Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
врътка lorenz Fisher 5000 wave Coil miladinka TEKNETICS Spectrum грунда VANQUISH tesoro Simplex mask нишани GOLD маск Майнлаб Minelab prodavam nokta пират голден kupuvam nexus deus
 

 Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi:

Go down 
+10
4орта
gaqco64
pertinax
palaviq
Aemilivs
Салиту
Golden Mask
Ancient Hunter
imperio
Rosi
14 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторСъобщение
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi:   Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 3 EmptyВто Авг 05, 2008 11:27 pm

imperio написа:

Какво има включено в стаята? При мен при включени телевизор ГСМ и лаптоп си работи съвсем нормално без никакви смущения, стига естествено да не е непосредствено до тях......

Golden Mask написа:
Има включен само един компютър ....при същите условия са тествани GM3+ и ВИСТА от другите клипове

imperio написа:
Не може да бъде. Ей сега нарочно съм го пуснал в стаята - от 10 минути си бачка и кротува.
Явно може да бъде, на клипа ясно се чува какъв е прага, при същите условия GM и Виста са по-спокойни (особенно ВИСТА)

Golden Mask написа:
Почвата има леко орудяване защото на друга почва NRG100 и ВИСТА хващат монета ф20мм на 25 см с по-ясен сигнал !


imperio написа:
За дълбочините не можеш да ме убедиш. Поне съм мерил с рулетка при тестовете и знам за какво става въпрос.
Е как да не мога, то се виждаааа Smile на тази почва е така, на друга може и да е различно

Golden Mask написа:
Има един търсачи от врачанско те работят точно на такъв парг и знаеш ли по какво познават че има дълбок сигнал ?! По това че точно над целта(предмета) прага прекъсва т.е. има едно ,,гълтане" на прага .

imperio написа:
Знам ги, или поне част от тях Very Happy Знам и с какви апарати работят - гаражни правеняци с еднотонална дискриминация, даже някои нямат копче за он/оф Very Happy И селищата им знам- газиш един километър слаба минерализация на места чисти та чисти от съвременни боклуци. Ама работят така само ако обекта позволява. Я ги питай ако са от по-дъртите дали в началото на демокарацията са бачкали по тоя начин например на Бриша на Габаре където на времето падна пътническия самолет? Казвам в началото на демокрацията щото тогава на туй селище имаше по 50 парченца алуминий на квадратен метър. Сега вече няма нито алуминий, нито нищо. Тва като почнеш - Веслеца, Мраморен, Баница, Девене ,Борован, Нивянин, Соколаре, Тлачене,Бяла Слатина, Буковец, Комарево, Габаре, Вировско, Мало Пещене...работиш та пееш, лека земя, а камънаците са чист варовик Very Happy (Без някои черноземи около Скъта дето е маааалко по-трудно). В другите райони няма да изброявам но като цяло положението е почти същото. Я ги питай тия врачани като ходят в Стара Планина (ама не врачанския Балкан щото там е варовик повечето) Средна гора, и Родопите как бачкат и дали номера с "гълтането" на прага минава? Минава ама малко по-друг път, нито с правеняците, нито с ГМ3+пб Very Happy

Повечето от тия търсачи са от Згориград ( на 1 км от Враца) там половината балкан (десния скат) на долината откъм Леденика е варовик, но отляво (светилището над Вратцата) и там където е бил рудника е гранит, желязна и др. гадна руда . Та всички работят с 3+ Power Box, само че знаят как да работят с апаратурата Smile
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi:   Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 3 EmptyВто Авг 05, 2008 11:29 pm

Rosi написа:
Golden Mask написа:
Rosi написа:
Хайде - третото клипче - прелюдийката на колко се хващат 10 ст.:

http://tinypic.com/usermedia.php?uo=HB2NDKjg%2BJOB1eIZrc6J%2Bw%3D%3D

Како Роси детектора ви е за ремонт Smile , ще ви го оправя безплатно ( щото ме кефиш),
после си снимайте на воля Smile

Не мислиш ли че керамиката която бай Антон ми прати (тоя дето беше взел на заем пари от сестра си)
е много интересна, балансираш ли ВИСТА-та в средната част на сондата периферията дава сигнал и обратното, да ви изпратя една мостра ?

Банди, много бъркаш Smile Всичко, което трябваше да бъде снимано, вече е сниманоSmile Просто ти го поднасям на порции Smile А за ремонтите - а, и за тях ще си говоримSmile
Како не така Sad че ми умря бизнеса с тия филми дето снимаш, вече трети ден нямам нито една поръчка .... Децата ще умрат от глад lol!
Върнете се в началото Go down
imperio
Цезар
Цезар
imperio



Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi:   Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 3 EmptyСря Авг 06, 2008 12:16 am

Цитат :
Повечето от тия търсачи са от Згориград ( на 1 км от Враца) там половината балкан (десния скат) на долината откъм Леденика е варовик, но отляво (светилището над Вратцата) и там където е бил рудника е гранит, желязна и др. гадна руда . Та всички работят с 3+ Power Box, само че знаят как да работят с апаратурата

Яко си ги зарибил, а? Smile Включват ли пауър бокса насред гранита, включват ли ? Smile

P.S. Дами и господа, поради належащи причини ми се налага да отсъствам няколко дни от скромния ни форум. Ако някой има риторични въпроси спрямо мен моля да бъде така добър да изчака известно време. Оставям господин Aemilivs и модераторите да следят за спазване на добрия тон и правилата на форума.


НЕ МИ ПРАЩАЙТЕ ЛИЧНИ - ВЕЧЕ НЕ СЪМ СОБСТВЕНИК И ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР НА ТОЗИ ФОРУМ, И НА САЙТА IMPERIO.DIR.BG
Новите ми сайтове: www.metaldetecting.eu I www.metaldetectings.com I www.moneti.org
Върнете се в началото Go down
Ancient Hunter
Цезар
Цезар
Ancient Hunter



Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi:   Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 3 EmptyСря Авг 06, 2008 11:04 pm

Golden Mask написа:
Аааа и направете един паралелен тест да видим и вашата как поема павето , щото аз събота и неделя само паралелни ще правя !
Какво стана с паралелните тестове, ще има ли или не Question
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi:   Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 3 EmptyСря Авг 06, 2008 11:12 pm

Голден Маск кво става с тос пауар бокс много грудовци ти пратили машините си за ремонт?
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi:   Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 3 EmptyЧет Авг 07, 2008 12:44 am

Ancient Hunter написа:
Golden Mask написа:
Аааа и направете един паралелен тест да видим и вашата как поема павето , щото аз събота и неделя само паралелни ще правя !
Какво стана с паралелните тестове, ще има ли или не Question

Има ги, но още са на DV носител, като ми остане време ще ги кача при другите - http://video.data.bg/userclips.php?dst_uid=651982
comander написа:
Голден Маск кво става с тос пауар бокс много грудовци ти пратили машините си за ремонт?

Под Грудово имаш предвид гр.Средец ? Какво да става....., последния детектор който беше оттам за ремонт (от преди две седмици) се оказа със скъсан кабел, преди това не се спомням, май пращаха няколко за ъпгрейт .
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi:   Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 3 EmptyНед Авг 24, 2008 9:01 am

хайде кои ще направи тест под 3 павета да чува парата ?
Върнете се в началото Go down
palaviq
Новобранец
Новобранец




Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: :)   Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 3 EmptyНед Сеп 14, 2008 1:23 am

Здравейте колеги,за4етах се във форума(дори се нагледах клип4ета) и останах изненадан от мн неща.
Вие със сигурност знаете доста пове4е за теорети4ния принцип на работа и електрониката,отколкото мен,но едва ли имате пове4е 4асове из горите Very Happy
поради тази при4ина ,ако позволите ,бих направил следните забележки:
-като тествате апаратите оставете прага да не се 4ува или поне да е едва доловим за слуха- причината е ясна-след 3 часа "клатене" едва ли и човека със най-слонските нерви ще издържи нещо постоянно да му писука;
-въпроса за пауър бокса или турбото или нз как го нари4ате,мисля ,4е също е излишен за коментар.до колкото знам батериите отиват мн бързо и би имал приложение при съмнителен сигнал в дълбочина или при вадене на "разсейка" ,но в последния слу4ай само много самонадеян търса4 би си позволил да работи на дискриминация.с това според мен е из4ерпан въпроса.
-от практиката съм се убедил ,4е двутоналните звуци объркват пове4е от еднотоналните.на твърдото мнение съм ,4е стари4ките апарати с накъсването на сигнала за черен метал са по-добрия вариант от симфониите в 4 действия Very Happy
-като правите тестове с 4ерни метали в земята,ако ви е "цветен" сигнала,завъртете,моля ви се,апарата на 90 градуса и тогава слушайте сигнала.
-като потребител мога да направя следните препоръки за дизайна и съдържанието на един апарат:
1.напълно излишни са всякакъв вид стрелки ,красиви дисплеи,дълбокомери,висотомери,формоопределители и други такива.всеки сериозен търсач като чуе сигнала,може да каже дълбочина и големина Very Happy
2.слагайте буксата по такъв начин ,4е кабела да се прибира най-близко до тръбата(ще направите мн щастливи търсачите из храсти и др такива места)
3.в същия тон не трябва да има никакви стърчащи коп4ета нагоре,надолу и настрани.
4.в някои апарати има възможност за центриране-отново напълно излишен артикул(освен може би за на4инаещи)
5.когато търсим,в едната ръка държим апарата -в другата лопата!!!!! правете апаратите удобни за работа !
накрая бих ви описал как би изглеждал според мен апарата за сериозния търсач.нужните настройки са :праг,чувствителност,диск,звук,земя + ключ за вкл-изкл на дискриминацията.турбото и въпросния ключ трябва да са достъпни за палеца и/или показалеца на ръката ,с която го движим.понеже държа апарата с дяснатя ръка е най-удобно прага и диск да са отляво!!!може да ви звучат мн наивнички думите ми,но като се заглеждам в апаратите ,рядко някой е с удобна"клавиатура".да отбележа също така,4е може би трябва да забранят със закон сензорните бутони...колкото са красиви-толкова са нефункционални...сигурно имам още неща да добавя,но ще бъде друг път...прощавайте за малките букви и правописа,но писането на латиница си оказва отр влияние Smile
Върнете се в началото Go down
pertinax
Новобранец
Новобранец




Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi:   Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 3 EmptyПон Сеп 15, 2008 12:16 pm

Здравейте,радвам се,че все още има форум за търсачи,който да е активен,дори с малко хора,които пишат в него!Гледам нищо не се е променило от преди,обичайните спорове с "обичайните заподозряни",малко тафтология,но какво да се прави!Иначе,как сте?Слушайте колегата над мен умни неща е казал!А,моито мнение е,че с машините с този принцип на работа отдавна са стигнали максимума си,всичко друго е търговски трикове!"Империо",браво,че си успял да задържиш сайта!
Върнете се в началото Go down
imperio
Цезар
Цезар
imperio



Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi:   Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 3 EmptyПон Сеп 15, 2008 2:25 pm

Pertinax, добре дошъл Smile


НЕ МИ ПРАЩАЙТЕ ЛИЧНИ - ВЕЧЕ НЕ СЪМ СОБСТВЕНИК И ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР НА ТОЗИ ФОРУМ, И НА САЙТА IMPERIO.DIR.BG
Новите ми сайтове: www.metaldetecting.eu I www.metaldetectings.com I www.moneti.org
Върнете се в началото Go down
gaqco64
Легионер
Легионер
gaqco64



Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Относно качествата на GM3+   Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 3 EmptyСъб Окт 04, 2008 12:44 am

Laughing Владо стига си писал глупости за тоя GM3+.Имахго и излизах точно 3 пъти с него и го продадох.Моето и мнението надоста от колегите от нашия район е едно не струва и половината от цената му.Не работи изобщо в нашия район или бърка цвят с черно или пищи и свири токата фуга в ре минор.В началото когато започна /имам впредвид периода на Бандита/,работеше както трябва и уредитети бяха качествени.Но тогава не беше се налапал толкова.Сега си го ударил само на печелбарство.Хубаво карай така и не се заяждай с колегите си ,пък нека времето и ние потребителите да решим кой е по добрия.Само едно искам да ти кажа.Замисляли си се ,че повече от колегите са хора който са тръгнали по гори и полета от зор.Имам в предвид финансов крах.И лишават семейството си от тези пари само и само да купят що годе по добра техника за да искарат нещо от нея.Защото са без работни и т.н.Та мисълта ми е,че като ги залъгваш с тоя боклук за толкова пари не ти ли е съвестно.И дали някой ден няма да ти преседнат тия глупости като GM3+.Пак казвам Бандита е много ,много по добър от всички др. твой измислици и шарений в момента.А що се однася до мен то аз и доста мой колеги в района сме се вече орентирали към най големият ти конкорент NRG100,и имаме основателни причини за това по вярвайми.Първо работи отлично в района на Ст.Планина,по евтин,с по добра дискриминация /в реални условия/,и с по добра детекция /пак в реални условия/ от твойте найстина "ЗЛАТНИ"маски.Който не е съгласен да заповяда на гости да ме убеди лично в нашия район.
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi:   Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 3 EmptyСъб Окт 04, 2008 10:11 pm

gaqco64 написа:
Laughing Владо стига си писал глупости за тоя GM3+.Имахго и излизах точно 3 пъти с него и го продадох.Моето и мнението надоста от колегите от нашия район е едно не струва и половината от цената му.Не работи изобщо в нашия район или бърка цвят с черно или пищи и свири токата фуга в ре минор.В началото когато започна /имам впредвид периода на Бандита/,работеше както трябва и уредитети бяха качествени.Но тогава не беше се налапал толкова.Сега си го ударил само на печелбарство.Хубаво карай така и не се заяждай с колегите си ,пък нека времето и ние потребителите да решим кой е по добрия.Само едно искам да ти кажа.Замисляли си се ,че повече от колегите са хора който са тръгнали по гори и полета от зор.Имам в предвид финансов крах.И лишават семейството си от тези пари само и само да купят що годе по добра техника за да искарат нещо от нея.Защото са без работни и т.н.Та мисълта ми е,че като ги залъгваш с тоя боклук за толкова пари не ти ли е съвестно.И дали някой ден няма да ти преседнат тия глупости като GM3+.Пак казвам Бандита е много ,много по добър от всички др. твой измислици и шарений в момента.А що се однася до мен то аз и доста мой колеги в района сме се вече орентирали към най големият ти конкорент NRG100,и имаме основателни причини за това по вярвайми.Първо работи отлично в района на Ст.Планина,по евтин,с по добра дискриминация /в реални условия/,и с по добра детекция /пак в реални условия/ от твойте найстина "ЗЛАТНИ"маски.Който не е съгласен да заповяда на гости да ме убеди лично в нашия район.
Golden Mask 3+ не е за всеки ! Детектора има доста настройки, а оператора трябва да прецени на какъв режим и с каква мощност да работи за да е ефективна машината .
Повечето търсачи предпочитат металдетектори с две копчета които отговарят на техния интелект, не ми е ясно защо си се метнал на толкова сложна машина като можеше да си бачкаш примерно с един GM1 и да нямаш никакви главоболия !?
Района на Стара Планина е от Белоградчик до Иракли., къде точно е ,,нашия район” ?
В момента,,този боклук” (Golden Mask3+) е най-продавания металдетектор от всички дилъри на Golden Mask, а повечето клиенти са видели за какво става въпрос преди да си поръчат машина за 850 лв ! Металдететекторите,,bandito2 “ и ,,Golden Mask2” имат една и съща схема, параметри и т.н. само че на втория елементната база е на много по-високо ниво т.е. всички чаркове са от най-добрите производители на електронни елементи. Нямам как ,,bandito 2,, да е по-добър, т.е. бил е за времето си ...понеже тогава имаше повече материал и се вадеха доста неща !
Ако си се ориентирал към NRG100 имам един за продаване , ще ти го дам на специална цена – 100 лв (това е цена само за теб) ето и обявата -
http://imperio.bulgarianforum.net/forum-f12/topic-t123.htm
Мога да ти предложа и друга оферта ако си купиш машината от моя голям конкурент (тук се превивам от смях)
Значи след като я купиш ми ,,кликаш” и затваряш (аз ще те набера да не те набутвам допълнително) паля колата и идвам където ми кажеш на паралелен тест между това което си купил и произволен модел от серията Golden Mask. Тестваме , механична стабилност (на конструкцията) , обща стабилност на машината при махове и удари в камъни , дълбочина , дискриминация ....и още каквото друго се сетиш ако само в едина от всички тестови точки ме биеш с твоя NRG 100 ти давам едни 1000 (хиляда) лева и подарявам детектора с който сме правили паралелния тест .Съгласен ?
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi:   Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 3 EmptyСъб Окт 04, 2008 10:29 pm

Забравих да ти кажа че то го давам за 100 лв щото си много убав .....
---------------------
написах gaco64 в Гугъла и що да видя, ти си първа писта в сайтовете за запознанства, зидаро-мазач , продаваш имот в Рибарица за 160 000 евро (а мрънкаш че нямаш пари) Laughing
Чак сега видях че си от Тетевен, даже и ЛС си ми пратил Smile
Върнете се в началото Go down
imperio
Цезар
Цезар
imperio



Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi:   Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 3 EmptyСъб Окт 04, 2008 10:43 pm

Махнах линка. Бандит, знам че си имунизиран срещу такива неща като такт, но това да покажеш някой на цяла България без съгласието му е проява на много лош вкус. Не е нужно да го правиш.


НЕ МИ ПРАЩАЙТЕ ЛИЧНИ - ВЕЧЕ НЕ СЪМ СОБСТВЕНИК И ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР НА ТОЗИ ФОРУМ, И НА САЙТА IMPERIO.DIR.BG
Новите ми сайтове: www.metaldetecting.eu I www.metaldetectings.com I www.moneti.org
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi:   Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 3 EmptyСъб Окт 04, 2008 10:55 pm

imperio написа:
Махнах линка. Бандит, знам че си имунизиран срещу такива неща като такт, но това да покажеш някой на цяла България без съгласието му е проява на много лош вкус. Не е нужно да го правиш.
gaco64 сам си е сложил снимката в sladur.com, аз само сложих линк към профила му, сигурно няма нищо против да го гледат, ама щом така си преценил ........Smile !
Тоя е виждал 3+ на картинка само , в Тетевен няма такъв ...има няколко 2-ки с Power BOX и то хора които преди това са имали bandito2 , на същите не им трябва автоматичен режим и за това си купиха 2 - ки с PB
Върнете се в началото Go down
Ancient Hunter
Цезар
Цезар
Ancient Hunter



Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi:   Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 3 EmptyСъб Окт 04, 2008 11:39 pm

Каквото и да се пише по форумите, факт е, че има доста хора които ползват по една или друга причина NRG100 и го предпочитат пред ГМ, след като са пробвали и двата. Аз съм разговарял с не един или двама такива и сигурно са избрали да работят с NRG100 защото са "малоумни" и ГМ3 им е "много сложен" :
Цитат :
не ми е ясно защо си се метнал на толкова сложна машина като можеше да си бачкаш примерно с един GM1 и да нямаш никакви главоболия !?
Без съмнение е една от най сложните машини с които може да се работи Very Happy
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi:   Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 3 EmptyНед Окт 05, 2008 12:10 am

Ancient Hunter написа:
Каквото и да се пише по форумите, факт е, че има доста хора които ползват по една или друга причина NRG100 и го предпочитат пред ГМ, след като са пробвали и двата. Аз съм разговарял с не един или двама такива и сигурно са избрали да работят с NRG100 защото са "малоумни" и ГМ3 им е "много сложен" :
Цитат :
не ми е ясно защо си се метнал на толкова сложна машина като можеше да си бачкаш примерно с един GM1 и да нямаш никакви главоболия !?
Без съмнение е една от най сложните машини с които може да се работи Very Happy

Ancient Hunter ти виждал ли си някога NRG100 на живо ?
Ако ти попадне в ръцете сложи едни 10 ст под 2-3 см подова керамика и разкажи какво се чува във високоговорителя .. Smile
Ааааа и да знаеш, ако случайно духне лек ветрец нищо няма да чуеш ! Освен вятъра де Wink
Дано на тестовете на 18-ти се появи някой с NRG100 ( аз ще си нося и моя) да видят колегите за какво иде реч
Върнете се в началото Go down
4орта
Про-Консул
Про-Консул
4орта



Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi:   Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 3 EmptyНед Окт 05, 2008 12:12 am

Golden Mask написа:
Аз и моя бих си сложил ама ще вземете да се комплексирате !
Ама ние си те знаем. Аз още се боря с комплексите си:
Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 3 005210346-big
Върнете се в началото Go down
gaqco64
Легионер
Легионер
gaqco64



Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi:   Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 3 EmptyНед Окт 05, 2008 1:21 am

Laughing Laughing Laughing Бандит ти найстина си изпаднал в истерия.Но след като става въпрос за моя интелект ще ти одговоря само едно.Сигорно е малко по голям от на тия сиромаси дето ти наливат грешни пари за твойта "ЗЛАТНА"маска.А що се касае до сайтовете за запознанства и т.н. мисля,че това си е лично мой проблем.Да няма за какво да се крия,но ти явно скоро ще се наложи /не дай боже/,ако продължаваш да залъгваш хорицата.Визирам твойте кленти който са с по "висок" КПД от моя.Надявам се да ударжиш думата си относно облога.А на всички е ясно какъв NRG продавш. Аза това,че съм готин да такае.А ко искаш можеш лично да се убедиш Laughing .Не прави констатаций за човек който не познаваш.Желая ти успех в РИБОЛОВА. PS.Може да съм "зидаро мазач" но не съм тракторис като теб и не ора селища Laughing
Върнете се в началото Go down
Aemilivs
Джадай
Джадай




Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi:   Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 3 EmptyНед Окт 05, 2008 10:40 am

ако още продължавате с глупости ще ви изпобана всичките ...
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi:   Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 3 EmptyНед Окт 05, 2008 12:11 pm

gaqco64 написа:
Laughing Laughing Laughing Бандит ти найстина си изпаднал в истерия.Но след като става въпрос за моя интелект ще ти одговоря само едно.Сигорно е малко по голям от на тия сиромаси дето ти наливат грешни пари за твойта "ЗЛАТНА"маска.А що се касае до сайтовете за запознанства и т.н. мисля,че това си е лично мой проблем.Да няма за какво да се крия,но ти явно скоро ще се наложи /не дай боже/,ако продължаваш да залъгваш хорицата.Визирам твойте кленти който са с по "висок" КПД от моя.Надявам се да ударжиш думата си относно облога.А на всички е ясно какъв NRG продавш. Аза това,че съм готин да такае.А ко искаш можеш лично да се убедиш Laughing .Не прави констатаций за човек който не познаваш.Желая ти успех в РИБОЛОВА. PS.Може да съм "зидаро мазач" но не съм тракторис като теб и не ора селища Laughing
Риболова ми е доста успешен . Благодаря !
На който не му е кеф да не купува от мен...мисля че в Тетевен има достатъчно мои машини и всеки преди да купи може да намери човек с подобна и да прецени дали да поръча или не !
Тетевен не е далече ..., на около 140 км от Монтана , може и на място да пробва за какво става въпрос .
На 24 и 25 имам резервация в Евъргрийн Палас (надявам се знаеш къде е ), обади се и ще направим един полигон , а и хем ще видиш как сиромаси от Тетевен си купуват машини, щото за тогава имам поръчани две 3+ и една единичка .
Да ти пазя ли NRG- то или ще си купиш от Варна ?
Върнете се в началото Go down
gaqco64
Легионер
Легионер
gaqco64



Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Сори !   Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 3 EmptyНед Окт 05, 2008 1:20 pm

Владо ако съм те засегнал с нещо извинявай.Прав си всеки има право да копува от където и от който си иска.За всеки влак си има пътници.Що се касае до мен аз вече си поръчах "NRG100P".Но снощи говорех с колега и той може да го купи от теб на обявената цена.Стига да гарантираш,че не е ровен,и е така както го е пройзвел "МИКРОН".Човека го познаваш но тук не е местото да го коментираме.Що се касае до идването ти в Тетевен ще се радвам да се срещнем отново /преди 5/6 г. сме се срещали/.Ще изпием по някоя Тет.сливова и ще по търкаме машините.Успех!
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi:   Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 3 EmptyНед Окт 05, 2008 1:48 pm

https://www.youtube.com/watch?v=nuTq2aFNKLY&feature=related вижте новото GP4500 шуменско изделие .
Върнете се в началото Go down
imperio
Цезар
Цезар
imperio



Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi:   Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 3 EmptyНед Окт 05, 2008 4:31 pm

Цитат :
Мога да ти предложа и друга оферта ако си купиш машината от моя голям конкурент (тук се превивам от смях)
Значи след като я купиш ми ,,кликаш” и затваряш (аз ще те набера да не те набутвам допълнително) паля колата и идвам където ми кажеш на паралелен тест между това което си купил и произволен модел от серията Golden Mask. Тестваме , механична стабилност (на конструкцията) , обща стабилност на машината при махове и удари в камъни , дълбочина , дискриминация ....и още каквото друго се сетиш ако само в едина от всички тестови точки ме биеш с твоя NRG 100 ти давам едни 1000 (хиляда) лева и подарявам детектора с който сме правили паралелния тест .Съгласен ?

Я намери някой търсач на полето и му дай двата апарата да видим как стоят нещата и да си каже впечатленията. Ама с нов микронски апарат , не с тоя дето го разнасяш. Май пак допряхме до основното - все ти се буташ да правиш демонстрации щото ГМ 3+пб няма подкарване. А за оферти от твоя страна - от теб не бих купил нищо, ама абсолютно нищо като те знам какво преставляваш.


НЕ МИ ПРАЩАЙТЕ ЛИЧНИ - ВЕЧЕ НЕ СЪМ СОБСТВЕНИК И ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР НА ТОЗИ ФОРУМ, И НА САЙТА IMPERIO.DIR.BG
Новите ми сайтове: www.metaldetecting.eu I www.metaldetectings.com I www.moneti.org
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi:   Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi: - Page 3 EmptyНед Окт 05, 2008 5:05 pm

imperio написа:
Цитат :
Мога да ти предложа и друга оферта ако си купиш машината от моя голям конкурент (тук се превивам от смях)
Значи след като я купиш ми ,,кликаш” и затваряш (аз ще те набера да не те набутвам допълнително) паля колата и идвам където ми кажеш на паралелен тест между това което си купил и произволен модел от серията Golden Mask. Тестваме , механична стабилност (на конструкцията) , обща стабилност на машината при махове и удари в камъни , дълбочина , дискриминация ....и още каквото друго се сетиш ако само в едина от всички тестови точки ме биеш с твоя NRG 100 ти давам едни 1000 (хиляда) лева и подарявам детектора с който сме правили паралелния тест .Съгласен ?

Я намери някой търсач на полето и му дай двата апарата да видим как стоят нещата и да си каже впечатленията. Ама с нов микронски апарат , не с тоя дето го разнасяш. Май пак допряхме до основното - все ти се буташ да правиш демонстрации щото ГМ 3+пб няма подкарване. А за оферти от твоя страна - от теб не бих купил нищо, ама абсолютно нищо като те знам какво преставляваш.
Намерил съм го вече (човека от Тетевен) ще стане голям майтап, обещавам Smile хем ще е нов , хем от последните модификации. Като ходя към Рибарица към края на месеца ще се видя с него , ще си нося и камерата Smile
Между другото в четвъртък минах през mdetectors и пробвах наличния , работи си също като моя ! Въздушно монетите са цветен метал, сложа ли ги под керамика стават пирон .
Искаш ли да направя клип на нов детектор от офиса в София, който е оставен за продажба ?
Върнете се в началото Go down
 
Тест на металдетектор Bandito - Golden mask 3+ - made by Rosi:
Върнете се в началото 
Страница 3 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» BANDITO Golden Mask 3
» Продавам металдетектор Golden Mask 4+ 18Khz
» видео клип тест. на металдетектор

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Български металдетектори-
Идете на: