Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
mask nexus 5000 miladinka пират nokta Coil Simplex deus TEKNETICS Minelab kupuvam нишани prodavam Майнлаб lorenz Spectrum маск грунда Fisher врътка tesoro GOLD wave VANQUISH голден
 

 Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi:

Go down 
+10
4орта
gaqco64
pertinax
palaviq
Aemilivs
Салиту
Golden Mask
Ancient Hunter
imperio
Rosi
14 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторСъобщение
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi:   Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 4 EmptyНед Окт 05, 2008 5:19 pm

gaqco64 написа:
Владо ако съм те засегнал с нещо извинявай.Прав си всеки има право да копува от където и от който си иска.За всеки влак си има пътници.Що се касае до мен аз вече си поръчах "NRG100P".Но снощи говорех с колега и той може да го купи от теб на обявената цена.Стига да гарантираш,че не е ровен,и е така както го е пройзвел "МИКРОН".Човека го познаваш но тук не е местото да го коментираме.Що се касае до идването ти в Тетевен ще се радвам да се срещнем отново /преди 5/6 г. сме се срещали/.Ще изпием по някоя Тет.сливова и ще по търкаме машините.Успех!
Не съм се обидил ! Остави си номера на ЛС и ще ти звънна когато съм в Тетевен ...може и малко по-рано да ходя нататък но ще се чуем допълнително . При всички положение уговорката си остава , само ще те помоля да пусна една камера когато правим теста да видят и колегите как работи нов NRG100 НЕразнасян от мен Laughing
Само да не стане така че Микрон albino да не ти изпрати нищо ...да свие уши и да те отсвири Smile Ако стане така си поръчай от mdetectors.com Smile
Машината която е при мен не е пипана въобще и си работи като нов NRG100 , просто не е гаранционна !
Но мисля че за цена 100 лв това няма да е проблем , може да я изпратите на производителя за реглаж ако се съмнявате в нещо и пак ще ви излезе на половин цена .
За моето NRG100 имам и допълнителна сонда дд26.5 см с която детектора работи много по-стабилно , но като види керамика пак бърка черно / цветно . Цената на допълнителната сонда е колкото на апарата - 100 лв !
Върнете се в началото Go down
imperio
Цезар
Цезар
imperio



Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi:   Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 4 EmptyНед Окт 05, 2008 6:07 pm

Чист, натурален, 100 процентов амбулантен търговец. И това ми бил производител "тежка категория" . Ти затова ходиш сам да си продаваш апаратите, защото ако го правеше друг няма да може да ти догоди "демонстрациите" Smile . Или ако хванеш някой да ти ги разнася, трябва първо да кара ПУЦ при теб за да схване за какво е аджеба тая гора от десет копчета. Иначе представям си какъв цирк ще бъде продавач и купувач да връцкат и да цъкат един час копчелъците за да подкарат апарата, а през това време той да вие като бясно куче на поляната, та кво ли остава тестове да правят Smile


НЕ МИ ПРАЩАЙТЕ ЛИЧНИ - ВЕЧЕ НЕ СЪМ СОБСТВЕНИК И ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР НА ТОЗИ ФОРУМ, И НА САЙТА IMPERIO.DIR.BG
Новите ми сайтове: www.metaldetecting.eu I www.metaldetectings.com I www.moneti.org
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi:   Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 4 EmptyНед Окт 05, 2008 6:47 pm

imperio написа:
Чист, натурален, 100 процентов амбулантен търговец. И това ми бил производител "тежка категория" . Ти затова ходиш сам да си продаваш апаратите, защото ако го правеше друг няма да може да ти догоди "демонстрациите" Smile . Или ако хванеш някой да ти ги разнася, трябва първо да кара ПУЦ при теб за да схване за какво е аджеба тая гора от десет копчета. Иначе представям си какъв цирк ще бъде продавач и купувач да връцкат и да цъкат един час копчелъците за да подкарат апарата, а през това време той да вие като бясно куче на поляната, та кво ли остава тестове да правят Smile
Когато някой поръча повече машини, а хората които взимат бройки знаят за какво става на въпрос, не се стига до тестове и т.н. Карам машините лично, поради следните причини .
1.Монтана е скучен град и не ми се стои много в него за това си измислям прични да пътувам.
2. Купувача често иска детекторите да са без фактури (за да му е по-тънко) и не ми се прехвърлят 3-4-5000 лв по банки и наложени платежи тъй като един ден могат да ме питат за какво са превеждани тия пари !
3.Когато съм в движение постоянно се срещам с нови хора и научавам доста интересни неща, включително за фирма Микрон Smile
4.Често ходя на почивки в наши курорти и съчетавам полезното с приятното .
5.Жените в големите градове са много арни ! Wink Както и заведенията Wink !

До като аз съм на някъде имам хора които сглобяват машините , правят сонди ....моята работа е да сложа платката в кутията и да врътна два тримера ! Всичко ми е готово Wink
Знаеш ли за един ден колко детектора мога да сглобя (ако имам подготвени заготовки) в това включвам и почивките по 15 мин в които пиша във форумите и 2 часа за обяд ?
Ми днес съм сглобил 14 броя !!!
Върнете се в началото Go down
4орта
Про-Консул
Про-Консул
4орта



Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi:   Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 4 EmptyНед Окт 05, 2008 6:55 pm

Цитат :
не ми се прехвърлят 3-4-5000 лв по банки и наложени платежи тъй като един ден могат да ме питат за какво са превеждани тия пари
"Черно на бяло" кой как ощетява държавата и не плаща данъци, много геройско Rolling Eyes
Цитат :
Ми днес съм сглобил 14 броя !!!
Успокой малко топката Basketball , че по тия сметки всеки българин вече трябваше да има поне по 5-6 златни маски
Върнете се в началото Go down
Ancient Hunter
Цезар
Цезар
Ancient Hunter



Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi:   Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 4 EmptyНед Окт 05, 2008 7:05 pm

Golden Mask написа:
Когато съм в движение постоянно се срещам с нови хора и научавам доста интересни неща, включително за фирма Микрон
И какво научи за фирмата Микрон, което никой не знае?
Върнете се в началото Go down
Rosi
Легионер
Легионер




Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi:   Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 4 EmptyНед Окт 05, 2008 8:30 pm

Ancient Hunter написа:
Golden Mask написа:
Когато съм в движение постоянно се срещам с нови хора и научавам доста интересни неща, включително за фирма Микрон
И какво научи за фирмата Микрон, което никой не знае?

Aми научи ( той де - Банди ), че детекторите на Микрон се продават от няколко месеца не само в Италия, ами и във Франция и Германия, от което на Банди още повече му прилоша.........така му прилоша, че почнаха слюнки да хвърчат.
Върнете се в началото Go down
gaqco64
Легионер
Легионер
gaqco64



Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: RE   Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 4 EmptyНед Окт 05, 2008 8:40 pm

Още тази седмица ще го получа НРГ-то в това не се съмнявай Владо.А що се каса е до уговорката и моя тел.Телефона си лично на теб няма да си дам-та и него да истипосаш на всички куки.Аз имам твоя и не е проблем да се свържа с теб.Що се касае до НРГ100П който е при теб ще дам на моя приятел твойте кординати да се уточните.Той е готов да рискува и да го купи от теб.След като гарантираш пред всички,че не си го ровил.
Върнете се в началото Go down
Rosi
Легионер
Легионер




Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi:   Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 4 EmptyНед Окт 05, 2008 8:43 pm

Golden Mask написа:

Golden Mask 3+ не е за всеки ! Детектора има доста настройки, а оператора трябва да прецени на какъв режим и с каква мощност да работи за да е ефективна машината .
Повечето търсачи предпочитат металдетектори с две копчета които отговарят на техния интелект, не ми е ясно защо си се метнал на толкова сложна машина като можеше да си бачкаш примерно с един GM1 и да нямаш никакви главоболия !?
Района на Стара Планина е от Белоградчик до Иракли., къде точно е ,,нашия район” ?
В момента,,този боклук” (Golden Mask3+) е най-продавания металдетектор от всички дилъри на Golden Mask, а повечето клиенти са видели за какво става въпрос преди да си поръчат машина за 850 лв ! Металдететекторите,,bandito2 “ и ,,Golden Mask2” имат една и съща схема, параметри и т.н. само че на втория елементната база е на много по-високо ниво т.е. всички чаркове са от най-добрите производители на електронни елементи. Нямам как ,,bandito 2,, да е по-добър, т.е. бил е за времето си ...понеже тогава имаше повече материал и се вадеха доста неща !
Ако си се ориентирал към NRG100 имам един за продаване , ще ти го дам на специална цена – 100 лв (това е цена само за теб) ето и обявата -
http://imperio.bulgarianforum.net/forum-f12/topic-t123.htm
Мога да ти предложа и друга оферта ако си купиш машината от моя голям конкурент (тук се превивам от смях)
Значи след като я купиш ми ,,кликаш” и затваряш (аз ще те набера да не те набутвам допълнително) паля колата и идвам където ми кажеш на паралелен тест между това което си купил и произволен модел от серията Golden Mask. Тестваме , механична стабилност (на конструкцията) , обща стабилност на машината при махове и удари в камъни , дълбочина , дискриминация ....и още каквото друго се сетиш ако само в едина от всички тестови точки ме биеш с твоя NRG 100 ти давам едни 1000 (хиляда) лева и подарявам детектора с който сме правили паралелния тест .Съгласен ?

Банди, Банди, Великия, ако преди три години успя да излъжеш половин България, сега времената са други....
Банди, момченцееееее, какинотоооооо, не ме разсмивай, че ще получа мускулна треска. Е, то бива, бива, ама..... Ти май не можа да оцениш факта, че те оставих на мира .....
Днес си избирам да коментирам ей това изречение от ВЕЛИКИЯ ти пост:

"....Металдететекторите,,bandito2 “ и ,,Golden Mask2” имат една и съща схема, параметри и т.н. само че на втория елементната база е на много по-високо ниво т.е. всички чаркове са от най-добрите производители на електронни елементи...."

И понеже беше напълнил един друг форум преди известно време с разни снимки и сравняваше твоя адаптер с този на Стефан, ето моя коментар:

https://www.youtube.com/watch?v=gwtivW_0SIA

Хайде до утре........ Спинкай спокойно - утре денят ще е още по-веселSmile
Върнете се в началото Go down
imperio
Цезар
Цезар
imperio



Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi:   Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 4 EmptyНед Окт 05, 2008 8:54 pm

Цитат :
Aми научи ( той де - Банди ), че детекторите на Микрон се продават от няколко месеца не само в Италия, ами и във Франция и Германия, от което на Банди още повече му прилоша.........така му прилоша, че почнаха слюнки да хвърчат.

Той ако научи и други неща хептен ще му прилошее. Ама няма да изпадам подробности, хората бачкат и се мъчат да се развиват, а не като бандита да ходят да търсят зарибителен материал по България и крият данъци.
А, между другото че бях забравил, все пак има връзка с естеството на темата. Много поздрави на инж. Пламен Рашков с чието любезно съдействие се запознах с Vista в реални работни условия в района на Странджа:

Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 4 Thumb_640_480_dsc00955vista


НЕ МИ ПРАЩАЙТЕ ЛИЧНИ - ВЕЧЕ НЕ СЪМ СОБСТВЕНИК И ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР НА ТОЗИ ФОРУМ, И НА САЙТА IMPERIO.DIR.BG
Новите ми сайтове: www.metaldetecting.eu I www.metaldetectings.com I www.moneti.org
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi:   Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 4 EmptyНед Окт 05, 2008 9:18 pm

каде в странджа империо?обади се като идваш насам Very Happy
Върнете се в началото Go down
4орта
Про-Консул
Про-Консул
4орта



Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi:   Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 4 EmptyНед Окт 05, 2008 9:25 pm

https://www.youtube.com/watch?v=gwtivW_0SIA
Леле, това ли му е зарядното на ГМ? От най долнопробните китайски адаптери, и даже силикон не му е сложил вътре? Само като видя марката TelStar и се изприщвам. Колко такива стопени съм виждал No
Цитат :
Aми научи ( той де - Банди ), че детекторите на Микрон се продават от няколко месеца не само в Италия, ами и във Франция и Германия,
Предполагам това имаш в предвид: http://www.mediaelettra.com/energy.htm
Ама що тия чужденци са взели да продават варненските машини, вместо тия на Бандита? Ей, много прости тия италианци Neutral
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi:   Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 4 EmptyНед Окт 05, 2008 9:37 pm

те там и двата типа детектори не работиат много е активно,мойе да се излаже ниакои ама барзо ште се разчуе
Върнете се в началото Go down
imperio
Цезар
Цезар
imperio



Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi:   Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 4 EmptyНед Окт 05, 2008 9:39 pm

comander написа:
каде в странджа империо?обади се като идваш насам Very Happy

Бях на море в Китен, но апарата ходих да го опитам малко по-на юг. Между другото на мястото имаше от зелените камънаци дето свирят много гадно, Вистата обаче ги режеше добре. Съжалявам че нямах време да поработя повече на място където почвата е изцяло такава.
Другия път ако ходя към Бургас ще ти се обадя да видя пулсовия. Интересува ме как докарва дискриминацията, другото знам горе-долу как ще бъде.


НЕ МИ ПРАЩАЙТЕ ЛИЧНИ - ВЕЧЕ НЕ СЪМ СОБСТВЕНИК И ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР НА ТОЗИ ФОРУМ, И НА САЙТА IMPERIO.DIR.BG
Новите ми сайтове: www.metaldetecting.eu I www.metaldetectings.com I www.moneti.org
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi:   Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 4 EmptyНед Окт 05, 2008 10:09 pm

ами черното го изриазва прекасва го,то на 100 метра от китен има овект касен рим,ама там бачкаш на 5 см
Върнете се в началото Go down
Rosi
Легионер
Легионер




Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi:   Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 4 EmptyНед Окт 05, 2008 10:43 pm

4орта написа:
https://www.youtube.com/watch?v=gwtivW_0SIA
Леле, това ли му е зарядното на ГМ? От най долнопробните китайски адаптери, и даже силикон не му е сложил вътре? Само като видя марката TelStar и се изприщвам. Колко такива стопени съм виждал No
Цитат :
Aми научи ( той де - Банди ), че детекторите на Микрон се продават от няколко месеца не само в Италия, ами и във Франция и Германия,
Предполагам това имаш в предвид: http://www.mediaelettra.com/energy.htm
Ама що тия чужденци са взели да продават варненските машини, вместо тия на Бандита? Ей, много прости тия италианци Neutral

A, не, не това имах впредвидSmile Това е италианският сайт, а аз говорех ето за тези:

http://www.bretagne-detecteurs.com/detecteurs-de-metaux--grandes--masses-penetramax-0.htm

http://www.lefouilleur.com/eshop/product_info.php?cPath=45&products_id=904

http://www.eurodetectors.com/shop/index.html?lang=de&target=d39.html

За този последния - който не е в час с немския - 90 Евро е цената под наем за една седмицаSmile не за Бандито, а за МикронSmile Хи-хи Smile
Върнете се в началото Go down
Rosi
Легионер
Легионер




Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi:   Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 4 EmptyНед Окт 05, 2008 11:00 pm

4орта написа:
Ей, много прости тия италианци Neutral

Аха, те и французите, и германците -прости....
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi:   Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 4 EmptyНед Окт 05, 2008 11:33 pm

Rosi написа:


И понеже беше напълнил един друг форум преди известно време с разни снимки и сравняваше твоя адаптер с този на Стефан, ето моя коментар:

https://www.youtube.com/watch?v=gwtivW_0SIA

Хайде до утре........ Спинкай спокойно - утре денят ще е още по-веселSmile

От къде пък разбра че това е зарядно за Golden Mask ?! За първи път виждам такова нещо , ако въобще може да се види нещо на клипа !
Това в ляво е зарядно за Golden Mask , както си и пише ...същото зарежда интелигентно(изключва когато ги зареди) 5-10 бр. NiMh или NiCd акумулаторни батерии , има защита от късо съединение, както и индикация за обърнат поляритет . В дясно е за NRG100
Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 4 1340749146

Ето ги и отворени , само че местата са разменени
Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 4 583535169


Последната промяна е направена от Golden Mask на Пон Окт 06, 2008 12:30 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi:   Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 4 EmptyНед Окт 05, 2008 11:36 pm

4орта написа:
https://www.youtube.com/watch?v=gwtivW_0SIA
Леле, това ли му е зарядното на ГМ? От най долнопробните китайски адаптери, и даже силикон не му е сложил вътре? Само като видя марката TelStar и се изприщвам. Колко такива стопени съм виждал No
Цитат :
Aми научи ( той де - Банди ), че детекторите на Микрон се продават от няколко месеца не само в Италия, ами и във Франция и Германия,
Предполагам това имаш в предвид: http://www.mediaelettra.com/energy.htm
Ама що тия чужденци са взели да продават варненските машини, вместо тия на Бандита? Ей, много прости тия италианци Neutral
Ще го продават я ....като им ги дават с 50% отстъпка ...сметнете кви пари плаща Стефано за един NRG100
245 лв - нормална цена за възможностите на машината Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi:   Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 4 EmptyНед Окт 05, 2008 11:39 pm

imperio написа:
comander написа:
каде в странджа империо?обади се като идваш насам Very Happy

Бях на море в Китен, но апарата ходих да го опитам малко по-на юг. Между другото на мястото имаше от зелените камънаци дето свирят много гадно, Вистата обаче ги режеше добре. Съжалявам че нямах време да поработя повече на място където почвата е изцяло такава.
Другия път ако ходя към Бургас ще ти се обадя да видя пулсовия. Интересува ме как докарва дискриминацията, другото знам горе-долу как ще бъде.

Ахам и аз имам един брой Vista RG750 чисто нова - новеничка (неотваряна).... колегите които дойдат на тестовете ще имат възможност да се запознаят с нея от близо и как реже хубаво камъните и керамиката ....само зависи коя част от сондата ще мине над камъка т.е. ако средната част мълчи на керамиката , периферията я свири Shocked


Последната промяна е направена от Golden Mask на Нед Окт 05, 2008 11:43 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi:   Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 4 EmptyНед Окт 05, 2008 11:43 pm

Rosi написа:
4орта написа:
Ей, много прости тия италианци Neutral

Аха, те и французите, и германците -прости....
Хич не са прости ....купуват за 125 ЕВРО един NRG 100, а го продават на 490 Smile
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi:   Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 4 EmptyПон Окт 06, 2008 12:36 am

4орта написа:
Цитат :
не ми се прехвърлят 3-4-5000 лв по банки и наложени платежи тъй като един ден могат да ме питат за какво са превеждани тия пари
"Черно на бяло" кой как ощетява държавата и не плаща данъци, много геройско Rolling Eyes
Цитат :
Ми днес съм сглобил 14 броя !!!
Успокой малко топката Basketball , че по тия сметки всеки българин вече трябваше да има поне по 5-6 златни маски
За мен няма проблеми да си плащам данъците и го правя ! Ако го дам с отстъпка ( без фактура ) в моя джоб влиза една и съща сума, облекчението е за клиента !
Топката е спокойна, просто днес деня беше много дъждовен и нямаше какво да се прави.... , поработих повечко !Да не си мислиш че всеки ден бацам по 14 ....утре примерно ще почивам, само трябва да ги пратя Wink
Върнете се в началото Go down
4орта
Про-Консул
Про-Консул
4орта



Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi:   Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 4 EmptyПон Окт 06, 2008 12:39 am

Цитат :
Хич не са прости ....купуват за 125 ЕВРО един NRG 100, а го продават на 490
Ти откъде знаеш за колко го купуват? Да не си счетоводител на Микрон?
Цитат :
Ако го дам с отстъпка ( без фактура ) в моя джоб влиза една и съща сума, облекчението е за клиента !
Имаш регистрация по ДДС ли? Ако дойда като клиент при теб ще ми дадеш ли ДДС фактура? Ако имаш ДДС регистрация, значи може да се купят уредите с 20% по малко от обявените цени, ако не искаме ф-ра? Така ли?
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi:   Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 4 EmptyПон Окт 06, 2008 12:44 am

4орта написа:
Цитат :
Хич не са прости ....купуват за 125 ЕВРО един NRG 100, а го продават на 490
Ти откъде знаеш за колко го купуват? Да не си счетоводител на Микрон?
Знам ....италианеца от доста време ме уговаря да продава Golden Mask, но иска големи отстъпки !
Аз му давам 30 % като трябва да поръча машини за мин . 20 000 евро на него му се вижда малко тази отстъпка и ми дава за пример Микрон , който му дава 50% дискаунт !
Другото за което не можем да се разберем е че иска да продава Golden Mask под друго име , за което аз също не съм съгласен ...... Италианеца разполага с пари и е свикнал да му се дупят , но не и аз !!!
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi:   Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 4 EmptyПон Окт 06, 2008 12:44 am

http://www.alibaba.com/catalog/101396231/Pulse_Induction_Metal_Detector_Gp_4500.html ниакои бачкал ли е с шуменското GP4500,то за тиа кинти триабва да бачка като оргинала ниакои да сподели Smile
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi:   Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 4 EmptyПон Окт 06, 2008 12:48 am

4орта написа:
Имаш регистрация по ДДС ли? Ако дойда като клиент при теб ще ми дадеш ли ДДС фактура? Ако имаш ДДС регистрация, значи може да се купят уредите с 20% по малко от обявените цени, ако не искаме ф-ра? Така ли?
Имам две фирми, едната има другата няма рег. по ДДС !
Да, мога да ти го дам без ДДС само при условие че те познавам, на непознати им издавам фактури .
Върнете се в началото Go down
 
Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi:
Върнете се в началото 
Страница 4 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» BANDITO Golden Mask 3
» Продавам металдетектор Golden Mask 4+ 18Khz
» видео клип тест. на металдетектор

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Български металдетектори-
Идете на: