Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
 

 металдетектор fisher f5

Go down 
+19
B.K.K.
moom
Avrelian
nasko75
васил
Black Scorpion
borislav123
marrio
pechkata
cecomotors
mario321
TITITKANIE
бобо
BEKS
pavli_q
Lamas
atina
Gandalf
ivanasen
23 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



металдетектор fisher f5 Empty
ПисанеЗаглавие: металдетектор fisher f5   металдетектор fisher f5 EmptyПет Ное 22, 2013 1:00 pm

Колега пускам тази тема , за да може да се включат всички колеги притежатели на въпросният МД. С цел да дадат мнение относно настройки , батерии , начини на работа . Антени . Странични сигнали. Накратко всичко свързано с въпросният МД.

Дори , ако , админите ни позволят да сформиране клуб на притежателите и любителите на този модел.

Моля лицата , които нямат отношение да не драскат простотии! Very Happy 


Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



металдетектор fisher f5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: металдетектор fisher f5   металдетектор fisher f5 EmptyПет Ное 22, 2013 8:18 pm



Айде бе, стари " Ф5-исти " няма ли да се включат да кажат някоя тайна супер настройка, че и ние после да се похвалим като оня Гарет ГТИ2500 ( дълбокия )?!?!?!Very Happy Very Happy Very Happy 
Върнете се в началото Go down
atina
Про-Консул
Про-Консул




металдетектор fisher f5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: металдетектор fisher f5   металдетектор fisher f5 EmptyПет Ное 22, 2013 8:56 pm

Колеги ,но само тези които имате практически наблюдения кажете какви дълбочини постига с 10инчовата сонда на монети като ф12-13мм но моля без спамове и дразги нека сме сериозни.Как работите на по трудни почви например скала грунд 60-70
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



металдетектор fisher f5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: металдетектор fisher f5   металдетектор fisher f5 EmptyПет Ное 22, 2013 9:36 pm

atina написа:
Колеги ,но само тези които имате практически наблюдения кажете какви дълбочини постига с 10инчовата сонда на монети като ф12-13мм но моля без спамове и дразги нека сме сериозни.Как работите на по трудни почви   например скала грунд 60-70
Колега , аз например с 10" моно сонда на пребит обект, ама много пребит . Там сме работили с енигма на Краси от монтана , миладинка, маска 2 , хлт и един с грундарка и то няколко дни , отидох сложих 10" моно и искам да споделя , че хванах около 50 цветни сигнали , /около 10акчета/ , на дълбочина 3-7 см. Направо се учудих, сума ти гилзи и олова.

Но при мен има едно нещо , което искам да споделя - все си задавам въпроса , какво има на 25-35 см и в повечето случай слагам ултимейта макар , че е голяма грешка за такива обекти.




Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!
Върнете се в началото Go down
atina
Про-Консул
Про-Консул




металдетектор fisher f5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: металдетектор fisher f5   металдетектор fisher f5 EmptyПет Ное 22, 2013 10:24 pm

Кво сега само с тебе ли ще коментирам ,противнико на бг .Very Happy .сега сериозно аз на технетикса много ме впечатли тази концентричка също като на теб ми напррави това впечатление дали не грешим с тез дълбочинни детечи.Макар ,че съм ловил сачма на около 2-3см дълбоко 2мм мерена със шублер и то с ултимеита.
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



металдетектор fisher f5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: металдетектор fisher f5   металдетектор fisher f5 EmptyПет Ное 22, 2013 11:00 pm

atina написа:
Кво сега само с тебе ли ще коментирам ,противнико на бг .Very Happy .сега сериозно аз на технетикса много ме впечатли тази концентричка също като на теб ми напррави това впечатление дали не грешим с тез дълбочинни детечи.Макар ,че съм ловил сачма на около 2-3см дълбоко 2мм мерена със шублер и то с ултимеита.
Значи , аз също ловя въпросната сачма на същите см. с ултимейта. Това говори , че въпросната комбинация е добра. Но с моно сондата я ловя на 3-6 см. и това е доста добра дълбочина и то категорично цвят.
За мен технетикса и фишера са едно към едно , само външният вид е различен.


Но искам да споделя , че не съм толкова противник на БГ металдетектори , колкото ме изкарваш. Противник съм на шуробаджанащината, т.е. купувам си БГ Мд и след това пращам сума ти литри вино и ракия за да ми балансират антената ,която е мръднала и да ми донастроят уреда. И разбираш ли не от първият път , а поне от третият . И само молби по телефона и подмазвания , че майстора е най-велик. И накрая биеш сума ти км. за да ти отстрани дефект само за някакви си 10мин. Това не го приемам!


Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!
Върнете се в началото Go down
atina
Про-Консул
Про-Консул




металдетектор fisher f5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: металдетектор fisher f5   металдетектор fisher f5 EmptyПет Ное 22, 2013 11:10 pm

Ееее значи,пивото е добро кво са правиш на циция cheers cheers cheers 
Върнете се в началото Go down
atina
Про-Консул
Про-Консул




металдетектор fisher f5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: металдетектор fisher f5   металдетектор fisher f5 EmptyПет Ное 22, 2013 11:16 pm

Няма ли още опитни наблюдатели да споделят нещо по така.
Върнете се в началото Go down
Lamas
Легионер
Легионер




металдетектор fisher f5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: металдетектор fisher f5   металдетектор fisher f5 EmptyСъб Ное 23, 2013 8:11 am

За Ф5цата точната сонда е НЕЛ...не съм работил със СЕФ или УЛТИМЕЙТ, но съм чувал, че бил нестабилен със СЕФ-ката.
Ф5 с НЕЛката си е супер-стабилен, без фалшове. При мен се грундира между 42-47.
За дълбочина неискам да споменавам, че ще ме нападне някой Very Happy , но с оригиналната 10 инчова сонда на замърсено ще сложи доста МД в задният си джоб и то МД от горният клас Very Happy 
Аз грундирам само на полуавтоматично и ако се налага въртя малко и ръчно, но това се случва рядко, след това пускам дискриминатора на 2-3, тонове-2 и почвам жътвата Very Happy 
Абе Ф5цата за парите, които струва си е супер МД.
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



металдетектор fisher f5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: металдетектор fisher f5   металдетектор fisher f5 EmptyСъб Ное 23, 2013 10:49 am

Lamas написа:
За Ф5цата точната сонда е НЕЛ...не съм работил със СЕФ или УЛТИМЕЙТ, но съм чувал, че бил нестабилен със СЕФ-ката.
Ф5 с НЕЛката си е супер-стабилен, без фалшове. При мен се грундира  между 42-47.
За дълбочина неискам да споменавам, че ще ме нападне някой Very Happy , но с оригиналната 10 инчова сонда на замърсено ще сложи доста МД в задният си джоб  и то МД от горният клас Very Happy 
Аз грундирам само на полуавтоматично и ако се налага въртя малко и ръчно, но това се случва рядко, след това пускам дискриминатора на 2-3, тонове-2 и почвам  жътвата Very Happy 
Абе Ф5цата  за парите, които струва си е супер МД.




След грундиране както си писал само дискриминацията ли настройваш? Ами Thresh или Gain, не ги ли буташ? И аз между другото съм пробвал така, грундирам от Phase Lock и после правя дискриминацията на 15 и газ! Така фишера е супер спокоен, но е плитък! Но по този начин само един два пъти съм работил! А със СЕФ-ката е наистина малко нестабилен...Smile 
Върнете се в началото Go down
Lamas
Легионер
Легионер




металдетектор fisher f5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: металдетектор fisher f5   металдетектор fisher f5 EmptyСъб Ное 23, 2013 12:02 pm

Gandalf написа:
Lamas написа:
За Ф5цата точната сонда е НЕЛ...не съм работил със СЕФ или УЛТИМЕЙТ, но съм чувал, че бил нестабилен със СЕФ-ката.
Ф5 с НЕЛката си е супер-стабилен, без фалшове. При мен се грундира  между 42-47.
За дълбочина неискам да споменавам, че ще ме нападне някой Very Happy , но с оригиналната 10 инчова сонда на замърсено ще сложи доста МД в задният си джоб  и то МД от горният клас Very Happy 
Аз грундирам само на полуавтоматично и ако се налага въртя малко и ръчно, но това се случва рядко, след това пускам дискриминатора на 2-3, тонове-2 и почвам  жътвата Very Happy 
Абе Ф5цата  за парите, които струва си е супер МД.
       След грундиране както си писал само дискриминацията ли настройваш? Ами Thresh или  Gain, не ги ли буташ? И аз между другото съм пробвал така, грундирам от Phase Lock и после правя дискриминацията на 15 и газ! Така фишера е супер спокоен, но е плитък! Но по този начин само един два пъти съм работил! А със СЕФ-ката е наистина малко нестабилен...Smile 
Ами Thresh и Gain на макс, 2-тона, грундирам полу автоматично докато се изравнят цифрите на грунда-ако има разминаване в цифрите коригирам ръчно до изравняване, пускам дискриминатора максимум до 3 и БОЙ Very Happy  друг вид настройка никога не съм ползвал, а и дълбочината си е супер.
Когато е много замърсено тогава слагам дискриминацията на 15.
Пробвай тази настройка и пиши, мисля, че ще останеш доволен.
Но най важното е при грундиране да си с изключен дискриминатор, сигурно го знаеш, ама Аз да кажа Very Happy 
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



металдетектор fisher f5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: металдетектор fisher f5   металдетектор fisher f5 EmptyСъб Ное 23, 2013 2:20 pm

Lamas написа:
Gandalf написа:
Lamas написа:
За Ф5цата точната сонда е НЕЛ...не съм работил със СЕФ или УЛТИМЕЙТ, но съм чувал, че бил нестабилен със СЕФ-ката.
Ф5 с НЕЛката си е супер-стабилен, без фалшове. При мен се грундира  между 42-47.
За дълбочина неискам да споменавам, че ще ме нападне някой Very Happy , но с оригиналната 10 инчова сонда на замърсено ще сложи доста МД в задният си джоб  и то МД от горният клас Very Happy 
Аз грундирам само на полуавтоматично и ако се налага въртя малко и ръчно, но това се случва рядко, след това пускам дискриминатора на 2-3, тонове-2 и почвам  жътвата Very Happy 
Абе Ф5цата  за парите, които струва си е супер МД.
       След грундиране както си писал само дискриминацията ли настройваш? Ами Thresh или  Gain, не ги ли буташ? И аз между другото съм пробвал така, грундирам от Phase Lock и после правя дискриминацията на 15 и газ! Така фишера е супер спокоен, но е плитък! Но по този начин само един два пъти съм работил! А със СЕФ-ката е наистина малко нестабилен...Smile 
Ами Thresh и Gain на макс, 2-тона, грундирам полу автоматично докато се изравнят цифрите на грунда-ако има разминаване в цифрите коригирам ръчно до изравняване, пускам дискриминатора максимум до 3 и БОЙ Very Happy  друг вид настройка никога не съм ползвал, а и дълбочината си е супер.
Когато е много замърсено тогава слагам дискриминацията на 15.
Пробвай тази настройка и пиши, мисля, че ще останеш доволен.
Но най важното е при грундиране да си с изключен дискриминатор, сигурно го знаеш, ама Аз да кажа Very Happy 



Още днес ще пробвам и по късно ще споделя! Мерси! Да знам, когато грундирам дискриминацията трябва да е на АМ!Smile 
Върнете се в началото Go down
pavli_q
Про-Консул
Про-Консул
pavli_q



металдетектор fisher f5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: металдетектор fisher f5   металдетектор fisher f5 EmptyСъб Ное 23, 2013 9:34 pm

Добра идея ivanasen ние глупаците с ФИШЕР стена трябва да се съберем в една група Cool 
Ако се научиш да работиш добре с ФИШЕР следващата машина ти е направо Minelab GPX 5000 другите ги прескачаш няма смисъл от тях scratch 
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



металдетектор fisher f5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: металдетектор fisher f5   металдетектор fisher f5 EmptyНед Ное 24, 2013 1:25 pm



На диск 3, става но само на чисто!Smile 
Върнете се в началото Go down
Lamas
Легионер
Легионер




металдетектор fisher f5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: металдетектор fisher f5   металдетектор fisher f5 EmptyНед Ное 24, 2013 2:17 pm

Gandalf написа:


    На диск 3, става но само на чисто!Smile 
Ами, ако е замърсено вдигаш на 15.
А настройката как е?
Ако си със СЕФ-ката обаче, незнам как ще се справи! ...Аз бях с НЕЛ и никога съм нямал проблеми.
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



металдетектор fisher f5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: металдетектор fisher f5   металдетектор fisher f5 EmptyНед Ное 24, 2013 4:57 pm

Lamas написа:
Gandalf написа:


    На диск 3, става но само на чисто!Smile 
Ами, ако е замърсено вдигаш на 15.
А настройката как е?
Ако си със СЕФ-ката обаче, незнам как ще се справи!  ...Аз бях с НЕЛ и никога съм нямал проблеми.





Настройката е добра, с нея е най дълбок! Малко е нервен със Сефката но става!Smile 
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



металдетектор fisher f5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: металдетектор fisher f5   металдетектор fisher f5 EmptyНед Ное 24, 2013 6:49 pm

Gandalf написа:
Lamas написа:
Gandalf написа:


    На диск 3, става но само на чисто!Smile 
Ами, ако е замърсено вдигаш на 15.
А настройката как е?
Ако си със СЕФ-ката обаче, незнам как ще се справи!  ...Аз бях с НЕЛ и никога съм нямал проблеми.



     Настройката е добра, с нея е най дълбок! Малко е нервен със Сефката но става!Smile 

Колега както ти писах гайнд на мах, треш на 8 и на замърсено дискр. на 12 и с ултимейта нямам проблеми само се бачка много по бавно.

Виж за изорани нива слагам 10" моно сонда.

Пак повтарям не намалявай треша . Ако искаш ми вярвай , аз след като го
настроя и врътна треша на 8 , при мен също става нервен , но незнам защо се получава така , когато веднага натисна копчето за честотата и то цъкне - показва 2- уреда се успокоява. Пробвай !

За някой лъжа за мен истина.


Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



металдетектор fisher f5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: металдетектор fisher f5   металдетектор fisher f5 EmptyНед Ное 24, 2013 7:15 pm

ivanasen написа:
Gandalf написа:
Lamas написа:
Gandalf написа:


    На диск 3, става но само на чисто!Smile 
Ами, ако е замърсено вдигаш на 15.
А настройката как е?
Ако си със СЕФ-ката обаче, незнам как ще се справи!  ...Аз бях с НЕЛ и никога съм нямал проблеми.


     Настройката е добра, с нея е най дълбок! Малко е нервен със Сефката но става!Smile 
Колега както ти писах гайнд на мах, треш на 8 и на замърсено дискр. на 12 и с ултимейта нямам проблеми само се бачка много по бавно.

Виж за изорани нива слагам 10" моно сонда.

Пак повтарям не намалявай треша . Ако искаш ми вярвай , аз след като го
настроя и врътна треша на 8 , при мен също става нервен , но незнам защо се получава така , когато  веднага натисна  копчето за честотата и то цъкне - показва 2- уреда се успокоява. Пробвай !  

За някой лъжа за мен истина.  


Аз така и си работя, с твоите настройки! Само дискриминацията дето местя, но това зависи какъв е терена!Smile 
Върнете се в началото Go down
BEKS
Консул
Консул
BEKS



металдетектор fisher f5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: металдетектор fisher f5   металдетектор fisher f5 EmptyНед Ное 24, 2013 9:36 pm

И аз да се изкажа,който има ф-5 трябва да има задължително стандартната 10" антена както и някоя по-голяма ,аз имам СЕФ.С тези две антени уреда става перфектен за всякакви терени и обекти.Със стандартната е трепач на замърсено и с нея и най-малкия сигнал се чува доста по-силно и отчетливо от колкото със СЕФ.Когато при мен грунда е над 65-70 с малката антена,сменам антената със СЕФ и сойносите стават 55-60 така не изчрнява цветния сигнал.Правил съм си тест при с диск-3 и диск-15 разлика в дълбочината няма така,че и при пълно отхвърляне на желязото дълбочината се запазва,бачкал съм с БГ апарати но при тях дълбочина зависи от дискриминацията.Под някои керамики цветни монети ги давава с 10-11 което си е желязо така,че трябва да се правят проби на непознат обект и да се прецени начина на настройки,в такъв случай слагам диск 8-9 така хващам ковани пирони ,но не пропукам монети.Аз съм работил на 1-2-3-4 тона но най-добрите резулати са ми на 1тон.При работа с повече тонове самите цветни сигнали звучат много кратко -тък-тък,и понякога се пропускат или се бъркат фалшове,докато при работа на 1тон звука е плътен(като гъска)и по-продължително се чува сигнала и не изморява слуха, който трябва да следи постоянно звуците.Не знам дали знаете но ф-5 работи без проблем 10-15часа само с една батерия 9в.Аз ползвам презареждащи и съм доволен,не намирам разлики от обикновените.Изключвам гсм-а,грундирам автоматично на АМ,диска от 8 до 15 според условията,треш 3-7 и на 1тон,така работя на последък.Успех на всички!
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



металдетектор fisher f5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: металдетектор fisher f5   металдетектор fisher f5 EmptyНед Ное 24, 2013 9:45 pm

BEKS написа:
И аз да се изкажа,който има ф-5 трябва да има задължително стандартната 10" антена както и някоя по-голяма ,аз имам СЕФ.С тези две антени уреда става перфектен за всякакви терени и обекти.Със стандартната е трепач на замърсено и с нея и най-малкия сигнал се чува доста по-силно и отчетливо от колкото със СЕФ.Когато при мен грунда е над 65-70 с малката антена,сменам антената със СЕФ  и сойносите стават 55-60 така не изчрнява цветния сигнал.Правил съм си тест  при с диск-3 и диск-15 разлика в дълбочината няма така,че и при пълно отхвърляне на желязото дълбочината се запазва,бачкал съм с БГ апарати но при тях дълбочина зависи от дискриминацията.Под някои керамики цветни монети ги давава с 10-11 което си е желязо така,че трябва да се правят проби на непознат обект и да се прецени начина на настройки,в такъв случай слагам диск 8-9 така хващам ковани пирони ,но не пропукам монети.Аз съм работил  на 1-2-3-4 тона но най-добрите резулати са ми на 1тон.При работа с повече тонове самите цветни сигнали звучат много кратко -тък-тък,и понякога се пропускат или се бъркат фалшове,докато при работа на 1тон звука е плътен(като гъска)и по-продължително се чува сигнала и не изморява слуха, който трябва да следи постоянно звуците.Не знам дали знаете но ф-5 работи без проблем 10-15часа само с една батерия 9в.Аз ползвам презареждащи и съм доволен,не намирам разлики от обикновените.Изключвам гсм-а,грундирам автоматично на АМ,диска от 8 до 15 според условията,треш 3-7 и на 1тон,така работя на последък.Успех на всички!




Уверен коментар и изчерпателен! super21 
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



металдетектор fisher f5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: металдетектор fisher f5   металдетектор fisher f5 EmptyНед Ное 24, 2013 9:51 pm

BEKS написа:
И аз да се изкажа,който има ф-5 трябва да има задължително стандартната 10" антена както и някоя по-голяма ,аз имам СЕФ.С тези две антени уреда става перфектен за всякакви терени и обекти.Със стандартната е трепач на замърсено и с нея и най-малкия сигнал се чува доста по-силно и отчетливо от колкото със СЕФ.Когато при мен грунда е над 65-70 с малката антена,сменам антената със СЕФ  и сойносите стават 55-60 така не изчрнява цветния сигнал.Правил съм си тест  при с диск-3 и диск-15 разлика в дълбочината няма така,че и при пълно отхвърляне на желязото дълбочината се запазва,бачкал съм с БГ апарати но при тях дълбочина зависи от дискриминацията.Под някои керамики цветни монети ги давава с 10-11 което си е желязо така,че трябва да се правят проби на непознат обект и да се прецени начина на настройки,в такъв случай слагам диск 8-9 така хващам ковани пирони ,но не пропукам монети.Аз съм работил  на 1-2-3-4 тона но най-добрите резулати са ми на 1тон.При работа с повече тонове самите цветни сигнали звучат много кратко -тък-тък,и понякога се пропускат или се бъркат фалшове,докато при работа на 1тон звука е плътен(като гъска)и по-продължително се чува сигнала и не изморява слуха, който трябва да следи постоянно звуците.Не знам дали знаете но ф-5 работи без проблем 10-15часа само с една батерия 9в.Аз ползвам презареждащи и съм доволен,не намирам разлики от обикновените.Изключвам гсм-а,грундирам автоматично на АМ,диска от 8 до 15 според условията,треш 3-7 и на 1тон,така работя на последък.Успех на всички!

Е така ми харесваш пич , а не да се крием , че нашият МД е най-голямато дърво . За мен е дърво за дървеняците.


Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




металдетектор fisher f5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: металдетектор fisher f5   металдетектор fisher f5 EmptyНед Ное 24, 2013 10:38 pm

ivanasen написа:


Виж за изорани нива слагам 10" моно сонда.

Не,че е от някакво съществено значение ,но при индуктив баланса няма моно антена,там задължително са две намотките.Тази за която говориш не е моно а концетрична-малка и голяма намотка една в другаизвинявай Ако бъркам някой да ме поправи.Cool
Върнете се в началото Go down
atina
Про-Консул
Про-Консул




металдетектор fisher f5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: металдетектор fisher f5   металдетектор fisher f5 EmptyНед Ное 24, 2013 11:01 pm

точно, колегата е объркал искал е да каже концентричната.
Върнете се в началото Go down
TITITKANIE
Новобранец
Новобранец
TITITKANIE



металдетектор fisher f5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: металдетектор fisher f5   металдетектор fisher f5 EmptyЧет Апр 17, 2014 11:50 pm

Настройките са ми като на Lamas, но има нещо което ме притеснява ,а то е или от фишера или малко некомпетентност.Търкам си в някоя гора и апарата не се чува (много спокоен ),но в определен момент се появи някакъв много минимален звук като че е засякло нещо.Разкарам малко напред , връщам се на сигнала но него го няма.Един път се покаже един път не.Започвам да копая ,изкарвам земя почвам цялостна оборка на тея 2-3 лопати.3-4 минути занимавка на вятъра.Нищо! С 11 инчова съм

Някои ако е имал подобни жужукания нека сподели.
Върнете се в началото Go down
mario321
Цезар
Цезар
mario321



металдетектор fisher f5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: металдетектор fisher f5   металдетектор fisher f5 EmptyПет Апр 18, 2014 12:08 am

Коледа погледни да не е от кабела на антената.
Върнете се в началото Go down
 
металдетектор fisher f5
Върнете се в началото 
Страница 1 от 6Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Fisher F5 или Fisher Gold Bug MEGA
» Търся металдетектор FISHER F 75 под наем
» Споделете мнения и впечатления за Fisher 1270 и Fisher CZ-3D

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Fisher Металотърсачи-
Идете на: