Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
 

 ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС

Go down 
+26
alireza
Lamas
Kolev
horo
Radislav
astervil
stater
mdetectors.bg
Ancient Hunter
hagemon4o
saiganica
Баир-Будала
Трибал-М
jordan_nenov
ferovo
stan960
kaponcheto
handjata
stil
mironimo
Podlecii.avg
ivanasen
pechkata
buntar.1971
tepes
adminn
30 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС
1.ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА
ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 7 Vote_lcap67%ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 7 Vote_rcap
 67% [ 76 ]
2.НЕ - НЯМА СМИСЪЛ
ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 7 Vote_lcap28%ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 7 Vote_rcap
 28% [ 32 ]
3.НЕЗНАМ
ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 7 Vote_lcap5%ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 7 Vote_rcap
 5% [ 6 ]
Общо гласове : 114
 

АвторСъобщение
pechkata
Джадай
Джадай




ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС   ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 7 EmptyСъб Сеп 07, 2013 11:46 am

Незная по чие давление са направени тези промени написа:
Е научи се де пък тогава тълкувай - кой ти е подобрил живота...
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС   ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 7 EmptyСъб Сеп 07, 2013 11:57 am

pechkata написа:
Е научи се де пък тогава тълкувай - кой ти е подобрил живота...
Сутрин от тъмно, нощеска до първи петли. Бачкане. Предполагам, че ББ казва на новия премиер какво да прави Smile
Или поне ЦвЦв дава наставленията. Ти как мислиш?


ОКО ЗА ДВЕ, ЗЪБ ЗА ЧЕНЕ...
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС   ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 7 EmptyСъб Сеп 07, 2013 12:03 pm

А аз донякъде съм много доволен от световната криза. Това е отрезняваща криза. Не може чужденеца да работи колкото мен, пък да полочава с пъти в повече. Няма как да стане. Всичко досега беше измислена работа. Сега вече нещата са истински и левчето си е левче. При нас всяка една стъпка в правилната посока е напред и нагоре, докато при европейците вече нещата са коренно различни. Понеже вече сме в дъното на кратера, накъдето и да тръгнем, все ще е с успех. А онези гамени в еросъюза тепърва има да ядат плодовете на тяхните управници. Сами са си виновни. Има вече светлина в тунела и тази светлина е от изхода, а не от насрещния влак !


ОКО ЗА ДВЕ, ЗЪБ ЗА ЧЕНЕ...
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС   ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 7 EmptyСъб Сеп 07, 2013 12:39 pm

Извън темата : Честито Джордане! Дано не го махнат и това. Very Happy super21 Cool 


Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!
Върнете се в началото Go down
Kolev
Цезар
Цезар
Kolev



ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС   ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 7 EmptyСъб Сеп 07, 2013 3:46 pm

jordan_nenov написа:
Kolev написа:
На българина все някой му е виновен. Ако не е комшията, ще е конкурента, ако не е конкурента ще е правителството. Ти ако си наистина интелигентен човек, ще си зададеш въпроса "Ами ако по времето на Станишев, ни беше ударила кризата, тогава какво щеше да е?". Твърде много хора бъркат макроикономическата конюнктура и стагнация с "удушаване". Но щом сега вадите пари свиркайте си, нищо, че държавата се баталясва и ни управляват олигофрени.
А ти сериозно ли си мислиш, че някой го е еня за държавата? Риба се лови в мътна вода ! Моята цел е да направя някой и друг лев и строго следвам начертания път. Както държавата се опитва да ме смаже, аз пък се опитвам да прецакам държавата. Даже в библията е казано, че с каквато мерка теглиш, с такава ще ти се върне !
А ти какво правиш по въпроса за просперитета на държавата? И изобщо имаш ли си на представа за колко сбъркана държава говорим? Обясни ми зашо хората от малценствата се издържат, като раждат по 6-7 деца и вземат издръжки от бюджета в който аз вкарвам данъци? Това са напразно дадени пари. Това е само един пример за дълбочината на налегналите ни проблеми. А когато кораба потъва, всеки се спасява както може.
Всеки съди за другите по себе си са казали мъдрите хора. Единственото правителство, което усвои европейски пари и ги превърна в блага за хората, а не ги открадна, беше това на Борисов и хората, като мен, които не чакат на държавна хранилка са доволни, защото децата им играят по нови и хубави площадки, а като ходя до морето карам по магистрала и не ме засичат разни идиоти по селските пътища. Само за животите, които е спасил построявайки магистралата до морето, Борисов заслужава паметник. По официална статистика над 1100 жертви по-малко по пътищата има през последните четири години в сравнение с предишните четири. Може да е спасил и твоя живот и на твои близки и да не го знаеш. Мислиш ли, че крадливите комунисти, щяха да направят магистралата и Дунав мост 2?
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС   ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 7 EmptyСъб Сеп 07, 2013 6:34 pm

Kolev написа:
jordan_nenov написа:
Kolev написа:
На българина все някой му е виновен. Ако не е комшията, ще е конкурента, ако не е конкурента ще е правителството. Ти ако си наистина интелигентен човек, ще си зададеш въпроса "Ами ако по времето на Станишев, ни беше ударила кризата, тогава какво щеше да е?". Твърде много хора бъркат макроикономическата конюнктура и стагнация с "удушаване". Но щом сега вадите пари свиркайте си, нищо, че държавата се баталясва и ни управляват олигофрени.
А ти сериозно ли си мислиш, че някой го е еня за държавата? Риба се лови в мътна вода ! Моята цел е да направя някой и друг лев и строго следвам начертания път. Както държавата се опитва да ме смаже, аз пък се опитвам да прецакам държавата. Даже в библията е казано, че с каквато мерка теглиш, с такава ще ти се върне !
А ти какво правиш по въпроса за просперитета на държавата? И изобщо имаш ли си на представа за колко сбъркана държава говорим? Обясни ми зашо хората от малценствата се издържат, като раждат по 6-7 деца и вземат издръжки от бюджета в който аз вкарвам данъци? Това са напразно дадени пари. Това е само един пример за дълбочината на налегналите ни проблеми. А когато кораба потъва, всеки се спасява както може.
Всеки съди за другите по себе си са казали мъдрите хора. Единственото правителство, което усвои европейски пари и ги превърна в блага за хората, а не ги открадна, беше това на Борисов и хората, като мен, които не чакат на държавна хранилка са доволни, защото децата им играят по нови и хубави площадки, а като ходя до морето карам по магистрала и не ме засичат разни идиоти по селските пътища. Само за животите, които е спасил построявайки магистралата до морето, Борисов заслужава паметник. По официална статистика над 1100 жертви по-малко по пътищата има през последните четири години в сравнение с предишните четири. Може да е спасил и твоя живот и на твои близки и да не го знаеш. Мислиш ли, че крадливите комунисти, щяха да направят магистралата и Дунав мост 2?
Вече наистина смятам, че ти си избран на изборна длъжност и избора ти е предложен от ПП ГЕРБ. Може би ти си единствения човек в страната, който незнае или си затваря очите. Ами нека да ти кажа нещо. През последните месеци от управлението на ГЕРБ, г-н Борисов събра уважавани от него "бизнесмени", за да празнува спечелването си на втория милиард... Хапване, пийване - тези 3 неща. Предполагам, че е заделял от закуските си тези пари, ти как смяташ?
туй нещо го зная от човек с бяла якичка, мой голям приятел, който е присъствал там.


ОКО ЗА ДВЕ, ЗЪБ ЗА ЧЕНЕ...
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС   ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 7 EmptyСъб Сеп 07, 2013 6:35 pm

ivanasen написа:
Извън темата : Честито Джордане! Дано не го махнат и това. Very Happy super21 Cool 
Зная за какво говориш - благодаря ти ! Ти сега си на ред !

Cool 


ОКО ЗА ДВЕ, ЗЪБ ЗА ЧЕНЕ...
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС   ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 7 EmptyСъб Сеп 07, 2013 6:43 pm

По официална статистика над 1100 жертви по-малко по пътищата има през последните четири години в сравнение с предишните четири. Може да е спасил и твоя живот и на твои близки и да не го знаеш.

Ей тук уцели дестката, при това идеалния й център... Ако не бяха лекарите завършили своето обучение по времето на комунизма, то тогава нашето семейство щеше да е с един член по-малко. Историята става тази година по време на управлението на ББ.
А пътя на който стана злополуката чака рехабилитация от началото на управлението на мутрата Борисов. Лека вечер приятелю !

https://www.imperio.biz/t7537-topic


ОКО ЗА ДВЕ, ЗЪБ ЗА ЧЕНЕ...
Върнете се в началото Go down
Kolev
Цезар
Цезар
Kolev



ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС   ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 7 EmptyСъб Сеп 07, 2013 6:48 pm

jordan_nenov написа:
Kolev написа:
jordan_nenov написа:
Kolev написа:
На българина все някой му е виновен. Ако не е комшията, ще е конкурента, ако не е конкурента ще е правителството. Ти ако си наистина интелигентен човек, ще си зададеш въпроса "Ами ако по времето на Станишев, ни беше ударила кризата, тогава какво щеше да е?". Твърде много хора бъркат макроикономическата конюнктура и стагнация с "удушаване". Но щом сега вадите пари свиркайте си, нищо, че държавата се баталясва и ни управляват олигофрени.
А ти сериозно ли си мислиш, че някой го е еня за държавата? Риба се лови в мътна вода ! Моята цел е да направя някой и друг лев и строго следвам начертания път. Както държавата се опитва да ме смаже, аз пък се опитвам да прецакам държавата. Даже в библията е казано, че с каквато мерка теглиш, с такава ще ти се върне !
А ти какво правиш по въпроса за просперитета на държавата? И изобщо имаш ли си на представа за колко сбъркана държава говорим? Обясни ми зашо хората от малценствата се издържат, като раждат по 6-7 деца и вземат издръжки от бюджета в който аз вкарвам данъци? Това са напразно дадени пари. Това е само един пример за дълбочината на налегналите ни проблеми. А когато кораба потъва, всеки се спасява както може.
Всеки съди за другите по себе си са казали мъдрите хора. Единственото правителство, което усвои европейски пари и ги превърна в блага за хората, а не ги открадна, беше това на Борисов и хората, като мен, които не чакат на държавна хранилка са доволни, защото децата им играят по нови и хубави площадки, а като ходя до морето карам по магистрала и не ме засичат разни идиоти по селските пътища. Само за животите, които е спасил построявайки магистралата до морето, Борисов заслужава паметник. По официална статистика над 1100 жертви по-малко по пътищата има през последните четири години в сравнение с предишните четири. Може да е спасил и твоя живот и на твои близки и да не го знаеш. Мислиш ли, че крадливите комунисти, щяха да направят магистралата и Дунав мост 2?
Вече наистина смятам, че ти си избран на изборна длъжност и избора ти е предложен от ПП ГЕРБ. Може би ти си единствения човек в страната, който незнае или си затваря очите. Ами нека да ти кажа нещо. През последните месеци от управлението на ГЕРБ, г-н Борисов събра уважавани от него "бизнесмени", за да празнува спечелването си на втория милиард... Хапване, пийване - тези 3 неща. Предполагам, че е заделял от закуските си тези пари, ти как смяташ?
туй нещо го зная от човек с бяла якичка, мой голям приятел, който е присъствал там.
Да и също тия 60%, от членовете на форума, които са дали вот, че това уродливо правителство трябва да падне. Мислех, че комуникирам със сериозен човек, но с това си изказване и с това, че вярваш на подобни малоумни партенки, като тази за двата милиарда автоматично ти слагат за мен горна граница на айкюто. За мен дискусията е приключена. Приемам действителността, че не всички хора са на един акъл.


Тaм, където глупостта е образец, разумът е безумие.
На неграмотници, тролове и лаладжии не отговарям!!!
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС   ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 7 EmptyСъб Сеп 07, 2013 6:59 pm

Kolev написа:
jordan_nenov написа:
Kolev написа:
На българина все някой му е виновен. Ако не е комшията, ще е конкурента, ако не е конкурента ще е правителството. Ти ако си наистина интелигентен човек, ще си зададеш въпроса "Ами ако по времето на Станишев, ни беше ударила кризата, тогава какво щеше да е?". Твърде много хора бъркат макроикономическата конюнктура и стагнация с "удушаване". Но щом сега вадите пари свиркайте си, нищо, че държавата се баталясва и ни управляват олигофрени.
А ти сериозно ли си мислиш, че някой го е еня за държавата? Риба се лови в мътна вода ! Моята цел е да направя някой и друг лев и строго следвам начертания път. Както държавата се опитва да ме смаже, аз пък се опитвам да прецакам държавата. Даже в библията е казано, че с каквато мерка теглиш, с такава ще ти се върне !
А ти какво правиш по въпроса за просперитета на държавата? И изобщо имаш ли си на представа за колко сбъркана държава говорим? Обясни ми зашо хората от малценствата се издържат, като раждат по 6-7 деца и вземат издръжки от бюджета в който аз вкарвам данъци? Това са напразно дадени пари. Това е само един пример за дълбочината на налегналите ни проблеми. А когато кораба потъва, всеки се спасява както може.
Всеки съди за другите по себе си са казали мъдрите хора. Единственото правителство, което усвои европейски пари и ги превърна в блага за хората, а не ги открадна, беше това на Борисов и хората, като мен, които не чакат на държавна хранилка са доволни, защото децата им играят по нови и хубави площадки, а като ходя до морето карам по магистрала и не ме засичат разни идиоти по селските пътища. Само за животите, които е спасил построявайки магистралата до морето, Борисов заслужава паметник. По официална статистика над 1100 жертви по-малко по пътищата има през последните четири години в сравнение с предишните четири. Може да е спасил и твоя живот и на твои близки и да не го знаеш. Мислиш ли, че крадливите комунисти, щяха да направят магистралата и Дунав мост 2?
Оооо,тука си в голямо заблуждение!По прости,тъпи и ограничени хора,от тези дето ги сложи ГЕРБ да "контролират"европарите,просто.....мнооого трудно се намират.!По нашия край викат:"свъртяни от кол и въже"Razz Razz Всичко беше една голяма медийна заблуда-Биг брадър на живо Аз реализирах проект по програма,който одобриха по времето на тройната коалиция.После по времето на ББ имах чувството,че правят всичко възможно аз да затъна/говоря за себе си,но на мойто дередже бяха много колеги/,дори накрая бях готов да ги съдя,и не им клекнах,но само аз си знам какво ми костваше.И най тъпото беше,че казваха-ние го правим ,за да няма измамиShocked ...Половината им действия бяха НЕЗАКОННИ.ТЕ просто бяха НАД закона....,поне докато не им се опънеш....,таааа,не ми говори кой,и как е усвоявал европарите.....
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС   ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 7 EmptyСъб Сеп 07, 2013 7:05 pm

Kolev написа:
jordan_nenov написа:
Kolev написа:
jordan_nenov написа:
Kolev написа:
На българина все някой му е виновен. Ако не е комшията, ще е конкурента, ако не е конкурента ще е правителството. Ти ако си наистина интелигентен човек, ще си зададеш въпроса "Ами ако по времето на Станишев, ни беше ударила кризата, тогава какво щеше да е?". Твърде много хора бъркат макроикономическата конюнктура и стагнация с "удушаване". Но щом сега вадите пари свиркайте си, нищо, че държавата се баталясва и ни управляват олигофрени.
А ти сериозно ли си мислиш, че някой го е еня за държавата? Риба се лови в мътна вода ! Моята цел е да направя някой и друг лев и строго следвам начертания път. Както държавата се опитва да ме смаже, аз пък се опитвам да прецакам държавата. Даже в библията е казано, че с каквато мерка теглиш, с такава ще ти се върне !
А ти какво правиш по въпроса за просперитета на държавата? И изобщо имаш ли си на представа за колко сбъркана държава говорим? Обясни ми зашо хората от малценствата се издържат, като раждат по 6-7 деца и вземат издръжки от бюджета в който аз вкарвам данъци? Това са напразно дадени пари. Това е само един пример за дълбочината на налегналите ни проблеми. А когато кораба потъва, всеки се спасява както може.
Всеки съди за другите по себе си са казали мъдрите хора. Единственото правителство, което усвои европейски пари и ги превърна в блага за хората, а не ги открадна, беше това на Борисов и хората, като мен, които не чакат на държавна хранилка са доволни, защото децата им играят по нови и хубави площадки, а като ходя до морето карам по магистрала и не ме засичат разни идиоти по селските пътища. Само за животите, които е спасил построявайки магистралата до морето, Борисов заслужава паметник. По официална статистика над 1100 жертви по-малко по пътищата има през последните четири години в сравнение с предишните четири. Може да е спасил и твоя живот и на твои близки и да не го знаеш. Мислиш ли, че крадливите комунисти, щяха да направят магистралата и Дунав мост 2?
Вече наистина смятам, че ти си избран на изборна длъжност и избора ти е предложен от ПП ГЕРБ. Може би ти си единствения човек в страната, който незнае или си затваря очите. Ами нека да ти кажа нещо. През последните месеци от управлението на ГЕРБ, г-н Борисов събра уважавани от него "бизнесмени", за да празнува спечелването си на втория милиард... Хапване, пийване - тези 3 неща. Предполагам, че е заделял от закуските си тези пари, ти как смяташ?
туй нещо го зная от човек с бяла якичка, мой голям приятел, който е присъствал там.
Да и също тия 60%, от членовете на форума, които са дали вот, че това уродливо правителство трябва да падне. Мислех, че комуникирам със сериозен човек, но с това си изказване и с това, че вярваш на подобни малоумни партенки, като тази за двата милиарда автоматично ти слагат за мен горна граница на айкюто. За мен дискусията е приключена. Приемам действителността, че не всички хора са на един акъл.
Аз ,колкото и да се напъвам,не мога да си представя по тъпо управление,от това на ГЕРБ.А имам богато въображение.Както и да е,с тази партия вече свършено.Тя е политически труп,и дано хората са си взели поуката.
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС   ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 7 EmptyСъб Сеп 07, 2013 7:18 pm

По програмата за развитие на селските райони направихме проект за преработка на селскостопанска продукция в екологични детски храни. Тъпите копелета от ГЕРБ в МЗ не пуснаха проекта който беше абсолютно изряден, защото немогли сами за себе си да преценят по коя мярка да го пуснат. Дали в консервна промишленост или в селско стопанство. Същия този проект без да е преработван, сега чака финансиране в РА. След отваряне на мярката - чакам парите. Резолюцията върху проекта е: да се реализира.
А ти г-н Колев, я кажи нещо по въпроса за Калина Георгиева? Та нали си в час с европарите? Или да ти обяснявам, че тя роди дете от шефа на ОЛАФ, че татко й е преподавател в пожарникарската школа и личен даскал на ББ? Сега може вече да се светнеш и да ми махнеш горната граница на айкюто. Не че имам високо мнение за себе си, но съм врял и кипял в такива ситуации и имам такъв житейски опит, че ако ми прочетеш биографията, ще получиш комплекс за малоценност. Ае, че станаха много приказките. Колегата Бобо виждам че е с пъи повече в час относно европарите, отколкото ти. Лека вечер !


ОКО ЗА ДВЕ, ЗЪБ ЗА ЧЕНЕ...
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС   ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 7 EmptyСъб Сеп 07, 2013 7:30 pm

Това правителство трябва да подаде оставка дори само заради кадровата си политика,която е недопустима подигравка със свестнана част на българския народ(другата част е червено-мазохистична,или не сведуща).Подробностите тук са излишни!


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС   ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 7 EmptyСъб Сеп 07, 2013 7:38 pm

Ако някой спечели два милиарда,значи е умен и много го бива....А после ще започне да бие тъпана и да дава гощавки по този повод...Нещо не се връзва с нормалната логика!С жълтата и червената-да,връзва се.Желая много късмет!


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС   ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 7 EmptyСъб Сеп 07, 2013 8:17 pm

Трибал-М написа:
Ако някой спечели два милиарда,значи е умен и много го бива....
....или просто е бил на подходящото място в подходящото време с подходящите хора.....Wink 
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС   ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 7 EmptyНед Сеп 08, 2013 2:16 pm

бобо написа:
Трибал-М написа:
Ако някой спечели два милиарда,значи е умен и много го бива....
....или просто е бил на подходящото място в подходящото време с подходящите хора.....Wink 
Дори да е пренесен на подходящото място и в подходящото време с римска носилка-сам го е предизвикал. А за това са необходими съответни КАЧЕСТВА.


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС   ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 7 EmptyНед Сеп 08, 2013 3:07 pm

Трибал-М написа:
Ако някой спечели два милиарда,значи е умен и много го бива....А после ще започне да бие тъпана и да дава гощавки по този повод...Нещо не се връзва с нормалната логика!С жълтата и червената-да,връзва се.Желая много късмет!
Това че е откраднал въпросните пари, незначи че е умен. Или може би Доган също е умен, та получи милионите за Цанков камък?
Не са умни политиците ни, а ние сме прости. И на този фон те изпъкват. Видяха, че каквото и да откраднат от предишните управления - 23 години, на никой не е потърсена сметка. А трябваше затворите да са пълни с политиците от БГ. Тогава ще свърши нищетата на хората. А сега всеки гепи и изобщо не се интересува за другите. Ако, заслужаваме си го. Нека ни е !
Късмет !


ОКО ЗА ДВЕ, ЗЪБ ЗА ЧЕНЕ...
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС   ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 7 EmptyНед Сеп 08, 2013 3:21 pm

[quote=
Не са умни политиците ни, а ние сме прости. И на този фон те изпъкват. [/quote]
Няма нормален българин,който да не се съгласи и с това.





Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС   ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 7 EmptyПон Сеп 09, 2013 12:13 pm

Трибал-М написа:
[quote=
Не са умни политиците ни, а ние сме прости. И на този фон те изпъкват.
Няма нормален българин,който да не се съгласи и с това.



[/quote]Не знам...,българина не е прост,даже напротив...,по-скоро му липсва самоуважение,не си търси правата...Трябва му повече самочувствие, като че ли.
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС   ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 7 EmptyПон Сеп 09, 2013 1:23 pm

бобо написа:
Трибал-М написа:
[quote=
Не са умни политиците ни, а ние сме прости. И на този фон те изпъкват.
Няма нормален българин,който да не се съгласи и с това.



Не знам...,българина не е прост,даже напротив...,по-скоро му липсва самоуважение,не си търси правата...Трябва му повече самочувствие, като че ли.[/quote]
На тези,които не са прости им липсва смелост.


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
krivanovvv
Новобранец
Новобранец
krivanovvv



ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС   ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 7 EmptyНед Сеп 15, 2013 11:13 am




[/quote]Не знам...,българина не е прост,даже напротив...,по-скоро му липсва самоуважение,не си търси правата...Трябва му повече самочувствие, като че ли.[/quote]На тези,които не са прости им липсва смелост.[/quote]
Абсолютно си прав
То така е направиха системата ,че и да си потърсиш правата удряш все на камък (казвам го от личен опит) но понеже имам здрава глава след 4 години дела и удряне в камъните, все пак осъдих АПИ Агенция пътна инфраструктура
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС   ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 7 EmptyНед Сеп 15, 2013 2:41 pm

Не знам...,българина не е прост,даже напротив...,по-скоро му липсва самоуважение,не си търси правата...Трябва му повече самочувствие, като че ли.[/quote]На тези,които не са прости им липсва смелост.[/quote]Абсолютно си прав
То така е направиха системата ,че и да си потърсиш правата удряш все на камък (казвам го от личен опит) но понеже имам здрава глава след 4 години дела и удряне в камъните, все пак осъдих АПИ Агенция пътна инфраструктура [/quote]
Ами,браво.Един смел и упорит човек,и не "толкова беден",за да може да поддържа огъня четири години.


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
batned
Про-Консул
Про-Консул
batned



ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС   ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 7 EmptyСъб Дек 28, 2013 7:39 pm

ПРОМЯНА ФОРМАТА НА УПРАВЛЕНИЕ България от там трябва да се започне а именно- велико народно събрание -промяна на конституцията на България- Президентска република-промяна на изборния закон- създаване на специализирана служба за борба с корупцията по висшите етажи на властта -операция чисти ръце в съдебната система-построяването на 2 нови затвора за народните избраници
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС   ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 7 EmptyСъб Дек 28, 2013 7:58 pm

batned написа:
ПРОМЯНА ФОРМАТА НА УПРАВЛЕНИЕ България от там трябва да се започне а именно- велико народно събрание -промяна на конституцията на България- Президентска република-промяна на изборния закон- създаване на специализирана служба за борба с корупцията по висшите етажи на властта -операция чисти ръце в съдебната система-построяването на 2 нови затвора за народните избраници
С една дума:ДИКТАТУРА! super21 :yes: :yes: :yes: 
Върнете се в началото Go down
werewolf1
Легионер
Легионер




ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС   ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 7 EmptyСъб Дек 28, 2013 11:55 pm

batned написа:
ПРОМЯНА ФОРМАТА НА УПРАВЛЕНИЕ България от там трябва да се започне а именно- велико народно събрание -промяна на конституцията на България- Президентска република-промяна на изборния закон- създаване на специализирана служба за борба с корупцията по висшите етажи на властта -операция чисти ръце в съдебната система-построяването на 2 нови затвора за народните избраници

С този президент , ако стане България президенска република " на-сетне ще се оправим" , та чак и след 50 години няма да се развалим.
Върнете се в началото Go down
 
ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС
Върнете се в началото 
Страница 7 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 Similar topics
-
» Борисов подава оставка, иска да е президент !
» ДА ОСУЕТИМ БЕЗУМНОТО РЕШЕНИЕ НА ПРАВИТЕЛСТВОТО ЗА ШИСТОВИЯ ГАЗ
» МИНИСТЕРСКИ СЪВЕТ Е ПРИЕЛ ПРОЕКТО ЗАКОНА ...

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Благи приказки-
Идете на: