Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
 

 fisher 5 на морския плаж!

Go down 
+20
mario321
Dim4o
Трибал-М
koceto
boo23
Lamas
Mladencho
rahan
Golden Mask
Gandalf
sdsds
KASPAR-AN-BVLGA
pavli_q
бобо
adventurer
pechkata
FELIX
mironimo
atina
ivanasen
24 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
pechkata
Джадай
Джадай




fisher 5 на морския плаж!  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: fisher 5 на морския плаж!    fisher 5 на морския плаж!  - Page 2 EmptyНед Дек 22, 2013 11:57 am

Gandalf написа:

Евала колега! А на лаладжии като " ютията или печката или казана" , да не обръщаш внимание!  Късмет, и следващият път синджира да е с цвета на слънцето!!! Very Happy 
Няма лошо нека мамери и сребърно и златно - който търси намира...
Ама мен ме съмнява ти да си виждал Фишер Ф5 на живо - май само на картинка...
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




fisher 5 на морския плаж!  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: fisher 5 на морския плаж!    fisher 5 на морския плаж!  - Page 2 EmptyНед Дек 22, 2013 12:04 pm

KASPAR-AN-BVLGA написа:
бобо написа:
KASPAR-AN-BVLGA написа:
pavli_q написа:
pechkata написа:
Да бяхте направили клип по достоверно щеше да е - сними в нета колкото щеш...

до колегите ПЕЧКИ,БОБОВЦИ .......
Днес бях от 10ч.до 15ч за тези които говорят за да си чешат езика
А за другите утре може би живот и здраве пак към 10 ч ще съм на другата половина от плажа да заповядат гр.Варна до хотел НОЙ   sunny
И тогава там на место ще си броим сигналите  Laughing не във форума
Прозвуча малко като покана за дуел  :legio: 
Колега pavli_q,няма смисъл да си губиш времето с хора,които не са стъпвали на плажа да работят,както и с това,че не са запознати със спецификата на сезоните и техните особености при плажният детектинг.
Дерзай и продължавай  по-плажа в този дух и както казват яникте:Работа и прогрес (Work and Progress)!!!
Късмет,ако излизаш днес и Нека Фортуна бъде с теб!!!  находка 
Е,хеее,о де ша знам кат най близкия плаж е на цели 100  Razz Razz метра от вкъщи Embarassed Лятото всяка сутрин ги друсат колегите плажовете,кво да очаквам.Е, винаги има шанс да изскочи нещо....Ще ви разкажа една случка:преди двайсе и кусур години едно младо семейство почива на Китен лятото и младоженката за съжаление си загубва годежната халка.Е,нищо ново,но живота винаги е склонен да се шегува с нас-наскоро същата жена пак почива на Китен,но вече с внучето,и докато правят разните замъци и си играят със ситото познайте какво изскача Razz  Razz  Razz -същата тази годежна халка Very Happy Трудно е да го повярва човек,но е истина............................ПП-Тааа,ко рече за спецификата на сезоните и техните особености при плажния детектинг Razz Razz Razz 
Интересна история...колкото и да е странна,не е невъзможна  Very Happy  Късмет,Чист Късмет!!!
Относно плажовете и сезоните...щом живееш на 100 метра от брега,що дириш пред компа,ами не бришеш из плажа...и защо въобще е нужно да ти обяснявам тогава за морските бури носещи "дарове" от плиткото на морето (там където е дълбоко м/у 15-20см до към 1,5 метра) и отнасящи горният "културен" слой на тазгодишният пясък-разкривайки по-дълбоки нечути сигнали от бяло и жълто,помоща на дигите...и т.н. и тн.???
Хм,хм, Very Happy знаеш ти, знаееш cheers Ма наще бури само "дарове"от по една и две бай тошови носят бе... Razz Razz стена  Cool .....ПП Ма никой не отгвори на колегата,дали Ф5 работи на мокрия пясък!!!!
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



fisher 5 на морския плаж!  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: fisher 5 на морския плаж!    fisher 5 на морския плаж!  - Page 2 EmptyНед Дек 22, 2013 12:38 pm

бобо написа:
Ма никой не отгвори на колегата,дали Ф5 работи на мокрия пясък!!!!

ТЦ..

Миналата година по време на събора в Крайморие имаше един колега с ф75 и през цялото време го носеше на рамо, уж нещо се бил счупил, а  детектора беше чисто нов .
Там и на сухия пясък повечето мащини хващат 10ст. като цветен сигнал на 15см макс.
Във Варна е друго, даже и на мокър пясък детекторите се държат добре.
Върнете се в началото Go down
KASPAR-AN-BVLGA
Легионер
Легионер
KASPAR-AN-BVLGA



fisher 5 на морския плаж!  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: fisher 5 на морския плаж!    fisher 5 на морския плаж!  - Page 2 EmptyНед Дек 22, 2013 12:39 pm

Хм,хм, Very Happy знаеш ти, знаееш cheers Ма наще бури само "дарове"от по една и две бай тошови носят бе... Razz Razz стена  Cool .....ПП Ма никой не отгвори на колегата,дали Ф5 работи на мокрия пясък!!!![/quote]
За знаенето-просто от личен опит,работя по-плажовете,а за тия Бай Тошовите си много прав...имам ги в изобилие над 300 бр с различни номинали и години,а сигурно още поне толкова съм изхвърлил по-кошовете щото излизат затрити и проядени от солената вода.
Обаче,оставам с впечатлението,че май умишлено хитруваш за плажа...Това с колегите дето търсели всяка сутрин,а ти едва ли не си безучастен страничен наблюдател,и това дето само Бай Тошовки излизали...струва ми се,че се опитваш да откажеш някой да обикаля по-плажовете около теб,та ти свободно да си търкаш  Very Happy Smile Шега!!!
Нали знаеш златното правило,че ако на една монета,колкото и хора да са минали,пише,че е за Иван-Драган няма да я намери...стига обаче Иван да излезе да я търси...същото важи навсякъде-плажа,гората,нивята Very Happy 
Всичко е късмет,приятелю,знаеш.че плажът макар и по рядко-все пуска нещо бяло или жълто,което е радост за окото и мехлем за душата...  Very Happy
Върнете се в началото Go down
FELIX
Цезар
Цезар
FELIX



fisher 5 на морския плаж!  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: fisher 5 на морския плаж!    fisher 5 на морския плаж!  - Page 2 EmptyНед Дек 22, 2013 1:07 pm

Golden Mask написа:
бобо написа:
Ма никой не отгвори на колегата,дали Ф5 работи на мокрия пясък!!!!

ТЦ..

Миналата година по време на събора в Крайморие имаше един колега с ф75 и през цялото време го носеше на рамо, уж нещо се бил счупил, а  детектора беше чисто нов .
Там и на сухия пясък повечето мащини хващат 10ст. като цветен сигнал на 15см макс.
Във Варна е друго, даже и на мокър пясък детекторите се държат добре.
Тези 15см дълбо4ина ако го свири цвят за монета не е толкова зле.На тази дълбо4ина иска4ат обеци,верижки и тн.
Върнете се в началото Go down
atina
Про-Консул
Про-Консул




fisher 5 на морския плаж!  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: fisher 5 на морския плаж!    fisher 5 на морския плаж!  - Page 2 EmptyНед Дек 22, 2013 1:19 pm

Мен това ме интересува да работи спокоино тихо без фалшове и препляквания 15см доволно, не лакомея за повече.
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



fisher 5 на морския плаж!  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: fisher 5 на морския плаж!    fisher 5 на морския плаж!  - Page 2 EmptyНед Дек 22, 2013 1:51 pm

atina написа:
Мен това ме интересува да работи спокоино тихо без фалшове  и препляквания 15см доволно,  не лакомея за повече.

На сухия пясък е това, а сигнала от 10 ст е като на капачка от бира, може би до около 5см е чист цветен сигнал.
На мокрия пясък не видях нещо да работи..., имаше няколко Деус-а, Тесоро Лобо, Еурека Голд, СТХ3030 .
Фишер ф75 и на сухия пясък праскаше все едно е под далекопровод .
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



fisher 5 на морския плаж!  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: fisher 5 на морския плаж!    fisher 5 на морския плаж!  - Page 2 EmptyНед Дек 22, 2013 2:13 pm

pechkata написа:
Gandalf написа:

Евала колега! А на лаладжии като " ютията или печката или казана" , да не обръщаш внимание!  Късмет, и следващият път синджира да е с цвета на слънцето!!! Very Happy 
Няма лошо нека мамери и сребърно и златно - който търси намира...
Ама мен ме съмнява ти да си виждал Фишер Ф5 на живо - май само на картинка...



Както винаги се слагаш на всякъде, и следователно и осираш! Да те увевомя че не си най-великия търсач, най-големия разбирач и не си единствения с металотърсач! Намери ми един твой коментар, в който да не си оплюл нещо по-различно от Маските, или където си написал нещо за да помогнеш на някой или въобще нещо полезно което си написал!?!?!?! Е, нямяш нищо по-различно освсен критики придружени със смешни клипчета! А отностно това дали съм виждал ф5, е не съм, признавам си хвана ме!  Laughing стена 
Върнете се в началото Go down
atina
Про-Консул
Про-Консул




fisher 5 на морския плаж!  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: fisher 5 на морския плаж!    fisher 5 на морския плаж!  - Page 2 EmptyНед Дек 22, 2013 4:13 pm

Колега гандалф, я ми сподели ти като не си виждал ф5ца  Cool качвал ли си му 6"сонда и как е спрямо оригиналната за ситните сигнали питам имаш ли наблюдения
Върнете се в началото Go down
rahan
Про-Консул
Про-Консул
rahan



fisher 5 на морския плаж!  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: fisher 5 на морския плаж!    fisher 5 на морския плаж!  - Page 2 EmptyНед Дек 22, 2013 4:56 pm

pavli_q-та , чадо мое все така смело напред! Успех! Сполай ти!  падре 


Защото Твое е царството и силата и славата,
на Отца и Сина и Светия Дух, сега и винаги, и във веки веков. Амин.
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




fisher 5 на морския плаж!  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: fisher 5 на морския плаж!    fisher 5 на морския плаж!  - Page 2 EmptyНед Дек 22, 2013 10:03 pm

Golden Mask написа:
atina написа:
Мен това ме интересува да работи спокоино тихо без фалшове  и препляквания 15см доволно,  не лакомея за повече.

На сухия пясък е това, а сигнала от 10 ст е като на капачка от бира, може би до около 5см е чист цветен сигнал.
На мокрия пясък не видях нещо да работи..., имаше няколко Деус-а, Тесоро Лобо, Еурека Голд, СТХ3030 .
Фишер ф75 и на сухия пясък праскаше все едно е под далекопровод .
Той таз година и човека от Келико с Ескалибура,на който правеше един вид презентация, се видя в чудо на мокрия ЧЕРЕН пясък Razz RazzЗапочна от 30 и няколко санта за един пръстен от масивно злато,та стигна до едва няколко Very Happy Добре ,че беше преводачката да замазва положенето Very Happy 
Върнете се в началото Go down
pavli_q
Про-Консул
Про-Консул
pavli_q



fisher 5 на морския плаж!  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: fisher 5 на морския плаж!    fisher 5 на морския плаж!  - Page 2 EmptyНед Дек 22, 2013 10:31 pm

бобо написа:
Golden Mask написа:
atina написа:
Мен това ме интересува да работи спокоино тихо без фалшове  и препляквания 15см доволно,  не лакомея за повече.

На сухия пясък е това, а сигнала от 10 ст е като на капачка от бира, може би до около 5см е чист цветен сигнал.
На мокрия пясък не видях нещо да работи..., имаше няколко Деус-а, Тесоро Лобо, Еурека Голд, СТХ3030 .
Фишер ф75 и на сухия пясък праскаше все едно е под далекопровод .
Той таз година и човека от Келико с Ескалибура,на който правеше един вид презентация, се видя в чудо на мокрия ЧЕРЕН пясък Razz RazzЗапочна от 30 и няколко санта за един пръстен от масивно злато,та стигна до едва няколко Very Happy Добре ,че беше преводачката да замазва положенето Very Happy 
Колеги има още един интересен факт че черния пясък не е по цялото ни черноморие, а само на една доста малък част от него стена 
А на другите плажове пясъкът е ЗЛАТЕН или Златни пясъци  Laughingи там уредите работят прекрасно
Върнете се в началото Go down
Mladencho
Цезар
Цезар
Mladencho



fisher 5 на морския плаж!  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: fisher 5 на морския плаж!    fisher 5 на морския плаж!  - Page 2 EmptyПон Дек 23, 2013 12:10 am

Golden Mask написа:
atina написа:
Мен това ме интересува да работи спокоино тихо без фалшове  и препляквания 15см доволно,  не лакомея за повече.

На сухия пясък е това, а сигнала от 10 ст е като на капачка от бира, може би до около 5см е чист цветен сигнал.
На мокрия пясък не видях нещо да работи..., имаше няколко Деус-а, Тесоро Лобо, Еурека Голд, СТХ3030 .
Фишер ф75 и на сухия пясък праскаше все едно е под далекопровод .

От споменатите уреди,нито един ли не се справи на мокрия пясък. Еуреката и лобото и те ли се изложиха ?
Върнете се в началото Go down
Lamas
Легионер
Легионер




fisher 5 на морския плаж!  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: fisher 5 на морския плаж!    fisher 5 на морския плаж!  - Page 2 EmptyПон Дек 23, 2013 9:45 am

atina написа:
Дай поече инфо, колега с фишера ли с коя антена че ме убеждаваха че на мокрия пясък не можел да работи cheers 

Е той тоз колега дето те е убеждавал, че Ф5 неработи на мокрият пясък сигурно е бил някой "маскаджия"  Very Happy   Very Happy 

Ф5 ако се грундира на сухият пясък е то тогава на мокрият може и да има някакви отклонения (фалшове), но ако го грундираш на мокрият пясък няма да имаш никакви проблеми, потапяй я спокойно в морето (сондата). Това се отнася за Варненските плажове.
Задължително работи с малката 10"-ва сонда. Справя се перфектно между боклуците, а те хич не са малко.

п.п. Печка, тоз Ф5 Ти е трън в очите...сигурно неможеш да спиш вечер  Very Happy   Very Happy   Very Happy 
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




fisher 5 на морския плаж!  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: fisher 5 на морския плаж!    fisher 5 на морския плаж!  - Page 2 EmptyПон Дек 23, 2013 12:19 pm

Lamas написа:


п.п. Печка, тоз Ф5 Ти е трън в очите...сигурно неможеш да спиш вечер   Very Happy   Very Happy   Very Happy 
Да като не ме лови сън и правя клипове не като вас само приказки...

https://www.youtube.com/watch?v=-KHA5-LdnCc

https://www.youtube.com/watch?v=0-Mvu7jTuh4


Последната промяна е направена от pechkata на Пон Дек 23, 2013 3:23 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
boo23
Новобранец
Новобранец




fisher 5 на морския плаж!  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: fisher 5 на морския плаж!    fisher 5 на морския плаж!  - Page 2 EmptyПон Дек 23, 2013 2:30 pm

Аз не видях тук някой от апаратите да фане както трябва сигнала. Знам само 4е Фишера на тия 25 санта ще ги хване със сеф 30на 25.
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



fisher 5 на морския плаж!  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: fisher 5 на морския плаж!    fisher 5 на морския плаж!  - Page 2 EmptyПон Дек 23, 2013 5:12 pm

pechkata написа:
Lamas написа:


п.п. Печка, тоз Ф5 Ти е трън в очите...сигурно неможеш да спиш вечер   Very Happy   Very Happy   Very Happy 
Да като не ме лови сън и правя клипове не като вас само приказки...

https://www.youtube.com/watch?v=-KHA5-LdnCc

https://www.youtube.com/watch?v=0-Mvu7jTuh4

Печка , личи си , че вече се учиш! Гайнда е на мах- това си го запомнил, но само това! Оше малко училище и ще запомниш , че и треша трябва да го сложиш на мах. и тогава направи клипче , но сложи поне 11" антена. Весело изкарване на празниците Ти пожелавам!


Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




fisher 5 на морския плаж!  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: fisher 5 на морския плаж!    fisher 5 на морския плаж!  - Page 2 EmptyПон Дек 23, 2013 5:22 pm

ivanasen написа:

Печка , личи си , че вече се учиш! Гайнда е на мах- това си го запомнил, но само това! Оше малко училище и ще запомниш , че и треша трябва да го сложиш на мах. и тогава направи клипче , но сложи поне 11" антена.  Весело изкарване на празниците Ти пожелавам!
Личи си колко си обърнал внимание на клипа а и до колко познаваш Ф5 - със Ултимата не можеш да усилиш чуствителноста на макс на този терен става неспокоен...Има и още клипчета ама по нататък...
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



fisher 5 на морския плаж!  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: fisher 5 на морския плаж!    fisher 5 на морския плаж!  - Page 2 EmptyПон Дек 23, 2013 5:34 pm

pechkata написа:
ivanasen написа:

Печка , личи си , че вече се учиш! Гайнда е на мах- това си го запомнил, но само това! Оше малко училище и ще запомниш , че и треша трябва да го сложиш на мах. и тогава направи клипче , но сложи поне 11" антена.  Весело изкарване на празниците Ти пожелавам!
Личи си колко си обърнал внимание на клипа а и до колко познаваш Ф5 - със Ултимата не можеш да усилиш чуствителноста на макс на този терен става неспокоен...Има и още клипчета ама по нататък...

За разлика от теб НИКИ не съм , чак толкова много познавач ! Но сериозно обърнах внимание на клипа и все пак както е казал Джордано Бруно на кладата " И все пак земята се върти" . Така и ти все пак увеличи и треша и гайнда на ф 5 и прави другите клипчета . Нека чуем МД колко е неспокоен!


Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!
Върнете се в началото Go down
atina
Про-Консул
Про-Консул




fisher 5 на морския плаж!  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: fisher 5 на морския плаж!    fisher 5 на морския плаж!  - Page 2 EmptyПон Дек 23, 2013 5:53 pm

A пък на мен дори ми се стори за момент че фишера не е грундиран добре на аллметал вее сигнала като камък не трябва да е така.Със сефа ще го закове 100%
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




fisher 5 на морския плаж!  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: fisher 5 на морския плаж!    fisher 5 на морския плаж!  - Page 2 EmptyПон Дек 23, 2013 5:55 pm

ivanasen написа:

За разлика от теб  НИКИ  не съм , чак толкова много познавач ! Но сериозно обърнах внимание на клипа и все пак както е казал Джордано Бруно на кладата " И все пак земята се върти" . Така и ти все пак увеличи и треша и гайнда на ф 5 и прави другите клипчета . Нека чуем  МД колко е неспокоен!
Аве ти да не си зодия овен та казваш на бялото черно - праг-звук е на макс и чуствителност...Точно се вижда когато дисплея е пред камерата и детектора маха над сигнала или на 6-та та минута...




Последната промяна е направена от pechkata на Пон Дек 23, 2013 6:11 pm; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



fisher 5 на морския плаж!  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: fisher 5 на морския плаж!    fisher 5 на морския плаж!  - Page 2 EmptyПон Дек 23, 2013 6:01 pm

atina написа:
A пък на мен дори ми се стори за момент че фишера не е грундиран добре на аллметал вее сигнала като камък не трябва да е така.Със сефа ще го закове 100%

Колега , как си с ултимейта? По -дълбок ли е уреда

Извинявам се за спама!


Последната промяна е направена от ivanasen на Пон Дек 23, 2013 6:06 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
atina
Про-Консул
Про-Консул




fisher 5 на морския плаж!  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: fisher 5 на морския плаж!    fisher 5 на морския плаж!  - Page 2 EmptyПон Дек 23, 2013 6:05 pm

Lamas написа:
atina написа:
Дай поече инфо, колега с фишера ли с коя антена че ме убеждаваха че на мокрия пясък не можел да работи cheers 

Е той тоз колега дето те е убеждавал, че Ф5 неработи на мокрият пясък сигурно е бил някой "маскаджия"  Very Happy   Very Happy 

Ф5 ако се грундира на сухият пясък е то тогава на мокрият може и да има някакви отклонения (фалшове), но ако го грундираш на мокрият пясък няма да имаш никакви проблеми, потапяй я спокойно в морето (сондата). Това се отнася за Варненските плажове.
Задължително работи с малката 10"-ва сонда. Справя се перфектно между боклуците, а те хич не са малко.  

п.п. Печка, тоз Ф5 Ти е трън в очите...сигурно неможеш да спиш вечер   Very Happy   Very Happy   Very Happy 
Аааа, печка ти като видиш фишер и сигурно спиш с картофи на очичките бе аре стигате с тия клипове  Razz Razz Razz 
Върнете се в началото Go down
pavli_q
Про-Консул
Про-Консул
pavli_q



fisher 5 на морския плаж!  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: fisher 5 на морския плаж!    fisher 5 на морския плаж!  - Page 2 EmptyПон Дек 23, 2013 6:45 pm

pechkata написа:
ivanasen написа:

За разлика от теб  НИКИ  не съм , чак толкова много познавач ! Но сериозно обърнах внимание на клипа и все пак както е казал Джордано Бруно на кладата " И все пак земята се върти" . Така и ти все пак увеличи и треша и гайнда на ф 5 и прави другите клипчета . Нека чуем  МД колко е неспокоен!
Аве ти да не си зодия овен та казваш на бялото черно - праг-звук е на макс и чуствителност...Точно се вижда когато дисплея е пред камерата и детектора маха над сигнала или на 6-та та минута...


Колега първо ти пожелавам весели празници  santa и не се впрягай толкова всички вече разбраха че Fisher F5 за цената си е добър уред  cheers 
И другия път се постарай като правиш видео да си намериш уреди от един и същ клас
1.White’s XLT е сред водещите модели на марката-Цена: 1.399лв
2.Tesoro Tejon сред водещите модели на марката цена:1.250лв
3. Fisher F5 е от среден клас уреди Цена: 670,00 лв
4.Fisher F75 е най-добрият металдетектор на Fisher-1.395лв
5.Fisher Gold Bug MEGA - 38cm.x30cm. SEF-1.199лв
Колегите не знам дали го разбират но това терикатстване от твоя страна и оплюване не знам с каква цел се прави но и тази тема ще ти изтрият щото пак не е коректно
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



fisher 5 на морския плаж!  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: fisher 5 на морския плаж!    fisher 5 на морския плаж!  - Page 2 EmptyПон Дек 23, 2013 8:05 pm

pavli_q написа:
pechkata написа:
ivanasen написа:

За разлика от теб  НИКИ  не съм , чак толкова много познавач ! Но сериозно обърнах внимание на клипа и все пак както е казал Джордано Бруно на кладата " И все пак земята се върти" . Така и ти все пак увеличи и треша и гайнда на ф 5 и прави другите клипчета . Нека чуем  МД колко е неспокоен!
Аве ти да не си зодия овен та казваш на бялото черно - праг-звук е на макс и чуствителност...Точно се вижда когато дисплея е пред камерата и детектора маха над сигнала или на 6-та та минута...


Колега първо ти пожелавам весели празници  santa и не се впрягай  толкова всички вече разбраха че Fisher F5 за цената си е добър уред  cheers 
И другия път се постарай  като правиш видео  да си намериш уреди от един и същ клас
1.White’s XLT е сред водещите модели на марката-Цена: 1.399лв
2.Tesoro Tejon сред водещите модели на марката цена:1.250лв
3. Fisher F5 е от среден  клас уреди  Цена: 670,00 лв
4.Fisher F75 е най-добрият металдетектор на Fisher-1.395лв
5.Fisher Gold Bug MEGA - 38cm.x30cm. SEF-1.199лв
Колегите не знам дали го разбират но това терикатстване от твоя страна и оплюване не знам с каква цел се прави но и тази тема ще ти изтрият щото пак не е коректно



С тоя коментар направо го закова! Сега ми е интересен и неговият отговор какъв ще е!?! Smile 
Върнете се в началото Go down
 
fisher 5 на морския плаж!
Върнете се в началото 
Страница 2 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Fisher f75 програма за плаж
» ВЕЧЕ В БЪЛГАРИЯ Fisher F75 и Fisher F75LTD С НАЙ-НОВ СОФТУЕР DST (Digital Shield Technology)
» Fisher F5 или Fisher Gold Bug MEGA

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Fisher Металотърсачи-
Идете на: