Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
 

 ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС

Go down 
+26
alireza
Lamas
Kolev
horo
Radislav
astervil
stater
mdetectors.bg
Ancient Hunter
hagemon4o
saiganica
Баир-Будала
Трибал-М
jordan_nenov
ferovo
stan960
kaponcheto
handjata
stil
mironimo
Podlecii.avg
ivanasen
pechkata
buntar.1971
tepes
adminn
30 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС
1.ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА
ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 6 Vote_lcap67%ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 6 Vote_rcap
 67% [ 76 ]
2.НЕ - НЯМА СМИСЪЛ
ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 6 Vote_lcap28%ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 6 Vote_rcap
 28% [ 32 ]
3.НЕЗНАМ
ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 6 Vote_lcap5%ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 6 Vote_rcap
 5% [ 6 ]
Общо гласове : 114
 

АвторСъобщение
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС   ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 6 EmptyПет Сеп 06, 2013 3:15 pm

А иначе за мен е без значение кой ще кара влака, стига да е в правилната посока и да се движи по разписание !!!


ОКО ЗА ДВЕ, ЗЪБ ЗА ЧЕНЕ...
Върнете се в началото Go down
Kolev
Цезар
Цезар
Kolev



ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС   ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 6 EmptyПет Сеп 06, 2013 3:21 pm

jordan_nenov написа:
А иначе за мен е без значение кой ще кара влака, стига да е в правилната посока и да се движи по разписание !!!
Ами аз обясних защо предишното правителство караше в правилната посока, но който е пристрастен и е бил партиец цял живот и да му избодеш очите няма да види шилото.


Тази тема май не е за този форум. Най-жалкото е че разделиха народа на българи и комунисти - на мислещи и работливи и на сектанти. Разделяй и владей ...

Добре че поне вътрешният министър е добродетелен човек, че ако беше някой комунистически гьонсурат вече щахме да се трепем по улиците.
Върнете се в началото Go down
Kolev
Цезар
Цезар
Kolev



ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС   ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 6 EmptyПет Сеп 06, 2013 3:32 pm

Да видим сега какви субсидии ще вземат земеделските производители и дали няма ни отрежат от Европа отново, както ни отрязаха по времето на Батко и Братко при Станишевото крадливо управление. Не мога да повярвам, че народа върна същите идиоти и крадци на власт, при това още в по-уродлив вид.
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС   ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 6 EmptyПет Сеп 06, 2013 3:42 pm

Kolev написа:
Да видим сега какви субсидии ще вземат земеделските производители и дали няма ни отрежат от Европа отново, както ни отрязаха по времето на Батко и Братко при Станишевото крадливо управление. Не мога да повярвам, че народа върна същите идиоти и крадци на власт, при това още в по-уродлив вид.
През изминалата стопанска година на нам не ми бяха изплатени субсудиите, защото в ОВОШНАТА ГРАДИНА СЪМ ИМАЛ ДЪРВЕТА !!!
По времето на Б.Б.
Темата за субсидиите трябва да се дискутира, ама в съда ! И това време ще дойде. Аз съм с малко - 400 дка земеделски площи и става въпрос само за 12 000 лв., но познавам крупни земеделски производители, които ги орязаха с огромни суми. А те са хора дето не прощават !
След което хората на ББ върнаха средствата, защото не били усвоени...Нищо, така ни се пада !


ОКО ЗА ДВЕ, ЗЪБ ЗА ЧЕНЕ...
Върнете се в началото Go down
Kolev
Цезар
Цезар
Kolev



ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС   ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 6 EmptyПет Сеп 06, 2013 8:27 pm

Никога не е имало повече субсидии за земеделците и животновъдите отколкото по времето на Борисов. Това, че някой е взел, а друг не е отделен въпрос. Сега гея, бея и злодея изтеглиха заема, да може да го откраднат поне половината, а след тях ако ще потоп да става, пак Борисов ще трябва да им оправя бакиите и да се мъчи да връзва двата края.
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС   ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 6 EmptyПет Сеп 06, 2013 8:54 pm

Недей да спориш с Джордан Ненов - препоръчително...
Той винаги е прав...
Щом е в негова полза (облага)...
Върнете се в началото Go down
alireza
Консул
Консул
alireza



ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС   ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 6 EmptyПет Сеп 06, 2013 9:10 pm

БСП ДПС ГЕРБ АТАКА вън.Трябва народна ппартия почитаща човешките и вселенски закони.Народа ние гладен болен и най вече престъпен.Бог ще подреди държавата но нама да е убиеца Борисов.
Върнете се в началото Go down
Kolev
Цезар
Цезар
Kolev



ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС   ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 6 EmptyПет Сеп 06, 2013 10:00 pm

alireza написа:
БСП ДПС ГЕРБ АТАКА вън.Трябва народна ппартия почитаща човешките и вселенски закони.Народа ние гладен болен и най вече престъпен.Бог ще подреди държавата но нама да е убиеца Борисов.
Бе то всички сме добри на пожеланията, но народа ни е калпав, а тия дето управляват са най-хитрите и лукавите, демек най-голямата мърша. От мършите в политиката трябва да се избере най-малко миризливата, щото Исус, или Алах няма да слязат да ни управляват. Аз вече обясних защо за мен Борисов е най-малката мърша от всички, защото, ако не друго построи толкова, колкото 20 години преди него не се построи. Детето ми играе на хубави детски площадки и се возя на магистрали. А за другото сам се грижа, не чакам някой да ми даде, а си го изработвам.

Иначе философи много - това трябва, онова трябва, ама като опре до учене и работа ни мързи...
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС   ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 6 EmptyПет Сеп 06, 2013 10:53 pm

Kolev написа:
alireza написа:
БСП ДПС ГЕРБ АТАКА вън.Трябва народна ппартия почитаща човешките и вселенски закони.Народа ние гладен болен и най вече престъпен.Бог ще подреди държавата но нама да е убиеца Борисов.
Бе то всички сме добри на пожеланията, но народа ни е калпав, а тия дето управляват са най-хитрите и лукавите, демек най-голямата мърша. От мършите в политиката трябва да се избере най-малко миризливата, щото Исус, или Алах няма да слязат да ни управляват. Аз вече обясних защо за мен Борисов е най-малката мърша от всички, защото, ако не друго построи толкова, колкото 20 години преди него не се построи. Детето ми играе на хубави детски площадки и се возя на магистрали. А за другото сам се грижа, не чакам някой да ми даде, а си го изработвам.

Иначе философи много - това трябва, онова трябва, ама като опре до учене и работа ни мързи...
Слушай „ПИЧ” на 40г. съм в момента , значи съм бил на 16-17г. , когато стана преврата и дойде така наречената „демокрация”. Активист бях на СДС и на мнаго митинги съм участвал , дори и на барикадиране на пътя Е-79 при свалянето на правителството на Жан Виденов. Никога не съм бит или малтретиран от страна на комунистити, турците или на която и да партия на власт.

Но от правителството на Бойко Борисов – лумпена НИ БИХА!!!
В лицето на ЦВ.Цветанов , който изпрати полицаи да ни бият , защото подкрепяме друг кандидат на общинските избори , а не на ГЕРБ - НИ БИХА. И ТО ЯКО! Малоумен ли си!

Шефа на полицията в нашата околия отказа да изпълни тази поръчка и веднага беше сменен за секунди!

Бойко Борисов е най-големият простак , когото съм срещал! Толкова улав , надъхан и молоумен човек няма никъде. Идвал е наживо при нас на предизборна агитация с пистолет на колана. Влиза в залата сяда на трибуната и изважда пистолета и демостративно го слага на масата пред 300 деца вкарани в читалището по заповед на предищният обищински кмет , който беше от ГЕРБ.

И НАКРАЯ СОФИЯ НЕ Е БЪЛГАРИЯ! НАПРАВИЛ НЕЩО , АМА НЕ ПРИ НАС , А В СОФИЯ!



Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС   ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 6 EmptyПет Сеп 06, 2013 11:04 pm

И накрая избори до дупка , докато ги спечеля ! Иначе не признавам вота! Преди 3 м. избори и понеже не му изнася сега иска нови избори . Еб..и детенцето!!! Реве та ще се спука! Малоумник! В нашият окръг от 34 дирекции по негово време смени 34 директори. Сега се смениха 3-ма и реве. Тоя човек е за диспансера , защото е много опасен. Има много остра форма на шиз.....я. Имал тен , понеже ритал топка гол до кръста еб.и простака!

Колега следи всичко и ще видиш колко плачевно е положението с този индивид!


Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!
Върнете се в началото Go down
Kolev
Цезар
Цезар
Kolev



ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС   ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 6 EmptyПет Сеп 06, 2013 11:58 pm

Изборите бяха опорочени и грозно манипулирани в деня за размисъл. Това и децата го разбраха. Ако ти не си го разбрал, толкова по-зле за теб. Ако не беше тази лъжа с бюлетините в костинброд ГЕРБ щяха да имат втори мандат. И понеже сме идиотска държава пълна с идиоти сме на този хал. Щото баба ми с деменцията дето не може да ме познае, дядо ми комуниста я заведе за ръка да гласува и техния глас подмени гласа на двама млади, като мен висшисти. Твърде жалко, че че има хора, които не осъзнават какво се случва и припяват станишевата мантра. Тук нещата не опират само до възраст, а и до акъл.
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС   ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 6 EmptyСъб Сеп 07, 2013 12:17 am

Kolev написа:
Изборите бяха опорочени и грозно манипулирани в деня за размисъл. Това и децата го разбраха. Ако ти не си го разбрал, толкова по-зле за теб. Ако не беше тази лъжа с бюлетините в костинброд ГЕРБ щяха да имат втори мандат. И понеже сме идиотска държава пълна с идиоти сме на този хал. Щото баба ми с деменцията дето не може да ме познае, дядо ми комуниста я заведе за ръка да гласува и техния глас подмени гласа на двама млади, като мен висшисти. Твърде жалко, че че има хора, които не осъзнават какво се случва и припяват станишевата мантра. Тук нещата не опират само до възраст, а и до акъл.

Защо споменаваш Костинброд!? Да не си малоумен , че не виждаш , че притежателят на този цех е избран от ГЕРБ незнам си къде!? По отнишение на висшето , аз съм с две . Едното „физика и математика” , а другото „счетоводство и контрол”. Нещо да кажеш!!!!!!!!! Да прав си , че някай хора се водят за ръка да гласуват , но благодарение на Бат Бойко , който е стегнал редиците си - всички от ГЕРБ да гласуват!

И накрая.

Пич имай си детската площадка , а пък аз изкарах от новото правителство 15 хил.лв. Остани си със здраве. Мисля , че всякакви коментари от по-нататък са излишни.


Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС   ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 6 EmptyСъб Сеп 07, 2013 12:28 am

Иванасене,а при предишното не изкарваше ли?


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
Kolev
Цезар
Цезар
Kolev



ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС   ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 6 EmptyСъб Сеп 07, 2013 12:44 am

Е трябваше да започнеш с това, че си изкарал пари от новото правителство Cool 
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС   ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 6 EmptyСъб Сеп 07, 2013 8:29 am

pechkata написа:
Недей да спориш с Джордан Ненов - препоръчително...
Той винаги е прав...
Щом е в негова полза (облага)...
Затова съм мнооооооого преди теб !

долар 


ОКО ЗА ДВЕ, ЗЪБ ЗА ЧЕНЕ...
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС   ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 6 EmptyСъб Сеп 07, 2013 8:48 am

ivanasen написа:
Kolev написа:
Изборите бяха опорочени и грозно манипулирани в деня за размисъл. Това и децата го разбраха. Ако ти не си го разбрал, толкова по-зле за теб. Ако не беше тази лъжа с бюлетините в костинброд ГЕРБ щяха да имат втори мандат. И понеже сме идиотска държава пълна с идиоти сме на този хал. Щото баба ми с деменцията дето не може да ме познае, дядо ми комуниста я заведе за ръка да гласува и техния глас подмени гласа на двама млади, като мен висшисти. Твърде жалко, че че има хора, които не осъзнават какво се случва и припяват станишевата мантра. Тук нещата не опират само до възраст, а и до акъл.
Защо споменаваш Костинброд!?  Да не си малоумен , че не виждаш , че  притежателят на този цех  е  избран от ГЕРБ незнам си къде!? По отнишение на висшето , аз съм с две  .   Едното „физика и математика” , а другото „счетоводство и контрол”. Нещо да кажеш!!!!!!!!! Да прав си , че някай хора се водят за ръка да гласуват , но благодарение на Бат Бойко , който е стегнал редиците си  - всички от ГЕРБ  да гласуват!

И накрая.

Пич имай си детската площадка , а пък аз изкарах от новото правителство 15 хил.лв.  Остани си със здраве. Мисля , че всякакви коментари от по-нататък са излишни.
А аз съм само с едно висше техническо...Програмист на ЕИТ... Къде ли се бутам в шамарите и аз?
Затова казах в един от предните постове, че сегашното управление върви /засега де/ в симбиоза с бизнеса ! Аз също направих някой и друг лев благодарение на новите управляващи. А един от бизнесите ми е същия като този на Иванасен. Време е да жънем успехи, колеги !
Наслука и най-вече късмет !


ОКО ЗА ДВЕ, ЗЪБ ЗА ЧЕНЕ...
Върнете се в началото Go down
alireza
Консул
Консул
alireza



ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС   ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 6 EmptyСъб Сеп 07, 2013 10:26 am

Момчета всички са престъпници бачкайте си с металдетекторите,апък иния си ги турете на ..
...Щото и други да дойдат е прихванаат от тях.Трябва чудо да стане.
Върнете се в началото Go down
Kolev
Цезар
Цезар
Kolev



ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС   ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 6 EmptyСъб Сеп 07, 2013 10:45 am

Аз не чакам на комунистите да правя пари, нито на което и да е друго правителство. Иначе всеки си има гледна точка и явно истината е някъде по средата. Сега ще видим тези, какво ще построят и колко заеми ще вземат, дето после, пак ние дето не сме на хранилката ще ги връщаме. Със здраве!
Върнете се в началото Go down
alireza
Консул
Консул
alireza



ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС   ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 6 EmptyСъб Сеп 07, 2013 10:47 am

Добре казано колега Колев.
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС   ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 6 EmptyСъб Сеп 07, 2013 10:54 am

Kolev написа:
Аз не чакам на комунистите да правя пари, нито на което и да е друго правителство. Иначе всеки си има гледна точка и явно истината е някъде по средата. Сега ще видим тези, какво ще построят и колко заеми ще вземат, дето после, пак ние дето не сме на хранилката ще ги връщаме. Със здраве!
Каквото и да правиш, индиректно зависи от управляващите. Идеята на предишното правителство беше да съсипе дребния и средния бизнес, да останат само едрите губещи предприятия и да бъдат купени на безценица. Успяха да го направят. А дребните и средните предприятия трябваше да бъдат удушени, защото те са бъдещата конкуренция на новозакупените предприятия...
Бизнеса е винаги в клещи от управляващите. За мен обаче, не е без значение КОЛКО СА СТИСНАТИ КЛЕЩИТЕ !!!
Аз тази година усетих осезаемо разхлабване на въпросната хватка, така че сега засега съм доволен.


ОКО ЗА ДВЕ, ЗЪБ ЗА ЧЕНЕ...
Върнете се в началото Go down
Kolev
Цезар
Цезар
Kolev



ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС   ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 6 EmptyСъб Сеп 07, 2013 11:13 am

На българина все някой му е виновен. Ако не е комшията, ще е конкурента, ако не е конкурента ще е правителството. Ти ако си наистина интелигентен човек, ще си зададеш въпроса "Ами ако по времето на Станишев, ни беше ударила кризата, тогава какво щеше да е?". Твърде много хора бъркат макроикономическата конюнктура и стагнация с "удушаване". Но щом сега вадите пари свиркайте си, нищо, че държавата се баталясва и ни управляват олигофрени.
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС   ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 6 EmptyСъб Сеп 07, 2013 11:20 am

Kolev написа:
На българина все някой му е виновен. Ако не е комшията, ще е конкурента, ако не е конкурента ще е правителството. Ти ако си наистина интелигентен човек, ще си зададеш въпроса "Ами ако по времето на Станишев, ни беше ударила кризата, тогава какво щеше да е?". Твърде много хора бъркат макроикономическата конюнктура и стагнация с "удушаване". Но щом сега вадите пари свиркайте си, нищо, че държавата се баталясва и ни управляват олигофрени.
А ти сериозно ли си мислиш, че някой го е еня за държавата? Риба се лови в мътна вода ! Моята цел е да направя някой и друг лев и строго следвам начертания път. Както държавата се опитва да ме смаже, аз пък се опитвам да прецакам държавата. Даже в библията е казано, че с каквато мерка теглиш, с такава ще ти се върне !
А ти какво правиш по въпроса за просперитета на държавата? И изобщо имаш ли си на представа за колко сбъркана държава говорим? Обясни ми зашо хората от малценствата се издържат, като раждат по 6-7 деца и вземат издръжки от бюджета в който аз вкарвам данъци? Това са напразно дадени пари. Това е само един пример за дълбочината на налегналите ни проблеми. А когато кораба потъва, всеки се спасява както може.


ОКО ЗА ДВЕ, ЗЪБ ЗА ЧЕНЕ...
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС   ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 6 EmptyСъб Сеп 07, 2013 11:24 am

И никой за никого не е виновен поне за мен. Искам само ясни и точни правила които да действат поне 30-40 години и да може чиляк да се нагласи по тях и да работи. Направихме предприятие отговарящо на всички наредби, пуснахме го в действие и при управлението на ББ Наредба №3 беше променена и аз изпаднах от класацията. Трябваше преработка на новото предприятием съответно наливане на нови средства. Е добре, ами ако направя новата инвестиция и пак променят наредбата? Това е формен обир от страна на държавата. Загубена работа !


ОКО ЗА ДВЕ, ЗЪБ ЗА ЧЕНЕ...
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС   ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 6 EmptyСъб Сеп 07, 2013 11:30 am

Аз тази година усетих осезаемо разхлабване на въпросната хватка, така че сега засега съм доволен. написа:
Това не е плод на сегашното правителство...
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС   ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС - Page 6 EmptyСъб Сеп 07, 2013 11:38 am

pechkata написа:
Това не е плод на сегашното правителство...
Напротив Наборе, напротив !
Намаляването на корпоративния данък за земеделските производители, предоговарянето на задълженията на блокираните фирми, дължимия ДДС САМО ВЪРХО ОСРЕБРЕНИТЕ фактури са решения на новото правителство.
Незная по чие давление са направени тези промени - дали от ЕС или от друго място, но вече се диша по-спокойно. Ако продължат в същия дух, аз лично гарантирам за себе си, че излизам на светло на 100 %. Тама смятам, че ще направят доста производители и по този начин постъпленията в бюджета ще се увеличат както никога досега. Бъдещето ще покаже.


ОКО ЗА ДВЕ, ЗЪБ ЗА ЧЕНЕ...
Върнете се в началото Go down
 
ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС
Върнете се в началото 
Страница 6 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Борисов подава оставка, иска да е президент !
» ДА ОСУЕТИМ БЕЗУМНОТО РЕШЕНИЕ НА ПРАВИТЕЛСТВОТО ЗА ШИСТОВИЯ ГАЗ
» МИНИСТЕРСКИ СЪВЕТ Е ПРИЕЛ ПРОЕКТО ЗАКОНА ...

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Благи приказки-
Идете на: