Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
голден Coil TEKNETICS tesoro грунда nexus нишани 5000 Minelab врътка маск lorenz prodavam Simplex kupuvam wave Spectrum VANQUISH пират miladinka Fisher GOLD Майнлаб nokta deus mask
 

 Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi:

Go down 
+10
4орта
gaqco64
pertinax
palaviq
Aemilivs
Салиту
Golden Mask
Ancient Hunter
imperio
Rosi
14 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторСъобщение
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi:   Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 2 EmptyСъб Авг 02, 2008 2:06 pm

Rosi написа:
Golden Mask написа:
Да поясня само че когато превключвателя за аудио дискриминация се постави в полежие ,,FULL" машината се заземява наново, това не важи за положение ,,NORM", обаче вие упорито си цъкате на ,,FULL" Smile ами като видяхте че не е заземена що не врътнахте баланса наново ?
А бе Фелини ( Банди ), ти май си изпаднал в истерия и пишеш абсолютни глупости и съвсем вкарваш в киреча нещастното Golden mask 3 +/- Very Happy . С тия си думи направо се изложи - нима искаш да кажеш, че грундиран ( заземен ) уред е нужно СЛЕД ВКЛЮЧВАНЕ НА ДИСКРИМИНАЦИЯ отново да се грундира?! Това е май първият в света уред, изискващ такава нелепа настройка.
Ако оператора реши да работи в режим на дискриминация ,,FULL" той трябва първо да я включи а после да балансира !
Това е описано в инструкцията за работа на металдетекторите произведни преди 3 години Smile . Настройката на ВИСТА е по същия начин ( http://www.deeptech-bg.com/vista_rg750/RG750.doc ), първо се включва дискриминацията, и се прави земен баланс. Какво чудно има ?


Rosi написа:
Както е тръгнало, май след мръдване дори на прага ще кажеш, че трябвало да се настройва грунда?! Laughing Че да нарамваме осцилоскопите и така да ходим на нивата да търкаме, а?

Точно така е при ВИСТА , променяш прага и се налага пак да пипаш земния баланс , за справка тук (първата част на филма, опит за земен баланс с паве http://vid.data.bg/ka5whaqk#vid)
Rosi написа:
И ОЩЕ НЕЩО!!! Тръгнал някой нещастник да си дири монетки в режим "всички метали" ( както обикновено се практикува) и чува слаб сигнал. Решава да разбере какво е - цвят или желязо - и включва дискриминацията с надеждата, че ще му помогне. Да, ама не...В първия момент ще се позачуди, после ще копне половин лопатка.....И КАКВО ПРАВИМ - дава му ЦВЯТ, НЕЗАВИСИМО ОТ МЕТАЛА, защото си имаме ДУПКААААААААА!!! ?
Како Роси ти някога излизала ли си на полето с металотърсач и лопата (не металотърсач и дамска чанта) ?! Щото ако беше излизала щеше да знаеш че когато детектора хване слаб сигнал посмъртно не може да го дискриминира (без значение от марката и модела металотърсач) !!!
Ако някой реши подобно нещо т.е. да търси на общ режим (всички метали) хване сигнал (но не слаб) и реши да провери за какво иде реч трябва да включи режим на дискриминация ,,NORM,, - просто е като боб ! Ама то не става само с работа, требва и акъъъъъл Wink ! Laughing


Rosi написа:
Или ще посъветваш всеки търсач, който работи на всички метали с уредчето ти, чуе ли сигнал, ДА ИЗКОПАЕ ДУПКА в съседство, ЗА ДА СИ ЗАЗЕМЯЛ УРЕДА ( в краен случай може да му свърже "шуко"-то и да го занули)?! Laughing?
Ще го посъветвам да си купи нова машина или да ми изпрати тази да я пипна леко за да не му прави подобни проблеми в режим на дискриминация ,,FULL" !
Както казах машината с която се опитвате да работите е правена преди 3 години и не е POWER BOX .

Rosi написа:
Голям смях братчеееее! Laughing По-добре хвани за ухото конструктора си да си коригира маскарлъците, че да не се излагаш така пред хората и не пиши глупости, без да си ги обмислил.
От две години са коригирани, просто вие тествате стара машина Wink

Я да те питам пък аз нещо ...
Отива бай Антон (Виста-та която е при мен е купена от човек на име Антон и след две седмици борба с нея решава че ще я продава )
Та отива човека на полето балансира към земята и започва да търка, по едно време хваща цветен сигнал бие една лопата и сигнала изчезва, след малко суетене и понеже човека е професионалист (минали са му доста машини през ръцете) открива че детектора му свири на керамика . Взима той парчето и за да не копае повече на цигли балансира машината с нея ( керамиката от клиповете пристигна с колета , комплект с Вистата ) Започва пича пак да търка и пак хваща цвят , копае и кво да види пак керамика Shocked Shocked Shocked Тук се почва лудо споменаване на майки и т.н...... щото нали преди това е занулил машината и не би трябвало да свири на цигли , размахва пак парчето пред сондата кво да види Shocked Когато прекара керамиката под издутата част на сондата тя не издава звуци , но когато я прекара под предната и задната част (периферията) апарата си свири цвят , започва да балансира наново но.......балансира ли на периферията когато мине с керамиката в средната част детектора пак свири цвят ?! А да не говорим че за да балансира някак си с керамиката се наложило да намали машината така че почнала да хваща 10 ст на 15 във въздуха .
За справка тук - http://vid.data.bg/6gjw43s7#vid
Върнете се в началото Go down
Ancient Hunter
Цезар
Цезар
Ancient Hunter



Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi:   Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 2 EmptyСъб Авг 02, 2008 8:41 pm

Golden Mask, една идея: Вместо да пълниш форума с безкрайни обяснения, защо не вземеш да издадеш един "Наръчник на търсача (за малоумници)"? Така с един куршум 2 заека - хем някой лев отгоре ще изкараш от продажба на книги, хем ще има откъде да се обучават малоумниците Idea Като гледам имаш предостатъчно време за писане и снимане на филмчета, защо да не го използваш за наръчника?
Върнете се в началото Go down
imperio
Цезар
Цезар
imperio



Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi:   Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 2 EmptyСъб Авг 02, 2008 10:05 pm

Цитат :
Golden Mask, една идея: Вместо да пълниш форума с безкрайни обяснения, защо не вземеш да издадеш един "Наръчник на търсача (за малоумници)"? Така с един куршум 2 заека - хем някой лев отгоре ще изкараш от продажба на книги, хем ще има откъде да се обучават малоумниците Idea Като гледам имаш предостатъчно време за писане и снимане на филмчета, защо да не го използваш за наръчника?

Ако търсач прихваща занаят от наръчник писан от бандита ще умре от глад. Наръчник писан от човек който не може да настрои на максимум други апарати освен своите не става за нищо.

Цитат :
Ако има разнородна минерализация включваме автомата


Много лесно ти изглежда от офиса. Варианта е подходящ само за апарати в които отсъства изгъзицата наречена Пауър бокс. Да речем че отивам на някакъв обект с който не съм запознат, а това често се случва. Пускам машинката и се оказва че почвата няма почти никаква или много слаба минерализация. Настройваме апарата на 100% възможности, включваме пауър бокса, и тръгваме на избиваме денарите на близо две педи дълбочина. Апарата бачка, всичко е ОК. Обаче след 30-40 метра почвата почва да се мени, на места е лека, на места с увеличена минерализация но не до степен че видимо да тормози апарата и веднага да ни направи впечаление. И кво става? Става това че докато се усетим че апарата не бачка на максимум възможности и че е по-нестабилен отколко позволява да се работи с включена повишена мощност, сме загубили ценно време и сме пропуснали точно тези сигнали които сме се надявали да засичаме. Ето затова твърдя че Пауър бокс има логика да присъства само в дигиталки в които има система за визуално наблюдение на степента на минерализация, като Фишер Ф75 например. Там може примерно да се разработи че автоматично да се изключва при дадено ниво на минерализация.

Цитат :
Интересно откъде имаш впечатления за GM3 + и за това че се влияят от смущения ?

От едно поле на 5 км. от мястото където живея. Не е обект. Видях че някакъв гази с тоягата и се отбих да го видя какъв е. Млад търсач, отскоро се занимавал, беше точно от тия дето искат да вадят денари на 36 сантима. Беше се видял в чудо щото нещо не можеше да си настрои апарата. Казах му да се мръднем по-далеч от линията на влака която минаваше там, и апарата престана да я чува чак след 50 метра. Почвата не е много минерализирана но е примесена тук-там с камъни които яко свирят. Ръчното грундиране не ми хареса. Настройките заспаха чак когато му включих автоматичния грунд и свалих малко прага. Нямах повече време за експерименти и за проба на друг терен щото човека беше бил път да търси, пък и аз си имах друга работа.Не ми допадна тоя апарат. Като дизайн и сглобка е доста добре, но е прекалено скъп, логиката на управление е много изчанчена, труден е за хора без опит, показва нестабилно поведение. Сигурно следващия модел ще е GM 4+extra++power box които ще хваща денари на 50 сантиметра, де да знам...ама ми се струва еволюцията на "маските" ще ги докара до там че ще стават само за търсене на денари в чували с вълна или във въздуха.


НЕ МИ ПРАЩАЙТЕ ЛИЧНИ - ВЕЧЕ НЕ СЪМ СОБСТВЕНИК И ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР НА ТОЗИ ФОРУМ, И НА САЙТА IMPERIO.DIR.BG
Новите ми сайтове: www.metaldetecting.eu I www.metaldetectings.com I www.moneti.org
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi:   Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 2 EmptyСъб Авг 02, 2008 11:52 pm

Ancient Hunter написа:
Golden Mask, една идея: Вместо да пълниш форума с безкрайни обяснения, защо не вземеш да издадеш един "Наръчник на търсача (за малоумници)"? Така с един куршум 2 заека - хем някой лев отгоре ще изкараш от продажба на книги, хем ще има откъде да се обучават малоумниците Idea Като гледам имаш предостатъчно време за писане и снимане на филмчета, защо да не го използваш за наръчника?
Всеки ден се научава по нещо ново пич, ето ти научи че GM1 и GP на Майнлаб са два детектора които нямат нищо общо като принцип на работа и като цена, иначе нямаше да зададеш тъпия въпрос що ГМ1 хваща монета на два пръста еди къде си Smile Човек се учи до като е жив !
Върнете се в началото Go down
Ancient Hunter
Цезар
Цезар
Ancient Hunter



Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi:   Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 2 EmptyНед Авг 03, 2008 12:32 am

Цитат :
Всеки ден се научава по нещо ново пич, ето ти научи че GM1 и GP на Майнлаб са два детектора които нямат нищо общо като принцип на работа и като цена, иначе нямаше да зададеш тъпия въпрос що ГМ1 хваща монета на два пръста еди къде си Човек се учи до като е жив !
Би ли ми показал къде точно съм ти задал ТЪП ВЪПРОС и дали въобще някъде съм ти задал въпросQuestion Цитирах думи на друг човек тествал ГМ и изказал своето мнение
Някой май нещо се е изнервил напоследък и вече пише съвсем несвързани неща? Нищо по умно ли не можа да измислиш?
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi:   Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 2 EmptyНед Авг 03, 2008 12:39 am

imperio написа:
Ако търсач прихваща занаят от наръчник писан от бандита ще умре от глад. Наръчник писан от човек който не може да настрои на максимум други апарати освен своите не става за нищо.
Интересно кои са тия апарати които не мога да настроя ?!



imperio написа:
Много лесно ти изглежда от офиса. Варианта е подходящ само за апарати в които отсъства изгъзицата наречена Пауър бокс. Да речем че отивам на някакъв обект с който не съм запознат, а това често се случва. Пускам машинката и се оказва че почвата няма почти никаква или много слаба минерализация. Настройваме апарата на 100% възможности, включваме пауър бокса, и тръгваме на избиваме денарите на близо две педи дълбочина. Апарата бачка, всичко е ОК. Обаче след 30-40 метра почвата почва да се мени, на места е лека, на места с увеличена минерализация но не до степен че видимо да тормози апарата и веднага да ни направи впечаление. И кво става? Става това че докато се усетим че апарата не бачка на максимум възможности и че е по-нестабилен отколко позволява да се работи с включена повишена мощност, сме загубили ценно време и сме пропуснали точно тези сигнали които сме се надявали да засичаме. Ето затова твърдя че Пауър бокс има логика да присъства само в дигиталки в които има система за визуално наблюдение на степента на минерализация, като Фишер Ф75 например. Там може примерно да се разработи че автоматично да се изключва при дадено ниво на минерализация.
Фишер Ф75 .......и какво като мери минерализация ?! Знаеш ли какво показва на 10 ст.зад керамика 2,5 см – пирон Laughing
Хипотетично може да стане така с всеки детектор, независимо дали има POWER BOX . Когато човек има всички налични екстри които се предлагат за модела, само му трябва опит за да прецени как да ги използва !
Като заговорихме за висока енергия съм длъжен да спомена че първия NRG100 който си купих имаше долу-горе същата мощност като GM3+ с включен бокс, нали видя как работи ?
Втория има по-ниска мощност, ако предположим че мощността на GM3+ с изключен бокс е 40 единици с вкл.бокс 100 единици то на NRG100P е 80 и тази висока мощност е постоянно включена , нали NRG-то има процесор, ама то само процесор работа не върши след като не знаеш какво да го накараш да прави, или цифрова част без аналогова е гола вода !
Тук можеш да видиш тест на ПОЛИГОН с три машини, почвата е леко орудена и за това две от машините се чудят на сребърна монета 20мм на 25 см Smile http://vid.data.bg/hpmdn0zg#vid
Макар че за някои тестове дали ще си на полигон или не няма никакво значение, като например последния клип, фактите са си факти . http://vid.data.bg/6gjw43s7#vid

Цитат :
Интересно откъде имаш впечатления за GM3 + и за това че се влияят от смущения ?

imperio написа:
От едно поле на 5 км. от мястото където живея. Не е обект. Видях че някакъв гази с тоягата и се отбих да го видя какъв е. Млад търсач, отскоро се занимавал, беше точно от тия дето искат да вадят денари на 36 сантима. Беше се видял в чудо щото нещо не можеше да си настрои апарата. Казах му да се мръднем по-далеч от линията на влака която минаваше там, и апарата престана да я чува чак след 50 метра.
Да не би NRG100 и ВИСТА да могат да работят в близост до високо напрежение ?
Ако беше врътнал леко работната честота на 3+ (копчето под кутията) можеше и да си на друго мнение .


imperio написа:
Като дизайн и сглобка е доста добре, но е прекалено скъп, логиката на управление е много изчанчена, труден е за хора без опит, показва нестабилно поведение.
Хора без опит ги съветвам да си купят нещо по-просто, но пък ако са решили да се мятат на най-скъпото не им чупя кахъра Wink
При мен се получи същото когато почнах да карам кола, колата се държеше нестабилно Shocked Не виждах никаква логика при превключване на скоростите, спирачките ми бяха много чувствителни , леко да ги пипна и с инструктора се забивахме в стъклото .
Иначе като дизайн и сглобка колата беше добра е малко скъпо ми идваше тогава да извадя пари и да си купя същата .....а и си викам толко пари да дам за тая нестабилна кола ?!
Та така .......човек се учи цял живот и добива опит с времето, никой не се е родил научен !
Аааа и друго да спомена въпреки натрупания опит наскоро правих тест драйф на едно Ауди R8…..какво да ви кажа - много нестабилна кола леко и подам газ и имам чувството че излитам, иначе като сглобка е върха !!!

imperio написа:
Сигурно следващия модел ще е GM 4+extra++power box които ще хваща денари на 50 сантиметра, де да знам...ама ми се струва еволюцията на "маските" ще ги докара до там че ще стават само за търсене на денари в чували с вълна или във въздуха
Сигурно, сигурно .....
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi:   Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 2 EmptyНед Авг 03, 2008 12:43 am

Ancient Hunter написа:
Golden Mask написа:
Ако Power Box -а не ставаше за работа на орудено нито един бургазлия (и хора от региона) нямаше да си поръча такава безполезна екстра
Доколкото знам, човека написал следното е от Бургас или някъде наблизо:
Цитат :
vlado otivam na edin obekt i gledam kolegi s GM1 i mi vikat samo det si bil pat do tuka niama ni6to vikam are ve kak da niama te mi vikat vsi4ko obikolixme signal niama xvarliam 10 st na zemiata edini4kata izbi4ena tre6old na 9 diskriminatsia na 1 i 4uva na dva prasta slojix mu edno kama4e okolo 4 sm debelo i krai ni 4erno ni tsvetno imam klip ako iska6 da ti go pratia
Човека пише за GM1 (автоматичен без power box), а за Power box какво да говорим на такъв обект Rolling Eyes И аз си мисля, че тия дето си поръчват тая допълнителна екстра са привлечени от рекламите за по голяма дълбочина.
Текста в червено, само си забравил да сложиш въпросителна....ааааа и не си сложил целия текст в който човека обяснява че там работи само Майнлаб от сериите SD, GP и техни копия !
Върнете се в началото Go down
Ancient Hunter
Цезар
Цезар
Ancient Hunter



Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi:   Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 2 EmptyНед Авг 03, 2008 1:25 am

Ти граматика не си ли учил? Не съм сложил въпросителен точно защото не задавам въпрос, а казвам че няма смисъл да говорим за това.
Цитат :
не си сложил целия текст в който човека обяснява че там работи само Майнлаб от сериите SD, GP и техни копия !
Сложил съм цялото мнение. Справка тук: http://detectors.netfreehost.com/viewtopic.php?t=94&postdays=0&postorder=asc&start=75&mforum=detectors
Човече губиш си времето с излишни спорове и излишни циркове. Съмнявам се, ти или някой друг да има полза от всичко това. Даже напротив, скоро един познат ми разказва, че решил да си купува метал детектор. Първоначлно се ориентирал към някакъв български модел. После решил да си поръча някакъв отвън защото, цитирам: "Като видях родните производители и търговци как си правят мръсотии един на друг и колко елементарни търговци са, предпочетох да си нямам работа с тях" И така, сега колегата разтрива уреда на чужденците. Но да ти кажа че не е само той на такова мнение и постъпил по този начин. Цирковете които се разиграват по форумите само отблъскват хората, сами си сваляте акциите ... пък както искате. Neutral
Върнете се в началото Go down
imperio
Цезар
Цезар
imperio



Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi:   Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 2 EmptyНед Авг 03, 2008 2:32 am

Цитат :
Интересно кои са тия апарати които не мога да настроя ?!

NRG 100. Или не можеш, или не искаш.

Цитат :
Знаеш ли какво показва на 10 ст.зад керамика 2,5 см – пирон

Това какво ще даде апарата зад керамика зависи от формата и големината на обекта, както и от дебелината, състава, и температурата на която е била подложена керамиката. Малка монета може да я дава към желязото, голяма би трябвало да дава по-хубав сигнал. А за керамиката най-лошия вариант е дебела, силно препечена. С такава керамика всички ИБ машини имат някакви проблеми.

Цитат :
Втория има по-ниска мощност, ако предположим че мощността на GM3+ с изключен бокс е 40 единици с вкл.бокс 100 единици то на NRG100P е 80 и тази висока мощност е постоянно включена

Не знам каква мощност има НРГ 100, но се грундира доста успешно на място където стар апарат на Вълчев и един модел на Енигма хълцаха нагоре-надолу като пияници, а Ийгъла сваля дълбочината наполовина. А на мястото където твоя работеше нестабилно на 50 метра от линията на влака, на 20 метра от нея НРГ 100 мълчи като партизанин на разпит при праг на макс.

Цитат :
Аааа и друго да спомена въпреки натрупания опит наскоро правих тест драйф на едно Ауди R8…..какво да ви кажа - много нестабилна кола леко и подам газ и имам чувството че излитам, иначе като сглобка е върха !!!

Зарежи тия лирически отклонения. Тук говорим за металдетектори а не за Ауди А8.

Офтопик, но имащо отношение към темата. Не е зле да си изключвате ГСМ-а когато бачкате с апарат.


НЕ МИ ПРАЩАЙТЕ ЛИЧНИ - ВЕЧЕ НЕ СЪМ СОБСТВЕНИК И ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР НА ТОЗИ ФОРУМ, И НА САЙТА IMPERIO.DIR.BG
Новите ми сайтове: www.metaldetecting.eu I www.metaldetectings.com I www.moneti.org
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi:   Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 2 EmptyНед Авг 03, 2008 11:11 am

от Бургас сам качил сам клипчето но искам да се знае че там никоя ИБ машина с ръчен грунд баланс не тръгва,роси като правиш теста с камъните включи автото,и намали го малко тресхолда кво си го избичила кат мусилман на Кале. http://vid.data.bg/g27ltuo0?ct=


Последната промяна е направена от comander на Нед Авг 03, 2008 11:23 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi:   Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 2 EmptyНед Авг 03, 2008 11:22 am

ето ви клип да видите как работи ПИ на рудата и с това преклучете темата че ИБ работи на руда .според мен това е вид заребявка и няма грам истина на клипа е същия обект с същия камък с същите 10 ст http://vid.data.bg/r1b3iv4f?ct=
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi:   Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 2 EmptyНед Авг 03, 2008 11:50 am

imperio написа:
Цитат :
Интересно кои са тия апарати които не мога да настроя ?!

NRG 100. Или не можеш, или не искаш.
Не че не искам, тази машина не може да се настрои по-добре.



imperio написа:
Това какво ще даде апарата зад керамика зависи от формата и големината на обекта, както и от дебелината, състава, и температурата на която е била подложена керамиката. Малка монета може да я дава към желязото, голяма би трябвало да дава по-хубав сигнал. А за керамиката най-лошия вариант е дебела, силно препечена. С такава керамика всички ИБ машини имат някакви проблеми..
Така е.., само че под същата керамика на която Фишер-а бърка в дискриминацията детекторите от серията GM хващат 10ст като цветен метал, а не като пирон !


imperio написа:
Не знам каква мощност има НРГ 100, но се грундира доста успешно на място където стар апарат на Вълчев и един модел на Енигма хълцаха нагоре-надолу като пияници, а Ийгъла сваля дълбочината наполовина. А на мястото където твоя работеше нестабилно на 50 метра от линията на влака, на 20 метра от нея НРГ 100 мълчи като партизанин на разпит при праг на макс.
За грундиране се грундира, спор няма...даже на керамиката с която ВИСТА-та има големи проблеми ( проблемите са и от изчанчената сонда) NRG100P се балансира перфектно, но само това.... зад керамиката и сестерция да има я дава за желязо .
А относно това как работи NRG100P в условия на промишлени смущения... - http://vid.data.bg/vmgnyjvw#vid
Обърни внимание към края на клипа при доста намален праг какво се чува - хлъц....хлъц .... Laughing
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi:   Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 2 EmptyНед Авг 03, 2008 11:51 am

comander написа:
ето ви клип да видите как работи ПИ на рудата и с това преклучете темата че ИБ работи на руда .според мен това е вид заребявка и няма грам истина на клипа е същия обект с същия камък с същите 10 ст http://vid.data.bg/r1b3iv4f?ct=
Зависи от рудата, има руда и руда .....
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi:   Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 2 EmptyНед Авг 03, 2008 12:33 pm

не е само рудата, на черен смолник също не работи. защо някои керамики пречат други не,пречат тежи които са направени точно от черен смолник .а израза леко уродено ми звучи като: малко бремена булка:
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi:   Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 2 EmptyНед Авг 03, 2008 4:09 pm

ха ха ха колеги имам предложение с едни колеги от бс гледахме клиповете,и установихме че трябват най малко две машини на търсач,веднага отговарям защо,ами едната да е балансирана към павета а другата към керемиди защото на клипа се вижда че като балансираш павето чува керемидата балансираш ли керемидата чува павето е това баланс ли е? не това е ИЗМАМА.другата измама която се вижда е че когато се подава павето към антената с монета от горе го движите така че да не излижа от обхвата на антената ако направите същия тест с по голямо движение така че павето да напуска напълно окражноста на антената резолтата от дискриминатора ще е :няма такъв филм: третата измама е нали това е монетар и чува колкото по бързо толкова по дълбоко ами движете камъните и керемидите по бързо и се наслаждавайте на сигналите ако има такива де.лично ас в началото много се дразнех като прочета как някои произведител каже че работи уреда на уродено ама говоря за VLF. ама вече хората се светват по малко и те3и трикове с уродени камъни не са актуални вече измислете новата измама и или признайте че уреда на руда не работи
Върнете се в началото Go down
imperio
Цезар
Цезар
imperio



Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi:   Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 2 EmptyНед Авг 03, 2008 5:44 pm

Цитат :
А относно това как работи NRG100P в условия на промишлени смущения... - http://vid.data.bg/vmgnyjvw#vid
Обърни внимание към края на клипа при доста намален праг какво се чува - хлъц....хлъц

Какво има включено в стаята? При мен при включени телевизор ГСМ и лаптоп си работи съвсем нормално без никакви смущения, стига естествено да не е непосредствено до тях.

Цитат :
Зависи от рудата, има руда и руда .....

Точно така. На орудени терени добрите ИБ машини със хубави сонди могат да се справят сравнително успешно с минимална загуба на дълбочина, проблема идва когато терена е много силно оруден, и особено ако има РАЗНОРОДНА минерализация. Тогава ПИ машините печелят състезанието, за това спор няма. В тая връзка имам някои забележки към клипа на бандита с трите машини. Почвата не е "леко орудена". Според мен почвата изобщо не е орудена, идеално суха е, и се демонстрира на прясна дупка. Идеалните условия за демонстрация за пред клиент Very Happy Но дори при тези условия сигнала който ГМ3+пб дава на монетата от 16 мм на 40 сантима не е никакъв сигнал.Прага е надут даже повече от колкото трябва или поне на мен така ми се чува, и се цели центрирането над сигнала да е абсолютно точно до сантиметър(за разлика от пробите с другите машини на другата монета). Даже и с тия уговорки е спорно доколко това може да се приеме за безспорен сигнал. При реални условия на престояла с години в земята монета на тази дълбочина, дори при внимателно слушане на район с разпиляна находка с триста включени пауър боксове минаваш и заминаваш над такава монета като стой та гледай. Говорим за идеална почва при идеални условия, ако действително е "леко орудена" и ако има някаква влага хептен става невъзможно.
Не е възможнно НРГ да не хване монета 20 мм на 24-25 см в земята. И то нова монета с хубаво ядро, на прясна дупка в лека, идеална суха почва. Пред свидетел при реални условия на лека мокра почва съм хващал горял костак с размер 18 мм на дълбочина 22-23 см с гарантирано точно измерване, с хубав 100% сигнал.


НЕ МИ ПРАЩАЙТЕ ЛИЧНИ - ВЕЧЕ НЕ СЪМ СОБСТВЕНИК И ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР НА ТОЗИ ФОРУМ, И НА САЙТА IMPERIO.DIR.BG
Новите ми сайтове: www.metaldetecting.eu I www.metaldetectings.com I www.moneti.org
Върнете се в началото Go down
Rosi
Легионер
Легионер




Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: GM   Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 2 EmptyНед Авг 03, 2008 5:57 pm

Е, Банди, ти направо искаш всички да ни направиш актьори от Монтански театърSmile .Фелини наистина ще ти завидиSmile Сценарият ти е достоен за пълнометражен филм за Холивуд.
Цирк, цирк.
Този стар търсач, "Антон", дето се появи след като пусна обява,че купуваш Vista, милият, що не му даде пари назаем да си върне борчовете, че да не се налага сега да присъстваме на това шоуSmile? Е, та тоя твой стар търсач, след като се обаждал в продължение на два месеца няколко пъти да пита дали цената няма да бъде смъкната, най-сетне дочакал...И веднага припнал от mdetectors до Перник още същия или следващия ден милият, защото ...цитирам: "имал да търси едно съкровище в Перник, затова купил апарат - отишъл и видял че го няма ( бел. моя - съкровището ) и му трябвали пари и затова го продавал ( бел моя - Vistata ) а и бил взел пари от сестра си и сега тя си ги искала. Ама сега чакал пари и ако дойдели, никога нямало да го продаде".
Е, Банди, той - като стар търсач - нямал ли е друг уредSmile да потърси СЪКРОВИЩЕТО, ами чака да понамалят цената на Vista, че тогава да тръгне да го търси?
Недей така, бе, Банди Smile Сега всички търсачи и археолози ще се юрнат към Перник да търсят СЪКРОВИЩЕТОSmile, нарамили Golden mask, щот по твоите думи, в България това е най-качественият уредSmile
Върнете се в началото Go down
Rosi
Легионер
Легионер




Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: голден маск   Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 2 EmptyНед Авг 03, 2008 6:00 pm

comander написа:
ха ха ха колеги имам предложение с едни колеги от бс гледахме клиповете,и установихме че трябват най малко две машини на търсач,веднага отговарям защо,ами едната да е балансирана към павета а другата към керемиди защото на клипа се вижда че като балансираш павето чува керемидата балансираш ли керемидата чува павето е това баланс ли е? не това е ИЗМАМА.другата измама която се вижда е че когато се подава павето към антената с монета от горе го движите така че да не излижа от обхвата на антената ако направите същия тест с по голямо движение така че павето да напуска напълно окражноста на антената резолтата от дискриминатора ще е :няма такъв филм: третата измама е нали това е монетар и чува колкото по бързо толкова по дълбоко ами движете камъните и керемидите по бързо и се наслаждавайте на сигналите ако има такива де.лично ас в началото много се дразнех като прочета как някои произведител каже че работи уреда на уродено ама говоря за VLF. ама вече хората се светват по малко и те3и трикове с уродени камъни не са актуални вече измислете новата измама и или признайте че уреда на руда не работи

Виж сега...няма да изпадам в подробности и празни спорове, но нещичко ти убягва ( не нападам нито Владо, нито никой ! ). Павето и керамиката, естествено, са с различен минерален състав и естествено и за Golden mask, и за Vista, и за NRJ, и за който и да било уред, ще се прави отделна настройка за различните почви ( разбирай - павета, керемиди, тухли и прочее симулации на почва). Второ, грешиш сериозно за скоростта на мяткане на "почвите"!!! В уредите затова се поставят филтри, за да намалят влиянието на земята ТОЧНО ПО ТОЯ НАЧИН- ЗАЩОТО ДВИЖЕНИЕТО НА ДАТЧИКА СПРЯМО ЗЕМЯТА Е МНОГО ПО-БАВНО ( МОЖЕШ ДА КАЖЕШ И ПО-НИСКОЧЕСТОТНО) И ЗАТОВА ФИЛТЪРА ОТРЯЗВА ЧЕСТОТИ ПО-ВИСОКИ ДА КАЖЕМ ОТ 5хЦ ! Движението спрямо земята в идеалния случай ( приемаме я за безкрайно голяма и равна повърхност) е само нагоре и надолу поради това, че операторът не е машина , а човек. Да ти илюстрирам....монета близо до повърхността на земята "преминава" край чувствителната зона на датчика ( тя да кажем е около 3см) за части от секундата ( бърза промяна, респективно "висока честота")...за справка- патентите на Уайтс- там е обяснено доста по-ясно и подробно! Успешно конструиране и умуване на всички!
П.Р.

P.S. Този пост, естествено, не е написан от менSmile
Върнете се в началото Go down
Rosi
Легионер
Легионер




Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: голден маск   Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 2 EmptyНед Авг 03, 2008 6:07 pm

Хайде - третото клипче - прелюдийката на колко се хващат 10 ст.:

http://tinypic.com/usermedia.php?uo=HB2NDKjg%2BJOB1eIZrc6J%2Bw%3D%3D
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi:   Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 2 EmptyНед Авг 03, 2008 7:14 pm

Golden Mask написа:
А относно това как работи NRG100P в условия на промишлени смущения... - http://vid.data.bg/vmgnyjvw#vid
Обърни внимание към края на клипа при доста намален праг какво се чува - хлъц....хлъц

imperio написа:
Какво има включено в стаята? При мен при включени телевизор ГСМ и лаптоп си работи съвсем нормално без никакви смущения, стига естествено да не е непосредствено до тях......
Има включен само един компютър ....при същите условия са тествани GM3+ и ВИСТА от другите клипове .




imperio написа:
В тая връзка имам някои забележки към клипа на бандита с трите машини. Почвата не е "леко орудена". Според мен почвата изобщо не е орудена, идеално суха е, и се демонстрира на прясна дупка. Идеалните условия за демонстрация за пред клиент Very Happy Но дори при тези условия сигнала който ГМ3+пб дава на монетата от 16 мм на 40 сантима не е никакъв сигнал.
Когато почвата е орудена няма значение дали е суха или мокра , само за проводимата почва има значение това !
Почвата има леко орудяване защото на друга почва NRG100 и ВИСТА хващат монета ф20мм на 25 см с по-ясен сигнал !

imperio написа:
Прага е надут даже повече от колкото трябва или поне на мен така ми се чува, и се цели центрирането над сигнала да е абсолютно точно до сантиметър(за разлика от пробите с другите машини на другата монета). Даже и с тия уговорки е спорно доколко това може да се приеме за безспорен сигнал..
Точно така, сигнала е слаб, точно същия сигнал че и по-зле имат NRG100 и ВИСТА на монета ф20мм на 25 см на тази почва !
Има един търсачи от врачанско те работят точно на такъв парг и знаеш ли по какво познават че има дълбок сигнал ?! По това че точно над целта(предмета) прага прекъсва т.е. има едно ,,гълтане" на прага .

Ако същата монета я закопая на 35 см сигнала си е сигнал отвсякъде !
imperio написа:
Не е възможнно НРГ да не хване монета 20 мм на 24-25 см в земята. И то нова монета с хубаво ядро, на прясна дупка в лека, идеална суха почва. Пред свидетел при реални условия на лека мокра почва съм хващал горял костак с размер 18 мм на дълбочина 22-23 см с гарантирано точно измерване, с хубав 100% сигнал.
Не е възможно но е факт ! ВИСТА-та също не може да хване монетата на 25 см на тази почва, но се държи доста стабилно на махове (в режим търсене) ....
И двата металдетектора за нови, запечатани в гаранция !
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi:   Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 2 EmptyНед Авг 03, 2008 7:16 pm

Rosi написа:
Е, Банди, ти направо искаш всички да ни направиш актьори от Монтански театърSmile .Фелини наистина ще ти завидиSmile Сценарият ти е достоен за пълнометражен филм за Холивуд.
Цирк, цирк.
Този стар търсач, "Антон", дето се появи след като пусна обява,че купуваш Vista, милият, що не му даде пари назаем да си върне борчовете, че да не се налага сега да присъстваме на това шоуSmile? Е, та тоя твой стар търсач, след като се обаждал в продължение на два месеца няколко пъти да пита дали цената няма да бъде смъкната, най-сетне дочакал...И веднага припнал от mdetectors до Перник още същия или следващия ден милият, защото ...цитирам: "имал да търси едно съкровище в Перник, затова купил апарат - отишъл и видял че го няма ( бел. моя - съкровището ) и му трябвали пари и затова го продавал ( бел моя - Vistata ) а и бил взел пари от сестра си и сега тя си ги искала. Ама сега чакал пари и ако дойдели, никога нямало да го продаде".
Е, Банди, той - като стар търсач - нямал ли е друг уредSmile да потърси СЪКРОВИЩЕТО, ами чака да понамалят цената на Vista, че тогава да тръгне да го търси?
Недей така, бе, Банди Smile Сега всички търсачи и археолози ще се юрнат към Перник да търсят СЪКРОВИЩЕТОSmile, нарамили Golden mask, щот по твоите думи, в България това е най-качественият уредSmile
Тоя стар търсач не го познавам, даже на бях в стрната когато се е свързал с моите хора, когато пристигна машинката също бях в движение ! Керамиката от клиповете беше в кашона в комплект с детектора Smile
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi:   Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 2 EmptyНед Авг 03, 2008 7:26 pm

Rosi написа:
Хайде - третото клипче - прелюдийката на колко се хващат 10 ст.:

http://tinypic.com/usermedia.php?uo=HB2NDKjg%2BJOB1eIZrc6J%2Bw%3D%3D

Како Роси детектора ви е за ремонт Smile , ще ви го оправя безплатно ( щото ме кефиш),
после си снимайте на воля Smile

Не мислиш ли че керамиката която бай Антон ми прати (тоя дето беше взел на заем пари от сестра си)
е много интересна, балансираш ли ВИСТА-та в средната част на сондата периферията дава сигнал и обратното, да ви изпратя една мостра ?
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi:   Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 2 EmptyНед Авг 03, 2008 7:32 pm

това със скороста са го казали на на познат които е ходил в MDETECTORS при закопуването на монетар и донякъде има логика ,когато замехнеш с монетар далак към 1.70 скороста на питата е доста повече от скороста на ръката.роси като си на римската къща там има камъни и керамика смесено,ако грундираш на камъка то при преминаването на антената през керемида ще дава сигнал .никои не може да ме убеди че миндилите бачкат на руда щот те не бачкат.може би знаеш ама се съмнявам да знаеш че уродяването е два вида едното клони към цвят другото към черно.ако миндилите имаха грунд които казва тази почва клони към цвят значи трябва да изместя диск в еди си кви параметри сигорно щяха да бачкат на руда ама няма такива филми,може и да се измисли такава машина ама няма да е от бг майстор тука са на принципа открадни и леко промени
Върнете се в началото Go down
Rosi
Легионер
Легионер




Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi:   Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 2 EmptyНед Авг 03, 2008 9:56 pm

Golden Mask написа:
Rosi написа:
Хайде - третото клипче - прелюдийката на колко се хващат 10 ст.:

http://tinypic.com/usermedia.php?uo=HB2NDKjg%2BJOB1eIZrc6J%2Bw%3D%3D

Како Роси детектора ви е за ремонт Smile , ще ви го оправя безплатно ( щото ме кефиш),
после си снимайте на воля Smile

Не мислиш ли че керамиката която бай Антон ми прати (тоя дето беше взел на заем пари от сестра си)
е много интересна, балансираш ли ВИСТА-та в средната част на сондата периферията дава сигнал и обратното, да ви изпратя една мостра ?

Банди, много бъркаш Smile Всичко, което трябваше да бъде снимано, вече е сниманоSmile Просто ти го поднасям на порции Smile А за ремонтите - а, и за тях ще си говоримSmile
Върнете се в началото Go down
imperio
Цезар
Цезар
imperio



Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi:   Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 2 EmptyПон Авг 04, 2008 2:29 am

imperio написа:
Цитат :
Какво има включено в стаята? При мен при включени телевизор ГСМ и лаптоп си работи съвсем нормално без никакви смущения, стига естествено да не е непосредствено до тях......

Цитат :
Има включен само един компютър ....при същите условия са тествани GM3+ и ВИСТА от другите клипове

Не може да бъде. Ей сега нарочно съм го пуснал в стаята - от 10 минути си бачка и кротува.

Цитат :
Почвата има леко орудяване защото на друга почва NRG100 и ВИСТА хващат монета ф20мм на 25 см с по-ясен сигнал !
Цитат :
Точно така, сигнала е слаб, точно същия сигнал че и по-зле имат NRG100 и ВИСТА на монета ф20мм на 25 см на тази почва !

За дълбочините не можеш да ме убедиш. Поне съм мерил с рулетка при тестовете и знам за какво става въпрос.

Цитат :
Има един търсачи от врачанско те работят точно на такъв парг и знаеш ли по какво познават че има дълбок сигнал ?! По това че точно над целта(предмета) прага прекъсва т.е. има едно ,,гълтане" на прага .

Знам ги, или поне част от тях Very Happy Знам и с какви апарати работят - гаражни правеняци с еднотонална дискриминация, даже някои нямат копче за он/оф Very Happy И селищата им знам- газиш един километър слаба минерализация на места чисти та чисти от съвременни боклуци. Ама работят така само ако обекта позволява. Я ги питай ако са от по-дъртите дали в началото на демокарацията са бачкали по тоя начин например на Бриша на Габаре където на времето падна пътническия самолет? Казвам в началото на демокрацията щото тогава на туй селище имаше по 50 парченца алуминий на квадратен метър. Сега вече няма нито алуминий, нито нищо. Тва като почнеш - Веслеца, Мраморен, Баница, Девене ,Борован, Нивянин, Соколаре, Тлачене,Бяла Слатина, Буковец, Комарево, Габаре, Вировско, Мало Пещене...работиш та пееш, лека земя, а камънаците са чист варовик Very Happy (Без някои черноземи около Скъта дето е маааалко по-трудно). В другите райони няма да изброявам но като цяло положението е почти същото. Я ги питай тия врачани като ходят в Стара Планина (ама не врачанския Балкан щото там е варовик повечето) Средна гора, и Родопите как бачкат и дали номера с "гълтането" на прага минава? Минава ама малко по-друг път, нито с правеняците, нито с ГМ3+пб Very Happy


НЕ МИ ПРАЩАЙТЕ ЛИЧНИ - ВЕЧЕ НЕ СЪМ СОБСТВЕНИК И ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР НА ТОЗИ ФОРУМ, И НА САЙТА IMPERIO.DIR.BG
Новите ми сайтове: www.metaldetecting.eu I www.metaldetectings.com I www.moneti.org
Върнете се в началото Go down
 
Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi:
Върнете се в началото 
Страница 2 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» BANDITO Golden Mask 3
» Продавам металдетектор Golden Mask 4+ 18Khz
» видео клип тест. на металдетектор

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Български металдетектори-
Идете на: