Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
mask Simplex нишани голден пират грунда wave маск VANQUISH врътка tesoro lorenz Coil miladinka kupuvam Майнлаб GOLD Minelab 5000 prodavam Fisher Spectrum nexus TEKNETICS deus nokta
 

 Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi:

Go down 
+10
4орта
gaqco64
pertinax
palaviq
Aemilivs
Салиту
Golden Mask
Ancient Hunter
imperio
Rosi
14 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
АвторСъобщение
gaqco64
Легионер
Легионер
gaqco64



маск - Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Колеги предлагам следното !!!   маск - Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 7 EmptyПет Окт 10, 2008 10:27 pm

Колеги,мисля,че прекалено внимание му обръщаме /на Голден Маск/.Оставете го да си живе е в заблудата.По добре да пуснем радийото и да спорим с него.Що се касае до това,че ще продадеш NRG100 в Тетевен /твоето/-порсто няма да стане.Колегата предпочете да си го поръча директно от "Микрон".И не само той.Така,че Владо колкото повече плюеш NRG100 толкова по голяма реклама му правиш.А що се касае до това кой с какво работи ,ти не можеш да го докажеш.Но днес някой твой фенове споделиха,че си им предложил прословутите "Маски" 3 + по 350 лв. /под предлог,че са редовни клиенти/.Не знам колко е вярно и не ме интересува.Ако искаш можеш и да им ги подариш Smile /.Това сие твоя работа.А на нас "ПРОСТИТЕ" остави да преценим с какво ще работим.И понеже сме "ПРОСТИ" акъл /точно от теб/ не щем.Би трябвало да си го разбрал вече Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
imperio
Цезар
Цезар
imperio



маск - Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi:   маск - Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 7 EmptyПет Окт 10, 2008 10:30 pm

si_talk написа:
Пак се връщам Cool Добре де,например ти ИМПЕРИО.Можеш ли да кажеш,ама 4естно,с какво Г.Маск превъзхожда Микрон и с какво Микрон превъзхожда Г.Маск Shocked Аз имам Г.М,нямам нищо против Микрона-а,просто ми е интересно,защото все воината е между тях.

Колега, аз не се занимавам с неща от типа "кой е по-по-най". Микрон продава апарат за 490 лева, и за тези пари това е отличен апарат. Бандита грам не ме интересува, но имам против това че орева всички форуми за търсачи какъв извънземен апарат бил направил дето вади денарите на 36 или 39 сантима, не знам вече. Също имам против да пише глупости по форумите как хората си захвърлят XLT-тата и се избиват да вземат бандитки. Също така има против от години да ни занимава само със скромната си особа. Също така има против да съсипва всяка една подхваната дискусия във всеки форум който ми е известен. Също така имам против да пълни форумите с глупости като пише дивотии за доказани модели на свтовни фирми - Фишер F75, Tehnetiks, DFX и XLT, ХР. Също така имам против да провежда тенденциозни кампании срещу други български фирми. Също така имам против да показва снимки на потребители без тяхното разрешение. Още много неща мога да кажа, но смятам че му отделям прекалено много внимание а той не го заслужава. Вероятно скоро напълно ще го порежа да пише тук, засега само му гледам сеира и наблюдавам докъде може да стигне арогантността му.


НЕ МИ ПРАЩАЙТЕ ЛИЧНИ - ВЕЧЕ НЕ СЪМ СОБСТВЕНИК И ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР НА ТОЗИ ФОРУМ, И НА САЙТА IMPERIO.DIR.BG
Новите ми сайтове: www.metaldetecting.eu I www.metaldetectings.com I www.moneti.org


Последната промяна е направена от imperio на Съб Окт 11, 2008 12:41 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
djendaka
Консул
Консул
djendaka



маск - Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi:   маск - Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 7 EmptyПет Окт 10, 2008 10:37 pm

Ей много паметни момчета има тука , преди два месеца се чуди дали White's или Minelab , сега станал експерт Laughing Laughing Laughing[/quote]
Чудех се да Whites апарат никога не бях хващал и не ме беше срам да попитам и все пак да не забравямя Владко че ти си единствен , нормалните хора не се раждат научени който не знае пита и се радвам че не питах теб щото после щях да си блъскам главата с някой Golden Mask 3 и сигурно трябваше да взимам частни уроци как се работи с него щото аз не съм от умните мозъка ми стига само да науча по прости машини като Експлорера а за теб изключително много се радвам че си създал такова чудо в тази сфера дай боже за напред все така да варвиш и дай бойе повече заблудени агънца да си купуват а за менне се притеснявай аз съм в отлично здраве на мен хапчета не ми трябват в тоз форум болния мозък си ти ама колкото и голямо желание да имам не мога да ти препоръчам хапчета все пак не съм доктор Laughing
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



маск - Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi:   маск - Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 7 EmptyПет Окт 10, 2008 10:39 pm

Мнението е изтрито поради това че внася ненужен спам в темата
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



маск - Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi:   маск - Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 7 EmptyПет Окт 10, 2008 10:52 pm

Мнението е изтрито поради това че внася ненужен спам в темата
Върнете се в началото Go down
imperio
Цезар
Цезар
imperio



маск - Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi:   маск - Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 7 EmptyПет Окт 10, 2008 11:06 pm

А да ти бия шута от форума ще имаш ли нещо против? Няма да ти за сефте Cool


НЕ МИ ПРАЩАЙТЕ ЛИЧНИ - ВЕЧЕ НЕ СЪМ СОБСТВЕНИК И ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР НА ТОЗИ ФОРУМ, И НА САЙТА IMPERIO.DIR.BG
Новите ми сайтове: www.metaldetecting.eu I www.metaldetectings.com I www.moneti.org
Върнете се в началото Go down
gaqco64
Легионер
Легионер
gaqco64



маск - Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi:   маск - Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 7 EmptyПет Окт 10, 2008 11:56 pm

Laughing Laughing Laughing Не си измислям само споделих какво съм чул.Не твърдя,че е истина нито лъжа.И както казах не ми пука.Подаръци на мен не ми прави нито съм ти първа дружка нито роднина.И както писах вече /тук/.Аз вече си имам МЕТАЛО ТЪРСАЧ СУПЕР NRG100P.И ще кажа на всички колеги,че всичко написано от Империо относно NRG100 е пълна истина. И колеги да знаете някой ВГ производители трябва да отидат на уроци при "МИКРОН" за да се научат как се правят апарати.На всички ВАС желая късмет и здраве!!!
Върнете се в началото Go down
4орта
Про-Консул
Про-Консул
4орта



маск - Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi:   маск - Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 7 EmptyСъб Окт 11, 2008 12:09 am

Golden Mask написа:
Микрон скоро няма да се научи да прави металдетектори, може да изкара некой лев от КИТ-овете които слага в кутиики и търговиика със западни модели, но с ИБ е скаран по рождение ....
Дори така да е, теб какво те засяга? Какво си се заял толкова с Микрон, като че ли са ти изяли закуската? Нещо много се дразниш май от Микрон Question Сън не те хваща, а?
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




маск - Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi:   маск - Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 7 EmptyСъб Окт 11, 2008 12:21 am

е как ве хората доволни само находки вадиат
Върнете се в началото Go down
gaqco64
Легионер
Легионер
gaqco64



маск - Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi:   маск - Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 7 EmptyСъб Окт 11, 2008 12:22 am

Golden Mask написа:

Да не забравиш да се обадиш на 25-ти и 26-ти съм в Рибарица ....ще направим паралелен тест с този твой супер металотърсач , нали не си забравил че ако ме биеш по някои от следните характеристики - дълбочина, стабилност на машината, дискриминация и каквото се сетиш още за супер машината взимаш 1000 лв ! Да не се отказаваш и от тях ?
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy OK.
Върнете се в началото Go down
pavlinbass
Про-Консул
Про-Консул




маск - Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi:   маск - Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 7 EmptyСъб Ное 01, 2008 7:03 pm

здравеите,относно Golden mask 3+ искам да ви кажа че това е много стабилен металдетектор,и съшто така подкрепям и мнението на самия производител ''Golden mask ''става въпрос за работа и настроика на уреда.В предишните ви мнения пише незнам си какви глупости и така нататак и че бил много сложен за работа....това са приказки на хора които не са хващали никога вапросния уред.В деиствителност настроиването на Golden mask 3+ е елементарно както ви каза Владо човек просто трябва да има малко усет и опит в тази област,успех на всички!
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




маск - Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi:   маск - Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 7 EmptyСъб Ное 01, 2008 9:27 pm

pavlinbass написа:
здравеите,относно Golden mask 3+ искам да ви кажа че това е много стабилен металдетектор,и съшто така подкрепям и мнението на самия производител ''Golden mask ''става въпрос за работа и настроика на уреда.В предишните ви мнения пише незнам си какви глупости и така нататак и че бил много сложен за работа....това са приказки на хора които не са хващали никога вапросния уред.В деиствителност настроиването на Golden mask 3+ е елементарно както ви каза Владо човек просто трябва да има малко усет и опит в тази област,успех на всички!
те всички работият стабилно колега ,и всички имат една далбочина разликата е само в цената.
Върнете се в началото Go down
pavlinbass
Про-Консул
Про-Консул




маск - Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi:   маск - Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 7 EmptyСъб Ное 01, 2008 10:49 pm

ето малко видео материал как GOLDEN MASK 3+ дискриминира http://zazz.bg/play:80fb8cf9
Върнете се в началото Go down
kerpeden
Новобранец
Новобранец




маск - Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: wij   маск - Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 7 EmptyСъб Ное 01, 2008 11:17 pm

Виж ся Павлине, тва видео мноо подхожда на обявата ти пусната в dalavera-net veliko turnovo:

dqdo 6aman otkriva i neotralizira vsi4ki vidove magiq:
"ako v doma vi ima stranni 6umove,zvukove po4ukvaniq i ako use6tate postoqnnoto prisustvie na nepoznata sila potarsete"dqdo 6aman"(selo polikrai6te)
Публикувано от krasimir: 0889301897
pavlinbass@mail.bg

http://veliko-tarnovo.dalavera.net/product/view/i/483660/c/4/dqdo-6aman-otkriva-i-neotralizira-vsi4ki-vidove-magiq
Върнете се в началото Go down
pavlinbass
Про-Консул
Про-Консул




маск - Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi:   маск - Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 7 EmptyСъб Ное 01, 2008 11:22 pm

излишно е да снимам клип в реални условия тъи кото снимачното устроиство не е потходящо,за тези които знаят или незнаят ето тук има такива много интересни паралени тесове

Линка е изтрит тъй като сочи към тенденциозно антирекламно съдържание.
Върнете се в началото Go down
pavlinbass
Про-Консул
Про-Консул




маск - Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi:   маск - Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 7 EmptyСъб Ное 01, 2008 11:28 pm

kerpeden тази обява съм я пуснал на един мои приятел които няма достап до интернет и аз сам му предложих да му я пусна от благодарност защото сам много доволен от него,зашото имах много голям проблем(когао спа вечерно време)крещях и виках на сън,и точно тои ме оправи човека просто иска да помага на хората,ако искаш завънни му в посочените телефони сам да се овериш или ако имаш подобен тип проблем
Върнете се в началото Go down
pavlinbass
Про-Консул
Про-Консул




маск - Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi:   маск - Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 7 EmptyСъб Ное 01, 2008 11:34 pm

...


Последната промяна е направена от pavlinbass на Съб Ное 07, 2009 10:00 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
imperio
Цезар
Цезар
imperio



маск - Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi:   маск - Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 7 EmptyНед Ное 02, 2008 12:41 am

Пич, не знам дали оня шаман те е излекувал от красъците насън, ама май един друг шаман набързо ти врътна главата за отрицателно време. По леко с определенията по наш адрес, някак си не ти отива на елементарния опит.


НЕ МИ ПРАЩАЙТЕ ЛИЧНИ - ВЕЧЕ НЕ СЪМ СОБСТВЕНИК И ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР НА ТОЗИ ФОРУМ, И НА САЙТА IMPERIO.DIR.BG
Новите ми сайтове: www.metaldetecting.eu I www.metaldetectings.com I www.moneti.org


Последната промяна е направена от imperio на Нед Ное 02, 2008 1:09 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Ancient Hunter
Цезар
Цезар
Ancient Hunter



маск - Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi:   маск - Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 7 EmptyНед Ное 02, 2008 1:00 am

Цитат :
kerpeden ами за това какво щте кажеш http://www.artpavlin.hit.bg/ това е моята работа
Aко това са твои картини, браво!
Върнете се в началото Go down
djendaka
Консул
Консул
djendaka



маск - Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi:   маск - Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 7 EmptyНед Ное 02, 2008 6:45 pm

pavlinbass написа:
здравеите,относно Golden mask 3+ искам да ви кажа че това е много стабилен металдетектор,и съшто така подкрепям и мнението на самия производител ''Golden mask ''става въпрос за работа и настроика на уреда.В предишните ви мнения пише незнам си какви глупости и така нататак и че бил много сложен за работа....това са приказки на хора които не са хващали никога вапросния уред.В деиствителност настроиването на Golden mask 3+ е елементарно както ви каза Владо човек просто трябва да има малко усет и опит в тази област,успех на всички!
Колега прочети внимателно Владо не казва че лесно се настройва а точно обратното и трябва да имаш мозък за да работиш направо сажалявам търсачите който нямат образование колко ли са загубили от това Very Happy а за апарата работи си няма лошо Smile аз лично съм виждал как работи ама за параметрите които е дал Владко и че по добър от XLT и Explorer SE ще ме извинява Laughing
Върнете се в началото Go down
pavlinbass
Про-Консул
Про-Консул




маск - Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi:   маск - Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 7 EmptyНед Ное 02, 2008 10:11 pm

.........
Върнете се в началото Go down
 
Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi:
Върнете се в началото 
Страница 7 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 Similar topics
-
» BANDITO Golden Mask 3
» Продавам металдетектор Golden Mask 4+ 18Khz
» видео клип тест. на металдетектор

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Български металдетектори-
Идете на: