Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
GOLD врътка Fisher nokta miladinka маск Майнлаб нишани TEKNETICS prodavam lorenz грунда kupuvam пират 5000 Minelab VANQUISH wave голден nexus Simplex Spectrum mask Coil tesoro deus
 

 wave металдетектори

Go down 
+23
Aemilivs
yaponetsa
colombo
BEKS
pavlinbass
imperio
Avrelian
adminn
ztdmp
Пламен
mdetectors.bg
www
sony147
wave
laki
don
Golden Mask
notron
stoian8411
virus2009
pgd
PP
ibosar
27 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
notron
Про-Консул
Про-Консул
notron



wave металдетектори - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: wave металдетектори   wave металдетектори - Page 3 EmptyЧет Май 27, 2010 10:16 am

За за ГМ3 лично аз нямам добро мнение за дълбочина , за дискриминация ДА но малки монети , това си е малък празник . А ваве то е точно обратното невероятна дълбочина но куца дискриминация , с бобините дето му направих сега работи по-добре от добре но се наложи да му слагам Годограф за да различава нормално и сега си имам перфектния апарат . Маската виждала ли е някога съчма от ловна пушка ?
Върнете се в началото Go down
BEKS
Консул
Консул
BEKS



wave металдетектори - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: wave металдетектори   wave металдетектори - Page 3 EmptyЧет Май 27, 2010 12:53 pm

Колега Golden mask ,не е нужно да обиждаш всеки производител на БГ апарати,ще си вкараш авто гол с тези обиди и заплахи. Приеми го като предизвикатество и подобри още твойте апарати.
Върнете се в началото Go down
notron
Про-Консул
Про-Консул
notron



wave металдетектори - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: wave металдетектори   wave металдетектори - Page 3 EmptyЧет Май 27, 2010 3:38 pm

Ако един апарат работи добре ,аз съм сто процента сигурен че никой няма да се раздели със него , напишете в гугъл "продавам голден маск" и вижте колко народ са готови да се разделят с него на момента на половин цена а може и в гаранция , кой го еня щом всеки път когато излезе навън нещо в апарата го нервира. Писах за wave ,не съм спестил ништо ,мисля че колегата Wave следващия път по-добре ще гледа в осцилоскопа но, колега Golden Mask вземете един wave и вижте сам за какви параметри става въпрос макар и по примитивен ((Има дълбочина и стабилност при усилен праг, перфектно чува малките неща )) , при вашия апарат просто това не може да се случи , да неговорим пък че е на цена 486eu a White's prizm T6 Spider e 491eu, сега ще каже те "За какви призми за какви детски играчки " вие ако сте на мястото на потребителя купите си маска и видите че нещата не изглеждат така дадете 850лв. няма ли да предпочетете да се разделите с нея. Но, и вие сте прав да браните позиция "Своето си е най хубаво" .
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



wave металдетектори - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: wave металдетектори   wave металдетектори - Page 3 EmptyЧет Май 27, 2010 4:18 pm

notron написа:
Ако един апарат работи добре ,аз съм сто процента сигурен че никой няма да се раздели със него , напишете в гугъл "продавам голден маск" и вижте колко народ са готови да се разделят с него на момента на половин цена а може и в гаранция , кой го еня щом всеки път когато излезе навън нещо в апарата го нервира. Писах за wave ,не съм спестил ништо ,мисля че колегата Wave следващия път по-добре ще гледа в осцилоскопа но, колега Golden Mask вземете един wave и вижте сам за какви параметри става въпрос макар и по примитивен ((Има дълбочина и стабилност при усилен праг, перфектно чува малките неща )) , при вашия апарат просто това не може да се случи , да неговорим пък че е на цена 486eu a White's prizm T6 Spider e 491eu, сега ще каже те "За какви призми за какви детски играчки " вие ако сте на мястото на потребителя купите си маска и видите че нещата не изглеждат така дадете 850лв. няма ли да предпочетете да се разделите с нея. Но, и вие сте прав да браните позиция "Своето си е най хубаво" .
И колко човека са готови да се разделят с него на половин цена ? Голден Маск се произвежда вече 6 години и половина и до сега се продени над 8000 бройки само в България, в началото цената беше 400 лв за Голден Маск3, в момента е 700 лв която цена отговаря на качеството на детектора и елементната база използвана за направата му ! Какво значи гаранционен ?! Гаранцията на електрониката на Голден Маск е 5 години, което значи че 90% от детектроите Голден Маск са в гаранция, но тази гаранция е само на електрониката ! Тия детектори които се продават на половин цена ( предполагам според тебе половината цена е 350 лв ) се оказва в крайна сметка че не са на половин цена понеже са купени за 400- 500 лв . Същите детектори ( на половината цена ) са най-вероятно за смяна на търсеща сонда (която е консуматив за всички детектори) и батерии, ако се окаже че и някой потенцометър е заминал цифрата да заработи този стар детектор ще отиде около 200 лв. Човека който има такъв детектор вижда че сега цената е 700 и го продава за нула време на някой на половин цена...!
Та разбра ли сега че тая половин цена не те точно пловина ?! А ?
Като има толкова предложения за втора употреба Golden Mask земи уреди колегата от Украйна че той нещо не намира ...

AAAlexey

Отговори: 30
Видяна: 1414
Search in: Купувам - продавам wave металдетектори - Page 3 Icon_minipostЗаглавие: Куплю Голден Маск 3 wave металдетектори - Page 3 Icon_minipostedВто Май 18, 2010 5:21 pm
Всем привет!
Благодарю всех участников форума, кто помогает мне в покупке детектора.
Ваши мнения для меня важны.
Честно сказать, на русскоязычных форумах меня склоняют к покупке GM3. Я думаю, купить именно эту модель. А предложенией НЕТ!!!
Върнете се в началото Go down
Avrelian
Цезар
Цезар
Avrelian



wave металдетектори - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: wave металдетектори   wave металдетектори - Page 3 EmptyЧет Май 27, 2010 5:56 pm

notron написа:
За за ГМ3 лично аз нямам добро мнение за дълбочина , за дискриминация ДА но малки монети , това си е малък празник . А ваве то е точно обратното невероятна дълбочина но куца дискриминация , с бобините дето му направих сега работи по-добре от добре но се наложи да му слагам Годограф за да различава нормално и сега си имам перфектния апарат . Маската виждала ли е някога съчма от ловна пушка ?
Маската виждала ли е някога съчма от ловна пушка ? -Работя година и половина с Маската, и мога да кажа че имам доста сачми изкарани - 4, 5 или 6 милиметрови в диаметър, при тях ми е направило впечатление че почти винаги излизат на глухи сигнали, не знам при колегите с Маските дали е така, или моята е нещо развалена. Wink
Върнете се в началото Go down
colombo
Новобранец
Новобранец
colombo



wave металдетектори - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: wave металдетектори   wave металдетектори - Page 3 EmptyПет Май 28, 2010 12:12 am

Аз да ти кажа не че вавето е нещо ама от маската пак нищо не става
вавето е по добрия уред и бие маската по всички параграфи само му е
малко слаба дискриминацията, ама е по дълбок от маската за тожа мога да споря
понеже маската му била, чета скъп карбона на патерицата 25лв, ти нормален ли
си е maskonti, ти в кой век живееш, спри само да се възхваляваш че си най-добрия
има и други който те слагат в джоба си.
Разликата е само във външния ти вид ако си мислиш че уредите ти нещо повече струват
от други модели на майстори в БГ МНОГО ГРЕШИШ, нищо лично нямам спрямо теб ама като
пишеш и оплюваш някой мисли.
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



wave металдетектори - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: wave металдетектори   wave металдетектори - Page 3 EmptyПет Май 28, 2010 12:27 am

colombo написа:
Аз да ти кажа не че вавето е нещо ама от маската пак нищо не става
вавето е по добрия уред и бие маската по всички параграфи само му е
малко слаба дискриминацията, ама е по дълбок от маската
за тожа мога да споря
понеже маската му била, чета скъп карбона на патерицата 25лв, ти нормален ли
си е maskonti, ти в кой век живееш, спри само да се възхваляваш че си най-добрия
има и други който те слагат в джоба си.
Разликата е само във външния ти вид ако си мислиш че уредите ти нещо повече струват
от други модели на майстори в БГ МНОГО ГРЕШИШ, нищо лично нямам спрямо теб ама като
пишеш и оплюваш някой мисли.
Да не мислиш че се впечатялвам от полуграмотни търсачи ? Smile Колега ти май както говориш така и пишеш Laughing На теб май детектор с едно копче ти е много !
Поне кажи кои модели на майстори в БГ струват, не дръж колегите в неведение, те чакат с нетърпение компетентния ти съвет Wink
Вчера пишем едно, днес друго....Какво си писал за WAVE преди време :
colombo написа:
ще стане същата работа като WAVE то големи реклами големи обещания за 1 месец 2 пъти я пращах на ремонт и пак същото дръвце си остана уж автоматичен баланс,пълен автомат, пък земята и бяга постоянно не искам никого да засегна но като рекламирате дадена машина го правете честно и с реални настройки (и ние ходим по земата).
colombo написа:
Search in: Wave Заглавие: WAVE- Металдетектор Съб Окт 03, 2009 8:21 pm
Колега DJASKO ти работил ли си с тази машина ,че се набираш толкоз.
Всичко е видео и зрителна измама,колегата GETAVERIUS е прав,че е боклук
добре,че ази поне успях да се отървем от моята,намирал съм с нея
дребни дреболии и най вече железо,на железо е №1 ,ако и усилиш
дискриминацията само едри железа че лови,а за цветни сигнали да не говорим,
както казва производителя в клипа(нема никой)тежичка е и земята бега
абе...... ).

colombo написа:
Български металдетектори Заглавие: що за апарат е WAVE Сря Мар 10, 2010 4:41 pm
мои приятел имаше такъв ваве, пълен ташак че и никой не искаше да го купи накрая го нахули на едни копанари да търсят желязо с него аз бих го сравнил с аце 150 ei tui u foruma ).
Върнете се в началото Go down
yaponetsa
Цезар
Цезар




wave металдетектори - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: wave металдетектори   wave металдетектори - Page 3 EmptyПет Май 28, 2010 12:38 am

.


Последната промяна е направена от yaponetsa на Нед Сеп 18, 2016 7:20 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



wave металдетектори - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: wave металдетектори   wave металдетектори - Page 3 EmptyПет Май 28, 2010 1:02 am

yaponetsa написа:
Неисках да се мешам в спора,че нещо се поразводни темата,но преди 6-7 години имах wave и бандито.vawe беше с металната кутия а бандитката модел преди 2ката - със златист надпис "bandido".бандитката беше по добрата машина и на дълбочина и на дискриминация.след тва съм пробвал 2 други vawe едно с кутия от миладинка и едно с кутия на енигма.
най новите модели и на 2те машини се предполага че са доста по добри от тогавашните макар че аз несъм ги пробвал,но не ми се верва маската да е по зле от vawe-то.
Не бе просто Colombo има халюцинации.., а като се замисля какви планове имам за разширяване на производството за наемане на нова работна ръка, за необятните пазари на Русия...
Като прочетох мнението на Colombo всичко се срина, утре отивам да закривам фирмите и отивам на село да паса овце Smile
Върнете се в началото Go down
notron
Про-Консул
Про-Консул
notron



wave металдетектори - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: wave металдетектори   wave металдетектори - Page 3 EmptyПет Май 28, 2010 6:18 am

Хаха това с разширяването и наемането на още хора на работа ми хареса много , само че защо нищо не чух от вас колега за качество а става въпрос само за количество . Не е ли по добре да откопирате друга схема, с VDI вдигате цената и ефекта е същия , или е политика на вирмата да въоръжите всеки човек на планетата с метал детектор .
Върнете се в началото Go down
notron
Про-Консул
Про-Консул
notron



wave металдетектори - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: wave металдетектори   wave металдетектори - Page 3 EmptyПет Май 28, 2010 6:20 am

Наемане то на още хора ви вкарва в нов филм .
Върнете се в началото Go down
Aemilivs
Джадай
Джадай




wave металдетектори - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: wave металдетектори   wave металдетектори - Page 3 EmptyПет Май 28, 2010 10:59 am

Ти май ти си филмирания ?!
Върнете се в началото Go down
notron
Про-Консул
Про-Консул
notron



wave металдетектори - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: wave металдетектори   wave металдетектори - Page 3 EmptyПет Май 28, 2010 11:50 am

много е вероятно , айде със здраве на всички ви , мисля да си купя фабричен апарат
Върнете се в началото Go down
colombo
Новобранец
Новобранец
colombo



wave металдетектори - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: wave металдетектори   wave металдетектори - Page 3 EmptyПет Май 28, 2010 3:52 pm

Да точно това съм писал да, но я прочети какво точно съм писал по-горе че правя сравнение с твоя уред и waveto
Waveto е по-добро от твоята маска имал съм преки наблюдениа нищо че не съм бил доволен от него, а и мой авери дори.
Представи си тогава твоят уред кви песни пее... Вземи си подобри дълбочината на апаратите че са много нервни и вият
като чакали.Аз пък не се засягам от полунеграмотни майстори. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Обърни внимание на клипа дето ти е пуснал NOTRON що за простотия е маската.Колеги дайте мнение за вавето маската кой е по-добър че май само производителя се хвали.
Върнете се в началото Go down
notron
Про-Консул
Про-Консул
notron



wave металдетектори - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: wave металдетектори   wave металдетектори - Page 3 EmptyПет Май 28, 2010 6:51 pm

Colombo не говори така за маските че са нервни и вият като чакали то май колегата Golden Mask вие повече от тях като стане въпрос за тоя компот дето прави, кой знае може пък да е хванал бога за "метал детектора" . Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Върнете се в началото Go down
pavlinbass
Про-Консул
Про-Консул




wave металдетектори - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: wave металдетектори   wave металдетектори - Page 3 EmptyПет Май 28, 2010 9:10 pm

Абе къде ще сравнявате Wave & Golden Mask Laughing Маските са детектори на ниво...много качествена изработка,много добър външен вид,много стабилни детектори са...Да не говорим че се продават в почти цяла Европа.Неказвам чв Wave не са добри,но просто няма база за сравнение...Маските са N-1 БГ детектори...
Върнете се в началото Go down
notron
Про-Консул
Про-Консул
notron



wave металдетектори - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: wave металдетектори   wave металдетектори - Page 3 EmptyПет Май 28, 2010 9:21 pm

Абе и аз това казвам че място за сравнение няма , та тя едва чува 50ст. на 25см. Very Happy Very Happy Very Happy
но щом хваща сачми с празни ръце няма да се приберете пък другия път може да ви върже .
Върнете се в началото Go down
Aemilivs
Джадай
Джадай




wave металдетектори - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: wave металдетектори   wave металдетектори - Page 3 EmptyПет Май 28, 2010 9:26 pm

Знаете ли какво предлагам аз ?
Заключвам темата а колегата notron си взима Wave-a и отива на събора 19-20 юни и си доказва твърденията,ако му стиска.
Съгласни ?
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



wave металдетектори - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: wave металдетектори   wave металдетектори - Page 3 EmptyПет Май 28, 2010 9:32 pm

Aemilivs написа:
Знаете ли какво предлагам аз ?
Заключвам темата а колегата notron си взима Wave-a и отива на събора 19-20 юни и си доказва твърденията,ако му стиска.
Съгласни ?
Точно това и аз щях да кажа Smile Даже ще му платя бензина до Враца, само и само да дойде !
Върнете се в началото Go down
yaponetsa
Цезар
Цезар




wave металдетектори - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: wave металдетектори   wave металдетектори - Page 3 EmptyПет Май 28, 2010 9:40 pm

.


Последната промяна е направена от yaponetsa на Нед Сеп 18, 2016 7:20 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
emilio
Про-Консул
Про-Консул




wave металдетектори - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: wave металдетектори   wave металдетектори - Page 3 EmptyПет Май 28, 2010 10:02 pm

Кои ги пуска тия деца у форума не знам........
Върнете се в началото Go down
Aemilivs
Джадай
Джадай




wave металдетектори - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: wave металдетектори   wave металдетектори - Page 3 EmptyПет Май 28, 2010 10:10 pm

yaponetsa написа:
Golden Mask написа:
Aemilivs написа:
Знаете ли какво предлагам аз ?
Заключвам темата а колегата notron си взима Wave-a и отива на събора 19-20 юни и си доказва твърденията,ако му стиска.
Съгласни ?
Точно това и аз щях да кажа Smile Даже ще му платя бензина до Враца, само и само да дойде !
Ма на събора ше носим ли машинки?

Не знам аз машини нямам вече Very Happy
Е освен ония летви дървените дето са ми колекция Very Happy Понеделник може да взема един Eagle да бръмча лятото с него докато дойде време за МАШИНАТА !!! Smile
Върнете се в началото Go down
BEKS
Консул
Консул
BEKS



wave металдетектори - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: wave металдетектори   wave металдетектори - Page 3 EmptyПет Май 28, 2010 11:12 pm

Какво го бърка Golden Mask неговите машини дали са добри или не?Той човека е търговец а не майстор,през х...я му е.Има 2-ма ,3-ма дежурни тук които си му правят реклама,само да чуят че се говори за маски,жив и здрав да е това е Бизнес.
Върнете се в началото Go down
pavlinbass
Про-Консул
Про-Консул




wave металдетектори - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: wave металдетектори   wave металдетектори - Page 3 EmptyСъб Май 29, 2010 10:57 am

кършака написа:
Какво го бърка Golden Mask неговите машини дали са добри или не?Той човека е търговец а не майстор,през х...я му е.Има 2-ма ,3-ма дежурни тук които си му правят реклама,само да чуят че се говори за маски,жив и здрав да е това е Бизнес.
Как да не го бърка бе човек,нали на това се дължи успеха му(на качество,добра изработка,също така неговите антени са наи качествени).Владо нее търговец а ПРОИЗВОДИТЕЛ на металдетектори...изглежда на теб не ти харесва да се говори за Golden Mask Very Happy
Върнете се в началото Go down
BEKS
Консул
Консул
BEKS



wave металдетектори - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: wave металдетектори   wave металдетектори - Page 3 EmptyСъб Май 29, 2010 12:43 pm

Колега и аз съм работил с маска -3, и съм бил доволен до някаде.За антените не съм съгласен,че са най-добрите,не знам за друг БГ детектор да е претърпял толкова промени по антената.Първо бяха с един вид смола уж най-добрата,после я смениха.С кабела същата работа,и утре ако кажат,че с зелен кабел е по-добре от колкото със сив,кво правим?Колекция от антени ли?Усещаш ли,че си обречен да купуваш и пак да купуваш.Затова ти казах,че Golden Mask e търговец и много правилно се е ориентирал човека.
Върнете се в началото Go down
 
wave металдетектори
Върнете се в началото 
Страница 3 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Wave A2 plus
» уредите wave
» За Wave

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Български металдетектори-
Идете на: