Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
 

 Fisher F75 Limited Edition

Go down 
+20
Сельо Бангиев
Podlecii.avg
deultum
kronos555
Avrelian
FELIX
Petronii
nasko75
kateracha_86
Gandalf
werewolf1
Трибал-М
mdetectors.bg
LuciusVerus
B.K.K.
ivanasen
jordan_nenov
pechkata
mario321
васил
24 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
B.K.K.
Легионер
Легионер
B.K.K.



Fisher - Fisher F75 Limited Edition - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F75 Limited Edition   Fisher - Fisher F75 Limited Edition - Page 3 EmptyВто Апр 14, 2015 10:46 pm

mario321 написа:
B.K.K. написа:
mario321 написа:
B.K.K. написа:
mario321 написа:
B.K.K. написа:
То с такава машина и късмет не ви трябва Razz Razz Razz Тя напрао реголвач бе.....Ше я видим тея дни.Вече пътува към мен. Cool Само да няма после....ма аз така ...ти иначе Twisted Evil Обикновения го знам колко може,ся ше видим и лимитирания,но нещо тея филми на ффантастика ми мятат.Ша видим тая работа. Wink

Е ела ми на гости аз да ти я настроя Evil or Very Mad  
И само виж да не гепиш някой китаец, че те са само 95% на пазара Very Happy
А,много бързо даде на заден Laughing машината е оригинална,даже и фабричния номер ко искаш ще ти дам,за справка в сайта на производителя,и е нова,има няма месец от как е излязла от магазина.А за настройкитеRazz Razz Razz ,благодаря за предложената помощ,но ще се справя някак си и самRazz Razz Razz ,нали все пак има упътване на българскиRazz Razz Razz

Топа кой ти дава на зад, нещо май ма бъркаш със себе си, аре не ма занимавай, като не вярваш ела и виш, а не да спамиш!!!
Very Happy
По кротко пич,никой не та занимава,ти занимаваш хората с разни клипове.Днеска половин ден работих рамо до рамо с въпросния Фишер.Много добре знам за кво става на въпрос.Мога и цяло резюме да напиша,но ще си затрая от уважение към собственика му.Той е все още много въодушевен!Поддържайте добрия тон!!!Само ще отбележа–много лошо качество на материалите от които е изработен,лоша сглобка,и непоносимо изчерняване на цветните сигнали....На мен това ми е достатъчно да си изградя мнение за въпросната машина!
Гледай тука ф5 с ултимейт13 как къса ципичката на всички Laughing
Или и тук не вярваш девушка
https://www.youtube.com/watch?v=DAHfNv6VzFA
тоя клип го коментирах вчера,ма никой не ми обърна внимание,,,,,,,,,,,,,не знам ко къса,,знам 75ицата ко къса–цветния сигнал


Последната промяна е направена от B.K.K. на Вто Апр 14, 2015 10:51 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Fisher - Fisher F75 Limited Edition - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F75 Limited Edition   Fisher - Fisher F75 Limited Edition - Page 3 EmptyВто Апр 14, 2015 10:48 pm

B.K.K. написа:
Иаз така,ма не е по темата....



Е и?
Върнете се в началото Go down
B.K.K.
Легионер
Легионер
B.K.K.



Fisher - Fisher F75 Limited Edition - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F75 Limited Edition   Fisher - Fisher F75 Limited Edition - Page 3 EmptyВто Апр 14, 2015 10:54 pm

Gandalf написа:
B.K.K. написа:
Иаз така,ма не е по темата....



         Е и?
Печката каза,че нямя ефект на уголемяване на сигнала,но аз все пак бих заложил на бронза,ако е старо заровено и на среброто,ако е прясно.
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



Fisher - Fisher F75 Limited Edition - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F75 Limited Edition   Fisher - Fisher F75 Limited Edition - Page 3 EmptyВто Апр 14, 2015 11:04 pm

B.K.K. написа:
kateracha_86 написа:
Пичове гледам бая инфо сте свалили от нета
А сега дали ще знаете коя монета с еднакви размери се хваща най дълбоко без чернеене  ?
 А. златна
 В. сребърна
 C. бронзова
А да видим колко хора знаят !
Аз накрая ще кажа кои са познали lol!
Very HappyКо е Фишер,и е орудено,сичките ги чернее.Бе тоя форум нещо се сбъгясал бе шефове,ич не дава да публикувам,що така?

Ко е фишер и чернее сигнало, сака да се дзяпа и онаа скала дека пише CONF...ко и тя е църна тогиз сигнало е джелезо, ко не е църна - залагам дупе че е цвет!
Пуцай куме у греду!
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



Fisher - Fisher F75 Limited Edition - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F75 Limited Edition   Fisher - Fisher F75 Limited Edition - Page 3 EmptyВто Апр 14, 2015 11:05 pm

А на онзи въпрос: бронз, сребро, злато!
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



Fisher - Fisher F75 Limited Edition - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F75 Limited Edition   Fisher - Fisher F75 Limited Edition - Page 3 EmptyВто Апр 14, 2015 11:09 pm

B.K.K. написа:
Gandalf написа:
B.K.K. написа:
Иаз така,ма не е по темата....



         Е и?
Печката каза,че нямя ефект на уголемяване на сигнала,но аз все пак бих заложил на бронза,ако е старо заровено и  на среброто,ако е прясно.

Cool
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Fisher - Fisher F75 Limited Edition - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F75 Limited Edition   Fisher - Fisher F75 Limited Edition - Page 3 EmptyВто Апр 14, 2015 11:12 pm

B.K.K. написа:
Gandalf написа:
B.K.K. написа:
Иаз така,ма не е по темата....



         Е и?
Печката каза,че нямя ефект на уголемяване на сигнала,но аз все пак бих заложил на бронза,ако е старо заровено и  на среброто,ако е прясно.



Бе нали викаш не е по темата, ама нека някой жокер да даде че накрая ще изредим всичките отговори като ги предположим за верен и така съвсем ше се объркаме! Аз още съм за среброто! Laughing
Върнете се в началото Go down
nasko75
Джадай
Джадай
nasko75



Fisher - Fisher F75 Limited Edition - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F75 Limited Edition   Fisher - Fisher F75 Limited Edition - Page 3 EmptyВто Апр 14, 2015 11:20 pm

B.K.K. написа:

Печката каза,че нямя ефект на уголемяване на сигнала,но аз все пак бих заложил на бронза,ако е старо заровено и  на среброто,ако е прясно.

Мисля че за първи път съм съгласен с теб ,и аз съм на същото мнение Laughing бронз, сребро, злато
Върнете се в началото Go down
werewolf1
Легионер
Легионер




Fisher - Fisher F75 Limited Edition - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F75 Limited Edition   Fisher - Fisher F75 Limited Edition - Page 3 EmptyВто Апр 14, 2015 11:31 pm

nasko75 написа:
B.K.K. написа:

Печката каза,че нямя ефект на уголемяване на сигнала,но аз все пак бих заложил на бронза,ако е старо заровено и  на среброто,ако е прясно.

Мисля че за първи път  съм съгласен с теб  ,и аз съм на същото мнение Laughing  бронз, сребро, злато
Ми то данката ненов е отговорил най напред. От античните бронза прави окиси и се увеличава големината на излэчването , а среброто и златото не. А от съвременните са при равни условия и естествено среброто е на първо място "бо6о"!
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



Fisher - Fisher F75 Limited Edition - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F75 Limited Edition   Fisher - Fisher F75 Limited Edition - Page 3 EmptyВто Апр 14, 2015 11:41 pm

werewolf1 написа:
nasko75 написа:
B.K.K. написа:

Печката каза,че нямя ефект на уголемяване на сигнала,но аз все пак бих заложил на бронза,ако е старо заровено и  на среброто,ако е прясно.

Мисля че за първи път  съм съгласен с теб  ,и аз съм на същото мнение Laughing  бронз, сребро, злато
Ми то данката ненов е отговорил най напред. От античните бронза прави окиси и се увеличава големината на излэчването , а среброто и златото не. А от съвременните са при равни условия и естествено среброто е на първо място  "бо6о"!

И така приятелю мой - колкото е по-благороден даден метал, толкова по-малко окиси/соли, електролити, свободни електрони, ориентирани неутрино....../, съответно по-малка цел... или по-слаб сигнал специално за набора Н от гр. Л.
Само колегата WEREWOLF1 е прочел и разбрал предишния ми пост. Чест и почитания колега от района на гр. Санданс....
Късмет колеги!
Върнете се в началото Go down
Petronii
Цезар
Цезар




Fisher - Fisher F75 Limited Edition - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F75 Limited Edition   Fisher - Fisher F75 Limited Edition - Page 3 EmptyВто Апр 14, 2015 11:51 pm

werewolf1 написа:
nasko75 написа:
B.K.K. написа:

Печката каза,че нямя ефект на уголемяване на сигнала,но аз все пак бих заложил на бронза,ако е старо заровено и  на среброто,ако е прясно.

Мисля че за първи път  съм съгласен с теб  ,и аз съм на същото мнение Laughing  бронз, сребро, злато
Ми то данката ненов е отговорил най напред. От античните бронза прави окиси и се увеличава големината на излэчването , а среброто и златото не. А от съвременните са при равни условия и естествено среброто е на първо място  "бо6о"!

Ааа ми, това с излъчванията са митове, не влиаят по никакъв начин, важен е само количеството и качеството на метала, защото все пак той е фактора във дискриминацията на детектора. Мисля и бронза и среброто ще имат еднакво поведение и в зависимост от примесите единия ще има превес. Знаем какви денари и антониани с лошо качество на среброто се намират, че се ловят едва едва, а ако са завъртяни може и да ги прескочиш. Златното със сигурност много колеги са го пропускали, точно защото най-често "почернява", не стига че по-рядко се намира, ами прави и подобни номера.
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



Fisher - Fisher F75 Limited Edition - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F75 Limited Edition   Fisher - Fisher F75 Limited Edition - Page 3 EmptyСря Апр 15, 2015 12:08 am

Petronii написа:
werewolf1 написа:
nasko75 написа:
B.K.K. написа:

Печката каза,че нямя ефект на уголемяване на сигнала,но аз все пак бих заложил на бронза,ако е старо заровено и  на среброто,ако е прясно.

Мисля че за първи път  съм съгласен с теб  ,и аз съм на същото мнение Laughing  бронз, сребро, злато
Ми то данката ненов е отговорил най напред. От античните бронза прави окиси и се увеличава големината на излэчването , а среброто и златото не. А от съвременните са при равни условия и естествено среброто е на първо място  "бо6о"!

Ааа ми, това с излъчванията са митове, не влиаят по никакъв начин, важен е само количеството и качеството на метала, защото все пак той е фактора във дискриминацията на детектора. Мисля и бронза и среброто ще имат еднакво поведение и в зависимост от примесите единия ще има превес. Знаем какви денари и антониани с лошо качество на среброто се намират, че се ловят едва едва, а ако са завъртяни може и да ги прескочиш. Златното със сигурност много колеги са го пропускали, точно защото най-често "почернява", не стига че по-рядко се намира, ами прави и подобни номера.

Антониниани бих казал, а всичко друго съм го коментирал.
Който не си води записки от лекциите ми, много ще загуби...
Ще спомена един колега дето идва при мен преди 4-5 дни с новия DST f75. Та след като той си замина след моя нагледен урок на полето, реших да мина с моя стар ф75 по дирите на колегата...
На около 10-12 сантиметра от негова дупка намерих бяла каракуда не един път, а на два пъти...
Незная на какво се дължи, но крайния резултат е важен в крайна сметка...
Върнете се в началото Go down
Petronii
Цезар
Цезар




Fisher - Fisher F75 Limited Edition - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F75 Limited Edition   Fisher - Fisher F75 Limited Edition - Page 3 EmptyСря Апр 15, 2015 12:21 am

jordan_nenov написа:

Антониниани бих казал, а всичко друго съм го коментирал.
Който не си води записки от лекциите ми, много ще загуби...
Ще спомена един колега дето идва при мен преди 4-5 дни с новия  DST f75. Та след като той си замина след моя нагледен урок на полето, реших да мина с моя стар ф75 по дирите на колегата...
На около 10-12 сантиметра от негова дупка намерих бяла каракуда не един път, а на два пъти...
Незная на какво се дължи, но крайния резултат е важен в крайна сметка...

Нещо не рарбирам, искаш да кажеш с този пример, че твоя апарат лови по-добре полетата от този на колегата ти, не виждам връзка ?
Истината е, че всичко е относително и трудно да се сравнява, най-важно  е как е настроен апарата и дали не се е променила антената, защото ако има аномалия с работата, а над 50% от апаратите след време точно това се случва и не е никак чудно , че ти вадиш, а колегата не. Ако не се поддържа и настройва детектора, се превръщаш в обикновен турист.

П.П. Търсенето е много сложна и необяснима методика, абсолютно незакономерна и по стъпки и по скорост на маховете и посоката. Сигурен съм, че ако утре се върнеш и минеш по твоите стъпки може да извадиш още някоя каракуда, това значи ли, детектора се е подобрил от само себе си.
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



Fisher - Fisher F75 Limited Edition - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F75 Limited Edition   Fisher - Fisher F75 Limited Edition - Page 3 EmptyСря Апр 15, 2015 1:36 am

Petronii написа:
jordan_nenov написа:

Антониниани бих казал, а всичко друго съм го коментирал.
Който не си води записки от лекциите ми, много ще загуби...
Ще спомена един колега дето идва при мен преди 4-5 дни с новия  DST f75. Та след като той си замина след моя нагледен урок на полето, реших да мина с моя стар ф75 по дирите на колегата...
На около 10-12 сантиметра от негова дупка намерих бяла каракуда не един път, а на два пъти...
Незная на какво се дължи, но крайния резултат е важен в крайна сметка...

Нещо не рарбирам, искаш да кажеш с този пример, че твоя апарат лови по-добре полетата от този на колегата ти, не виждам връзка ?
Истината е, че всичко е относително и трудно да се сравнява, най-важно  е как е настроен апарата и дали не се е променила антената, защото ако има аномалия с работата, а над 50% от апаратите след време точно това се случва и не е никак чудно , че ти вадиш, а колегата не. Ако не се поддържа и настройва детектора, се превръщаш в обикновен турист.

П.П. Търсенето е много сложна и необяснима методика, абсолютно незакономерна и по стъпки и по скорост на маховете и посоката. Сигурен съм, че ако утре се върнеш и минеш по твоите стъпки може да извадиш още някоя каракуда, това значи ли, детектора се е подобрил от само себе си.

Опит колега, опит, рутина и т.н.
Сигурен съм, че ако по моите стъпки мине колега със същия апарат, не бърза и се заслушва във всички СЪМНИТЕЛНИ сигнали то той ще извади още радост!
Изключвам в случая късмета, щото той е функция на доста дадености и неговата стойност в проценти е под 10...
Върнете се в началото Go down
mario321
Цезар
Цезар
mario321



Fisher - Fisher F75 Limited Edition - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F75 Limited Edition   Fisher - Fisher F75 Limited Edition - Page 3 EmptyСря Апр 15, 2015 7:37 pm

B.K.K. написа:
kateracha_86 написа:
Пичове гледам бая инфо сте свалили от нета
А сега дали ще знаете коя монета с еднакви размери се хваща най дълбоко без чернеене  ?
 А. златна
 В. сребърна
 C. бронзова
А да видим колко хора знаят !
Аз накрая ще кажа кои са познали lol!
Very HappyКо е Фишер,и е орудено,сичките ги чернее.Бе тоя форум нещо се сбъгясал бе шефове,ич не дава да публикувам,що така?
Я кажи коя влф-ка на орудено не чернее цвета в дълбочина???
Върнете се в началото Go down
mario321
Цезар
Цезар
mario321



Fisher - Fisher F75 Limited Edition - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F75 Limited Edition   Fisher - Fisher F75 Limited Edition - Page 3 EmptyСря Апр 15, 2015 7:43 pm

mario321 написа:
B.K.K. написа:
kateracha_86 написа:
Пичове гледам бая инфо сте свалили от нета
А сега дали ще знаете коя монета с еднакви размери се хваща най дълбоко без чернеене  ?
 А. златна
 В. сребърна
 C. бронзова
А да видим колко хора знаят !
Аз накрая ще кажа кои са познали lol!
Very HappyКо е Фишер,и е орудено,сичките ги чернее.Бе тоя форум нещо се сбъгясал бе шефове,ич не дава да публикувам,що така?
Я кажи коя влф-ка на орудено не чернее цвета в дълбочина???
Ако знаеш такава то тогагава ша фалират пулсаците scratch
Върнете се в началото Go down
FELIX
Цезар
Цезар
FELIX



Fisher - Fisher F75 Limited Edition - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F75 Limited Edition   Fisher - Fisher F75 Limited Edition - Page 3 EmptyСря Апр 15, 2015 7:54 pm

Има една австралийска влф машина дето се оправя доста добре с рудата,ама понятието дълбочина е малко относително.Казват че и Ф75 на алл метал има добри попадения из такива топраци,ама ти сигурно ги знаеш по добре тия работи Cool
Върнете се в началото Go down
B.K.K.
Легионер
Легионер
B.K.K.



Fisher - Fisher F75 Limited Edition - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F75 Limited Edition   Fisher - Fisher F75 Limited Edition - Page 3 EmptyСря Апр 15, 2015 8:29 pm

mario321 написа:
B.K.K. написа:
kateracha_86 написа:
Пичове гледам бая инфо сте свалили от нета
А сега дали ще знаете коя монета с еднакви размери се хваща най дълбоко без чернеене  ?
 А. златна
 В. сребърна
 C. бронзова
А да видим колко хора знаят !
Аз накрая ще кажа кои са познали lol!
Very HappyКо е Фишер,и е орудено,сичките ги чернее.Бе тоя форум нещо се сбъгясал бе шефове,ич не дава да публикувам,що така?
Я кажи коя влф-ка на орудено не чернее цвета в дълбочина???
Всички ,ама в различна степен.Ф75 е доста зле.Направило ми е впечатление,че колкото по дълбока е машината толкова по го чернее.Бронзова монета на 6,7 санта я даде полу цвят,но като я изкарахме,я даде абсолютно черно.Монетата предварително беше засечена от друга машина.После правихме и други тестове.Изчерняването е силно изразено в тоз модел.Може да е и щот е дълбок.Същите номера ми ги правеше едно време ГТИ 2500,но даже и той като че ли не беше толко зле,въпреки че е предоволно дълбок...не знам.
Върнете се в началото Go down
Avrelian
Цезар
Цезар
Avrelian



Fisher - Fisher F75 Limited Edition - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F75 Limited Edition   Fisher - Fisher F75 Limited Edition - Page 3 EmptyСря Апр 15, 2015 8:52 pm

Дака изкарал съм тефтера и въпроса ми е, с какви настройки и с какви сонди работиш? Cool
Върнете се в началото Go down
mario321
Цезар
Цезар
mario321



Fisher - Fisher F75 Limited Edition - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F75 Limited Edition   Fisher - Fisher F75 Limited Edition - Page 3 EmptyСря Апр 15, 2015 9:16 pm

FELIX написа:
Има една австралийска влф машина дето се оправя доста добре с рудата,ама понятието дълбочина е малко относително.Казват че и Ф75 на алл метал има добри попадения из такива топраци,ама ти сигурно ги знаеш по добре тия работи Cool
На орудено от влф-те еуреката се справя най добре, но пък на лека почва е малко плитка, а за ф75 на средно тежка почва си работи супер е все пак и зад кормилното има значение, лично аз съм повече от доволен Cool
Върнете се в началото Go down
kronos555
Про-Консул
Про-Консул




Fisher - Fisher F75 Limited Edition - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F75 Limited Edition   Fisher - Fisher F75 Limited Edition - Page 3 EmptyСря Апр 15, 2015 9:39 pm

На скоро и аз имах възможност да поработя с ф75, на доста лека почва също имаше изчерняване на почти всички сигнали, което съответно ме подразни и желанието ми да си взема такава машина бързо изчезна. Също ми направи впечатление че има много паразитни шумове. На какво наистина се дължи това?
Върнете се в началото Go down
deultum
Цезар
Цезар
deultum



Fisher - Fisher F75 Limited Edition - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F75 Limited Edition   Fisher - Fisher F75 Limited Edition - Page 3 EmptyСря Апр 15, 2015 9:42 pm

mario ти работил ли си с еурека ?някак си няма логика в изказването ти , на орудено бачка пък на чисто била плитка . В чиста почва денара го хващам на 35 см с еуреката ! Факт.
Върнете се в началото Go down
mario321
Цезар
Цезар
mario321



Fisher - Fisher F75 Limited Edition - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F75 Limited Edition   Fisher - Fisher F75 Limited Edition - Page 3 EmptyСря Апр 15, 2015 9:51 pm

B.K.K. написа:
mario321 написа:
B.K.K. написа:
kateracha_86 написа:
Пичове гледам бая инфо сте свалили от нета
А сега дали ще знаете коя монета с еднакви размери се хваща най дълбоко без чернеене  ?
 А. златна
 В. сребърна
 C. бронзова
А да видим колко хора знаят !
Аз накрая ще кажа кои са познали lol!
Very HappyКо е Фишер,и е орудено,сичките ги чернее.Бе тоя форум нещо се сбъгясал бе шефове,ич не дава да публикувам,що така?
Я кажи коя влф-ка на орудено не чернее цвета в дълбочина???
Всички ,ама в различна степен.Ф75 е доста зле.Направило ми е впечатление,че колкото по дълбока е машината толкова по го чернее.Бронзова монета на 6,7 санта я даде полу цвят,но като я изкарахме,я даде абсолютно черно.Монетата предварително беше засечена от друга машина.После правихме и други тестове.Изчерняването е силно изразено в тоз модел.Може да е и щот е дълбок.Същите номера ми ги правеше едно време ГТИ 2500,но даже и той като че ли не беше толко зле,въпреки че е предоволно дълбок...не знам.

Ооо шошо как не се досетих че си ти, та ти само като чуеш за фишер и препадашLaughing добре че ти нямам почвата, сигорно щях да се гръмнаLaughing че неможе се търси дълбоко, а само капачко чистене, плачи ми сеSad Sad Sad за твойта почва lol!
Върнете се в началото Go down
mario321
Цезар
Цезар
mario321



Fisher - Fisher F75 Limited Edition - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F75 Limited Edition   Fisher - Fisher F75 Limited Edition - Page 3 EmptyСря Апр 15, 2015 10:02 pm

deultum написа:
mario ти работил ли си с еурека ?някак си няма логика в изказването ти , на орудено бачка пък на чисто била плитка . В чиста почва денара го хващам на 35 см с еуреката ! Факт.
С един колега от Пазарджик сравнявах ме на средно лека почва, еуреката и Ф75 ЛТД, имаше доста разлика в дълбочината, но пък под силно оруден камък ме разби стена
Върнете се в началото Go down
mario321
Цезар
Цезар
mario321



Fisher - Fisher F75 Limited Edition - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F75 Limited Edition   Fisher - Fisher F75 Limited Edition - Page 3 EmptyСря Апр 15, 2015 10:12 pm

mario321 написа:
deultum написа:
mario ти работил ли си с еурека ?някак си няма логика в изказването ти , на орудено бачка пък на чисто била плитка . В чиста почва денара го хващам на 35 см с еуреката ! Факт.
С един колега от Пазарджик  сравнявах ме на средно лека почва, еуреката и Ф75 ЛТД, имаше доста разлика в дълбочината, но пък под силно оруден камък ме разби стена
Исках да си купя влф машина която да върши работа на силно орудените места, за това се обърнах към колегата от Пазарджик.
Това което ме отказа най много, беше страшно тежка колкото два фишера и половина!!!
Върнете се в началото Go down
 
Fisher F75 Limited Edition
Върнете се в началото 
Страница 3 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Fisher F5 или Fisher Gold Bug MEGA
» Vivax Group Ltd. is the new official representative of all of the trademarks of First Texas Limited USA for Bulgaria.
» Споделете мнения и впечатления за Fisher 1270 и Fisher CZ-3D

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Fisher Металотърсачи-
Идете на: