Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS

ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  КалендарКалендар  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
СЪБОР БАТСЗМ 07.09.2019

Дълбока програма XP DEUS

ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Продава се 30x36 антена за XP Gold Maxx power v4
металдетектор fisher f5 - Page 2 EmptyСъб Юли 06, 2019 9:15 pm by deultum
Антената е чисто нова, излизано е два пъти с нея .Продава се с долния стик ,болта гумичките и …

Comments: 0
Продавам Lorenz Deepmax Z1
металдетектор fisher f5 - Page 2 EmptyПет Май 05, 2017 8:53 pm by h.e.s.o.y.a.m
Продавам Lorenz Deepmax Z1

цена: 9000лв               контакт: 0899830865

Апаратът е закупен с …

Comments: 1
Пинпоинтер
металдетектор fisher f5 - Page 2 EmptyСря Яну 02, 2019 6:36 pm by shulc
Продавам пинпоинтер фишер f-pulse чисто нов,воден до 6метра един от най-добрите пинпоинтери на …

Comments: 0
Търся Скуп( сито) за плажа
металдетектор fisher f5 - Page 2 EmptyНед Май 13, 2018 8:50 pm by deultum
Търся да си купя сито за плажа от този тип може и втора ръка
[url=https://servimg.com/view/19616577/212]металдетектор fisher f5 - Page 2 …

Comments: 3
Keywords
маск golden kupuvam lorenz голден металотърсач miladinka продавам TEKNETICS Fisher wave Spectrum грунда GOLD tejon врътка Майнлаб tesoro POWER mask nexus Coil пират deus prodavam нишани
Share

металдетектор fisher f5

Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
cecomotors
Легионер
Легионер
cecomotors

металдетектор fisher f5 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: металдетектор fisher f5   металдетектор fisher f5 - Page 2 EmptyПет Апр 18, 2014 9:13 am

1.Кабел или букса.
2.На колега с БГ.апарат при мокра трева започна да дава паразитни сигнали при всяко съприкосновение с трева,клечки и всичко останало.Говорим за почти нов апарат.Дори при допир с ръка отдолу по антената пискаше а като изсъхна спря да го прави този номер.Предполагам че е от микро пукнатини и влизане на влага го прави това но при теб може и да не е от влага.
Върнете се в началото Go down
mario321
Цезар
Цезар
mario321

ПисанеЗаглавие: Re: металдетектор fisher f5   металдетектор fisher f5 - Page 2 EmptyПет Апр 18, 2014 1:01 pm

Може да е от самото място, щом преди това е бил спокоен, а на определено място се смущава, аз също бях попадал на такова място, може би има места с някакви магнитни излъчвания,или е местото или е кабела, като смениш мястото ще разбереш  търкане 
TITITKANIE
Новобранец
Новобранец
TITITKANIE

ПисанеЗаглавие: Re: металдетектор fisher f5   металдетектор fisher f5 - Page 2 EmptyПет Апр 18, 2014 2:05 pm

Може и от мястото да е , а може и от влагата на самото място.На това същото място като задържах бутона pinpointer апарата непрекъснато свиреше че има нещо отдолу.Мърдам 100 метра задържам пак пинпоинта и пак свири без да е имало сигнали при търкането.А вече като забия питата в земята със задържан бутон реди всички сигнали на дисплея и се побърква от свирня.Така по принцип ми прави когато има сигнал и е буквално на повърхността (някоя гилза под листата).

С две думи свири ли ви апарата при натиснат пинпоин на 3-5 сантима от земята бе да има нещо отдолу
cecomotors
Легионер
Легионер
cecomotors

ПисанеЗаглавие: Re: металдетектор fisher f5   металдетектор fisher f5 - Page 2 EmptyПет Апр 18, 2014 2:44 pm

Пробвай номера с пинпойнта на няколко места НО със суха антена-тоест преди да си работил този ден с апарата.Ако пак пищи като луд тръгвай нагоре по кабела и буксата та чак до сервиза.Дано да му няма нищо на апаратчето.Успех.
TITITKANIE
Новобранец
Новобранец
TITITKANIE

ПисанеЗаглавие: Re: металдетектор fisher f5   металдетектор fisher f5 - Page 2 EmptyПет Апр 18, 2014 4:58 pm

cecomotors написа:
Пробвай номера с пинпойнта на няколко места НО със суха антена-тоест преди да си работил този ден с апарата.Ако пак пищи като луд тръгвай нагоре по кабела и буксата та чак до сервиза.Дано да му няма нищо на апаратчето.Успех.

Ще пробвам.За пръв път така ми се случи и то на последният излет,а като гледам скоро излет няма да има заради времето навън.Иначе буксата всичко на око си е добре ,а и няма причина да не е.Пазя го гледам да не огъвам кабела и т.н нормална подръжка.Ще пиша след последният поход как ще се държи.
Иначе някои друг да е имал подобни смущения във мокро време, поне да знам че е нормално.
cecomotors
Легионер
Легионер
cecomotors

ПисанеЗаглавие: Re: металдетектор fisher f5   металдетектор fisher f5 - Page 2 EmptyПет Апр 18, 2014 5:29 pm

Не е нормално но и не си единственият,поне аз познавам още един но той е с БГ монетар на който умишлено не казвам марката.Ти първо установи точно от какво ти се получава проблема че иначе случки всякакви.
pechkata
Джадай
Джадай
pechkata

ПисанеЗаглавие: Re: металдетектор fisher f5   металдетектор fisher f5 - Page 2 EmptyПон Апр 21, 2014 11:21 am

На колега с БГ.апарат при мокра трева започна да дава паразитни сигнали при всяко съприкосновение с трева,клечки и всичко останало.Говорим за почти нов апарат.Дори при допир с ръка отдолу по антената пискаше а като изсъхна спря да го прави този номер. написа:

Нарушена изолация на приемната намотка...

Да се мисли не е вредно - а е трудно!!!
TITITKANIE
Новобранец
Новобранец
TITITKANIE

ПисанеЗаглавие: Re: металдетектор fisher f5   металдетектор fisher f5 - Page 2 EmptyПон Апр 21, 2014 10:40 pm

pechkata написа:

Нарушена изолация на приемната намотка...

Да се надяваме че не е,а някакви времени сигнали от космоса.Утре ще се отчитам и ще споделя.
marrio
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: металдетектор fisher f5   металдетектор fisher f5 - Page 2 EmptyЧет Авг 28, 2014 6:58 pm

Темата е малко стара,но за да не отварям нова..кажете как се борите с бирените капачки с фишера,може ли да се вярва на 100% на вди скалата,при тестове ми излиза 80-90 вди за капачките и оловото е в тези граници,но се чудя ако е по-ръждясала и в зависимост от типа на почвата..дали няма да се променят стойностите. Дали може да се изпусне нещо интересно заради тия капачки,и то да влезе в тая скала 80-90.За капачките от буркани също може да дадете мнение Smile
mario321
Цезар
Цезар
mario321

ПисанеЗаглавие: Re: металдетектор fisher f5   металдетектор fisher f5 - Page 2 EmptyЧет Авг 28, 2014 7:23 pm

marrio написа:
Темата е малко стара,но за да не отварям нова..кажете как се борите с бирените капачки с фишера,може ли да се вярва на 100% на вди скалата,при тестове ми излиза 80-90 вди за капачките и оловото е в тези граници,но се чудя ако е по-ръждясала и в зависимост от типа на почвата..дали няма да се променят стойностите. Дали може да се изпусне нещо интересно заради тия капачки,и то да влезе в тая скала 80-90.За капачките от буркани също може да дадете мнение Smile
Точно в тази скала 80-90 излизат най хубавите неща, така че майката му е копане и на капачките, за да не изтървеш нещо добро Cool
marrio
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: металдетектор fisher f5   металдетектор fisher f5 - Page 2 EmptyЧет Авг 28, 2014 8:12 pm

Кофти работа,а за тия от бурканите или и там същата работа.
borislav123
Консул
Консул

ПисанеЗаглавие: Re: металдетектор fisher f5   металдетектор fisher f5 - Page 2 EmptyПет Авг 29, 2014 10:38 am

Бирените капачки рядко ме лъжат. Рядко съм вадил от тях и то само когато са на по дълбоко. За капачките от буркани оправил няма. Там си е категоричен цвят.
marrio
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: Re: металдетектор fisher f5   металдетектор fisher f5 - Page 2 EmptyПет Авг 29, 2014 11:51 am

borislav123,до колкото виждам си с голд бъг,казваш ,че понякога бирените капачки ти ги свири черно ли? къде излизат на вди скалата?
borislav123
Консул
Консул

ПисанеЗаглавие: Re: металдетектор fisher f5   металдетектор fisher f5 - Page 2 EmptyПет Авг 29, 2014 3:05 pm

За ф5 говоря колега. С него почти не съм намирал бирени капачки. С голд бъга още не съм намирал бирени капачки. Бурканени иначе си излизат доволно. Имам го от скоро.
mario321
Цезар
Цезар
mario321

ПисанеЗаглавие: Re: металдетектор fisher f5   металдетектор fisher f5 - Page 2 EmptyСъб Авг 30, 2014 8:28 pm

То никой апарат няма оправия с тези алуминиевите капачки, аз даже избягвам да търся покрай дървета по ливадите и въобще под сянка, че там много компот се е изяло препиване
Black Scorpion
Новобранец
Новобранец
Black Scorpion

ПисанеЗаглавие: Re: металдетектор fisher f5   металдетектор fisher f5 - Page 2 EmptyВто Окт 07, 2014 9:11 am

Като се свикне с апарата преди да копаш боклук знаеш какво е.Аз понякога си копам боклука за всеки случай!
васил
Новобранец
Новобранец

ПисанеЗаглавие: az sam s fisher f 5 i 10 stotinki gi hvashtam na 27 sm v zemqta s11 dd sonda gain na 100 tresh na 6 tones na 2 i diskriminaciq na 15   металдетектор fisher f5 - Page 2 EmptyПон Окт 13, 2014 9:40 pm

Gandalf написа:

Айде бе, стари  " Ф5-исти " няма ли да се включат да кажат някоя тайна супер настройка, че и ние после да се похвалим като оня Гарет ГТИ2500 ( дълбокия )?!?!?!Very Happy Very Happy Very Happy 
nasko75
Джадай
Джадай
nasko75

ПисанеЗаглавие: Re: металдетектор fisher f5   металдетектор fisher f5 - Page 2 EmptyСъб Яну 17, 2015 5:55 pm

Колеги купувам Fisher F5 може и БЕЗ СОНДА

който търси намира
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen

ПисанеЗаглавие: Re: металдетектор fisher f5   металдетектор fisher f5 - Page 2 EmptyСъб Яну 17, 2015 6:11 pm

marrio написа:
borislav123,до колкото виждам си с голд бъг,казваш ,че понякога бирените капачки ти ги свири черно ли? къде излизат на вди скалата?

Между 66 -70. Но най вече на 67. И то почти в 90% от случаите си ги дава цвят , но се свиква и се усещат.

Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!
Avrelian
Цезар
Цезар
Avrelian

ПисанеЗаглавие: Re: металдетектор fisher f5   металдетектор fisher f5 - Page 2 EmptyСъб Яну 17, 2015 8:16 pm

ivanasen написа:
marrio написа:

Между 66 -70. Но най вече на 67. И то почти в 90% от случаите си ги дава цвят , но се свиква и се усещат.
Капачка от компот, коя цифра дава?
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen

ПисанеЗаглавие: Re: металдетектор fisher f5   металдетектор fisher f5 - Page 2 EmptyСъб Яну 17, 2015 8:37 pm

Avrelian написа:
ivanasen написа:
marrio написа:

Капачка от компот, коя цифра дава?

80-82 цяла. Половин капачка около 75-78 Консерва от риба , пастет и т.н. 86-90 . Акче 52-53. Парче от снаряд - отсколка 83 твърдо. Палешник почти 89-90. Фолио 45 -46 твърдо. Оловото е в диапазона 51 - 56. Като в повечето случаи е 55-56.

Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!
borislav123
Консул
Консул

ПисанеЗаглавие: Re: металдетектор fisher f5   металдетектор fisher f5 - Page 2 EmptyНед Яну 18, 2015 5:16 pm

Абе когато е цвят винаги си го копам ,че между бурканените капачки съм вадил много интересни неща.
moom
Новобранец
Новобранец
moom

ПисанеЗаглавие: Re: металдетектор fisher f5   металдетектор fisher f5 - Page 2 EmptyНед Мар 22, 2015 7:36 pm

Защо на ф5, при работа в режим всички метали, звукът е еднакъв на всеки метал и се налага да се гледа числата на дисплея?
moom
Новобранец
Новобранец
moom

ПисанеЗаглавие: Re: металдетектор fisher f5   металдетектор fisher f5 - Page 2 EmptyЧет Апр 09, 2015 12:45 pm

някой няма ли да отговори? От днес съм притежател на сона Ултимейт 13, дали ще се справя по добре по нивите от 11 инчовата ?
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf

ПисанеЗаглавие: Re: металдетектор fisher f5   металдетектор fisher f5 - Page 2 EmptyЧет Апр 09, 2015 12:56 pm

moom написа:
някой няма ли да отговори? От днес съм притежател на сона Ултимейт 13, дали ще се справя по добре по нивите от 11 инчовата ?

Ултимейт-а по дълбоко бърка! И двете сонди ти са хубави, с тях ф5 работи най добре, разликата е само в дълбочината в полза на Ултимейт според мен и то не с много пред 11-та! Ако е много замърсено ползваш 11-ката, а на чисто голямата макар че аз чеша само с голямата навсякъде Laughing ! Ако си на орън някъде, с малката е по удобно естествено за да влиза между буците!

металдетектор fisher f5
Върнете се в началото 
Страница 2 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Fisher Металотърсачи-
Идете на: