Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
deus GOLD wave Fisher пират nexus 5000 miladinka грунда маск kupuvam prodavam Minelab Simplex Coil mask tesoro нишани врътка Майнлаб голден lorenz TEKNETICS nokta Spectrum VANQUISH
 

 wave металдетектори

Go down 
+23
Aemilivs
yaponetsa
colombo
BEKS
pavlinbass
imperio
Avrelian
adminn
ztdmp
Пламен
mdetectors.bg
www
sony147
wave
laki
don
Golden Mask
notron
stoian8411
virus2009
pgd
PP
ibosar
27 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
ibosar
Новобранец
Новобранец
ibosar



wave металдетектори Empty
ПисанеЗаглавие: wave металдетектори   wave металдетектори EmptyНед Фев 14, 2010 11:26 am

колеги ако някой работи с тази машина може ли да си даде мнението,как се държи на урудено,като дълбочина може ли да конкорира на golden mask3? Благодаря ви!
Върнете се в началото Go down
PP
Легионер
Легионер




wave металдетектори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: wave металдетектори   wave металдетектори EmptyНед Фев 14, 2010 6:00 pm

dobri sa
Върнете се в началото Go down
pgd
Консул
Консул




wave металдетектори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: wave металдетектори   wave металдетектори EmptyНед Фев 14, 2010 6:56 pm

за цената си не са лоши
Върнете се в началото Go down
virus2009
Новобранец
Новобранец
virus2009



wave металдетектори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: wave металдетектори   wave металдетектори EmptyНед Фев 21, 2010 11:12 pm

колега за мен лично wave-то ми е малко плитко но ти решаваш
Върнете се в началото Go down
stoian8411
Преторий
Преторий
stoian8411



wave металдетектори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: wave металдетектори   wave металдетектори EmptyСъб Апр 10, 2010 10:01 pm

някой работил ли е с новия wave.кажете впечатленията от новата машинка.явно е доста по- добър от стария.
Върнете се в началото Go down
stoian8411
Преторий
Преторий
stoian8411



wave металдетектори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: wave металдетектори   wave металдетектори EmptyНед Апр 11, 2010 9:06 pm

e никой ли не е работил с новия wave Question
Върнете се в началото Go down
stoian8411
Преторий
Преторий
stoian8411



wave металдетектори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: wave металдетектори   wave металдетектори EmptyЧет Апр 22, 2010 8:17 pm

някой работил ли е с 38 dd антена на wave Question
Върнете се в началото Go down
notron
Про-Консул
Про-Консул
notron



wave металдетектори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: wave металдетектори   wave металдетектори EmptyСъб Май 15, 2010 11:33 pm

WEVE !!!!! видяхтели знака внимание ? Гаранция !!!!! и некадърно направен метал детектор . Чудесната комбинация за XXl АпараТ
От 12 г. съм в бранша с изработването на детектори , по професия програмист но тъй като от 5 г, несе занимавам реших да си закупя , и сега си задавам въпроса " дали всички некадърни телевизионни техници не са станали произодители на метал детектори ? не тия са по страшни , купих Weve нов модел ауто грунд , какво е ауто ?
сам се настройва с земята - супер - XLT ХЕХЕХЕ - не е ауто а фиксиран отиваш на друго място и си от този момент в ГАРАНЦЦИЯ !!!!! Щото не се променя грунда. За дискриминация да не говорим , пак !!!!!! купете си и виж те мисля че е супер за хора нуждаещи се от отслабване . Последно гледах клип с детектора в подобрен вариант с грунд , ауто и мануал / auto , menual , Gluposti Глупости на колела , абе аджаба в тая България ще има ли добър апарат стига с тия дълбочини , требва да знаем за какво става въпрос , нали сме много добри . ЕЕЕЕЕ нека първо се научим да настройваме бобините в антената в абсолютната (0) а това е много важно . е на Weveto всичко това му е в пвече ( или му липсва ) , съжалявам и се извинявам за печатни грешки но ного сън ядосан че си дадох парите на вятъра , КУПЕТЕ СИ И ВИЕ , това не е нито анти реклама нито Реклама .Ако искате купете моя апарат 0895738677 ПРОДАВА СЕ !!!!!! за 250лв. 200 апарата и 50 стика купен е като кит , + стик допълнително . Продава се комплект . Всички действащи лица в филма са измислени , приликите са случайни но ,

ПРОДАВА СЕ СПЕШНО 0895738677
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



wave металдетектори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: wave металдетектори   wave металдетектори EmptyСъб Май 15, 2010 11:56 pm

Много интересно как преди 1 месец беше супер доволен от детектора - http://imperio.bulgarianforum.net/forum-f1/topic-t36-30.htm
а сега стига
Върнете се в началото Go down
don
Про-Консул
Про-Консул




wave металдетектори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: wave металдетектори   wave металдетектори EmptyНед Май 16, 2010 10:33 am

Както беше казал Владо,някаде другаде -преди да се изакаш трябва да си свалиш гащите Laughing Та и този колега хем майсторче ,хем всичко е ок-пък след месец неставал стига Колега като продаваш машина си има отделна секция за това,и за да я продадеш недей я плю толкова Very Happy като я продадеш тогава cyclops
Върнете се в началото Go down
laki
Консул
Консул




wave металдетектори Empty
ПисанеЗаглавие: по темата за апарати те   wave металдетектори EmptyНед Май 16, 2010 10:35 am

Братле,ти май си барникал по апарата-да не си ОСРАЛ ти положението.И аз имам подобен апарат ,но от друга марка и не се оплаквам и не е
вярно че като смениш терена почва да вие и да се разтроива.
Върнете се в началото Go down
notron
Про-Консул
Про-Консул
notron



wave металдетектори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: wave металдетектори   wave металдетектори EmptyНед Май 16, 2010 11:51 am

Апарата работи точно 1м. и почнаха проблемите , електрониката работи супер все пак е отчасти Магнум , но антената е толкова изместена че няма шанс да се донастройва с каквото да било от вънка освен с нова антена .

"Човек се радва на едно нещо докато не разбере какъв Х...й е вземал."

А за онези които искат да ме убеждават че е добър могат да го купят ПРОДАВА СЕ !!!!

Дълбочина има и то добра мн добра но това не е критерий за един апарат !!!!! Дискриминацията не е добра !
Върнете се в началото Go down
wave
Легионер
Легионер
wave



wave металдетектори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: wave металдетектори   wave металдетектори EmptyНед Май 16, 2010 9:12 pm

Господин Norton ..... от Радомир ,мисля че не заслужавам такива думи от твоя страна. Ти просто реши да откопираш схемата ,от 2 месеца започна да ме разпитваш по телефона /след като ти бях разрешил да отвориш апарата ,като ти запазя гаранцията/ тази схема каква е а как да си изведа грунда и други подобни. А думите ти бяха " Човече апарата ти е супер ,много съм доволен."С една дума опитваше се да разбереш какви са елементите на детектора. И вчера като капак на всичко искаше да разбереш броя на навивките и как да си направиш 32см. антена.След като ти отказах се появи ТУК.Моля те не пиши глупости повече. Ще помоля Админа да вземе мерки ако продължаваш.

P.S. Що се отнася до металдетектора ,който продаваш дори и аз не бих го купил ,като знам колко си бъркал в него.Продължавай да си го продаваш.
Върнете се в началото Go down
sony147
Цезар
Цезар
sony147



wave металдетектори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: wave металдетектори   wave металдетектори EmptyПон Май 17, 2010 9:26 am

Браво за отговора,на такива мижитурски изцепки точно така трябва да се отговаря!!!Добре е да се знае в целия форум,ако твойта камбанария е по високата естествено!!


Дошло е време,робите да преброят господарите!
Върнете се в началото Go down
www
Консул
Консул
www



wave металдетектори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: wave металдетектори   wave металдетектори EmptyПон Май 17, 2010 9:32 am

нотрон-искам да купя уреда-да те оттьрва от него да не се кахьриш повече
Върнете се в началото Go down
notron
Про-Консул
Про-Консул
notron



wave металдетектори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: wave металдетектори   wave металдетектори EmptyПон Май 17, 2010 12:12 pm

Истина е че апарата е добър с малко нередовна дискриминация , НО ! Моя апарат е с неграмотно направена антена и се съмнявам че и идругите антени са направени като хората. "АНТЕНАТА Е ЗАЛЯТА НЕБАЛАНСИРАНА"

Какво трябва да кажа ? Браво супер купил съм си апарат с калпава антена .

А що се касае до схеми платки ... Апарата не е нищо ново под слънцето
който желае ще му пусна схемата и снимки на платката.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




wave металдетектори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: wave металдетектори   wave металдетектори EmptyПон Май 17, 2010 1:53 pm

Smile


Последната промяна е направена от PHOENIX на Вто Дек 07, 2010 8:53 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
notron
Про-Консул
Про-Консул
notron



wave металдетектори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: wave металдетектори   wave металдетектори EmptyПон Май 17, 2010 7:04 pm

Изобщо не ме барка схемата на апарата аз не съм конкуренция нито производител, просто исках да си оправа апарата , притесниме факта че започна да не може да обира грунда затова му се обадих на майстора след което сложих на мястото на първият син на цвят тример сложих потенциометър ,изведохго отпред и нещата се пооправиха , пак се обадих за дискриминацията
щото работи като на импулсен малко ръжда и става цвят но това било нормалмо ОК.
Като започна да свири на дупките му се обадих и той каза да вида дали не са мраднали бобините , НАПРАВО БЯХА ОТКАЧИЛИ . Той каза да ги нулирам с пирон от попнит да но нестава. Навих две бобини нулирах ги на масата и за мое щастие апарата си трагна перфектно .
Има дискриминация има си всичко. но при толкова ядове как да не свалиш схемата та нали требва да знаеме какво правиме . Затова казах че е неграмотно направена защото най важната работа не е свършена . И пак казвам електрониката е добра до някаде . Но качеството на изработка е една (0). А сега след всичко което видях от Wave е изключено
някой да ме убеждава че Жигулата е по добра от Мерцедес защото ....
Айде със здраве работете с Weve .
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



wave металдетектори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: wave металдетектори   wave металдетектори EmptyПон Май 17, 2010 8:09 pm

Колега, WAVE е един от малкото български прилични апарати. Лично аз съм свидетел на равзитието на теза апарати от 6 години насам. Едно време когато започвахме с www.mdetectors.com тази беше еда от избраните български марки с които трябваше да работим, но липсата на фирма на производителя и екстри, като ръководство на български и англииски, кашон и т.н. отложиха това във времето.
Миналата седмица видах отново как работи WAVE и видях, че доста неща са се развили в правилна посока. Скоро ще видите WAVE и в www.mdetectors.com , което е определено голяма гаранция, че апарата си струва.
Върнете се в началото Go down
ibosar
Новобранец
Новобранец
ibosar



wave металдетектори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: wave металдетектори   wave металдетектори EmptyПон Май 17, 2010 9:33 pm

Аз вече от 3 месеца съм с Wave и мога да кажа,че дискриминацията си я бива.Лично аз мога да да различа оловото и станиола от другите цветни метали.Никога не ми се е случвало да попадна на дупков ефект.Общо взето апарата си е супер.
Върнете се в началото Go down
Пламен
Новобранец
Новобранец




wave металдетектори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: wave металдетектори   wave металдетектори EmptyВто Май 18, 2010 10:23 pm

Колега notron и аз оставам с впечатлението че сте "модернизирали" детектора за да получите по голяма дълбочина. Ако сте повишили усилванията и излъчването на генератора това неминуему ще се отрази на "грунда" и ще свири на дупки. Дискриминацията естествено ще се влоши поради по-силното влияние на земята. Чудя се само дали не сте сменили и честотата което би довело до влошаване на баланса на антената.
Между другото ръждата е съвсем друго химично съединение и то не е желязо. Ръждата е "цвят". И ако някой дискриминира силно ръждясало антично желязо то той ще види гърне само ако се спъне в него (или ако е с медна капачка примерно).
Върнете се в началото Go down
notron
Про-Консул
Про-Консул
notron



wave металдетектори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: wave металдетектори   wave металдетектори EmptyВто Май 18, 2010 11:01 pm

ЕЕЕЕЕ за това иде реч , и ако не избарзваме с упреците и почакате малко по добър вид ще разберете че ъм бил прав. Има една фрапираща грешка ! Която аз открих благодарение на това че свалих схемата , но можеби е добре за хората да си бачкат със недоправени апарати , пример ще ви дам че наскоро правих тест XLT и се оказа че е малко прехвалено сравнение с една Гъдулка на 20г. Smile
Относно дълбочината .
За какво говориме за Wave който е напрактика 2 канала Магнум , не ме размивайте приятели .
Желая ви просто късмет стози апарат .
Върнете се в началото Go down
ztdmp
Легионер
Легионер
ztdmp



wave металдетектори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: wave металдетектори   wave металдетектори EmptyСря Май 19, 2010 12:03 am

[quote="Пламен"]Ръждата е "цвят". quote]
Shocked
По-скоро се проявява като цвят но само в динамика. В статика си е чисто "негро". Cool
Върнете се в началото Go down
notron
Про-Консул
Про-Консул
notron



wave металдетектори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: wave металдетектори   wave металдетектори EmptyСря Май 19, 2010 6:49 am

Мисля че ако се пипне тук там и се направи малка корекция в канала за дискриминацията ще се оправат нещата , дискриминатора трябва да може да се настройва в градуси -90 до +90 иначе какъв дискриминатор е , сигурно е Ауто пък да не знаем .

Правата лопата е дай добрия метал детектор !
Върнете се в началото Go down
wave
Легионер
Легионер
wave



wave металдетектори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: wave металдетектори   wave металдетектори EmptyСря Май 19, 2010 10:51 pm

Моля публикувай схемата тук но 1 към 1 ,няма да се расърдя.Не забравяй че тук има и доста компетентни хора.Не ставай за смях.

Бих предложил да спреш с нападките,защото ако разбираш от електроника то със сигурност си видял че детектора не е магнум с 2 канала.
А и какво му е на магнума хората сумати неща извадиха с него.

Нотрон не мисля повече да отговарям на твойте изказвания.Бъди жив и здрав.И много творчески успехи.


Последната промяна е направена от wave на Чет Май 20, 2010 10:01 am; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото Go down
 
wave металдетектори
Върнете се в началото 
Страница 1 от 4Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Wave A2 plus
» уредите wave
» За Wave

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Български металдетектори-
Идете на: