Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
голден Spectrum nexus 5000 нишани miladinka nokta маск tesoro GOLD Fisher prodavam lorenz TEKNETICS deus Coil wave kupuvam Майнлаб пират Minelab Simplex врътка грунда VANQUISH mask
 

 Как да разпознаем златото

Go down 
+15
notron
bobi13
inranxan2000
krasi mikov
bob4ee
nik
ivan113
maksim12
PlovdivTrakiq
K7650
leo 1
zlatko
Gordian
tepes
yaponetsa
19 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
Kiril62
Admin
Admin
Kiril62



Как да разпознаем златото - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да разпознаем златото   Как да разпознаем златото - Page 3 EmptyПон Май 21, 2012 1:22 pm

furuno написа:
Здравейте на всички!

И аз съм от съвсем скоро във форума! Бих бил благодарен ако някой ми даде насоки какви инструменти да си набавя - корито, сито, копанки... Вероятно е въпрос на техника и опит до голяма степен. По клиповете гледах едни легени с ръбове от едната страна, намират ли се такива на българския пазар? Също така бих искал да попитам дали има значение от какъв материал е копанката - например алуминиева, или пластмасова... Идеята ми е да напръскам някое китайско легенче с черен спрей, но нека онези , които имат повече опит да споделят.

Добре дошъл във форума,първо попрочети и погледни филмчетата и инфото което е качено,след това като дойдат комплектите на Гарет ще си вземеш един понеже ще ти бъде неопходим, както за проби по речните корита, било сухи или мокри, така и за крайното промиване.Ако не ти спарви корито или улий може да си копиш готово,направено от хромникелова стомана-неръждавейка.Ако си от София почти всяка събота и неделя има колеги които са на река Искър на Дружба, под Гурублянското ханче така че и нагледно ще видиш и как се промива, а и празен няма да се прибереш,все ще си имаш някоя друга златинка.

http://imperio.dir.bg/_wm/catalog/item.php?did=204198&df=14&dflid=3
http://imperio.dir.bg/_wm/catalog/item.php?did=216770&df=14&dflid=3
http://imperio.dir.bg/_wm/catalog/item.php?did=217688&df=14&dflid=3
Върнете се в началото Go down
furuno
Новобранец
Новобранец




Как да разпознаем златото - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как да разпознаем златото   Как да разпознаем златото - Page 3 EmptyПон Май 21, 2012 2:04 pm

Благодаря за отговора! От Варна съм, ще следя информацията на сайта! Не че не ми се прави, но искам да прочета колкото може повече в началото и да се ориентирам. Наистина и клипчетата са доста поучителни, особено ми грабна оня, който си направи в гората корито с подръчни инструменти, а при тях и дървесината е подходяща. Винаги са ми грабвали вниманието такива хора - които незавсимо от професията или занаята, не носят нищо излишно със себе си, а само най - необходимото. Благодаря и за информацията относно нагледния урок, с удоволствие ще го посетя при удобен случай.

Поздрави!
Върнете се в началото Go down
 
Как да разпознаем златото
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Златото на цар Киро
» Златото поскъпна с 10 на сто
» Златото на Странджа

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Форум за търсене на злато и Метеорити :: Общ форум-
Идете на: