висока степен на дисоциация и затова са силни електролити. Електролитната дисоциация е обратим процес. Наред с разпадането на електролитите във воден разтвор на йони се извършва и обратният процес на кристализация (за електролитите с йонно кристален строеж) или моларизация (за електролити с полярни молекули).

а) електролити - във воден разтвор или стопилка провеждат електричен ток.
б) не електролити - във воден разтвор или стопилка не провеждат електричен ток. Веществата са със слабо полярна или не полярна ковалентна химична връзка.

Тук никъде не прочетох да са мнагнитопроводими...
А са токопроводими - то затова пулсаците работят мн. добре на тези терени...
Върнете се в началото Go down
kateracha_86
Новобранец
Новобранец




Fisher - Fisher F75 Limited Edition - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F75 Limited Edition   Fisher - Fisher F75 Limited Edition - Page 2 EmptyВто Апр 14, 2015 7:45 pm

Пичове гледам бая инфо сте свалили от нета
А сега дали ще знаете коя монета с еднакви размери се хваща най дълбоко без чернеене  ?
 А. златна
 В. сребърна
 C. бронзова
А да видим колко хора знаят !
Аз накрая ще кажа кои са познали lol!
Върнете се в началото Go down
mario321
Цезар
Цезар
mario321



Fisher - Fisher F75 Limited Edition - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F75 Limited Edition   Fisher - Fisher F75 Limited Edition - Page 2 EmptyВто Апр 14, 2015 8:18 pm

B.K.K. написа:
mario321 написа:
B.K.K. написа:
mario321 написа:
B.K.K. написа:
То с такава машина и късмет не ви трябва Razz Razz Razz Тя напрао реголвач бе.....Ше я видим тея дни.Вече пътува към мен. Cool Само да няма после....ма аз така ...ти иначе Twisted Evil Обикновения го знам колко може,ся ше видим и лимитирания,но нещо тея филми на ффантастика ми мятат.Ша видим тая работа. Wink

Е ела ми на гости аз да ти я настроя Evil or Very Mad  
И само виж да не гепиш някой китаец, че те са само 95% на пазара Very Happy
А,много бързо даде на заден Laughing машината е оригинална,даже и фабричния номер ко искаш ще ти дам,за справка в сайта на производителя,и е нова,има няма месец от как е излязла от магазина.А за настройкитеRazz Razz Razz ,благодаря за предложената помощ,но ще се справя някак си и самRazz Razz Razz ,нали все пак има упътване на българскиRazz Razz Razz

Топа кой ти дава на зад, нещо май ма бъркаш със себе си, аре не ма занимавай, като не вярваш ела и виш, а не да спамиш!!!
По кротко пич,никой не та занимава,ти занимаваш хората с разни клипове.Днеска половин ден работих рамо до рамо с въпросния Фишер.Много добре знам за кво става на въпрос.Мога и цяло резюме да напиша,но ще си затрая от уважение към собственика му.Той е все още много въодушевен!Поддържайте добрия тон!!!Само ще отбележа–много лошо качество на материалите от които е изработен,лоша сглобка,и непоносимо изчерняване на цветните сигнали....На мен това ми е достатъчно да си изградя мнение за въпросната машина!
Гледай тука ф5 с ултимейт13 как къса ципичката на всички Laughing
Или и тук не вярваш девушка
https://www.youtube.com/watch?v=DAHfNv6VzFA
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



Fisher - Fisher F75 Limited Edition - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F75 Limited Edition   Fisher - Fisher F75 Limited Edition - Page 2 EmptyВто Апр 14, 2015 9:27 pm

mario321 написа:

Гледай тука ф5 с ултимейт13 как къса ципичката на всички Laughing
Или и тук не вярваш девушка
https://www.youtube.com/watch?v=DAHfNv6VzFA

Специални Благодарности на Владо Лилов собственика на МД Голдън Маск!

Владо , незнаех , че сме приятели! Е вече знам и надявам се вече да се държим като такива! Радвам се , че фишер 5 най-накрая го призна като класен детектор и то на достъпна цена за повечето търсачи!

Да купих си фишер голд бъг , но не съм преминал на по плитки дълбочини , защото имам и фишер ф5. Продадох старият и си купих нов след няколко месеца. Комбинацията от двата детектора с една сонда е прекрасна!

Незнам дали си разбрал ултимейт за ф5 и голд бъг е една и съща! Поздрави!

p.s. Колеги обърнете на 8 минута и първата секунда на разговора в клипа. Говори се за мен и моят измъчен ф5 за който воювах много дълго с Владо! Ноооооооо сега сме приятели! cheers Very Happy
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Fisher - Fisher F75 Limited Edition - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F75 Limited Edition   Fisher - Fisher F75 Limited Edition - Page 2 EmptyВто Апр 14, 2015 9:34 pm

ivanasen написа:
mario321 написа:

Гледай тука ф5 с ултимейт13 как къса ципичката на всички Laughing
Или и тук не вярваш девушка
https://www.youtube.com/watch?v=DAHfNv6VzFA

Специални Благодарности на Владо Лилов собственика на МД Голдън Маск!

Владо , незнаех , че сме приятели! Е вече знам и надявам се вече да се държим  като такива! Радвам се , че фишер 5 най-накрая го призна като класен детектор и то на достъпна цена за повечето търсачи!

Да купих си фишер голд бъг , но не съм преминал на по плитки дълбочини , защото имам и фишер ф5. Продадох старият и си купих нов след няколко месеца. Комбинацията от двата детектора с една сонда е прекрасна!

Незнам дали си разбрал ултимейт за ф5 и голд бъг е една и съща! Поздрави!

p.s. Колеги обърнете на 8 минута и първата секунда на разговора в  клипа. Говори се за мен и моят измъчен ф5 за който воювах много дълго с Владо! Ноооооооо сега сме приятели! cheers Very Happy



Ше си дойдем на думата а?!?!
Върнете се в началото Go down
B.K.K.
Легионер
Легионер
B.K.K.



Fisher - Fisher F75 Limited Edition - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F75 Limited Edition   Fisher - Fisher F75 Limited Edition - Page 2 EmptyВто Апр 14, 2015 10:34 pm

kateracha_86 написа:
Пичове гледам бая инфо сте свалили от нета
А сега дали ще знаете коя монета с еднакви размери се хваща най дълбоко без чернеене  ?
 А. златна
 В. сребърна
 C. бронзова
А да видим колко хора знаят !
Аз накрая ще кажа кои са познали lol!
Very HappyКо е Фишер,и е орудено,сичките ги чернее.Бе тоя форум нещо се сбъгясал бе шефове,ич не дава да публикувам,що така?


Последната промяна е направена от B.K.K. на Вто Апр 14, 2015 10:39 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Fisher - Fisher F75 Limited Edition - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F75 Limited Edition   Fisher - Fisher F75 Limited Edition - Page 2 EmptyВто Апр 14, 2015 10:38 pm

B.K.K. написа:
kateracha_86 написа:
Пичове гледам бая инфо сте свалили от нета
А сега дали ще знаете коя монета с еднакви размери се хваща най дълбоко без чернеене  ?
 А. златна
 В. сребърна
 C. бронзова
А да видим колко хора знаят !
Аз накрая ще кажа кои са познали lol!
Very Happy




Аз не знам но предполагам че е среброто заради добрата проводимост!
Върнете се в началото Go down
B.K.K.
Легионер
Легионер
B.K.K.



Fisher - Fisher F75 Limited Edition - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F75 Limited Edition   Fisher - Fisher F75 Limited Edition - Page 2 EmptyВто Апр 14, 2015 10:40 pm

Иаз така,ма не е по темата....
Върнете се в началото Go down
 
Fisher F75 Limited Edition
Върнете се в началото 
Страница 2 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Fisher F5 или Fisher Gold Bug MEGA
» Vivax Group Ltd. is the new official representative of all of the trademarks of First Texas Limited USA for Bulgaria.
» Споделете мнения и впечатления за Fisher 1270 и Fisher CZ-3D

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Fisher Металотърсачи-
Идете на: