Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
prodavam Майнлаб TEKNETICS nokta miladinka Simplex голден wave Minelab 5000 маск нишани грунда nexus врътка tesoro Coil deus VANQUISH mask Fisher GOLD lorenz Spectrum kupuvam пират
 

 Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi:

Go down 
+10
4орта
gaqco64
pertinax
palaviq
Aemilivs
Салиту
Golden Mask
Ancient Hunter
imperio
Rosi
14 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторСъобщение
Ancient Hunter
Цезар
Цезар
Ancient Hunter



маск - Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi:   маск - Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 5 EmptyПон Окт 06, 2008 1:24 am

Golden Mask, това отвореното затрядно устройство на Микрон работи перфектно колкото и просто да изглежда. Едно такова години наред зарежда, свети, изгасва и спира автоматично да зарежда без да има процесор.Не си ли чувал, че гениалните неща са прости?
Цитат :
и ми дава за пример Микрон , който му дава 50% дискаунт
И откъде си толкова сигурен? Само защото така ти е написал ли?
Когато се договаряха цените с италианците, бяха им предложени от фирмата 3 цени: за 10бр. за 50бр. и за 100+ бр. , като единствено за 100+ бр. модела може да бъде с тяхно име. Естествено те избраха 100+ за да могат да го получават с тяхно име и марка, като отстъпката им е 35%. При положение, че поръчват по 100бр, няколко пъти в годината (около 5-6 пъти), кой би се отказал от това да прибере 80-100хил евро от такава поръчка? За импулсните апарати е още по голяма сумата, но сега не мога с точност да те информирам за процента scratch
Върнете се в началото Go down
4орта
Про-Консул
Про-Консул
4орта



маск - Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi:   маск - Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 5 EmptyПон Окт 06, 2008 9:26 am

Ехеййй, че даже и за 125еуро да е х100 = 12500Е. И аз съм навит на такава сделка. Пък който е лаком за много да си ги държи и да не ги продава Very Happy
Върнете се в началото Go down
Rosi
Легионер
Легионер




маск - Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi:   маск - Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 5 EmptyПон Окт 06, 2008 6:51 pm

Golden Mask написа:
От къде пък разбра че това е зарядно за Golden Mask ?! За първи път виждам такова нещо , ако въобще може да се види нещо на клипа!

Ай стига , не се дръж като ощипана невеста. Виждал си, виждал си - и други неща ще видиш Smile
Да не би и това да не си виждал,a?

2004 - годината на откриването на Златната маска, за която всички си спомняме:

маск - Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 5 Maskaoy2
By deeptech at 2008-10-06

Годината, през която на Банди му щуква една гениална идея, обаче, е 2005.

In memoriam:

маск - Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 5 Wlgk4
By deeptech at 2008-10-06

Е, как става така, Банди, че маската е открита 2004, а ти една година по-късно си подарил два детектора, с които е открита златната маска?Smile Smile Smile

E, Банди, това е началото на поредицата, за да разберат всички, че това, което казваш ти, е или измама, или заблудаSmile

След малко втората...
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




маск - Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi:   маск - Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 5 EmptyПон Окт 06, 2008 7:06 pm

колежке ас не заемам страна но имам снимки на китов с бандит 2 е вади маската
Върнете се в началото Go down
Rosi
Легионер
Легионер




маск - Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi:   маск - Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 5 EmptyПон Окт 06, 2008 7:40 pm

comander написа:
колежке ас не заемам страна но имам снимки на китов с бандит 2 е вади маската

За лопата ли го ползваSmile Откъде имаш тия снимки? Китов ли ти ги прати или господин Фотошоп?
Все пак в медиите е по-достоверно, защото горките журналисти често ги съдят, а какво имаш ти, може да е всичко...вкл и "маска" от каширани вестници, облепени със станиолSmile
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



маск - Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi:   маск - Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 5 EmptyПон Окт 06, 2008 7:49 pm

Ancient Hunter написа:
Golden Mask, това отвореното затрядно устройство на Микрон работи перфектно колкото и просто да изглежда. Едно такова години наред зарежда, свети, изгасва и спира автоматично да зарежда без да има процесор.Не си ли чувал, че гениалните неща са прости?
Цитат :
и ми дава за пример Микрон , който му дава 50% дискаунт
И откъде си толкова сигурен? Само защото така ти е написал ли?
Когато се договаряха цените с италианците, бяха им предложени от фирмата 3 цени: за 10бр. за 50бр. и за 100+ бр. , като единствено за 100+ бр. модела може да бъде с тяхно име. Естествено те избраха 100+ за да могат да го получават с тяхно име и марка, като отстъпката им е 35%. При положение, че поръчват по 100бр, няколко пъти в годината (около 5-6 пъти), кой би се отказал от това да прибере 80-100хил евро от такава поръчка? За импулсните апарати е още по голяма сумата, но сега не мога с точност да те информирам за процента scratch

Зарядното устройство на Микорн работи перфектно, ама друг път !
Имал съм 4 такива , първото беше на един Протон 2 , второто на първия NRG100 който купих и след това пратих на ремонт (който така и не ми го върнаха т.е. върнаха си ми парите) , третото на NRG100P който един мой приятел купи за мен и четвъртото на SL2006AM който ми подариха наскоро (оня дето платката му е вързана с тел) .И четирите работят както си искат, веднъж не зареждат батерията ( на напълно изтощена батерия зарежда 15 мин и спира ) друг път зарежда по 20 часа и продължава, като батерията се напича здраво !
В момента само едно ми остана (от SL-а) другите си ги върнах на производителя ....(през mdetectors) който при получването на същите възкликнал .... :
- Ами чи той откъде има толкова много мои зарядни ?!

Информацията за процентите ми е сигурна щото я знам от няколко места.... Wink

Като стана въпрос за проценти и т.н. да ми кажете кой онбашия трябва да питам за да дистрибутирам металдетектори от Италия , човека ми предлага добри цени и мисля да вкарам серизони пари в малко маркова техника ?
Понеже разбрах че освен вас никой не може да продава ? Даже и на хората от mdetectors се карате че продават металдетектори без да ви питат Laughing Laughing !
Върнете се в началото Go down
Rosi
Легионер
Легионер




маск - Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi:   маск - Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 5 EmptyПон Окт 06, 2008 7:53 pm

Я да видим нещо друго.
В "книжката" на голден маск е посочен капацитет на акумулатора 900mAh и продължителност на работата с ТОЗИ акумулатор 40 часа(!!!!!!). Няколко прости сметчици за читателите ( като приемем идеализирания вариант, че акумулаторът е със 100% посочения капацитет и е зареден "до шапката" ).
"НОРМАЛЕН"
1. В режим без звук ( стендбай ):
900mAh:0,04А(40mA)=22,5 часа работа на уреда, ако НЯМА звук:

маск - Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 5 028go4
By deeptech, shot with 6300 at 2008-10-06

2.2. Със звук:
900: 210= 4,2 часа


маск - Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 5 027ii2
By deeptech, shot with 6300 at 2008-10-06

ИЗВОД: заблуда на клиента...дори без звук тия 40 часа са НЕВЪЗМОЖНИ!!!

"ПАУЪР ...."

1. Без звук:
900:90 = 10 часа

маск - Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 5 031bf3
By deeptech, shot with 6300 at 2008-10-06

2. Със звук
900: 280= 3,2 часа

маск - Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 5 032wx5
By deeptech, shot with 6300 at 2008-10-06

ИЗВОД: още по-голяма заблуда на клиент - ОЩЕ ПО-НЕВЪЗМОЖНИ 40 ЧАСА!!!

Дори при 2000mAh акумулатор, ако вземем средна консумация при "нормален" режим 100mA( което даже е малко, имайки предвид колко е нестабилен и самовъзбуждащ се е уреда):
2000:100= 20 часа- ОТНОВО НЕВЪЗМОЖНИ 40 ЧАСА...прости, но убедителни сметчици, нали????

Много е лесно да плюеш другите, а после те да се оправдават, нали Банди? Ти си фен на принципа " нека кажат, че сестра ти е..., а ти иди доказвай, че нямаш сестра".
По-лесно е да ШМЕКЕРУВАШ по нета и да УНИЖАВАШ конкурентите си с подли селски номерца, нали?
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



маск - Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi:   маск - Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 5 EmptyПон Окт 06, 2008 7:57 pm

Rosi написа:
comander написа:
колежке ас не заемам страна но имам снимки на китов с бандит 2 е вади маската

За лопата ли го ползваSmile Откъде имаш тия снимки? Китов ли ти ги прати или господин Фотошоп?
Все пак в медиите е по-достоверно, защото горките журналисти често ги съдят, а какво имаш ти, може да е всичко...вкл и "маска" от каширани вестници, облепени със станиолSmile

Лельо Роси стига се пъна ще вземеш да счупиш някое токче ! Smile
Не му ги е дал Китов, има ги в интернет !
http://www.geocities.com/banditodetectors/bandito.htm
Имам ги и в голям формат като за билборд, да ти ги пратя на пощата ? Само че са по 16 мб на снимка и може да я напълня .
На Китов съм му подарил общо 6 детектора , два bandito 2 и четири Golden Mask от всички модели по един .
Не само неговата експедиция работи в мои машини ... до сега съм подарил над 20 бр на музей и организации , мои детектори имат и в БАН , Даниела Агре , проф.Овчаров и т.н. , другите не си ги чувала .
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




маск - Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi:   маск - Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 5 EmptyПон Окт 06, 2008 8:30 pm

аи са да ми се извиниш како Exclamation
Върнете се в началото Go down
Rosi
Легионер
Легионер




маск - Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi:   маск - Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 5 EmptyПон Окт 06, 2008 8:52 pm

Ами, така е , Банди, който не става, си купува индулгенцииSmile
Банди, ама ти на това сайт ли му викаш? Това твоят сайт ли бил? Хе-хе, щото аз имам един друг с една интерсна снимчица на нея - ама и до нея ще опрем да я коментирамеSmile
А, имам тука и едно видео, дето се вижда как детектора ти стои подпрян през цялото време на скалата, а археолозите май търсят с някакъв вносен старичък детекторSmile То ако не беше така, ти досега двайсет пъти това видео да си си го изтипосал в САЙТА си.
Върнете се в началото Go down
4орта
Про-Консул
Про-Консул
4орта



маск - Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi:   маск - Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 5 EmptyПон Окт 06, 2008 9:11 pm

Цитат :
На Китов съм му подарил общо 6 детектора , два bandito 2 и четири Golden Mask от всички модели по един .
Не само неговата експедиция работи в мои машини ... до сега съм подарил над 20 бр на музей и организации , мои детектори имат и в БАН , Даниела Агре , проф.Овчаров и т.н.
Призна ли си най-после Very Happy Спомням си как се биеше в гърдите навремето Китов като намери маската, че археолозите едва ли не се редят на опашка при теб да купуват гъдулки. Пък тя каква била работата - насила си им ги набутвал в ръцете и те какво ще правят, "на подарен кон зъбите не се гледат" ...
По голям самохвалко едва ли има друг такъв в цяла България Shocked
Върнете се в началото Go down
imperio
Цезар
Цезар
imperio



маск - Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi:   маск - Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 5 EmptyПон Окт 06, 2008 9:18 pm

Аааа, между другото не е голямо постижение това багера да бута могилата а ти да стържеш с апарата след него. Това ми прилича все едно някой ловец да се хвали как трепе диви прасета. Ама като Тодор Живков - в резерват, и гоначите да му ги карат под носа. И с апарат на честотно биене щяха да се намерят тия неща дето дават сигнал като закопан трактор.


НЕ МИ ПРАЩАЙТЕ ЛИЧНИ - ВЕЧЕ НЕ СЪМ СОБСТВЕНИК И ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР НА ТОЗИ ФОРУМ, И НА САЙТА IMPERIO.DIR.BG
Новите ми сайтове: www.metaldetecting.eu I www.metaldetectings.com I www.moneti.org
Върнете се в началото Go down
Ancient Hunter
Цезар
Цезар
Ancient Hunter



маск - Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi:   маск - Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 5 EmptyПон Окт 06, 2008 9:22 pm

Golden Mask написа:
Информацията за процентите ми е сигурна щото я знам от няколко места....
Информацията ти изобщо не е вярна, но ако искаш продължавай да и вярваш, твоя си работа. Те слуховете от мухата слон правят.
Golden Mask написа:
Понеже разбрах че освен вас никой не може да продава ? Даже и на хората от mdetectors се карате че продават металдетектори без да ви питат.
Пак напълни форума с измислици. Голям фантазьор си, страшно много те бива да заблуждаваш хората които не са в час. Как може да се караме на mdetectors.com след като продават уреди които са внесени от нас и им ги изпращаме да ги продават!!! По голям абсурд от това което си написал не може и да бъде Exclamation
А ти си вкарвай каквото и колкото си искаш ... а, и където си искаш Laughing
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



маск - Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi:   маск - Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 5 EmptyПон Окт 06, 2008 10:35 pm

Rosi написа:
Я да видим нещо друго.
В "книжката" на голден маск е посочен капацитет на акумулатора 900mAh и продължителност на работата с ТОЗИ акумулатор 40 часа(!!!!!!). Няколко прости сметчици за читателите ( като приемем идеализирания вариант, че акумулаторът е със 100% посочения капацитет и е зареден "до шапката" ).
"НОРМАЛЕН"
1. В режим без звук ( стендбай ):
900mAh:0,04А(40mA)=22,5 часа работа на уреда, ако НЯМА звук:

ТУК ИМА СНИМКА

ИЗВОД: заблуда на клиента...дори без звук тия 40 часа са НЕВЪЗМОЖНИ!!!

"ПАУЪР ...."

1. Без звук:
900:90 = 10 часа
ПАК СНИМКА
2. Със звук
900: 280= 3,2 часа

СНИМКА
ИЗВОД: още по-голяма заблуда на клиент - ОЩЕ ПО-НЕВЪЗМОЖНИ 40 ЧАСА!!!

Дори при 2000mAh акумулатор, ако вземем средна консумация при "нормален" режим 100mA( което даже е малко, имайки предвид колко е нестабилен и самовъзбуждащ се е уреда):
2000:100= 20 часа- ОТНОВО НЕВЪЗМОЖНИ 40 ЧАСА...прости, но убедителни сметчици, нали????

Много е лесно да плюеш другите, а после те да се оправдават, нали Банди? Ти си фен на принципа " нека кажат, че сестра ти е..., а ти иди доказвай, че нямаш сестра".
По-лесно е да ШМЕКЕРУВАШ по нета и да УНИЖАВАШ конкурентите си с подли селски номерца, нали?
Само не разбрах от къде изкара тия данни ? Щото аз такива неща не съм писал никъде в никоя ,,книжка" , ако сте го взели от сайта на mdetectors , питайте тях що заблуждават хората . Когато на мой официален сайт се появи подобна информация тогава можеш да ми държиш сметка че заблуждавам и лъжа хората !!!
И къв беше тоя ментак мултицет , да ви дам на заем некой лев да си купите сносна апаратура ?
Ако нямате пари да си купите нов GM3+ Power Box ...., да взема да ви пратя един да поснимате малко и ще ми го върнете ? А не да разнасяте машина на 4 години !!!
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



маск - Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi:   маск - Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 5 EmptyПон Окт 06, 2008 10:43 pm

4орта написа:
Цитат :
На Китов съм му подарил общо 6 детектора , два bandito 2 и четири Golden Mask от всички модели по един .
Не само неговата експедиция работи в мои машини ... до сега съм подарил над 20 бр на музей и организации , мои детектори имат и в БАН , Даниела Агре , проф.Овчаров и т.н.
Призна ли си най-после Very Happy Спомням си как се биеше в гърдите навремето Китов като намери маската, че археолозите едва ли не се редят на опашка при теб да купуват гъдулки. Пък тя каква била работата - насила си им ги набутвал в ръцете и те какво ще правят, "на подарен кон зъбите не се гледат" ...
По голям самохвалко едва ли има друг такъв в цяла България Shocked
Даниела Агре и Овчаров са си купили машините , БАН също ....музея в Перник , Враца , Исперих (в момента не се сещам още кои други) някои от машините съм ги подарявал въпреки че археолозите са искали да ми ги платят (визирам фондация ,,Трибали" , музея в гр.Монтана , музея в гр. Берковица, музея в гр. Лом )
Всеки момент по Дискавъри ще излезе филм за Долината на Тракииските Царе , познайте с каква машина работят археолозите ? Wink
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



маск - Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi:   маск - Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 5 EmptyПон Окт 06, 2008 10:47 pm

Ancient Hunter написа:
Golden Mask написа:
Информацията за процентите ми е сигурна щото я знам от няколко места....
Информацията ти изобщо не е вярна, но ако искаш продължавай да и вярваш, твоя си работа. Те слуховете от мухата слон правят.
Golden Mask написа:
Понеже разбрах че освен вас никой не може да продава ? Даже и на хората от mdetectors се карате че продават металдетектори без да ви питат.
Пак напълни форума с измислици. Голям фантазьор си, страшно много те бива да заблуждаваш хората които не са в час. Как може да се караме на mdetectors.com след като продават уреди които са внесени от нас и им ги изпращаме да ги продават!!! По голям абсурд от това което си написал не може и да бъде Exclamation
А ти си вкарвай каквото и колкото си искаш ... а, и където си искаш Laughing
Фантазьор ли Smile минути след като стана спора във форума на Вълчев, за това че няколко дни преди това съм пробвал T2 и два Уайтс-а ми беше казано че няма как да съм ги пробвал тъй като в София нямало ..... Нямало друг път ! Микрон се обадил в mdetectors да им търси сметка що внасят без да му кажат и че му подбивали бизнеса . Да не би и това да са измислици ?! Може пък аз да ги внасям и ги продавам в mdetectors , откъде сте сигурни че само вие внасяте ? Внася всеки който извади пари !
Върнете се в началото Go down
Ancient Hunter
Цезар
Цезар
Ancient Hunter



маск - Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi:   маск - Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 5 EmptyПон Окт 06, 2008 10:57 pm

Цитат :
Фантазьор ли минути след като стана спора във форума на Вълчев, за това че няколко дни преди това съм пробвал T2 и два Уайтс-а ми беше казано че няма как да съм ги пробвал тъй като в София нямало ..... Нямало друг път ! Микрон се обадил в mdetectors да им търси сметка що внасят без да му кажат и че му подбивали бизнеса . Да не би и това да са измислици ?! Може пък аз да ги внасям и ги продавам в mdetectors , откъде сте сигурни че само вие внасяте ? Внася всеки който извади пари !
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



маск - Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi:   маск - Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 5 EmptyПон Окт 06, 2008 11:07 pm

Rosi написа:
Ами, така е , Банди, който не става, си купува индулгенцииSmile
Банди, ама ти на това сайт ли му викаш? Това твоят сайт ли бил? Хе-хе, щото аз имам един друг с една интерсна снимчица на нея - ама и до нея ще опрем да я коментирамеSmile
А, имам тука и едно видео, дето се вижда как детектора ти стои подпрян през цялото време на скалата, а археолозите май търсят с някакъв вносен старичък детекторSmile То ако не беше така, ти досега двайсет пъти това видео да си си го изтипосал в САЙТА си.
На мен друг сайт не ми трябва, продавам си доста успешно без никаква реклама от моя страна Wink Тоя стои понеже човека който го прави замина за чужбина без да се обади и не мога да го открия за да го спрем ...Ама на мен не ми пречи , нека си стои .На тебе пречи ли ти ?
Давай да видим какво си сготвила , щото и аз имам изненади .... хем ще бъдат пред поне 100 човека -ще покажа как работи ВИСТА RG750 на керамика , камъни .....ще мерим дълбочина , ще я сравняваме с други машини , после ще я отворим да видим какво има вътре (че в момента е запечатана ) ще пуснем схеми , платки и т.н.
Върнете се в началото Go down
imperio
Цезар
Цезар
imperio



маск - Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi:   маск - Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 5 EmptyПон Окт 06, 2008 11:10 pm

Цитат :
..ще мерим дълбочина

Ще си мерите пишките. Ако някой е луд да ходи на джумбурета организирани от теб.


НЕ МИ ПРАЩАЙТЕ ЛИЧНИ - ВЕЧЕ НЕ СЪМ СОБСТВЕНИК И ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР НА ТОЗИ ФОРУМ, И НА САЙТА IMPERIO.DIR.BG
Новите ми сайтове: www.metaldetecting.eu I www.metaldetectings.com I www.moneti.org
Върнете се в началото Go down
Rosi
Легионер
Легионер




маск - Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi:   маск - Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 5 EmptyВто Окт 07, 2008 12:30 am

Golden Mask написа:
Rosi написа:
Я да видим нещо друго.
В "книжката" на голден маск е посочен капацитет на акумулатора 900mAh и продължителност на работата с ТОЗИ акумулатор 40 часа(!!!!!!). Няколко прости сметчици за читателите ( като приемем идеализирания вариант, че акумулаторът е със 100% посочения капацитет и е зареден "до шапката" ).
"НОРМАЛЕН"
1. В режим без звук ( стендбай ):
900mAh:0,04А(40mA)=22,5 часа работа на уреда, ако НЯМА звук:

ТУК ИМА СНИМКА

ИЗВОД: заблуда на клиента...дори без звук тия 40 часа са НЕВЪЗМОЖНИ!!!

"ПАУЪР ...."

1. Без звук:
900:90 = 10 часа
ПАК СНИМКА
2. Със звук
900: 280= 3,2 часа

СНИМКА
ИЗВОД: още по-голяма заблуда на клиент - ОЩЕ ПО-НЕВЪЗМОЖНИ 40 ЧАСА!!!

Дори при 2000mAh акумулатор, ако вземем средна консумация при "нормален" режим 100mA( което даже е малко, имайки предвид колко е нестабилен и самовъзбуждащ се е уреда):
2000:100= 20 часа- ОТНОВО НЕВЪЗМОЖНИ 40 ЧАСА...прости, но убедителни сметчици, нали????

Много е лесно да плюеш другите, а после те да се оправдават, нали Банди? Ти си фен на принципа " нека кажат, че сестра ти е..., а ти иди доказвай, че нямаш сестра".
По-лесно е да ШМЕКЕРУВАШ по нета и да УНИЖАВАШ конкурентите си с подли селски номерца, нали?
Само не разбрах от къде изкара тия данни ? Щото аз такива неща не съм писал никъде в никоя ,,книжка" , ако сте го взели от сайта на mdetectors , питайте тях що заблуждават хората . Когато на мой официален сайт се появи подобна информация тогава можеш да ми държиш сметка че заблуждавам и лъжа хората !!!
И къв беше тоя ментак мултицет , да ви дам на заем некой лев да си купите сносна апаратура ?
Ако нямате пари да си купите нов GM3+ Power Box ...., да взема да ви пратя един да поснимате малко и ще ми го върнете ? А не да разнасяте машина на 4 години !!!

Хе-хе, Банди, ама ти и от мултицети ли разбираш?Smile Smile Smile Виж сега, Рашков не ми дава да пипам по-сложна апаратура, щото както си разбрал, аз съм филолог. Той ми закача щипките на мултицета, аз меря Smile, пък той снима... Ама кво ли да ти обяснявам, имайки предвид ценза ти...Мултицета си е мой, ама това, което показва китайското мултицетче ( в твоето поделение имаше ли такива ? ), е това, което консумират уредите, които ти продаваш - съжалявам, ама те не са твои - ти само ги продавашSmile.
След известно време, ако реша, ще ти покажа какво се прави с по-марковите и непознати за теб уредиSmile
За твоя детектор и китайски мултицет е достатъчен.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




маск - Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi:   маск - Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 5 EmptyВто Окт 07, 2008 12:37 am

како споко де,не го вземаи само наватре даи малко и наван.Е ма много му се дразните на бандита ама е разбераемо доста хора бачкат с негови апарати
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



маск - Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi:   маск - Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 5 EmptyВто Окт 07, 2008 12:52 am

Rosi написа:

Хе-хе, Банди, ама ти и от мултицети ли разбираш?Smile Smile Smile Виж сега, Рашков не ми дава да пипам по-сложна апаратура, щото както си разбрал, аз съм филолог. Той ми закача щипките на мултицета, аз меря Smile, пък той снима... Ама кво ли да ти обяснявам, имайки предвид ценза ти...Мултицета си е мой, ама това, което показва китайското мултицетче ( в твоето поделение имаше ли такива ? ), е това, което консумират уредите, които ти продаваш - съжалявам, ама те не са твои - ти само ги продавашSmile.
След известно време, ако реша, ще ти покажа какво се прави с по-марковите и непознати за теб уредиSmile
За твоя детектор и китайски мултицет е достатъчен.

Леле колко хитро сте го измислили..., трябва ви цял екип да измерите ток на консумация, един закача щипките, друг мери, да бяхте намерили трети човек да снима ...... ... Laughing Двама човека сте се справили с тази сложна задача. Браво ! Детекторите които продавам и по-специално ,,Golden Mask '' 3+ Power Box се продават само с акумулаторни батерии 2500mAh .
Максималното време на работа на ниска енергия (при изполването на слушалки) е около 50 часа и 12 часа на висока енергия (при използване на слушалки) !
Върнете се в началото Go down
sitalk
Джадай
Джадай
sitalk



маск - Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: проба   маск - Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 5 EmptyСря Окт 08, 2008 9:45 pm

проба
Върнете се в началото Go down
sitalk
Джадай
Джадай
sitalk



маск - Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: *   маск - Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 5 EmptyСря Окт 08, 2008 11:27 pm

За пръв път се вклю4вам.Отново воина! Ве4ните заподозрени! **От две години имам Г.Маск3+.Не искам никого да защитавам,но тези тестове,дето ги правите с тези клип4ете,са неправилни-не показват истинските възможности на апарата.Така заблуждавате хората,които не са работили с него. Пове4е в следващия пост...
Върнете се в началото Go down
sitalk
Джадай
Джадай
sitalk



маск - Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: *   маск - Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 5 EmptyЧет Окт 09, 2008 12:15 am

Някои ще ми оясни ли защо не мога да напиша по дълъг коментар.Два пъти писах,натискам "Send", после нищо,текста го няма.
Върнете се в началото Go down
 
Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi:
Върнете се в началото 
Страница 5 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» BANDITO Golden Mask 3
» Продавам металдетектор Golden Mask 4+ 18Khz
» видео клип тест. на металдетектор

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Български металдетектори-
Идете на: