Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
 

 ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС

Go down 
+26
alireza
Lamas
Kolev
horo
Radislav
astervil
stater
mdetectors.bg
Ancient Hunter
hagemon4o
saiganica
Баир-Будала
Трибал-М
jordan_nenov
ferovo
stan960
kaponcheto
handjata
stil
mironimo
Podlecii.avg
ivanasen
pechkata
buntar.1971
tepes
adminn
30 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС
1.ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА
ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 5 Vote_lcap67%ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 5 Vote_rcap
 67% [ 76 ]
2.НЕ - НЯМА СМИСЪЛ
ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 5 Vote_lcap28%ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 5 Vote_rcap
 28% [ 32 ]
3.НЕЗНАМ
ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 5 Vote_lcap5%ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 5 Vote_rcap
 5% [ 6 ]
Общо гласове : 114
 

АвторСъобщение
Трибал-М
Джадай
Джадай




ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС   ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 5 EmptyНед Юли 28, 2013 6:05 pm

stan960 написа:
-Мисля си вече вероятно се подготвя вариант с нови избори наесен и резултатите ще са още по отчайващи за тия дето предизвикват и плащат протестите ако до това време не ги изловят и вкарат в затвора както намекна вчера пред в.Труд вътрешният министър Цветелин Йовчев -И жалко че нема смъртни наказания защото за дестабилизиране на държавата наказанието трябва да е само такова.

Колега, Стан, по принцип всичко,което не противоречи на природните закони е възможно да се случи.Но тук излизат много хора на протест.Като ги умножим и по 45 дена,става много.Съмнявам се на нашите кукловоди-олигарси да им е толкова "широко около врата".
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС   ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 5 EmptyНед Юли 28, 2013 8:16 pm

-Кога излазят много хора бе баце,или ти още верваш на стъкмистката и фото кулажите по тия продажни и платени телевизий -В делничен ден може и да излизат към 1000 макар че в последните дни паднаха и под а в събота и неделя може да са и към 10 000 което силно ме съмнява,според мен са не повече от 5 000-Но е възможно понеже българинът показа че е такова тъпо и продажно говедо което найстина си заслужава участа и управниците -И да ти обясня сега механизма понеже са прайш че не си в час -Банкерчетата и Мафията плащат на телевизионерчетата -После по веригата се редат  облагодеталстваните бизнесменчета от столицата и от провинцията повечето от който работят в сивият сектор,да не говорим за това че просто издевателстват над подопечните си понеже ги юркат да работят по 15ч. а им плащат минимални заплати -Те именно подхранват столичните лумпени и изпращат тиквите от поровинцията да одат в София и да викат безпаметно кат говеда каквито и са -Мизата е вече 50лв. на ден-И като сложиш всичко това в кюпа се оказва че всичките тия всъщност все едно че дават добавка към заплатата на ливадите дето викат за тех понеже през целото време през което са им работили а даже и сега са им точили от кръвта- За милионите който се дават от държавата като субсидия на партията пропорционално на спечелените гласове нема да говорим щото те идват не само от теб и от мен а и от джоба на всички българи.Cool
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС   ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 5 EmptyНед Юли 28, 2013 11:08 pm

stan960 написа:
-Кога излазят много хора бе баце,или ти още верваш на стъкмистката и фото кулажите по тия продажни и платени телевизий -В делничен ден може и да излизат към 1000 макар че в последните дни паднаха и под а в събота и неделя може да са и към 10 000 което силно ме съмнява,според мен са не повече от 5 000-Но е възможно понеже българинът показа че е такова тъпо и продажно говедо което найстина си заслужава участа и управниците -И да ти обясня сега механизма понеже са прайш че не си в час -Банкерчетата и Мафията плащат на телевизионерчетата -После по веригата се редат  облагодеталстваните бизнесменчета от столицата и от провинцията повечето от който работят в сивият сектор,да не говорим за това че просто издевателстват над подопечните си понеже ги юркат да работят по 15ч. а им плащат минимални заплати -Те именно подхранват столичните лумпени и изпращат тиквите от поровинцията да одат в София и да викат безпаметно кат говеда каквито и са -Мизата е вече 50лв. на ден-И като сложиш всичко това в кюпа се оказва че всичките тия всъщност все едно че дават добавка към заплатата на ливадите дето викат за тех понеже през целото време през което са им работили а даже и сега са им точили от кръвта- За милионите който се дават от държавата като субсидия на партията пропорционално на спечелените гласове нема да говорим щото те идват не само от теб и от мен а и от джоба на всички българи.Cool



super21  Cool 

Мисля , че парите които дават за тоя дето духа са на привършване и тук си много прав , че няма нито една медия да отрази и обратната страна . Всичко е платено. Но според мен мисля , че нещата ще се нормализират . Вече почти във всички градове извън столицата нещата успокоиха.

Само ще ми стане кеф един висок гологлав тиквеник от ГЕРБ да го подведат под отговорност. Доста поразии направи. А пък оня , където все не знае нищо какво става около него и все не е в час и където постоянно реве , че ще го трепат да ходи да си рита топка по ливадите , защото толкова са му умствените му възможности.


Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС   ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 5 EmptyПон Юли 29, 2013 9:09 am

stan960 написа:
-Кога излазят много хора бе баце,или ти още верваш на стъкмистката и фото кулажите по тия продажни и платени телевизий -В делничен ден може и да излизат към 1000 макар че в последните дни паднаха и под а в събота и неделя може да са и към 10 000 което силно ме съмнява,според мен са не повече от 5 000-Но е възможно понеже българинът показа че е такова тъпо и продажно говедо което найстина си заслужава участа и управниците -И да ти обясня сега механизма понеже са прайш че не си в час -Банкерчетата и Мафията плащат на телевизионерчетата -После по веригата се редат  облагодеталстваните бизнесменчета от столицата и от провинцията повечето от който работят в сивият сектор,да не говорим за това че просто издевателстват над подопечните си понеже ги юркат да работят по 15ч. а им плащат минимални заплати -Те именно подхранват столичните лумпени и изпращат тиквите от поровинцията да одат в София и да викат безпаметно кат говеда каквито и са -Мизата е вече 50лв. на ден-И като сложиш всичко това в кюпа се оказва че всичките тия всъщност все едно че дават добавка към заплатата на ливадите дето викат за тех понеже през целото време през което са им работили а даже и сега са им точили от кръвта- За милионите който се дават от държавата като субсидия на партията пропорционално на спечелените гласове нема да говорим щото те идват не само от теб и от мен а и от джоба на всички българи.Cool

Опитвам се да бъда в час и затова ще пробвам с малко аритметика:
5000 човека х 50 лева х 45 дена = на прекалено много.А протестите ще продължат...


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС   ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 5 EmptyПон Юли 29, 2013 9:27 am

-Правил съм я аз таз аритметика баце -Никъде не съм написал че дават пари на всичките 5-10 000 абдале дето са дерат да викат под свирката на шепа подстрекатели а като ги попиташ за конкретни искания и виждания за бъдещето в управлението и икономиката гледат кат телета -Дават се пари на ядрото който са не повече от 500-1000 а в почивните дни може да растът двойно -И както казах парите не изтичат сал от едно място -Системата е проста и даже не е измислена от Мафията а съществува още от времето на Рим -Сега аз ти правя отслуга Но когато ми се наложи искам да ми я върнеш....................................................Cool 
Върнете се в началото Go down
buntar.1971
Про-Консул
Про-Консул
buntar.1971



ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС   ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 5 EmptyПон Юли 29, 2013 9:55 am

stan960 написа:
-Правил съм я аз таз аритметика баце -Никъде не съм написал че дават пари на всичките 5-10 000 абдале дето са дерат да викат под свирката на шепа подстрекатели а като ги попиташ за конкретни искания и виждания за бъдещето в управлението и икономиката гледат кат телета -Дават се пари на ядрото който са не повече от 500-1000 а в почивните дни може да растът двойно -И както казах парите не изтичат сал от едно място -Системата е проста и даже не е измислена от Мафията а съществува още от времето на Рим -Сега аз ти правя отслуга Но когато ми се наложи искам да ми я върнеш....................................................Cool 

Правилно,услуга за услуга ма докога ще издържат тия с парите ?
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС   ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 5 EmptyПон Юли 29, 2013 1:36 pm

О,може би има не върнати услуги още от петдесетте години....Те са повече от златото,цената им винаги расте. И"най-умните"инвестират в услуги,ако им е по силите.Някой медии също не биха се отказали .


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
Radislav
Цезар
Цезар




ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС   ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 5 EmptyСря Юли 31, 2013 10:58 am

Ех, заспали народе !Пиян и обезверен...
Къде са Левски, Ботев, Караджата ?
Кога Балкана пак ще запее хайдушка песен ?
Къде са легендарните Септемврийци ?
Защо трябва да сме роби у дома си ?
До кога ще търпим и ще гледаме как децата ни напускат Родината си за да си търсят "късмета" като слуги някъде...
Къде си Господи и до кога ще бъдеш безучастен ?Толкова ли сме грешни, че ни сполетява тази горка участ ?
"Родино мила, майко моя-защо тъй милно, тъй жално плачеш..."
"Земята на Ботев и Левски отново е робска земя..."
До кога, до кога...?
КАКВА ОСТАВКА ???Трябваше с камъни да ги ометем от там...и с олово !На моментът, а не да ги молим и каним да си тръгнат от парламента...
Правилната система е южноамериканската-партзани в горите и съпротива !
"Когато правото се превърне в безправие, съпротивата е задължителна !"


Последната промяна е направена от Radislav на Сря Юли 31, 2013 8:47 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
buntar.1971
Про-Консул
Про-Консул
buntar.1971



ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС   ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 5 EmptyСря Юли 31, 2013 4:45 pm

Radislav написа:
Ех, заспали народе !Пиян и обезверен...
Къде са Левски, Ботев, Караджата ?
Кога Балкана пак ще запее хайдушка песен ?
Къде са легендарните Септемврийци ?
Защо трябва да сме роби у дома си ?
До кога ще търпим и ще гледаме как децата ни напускат Родината си за да си търсят "късмета" като слуги някъде...
Къде си Господи и до кога ще бъдеш безучастен ?Толкова ли сме грешни, че ни сполетява тази горка участ ?
"Родина мила, майко моя-защо тъй милно, тъй жално плачеш..."
"Земята на Ботев и Левски отново е робска земя..."
До кога, до кога...?
КАКВА ОСТАВКА ???Трябваше с камъни да ги ометем от там...и с олово !На моментът, а не да ги молим и каним да си тръгнат от парламента...
Правилната система е южноамериканската-партзани в горити и съпротива !
"Когато правото се превърне в безправие, съпротивата е задължителна !"

Всичко това е вярно и съм напълно съгласен с теб !
Но се питам защо преди м.Март не ги пишеше тия истини,защо тогава си траеше ? А може би не си дописал поста си, че след като падне това продажно и от долно най долно правителство,след това ще трябва да месим бели погачи,да берем шарени и ароматни китки,пчеларите да отворят теникиите с мед и да посрещнем всички дружно под строй мало и голямо народния освободител Бойко Борисов,и честните и всеодаини партийни функционери на ПП Герб,начело със съвременната Райна Княгиня - Искра Феодосиева.
Върнете се в началото Go down
horo
Про-Консул
Про-Консул
horo



ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС   ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 5 EmptyСря Юли 31, 2013 5:31 pm

от давна не бях писал но този BUNTAR ме накара да драсна два реда ...
само да го попитам защо всички наши деди се бореха и умираха за тази земя баце да я дадем на турци и руснаци ли ???? та какъвто ще да е Бат Бойко си е БЪЛГАРИН и предпочитам тои дами еб. мамат.. отколкото дасе дупя на турци,руси,пакистанци или там раса незнайна , БЪЛГАРИЯ си е на БЪЛГАРИТЕ и на когото не му харесва пътя..... п.с. не мразя малцинствата но всеки да си знае мястото и като се има за българин да работи за това!!!!!!!!!!!!!!!
Върнете се в началото Go down
Radislav
Цезар
Цезар




ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС   ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 5 EmptyСря Юли 31, 2013 5:41 pm

Колега Buntar,
подобни постове пиша много отдавна.За справка мога да ти посоча архивите, ако не са изтрити...
Проблемът не е в това или в онова правителство-всички са "един дол дренки".Проблемът е в в овчедушният народ, който сме.Проблемът е в липсата на гражданско самосъзнание във хората и във все по ниската им култура и образованост.Проблемът е в прекалено тесният кръгозор на масите-хората ги интересува да хапнат, пийнат, ебнат нещо (по възможност чуждо) на фона на чалга,пошлост и простотия, да излъжат, изкръшкат, да се скатят и в същото време си казват: "Аз съм супер тарикат", а всичко това влияе на възпитанието на подраствщото поколение.Това на свой ред довежда до нова вълна нестойностни хора.
Качеството на живот пада, защото качественните хора избягаха, а тези, които останаха са се примирили и не смеят да шукнат.
Но...всичко това се прави със УМИСЪЛ и е ЦЕЛ на някой , който има интерес това да е така !
И, ако продължаваме да си кротуваме с надеждата някой друг да ни свърши работата и да ни оправи живота (типична българска черта) още дълги години ще "ядем хурката".
Лошото е, че "една птичка пролет не прави"...И в кошера на пчелите, когато се появи стършел или оса всички се вкупчват около него и започват да пърхат с крила-покачват температурата и му изгарят крилата..Има и жертви-то без тях не може...ама натрапника го унищожават на момента.
Така трябва да бъде и в едно нормално гражданско общество.
За съжаление НИЕ НЕ живеем в такова.
Все пак да не забравяме, че държавата-това са хората, които живеят в нея, а не политиците, които я унищожават.
Много се отплеснах, но дай Боже да улови ред и поне някой да се замисли върху всичко това...


Последната промяна е направена от Radislav на Пет Авг 02, 2013 7:46 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС   ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 5 EmptyСря Юли 31, 2013 6:24 pm

horo написа:
от давна не бях писал но този BUNTAR  ме накара да драсна два реда ...
само да го попитам защо всички наши деди се бореха и умираха за тази земя баце да я дадем на турци и руснаци ли ???? та какъвто ще да е Бат Бойко си е БЪЛГАРИН и предпочитам тои дами еб. мамат.. отколкото дасе дупя на турци,руси,пакистанци или там раса незнайна , БЪЛГАРИЯ си е на БЪЛГАРИТЕ и на когото не му харесва пътя..... п.с. не мразя малцинствата но всеки да си знае мястото и като се има за българин да работи за това!!!!!!!!!!!!!!!

Колега харесва ми този диспут. Всеки свободно изказва мненията си. Но имам един въпрос към теб . Запознат ли си че , когато се откриваше предизборната кампания на герб  лично ТУРЧИНА ЕРДОГАН  присъстваше на конгреса за да подкрепи Бат Бойко. Защо? А знаеш ли , че същият народен радетел Бат Бойко подписа договор с Турция за отпадане на българските  претенции за 10 милиарда долара , които Турция трябваше да плати за изселените българи през 1913г./ за земите, горите и къщите им/. Та Бат Бойко  е най големият ТУРЧИН И ТО С ФЕС. Той ни предаде нас българите на турците.

p.s. Той ни еб.... май...ата и затова предпочитам сега , той да си еб....неговата май..а


Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС   ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 5 EmptyСря Юли 31, 2013 8:31 pm

Radislav написа:
Колега Buntar,
подобни постове пиша много отдавна.За справка мога да ти посоча архивите, ако не са изтрити...
Проблемът не е в това или в онова правителство-всички са "един дол дренки".Проблемът е в в овчедушният народ, който сме.Проблемът е в липсата на гражданско самосъзнание във хората и във все по ниската им култура и образованост.Проблемът е в прекалено тесният кръгозор на масите-хората ги интересува да хапнат, пийнат, ебнат нещо (по възможност чуждо) на фона на чалга,пошлост и простотия, да излъжат, изкръшкат, да се скатят и в същото време си казват: "Аз съм супер тарикат", а всичко това влияе на възпитанието на подраствщото поколение.Това на свой ред довежда до нова вълна нестойностни хора.
Качеството на живот пада, защото качественните хора избягаха, а тези, които останаха са се примирили и не смеят да шукнат.
Но...всичко това се прави със УМИСЪЛ и е ЦЕЛ на някой , който има интерес това да е така !
И, ако продължаваме да си кротуваме с надеждата някой друг да ни свърши работата и да ни оправи живота (типична българска черта) още дълги години ще "ядем хурката".
Лошото е, че "една птичка пролет не прави"...И в кошера на пчелите, когато се появи стършел или оса всички се вкупчват около него и започват да пърхат с крила-покачват температурата и му изгарят крилата..Има и жертви-то без тях не може...ама натрапника го унищожават на момента.
Така трябва да бъде и в едно нормално гражданско общество.
За съжаление НИЕ не живеем в такова.
Все пак да не забравяме, че държавата-това са хората, които живеят в нея, а не политиците, които я унищожават.
Много се отплеснах, но дай Боже да улови ред и поне някой да се замисли върху всичко това...

Благодаря ти,колега!От отдавна не бях изпитвал възторг!...
Българското общество започна да "намирисва" още през шестдесетте години.Критериите губеха височина,на масовия сънародник се насаждаха ниски цели:Панелен апартамент,"Жигула" с касетофон,от които да се разнася треперещото цвилене на комшийска и нашенска чалга,и почти като лукс-лозе с вила...Това случайно ли беше?
...Колега Иван-Асен,сигурен съм,че знаеш защо пропускат края на една от великите мисли на Левски.Тя е свързана със законността....Поздрави!


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС   ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 5 EmptyСря Юли 31, 2013 8:51 pm

Трибал-М написа:
Radislav написа:
Колега Buntar,
подобни постове пиша много отдавна.За справка мога да ти посоча архивите, ако не са изтрити...
Проблемът не е в това или в онова правителство-всички са "един дол дренки".Проблемът е в в овчедушният народ, който сме.Проблемът е в липсата на гражданско самосъзнание във хората и във все по ниската им култура и образованост.Проблемът е в прекалено тесният кръгозор на масите-хората ги интересува да хапнат, пийнат, ебнат нещо (по възможност чуждо) на фона на чалга,пошлост и простотия, да излъжат, изкръшкат, да се скатят и в същото време си казват: "Аз съм супер тарикат", а всичко това влияе на възпитанието на подраствщото поколение.Това на свой ред довежда до нова вълна нестойностни хора.
Качеството на живот пада, защото качественните хора избягаха, а тези, които останаха са се примирили и не смеят да шукнат.
Но...всичко това се прави със УМИСЪЛ и е ЦЕЛ на някой , който има интерес това да е така !
И, ако продължаваме да си кротуваме с надеждата някой друг да ни свърши работата и да ни оправи живота (типична българска черта) още дълги години ще "ядем хурката".
Лошото е, че "една птичка пролет не прави"...И в кошера на пчелите, когато се появи стършел или оса всички се вкупчват около него и започват да пърхат с крила-покачват температурата и му изгарят крилата..Има и жертви-то без тях не може...ама натрапника го унищожават на момента.
Така трябва да бъде и в едно нормално гражданско общество.
За съжаление НИЕ не живеем в такова.
Все пак да не забравяме, че държавата-това са хората, които живеят в нея, а не политиците, които я унищожават.
Много се отплеснах, но дай Боже да улови ред и поне някой да се замисли върху всичко това...

Благодаря ти,колега!От отдавна не бях изпитвал възторг!...
Българското общество започна да "намирисва" още през шестдесетте години.Критериите губеха височина,на масовия сънародник се насаждаха ниски цели:Панелен апартамент,"Жигула" с касетофон,от които да се разнася треперещото цвилене на комшийска и нашенска чалга,и почти като лукс-лозе с вила...Това случайно ли беше?
...Колега Иван-Асен,сигурен съм,че знаеш защо пропускат края на една от великите мисли на Левски.Тя е свързана със законността....Поздрави!

Колега нека се изясня , може би  сте ме разбрали погрешно.

1. Аз съм за нова форма на управление от рода всички депутати да се избират мажоритарно, а не пропорционално , т.е. всеки сам да преценява за какъв човек да гласува, а не да му го налагат отгоре и 24 години едни и същи.
2. Искам  всеки депутат , ако не докаже полезността си в парламента да може да се отзовава и да влиза друг на негово място. Пак от народа избран , а не посочен.
3. Да се сведе ролята на партията до минимум при определянето на решенията в парламента .
4. Да се създадат граждански комитети по области  и да изпращат по един представител в парламента /около 28 човека/. Но тези хора да бъдат на ротационен принцип за 1 или 2 месеца. Те да наблюдават как работят депутатите и да се намесват.
5. Правителството да прави отчет на всеки 3 месеца пред народа , чрез медиите вестниците и др.инф.средства., и ако гражданските комитети решат , че не е изпълнило заложените обещания за тези три месеца да може да корегира нещата.


И още много др. идеи имам , но с оглед на така създалата се обстановка не виждам , че са осъществими тези искания. И за това избирам от двете зло по-малкото. Правителството на оня галфон Бат Бойко  за мен е най-корумпираното досега.
Върнете се в началото Go down
Radislav
Цезар
Цезар




ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС   ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 5 EmptyСря Юли 31, 2013 9:06 pm

Не е най-корумпираното, но е много корумпирано....
Хубави идеи имаш, но трябва гласност и подкрепа за такива идеи.Както и голяма маса от подобно мислещи хора, които да "износят" идеята и тя да добие реализация...
Но по пътя си към това ще срещне много съпротива.
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС   ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 5 EmptyСря Юли 31, 2013 9:12 pm

Аз не те разбирам погрешно.За Левски споменах във връзка с малцинствата,с които сме щели да живеем като братя"....,но само,ако припознават и спазват БЪЛГАРСКИТЕ закони".
Защото тази държава е на всички граждани,но се казва БЪЛГАРИЯ !
...А постът на Радислав е изключителен!


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
Kolev
Цезар
Цезар
Kolev



ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС   ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 5 EmptyПет Сеп 06, 2013 12:43 am

Тази сегашната комунистическа пастмина я подкрепат само изкуфели дърти комунисти и разни малоумни утрепки, като оня русенския наркодилър "Петното". Хора, като Бареков и Мишо Шамара със сигурност ги шантажират и държат с нещо за да им пригласят. Бареков стана за абсолютен резил. Няма просто как да си изтрие петното върху името до живот. Това човек, който е сравнително интелигентен не би го направил освен ако не го шантажират с нещо. Направиха цялата нация на глупаци с онази измислица с бюлетините.
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС   ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 5 EmptyПет Сеп 06, 2013 12:56 am

-Май че ти нещо се опитваш да вкараш колегите тук в ИЗМИСЛИЦА -Пък тоя боклук "Петното" е герберско пройзводно(отдавна го казаха и доказаха по тивито, учудващо що не го знаеш или се правиш че не го знаеш)както и всичките платени лумпени искащи оставката на правителството.Cool 
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС   ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 5 EmptyПет Сеп 06, 2013 1:12 am

Kolev написа:
Тази сегашната комунистическа пастмина я подкрепат само изкуфели дърти комунисти и разни малоумни утрепки, като оня русенския наркодилър "Петното". Хора, като Бареков и Мишо Шамара със сигурност ги шантажират и държат с нещо за да им пригласят. Бареков стана за абсолютен резил. Няма просто как да си изтрие петното върху името до живот. Това човек, който е сравнително интелигентен не би го направил освен ако не го шантажират с нещо. Направиха цялата нация на глупаци с онази измислица с бюлетините.
Стига пич си говорил глупости !!! Само един коментар ! Бат Бойко заяви , че лявата му ръка Искра Федесова шеф на парламентарната група на ГЕРБ в предишният парламент правила поразии , за които ТОЙ НЕ Е ЗНАЕЛ! Еба Ти простака „ само ТОЙ НЕ Е ЗНАЕЛ”. Ей опомнете се хора не съм за комунистите и за турците , но тоя х.й , който ядохме през последните 3,5 г. НИКОГА не сме го яли. . Тоя капут Бат бойко е за диспансера!

P.s. Избори не ми отърва и веднага нови избори . Тая път бат Бойко е набарал коз....ия! Тоя улавец е за психиатрия. А другите около него за затвора.


Извинявям се за резкият тон , но вече чашата преля! Какъв бой ядохме от дясната му ръка Цветан Цветанов на общинските избори не е за коментиране. Опомнете си и стига с това зомбиране.


Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС   ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 5 EmptyПет Сеп 06, 2013 10:51 am

Много ми харесват няколко промени и проектопромени на новото правителство. Ако станат факт, то във всички случаи бизнеса ще просперира. Най-напред корпоративния данък който плащам като земеделски производител, е до 60 % от неговата стойност, като 40 % остават при мен като оборотни средства. При блокирани сметки на фирми длъжници - предоговаряне на задълженията и отдържане на 10 до 20 % от постъпленията до изчистване на задълженията. Също така при фактуриране на стока или услуга, дължимия ДДС да се плаща след осребряване на въпросната фактура, а не както досега - на всяка осчетоводена фактура.
Досега това последното е страшно недуразомение: Фактурирам на държавна фирма да речем 1000 лева, държавната фирма ми бави парите, но аз дължа и ДДС на стойност 200 лева, които трябва да внеса до 16 идния месец, защото в противен случай ще ми блокират сметките. Хем държавата ми взема стоката, хем иска даже да й платя за това... ебати ху.я !
Сега-засега новото правителство се е обърнало към бизнеса, за да може колелото да се завърти. Смятам че това е пътя към момента и правителството има моята подкрепа !
Късмет колеги.


ОКО ЗА ДВЕ, ЗЪБ ЗА ЧЕНЕ...
Върнете се в началото Go down
Kolev
Цезар
Цезар
Kolev



ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС   ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 5 EmptyПет Сеп 06, 2013 2:17 pm

С прискърбие установявам, че твърде много народ е станал жертва на отровната пропаганда и лъжите на Станишев и неговите съучастници.

Аз съм прагматик и знам едно - синът ми се роди по време на управлението на Станишев. В квартала в който живея нямаше една детска площадка и тръгнеш ли с количката на разходка все едно си тръгнал през къра - разбити тротоари, боклуци да се отвратиш. А това беше период в който световната икономика беше във върха си, нямаше кризи, пари имаше бол и имаше огромрн бюджетен излишък. Ама ... господата другари се интересуваха повече какво да откраднат отколкото да построят нещо за хората.

В края на управлението на Борисов в най-голямата криза, квартала е с нови тротоари, на всеки 200 метра има чисто нова детска площадка, поне десет са в квартала. Циганите чистят яко всеки ден. Два парка, които бяха супер мизерия и дори една нощ в единия заклаха една жена, сега са чисто нови с алеи, осветление, поддържат се, по три огромни детски площадки във всеки парк. Като отидем не ни се тръгва от там. Пълни са с деца и родители. Преди беше буреняк. Тази година ходих два пъти до морето по магистралата, за два часа си там, няма задръствания, няма дявол. И всичко това в най-голямата криза в света за последните 50 години, когато всички западни капитали се изтеглиха. 5 милиарда евро усвоени европейски пари.

Така че не ми говорете, аз на лъжите на комунистите не се връзвам, а гледам с очите си. Сега, като ни направят Белене, и като ни направят такса по магистралите, хак ще му е на простия народ.

Идеално управление няма, но само не ми хвалете тази комунистическо-турско-фашистка коалиция.

Само вижте какви хора са на протеста и какви са на жалкия контрапротест и спорът е приключен.
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС   ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 5 EmptyПет Сеп 06, 2013 2:38 pm

Kolev написа:
С прискърбие установявам, че твърде много народ е станал жертва на отровната пропаганда и лъжите на Станишев и неговите съучастници.

Аз съм прагматик и знам едно - синът ми се роди по време на управлението на Станишев. В квартала в който живея нямаше една детска площадка и тръгнеш ли с количката на разходка все едно си тръгнал през къра - разбити тротоари, боклуци да се отвратиш. А това беше период в който световната икономика беше във върха си, нямаше кризи, пари имаше бол и имаше огромрн бюджетен излишък. Ама ... господата другари се интересуваха повече какво да откраднат отколкото да построят нещо за хората.

В края на управлението на Борисов в най-голямата криза, квартала е с нови тротоари, на всеки 200 метра има чисто нова детска площадка, поне десет са в квартала. Циганите чистят яко всеки ден. Два парка, които бяха супер мизерия и дори една нощ в единия заклаха една жена, сега са чисто нови с алеи, осветление, поддържат се, по три огромни детски площадки във всеки парк. Като отидем не ни се тръгва от там. Пълни са с деца и родители. Преди беше буреняк. Тази година ходих два пъти до морето по магистралата, за два часа си там, няма задръствания, няма дявол. И всичко това в най-голямата криза в света за последните 50 години, когато всички западни капитали се изтеглиха. 5 милиарда евро усвоени европейски пари.

Така че не ми говорете, аз на лъжите на комунистите не се връзвам, а гледам с очите си. Сега, като ни направят Белене, и като ни направят такса по магистралите, хак ще му е на простия народ.

Идеално управление няма, но само не ми хвалете тази комунистическо-турско-фашистка коалиция.

Само вижте какви хора са на протеста и какви са на жалкия контрапротест и спорът е приключен.
В развитите икономики тол такси има на всички магистрали, та тези страни имат по една дузина атомни централи, пък нямат комунисти. Това не е ли параграф 35?

п.с. Днес таксата за участие в протестите срещу правителството е 50 лв на калпак, щото днес е национален празник. Късмет на всички търсачи и на сегашното правителство !


ОКО ЗА ДВЕ, ЗЪБ ЗА ЧЕНЕ...
Върнете се в началото Go down
Lamas
Легионер
Легионер




ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС   ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 5 EmptyПет Сеп 06, 2013 3:01 pm

Kolev написа:

В края на управлението на Борисов в най-голямата криза, квартала е с нови тротоари, на всеки 200 метра има чисто нова детска площадка....
И 400 000 безработни!!!
При положение, че трудещите се в БГ са около 2-2,5 млн.
Това си е катастрофа-от големи размери!
Поздрави.
Върнете се в началото Go down
Kolev
Цезар
Цезар
Kolev



ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС   ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 5 EmptyПет Сеп 06, 2013 3:08 pm

Lamas написа:
Kolev написа:

В края на управлението на Борисов в най-голямата криза, квартала е с нови тротоари, на всеки 200 метра има чисто нова детска площадка....
И  400 000  безработни!!!
При положение, че трудещите се в БГ са около 2-2,5 млн.
Това си е катастрофа-от големи размери!
Поздрави.
Катастрофата е в целия свят, но това човек, който не е учил достаъчно трудно може да го разбере.

Колкото до това че протестите били платени - по-смехотворна тъпотия не съм чувал. Ама то промитите мозъци вярват на всичко. Имам един приятел в София, който е шеф на отдел в софтуерна фирма и заплатата му е 5 бона и почти всяка вечер е на протеста с колегите си. Но промитите глави не могат да го асимилират това.
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС   ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 5 EmptyПет Сеп 06, 2013 3:14 pm

Kolev написа:
Lamas написа:
Kolev написа:

В края на управлението на Борисов в най-голямата криза, квартала е с нови тротоари, на всеки 200 метра има чисто нова детска площадка....
И  400 000  безработни!!!
При положение, че трудещите се в БГ са около 2-2,5 млн.
Това си е катастрофа-от големи размери!
Поздрави.
Катастрофата е в целия свят, но това човек, който не е учил достаъчно трудно може да го разбере.

Колкото до това че протестите били платени - по-смехотворна тъпотия не съм чувал. Ама то промитите мозъци вярват на всичко. Имам един приятел в София, който е шеф на отдел в софтуерна фирма и заплатата му е 5 бона и почти всяка вечер е на протеста с колегите си. Но промитите глави не могат да го асимилират това.
Г-к Колев, а аз смятам, че София за теб е само географско понятие и ти вярваш само на това което дават по телевизията. Съвсем случайно аз на ден ходя 4 до 5 пъти в Софето и зная точно за какво става на въпрос. А ако не ти се вярва за платените митинги, то заповядай в родното ми село утре сутринта в 6.30 на площада. Тогава тръгват автобусите за София. След като повикаш малко в столицата, вечерта на връщане към село в автобуса ще си получиш парите. Е утре няма да са 50, а 30 щото е събота все пак. А през делничните дни - 20 лв. Тъкмо ще потъркаме из моите поля, ако ти е мерак.
Късмет !


ОКО ЗА ДВЕ, ЗЪБ ЗА ЧЕНЕ...
Върнете се в началото Go down
 
ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС
Върнете се в началото 
Страница 5 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Борисов подава оставка, иска да е президент !
» ДА ОСУЕТИМ БЕЗУМНОТО РЕШЕНИЕ НА ПРАВИТЕЛСТВОТО ЗА ШИСТОВИЯ ГАЗ
» МИНИСТЕРСКИ СЪВЕТ Е ПРИЕЛ ПРОЕКТО ЗАКОНА ...

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Благи приказки-
Идете на: