Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
nexus kupuvam 5000 miladinka Minelab mask голден Spectrum Fisher Simplex пират Майнлаб nokta грунда lorenz prodavam врътка GOLD VANQUISH нишани deus wave Coil tesoro маск TEKNETICS
 

 Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi:

Go down 
+10
4орта
gaqco64
pertinax
palaviq
Aemilivs
Салиту
Golden Mask
Ancient Hunter
imperio
Rosi
14 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторСъобщение
imperio
Цезар
Цезар
imperio



маск - Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi:   маск - Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 6 EmptyЧет Окт 09, 2008 12:35 am

Обясних ти, пишеш много дълго. Виж си личните.


НЕ МИ ПРАЩАЙТЕ ЛИЧНИ - ВЕЧЕ НЕ СЪМ СОБСТВЕНИК И ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР НА ТОЗИ ФОРУМ, И НА САЙТА IMPERIO.DIR.BG
Новите ми сайтове: www.metaldetecting.eu I www.metaldetectings.com I www.moneti.org
Върнете се в началото Go down
Rosi
Легионер
Легионер




маск - Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi:   маск - Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 6 EmptyЧет Окт 09, 2008 2:28 pm

comander написа:
како споко де,не го вземаи само наватре даи малко и наван.Е ма много му се дразните на бандита ама е разбераемо доста хора бачкат с негови апарати
Comander, споко, задръж си силите за рекламна стратегия като излезе новият уред на Вълчев. Твоя вече видях и знам как бачкаSmile И ако очакваш да кажа, че не става, няма да го направя. Но ще ми е интересно да видя как работи и новият, нали? Някой беше писал преди няколко дена в този форум, че си личи кой с кого се има и че всеки хвали своя уред. Не е съвсем така, ама с малки изключения за някои хора. Докато тествахме бандита, имах възможност да видя как бачка напр. една станимирка ( не на този, когото наричат Цайса ). Ами не мога да си изкривя душата и да не кажа, че машинката си бачкаше супер, въпреки че беше сигурно на 10-15 години. Чувала съм, че и детекторите на другия Станимир, на Красимир и на Миладин са много добри, но за съжаление не съм имала възможност да ги видя. Но никой един от тях не се прави на най-великия. По този повод искам да ти кажа, че никой няма нищо против Банди да прави ако ще и по сто уреда на ден и естествено да ги продава, а не да му стоят като аксесоар до аквариума. Но всички имаме нещо против неговата рекламна, ако може така да се нарече, стратегия.
Върнете се в началото Go down
Rosi
Легионер
Легионер




маск - Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi:   маск - Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 6 EmptyЧет Окт 09, 2008 2:33 pm

Golden Mask написа:
Леле колко хитро сте го измислили..., трябва ви цял екип да измерите ток на консумация, един закача щипките, друг мери, да бяхте намерили трети човек да снима ......
Добре сме го измислили, нали? Има и трети, дето снима, и четвърти, и т.н.... ама ще им чуеш гласчетата, като му дойде времето. Хайде, докато съм на морето, се наслаждавай на това:
https://www.youtube.com/watch?v=NnMKxx02pK4
Аз в момента избирам къде да заровя на 36 санта една монетка за тестове догодина, както беше предложил Империо. Терените ( имотите ) - не полигоните - са мои, лични, няма опасност да ни питат кво правим тука. Монетката е за теб.
И изборът на терена е от теб:
1. На двеста метра от морето, до Нестинарка - почва глинеста, бетон, няколко часа трябва да поливаш, за да изкопаеш малка дупка от 20-30 см, но предимството е, че като се умориш, може да отидеш да се разхладиш в моретоSmile
2. Малко по-далече оттам - на 500 метра - почти горска почва - в подножието на Странджа;
3. Супер терен - пак Странджа - съчетание между жълтозем с остатъци в нея от осколки от военни учения.
4.Връщаме се на север - на 14 км от Созопол - хем море, хем река, хем планина - истинската Странджа.
Кой терен си избра?
Хайде, мисли, щото сега имам само два дена на разположение.
Засега, чао.
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



маск - Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi:   маск - Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 6 EmptyЧет Окт 09, 2008 5:44 pm

Rosi написа:
Golden Mask написа:
Леле колко хитро сте го измислили..., трябва ви цял екип да измерите ток на консумация, един закача щипките, друг мери, да бяхте намерили трети човек да снима ......
Добре сме го измислили, нали? Има и трети, дето снима, и четвърти, и т.н.... ама ще им чуеш гласчетата, като му дойде времето. Хайде, докато съм на морето, се наслаждавай на това:
https://www.youtube.com/watch?v=NnMKxx02pK4
Аз в момента избирам къде да заровя на 36 санта една монетка за тестове догодина, както беше предложил Империо. Терените ( имотите ) - не полигоните - са мои, лични, няма опасност да ни питат кво правим тука. Монетката е за теб.
И изборът на терена е от теб:
1. На двеста метра от морето, до Нестинарка - почва глинеста, бетон, няколко часа трябва да поливаш, за да изкопаеш малка дупка от 20-30 см, но предимството е, че като се умориш, може да отидеш да се разхладиш в моретоSmile
2. Малко по-далече оттам - на 500 метра - почти горска почва - в подножието на Странджа;
3. Супер терен - пак Странджа - съчетание между жълтозем с остатъци в нея от осколки от военни учения.
4.Връщаме се на север - на 14 км от Созопол - хем море, хем река, хем планина - истинската Странджа.
Кой терен си избра?
Хайде, мисли, щото сега имам само два дена на разположение.
Засега, чао.

Лельо Роси ! Писна ми да повтарям едни и същи неща всеки път ....Пак ще ги напиша та белким ти влезе нещо ! (в главата)
Разликата между вашите ТЕСТОВЕ и моите е че :
1.Правя паралелни тестове на НОВИ МЕТАЛДЕТЕКТОРИ които освен че са нови и НЕ СА ОТВАРЯНИ. Що не правите паралелни тестове в вашия детектор да видим тогава как стоят нещата ?
2.Преди да работя с някаква апаратура, чета инструкцията за работа ! Вие май не сте я чели , или ако сте чели е тази от mdetectors.com .Трябва да имате предвид че уреда който тествате е на около 3 години и половина и неговата настройка не се прави по същия начин (особенно когато работите в режим на дискриминация ,,FULL")
3.Дълбочините които постоянно споменавате (денар на 39 см) се постигат от GM3+ само на някои видове почви (но на вас това вие ясно само, че се правите на луди )
На почва В ПАРАЛЕЛЕН ТЕСТ на която ,,Golden Mask'' 3+ Power Box хваща с много слаб сигнал монета от 10 ст на 39см вашия VISTA RG750 не може да хване монета 20мм на 25 см !

Пак ви правя предложение ...да изпратя ти един чисто нов уред ,,Golden Mask'' 3 + да го тествате на вашите почви (ама паралелно с вашата лейка) Понеже са доста копчета и вероятно няма да се справите, комплект с машината пращам и хора да въртят потенциометрите , да цъкат ключетата и т.н. ...... а един ще бъде специално изпратен да ти държи дамската чанта Laughing
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




маск - Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi:   маск - Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 6 EmptyЧет Окт 09, 2008 5:58 pm

ми то има клипове на предната машина кво да ми кажеш?там дет маската не откинва полсара бачка та не му дреме.пак вистата щте свири от багажника сигорно.точно това раионче е слабо уродено даи кам черномотетс на бакарлака или росен мината, равна гора.надоло кам китен ама на запад от китен синеморетс е сащто активно.мога да ти направиа карта на активните раиони на странджа ама нали си местна та уж знаеш.имам предложение взимаш вашиа миндил и ва карам на кале да видим кои колко сигнала щте има ама щте снимаме накраиа.и другото ас маи се потретвам вече.ас машини не правиа и не продавам,само препорачвам.
Върнете се в началото Go down
djendaka
Консул
Консул
djendaka



маск - Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi:   маск - Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 6 EmptyПет Окт 10, 2008 12:01 am

От много време ви чета глупостите и ви гледам клипчетата които не целят нищо друго освен да се клеветите един друг да показвате не колко са ви хубави апаратите , ми колко не стават апаратите на конкуренцията . Всички в тази област се имате за големи капацитети а не сте направили нишо хубаво и качествено, правите ми някакви машини които биха вършили работа преди 10 години когато сигналите бяха много а сега ги няма и зада вършат някаква работа апаратите ви ги издувате а от там им изчезва дискриминацията и се побъркват на тежките почви , да не говоря че двапъти повече побъркват собственика им . Кога ще вложите усилия да измислите нещо качествено вместо да ми смимате клипчета толкова е жалко като ви гледам да не говоря , че апаратите ви са толкова прехвалени а един гаражен маистор от Търговище отдавна ви е сложил в малкия си джоб този човечец който 12 часа от деноно е пиян а останалото време изтрезнява , за интернет не е чувал никога но използва мозъка в главата си и за това при него се е получило а вие само се дърлите вместо да си размърдате сивото под косите ви . Владо ти много хвалиш апаратите си и съответно видях много клипчета в които твоите са супер а на колегите ти за нищо не стават . Я ми кажи защо някой като си вземе машина и не остане доволен го изкарваш най-големия малоумник а не казваш толкова са и възможностите дай повече пари и си вземи Minelab , всички ли трябва да са вишисти или трябва да им се провежда специализирана подготовка , аз не мога да разбера обаче как един човек който няма четвърти клас за първи път хваща машина , хваща един Explorer и почва да вади сигнали и му е кеф да работи а не да се изнервя и главата му да е пред пръсване след поредния излет . Хора стегнете и направете нещо по въпроса много скоро бизнесчето ви ще умре балъци не останаха да не оворим че машинките на вън станаха без пари и ако не беше толкова трудно закопуването и доставката им до сега отдавна щяхте да сте отсвирени . Работете правете качествена стока а не клипчета ако е за клипчета такива мога да ви спретна , че ще ви пушат главите и тогава няма да можете да се оправдавате че апаратите ви са барани .
Върнете се в началото Go down
4орта
Про-Консул
Про-Консул
4орта



маск - Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi:   маск - Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 6 EmptyПет Окт 10, 2008 11:08 am

Golden Mask написа:
Трябва да имате предвид че уреда който тествате е на около 3 години и половина
И преди 3 години и половина хвалбите не бяха по-малки, че и се залагаха по 1000 евро за най дълбок апарат Question Хвалбите и цирковете и сега не спират, а след още 3 години за сегашните ще кажеш "Ами, те тия апарати са много остарели, затова не работят". Май не си виждал силистренски апарат на 10-12год. как вади 1ст. от 35см. в земята Тия power-и хората ги правеха още като не си знаел какво е туй металотърсач. Само че и сега и тогава хората не се биеха в гърдите - "Вижте ме колко съм велик, колко са ми дълбоки апаратите и колко много продавам, а как на другите за нищо не стават".
Защо Владко ти връщат толкова много апарати за ремонти - смяна на антени, донастройки и т.н. Познавам няколко човека които ти изпращаха по 2-3 пъти апарати за оправяне на някакви кусури. На някои им смени антените, а са същата боза Exclamation На други уж да им видиш и оправиш дискриминацията, а продължават да вадят кованите ръждясали пирони, свирят ги без колебание цветно. То не е като да размахваш свредло във въздуха, в земята свредла нямаExclamation Затуй под орудени камъни и керамики монетките са цветни, защото и старите железа са цветни.
Изкарваш хората малоумници? Как може колегата да работи няколко години с XLT, а с твоя ГМ му побелаха косите за няколко дни, по труден за работа ли е от XLT-то?
djendaka написа:
а един гаражен маистор от Търговище отдавна ви е сложил в малкия си джоб този човечец който 12 часа от деноно е пиян а останалото време изтрезнява , за интернет не е чувал никога
Абе тоя гаражен майстор като е толкова добър, защо е останал "гаражен майстор" ? Защото не може да изтрезнее или защото не е чак толкова добър?
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



маск - Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi:   маск - Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 6 EmptyПет Окт 10, 2008 11:16 am

djendaka написа:
От много време ви чета глупостите и ви гледам клипчетата които не целят нищо друго освен да се клеветите един друг да показвате не колко са ви хубави апаратите , ми колко не стават апаратите на конкуренцията .
Те верно не стават !
Ако не вярваш можеш да провериш....има ги по магазините Smile
djendaka написа:
правите ми някакви машини които биха вършили работа преди 10 години когато сигналите бяха много а сега ги няма и зада вършат някаква работа апаратите ви ги издувате а от там им изчезва дискриминацията и се побъркват на тежките почви , да не говоря че двапъти повече побъркват собственика им .
Не ги издуваме въобще, а тези които са издути имат възможност за намаляване, друг е въпроса че оператора трябва да има акъл scratch да прецени кога да издува и кога да намаля . Повечето нямат, джасат си на макс. и после реват че машината им не била стабилна .
djendaka написа:
Владо ти много хвалиш апаратите си и съответно видях много клипчета в които твоите са супер а на колегите ти за нищо не стават .
Кога съм си хвалил апаратите ?! Показавам как работят две или повече машини в едни и същи условия, кое ти се струва нереално ?
Нереално щеше да бъде ако направя един клип на който показавам колко много лови моята машина (съответно съм на супер лека почва и съм издул машината до безумие ) а после покажа клип на който други машини работят много зле (съответно съм на тежка почва ) ! Детекторите Golden Mask от клиповете са напълно сток т.е. не да пипани специално да работят добре на клиповете , както и другите детектори които показвам не са отваряни въобще, същите са нови модели на фирмите !
djendaka написа:
.....хваща един Explorer и почва да вади сигнали и му е кеф да работи а не да се изнервя и главата му да е пред пръсване след поредния излет .
Хваща и почва да работи ама друг път ! Ще са му нужни поне 5-6 месеца да схване за какво става дума !
Ако същия човек вземе една издута БГ машина , което има възможност да се намали и работи на 80% от нейната дълбочина ще му е стабилна колкото Експлорер-а и няма да го боли главата ! Да , ама не ! Всички цъкат усливанията на макс. мощноста на макс. и после реват че не им е стабилна , еми няма да бъде !

djendaka написа:
Работете правете качествена стока а не клипчета ако е за клипчета такива мога да ви спретна , че ще ви пушат главите и тогава няма да можете да се оправдавате че апаратите ви са барани ..
Еми спретни де ....ама ще ти трябва 1 година до като се научиш на Майнлаб-а ,а после ще установиш че с нея се вадят толкова сигнали колкото и с всяка добра БГ машина .
Но няма проблеми да ми натриеш носа , вземи си там с каквото работиш и ела на 18-ти в Пазарджик !!!


Последната промяна е направена от Golden Mask на Пет Окт 10, 2008 12:26 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



маск - Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi:   маск - Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 6 EmptyПет Окт 10, 2008 11:27 am

4орта написа:
Golden Mask написа:
Трябва да имате предвид че уреда който тествате е на около 3 години и половина
Тия power-и хората ги правеха още като не си знаел какво е туй металотърсач. Само че и сега и тогава хората не се биеха в гърдите - "Вижте ме колко съм велик, колко са ми дълбоки апаратите и колко много продавам, а как на другите за нищо не стават".
Знам че ги правеха, същите ги правят и във Враца само че като стабилност са гола вода , само си хващат много .
4орта написа:
Защо Владко ти връщат толкова много апарати за ремонти - смяна на антени, донастройки и т.н. Познавам няколко човека които ти изпращаха по 2-3 пъти апарати за оправяне на някакви кусури. На някои им смени антените, а са същата боза Exclamation
Антени не са ми връщали през последните 3-4 години, когато са ми пращали са били за скъсани кабели !
Или че от бой по камъните са спукали смолата . Но кажи ми конкретен случай за върната сонда че аз нещо не се сещам ????
4орта написа:
На други уж да им видиш и оправиш дискриминацията, а продължават да вадят кованите ръждясали пирони, свирят ги без колебание цветно. То не е като да размахваш свредло във въздуха, в земята свредла нямаExclamation Затуй под орудени камъни и керамики монетките са цветни, защото и старите железа са цветни.
Изкарваш хората малоумници? Как може колегата да работи няколко години с XLT, а с твоя ГМ му побелаха косите за няколко дни, по труден за работа ли е от XLT-то?

Има и доста които захвърлиха XLT-ата, купиха си мои машини и са по-доволни, всеки си знае нещо .... Не съм карал никой на сила да купува !
Старите железа са цветни само когато са в дълбоката зона , мога да ги направя и да не са ама тогава се пропускат много цветни неща, правя машините така както искат търсачите ... Да не би машините на другите БГ производители да дискриминират добре железата ? Специално ще направя тетсове тия дни на няколко машини в едни и същи условия , на това как дискриминират дълбоките железа .....После ще покажа същите как пробиват под керамика . Мился че пак ще те разочаровам .... Smile
Върнете се в началото Go down
imperio
Цезар
Цезар
imperio



маск - Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi:   маск - Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 6 EmptyПет Окт 10, 2008 12:57 pm

Цитат :
Има и доста които захвърлиха XLT-ата, купиха си мои машини и са по-доволни

Мооооооля??? Ти за какви ни вземаш???


НЕ МИ ПРАЩАЙТЕ ЛИЧНИ - ВЕЧЕ НЕ СЪМ СОБСТВЕНИК И ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР НА ТОЗИ ФОРУМ, И НА САЙТА IMPERIO.DIR.BG
Новите ми сайтове: www.metaldetecting.eu I www.metaldetectings.com I www.moneti.org
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



маск - Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi:   маск - Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 6 EmptyПет Окт 10, 2008 4:51 pm

Мнението е изтрито поради това че внася ненужен спам в темата
Върнете се в началото Go down
djendaka
Консул
Консул
djendaka



маск - Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi:   маск - Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 6 EmptyПет Окт 10, 2008 5:28 pm

1- На мен ми бяха нужни два излета за да мога да работя пълноценно с Експлорера ама аз сигурно съм вундеркин и полиглот щото знам и успях да разгадая менюто и най важното да накарам машината да работи , ама аз явно съм изключение а 90% от твоите клиенти нямат тези способности и за това са недоволни , просто на тези слабоумни търсачи каквито ти ги изкарваш и дума не може да стане да им се даде такъв сложен уред като Експлорера щото от напрежение до като го разгадават може да получат някой инсулт Very Happy .
2- Аз Експлорера го знам но виж със Златната Маска може и да ми е нужно повече от година до като я накарам да работи както трябва ако е възможно или по скоро не да работи както трябва ми както ти описваш със перфектна дискриминация и изродска дълбочина .
3- Не съм казъл че Бг. апаратите са боклуци но не са и тези космични уреди които ги представяте и вместо да си вадите кирливите ризи да ми правите клипчета седнете вложете някои лев и си размардайте мозъците да направите нещо сносно и качествено .
4- Владо ако знаех че си изписъл толкова много глупости през уикенда в понеделник щях такъв клип да ти спретна че щеше да се препотиш а твоите доброжелатели банкет да направят , щете да видиш Golden Mask 3 как мълчи на сигнал който Експлорера даваше пълен цвят ама аз забравих , то не е от уреда а от простия търсач с 20 годишен опит който не може да го накара да работи , сега като се замисля този Golden Mask 3 нямаше power box и за това не можа да хване сигнала но до колкото се сещам той работи само в чисти почви след което пак се връщаме в началото , че търсача е прост . Аз съм сигурен че ще имам оше възможности да ти покажа как простия търсач не чува сигналите които Експлорера чува но той едва ли би си сменил Golden Mask 3 със Експлорер защото е много глупав и няма да се справи с него а да не говорим че как ще даде толкова пари за машина която не може да подкара Very Happy:D:D:D:D
5-Нямам желание да се занимавам с натриването на носове нито на твоя нито на нечий друг аз знам колко струва парата ми а и Minelab не ми плащат да им правя реклама , нека дойдат на 18-сти другите Бг. производители и да спрете да си мерите на кой е по дълга тачката и съответно да спрете да пълните форумите с глупости. А на теб лично ти пожелавам да си най-добрия на 18-сти защото като знам колко много те уважават другите производители пак ще четем сумати време глупости по форумите .
Върнете се в началото Go down
Ancient Hunter
Цезар
Цезар
Ancient Hunter



маск - Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi:   маск - Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 6 EmptyПет Окт 10, 2008 6:02 pm

Golden Mask написа:
Уговорил съм да продам моя NRG100 за 100 лв и мисля да купя нов , разбрах че са ги подобрили още NRG100PP (подобрена версия на подобрената) или ще ги подобрят в най-скоро време, та бързам да се отърва
Като постоянен клиент ще трябва да искаш отстъпки за всеки следващ уред, че после може да излезе "още по подобрен", после "най подобрен" и т.н. Явно имаш желание да правиш оборот на фирмата Very Happy
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



маск - Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi:   маск - Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 6 EmptyПет Окт 10, 2008 7:59 pm

djendaka написа:
1- На мен ми бяха нужни два излета за да мога да работя пълноценно с Експлорера ама аз сигурно съм вундеркин и полиглот щото знам и успях да разгадая менюто и най важното да накарам машината да работи .
Щом така си мислиш .... Smile бъди сигурен че няма да я разгадаеш и след 1 година Smile , както не можа да разгадаеш XLT-то Wink

djendaka написа:
3- Не съм казъл че Бг. апаратите са боклуци но не са и тези космични уреди които ги представяте и вместо да си вадите кирливите ризи да ми правите клипчета седнете вложете някои лев и си размардайте мозъците да направите нещо сносно и качествено .
На някои почви параметрите на БГ машините са космически , на други не ....
djendaka написа:
4- Владо ако знаех че си изписъл толкова много глупости през уикенда в понеделник щях такъв клип да ти спретна че щеше да се препотиш а твоите доброжелатели банкет да направят , щете да видиш Golden Mask 3 как мълчи на сигнал който Експлорера даваше пълен цвят ама аз забравих , то не е от уреда а от простия търсач с 20 годишен опит който не може да го накара да работи , сега като се замисля този Golden Mask 3 нямаше power box и за това не можа да хване сигнала но до колкото се сещам той работи само в чисти почви след което пак се връщаме в началото , че търсача е прост . Аз съм сигурен че ще имам оше възможности да ти покажа как простия търсач не чува сигналите които Експлорера чува но той едва ли би си сменил Golden Mask 3 със Експлорер защото е много глупав и няма да се справи с него а да не говорим че как ще даде толкова пари за машина която не може да подкара Very Happy:D:D:D:D.

Ти виждал ли си Експлорер на живо ? Я пак си помисли дали не си сънувал тази сцена ?
На 08.10 пишеш че се интересуваш от Есплорер 2 , а още преди да го купиш изсънува хиляда случки Laughing Laughing Laughing Спокойно пич , някой ден ще си купиш заветния детектор, но повярвай ми не работи така както ти се иска Smile
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



маск - Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi:   маск - Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 6 EmptyПет Окт 10, 2008 8:05 pm

Мнението е изтрито поради това че внася ненужен спам в темата
Върнете се в началото Go down
djendaka
Консул
Консул
djendaka



маск - Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi:   маск - Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 6 EmptyПет Окт 10, 2008 8:15 pm

Слушай Владко първо никога не съм имал XLT това XLT което се продава е на един от гората които видяха как твоята Златна Маска поне ти казваш че е златна мълчи като пукал и същия този човек след случката неще и да чуе а друг апарат освен Explorer и съответно двойката е за него така че не се мисли за много остроумен като прочетеш две мои мнения и си направиш някаква асоциацйка ако толкова много си се стресирал от моята машина ще ти кажа каква е няма да те мъча - Explorer XS най велия от гамата ама ще ти папкам масите кадето и когато ги срещна не си мисли че хората са балами и тез смешни клипчета дето ми ги правиш със монетата от 10 стотинки на 35см и дето машината ти е толкова нервна че само от маховете издава някви звуци а ти ми разправяш че е сигнал можеш а ги разправяш на някое дете 5-ти клас дето не е виждало МД ама поне не се излагай повече че и без това много смешен стана на последък Very Happy
Върнете се в началото Go down
imperio
Цезар
Цезар
imperio



маск - Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi:   маск - Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 6 EmptyПет Окт 10, 2008 8:21 pm

Бандит, по-арогантен тип от теб не съм срещал. Ти си напаст за всяка една трибуна за виртуален контакт. За теб ползвата от регистрацията във всеки един форум се свежда до отделянето по 5 минути на ден за да изпратиш една огрмна храчка по 99% от членовете на тези виртуални общества. Не знам как още те изтрайвам. Ако беше по-възпитан щеше да се замислиш малко, но изобщо не си правя илюзиите че си способен на такава възвишена постъпка.


НЕ МИ ПРАЩАЙТЕ ЛИЧНИ - ВЕЧЕ НЕ СЪМ СОБСТВЕНИК И ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР НА ТОЗИ ФОРУМ, И НА САЙТА IMPERIO.DIR.BG
Новите ми сайтове: www.metaldetecting.eu I www.metaldetectings.com I www.moneti.org
Върнете се в началото Go down
imperio
Цезар
Цезар
imperio



маск - Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi:   маск - Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 6 EmptyПет Окт 10, 2008 8:47 pm

Гледам че и с риторични въпроси ме занимаваш:
Цитат :
Интересно ми е да псочиш кое от тия всичките неща написани за NRG100 е вярно ?

Теста драги си е мой и не ангажира никой с мнение, но все пак ще си направя труда да ти отговоря защото явно бавно загряваш.
цитат от теста:
Цитат :
Реално погледнато 90% от времето през което работите с NRG
100 ще бъдете в ръчен режим, и ще си работите без никакви затруднения.
-точно така

Цитат :
По отношение на тегло и ергономика NRG 100 е много по-добър от Екплорер СЕ например......
-точно така. Не че не е удобен Експлорера но има и по удобни от него. Серията АСЕ на Гарет, серията Prizm на White's, серията X-terra на Майнелаб, мързи да изброявам повече.

Цитат :
Много се затруднявам да посоча конкуренция на Mikron NRG 100 в тази ценова
категория. За него в пълна сила важи максимата че за минимум пари получвате
максимум възможности. Мисля че е постигнат отличен баланс между показателите
дълбочина на детекция, дискриминация, устойчивост на електромагнитни смущения,
влияние на почвата, и обща стабилност на апарата.......Дизайна, изработката, и ергономиката са отлични !"
-точно така, за 490 лева по-добро не съм виждал. А сега зарежи NRG-то, за него има кой да мисли , виж там нещо хората се интересуват от ГМ3+пб. Много хвалби пък то се оказва че имала бая проблеми. Нещо големи хвалби бяха, пък се оказа че нямали покритие.


НЕ МИ ПРАЩАЙТЕ ЛИЧНИ - ВЕЧЕ НЕ СЪМ СОБСТВЕНИК И ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР НА ТОЗИ ФОРУМ, И НА САЙТА IMPERIO.DIR.BG
Новите ми сайтове: www.metaldetecting.eu I www.metaldetectings.com I www.moneti.org
Върнете се в началото Go down
djendaka
Консул
Консул
djendaka



маск - Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi:   маск - Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 6 EmptyПет Окт 10, 2008 8:56 pm

Imperio остави го бедното бандитче като му казах истината и го заболя , гледа да се хване за някоя сламчица и да вкара някое компроматче белким си махне позора от стоката ама за жалост няма такава . Владо никога не можеш да ме убедиш че стоката ти е толкова добра и даже че е по добра от апаратите на водеща фирма като Minelab xaxaxaxa весело е с теб замисли се малко над това което говориш и си пробутвай пръчките до като можеш защото пак ще повторя апаратите на вън станаха без пари и много скоро и доставката им няма да е проблем и тогава апарата си можеш да го кръстиш ГЛАДНАТ МАСКА защото няма да има кой да го купува и парички от него няма да видиш Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
sitalk
Джадай
Джадай
sitalk



маск - Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: *dftg   маск - Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 6 EmptyПет Окт 10, 2008 9:55 pm

ghjk
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



маск - Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi:   маск - Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 6 EmptyПет Окт 10, 2008 10:01 pm

Мнението е изтрито поради това че внася ненужен спам в темата
Върнете се в началото Go down
sitalk
Джадай
Джадай
sitalk



маск - Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: *   маск - Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 6 EmptyПет Окт 10, 2008 10:03 pm

Мислех да напиша доста неща в защита на Голден Маск3+,защото имам такъв и много добре знам как работи.Както и това, 4е много хора са доволни от него.Но като гледам как сте се хванали за гушите,няма смисъл.Запо4вам да разглеждам други теми...
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



маск - Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi:   маск - Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 6 EmptyПет Окт 10, 2008 10:08 pm

Мнението е изтрито поради това че внася ненужен спам в темата
Върнете се в началото Go down
sitalk
Джадай
Джадай
sitalk



маск - Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: *   маск - Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 6 EmptyПет Окт 10, 2008 10:11 pm

Пак се връщам Cool Добре де,например ти ИМПЕРИО.Можеш ли да кажеш,ама 4естно,с какво Г.Маск превъзхожда Микрон и с какво Микрон превъзхожда Г.Маск Shocked Аз имам Г.М,нямам нищо против Микрона-а,просто ми е интересно,защото все воината е между тях.
Върнете се в началото Go down
djendaka
Консул
Консул
djendaka



маск - Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi:   маск - Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 6 EmptyПет Окт 10, 2008 10:21 pm

Golden Mask написа:
djendaka написа:
Слушай Владко първо никога не съм имал XLT това XLT което се продава е на един от гората които видяха как твоята Златна Маска поне ти казваш че е златна мълчи като пукал и същия този човек след случката неще и да чуе а друг апарат освен Explorer и съответно двойката е за него така че не се мисли за много остроумен като прочетеш две мои мнения и си направиш някаква асоциацйка ако толкова много си се стресирал от моята машина ще ти кажа каква е няма да те мъча - Explorer XS най велия от гамата ама ще ти папкам масите кадето и когато ги срещна не си мисли че хората са балами и тез смешни клипчета дето ми ги правиш със монетата от 10 стотинки на 35см и дето машината ти е толкова нервна че само от маховете издава някви звуци а ти ми разправяш че е сигнал можеш а ги разправяш на някое дете 5-ти клас дето не е виждало МД ама поне не се излагай повече че и без това много смешен стана на последък Very Happy
Ся пък почна нови истории да измисляш ....
Я пък аз какво прочетох :
Сря Авг 27, 2008 8:12 am
djendaka
--------------------------------------------------------------------------------
,,Колега аз не разбирам много от детектори и за това потърсих помощ от вас но не мога да се съглася с това че не работи на орудено защото аз лично видях работата на един Explorer XS в Бургас на черния пясък и на места където другите апарати само бръмчаха а тез които не бръмчаха монета от един лев им я търкаш в питата без да я чуят . Вярно е от към дълбочина нещата не са толкова добри някои самоделки им скриват шапката но за работа в тежки почви и за дискриминация са идеални . ,,

Края на Август не разбираше, а сега стана големия специалист
Laughing Laughing Laughing
Пък и фантазията ти работи пефектно . Дерзай момче !!!
Именно бандитко видях работата на един Експлорер ако искаш да ти го обасня по нагледно щото явно не можеш да сханеш а уж се имаш за капацитет под видях работата имах на предвид работих но тъй като нямах и все още нямам голям опит с детекторите попитах, аз не се имам за голяма работа като теб и питам и си мислех че мога да си намеря нещо по дълбоко от ИБ детекторите , за жалост теб не мога да те питам за съвет защото ти не можеш да ми дадеш такъв твоята маска там знаеш ли какво ще хване Laughing Laughing Laughing сам се сети а вече си ми напълно ясен същия въздухар си като апаратите ти много брамчите а нищо на хващате другиа път като продаваш апарат кажи на клиента си да си купи и един Експлорер че поне да не се пребира валат Laughing
Върнете се в началото Go down
 
Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi:
Върнете се в началото 
Страница 6 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» BANDITO Golden Mask 3
» Продавам металдетектор Golden Mask 4+ 18Khz
» видео клип тест. на металдетектор

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Български металдетектори-
Идете на: